MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 08:15   #31
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
dzień dobry w nowym wątku

Jeszcze z poprzedniego co pamiętam:
demeter a ile po wizycie waży twój synek? Bo u mnie wizyta dopiero za tydzień ale bez usg i się nie dowiem a tak to mniej więcej będę wiedziała ile waży.
Co do położnej, tak była drygi raz w poniedziałek. Przyniosła jakieś poradniki, uczyła tż jak ma mnie masować, jakie pozycje do rodzenia w tej i fazie porodu itd. Fajnie bo mężulo się dobrze z nią dogadywał, taki jak by pewniejszy się zrobił. Mówi jej że on te kartki to na porodówkę zabierze i będzie mi mówił co i jak No ale faceci myślą że to tak książkowo przebiega. Nie będę go raczej uświadamiać że różnie może być bo jeszcze nie będzie chciał rodzić ze mną. Po świętach kolejna wizyta a do tego zmierzyła tętno tomasza, serduszko pięknie bije, uciekał jej jak przykładała to urządzonko.

monicca1989 gratulujemy



Współczuję tego ujostwa, mi wyskoczył kilka tygodni temu (przez zaparcia). Teraz trawienie wszystko ładnie, codziennie kibelek no ale hemor został Smaruje maścią avenoc ale to tylko tyle pomaga że nie boli bo nie obciera. Robię codziennie okłady z naparu kory z dębu. I nadal jedna wielka dupa. Boję się że w końcu pęknie przy porodzie jak będę się tak prężyć.



To podkarpackie ostatnio to jakaś masakra. U nas też za oknem pełno śniegu, tż samochodem wyjechać nie mógł. Miałam iść do urzędu ale daruje sobie dzisiaj bo z moją koordynacją ruchową kiepsko
wczoraj wieczorem zaczęłam millennium czytać, wciągnęło mnie, i dzisiejszy dzień już mam zaplanowany na czytanie
cudna lektura!!!!
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:35   #32
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Witajcie w nowym wątku
ależ miałam dziwnie niespokojną noc - taką "czuwającą"
Dobrze że dziś wizyta to dowiem co się dzieje u małej
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:52   #33
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

czarny flamaster
- wiadomka ze spokojniej ... Chociaz u mnie jak na rodzilam na 15sal 8bylo zajetych haha. No ale szpital jest przygotowanyma to w tamtym roku przyszlo na swiat 12.750 dzieckow

Mlodego wzieli na badania i czekam co powiedza czy wychodze czy nie - pobrali mu krew z piety na jakies 21badan (za free) to iech badaja, myslalam ze bd plakal a on spi smacznie hihi.


coco. bardzo ci wspolczuje ja takze sie poryczalam czytajc twoj opis - wiedz ze teraz musisz byc silna, masz dla kogo no i jak to kolezanka napisala Dziadzio patrzy z Gory

Liwka upss niezazdroszcze oby bylo Lepiej


.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:04   #34
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

hej
chciałam pocytować na starym wątku nie da się myślę co się dzieje patrzę a tu wątek zamknięty
to na razie witam się tu i tu was przecyztałam a zaraz ide poczytać o czym tyle w nocy plotkowałyście ze aż wątek się skończył

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dzień dobry /wieczór

Jutro tzn dziś wychodzimy! Nie zdążę na pogrzeb dziadka.. Zresztą i tak bym nie dała rady ustac

Jaja są z karmieniem bo duży chłop o mi go dolarmialy i teraz nie chce ssac piersi. Wczoraj cały dzień wlaczylam i jak narazie je mleko ale nie wiem ile tak pociagne.. Przez ten poród i śmierć dziadka jestem wykończona psychicznie i tylko marze żeby wejść do domu i porządnie się wfyplakac.
A maly potrafi jeść 5 godzin z ciągłym krzykiem i spał 10 minut więc masakra, albo trochę się nauczy i będzie coraz lepiej albo rezygnuje bo chce się cieszyć z mojego cudu a nie popaść w depresję.

