Ile "żyje" laptop? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 14:42   #31
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Moja toshiba jest cichutka i nie nagrzewa się. Inna sprawa, że korzystam tylko z office i internetu, czasem oglądam filmy, a pewnie gry najbardziej obciążają. Za to modem jest czasem wrzący.
Na początku przeszkadzało mi, że klawisz enter jest krótszy niż tradycyjnie ale przyzwyczaiłam się.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 14:55   #32
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Z tymi jajkami, to proszę sobie nie żartować.
http://www.youtube.com/watch?v=y2OKo...eature=related
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:23   #33
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Ja od trzech lat mam Acera, i oprócz tego, że bateria nie jest już tak wytrzymała jak na początku, nic się z nim nie dzieje... Klawiatura działa świetnie (jest biała do tego), nic nie wymieniałam, kiedyś się przegrzewał, ale po oczyszczeniu wiatraczka znów jest dobrze. Co prawda, nie jest to sprzęt stworzony do grania, ale ja nie gram, więc nie mam zupełnie na co narzekać. System to Vista.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:30   #34
eLeN83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 438
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Mam laptopa hp od 5 lat i nie mam z nim żadnych problemów( odpukać). Kiedyś jak mi "mulił" to od nowa wgrałam windowsa i jest ok.
__________________


nie otwieram skarbonki
eLeN83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:33   #35
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Toshiba a200 zdechła mi po 4 latach i to doszczętnie, poszła płyta główna i nie opłacało się jej wymieniać. Teraz mam a300 i też liczę na to, że minimum 3 lata wytrzyma.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:47   #36
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Od równych trzech lat mam Asusa i nic się nie dzieje. Wygląda jak nowy, nie licząc mojej świadomej ingerencji, bateria nadal trzyma tyle samo (ok. 3h), nie muli się, etc. Kosztował ok. 3500 lub 3800, nie pamietam. Był tego warty.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:58   #37
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Ja mam Hp pavilon prawie 3 lata co mogę o nim powiedzieć to ze raczej nie kupiłabym go ponownie. W równo rok po zakupie zepsuła mi się ładowarka, dobrze że jeszcze na gwarancji to bez problemu została wymieniona. Później popsuła mi się taka taśma łącząca matryce z komputerem nie wiem jak to dokładnie się nazywa (teraz ta taśma ponownie mi się psuje chociaż chwilo spokój ale chyba przez to ze nie zamykam klapki i przez to ekran mi nie ciemnieje), i przyszedł czas na baterię która też mi padała ( zakupiłam nową podobno o zwiększonej pojemności ale też bez rewelacji.) Ponownie ładowarka mi padała, nie mówię już o tym że się przegrzewa parę razy czyszczony wiatraczek ale dostać się do niego jest spory problem. Jeszcze międzyczasie została wymieniona klawiatura ale to już z mojej winy a raczej mojego Tż-ta zalał ją) Mimo wszystko mam nadzieję ze jeszcze przez dłuższą chwilę mi posłuży ale dla bezpieczeństwa wszystkie dokumenty, zdjęcia trzymam na osobnym dysku zewnętrznym. Wytrzymałość komputera też pewnie dużo zależy jak się z nim obchodzi ja z moim dużo podróżuje, lotniska autobusy, raz czy dwa spadł z niedużej wysokości ale to po wymienionych awariach. Mimo wszystko jestem zadowolona ale ponownie nie kupiłabym go z racji tego że lubi się przegrzewać czasem temperatura wynosi ponad 90 stopni.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 16:02   #38
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Mój Acer ma 6 lat- bateria była wymieniania po jakiś 4 latach, miał dokładkę pamięci, wymieniony był napęd dvd i ze 3 razy był czyszczony i coś tam w środku smarowane. Ale żyje, ładnie chodzi, cichutko, nie grzeje się, touchpad śmiga lepiej niż w moim pracowym, który ma 1 rok
Kosztował ok.2,5 tys.
Ale może dlatego taki żywotny, że za laptopa robił tylko 2 lata, teraz jest do użytku domowego, stacjonarnego praktycznie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:03   #39
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Ja mam dwa laptopy - jeden 6letni Fujitsu Siemens -działa bez zarzutu - co prawda bateria była wymieniana, bo padła, ale sam w sobie - śmiga.
Bateria wytrzymuje koło 20min więc rewelacji nie ma, pracuję tylko na podłączonym do kontaktu. Jest to laptop typowo domowy, no bo wiadomo... Ciężkie toto, wielkie i bateria słaba.

