Pieluszki bambino z tesco - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 08:02   #31
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Dzięki za odpowiedzi Tak czy siak trzeba się nastawić, że na początku idzie tych pieluch masa Jak się maluch urodzi postawię na Pampersy a po kilku miesiącach może zacznę wypróbowywać coś tańszego, zobaczymy
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 09:29   #32
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

MoniaK w szpitalu byly happy i byly ok pozniej w domu uzywalam pampersow i raz mnei pokusilo i kupilam te happy i to dwie paczki i byla to porazka maly sie przesikiwal przez sen po szyje potrafil sie przesiurkac dlatego na noc uzywam tylko pampersow oryginalnych a w dzen albo rossmannowskich albo huggisow
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 16:14   #33
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Co mama to opinia Jedne wychwalają Pampersy pod niebiosa, inne wolą tańsze pieluchy i po prostu trzeba chyba samemu wszystko przetestować. Bardzo rzadko spotykam się z negatywnymi opiniami na temat Pampersów, ale wyjątki od reguły są i np. mojej koleżanki dwójka dzieci reagowała uczuleniem na te pieluchy i bądź tu mądry Fajnie jak jest możliwość kupienia próbki, bo to duże ułatwienie.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 16:28   #34
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi Tak czy siak trzeba się nastawić, że na początku idzie tych pieluch masa Jak się maluch urodzi postawię na Pampersy a po kilku miesiącach może zacznę wypróbowywać coś tańszego, zobaczymy
Tak chyba robią wszystkie mamy, że na poczatku stosują oryginalne pappersy, a potem spróbuj sobie innych, jak juz pisałam koleżanka używa teraz babino, różnica w cenie jest znaczna.
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 17:51   #35
madziula1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Dziś właśnie zauważyłam w Tesco pieluszki Bambino, ale w promocji były Gaga więc wzięłam na próbę, moja Córcia ma już półtora roku i ciągle używamy Pampersów, kupiłam kiedyś huggisy ale strasznie po nich miała chorą pupę, więc wróciłyśmy do pampersów. Chcę ją nauczyć na nocnik, tzn. już siada ale nie chętnie, bo przecież w pampersach czuje się komfortowo, może w tych gaga będzie jej mniej wygodnie i będzie wołała nocniczek. Jednak na noc pozostanę przy pampersach. No i mam nadzieję że pupa będzie zdrowa po Gaga!
madziula1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:10   #36
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Co do tego jak będzie z pupą dziecka to też wiele zależy od skóry, nie zawsze od pieluszki. Ale z Gagą podobno nie ma większych problemów, więc powinnaś być zadowolona.
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:04   #37
Skjorte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

heh chyba nie do konca jest tak, ze tanie sa zawsze gorsze i beda malucha podraznialy, takze warto probowac, tzn. zalezy, co sie chce osiagnac a te bambino to ja w polomarkecie widzialam bodajze ostatnio za cale 30 zl paka
Skjorte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 11:56   #38
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Cytat:
Napisane przez madziula1210 Pokaż wiadomość
Dziś właśnie zauważyłam w Tesco pieluszki Bambino, ale w promocji były Gaga więc wzięłam na próbę, moja Córcia ma już półtora roku i ciągle używamy Pampersów, kupiłam kiedyś huggisy ale strasznie po nich miała chorą pupę, więc wróciłyśmy do pampersów. Chcę ją nauczyć na nocnik, tzn. już siada ale nie chętnie, bo przecież w pampersach czuje się komfortowo, może w tych gaga będzie jej mniej wygodnie i będzie wołała nocniczek. Jednak na noc pozostanę przy pampersach. No i mam nadzieję że pupa będzie zdrowa po Gaga!
Co do siadania na nocnik to pamiętaj małymi kroczkami, próbuj różnych nocnikó, bo jak zrazisz malutką to już kaplica, pieluch się nie pozbędziesz:0
To najlepszy wiek do nauki korzystania z nocniczka Powodzenia
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:47   #39
soojka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Ja pieluszki bambino dostałam od znajomych tuż po urodzeniu córci i jestem z nich bardzo zadowolona. Nie mamy żadnych odparzeń i nic nie wycieka. Dla mnie ok.
__________________
Najważniejsze dziewięć miesięcy i to, co potem na http://pepek-swiata.blogspot.com/
bajki dla dzieci na http://soojka.pl/
soojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 19:30   #40
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