Najgorsze że dalej nie mam neta w domu więc was nie nadrobie
super ze już wychodzicie
i przykro mi z powodu dziadka
i za karmienie

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość

Mamusie a u mnie chyba coś się zaczyna dziać Oj sobie dzis nie pospie. Polozylam sie chyba po 1szej a o 2giej obudzil mnie bol podbrzusza. I wygląda na to, ze to skurcze. Ok 3ciej mnie przeczyściło no i skurcze co 10 min. A teraz co 8min...
O matko... czyżby to TO???
o to ciśniemy chyba ze już wyciśnięty

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

A pozniej badania i czekanie na wypis


mokka - Dajesz Cisnij


.
za wypis

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
dzisiaj mój groszek ma 2 tyg
.



a mój Karolek dziś 3 tygodnie kończy, faktycznie czas leci jak szalony
Dziś moja Julka mówi wierszyk w przedszkolu w konkursie, pani ją wytypowała do konkursu o wiośnie
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:08   #35
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość

mam podobnie - Roszek 10 godz. (od 22 - do 8 bo budzik zadzwonił )z tym,że on pije przez sen , a ja muszę zmusić się i wstać wnocy aby przewinąć - bo pielucha tak osikana ,że waży chyba tyle co on .... ale nawet przewijany się nie rozbudza ,przeciąga się tylko na przewijaku .....

.
No ja sama się obudziłam po 4:00, a Michaś spał, to obudziłam go i przebrałam i karmiłam. Zasnął po godzinie gdzieś i spał do 8:40 - także pospaliśmy jak nie wiem, bo mąż prowadził Julkę do przedszkola
O 8:40 dałam go do siebie do łóżka, dałam cyca - pociumkał z 2 minuty i znowu zasnął i dospał do 9:30
Zaraz my jedziemy do obi i castoramy na poszukiwanie umywalki do łazienki, a potem do galerii, a Michaś na spacer z moją mamą
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:10   #36
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Witamy się i my
Mokka kciukasy!!
kasia- to,ze mały nie moze się przysać do piersi to normalne, zazwyczaj po kilku dniach już ssa jak stary noworodek Ja niesttey karmie przez nakłądki...Brodawki mam maciupeńkie, a jak przystawiałam sama pierś, to mały nie mógł złapać i była cała poraniona...może jak nawał minie spróbuje przystawiać bez kapturków.
Byliśmy na IP i w końcu za 4 podejściem mam zdjęte szwy... Moja lekarka powiedziała, ze wszystko powinno sie elegancko zagoić i mam przykładać rywanol. Potemma przyjśc położna, poważyć i pomierzyć małęgo. Odpadł nam dzis pępek!! tzn. kikut-można się wkońcu normalnie kapać

Dziś jak byłam na IP to wyszła zapłakana dziewczyna z badania, okazało się, ze dzidziuś nie zyje...Nie była to zaawansowana ciąza, ale w ok. 4 miesiącu była, bo brzuszek już się zaokrąglał... Szkoda mi jej było, tym bartdziej, że w tym samym mczasie przyjechało 2 kobitki do porodu....W takich chwilach dziekuję Bogu za zdrowego synka!

p.s ważyłam się dzis w szpitalu z 20kg na plusie zostało 10kg. myślcie, ze wróce do swojej wagi?

Edytowane przez klementyna1
Czas edycji: 2013-03-22 o 09:12
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:15   #37
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

No to i my sie witamy na nowym watku

Po pierwsze Monicca1989: oklaski: Wielkie gratulacje Ale wspaniale, nastepny mlody czlowiek na swiecie

Po drugie: Byllismy wczoraj na KTG - cisza, i spokoj kompletny Wiec mam nadzieje, ze z mlodym sie dogadalismy, ze dopiero po swietach

Mamusia moja przyjechala, wiec caly wieczor ogladania tego co przywiozla dla mlodego 2 Torby

No i mezu musial w koncu wrocic do sypialni spac, jako, ze mamusia w goscinnym Wiec pierwsza noc od prawie tygodnia z TZ Ale na szczescie nie narzekal za bardzo, nawet sie wyspal, to moze nie ucieknie mi na kanape do salonu

A ja takiego poweru dostalam, jak mama jest i lepiej sie juz czuje, ze nawet wstawilam juz ciasto drozdzowe do piekarnika,a rano zrobilam wypasione sniadanie

Takze, miejmy nadzieje, ze bedzie lepszy dzis dzien,c zego i Wam dziewczynki zycze

No i co - blizutko weekend, no to ze 2 lub 3 dzieciaczki chyba sie pojawia nie Ta lista kwietniowa, to juz krociutka, oj krociutka

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
cześć ,


mam podobnie - Roszek 10 godz. (od 22 - do 8 bo budzik zadzwonił )z tym,że on pije przez sen , a ja muszę zmusić się i wstać wnocy aby przewinąć - bo pielucha tak osikana ,że waży chyba tyle co on .... ale nawet przewijany się nie rozbudza ,przeciąga się tylko na przewijaku .....
Heheh, moglabys kiedys nagrac to przeciaganie sie przez sen i wstawic linka dla nas Boze, to musi byc mega slodkie

