Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 08:48   #571
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

heheh tak mężowie sie cieszą zielonymi szczególnie tymi pierwszymi pamiętam jak to jest :P hee
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 14:36   #572
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LOLA7 Pokaż wiadomość
heheh tak mężowie sie cieszą zielonymi szczególnie tymi pierwszymi pamiętam jak to jest :P hee
Oj tak Pamiętam jak mój cyclotest się jeszcze "uczył" Dni płodnych miałam bardzo dużo pokazanych, ale mąż był wyposzczony na początku ;p Codziennie rano pytał czy w końcu możemy
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 15:30   #573
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Hej dziewczyny, moge dolaczyc? Uzywam lady compa od 9 dni (zaczelam uzywac w 21 dniu cyklu, lada moment bede miec okres), od tej pory same zolte... Myslicie, ze teraz w przyszlym cyklu pokaze mi juz w koncu jakies czerwone/zielone? Czy jeszcze musze czekac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 16:23   #574
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, moge dolaczyc? Uzywam lady compa od 9 dni (zaczelam uzywac w 21 dniu cyklu, lada moment bede miec okres), od tej pory same zolte... Myslicie, ze teraz w przyszlym cyklu pokaze mi juz w koncu jakies czerwone/zielone? Czy jeszcze musze czekac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeśli masz normalną owulację i będziesz prawidłowo mierzyć, to raczej tak.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 09:27   #575
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Na pewno pokaże zielone już w pierwszym cyklu by pokazał ale zaczełaś mierzyć w środku już po owu więc do M musi dawać żółte bo nie wyłapał skoku. Ale w nowym cyklu na pewno da zielone
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 11:42   #576
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dzieki za odpowiedz, mam nadzieje, ze bedzie tak, jak mowicie Dzisiaj pierwsze zielone - bo M

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 13:28   #577
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dziewczyny a jak radzicie sobie ze zmianą czasu? Chodzi mi tutaj o podróże.
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 14:19   #578
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez chelseaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak radzicie sobie ze zmianą czasu? Chodzi mi tutaj o podróże.
Jeśli to niewielka zmiana czasu, to problem nie jest duży. Przy większej trzeba po prostu na nowo ustawić budzik i ewentualnie pierwszy dzień pomiaru odpuścić, jeśli np. podróż wypada nocą.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 09:07   #579
mama Antosia
Raczkowanie
 
Avatar mama Antosia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 101
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

no podróże chyba nie stanowia większego problemu no chyba że się bardzo często i daleko lata :P
mama Antosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 12:14   #580
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mama Antosia Pokaż wiadomość
no podróże chyba nie stanowia większego problemu no chyba że się bardzo często i daleko lata :P
Wybieramy się z mężem na wymarzony i stad to pytanie. Różnica w czasie będzie spora, stąd pytanie. Już wszystko całe szczęście wiem
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 20:15   #581
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dziewczyny, muszę Was jeszcze raz poprosić o pomoc.
Co w przypadku imprezy sylwestrowej, czy po całonocnej zabawie pomiar będzie wiarygodny? Mierzę temperatury z reguły o 6.00 (chyba, że czasem się wcześniej na chwilę przebudzę to wcześniej), myślę, że gdzieś tak do 4.00 będziemy się bawić na Sylwestra, ok. 5 może zasnę to będą jakieś 4 godziny do 9.00 (wtedy jest koniec czasu na pomiar). Będzie on wtedy wiarygodny czy zmęczenie, alkohol i niewielka ilość snu (w ilościach minimalnym, bo niewiele piję, no ale może z dwa drinki wypiję przez całą noc) coś zmieni? Co robicie w takich sytuacjach?

