Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 21:43   #31
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Mojemu się do tego bezwstydnie przyznałam...



U mnie to nawet nie padła nazwa "Wizaż"
W moim zwiazku przez pierwsze pare lat też Teraz wie, już za długo jestesmy razem, ciezko ukryć ten fakt
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:58   #32
Kagami
Rozeznanie
 
Avatar Kagami
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z pieca
Wiadomości: 515
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Uwielbiam Cię za te naklejki . Ja mam 22 lata i do tej pory ukrywam kolekcję krzykliwych i mniej krzykliwych naklejek... chyba nigdy nie dam rady się tego pozbyć .
Kagami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 22:48   #33
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

A tak z ciekawości zapytam, dlaczego ukrywacie przed swoimi facetami że się udzielacie na wizażu? Czemu nie chcecie, żeby wiedzieli że tu piszecie?
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 23:09   #34
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości zapytam, dlaczego ukrywacie przed swoimi facetami że się udzielacie na wizażu? Czemu nie chcecie, żeby wiedzieli że tu piszecie?

ja osobiście nie mówię mu o wizażu (chociaż jeśli sam to odkryje tragedii nie będzie.. ) tak samo, jak nie mówię mu o tym, o czym rozmawiałam z przyjaciółką przy kawie. czasem nie chcę, żeby wiedział co piszę w "powiedz to tutaj", czy coś.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 23:16   #35
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez gumisia18 Pokaż wiadomość
Mój za to nie wie o tym że popisuję na gg z różnymi osobistościami, nie wie o... jejku... ile on nie wie Ale nie powiem głośno bo mnie zbojkotujecie
Spoko, spoko, mój były też o wielu rzeczach nie wiedzial (ale o takich glupotach, z których miałby niezły ubaw, a nie o powaznych sprawach)

Ukrywałam przed nim m.in. pluszaki z dzieciństwa (znaczy, ani nie powiedziałam, ze wyrzuciłam, ani nie powiedziałam, że dalej mam je na półce w szafie ), wizaż (nie znał mojego nicka; tak na wypadek, gdybym się na niego skarżyła, radziła albo walneła jakiegos kompromitującego posta), ukrywałm płyty disco polo (lubię czasem posłuchac, no), książki Paulo Coelho, oglądanie jakichs seriali dla nastolatków w stylu Hannah Montana itp. (lubię sobie od czasu do czasu obejrzeć) i tym podobne głupoty
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 00:19   #36
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Że jak mówię że "zaraz" idę spać (Związek na odległość ale widujemy się dość często ) to tak naprawdę jeszcze siedzę parę godzin przed kompem i oglądam seriale :P
A i jestem oryginalna bo mój o Wizażu wie XD nawet mu co ciekawsze wątki podsyłam ;P
Nooo ja też, po nocach siedzę na wizażu (tak jak teraz) bo dnie spędzam z Nim i się ukrywam z wizażem, że przy nim nie mogę sobie wejść chociaż bym chciała czasem
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 01:36   #37
Ozil9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 11
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

To, że jestem gejem.
Ozil9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 07:32   #38
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości zapytam, dlaczego ukrywacie przed swoimi facetami że się udzielacie na wizażu? Czemu nie chcecie, żeby wiedzieli że tu piszecie?
Bo pewnie byłoby mu przykro, gdyby się natknął na posty o moim eksie. Poza tym - dla wszystkich jestem tu anonimowa, więc chciałabym, żeby tak pozostało.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 07:44   #39
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości zapytam, dlaczego ukrywacie przed swoimi facetami że się udzielacie na wizażu? Czemu nie chcecie, żeby wiedzieli że tu piszecie?
Mój wie, że się udzielam, ale nie zna mojego nicka, ani nie wie ile pisuję

Gdyby chciał to w sumie mogłabym mu pokazać swoje posty, ale on się tylko podśmiewa, że to 'babskie forum' i w sumie nawet nie wnika, w to o czym tu pisuje

Nie dowiedziałby się niczego nowego z moich postów, ale mimo wszystko cenię sobie komfort pewnej anonimowiści
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 08:09   #40
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Ja też bym swojemu facetowi , nie powiedziała o wizażu Dla wielu dziewczyn tutaj wizaż to taki "psycholog" , a wiadomo, że do psychologa chodzi się samemu Nie ma sensu wciągać w to chłopaka.
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 08:34   #41
angiexoxo
Raczkowanie
 