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
hej

a mój Karolek dziś 3 tygodnie kończy, faktycznie czas leci jak szalony
Dziś moja Julka mówi wierszyk w przedszkolu w konkursie, pani ją wytypowała do konkursu o wiośnie


---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
cześć ,
i ja się witam w nowej części
dzisiaj mój groszek ma 2 tyg no i nie wiem czy to powód do absolutnej radości - On rośnie dosłownie jak na drożdżach.....
wszystko się dzieje taaaak szybko........
a ja od chwili jego narodzin jestem w mega dobrym humorze .... no nie wiem - może tż mi coś do wody wsypuje pokryjomu ,



---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość

Mamusie a u mnie chyba coś się zaczyna dziać Oj sobie dzis nie pospie. Polozylam sie chyba po 1szej a o 2giej obudzil mnie bol podbrzusza. I wygląda na to, ze to skurcze. Ok 3ciej mnie przeczyściło no i skurcze co 10 min. A teraz co 8min...
O matko... czyżby to TO???
Jeju, jeju za powodzenie, szybkiej i bezbolesnej, szczesliwej akcji
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 09:18   #38
kmagg81
Raczkowanie
 
Avatar kmagg81
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 301
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

A ja chyba zwariuje dziś cały dzień sama, już mam jakieś schizy Jeszcze przez tą pogodę "cudną wiosenną" na tym podkarpaciu to się nie ma jak ruszyć, wszystko zasypane i cały czas sypie od wczoraj. Jednym słowem tragedia
__________________
18.04.2013 - MAKSYMILIAN

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09km3h0o13o.png
kmagg81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:21   #39
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

ciekawe co u Mokki
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:26   #40
mariolci
Rozeznanie
 
Avatar mariolci
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 545
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość
A ja chyba zwariuje dziś cały dzień sama, już mam jakieś schizy Jeszcze przez tą pogodę "cudną wiosenną" na tym podkarpaciu to się nie ma jak ruszyć, wszystko zasypane i cały czas sypie od wczoraj. Jednym słowem tragedia
doskonale Cie rozumie . Uciekaj zimo noo fujjjjj
__________________
14.04.2013 moje szczęście

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/10289
mariolci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:28   #41
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość

Megi prośba taka: możesz mnie wpisać na pierwszą stronę do kwietniowych mam oczekujących?

Mnie też
Ewa, 27 l. tp. 14.04.2013 - czekamy na Nikodema


Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość

Ale wolałabym chyba w nocy urodzić, wydaje mi się, że jest większy spokój. Zresztą, zobaczymy )
Ja mam takie przeczucie, że zacznę rodzić w nocy. Nie wiem, czemu - zawsze jak o tym myslę, to akcja dzieje się nocą
Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość
Jeszcze przez tą pogodę "cudną wiosenną" na tym podkarpaciu to się nie ma jak ruszyć, wszystko zasypane i cały czas sypie od wczoraj. Jednym słowem tragedia
U mnie też pogoda beznadziejna. Zero slońca, śnieg i w ogóle do d**y

Ale za to w sercu wiosna, bo dzwoniłam do mamy i najprawdopodobniej przed świętami wyjdzie ze szpitala. Czuje się coraz lepiej po przeszczepie, komorki się odbudowują, wyniki coraz lepsze

Może przepowiednia tż się spełni i urodzę na święta- mama wróci po niedzieli a ja hop siup na porodówkę, idąc za przykładem Kasi
W sumie do pierwszego terminu zostały mi 2 tygodnie
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png

Edytowane przez Nyaa
Czas edycji: 2013-03-22 o 09:30
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 09:31   #42
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem zaczęłam Millennium czytać, wciągnęło mnie, i dzisiejszy dzień już mam zaplanowany na czytanie
ja też jak zaczęłam to przestałam prawie jeść i spać - dopóki nie przeczytałam całej trylogii