Ciekawi mnie to też z tego względu, że za kilka miesięcy biorę ślub i będę w takiej samej sytuacji + jeszcze stres na pewno dojdzie.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"

Edytowane przez monikkad
Czas edycji: 2013-12-21 o 20:16
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 04:46   #582
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

W taki dzień ja bym na pewno pomiar odpuściła. To i tak niewiele zmieni w wynikach.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 12:51   #583
hjarta
Raczkowanie
 
Avatar hjarta
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 34
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

cześć Dziewczyny
Ja zamówiłam przed świętami Lady Compa, jak tylko przyjdzie zamierzam wprowadzić dane o poprzednich miesiączkach i rozpocząć użytkowanie. Dam znać jak się będzie sprawował. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór, sporo mi pomógł ten wątek w podjęciu decyzji o zakupie, dlatego też zamierzam niedługo napisać też swoje spostrzeżenia

w kwietniu planujemy ślub, więc dopiero wtedy będziemy korzystać z zielonych dni częściej, ale chciałam zacząć już teraz, żebyś mogli my przez te 3-4 miesiące się zgrać z komputerkiem

trzymajcie kciuki
hjarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 19:44   #584
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Mnie akurat w Nowy Rok wypadnie owulacja (wg prognoz lady compa) i troche sie martwie wlasnie czy to nie zmieni wiele w wynikach, no bo wtedy jak pomine pomiar to comp moze uznac, ze mam cykl bezowulacyjny, czy nie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 09:58   #585
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Mnie akurat w Nowy Rok wypadnie owulacja (wg prognoz lady compa) i troche sie martwie wlasnie czy to nie zmieni wiele w wynikach, no bo wtedy jak pomine pomiar to comp moze uznac, ze mam cykl bezowulacyjny, czy nie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Spokojnie, pominięcie jednego pomiaru przypłacisz najwyżej dodatkową czerwoną lampką. Jeśli w cyklu będzie normalny skok, to na pewno nie uzna go za bezowulacyjny. Zresztą ta owulacja i tak jest wyznaczana szacunkowo, a przy krótkim śnie po imprezie i tak może Ci wyjść temperatura nienaturalnie wysoka, co bardziej zaburzy obraz cyklu niż jednodniowa luka.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 20:41   #586
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

hehe nie no w sylwestra to chyba mało kto by pomiaru dokonał :P
Ja tam też odpuszczam bo to nie ma sensu tak jak po weselu zresztą .

hjarta gratulacje Super pomyślałaś aby przed ślubem zacząć używać przyzwyczaisz sie i w kwietniu to już będzie rutyna
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 21:40   #587
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

My w czerwcu slub, a lc uzywany od grudnia. Tez kupilam wlasnie po to, by po slubie to juz nie byla nowosc

Sent from my PMP5580C using Wizaz Forum mobile app
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 10:31   #588
hjarta
Raczkowanie
 
Avatar hjarta
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 34
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

dokładnie tak samo pomyśleliśmy

nam troszkę zakup się odłożył w czasie, bo przed ostateczną decyzją czekałam jeszcze na wizytę u mojej pani ginekolog, żeby zasięgnąć jej rady (a kolejki do niej spore:/)

będziemy mieć na pomiary niecałe 4 miesiące, mam nadzieję, że uda mi się przynajmniej przyzwyczaić do codziennego użytkowania dostałam już wiadomość, że do dwóch dni roboczych powinien być dostarczony najgorzej, że od wczoraj jestem chora, więc z pierwszymi pomiarami będę musiała jeszcze zaczekać

pozdrowienia dla Wszystkich, bawcie się dzisiaj bardzo dobrze i nie przejmujcie jutrzejszym brakiem pomiaru
hjarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 08:10   #589
mama Antosia
Raczkowanie
 
Avatar mama Antosia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 101
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

no i nawet ja choć nie piłam musiałam pominąć pomiar bo jednak byłam niewyspana ale to na szczęście nie wpłynęło na wyniki
mama Antosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 13:08   #590
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

U mnie też w tym okresie świątecznym wypadło parę pomiarów i do tego miałam owulację ale wiedziałam że jest bo mnie jajnik bolał i mimo tych opuszczonych pomiarów lejdik dał radę i dobrze wyznaczył owulację, miałam przez to dłużej czerwone ale tylko o 2 dni, dzisiaj pierwsze zielone i 3 dni wolnego Osobiście wolę opuszczać pomiar niż wprowadzać błędne dane, najwyżej da mi więcej czerwonego, ale nie zajdę w ciążę wtedy kiedy nie chcę.
Dziewczyny spełnienia marzeń w Nowym Roku !
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 19:09   #591
hjarta
Raczkowanie
 
Avatar hjarta
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 34
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

mój Lady Comp przyszedł do mnie w Sylwestra wieczorem niestety tak jak mówiłam, jestem cały czas troszkę przeziębiona i mam tak ok 37 st stanu podgorączkowego cały czas, więc czekam jeszcze troszkę z pierwszymi pomiarami...

