Co ostatnio upolowałyście? :D - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-06, 08:38   #571
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

To może tym razem upragnioa Asja, co ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 08:44   #572
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Moja Theorema została wreszcie wczoraj odebrana Leżała sobie biedna na poczcie od 25(!!! ), a panie oczywiście twierdziły wcześniej, że nic do mnie nie przyszło

Wczoraj też coś, a nawet 2 "cosie" upolowałam ale tym razem nic nie mówię dopóty, dopóki nie będą w moich łapkach
jak cudownie, że jednak sprawa się wyjaśniła!!!! A nie mówiłam, że dobrze będzie?

W kwestii przeistaczania się w Tajemniczego Don Pedro doskonale Cię, rozumiem, sama czekam na cóś, z wielkim strachem, że poczta nawali, że ktoś się na moje cuda połaszczy. Odetchnę dopiero, jak będę miała je w łapach - wtedy będę się chwaliła wszem i wobec A na razie sama staram się nie przyzwyczajać do myśli, że już MAM!!!!!!
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 08:51   #573
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Na szczęście wszystko jest, jak być miało A sprzedawca naprawdę godny zaufania, sympatyczny i pomocny na pewno będę jeszcze nie raz u niego coś kupowała

A WŁAŚNIE UPOLOWAŁAM COŚ, CZEGO OOOOGROOOMNIE PRAGNĘŁAM Sorry, za te wielkie litery, ale jestem tak szczęśliwia, ze chcę to wykrzyczeć
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 08:54   #574
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Oświadczam, że moje perfumiarskie marzenia na ten rok się w 100% spełniły
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 09:01   #575
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

No, Ewus, ciesze sie z Toba z tej odnalezionej Theoremy i ciekawosc mnie zzera, co tez jeszcze upolowalas, ale cicho sza - nie bede Ci zapeszac.

Hybris, cos mi sie zdaje, ze jak tak dalej pojdzie, to trzeba bedzie stworzyc grupe wsparcia pod wezwaniem Tajemniczego Don Pedra - ja tez drze wlasnie, zeby moja cenna przesyleczka spotkala na swej drodze samych uczciwych pracownikow poczty
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 09:04   #576
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
A WŁAŚNIE UPOLOWAŁAM COŚ, CZEGO OOOOGROOOMNIE PRAGNĘŁAM Sorry, za te wielkie litery, ale jestem tak szczęśliwia, ze chcę to wykrzyczeć
Czyli ustalmy fakty: aktualnie upolowałaś trzy cosie, w tym jeden dzisiaj i to na ten rok nasyciło Cię zupełne dobrze kombinuje?

Cytat:
Oświadczam, że moje perfumiarskie marzenia na ten rok się w 100% spełniły
Hmmm.... moje poniekąd też, choć chyba aż tak śmiałej tezy bym nie zaryzykowała. Qrcze, chyba zamówię Nieprzyzwoitą... ależ mnie korci!!!! A wątek z marzeniami... no cóż, czymże byłoby życie bez marzeń... nawet tych perfymowych...
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 09:10   #577
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Szumak
Hybris, cos mi sie zdaje, ze jak tak dalej pojdzie, to trzeba bedzie stworzyc grupe wsparcia pod wezwaniem Tajemniczego Don Pedra - ja tez drze wlasnie, zeby moja cenna przesyleczka spotkala na swej drodze samych uczciwych pracownikow poczty
Ne to wygląda, albo Klub Chomika konspiratora a z drugiej strony, czy to nie smutne, że człowiek płaci ciężkie pieniądze za przesyłkę i nie może być pewien, że do niego doleci? Tylko musi siedzieć jak na drożdżach i liczyć na cud. Buuuuuuu...
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 09:17   #578
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
Czyli ustalmy fakty: aktualnie upolowałaś trzy cosie, w tym jeden dzisiaj i to na ten rok nasyciło Cię zupełne dobrze kombinuje?