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
a mój Karolek dziś 3 tygodnie kończy, faktycznie czas leci jak szalony
Dziś moja Julka mówi wierszyk w przedszkolu w konkursie, pani ją wytypowała do konkursu o wiośnie
dla Karolka
i dla Julki
Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
kasia- to,ze mały nie moze się przysać do piersi to normalne, zazwyczaj po kilku dniach już ssa jak stary noworodek Ja niesttey karmie przez nakłądki...Brodawki mam maciupeńkie, a jak przystawiałam sama pierś, to mały nie mógł złapać i była cała poraniona...może jak nawał minie spróbuje przystawiać bez kapturków.
Byliśmy na IP i w końcu za 4 podejściem mam zdjęte szwy... Moja lekarka powiedziała, ze wszystko powinno sie elegancko zagoić i mam przykładać rywanol. Potemma przyjśc położna, poważyć i pomierzyć małęgo. Odpadł nam dzis pępek!! tzn. kikut-można się wkońcu normalnie kapać

Dp.s ważyłam się dzis w szpitalu z 20kg na plusie zostało 10kg. myślcie, ze wróce do swojej wagi?
" jak stary noworodek "
za zdjęcie szwów (boshe za 4 razem ..... .....
za pepuszek !!!! ehhhh My jeszcze mamy ......

co do wagi to pewnie ,ze wrocisz , odrobina czasu ,mobylizacji i konsekwencji ... i waga spadnie ....


Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
Heheh, moglabys kiedys nagrac to przeciaganie sie przez sen i wstawic linka dla nas Boze, to musi byc mega slodkie
... ale ja też prawie śpie - nawet jak przewijam ....
ale tak- słodko - takie "kocenie się" ........

super ,że lepiej sie czujesz - no prosze , ile moze zdziałać obecność mamusi
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:35   #43
kmagg81
Raczkowanie
 
Avatar kmagg81
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 301
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość

Ale za to w sercu wiosna, bo dzwoniłam do mamy i najprawdopodobniej przed świętami wyjdzie ze szpitala. Czuje się coraz lepiej po przeszczepie, komorki się odbudowują, wyniki coraz lepsze

Może przepowiednia tż się spełni i urodzę na święta- mama wróci po niedzieli a ja hop siup na porodówkę, idąc za przykładem Kasi
W sumie do pierwszego terminu zostały mi 2 tygodnie

to super , że z mamą coraz lepiej, oby zdrowie wracało szybciutko.
Ale Ty to się tak szybko na porodówkę nie wybieraj !! bo zaraz po Tobie ja może dajmy się najpierw wykazać tym wcześniejszym mamusiom
__________________
18.04.2013 - MAKSYMILIAN

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09km3h0o13o.png
kmagg81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:36   #44
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
No ale szpital jest przygotowanyma to w tamtym roku przyszlo na swiat 12.750 dzieckow
.
wooooow !!!!! aż tyle ?????? czy to jest jedyny szpital w okolicy czy co ???????
szpital w którym rodziłam ma na swoim koncie liczbę 7000 dzieciaczków i jest to jedno z nielicznych miejsc w PL gdzie aż taka liczba porodów rocznie .....
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:36   #45
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:39   #46
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
OMG!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!! Ale ładnie zaczęłaś wątek
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:40   #47
kmagg81
Raczkowanie
 
Avatar kmagg81
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 301
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
GRATULUJĘ OGROMNIE !!!


__________________
18.04.2013 - MAKSYMILIAN

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09km3h0o13o.png
kmagg81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:46   #48
misiulka06
Rozeznanie
 
Avatar misiulka06
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 632
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
Gratulacje
misiulka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:53   #49
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
wow, tak szybko?
GRATULACJE!

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
wooooow !!!!! aż tyle ?????? czy to jest jedyny szpital w okolicy czy co ???????
szpital w którym rodziłam ma na swoim koncie liczbę 7000 dzieciaczków i jest to jedno z nielicznych miejsc w PL gdzie aż taka liczba porodów rocznie .....
wow, niezłe liczby..

u nas rocznie srednio 1300 porodow (123 tys. mieszkancow)..
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 09:55   #50
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
Serdecznie gratuluję!
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:55   #51
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
mnie polożna zaleciła procto-glyvenol i jakos daje rade.
smarujesz/ratujesz sie czyms?!
Miałam jakąś maść na A, wykończyłam ją i dziś TŻ pojechał z rana do apteki i polecili mu właśnie procto-glyvenol. Ponoć najskuteczniejszy....oby bo mam już serdecznie dość.

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość

Współczuję tego ujostwa, mi wyskoczył kilka tygodni temu (przez zaparcia). Teraz trawienie wszystko ładnie, codziennie kibelek no ale hemor został Smaruje maścią Avenoc ale to tylko tyle pomaga że nie boli bo nie obciera. Robię codziennie okłady z naparu kory z dębu. I nadal jedna wielka dupa. Boję się że w końcu pęknie przy porodzie jak będę się tak prężyć.
Też się zastanawiam właśnie nad tą korą dębu dodatkowo. Chwytam się już każdej możliwej metody.

