Odchudzanie czas zacząć - część V. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 18:50   #31
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Tynusia też za mną chodzą świeże owoce, kupiłam sobie dzisiaj truskawki i winogrona, ale kwaśne coś.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 18:56   #32
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Tynusia też za mną chodzą świeże owoce, kupiłam sobie dzisiaj truskawki i winogrona, ale kwaśne coś.
no winogrona jeszcze czasami uda się trafić na całkiem dobre ale truskawki to powinny być sprzedawane jako 'ala truskawki'

Ps.
Ogólnie ona jest moim inspiro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jillian_michaels_fhm_hot.jpg (63,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Foto+Jillian+Michaels+Fitness+Ultimatum+2010.jpg (36,2 KB, 25 załadowań)
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:07   #33
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

laisla- zdam relację jak tylko wrócę ( o ile w ogóle pojadę ). Byłam tam już raz i achcę tam wrócić. Piękne miejsce, spokój, można odpoczywać
mindless a widziałam Cię kiedyś...na facebooku

byłam na długim spacerku kocham wiosnę!
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:26   #34
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Wiosna jest piękna. Przejeżdżając dziś przez wsie miałam ochotę się zatrzymać przy jakiejś polanie i wyciągnąć kocyk
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:46   #35
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Skąd ja to Kochana znam eh

Na R uciekne jak na wadze będzie 60-59 kg
Nooo, fajniej by było z przytulaniem się do żywego i ciepłego faceta niż zimnej lodówki i jej zawartości, ale co zrobić

A na serio, to zmykaj Promyczku na U

IR, ja łykam Yaz, ale chyba poproszę lekarkę o zmianę.

Owocków świeżych też bym pojadła, jabłka już paskudne, a tropikalnych staram się unikać, co jest trudne przy moim uwielbieniu dla bananów

Uciekam, jeszcze parę stron książki i lulu
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:52   #36
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Joasia_ sia dobrze,że mam kotka do którego mogę się przytulić od czasu do czasu
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:59   #37
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Joasia_ sia dobrze,że mam kotka do którego mogę się przytulić od czasu do czasu
Mój kotek jest biedny bo ja go tule 24h
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 21:54   #38
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez joasia_sia Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie kompulsy są ewidentnie na tle emocjonalnym: kiedy mam jakiś przewlekły lęk, kiedy się złoszczę i chce się jedzeniem uspokoić, kiedy się nudzę właśnie i potrzebuję zapełnić jakoś tę pustkę... I podejrzewam, że też wtedy, kiedy lepiej zrobiłoby mi przytulenie, a nie jedzenie, ale że przytulenia nie ma, to sięgam po słodkie i jem bez opamiętania. Ech, emocjonalne jedzenie - pracuję nad tym i to już chyba zawsze tak będzie, że powinnam być uważna na to, co się ze mną dzieje i czy czegoś nie zajadam.
Kiedyś napisałaś, że szukam tego, czego w jedzeniu nie da rady znaleźć i to było najszczerszą prawdą.. A jeśli chodzi o przytulanie i jego brak to mnie udało się najwięcej zrzucić gdy byłam sama..wtedy za siebie się zabrałam i skupiłam nad tym. Chciałam się lepiej poczuć, udowodnić sobie coś...nie wiem A teraz gdy jest facet to wlaściwie odbiera mi motywację i muszę dwa razy bardziej pracować nad silną wolą słysząc, że po co mi to, że jestem taka śliczna i ma być dokładnie tyle tych kg ile jest albo kilka więcej no i bądź tu silny człowieku. Jak ci ktoś tak mówi ciągle to niebezpieczeństwo takie, że choć częściowo w to uwierzysz i zostawisz w spokoju te nadprogramowe trzy kg Ale póki co jestem na R i z trudem będę brnąć dalej po 200g na tydzień w dół
Jeszcze jedno w temacie przytulania do ciepłego ciała: jeśli jest dobrze i milutko to zawsze można się obawiać, że to co piękne przecież zawsze się kończy i już jest powód do zajadania stresu ciężka sprawa jakby na to nie patrzeć
Cytat:
Napisane przez Tynusia Pokaż wiadomość
mam ochotę na świeża soczystą paprykę,rzodkiew,szczypio r ale kurde po świętach nic nie ma w sklepach a dzisiaj licho z dostawą