Avatar angiexoxo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
oglądanie jakichs seriali dla nastolatków w stylu Hannah Montana itp. (lubię sobie od czasu do czasu obejrzeć)
haha, ja tak samo. ;p
oprócz tego to nie powiedziałam mu, że nie byłam dziewicą jak zaczęliśmy się spotykać.
__________________
Włosomaniaczka
Lakieromaniaczka







D.
angiexoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 08:57   #42
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
zdecydowanie zaniżanie cen za ciuchy,kosmetyki....ostat nio kupiłam synkowi dres za prawie 200zł a tż usłyszał cene 30zł hehe jak on to łyka
Mam tak samo, kupiłam kiedyś torebkę za 180 zł a Tż uwierzył że kosztowała 35 (że promocja i te sprawy)

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Mój Tż wie że wizaż to strona/forum czysto kosmetyczna i nie wnika nawet
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:12   #43
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Ej, ale co waszym TŻ do waszych pieniędzy? Jakby mi mój usiłował robić wyrzuty, że wydałam na cośtam dużo pieniędzy, to bym go chyba wyśmiała
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:30   #44
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ej, ale co waszym TŻ do waszych pieniędzy? Jakby mi mój usiłował robić wyrzuty, że wydałam na cośtam dużo pieniędzy, to bym go chyba wyśmiała
Mojemu do moich jest np. to, że razem mieszkamy i mamy wspólny budżet. Jeśli ja na coś wydam większą kwotę to potem nie będzie na coś innego. Dlatego wszelkie wydatki ustalamy wspólnie.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:32   #45
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ej, ale co waszym TŻ do waszych pieniędzy? Jakby mi mój usiłował robić wyrzuty, że wydałam na cośtam dużo pieniędzy, to bym go chyba wyśmiała
Hehe. Mój NIGDY nie robił mi żadnych wyrzutów Wręcz przeciwnie, ostatnią swoją złotówkę by oddał na moje widzimisię
Nie wiem dlaczego zaniżam kwoty, wcale nie muszę tego robić Nigdy nawet nie pyta ile coś kosztowało, sama gadam
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:00   #46
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Mojemu do moich jest np. to, że razem mieszkamy i mamy wspólny budżet. Jeśli ja na coś wydam większą kwotę to potem nie będzie na coś innego. Dlatego wszelkie wydatki ustalamy wspólnie.
Dlatego dobrym rozwiązaniem jest posiadanie wspólnego budżetu na rzeczy wspólne, ale osobnych kwot na własne wydatki

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Hehe. Mój NIGDY nie robił mi żadnych wyrzutów Wręcz przeciwnie, ostatnią swoją złotówkę by oddał na moje widzimisię
Nie wiem dlaczego zaniżam kwoty, wcale nie muszę tego robić Nigdy nawet nie pyta ile coś kosztowało, sama gadam
Haha, a to już jest dziwne
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:02   #47
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość

Haha, a to już jest dziwne
Wiem
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:06   #48
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Dlatego dobrym rozwiązaniem jest posiadanie wspólnego budżetu na rzeczy wspólne, ale osobnych kwot na własne wydatki
U nas świetnie sprawdza się idea wspólnych pieniędzy. Nikt nikomu jeszcze na nic nie poskąpił W najgorszym wypadku musimy sobie jakoś priorytety ustawiać. Np. najpierw kupimy buty dla niego (bo potrzebuje) a dopiero potem bluzkę dla mnie (bo już kilka mam). Nie kłóciliśmy się przez te parę lat jeszcze ani razu o pieniądze
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:04   #49
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2012-08-10 o 12:10
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 12:28   #50
KamilaAnna1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: gdzieś tam nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 258
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Mój TŻ nie wie o koncie na wizażu. Ale jakby zapytał to bym powiedziała. I chyba się nie dowie o kilku kolejnych parach butów, bo zaczyna źle znosić ich ilość

A tak to wie o wszystkim. Jako jedyny wie o moich pamiętnikach. I choć mieszkamy razem, to wiem, że nigdy po nie nie sięgnął. Nie mam więc powodu, żeby coś ukrywać.
__________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."


5.10.2013 - nasz ŚLUB!!!