A i wyczytałam, że te paskudztwa znikną najprawdopodobniej po porodzie ... ale po jakichś 2-3 miesiącach
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:58   #52
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
Gratulacje!
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:59   #53
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

witam sie w nowym watku. i skladam zalegle gratulacje wszystkim ktore zostaly mamami

ostatnio gorzej u mnie z czasem. moje badania - odciaganie mleka -szpital- dom- mleko-dom-szpital i tak w kolko.
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:59   #54
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie

super, gratulacje
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:59   #55
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
j



... ale ja też prawie śpie - nawet jak przewijam ....

Ja ostatnio w nocy po karmieniu przez sen mówię do Tżta: "Weż JĄ niech sie JEJ odbije"Takze nam świezym matkom wolno więcedj, nawet pomylić płeć

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
: cmok:
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:59   #56
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
woooow !!!!! faktycznie piękne rozpoczęcie wątku

WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
wow, niezłe liczby..

u nas rocznie srednio 1300 porodow (123 tys. mieszkancow)..
nooo ,dlatego ten szpital jest nazywany potocznie "fabryką" ... ale to bardzo dobry szpital i ma najlepszy odział i sprzęty w wielkopolsce do ratowania noworodków w razie czego .....
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:02   #57
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość
A ja chyba zwariuje dziś cały dzień sama, już mam jakieś schizy Jeszcze przez tą pogodę "cudną wiosenną" na tym podkarpaciu to się nie ma jak ruszyć, wszystko zasypane i cały czas sypie od wczoraj. Jednym słowem tragedia

s pokojnie, przecież my jeszcze nie rodzimy

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
GRATULACJE, szybko poszło Mam nadzieję, że szybko i w miarę bezboleśnie
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:05   #58
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
ostatnio gorzej u mnie z czasem. moje badania - odciaganie mleka -szpital- dom- mleko-dom-szpital i tak w kolko.
podziwiam
Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio w nocy po karmieniu przez sen mówię do Tżta: "Weż JĄ niech sie JEJ odbije"Takze nam świezym matkom wolno więcedj, nawet pomylić płeć
dobre ......


wstawiam cudo jakie znalazłam na demotach :
http://demotywatory.pl/4083021/Podziekowanie
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:09   #59
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość

... ale ja też prawie śpie - nawet jak przewijam ....
ale tak- słodko - takie "kocenie się" ........

super ,że lepiej sie czujesz - no prosze , ile moze zdziałać obecność mamusi
hehe ale siebie nie musisz nagrywac - to juz pewnie nie taki slodki widok

a to fakt, jak czlowiek nie jest sam to od razu skrzydelka rosna.

Ale kurde wylaczylam drozdzowke - super wyrosieta, otworzylam piekarnik i wiecie co -po 10 min patrze, zeby wyjac na zewnatrz calkiem a tam super skorka sie zapadla i pokazala surowe ciastow srodku no nic przykrylam ja folia aluminiowa, zeby calkiem sie nie zjarala iw stawilam dalej do piekarnika, ehh nie ma to jak nowy super przepis

Ale tez przyszlo zawiadomienie, ze sa fronty do odbioru, ktore zamowililsmy do kuchni Wiec nei trzeba bedzie przed samymi swietami ich zakaldac, a juz w ten weekend, a potem z mamusia w poniedzialek posprzatamy po tym bajzlu calym i moze nawet z TZ jakos tydzien przed porodem odpoczniemy troche i sie wyciszymy, po tcyh wszytskich remontach i przerobkach ahhh
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:09   #60
Leonikowa
Rozeznanie
 
Avatar Leonikowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 612
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Dzień dobry i ja się melduje w nowej części

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dzień dobry /wieczór

Jutro tzn dziś wychodzimy! Nie zdążę na pogrzeb dziadka.. Zresztą i tak bym nie dała rady ustac
Kochana bardzo mi przykro trzymaj się

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 8.20 SN na swiat przyszedł nasz synek Leonek( chyba ) 50cm i 2450g. Calujemy wszystkie ciocie
Gratulacje : cmok:
__________________
jesteśmy razem od 11.03.2007r.
zaręczyny
24.09.2011r.

LEONEK 2.03.13.
Leonikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.