To z programu ,który leci na TLC?
Ja dzisiaj w necie znalazłam na youtube program co leciał na POLSAT Cafe całkiem ciekawe a dziś będę oglądać na TVN Style ''Co mnie zżera''
jeszcze lubię program ''Wiem, co jem'' i ''Schudnij z Jillian'' bądź ''Rodzinka na diecie'' albo ''10kg do zrzucenia''
Też zauważyłam ten program Co mnie zżera, nawet miałam Wam napisać o nim tylko trochę dla mnie chyba niezbyt bezpieczny, budzi jedzeniowe demony
Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
laisla- zdam relację jak tylko wrócę ( o ile w ogóle pojadę ). Byłam tam już raz i achcę tam wrócić. Piękne miejsce, spokój, można odpoczywać

byłam na długim spacerku kocham wiosnę!
Czekam na relację z niecierpliwością na pewno będziesz się świetnie bawić

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Wiosna jest piękna. Przejeżdżając dziś przez wsie miałam ochotę się zatrzymać przy jakiejś polanie i wyciągnąć kocyk
Trzeba było na kwadransik
Cytat:
Napisane przez Tynusia Pokaż wiadomość
Mój kotek jest biedny bo ja go tule 24h
To ja mam cały zastęp do przytulania, teraz widzę jaka ze mnie szczęściara. Bo dwa koty, córunia i TŻ..wszyscy pchają się w moje ramiona
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 06:30   #39
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Dzień dobry

właśnie wcinam śniadanko
dzisiaj mam ostatni dzień wolnego, jutro powrót na uczelnię.

co do tych męskich ciałek, to owszem fajnie byłoby mieć takie mięsko, ale nie szukam na siłę, po to żeby mieć pierwszego lepszego i być z nim po to tylko żeby być-co bardzo nie podoba się mojej mamuśce
ona nie potrafi zrozumieć, że to jest moje życie, moja sprawa i ciągle mnie wypytuje kiedy sobie kogoś znajdę a to jest takie męczące.
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:34   #40
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Joasia_ sia dobrze,że mam kotka do którego mogę się przytulić od czasu do czasu
Oooo, zazdraszczam - o przygarnięciu kota myślę już chyba od dwóch lat i coś zdecydować się nie potrafię

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Kiedyś napisałaś, że szukam tego, czego w jedzeniu nie da rady znaleźć i to było najszczerszą prawdą.. A jeśli chodzi o przytulanie i jego brak to mnie udało się najwięcej zrzucić gdy byłam sama..wtedy za siebie się zabrałam i skupiłam nad tym. Chciałam się lepiej poczuć, udowodnić sobie coś...nie wiem A teraz gdy jest facet to wlaściwie odbiera mi motywację i muszę dwa razy bardziej pracować nad silną wolą słysząc, że po co mi to, że jestem taka śliczna i ma być dokładnie tyle tych kg ile jest albo kilka więcej no i bądź tu silny człowieku. Jak ci ktoś tak mówi ciągle to niebezpieczeństwo takie, że choć częściowo w to uwierzysz i zostawisz w spokoju te nadprogramowe trzy kg Ale póki co jestem na R i z trudem będę brnąć dalej po 200g na tydzień w dół
Jeszcze jedno w temacie przytulania do ciepłego ciała: jeśli jest dobrze i milutko to zawsze można się obawiać, że to co piękne przecież zawsze się kończy i już jest powód do zajadania stresu ciężka sprawa jakby na to nie patrzeć

Też zauważyłam ten program Co mnie zżera, nawet miałam Wam napisać o nim tylko trochę dla mnie chyba niezbyt bezpieczny, budzi jedzeniowe demony
A co to za program...?