Hmmm.... moje poniekąd też, choć chyba aż tak śmiałej tezy bym nie zaryzykowała. Qrcze, chyba zamówię Nieprzyzwoitą... ależ mnie korci!!!! A wątek z marzeniami... no cóż, czymże byłoby życie bez marzeń... nawet tych perfymowych...

Tak, razem z dzisiejszym upolowała trzy cosie, które mam nadzieję w tym tygodniu dostać

Ale marzenia spełniłam tylko na ten rok Mam już listę zakupów na przyszły rok

A w ogóle to jestem tak podekscytowana i szczęśliwa, że szczerzę zęby do komputera
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 10:47   #579
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Tak, razem z dzisiejszym upolowała trzy cosie, które mam nadzieję w tym tygodniu dostać
Pochwal się nam koniecznie, jak już będziesz mieć w łapkach te cudeńka wymarzone .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 10:53   #580
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez demonik
Pochwal się nam koniecznie, jak już będziesz mieć w łapkach te cudeńka wymarzone .
Jasne Już mnie korci żeby się wygadać
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 10:57   #581
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

No to śmiało D. Pierwsza literka...

Żartowałam. Też nie chcę zapeszyć, choć zabobonna nie jestem .


PS Czy Wam dziś też tak się wszystko ślimaczy? Mam problem z Internetem w pracy - to swoją drogą, ale chyba też coś w dalszym ciągu dzieje się z Wizażem?...
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 11:31   #582
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez demonik
No to śmiało D. Pierwsza literka...

Żartowałam. Też nie chcę zapeszyć, choć zabobonna nie jestem .


PS Czy Wam dziś też tak się wszystko ślimaczy? Mam problem z Internetem w pracy - to swoją drogą, ale chyba też coś w dalszym ciągu dzieje się z Wizażem?...

Proszę mnie nie ciągnąć za

Od momentu zmiany oprogramowania wszystko działa fatalnie Już mnie dzisiaj 3 razy wywaliło
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 11:42   #583
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Proszę mnie nie ciągnąć za

Od momentu zmiany oprogramowania wszystko działa fatalnie Już mnie dzisiaj 3 razy wywaliło
Ano, wlasnie, nie mowiac juz o wczorajszych wpisach i jednym bardzo waznym dla mnie PW
Ale miejmy nadzieje, ze idzie na lepsze
Ewus, ja razem z Toba trzymam kciuki za Twoje cosie i nic wiecej juz na ten temat nie napisze, coby Ci nie zapeszac Wiem sama, jak drzalam, kiedy losy mojej EC sie wazyly, nie mowiac juz o katuszach calej jednej doby, kiedy biedutka w lapach poczty tkwila
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 12:04   #584
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Jak dobrze pójdzie - jutro, pojutrze będą u mnie

Naprawdę cieszę się, z udało i się EC upolować Nic nie mówiłaś, że poszukujesz! No, przynajmniej nie zauważyłam
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 12:23   #585
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Jak dobrze pójdzie - jutro, pojutrze będą u mnie

Naprawdę cieszę się, z udało i się EC upolować Nic nie mówiłaś, że poszukujesz! No, przynajmniej nie zauważyłam
No, bo sie rozpaczliwie przed poszukiwaniem bronilam, chociaz wiedzialam, ze wpadlam, jak tylko probke od Geonii powachalam
Wydawala mi sie tak nieosiagalna, ze wolalam od razu sie poddac i nawet nie probowalam sobie wyobrazac, ze moglabym ja miec. Ale skoro okazja sie zdarzyla, to dzika zadza posiadania zaatakowala ze zdwojona sila
Rany, stara baba, a tu takie te, no...
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 12:26   #586
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Jak dobrze pójdzie - jutro, pojutrze będą u mnie
Szczęściara po prostu Ja na swoje cudo co najmniej z tydzień poczekam, oby nie dłużej...
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 12:30   #587
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Szumak
No, bo sie rozpaczliwie przed poszukiwaniem bronilam, chociaz wiedzialam, ze wpadlam, jak tylko probke od Geonii powachalam
Wydawala mi sie tak nieosiagalna, ze wolalam od razu sie poddac i nawet nie probowalam sobie wyobrazac, ze moglabym ja miec. Ale skoro okazja sie zdarzyla, to dzika zadza posiadania zaatakowala ze zdwojona sila
Rany, stara baba, a tu takie te, no...
Oj, znam to doskonale
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 12:33   #588
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
Szczęściara po prostu Ja na swoje cudo co najmniej z tydzień poczekam, oby nie dłużej...
No wiesz, to na razie moje pobożne życzenie Mam nadzieję, że jednak się uda