wiecie , u Nas w rodzinie to jest teraz istny szał urodziły się bliźniaki szwagrowi no co za euforia panuje to nie do opisania jest ale nawet miałam możliwość bycia przy porodzie ale skończyło się cesarką bo ciśnienie skoczyło za mocno, śliczne dwa chłopaki i każdy inny
no i teraz to jest rewia pieluch chusteczek i innych gadżetów
no a, że finansowo nie ciekawie mają to każdy kupuje pieluchy do przetestowania i między innymi tez im kupiłam Bambino tak dla rozeznania się, w sobotę będziemy u nich to się dowiemy jaka jest opinia o nich,
jak sie patrzy na takie maluszki to aż się chce
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 21:52   #41
monikabrzdac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

witam,
ja znalazłam i kupiłam na alegro pieluchy gaga i bambino ale niby drugi gatunek, takie same jak w tesco tylko białe opakowanie no i oczywiście dużo tańsze. nie zauważyłam różnicy więc po co przepłacać i znowu kupię jak mi się skończą.
monikabrzdac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 07:54   #42
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Nawet jak doliczysz koszt przesyłki to i tak wychodzą taniej? To chyba musisz straszną ilość zamawiać? Ja nie spotkałam ich taniej niż po 29 zł, a i to wydaje mi się niską ceną.
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:18   #43
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

a w jakim najmniejszym rozmiarze są te pieluszki? bo ja mam 2-kilogramowego bąbla i większość jest na nią za duża, czy właśnie od 2 kg czy 3?
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:44   #44
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Dziwne, chyba koleżanka od kupowania przez internet nie jest pewna swoich zakupów.
Zauważyłyście dziewczyny, ze przez miniony rok nam się przyrost naturalny zwiększył? wszyscy w koło mają dzieci Super, bo moje już z pieluch lata temu wyrosły i to z tetrowych
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 14:37   #45
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Hehe, u mnie w rodzinie też nagle się zrobiło pełno małych brzdąców ale to dobrze. . Co do kupowania przez internet tego typu produktów - nie jestem co do tego przekonana no ale to indywidualna decyzja. Ja tam pieluszki dla dziecka wolałabym kupić w sklepie. No i fakt że często rzeczy są w internecie tańsze, ale jak sie doliczy koszta przesyłki to wychodzi o wiele drożej. W sklepie Bambinho kosztuje ok 30 PLN więc w internecie nie będzie chyba o wiele taniej, a z przesyłką to już w ogóle ...
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 16:02   #46
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Z tego co od znajomych mam słyszałam, to jest promocja po 29,9, a tak to ciutkę drożej kosztują, więc warto spróbować póki tańsze
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:11   #47
czapeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 109
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Z tym zużywaniem pieluch to różnie bywa..i z doborem też. tak naprawdę wszystko zależy od dzieciaka i nie ma silnych moja siostra zaczynała ze swoim maleństwem od oryginalnych i droższych pampersów, jednak z biegiem czasu przerzuciła się na markę tescową chyba wlaśnie na gagę, o której dziewczyny wspominały i okazało się, że też całkiem dobrze sie sprawdzają. trzeba testować, testowac i jeszcze raz testować i obserwować reakcję najbardziej zainteresowanego
czapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:58   #48
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

MoniaK a my z mężem specjalnie policzyliśmy i w pierwszym miesiącu poszło nam 300 pieluch!!! Mała miała taki zwyczaj,że co jadła to w trakcie waliła kupę
Teraz zmieniam jej pieluchę co 3 h, więc źle nie jest.
Na początku używaliśmy pampersów, a teraz już od dłuższego czasu huggiesy.
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 18:02   #49
Weruchna
Przyczajenie
 
Avatar Weruchna
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Jesli chodzi o noworodka to zuzywa sie bardzo duzo pieluch, czasem nawet kilka na godzine ;/. Nie umiem teraz szybko przeliczyc ile wynosi miesieczny wydatek ale jakies 150zl.jesli bedziesz kupowala tylko pampersa, ale jest tez mnostwo innych fajnych producentow. Pozniej polecam DADA z Biedronki, BABYDREAM zRosmAna , ToYOURSz Lidla-wszystkie nie przekraczaja 30zł i sa niezle! Zawiodlam sie na Huggies'ach-sztywne, Pampersy sa SUPER ale drogie, BELLA HAPPY odparzyły, GAGA z Tesco przemakaly, BAMBINO z Tesco tak samo przemakaly. uzywalam chyba wszystkich rodzajow i mam swoje wybrane, mlodsza corka ma 4 m-ce i uzywam na zmiane trójek z Lidla TOUYOURS lub PAMPERS SLEEP&PLAY
Weruchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 09:07   #50
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