No tak, mnie - kiedy wpadam na pomysł jedzenia, gdy nie jestem głodna - zwykle pomaga hasło, że "tego, czego szukam, tam nie znajdę", ale na przykład tym razem już nie.
Tak sobie myślę coraz częściej, że zamiast skupiać się na zasadach żywieniowych, regułach, kaloriach, węglach i białkach, wystarczyłoby do zachowania szczupłej sylwetki uporać się ze świrami w głowie - a wtedy wszystko jedno, co bym jadła, bo jadłabym wtedy, kiedy naprawdę jestem głodna i przestawałabym po najedzeniu
Wierzyć się nie chce, że to takie proste

Laislo, widzę, że Ty też kociara...?
A mnie jakoś odwagi brak, żeby podjąć decyzję o kocie. Co ja bym z tym biedakiem zrobiła w razie wyjazdu albo gdyby zachorował?
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:36   #41
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 737
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez joasia_sia Pokaż wiadomość
Oooo, zazdraszczam - o przygarnięciu kota myślę już chyba od dwóch lat i coś zdecydować się nie potrafię



A co to za program...?

No tak, mnie - kiedy wpadam na pomysł jedzenia, gdy nie jestem głodna - zwykle pomaga hasło, że "tego, czego szukam, tam nie znajdę", ale na przykład tym razem już nie.
Tak sobie myślę coraz częściej, że zamiast skupiać się na zasadach żywieniowych, regułach, kaloriach, węglach i białkach, wystarczyłoby do zachowania szczupłej sylwetki uporać się ze świrami w głowie - a wtedy wszystko jedno, co bym jadła, bo jadłabym wtedy, kiedy naprawdę jestem głodna i przestawałabym po najedzeniu
Wierzyć się nie chce, że to takie proste

Laislo, widzę, że Ty też kociara...?
A mnie jakoś odwagi brak, żeby podjąć decyzję o kocie. Co ja bym z tym biedakiem zrobiła w razie wyjazdu albo gdyby zachorował?
ja też przyłączam się do grona kociar , mam dwie kotki
__________________

dev123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 07:52   #42
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez joasia_sia Pokaż wiadomość
Oooo, zazdraszczam - o przygarnięciu kota myślę już chyba od dwóch lat i coś zdecydować się nie potrafię



A co to za program...?

No tak, mnie - kiedy wpadam na pomysł jedzenia, gdy nie jestem głodna - zwykle pomaga hasło, że "tego, czego szukam, tam nie znajdę", ale na przykład tym razem już nie.
Tak sobie myślę coraz częściej, że zamiast skupiać się na zasadach żywieniowych, regułach, kaloriach, węglach i białkach, wystarczyłoby do zachowania szczupłej sylwetki uporać się ze świrami w głowie - a wtedy wszystko jedno, co bym jadła, bo jadłabym wtedy, kiedy naprawdę jestem głodna i przestawałabym po najedzeniu
Wierzyć się nie chce, że to takie proste

Laislo, widzę, że Ty też kociara...?
A mnie jakoś odwagi brak, żeby podjąć decyzję o kocie. Co ja bym z tym biedakiem zrobiła w razie wyjazdu albo gdyby zachorował?
Zawsze możesz go zabrać ze sobą albo przekazać rodzicom na czas wyjazdu a jakby zachorował to pan weterynarz potrafi zdziałać cuda a kotek to jest takie przemiłe stworzonko

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Ja też po śniadanku- czyli cały duży kefir z kościana zmiksowany z truskawkami i bananem oraz 4 łychami otrąb i trochę cynamonu
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:56   #43
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Zawsze możesz go zabrać ze sobą albo przekazać rodzicom na czas wyjazdu a jakby zachorował to pan weterynarz potrafi zdziałać cuda a kotek to jest takie przemiłe stworzonko

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Ja też po śniadanku- czyli cały duży kefir z kościana zmiksowany z truskawkami i bananem oraz 4 łychami otrąb i trochę cynamonu
No właśnie jakoś nie widzę tego kotka u moich rodziców, już prędzej przyjaciółka, ale wiadomo, że to zawsze jakiś kłopot dla kogoś.
A z weterynarzem chodziło mi o to, że nie wyobrażam sobie np. aplikowania zwierzakowi lekarstwa wbrew jego woli i takich tam historii.

Ale to chyba takie tłumaczenie tylko - po prostu boję się podjąć decyzję i tyle.