Edytowane przez KamilaAnna1990
Czas edycji: 2012-08-10 o 12:29 Powód: literówka
KamilaAnna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:49   #51
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Ukrywam na komputerze... zdjęcia swoich włosów często robię foty, żeby porównać sobie czy mi włosy urosły, czy widać odrost, czasem coś tam wrzucam na wizażowy wątek o pielęgnacji (ale jako ta prosząca o pomoc a nie chwaląca się )
Jak jeszcze nie miałam własnego laptopa zdjęcia trzymałam u Tż'ta na jego kompie, wydzielił mi kawałek ze swojego mialiardtysiącpięćset gigowego dysku i mogłam tam sobie mieć różne rzeczy, jakieś notatki, ebooki itp. Kiedyś przypadkiem zajrzał w mój włosowy folder podpisany dla zmyłki "NIC" najpierw zrobił dziwną minę, a potem rył ze mnie chyba z godzinę. Najbardziej go rozwaliło to w jaki sposób podpisałam folder, tłumaczyłam się potem, że właśnie dlatego tak go nazwałam, żeby gad tam nie zajrzał cóż, skutek był odwrotny do zamierzonego

Edytowane przez arachnea
Czas edycji: 2012-08-10 o 12:51
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:38   #52
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

dużo tego bo krótko ze soba jesteśmy ale poza niektórymi rodzinnymi sprawami i schorzeniami jak narazie w ukryciu pozostał wizaż i fotka oglądanie Plotkary ...( sama nie wiem czemu nikomu nie chce sie do tego przyznac ) , stare konto na youtube, gdy byłam mała , głupia i wrzucałam idiotyczne filmiki , foldery ze zdjeciami gwiazd (generalnie to ich ubrań ), chodzenie do solarium , tego że musze depilować wąsik (pewnie po wspolnym zamieszkaniu sie dowie ...) myślę dalej!


czy swobodnie dajecie przeglądać swoim TŻtom telefony komórkowe lub pozostawiacie zalogowanego facebooka, nk .. ? też mam obiekcje, choć nie mam nic do ukrycia odkąd jestesmy razem , ale nie dają mi spokoju różne stare wiadomosci ...
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:47   #53
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez angiexoxo Pokaż wiadomość
haha, ja tak samo. ;p
No to piona Dobrze, że nie jestem sama z uwielbieniem do głupich seriali

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mistrzyni konspiracji, widzę
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:52   #54
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
dużo tego bo krótko ze soba jesteśmy ale poza niektórymi rodzinnymi sprawami i schorzeniami jak narazie w ukryciu pozostał wizaż i fotka oglądanie Plotkary ...( sama nie wiem czemu nikomu nie chce sie do tego przyznac ) , stare konto na youtube, gdy byłam mała , głupia i wrzucałam idiotyczne filmiki , foldery ze zdjeciami gwiazd (generalnie to ich ubrań ), chodzenie do solarium , tego że musze depilować wąsik (pewnie po wspolnym zamieszkaniu sie dowie ...) myślę dalej!


czy swobodnie dajecie przeglądać swoim TŻtom telefony komórkowe lub pozostawiacie zalogowanego facebooka, nk .. ? też mam obiekcje, choć nie mam nic do ukrycia odkąd jestesmy razem , ale nie dają mi spokoju różne stare wiadomosci ...

myślę,że szybko się sam zorientuje, że chodzisz na solarium. szczególnie, kiedy słońca braknie na dworze

mogę zostawić zalogowanego fb, mogę mu w każdej dowolnej chwili dać telefon do przeglądnięcia. ale on i tak nie będzie chciał czytać moich wiadomości prywatnych, bo są moje.mieszkamy razem, kilka razy zdarzyło mu się przejrzeć "co ci głupi ludzie wrzucają na fejsbuka", ale wiadomości nigdy nie czytał. poza tym.. i tak nie mam nic do ukrycia.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:57   #55
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
dużo tego bo krótko ze soba jesteśmy ale poza niektórymi rodzinnymi sprawami i schorzeniami jak narazie w ukryciu pozostał wizaż i fotka oglądanie Plotkary ...( sama nie wiem czemu nikomu nie chce sie do tego przyznac ) , stare konto na youtube, gdy byłam mała , głupia i wrzucałam idiotyczne filmiki , foldery ze zdjeciami gwiazd (generalnie to ich ubrań ), chodzenie do solarium , tego że musze depilować wąsik (pewnie po wspolnym zamieszkaniu sie dowie ...) myślę dalej!