my używany tylko pampersów bo inne po prostu nam przeciekały jak się szybko nie zmieniło. a miesięczny koszt to ok 110 zł bo kupujemy zawsze na zapas jak są w promocji i to tylko te duże kartony (zazwyczaj w Tesco), choć bardzo fajne dostaliśmy na początku od rodziny co nam z anglii przywieźli i były również świetne ale nie pamiętam jak się nazywały
ashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:58   #51
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Używam tylko pampers, raz spróbowałam huggies, ale jednak lepsze są pampers, innych nie używałam i nie zamierzam
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 18:41   #52
wandseku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 58
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

niemieckie pampersy są weług mnie lepszym rozwiązaniem, tzn sa bardzo dobre po prostu:

http://www.chiccomio.com.pl/pieluchy...kg-144szt.html
wandseku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 16:26   #53
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Ja kupiłam pieluszki newborn tescowe i ze sklepu aldi no i oczywiście pampersy i huggies. Te ostatnie wspominam beznadziejnie - bardzo często przeciekały od razu jak dziecko się wysiusiało - jakoś bokiem szło
Ale pieluszki z aldi i tesco są bardzo porządne. Różnicy między pampersami nie widzę i nawet myślę że są lepsze gdyż jakoś pampersy po otwarciu opakowania czuć jakąś chemią. Wizualnie i dotykowo wszystkie 3 marki (pampers, tesco, aldi) są podobne
Ja nie wiem czy w PL w tesco są takie same te pieluchy (ale przypuszczam że tak bo na moich też są polskie napisy), Mówię o tych http://images.mysupermarket.co.uk/Pr.../91/038891.jpg
A z aldi o tych http://s1.madeformums.com/uploads/im...mage/33916.jpg

Z większymi rozmiarami nie mam doświadczenia więc się nie wypowiem. Ale 2 czy 1 są baaardzo godne polecenia.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 19:48   #54
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Teraz bambino ma ulepszoną wersję starych pampersów... moge polecić, gdyż dziecko swobodnie sie porusza, nic nie przecieka i zapięcia zdecydowanie są wielorazowe nie raz spotkałam sie z takimi że po pierwszym otwarciu się urywały. a koszt ich to tylko 26 zl
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 13:46   #55
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

ooo... to ja po sąsiedzku (z Kartuz) odpiszę, chociaż już dawno pieluchy za nami
Widziałam te bambino w sklepie i w sumie opakowanie mnie zaskoczyło, za "moich czasów" były takie zwykłe, i nie oszukujmy się, brzydkie, a teraz wyglądają super, właśnie zastanawiałam się czy w środku też się zmieniły. Przy kolejnym dziecku na pewno wypróbuję, bo cena rozsądna i na pewno nikogo do bankructwa nie doprowadzi.
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:33   #56
Anga84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 55
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Pieluszki bambino super cena, rzepy można odpinać i przypinać bez końca, nie przemakają ja jestem zadowolona mega
Anga84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 10:56   #57
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

u nas z żabce pojawiły się dwupaki tych pieluszek po 1,99, jakby kogoś to zainteresowało
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 13:27   #58
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
A ja z ciekawosci sie zapytam-po co rzepy maja byc wielorazowe? Juz trzy miesiace mam dziecko i nadal. Nie wiem po co mialabym je kilka razy zapinac i rozpinac?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 13:42   #59
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Pieluszki bambino z tesco

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
A ja z ciekawosci sie zapytam-po co rzepy maja byc wielorazowe? Juz trzy miesiace mam dziecko i nadal. Nie wiem po co mialabym je kilka razy zapinac i rozpinac?
żeby poprawić pieluchę np?? jak dziecko się rusza..czołga, siada albo juz chodzi czasem zdarza się, ze trzeba podciągnąć i ciaśniej zapiąć

albo przy nocnikowaniu..w takim okresie przejściowym dziecko jeszcze lata z pielucha ale zaczyna wołać siku i wtedy rozpinamy, sadzamy, zakładamy zapinamy i tak w kółko

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2013-01-08 o 13:43
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 14:00   #60
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Aha, to nic dziwnego, ze jeszcze mi sie ta wlasciwosc pieluch nie przydala moj coprawda rusza sie baaardzo duzo, ale nie zsuwa mu sie nic na razie
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.