Ale jestem ciekawa co to za cudo upolowałaś
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 13:58   #589
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Już myślałam, że kiedy już posiądę Nieprzyzwoitą Panią , będę mogła ruszyć na podboje nowych lądów. Gdzie tam! Nieprzyzwoita, w miłosnych sztukach biegła, co rusz dopomina się o dopsikanie Zwariowałam chyba . Przy takim tempie to może powinnam upolować wiaderko a nie niepełne 100 ml

Coś ma ona w sobie takiego, że choć wydaje się, że są ładniejsze zapachy, nie daje o sobie zapomnieć...

A poza tym doszłam do wniosku, że ostatnio odpowiadają mi słodycze pod każdą postacią, więc chyba na Theoremę czas zapolować. I Lolitę może
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 14:19   #590
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Toccata
Już myślałam, że kiedy już posiądę Nieprzyzwoitą Panią , będę mogła ruszyć na podboje nowych lądów. Gdzie tam! Nieprzyzwoita, w miłosnych sztukach biegła, co rusz dopomina się o dopsikanie Zwariowałam chyba . Przy takim tempie to może powinnam upolować wiaderko a nie niepełne 100 ml

Coś ma ona w sobie takiego, że choć wydaje się, że są ładniejsze zapachy, nie daje o sobie zapomnieć...

A poza tym doszłam do wniosku, że ostatnio odpowiadają mi słodycze pod każdą postacią, więc chyba na Theoremę czas zapolować. I Lolitę może
Theorema 30-tka jest na Allegro
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 17:48   #591
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Theorema 30-tka jest na Allegro
Widziałam I tak nad nią trochę myślę. Parę fajnych rzeczy na Allegro widziałam
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 21:22   #592
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez evee
mikolaj ( z dokladnym wskazaniem upolowal sliczny flakonik gucci EDP i linie kapielowa N.R oprocz szatansko drogiego olejku (ktory podobno i tak nie jest wart ceny)

Nie, olejek zupełnie nie jwat wart nawet ułamka tej dzikiej ceny, słowo. Żałuję jak diabli, mogłam sobie NR w wersji EDP sprawić...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 02:58   #593
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

EN JOY Jean Patou
Desire Dunhil
Przymierzam się do .....jak zdobędę to powiem
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 11:01   #594
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ja ostatnio upolowalam fajna kolekcyjka Tesori D "Oriente sa to perfumy aromatyczne , Fior di loto -kwiat lotosu jest fajniutki slodziutenkii (moze doprowadzic do zawrotow glowy ) , The Verde Green Tea -zielona herbata , Muschio Bianco -pizmo jest fajne. Sa nie drogie tylko 5 euro ale moge powiedziec ze nuta utrzymuje sie dosyc dlugo
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 11:06   #595
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

To u nas sa droższe kosztuja ok. 55 zł, balsamy i żele w granicach 30-40.