czy swobodnie dajecie przeglądać swoim TŻtom telefony komórkowe lub pozostawiacie zalogowanego facebooka, nk .. ? też mam obiekcje, choć nie mam nic do ukrycia odkąd jestesmy razem , ale nie dają mi spokoju różne stare wiadomosci ...
To ja tak ukrywałam folder ze zdjęciami kotów Bo ja lubię oglądać zdjęcia kotów i niektóre sobie zapisuję

Nie przypominam sobie, żeby któryc z moich ex przeglądał mi telefon, ale niewykluczone, że go im dawałam żeby coś sprawdzili itp.
Ale generalnie nie wydaje mi się, bo jestem przewrażliwiona na punkcie moich rzeczy
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 15:12   #56
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
najpierw zrobił dziwną minę, a potem rył ze mnie chyba z godzinę. Najbardziej go rozwaliło to w jaki sposób podpisałam folder, tłumaczyłam się potem, że właśnie dlatego tak go nazwałam, żeby gad tam nie zajrzał
Zrobiłaś mi dzień
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 17:11   #57
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Zrobiłaś mi dzień
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 17:18   #58
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Kiedyś przypadkiem zajrzał w mój włosowy folder podpisany dla zmyłki "NIC" najpierw zrobił dziwną minę, a potem rył ze mnie chyba z godzinę. Najbardziej go rozwaliło to w jaki sposób podpisałam folder, tłumaczyłam się potem, że właśnie dlatego tak go nazwałam, żeby gad tam nie zajrzał cóż, skutek był odwrotny do zamierzonego
to tak nie działa
taki folder nazywasz "notatki z matmy", "zdjęcia z chrzcin Magdy", "projekt z biologii" - sprawdzone
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 17:49   #59
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Kurczę, podziwiam dziewczyny, które ukrywają Wizaż przed facetem. Ja bym nie wytrzymała, dajmy na to, że jest popołudnie, on coś czyta, a ja siedzę sobię na forum (mieszkamy razem) i trafia się wątek o fruwających plemnikach czy inny hicior typu randki w lesie No nie ma siły, nie potrafię się opanować i zawsze albo mu opowiem, albo lecę z laptopem do biurka, żeby sam zobaczył W ten sposób Tż nie tylko o Wizażu wie, zna mój nick, ale czasem , chcąc nie chcąc, sam z niektórymi wątkami się zapoznaje Co prawda, jakiś poważnych, typowo 'kobiecych' dyskusji mu nie pokazuję (sam też na pewno nie zagląda), ale generalnie, o ile nigdy nie podałabym swojego nicku tutaj najlepszej nawet koleżance czy przyjaciółce, o tyle przed nim tego nie ukrywam.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2012-08-10 o 17:51
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 17:58   #60
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Co wstydliwego ukrywałaś przed chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Kurczę, podziwiam dziewczyny, które ukrywają Wizaż przed facetem. Ja bym nie wytrzymała, dajmy na to, że jest popołudnie, on coś czyta, a ja siedzę sobię na forum (mieszkamy razem) i trafia się wątek o fruwających plemnikach czy inny hicior typu randki w lesie No nie ma siły, nie potrafię się opanować i zawsze albo mu opowiem, albo lecę z laptopem do biurka, żeby sam zobaczył W ten sposób Tż nie tylko o Wizażu wie, zna mój nick, ale czasem , chcąc nie chcąc, sam z niektórymi wątkami się zapoznaje Co prawda, jakiś poważnych, typowo 'kobiecych' dyskusji mu nie pokazuję (sam też na pewno nie zagląda), ale generalnie, o ile nigdy nie podałabym swojego nicku tutaj najlepszej nawet koleżance czy przyjaciółce, o tyle przed nim tego nie ukrywam.
mój musiałby mieć groźbę ogni piekielnych, żeby przeczytał coś z Wizażu... raz jak pokazałam mu wątek "W której nogawce wasz facet nosi penisa" (czy jakoś tak mu było) bo już nie mogłam ze śmiechu, to popatrzył na mnie krzywo, stwierdził że mam dziwne poczucie humoru i żebym lepiej zostawiła to forum, bo krzywdę sobie robię
Także mój w ogóle Wizażem się nie interesuje.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.