Drugi - notebook acer (1500zł) - super, bateria trzyma mi ok.2h, malutki, mieści się do torebki, wygodnie się na nim pracuje. Chociaż mnie przy kupnie nie zalezało żeby był mega wypasiony - miał mieć po prostu dobre wifi, bo przy moim trybie dnia to podstawa
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:11   #40
jolanp
Raczkowanie
 
Avatar jolanp
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 36
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Moj Acer wytrzymal okolo 5 lat, ale teraz juz prad rowniez musze ciagnac z gniazdka, grzeje sie jak grill, a na dodatek musi byc oparty o sciane, bo zawiazy poszly i gdyby nie przewody od ekranu bylby w dwoch czesciach
jolanp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:34   #41
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Ja od 3 lat mam Asusa i bateria działa bez zarzutów (wytrzymuje po 3 godz) pewnie dlatego, że zawsze jak jestem w domu to siedzę na 'kablu' a baterię ZAWSZE wyciągam z laptocza (tż mi kazał jak go kupiłam i teraz mu za to dziękuję )
Ogólnie działa jak nowy choć jest włączony i eksploatowany po 8-10 h na dobę.
__________________




Edytowane przez angelkaa
Czas edycji: 2011-08-31 o 17:37
angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 18:22   #42
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Ja mam Maca firmy Apple. Żyje skubany 2lata i nie różni się niczym od dnia zakupu. Nie żółknie (jest biały),wszystko działa jak należy. Na uczelnie go zabieram,do kawiarni i jest git. Nie gram na nim,nie robie niewiadomo co.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:57   #43
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Mam acera aspire już ponad 3 lata i działa jak w dniu zakupu, wymieniałam tylko baterię. Myślę, że powinien działać spokojnie jeszcze kilka lat.
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:58   #44
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Wszystko zależy też od użytkowania.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:28   #45
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość

Drugi - notebook acer (1500zł) - super, bateria trzyma mi ok.2h, malutki, mieści się do torebki, wygodnie się na nim pracuje. Chociaż mnie przy kupnie nie zalezało żeby był mega wypasiony - miał mieć po prostu dobre wifi, bo przy moim trybie dnia to podstawa
To chyba jednak netbook, skoro taki malutki?


-------------------------------------------------

Z tego, co widzę po wpisach, to zdecydowanie najbardziej wytrzymałe są Acery.



Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-09-01 o 14:09
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:40   #46
Torina
Raczkowanie
 
Avatar Torina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 283
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Tydzień temu kupiłam nowego laptopa. Poprzedni miałam trzy lata, działa, ale już nie tak jak powinien. Pan w sklepie powiedział, że przeważnie w tych laptopach po 3 latach coś się dzieje.
__________________
***
Torina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:06   #47
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Ile "żyje" laptop?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29127239]..

-------------------------------------------------

Z tego, co widzę po wpisach, to zdecydowanie najbardziej wytrzymałe są Acery.
[/QUOTE]
yy trójka moich współlokatorów ma Acery .. jednemu padła matryca, koleżance padł procesor, a drugiej koleżance już drugi raz poszedł zasilacz ;|
ogólnie słyszałam od znajomych, pana w sklepie i kolegi informatyka, że Acery raczej nie są zbyt dobre. Wiadomo, że dużo osób się ze mną nie zgodzi jednak ja pisze tylko to co usłyszałam
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:25   #48
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Ile "żyje" laptop?

A ciekawa jestem ile z was dba o swoje latopy... Odpowiednią "pielęgnacją" można znacznie żwiększyć żywotność takiego sprzętu. Są specjalne preparaty, którymi mozna czyścić laptopa, usuwać nagromadzony kurz (który przecież w nadmiarze niszczy podzespoły gdy dostanie się do środka), bezwzględnie trzeba zrezygnowac z jedzenia nad i przy laptopie. Gdy grzeje się mocno to zazwyczaj wystarczy go odkurzyć-do wszelkich dziurek, kratek, do klawiatury przykładamy rure od odkurzacza nastawioną na małe ssanie (żeby komuś nie przyszło do głowy włączyć mega mocy bo takim ciśnieniem mozna coś poniszczyć w środku). Większośc komputerów, które się grzeją ma poprostu zatkane wiatraki kurzem. Wspomóc się można także podstawką chłodząca.
No i polecam czytać przed zakupem opinie innych posiadaczy sprzętu, pozwoli to uniknąć zakupu bubli. Sam fakt, ze laptop kosztował 4 kólka i miał wszystko nie gwarantuje, ze będzie się spisywał.
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky

Edytowane przez Lady_Kala
Czas edycji: 2011-09-01 o 14:48 Powód: literówki
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:38   #49
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Cytat:
Napisane przez Lady_Kala Pokaż wiadomość
A ciekawa jestem ile z was dba o swoje latopy... Odpowiednią "pielęgnacją" można znacznie żwiększyć żywotność takiego sprzętu. Są specjalne preparaty, którymi mozna czyścić laptopa, usuwać nagromadzony kurz (który przecież w nadmiarze niszczy podzespoły gdy dostanie się do środka), bezwzględnie trzeba zrezygnowac z jedzenia nad i przy laptopie. Gdy grzeje się mocno to zazwyczaj wystarczy go odkurzyć-do wszelkich dziurek, kratek, do klawiatury przykładamy rure od odkurzacza nastawioną na małe ssanie (żeby komuś nie przyszło do głowy włączyć mega moby bo takim ciśnieniem mozna coś poniszczyć w środku). Większośc komputerów, które się grzeją ma poprostu zatkanie wiatraki kurzem. Wspomóc się można także podstawką chłodząca.
No i polecam czytać przed zakupem opinie innych posiadaczy sprzętu, ozwli to uniknąć zakupu bubli. Sam fakt, ze laptop kosztował 4 kólka i miał wszystko nie gwarantuje, ze będzie się spisywał.
Podstawa chłodząca to minimum, dobrze sprawdza się też gruba książka Ja klawiaturę myję specjalnym płynem, ale już matrycę zwykłym do szyb. Mam też taką specjalną flanelową osłonę co by się klapa nie rysowała. Czasami tż mi rozkręci i przeczyści od środka, bo ja się na tym kompletnie nie znam
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 16:19   #50
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Ja mam LG od 3 lat. Nie psuje się, ale widać, że stracił swoją początkową sprawność, jednak nie dziwi mnie to. Co do ceny: zapłaciłam 1700 zł, nie ma świetnych parametrów, ale dla mnie - wtedy - wystarczające. Teraz też wiem, że nie dałabym za laptopa powyżej 2500.
Bateria trzyma niecałe półtorej godziny, ale najczęściej używam zasilacza.

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2011-09-01 o 16:21
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:10   #51
parva
Rozeznanie
 
Avatar parva
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk?!
Wiadomości: 774
GG do parva
Dot.: Ile "żyje" laptop?

A ja mam laptopa z biedronki, niedługo będzie obchodził 4 urodziny
Zapłaciłam za niego niecałe 1000 zł Poza jednym czyszczeniem wnętrzności z kurzu (20zł) i baterią, która umarła niecałe 2 tygodnie temu, wszystko z nim w porządku Firma jakaś chińska, nieznana - Hasse.
Nie jest może najpiękniejszy, ale działa bez zarzutu pomimo rozlicznych upadków (kabel wiecznie pląta mi się między nogami, bo mam dziwnie kontakty zlokalizowane na stancji na pamiątkę mam małą ryskę z boku ekranu ) i zalewania go kawą, herbatą, napojami, zupą, błyszczykiem, itd...
__________________
"Szczęśliwy, czyje myśli zdolne są do lotów,
Kto z chyżością skowronka wznosi się nad chmury,
Na życie spoglądając z wysoka i który
Rozumie mowę kwiatów i niemych przedmiotów!"

Charles Baudelaire
LC
parva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 23:38   #52
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Cytat:
Napisane przez parva Pokaż wiadomość
A ja mam laptopa z biedronki, niedługo będzie obchodził 4 urodziny
Zapłaciłam za niego niecałe 1000 zł Poza jednym czyszczeniem wnętrzności z kurzu (20zł) i baterią, która umarła niecałe 2 tygodnie temu, wszystko z nim w porządku Firma jakaś chińska, nieznana - Hasse.
Nie jest może najpiękniejszy, ale działa bez zarzutu pomimo rozlicznych upadków (kabel wiecznie pląta mi się między nogami, bo mam dziwnie kontakty zlokalizowane na stancji na pamiątkę mam małą ryskę z boku ekranu ) i zalewania go kawą, herbatą, napojami, zupą, błyszczykiem, itd...
że on jeszcze działa!!
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 23:58   #53
parva
Rozeznanie
 
Avatar parva
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk?!
Wiadomości: 774
GG do parva
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
że on jeszcze działa!!
Sama się dziwię Po takim zalaniu zwykle klawisze przez kilka dni ciężko chodzą, ale to chwilowe
__________________
"Szczęśliwy, czyje myśli zdolne są do lotów,
Kto z chyżością skowronka wznosi się nad chmury,
Na życie spoglądając z wysoka i który
Rozumie mowę kwiatów i niemych przedmiotów!"