Użyłam go kilka razy do tej pory w opcji "pomiaru próbnego" jako zwykłego termometru i troszkę się zaniepokoiłam, bo np. mierząc temperaturę 3-4 razy pod rząd otrzymuję za każdym razem różne wyniki... i to takie, że rozrzut jest od 36,67 do 37,1 (w przeciągu 5-6 minut pomiar jeden po drugim). Czy wiecie może dlaczego tak jest? miałyście tak może? czy to z komputerkiem coś nie tak? boję się, że jestem do niczego i po prostu coś źle robię podczas pomiarów, bo taki rozrzut jest chyba za duży
zauważyłam, że za każdym razem przy tym próbnym pomiarze wytwarza mi się dość dużo śliny pod językiem, może to jakoś zakłóca pomiar boję się, że nie będą się udawały też poranne pomiary i że LC u mnie nie zadziała napisałam do producenta, co mogę robić nie tak, mam nadzieję, że po weekendzie mi odpowiedzą..
hjarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 19:20   #592
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez hjarta Pokaż wiadomość
mój Lady Comp przyszedł do mnie w Sylwestra wieczorem niestety tak jak mówiłam, jestem cały czas troszkę przeziębiona i mam tak ok 37 st stanu podgorączkowego cały czas, więc czekam jeszcze troszkę z pierwszymi pomiarami...

Użyłam go kilka razy do tej pory w opcji "pomiaru próbnego" jako zwykłego termometru i troszkę się zaniepokoiłam, bo np. mierząc temperaturę 3-4 razy pod rząd otrzymuję za każdym razem różne wyniki... i to takie, że rozrzut jest od 36,67 do 37,1 (w przeciągu 5-6 minut pomiar jeden po drugim). Czy wiecie może dlaczego tak jest? miałyście tak może? czy to z komputerkiem coś nie tak? boję się, że jestem do niczego i po prostu coś źle robię podczas pomiarów, bo taki rozrzut jest chyba za duży
zauważyłam, że za każdym razem przy tym próbnym pomiarze wytwarza mi się dość dużo śliny pod językiem, może to jakoś zakłóca pomiar boję się, że nie będą się udawały też poranne pomiary i że LC u mnie nie zadziała napisałam do producenta, co mogę robić nie tak, mam nadzieję, że po weekendzie mi odpowiedzą..
Bo tak się nie robi! Tylko temperatura bazowa, czyli zaraz po przebudzeniu jest miarodajna, później organizm budzi się do życia, zaczyna się nakręcać i temperatura z reguły zaczyna rosnąć. Zresztą sprawdź sama


A tymczasem, mi po ponad 3,5 roku użytkowania zaczęła padać bateria w pearly, To chyba niezły wynik? Któraś z Was już przechodziła przez procedurę wymiany baterii?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 19:44   #593
hjarta
Raczkowanie
 
Avatar hjarta
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 34
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Bo tak się nie robi! Tylko temperatura bazowa, czyli zaraz po przebudzeniu jest miarodajna, później organizm budzi się do życia, zaczyna się nakręcać i temperatura z reguły zaczyna rosnąć. Zresztą sprawdź sama
wiem,wiem, ja nie używam go jeszcze jako komputera płodności, a jedynie do pomiaru temperatury PRÓBNEGO/TESTOWEGO - takiego jak na filmiku z linka niżej:
http://www.youtube.com/watch?v=0nEj8yCVHMA

ale może właśnie mierzenie kilka razy pod rząd też wpływa jakoś negatywnie na sensor i coś mu się miesza.. no nic, jak będą dziwne pomiary w normalnym użytkowaniu to może wtedy dopiero powinnam się martwić..