Ja też na przedśniadanie miałam zdrowego szejka - banan, gruszka i sałata z wodą
Smakowało owocowo, a wyglądało wściekle zielono
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:06   #44
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez joasia_sia Pokaż wiadomość
No właśnie jakoś nie widzę tego kotka u moich rodziców, już prędzej przyjaciółka, ale wiadomo, że to zawsze jakiś kłopot dla kogoś.
A z weterynarzem chodziło mi o to, że nie wyobrażam sobie np. aplikowania zwierzakowi lekarstwa wbrew jego woli i takich tam historii.

Ale to chyba takie tłumaczenie tylko - po prostu boję się podjąć decyzję i tyle.

Ja też na przedśniadanie miałam zdrowego szejka - banan, gruszka i sałata z wodą
Smakowało owocowo, a wyglądało wściekle zielono
Powiem tak ja kotka polecam bardzo bardzo gorąco mój to jest najważniejszy mieszkaniec domu, moi rodzice martwią się czasami o niego bardziej niż o mnie
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:06   #45
domisia1944
Zadomowienie
 
Avatar domisia1944
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 402
GG do domisia1944
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Melduje się i ja wielki słoń po świętach
Czuje sie jakby mi przybylo z 5 kg
Na wage chyba dopiero za miesiac wejde :x

5cz. wątku ooo
__________________

domisia1944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:19   #46
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Zgadzam się z Tobą Laisla, że jest Tżet to już samotnie się do lodówki nie ciągnie, ale z drugiej strony to On namawia "a może frytki, a może kebab, a może lody..." i kiedy odmówisz to zaczyna się awantura, że przecież z czego my się odchudzamy, my takie chudzielce, a kochanego ciałka nigdy za wiele i tak źle i tak niedobrze
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:27   #47
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez domisia1944 Pokaż wiadomość
Melduje się i ja wielki słoń po świętach
Czuje sie jakby mi przybylo z 5 kg
Na wage chyba dopiero za miesiac wejde :x

5cz. wątku ooo
Ja też mam takie wrażenie i takie samo postanowienie odnośnie wagi

Idę na kolejną potyczkę z panią w banku. Żebym ja jeszcze rozumiała, co one do mnie mówią
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:34   #48
jenny60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 138
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

witajcie!!
czy mogę do Was dołączyć? Tylko, że wy chyba jesteście na jakiejś konkretnej diecie- czyżby DUKAN? mozecie podesłać linka do wczesniejszego wątku abym sie zapoznala choc powierzchownie z zasadami waszymi? Albo może komuś bedzie się chciało w skrócie mi to opisać

W ogóle nie wiem czy nadaję się do waszego wątku, czy wy czasem chudzinki nie jesteście:P

Ja mam 159cm wzrostu i obecnie ważę 57kg było już 54,9 ale przed świętami i w czasie swiąt mi się przytyło, byłam przed okresem więc ciągle słodycze, pozniej święta, w ogole przez cały kwiecień straaasznie dużo słodyczy wcinałam, co zazwyczaj u mnie nie miało miejsca, bo wolałam konkretne posilki...
chciałabym schudnąć do 47,5 kg(moja wymarzona waga), ale 49kg już mnie usatysfakcjonuje --> POMOŻECIE MI?
__________________
63-62-61-60-59-58-57-56-55,5

60-59,2-58- 57- 56- 55- 54- 53- 52- 51- 50- 49- 48,5
jenny60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:52   #49
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Nasza dieta to brak diety zmiana nawyków i zdrowe odżywianie - MŻ-WR czyli dużo ruchu, białka, warzyw, owoców, 4-5 posiłków, dużo wody/herbaty czerwonej/zielonej itp
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 10:00   #50
mili17199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Częstochowa/Wieluń
Wiadomości: 162
GG do mili17199
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Przyłącze się do was. Ma 165cm wzrostu i ważę 60kg a chce pozbyć się nie tyle kg co cm
__________________
Kacperek ur. 7.03.2010r.
jesteśmy parą od 14.01.2009r.
ślubowaliśmy 12.09.2009r.
30.08.2011.-61,55kg
mili17199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:57   #51
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez jenny60 Pokaż wiadomość
witajcie!!
czy mogę do Was dołączyć? Tylko, że wy chyba jesteście na jakiejś konkretnej diecie- czyżby DUKAN? mozecie podesłać linka do wczesniejszego wątku abym sie zapoznala choc powierzchownie z zasadami waszymi? Albo może komuś bedzie się chciało w skrócie mi to opisać