Charles Baudelaire
LC

Edytowane przez parva
Czas edycji: 2011-09-02 o 00:01
parva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 07:54   #54
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Ile "żyje" laptop?

autorko laptopy wbrew pozorom nie mają bardzo długiej żywotności, ja żaluję bardzo, że nie kupiłam komputera a jednak skusiłam się na laptopa.
Mam go już 3 lata, 4 razy był w naprawie - za każdym razem wymiana wtyczki do ładowania bo się odrywała dochodziło do spięć i raz przepaliło mi płytę główną, którą udało się odratować nie ma wbudowanego wiatraka więc nagrzewa się a w środku coś się topiło więc musiałam kupić taki stoliczek z wiatrakiem i teraz muszę go wszędzie targać ze sobą jak siedzę na lapt. a małe to nie jest Firma: acer
jak bym miała jeszcze raz wybór nie wzięłabym laptopa za nic w świecie...

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez parva Pokaż wiadomość
Sama się dziwię Po takim zalaniu zwykle klawiature przez kilka dni ciężko chodzą, ale to chwilowe
mój zalałam wodą i w ogóle nie chodził, klawiatura do wymiany i musiałam oddać bo do środka woda się wlała ale ważne, że odratowali
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 07:56   #55
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Cytat:
Napisane przez angelkaa Pokaż wiadomość
yy trójka moich współlokatorów ma Acery .. jednemu padła matryca, koleżance padł procesor, a drugiej koleżance już drugi raz poszedł zasilacz ;|
ogólnie słyszałam od znajomych, pana w sklepie i kolegi informatyka, że Acery raczej nie są zbyt dobre. Wiadomo, że dużo osób się ze mną nie zgodzi jednak ja pisze tylko to co usłyszałam
Pierwsze przykazanie - nie słuchać pana w sklepie
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 11:23   #56
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Pierwsze przykazanie - nie słuchać pana w sklepie
Dokładnie.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 11:30   #57
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
nie ma wbudowanego wiatraka więc nagrzewa się a w środku coś się topiło więc musiałam kupić taki stoliczek z wiatrakiem i teraz muszę go wszędzie targać ze sobą jak siedzę na lapt. a małe to nie jest Firma: acer
jak bym miała jeszcze raz wybór nie wzięłabym laptopa za nic w świecie...
Jak to możliwe?
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 11:53   #58
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Mój acerek umarł po 4 latach, ale to był jeden z tych tańszych i bardzo mocno go eksploatowałam.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Jenna__ Pokaż wiadomość
Mam laptopa za 2000 zł, od 2,5 roku. Fujitsu Siemens (marka już nie istnieje, firmy się rozdzieliły). Poza, jak to określiłaś, naturalną śmiercią baterii, nic złego się nie dzieje. Bateria jeszcze trochę zipie, laptop chodzi na niej z 15 minut (wcześniej były to nawet 3 godziny). Zawiesił się może 5 razy, touchpad działa (a podobno to element, który często się psuje), nie żółknie (jest biały i wszyscy straszyli mnie, że będzie żółknąć). Grafika, dźwięk - bez zmian. Laptopa używam bardzo dużo i naprawdę nie mam z nim żadnych problemów. Chyba po prostu miałaś pecha, trafiłaś na bublowaty model, bo laptopy HP kojarzą się z wysoką jakością. Za to miałam drukarkę tej firmy i musiałam ją reklamować.
Mąż ma laptopa fujitsu siemens już 6 lat, właśnie z niego piszę. Poza tym, że bateria umarła i jest dość wolny, nic się z nim nie dzieje.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Teraz kupiłam acera za 2700,- i liczę, że będzie co najmniej tak wytrzymały jak poprzedni, aczkolwiek będę bardziej o niego dbać.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2011-09-02 o 11:52 Powód: dopisek
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 12:05   #59
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Cytat:
Napisane przez angelkaa Pokaż wiadomość
yy trójka moich współlokatorów ma Acery .. jednemu padła matryca, koleżance padł procesor, a drugiej koleżance już drugi raz poszedł zasilacz ;|
ogólnie słyszałam od znajomych, pana w sklepie i kolegi informatyka, że Acery raczej nie są zbyt dobre. Wiadomo, że dużo osób się ze mną nie zgodzi jednak ja pisze tylko to co usłyszałam
Ja na początku też słyszałam, że najlepiej od razu powinnam wyrzucić komputer, bo na pewno sie zepsuje niedługo. Jednak działa bez zarzutu, i wygląda jak nowy. Zgadzam się z Lady_Kala. Ja lubię dbać o swój komputer, i mega dziwi mnie, kiedy widzę u innych, którzy mają lapki krócej, np. brak klawiszy, plamy, porysowaną obudowę czy matrycę... Ja podstawki chłodzącej używam tylko do tego, by laptop na niej stał, i nie zatykała mu się wentylacja.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 13:50   #60
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Ile "żyje" laptop?

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Jak to możliwe?
normalnie ? nie każdy ma
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.