Nawet jedna linia pachnie jak Angel, az się wczoraj powstrzymywałam, żeby nie kupić
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 12:54   #596
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Właśnie mi listonosz przyniósł dwie z moich ostatnich zdobyczy: "Pink Peony" Perier i "Hot Couture" EDP Givenchy. Pierwszy oczywiście rozczarował mnie wprostproporcjonalnie do pokładanych nadziei - marzyłam o czymś, co w końcu zapachnie prawdziwą piwonią, która jest chyba moim ukochanym kwiatem. I co? I d*** Przepraszam za dosadne słowo (autoocenzurowane ), ale to nawet nie leżało w pobliżu piwonii! Pachnie syntetycznymi kwiatami, jak płyn do płukania tkanin, z tym że ostrzej i z dużym dodatkiem pudru. Gdyby zapach "Anais Anais" mógł się zestarzeć, tak po ludzku, to przybrałby dokładnie ten odcień.
No ale cóż, kolejny odhaczony, szukam dalej...

Hot Couture kupiłam z pełną świadomością (skończyłam właśnie miniaturkę), od sprawdzonego allegrowego sprzedawcy (Szylla) no i mam problem. Na podróbkę na pewno nie wygląda, ale widziałam na własne oczy wczoraj w perfumerii pełną gamę wód HC - te "czarne", zarówno w wersji EDP jak i EDT miały na opakowaniu napisane "Collection No 1", a moja nie ma Inna rzecz, że na miniaturce, którą zużyłam ostatnio, też nic takiego nie stało. No i widywałam wersje "czarne" zarówno w pudełkach z nadrukiem szpilek, jaki i bez niego. Teraz pytanie za sto punktów: czy one się wszystkie różnią zapachem? Czy jeno opakowaniami? Cały czas mówię o wersji "czarnej", nie o "White Collection" ani "My Couture" (bo tu wiem, że różnice są znaczne).
Na razie nawet nie odwinęłam swojego zakupu z folii, żeby móc ubiegać się o zwrot, w razie czego... Kto pomoże?

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-12-07 o 13:55
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 13:07   #597
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ja widziałam jedynie opakowania z napisem "Collection No 1"i ze szpilkami.

EDP i EDT różnia się od siebie zapachem, ale nie sądze, żeby była róznica między EDP z tym napisem, a EDP bez (analogicznie EDT) - oczywiście gdyby się okazało, że obie wersje kartoników sa oryginalne, bo tego akurat nie wiem.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 13:22   #598
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Ja widziałam jedynie opakowania z napisem "Collection No 1"i ze szpilkami.

EDP i EDT różnia się od siebie zapachem, ale nie sądze, żeby była róznica między EDP z tym napisem, a EDP bez (analogicznie EDT) - oczywiście gdyby się okazało, że obie wersje kartoników sa oryginalne, bo tego akurat nie wiem.
Dzięki, Madlaine, ale ja dalej nic nie rozumiem Moja HC wygląda jak na pierwszym i drugim (podejrzewam, bo nie otworzyłam ciągle) zdjęciu, a "Collection No 1" wygląda inaczej. Obie są EDP. O obu pisze się, że stworzone w 2000 roku. Moja miniaturka miała tylko napis EDP, ale buteleczka była z czarną postacią od frontu. Zaraz chyba ze zdenerwowania odpakuję najnowszą "zdobycz" i porównam jej zapach z resztami mini - może to rozwieje moje wątpliwości...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg item_5876.jpg (14,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5756735.jpg (7,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hc.jpg (17,1 KB, 10 załadowań)
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 13:26   #599
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

hmmm, więc ja widziałam te z 3 fotki,
podejrzewam, że po prostu od momentu wypuszczenia opakowanie zmieniło wygląd i tyle - czyli te pierwsze zdjęcie przedstawia starą wersję, a ostatnie nową.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 13:52   #600
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pixie, nie wiem jak jest dokładnie z HC, ale powiem Ci, że ja mam ten sam problem z Amarige tejże marki, które to mają na różnych aukcjach i w różnych perfumeriach różne kartoniki i już sama nie wiem komu wierzyć. Mniemam więc, że Givenchy ma tendencję do zmian wyglądu kartoników. I w to uwierzyłabym szybciej, niż w to, że u Szylla kupiłaś podróbkę.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.