W ogóle nie wiem czy nadaję się do waszego wątku, czy wy czasem chudzinki nie jesteście:P

Ja mam 159cm wzrostu i obecnie ważę 57kg było już 54,9 ale przed świętami i w czasie swiąt mi się przytyło, byłam przed okresem więc ciągle słodycze, pozniej święta, w ogole przez cały kwiecień straaasznie dużo słodyczy wcinałam, co zazwyczaj u mnie nie miało miejsca, bo wolałam konkretne posilki...
chciałabym schudnąć do 47,5 kg(moja wymarzona waga), ale 49kg już mnie usatysfakcjonuje --> POMOŻECIE MI?
Nie jesteśmy na konkretnej diecie, MŻ-WR (mniej żarcia, więcej ruchu). Witamy i zapraszamy, ale ostrzegam, że jesteśmy uzależniające.

Cytat:
Napisane przez mili17199 Pokaż wiadomość
Przyłącze się do was. Ma 165cm wzrostu i ważę 60kg a chce pozbyć się nie tyle kg co cm
Witaj.Na utratę cm to najlepsze są ćwiczenia.

Idę do nauki.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 13:08   #52
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Jenny, Mili, witajcie
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 13:26   #53
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Witam nowe osoby
A gdzie się podziewa Sweet i Dirtyy?
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 13:42   #54
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Właśnie, właśnie, gdzież Dirtyy i Sweet?
Zaginęły obie po akcji Święta
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:11   #55
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Ja stwierdzam,że nie mogę mieć za dużo wolnego, bo wtedy ciągle ciągnie mnie do jedzenia
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:16   #56
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Ja stwierdzam,że nie mogę mieć za dużo wolnego, bo wtedy ciągle ciągnie mnie do jedzenia
Po doświadczeniach dwóch świątecznych dni podpisuję się pod tym

Promyczku, zamknij lodówkę i wyjdź gdzieś z domu albo zrób sobie dobrej herbatki i zapodaj jakiś film na kompie, bo jestem pewna, że za godzinę będziesz na siebie wściekła, jeśli teraz się objesz Pamiętaj, że w jedzeniu nie ma tego, czego tam w tym momencie szukasz.

Dasz radę
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:34   #57
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Promyczku zapij głoda- czasami mi to pomaga nie rzucić się na jedzenie.


a Karolinitka, ania, madzia_h, niunia_ona udzielają się jeszcze?
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:35   #58
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 737
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

mogę się pochwalić sukienką ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (122,7 KB, 51 załadowań)
__________________


Edytowane przez dev123
Czas edycji: 2011-04-27 o 14:37
dev123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:41   #59
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez dev123 Pokaż wiadomość
mogę się pochwalić sukienką ?
Cudna sukienka i Ty chudzinka

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
Promyczku zapij głoda- czasami mi to pomaga nie rzucić się na jedzenie.


a Karolinitka, ania, madzia_h, niunia_ona udzielają się jeszcze?
Karolinitka porzuciła odchudzanie, bo źle to nią wpływało a reszta zagineła

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia_sia Pokaż wiadomość
Po doświadczeniach dwóch świątecznych dni podpisuję się pod tym

Promyczku, zamknij lodówkę i wyjdź gdzieś z domu albo zrób sobie dobrej herbatki i zapodaj jakiś film na kompie, bo jestem pewna, że za godzinę będziesz na siebie wściekła, jeśli teraz się objesz Pamiętaj, że w jedzeniu nie ma tego, czego tam w tym momencie szukasz.

Dasz radę
Dziękuje za rady postaram się
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:46   #60
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez dev123 Pokaż wiadomość
mogę się pochwalić sukienką ?



Kurde wprawiasz mnie w kompleksy!
Takie ładne,długie nogi a ja mam krótkie i
tak samo Promyczek
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.