Powodzenia z bateryjką, myślę, że to całkiem dobry wynik, że tyle wytrzymała
hjarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 19:51   #594
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez hjarta Pokaż wiadomość
wiem,wiem, ja nie używam go jeszcze jako komputera płodności, a jedynie do pomiaru temperatury PRÓBNEGO/TESTOWEGO - takiego jak na filmiku z linka niżej:
http://www.youtube.com/watch?v=0nEj8yCVHMA

ale może właśnie mierzenie kilka razy pod rząd też wpływa jakoś negatywnie na sensor i coś mu się miesza.. no nic, jak będą dziwne pomiary w normalnym użytkowaniu to może wtedy dopiero powinnam się martwić..

Powodzenia z bateryjką, myślę, że to całkiem dobry wynik, że tyle wytrzymała

Rozumiem, że stosujesz pomiar testowy, ale kilka pod rząd nie ma sensu, bo mimowolnie Ci adrenalina skacze, a tym samym temperatura. Pobaw się pomiarami rano i zobaczysz, że z każdą chwilą po wstaniu, temperatura powinna rosnąć.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 20:18   #595
hjarta
Raczkowanie
 
Avatar hjarta
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 34
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dziękuję, tak zrobię.
Trochę nie mogę się już doczekać rozpoczęcia użytkowania, mam jeszcze takie niecałe 37st i trochę kataru, powinnam jeszcze poczekać z prawdziwymi pomiarami, prawda ?
jak pech to pech, najpierw zbieranie pieniążków, potem czekanie na przesyłkę, a jak już jest to nie mogę jeszcze używać przez głupie przeziębienie
hjarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 07:56   #596
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez hjarta Pokaż wiadomość
Dziękuję, tak zrobię.
Trochę nie mogę się już doczekać rozpoczęcia użytkowania, mam jeszcze takie niecałe 37st i trochę kataru, powinnam jeszcze poczekać z prawdziwymi pomiarami, prawda ?
jak pech to pech, najpierw zbieranie pieniążków, potem czekanie na przesyłkę, a jak już jest to nie mogę jeszcze używać przez głupie przeziębienie

no zazwyczaj tak się dzieje ja też tak miałam heh a najlepsze że ja rzadko choruję i akurat jak kupowałam kilka lat temu to też byłam przeziębiona :P

Ale nic trzeba to przeczekać niedługo już będziesz mogła robić pomiary
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 11:58   #597
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

hjarta, ja bym poczekała na Twoim miejscu. Mierzyłam raz temperaturę, kiedy nie do końca się wykurowałam i przez to miałam sztucznie wydłużoną fazę płodną.
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 21:16   #598
hjarta
Raczkowanie
 
Avatar hjarta
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 34
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dziękuję za rady, w piątek rano najprawdopodobniej zacznę pomiary od dwóch dni nie mam już stanu podgorączkowego, katar tylko rano, ale zimą to i bez przeziębienia tak mam rano dwa dni temu brałam ostatni ibuprom, więc myślę, że już powoli mogę zaczynać

wprowadziłam na razie wzrost, wagę i daty poprzednich miesiączek i zdziwiło mnie, że lampki, które na podstawie samych dat miesiączek (początek użytkowania, więc nie ma pomiarów temperatury) pojawiają się przy poszczególnych dniach historii (sierpień do teraz) są zielone właściwie tylko przez kilka pierwszych dni miesiączki... spodziewałabym się raczej zielonych lampek w historii w dniach poprzedzających okres niż w pierwszych dniach wprowadzonej miesiączki, tymczasem dni poprzedzające kolejne daty miesiączek są pomarańczowe a dopiero pierwsze dni miesiączki zielone... źle coś rozumiem..?
Ale nic, to tylko historia z datami, mam nadzieję, że uda mi się prawidłowo i systematycznie mierzyć temperaturę i zielonych będzie dużo, nie mogę się doczekać
hjarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 07:29   #599
Amaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez hjarta Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady, w piątek rano najprawdopodobniej zacznę pomiary od dwóch dni nie mam już stanu podgorączkowego, katar tylko rano, ale zimą to i bez przeziębienia tak mam rano dwa dni temu brałam ostatni ibuprom, więc myślę, że już powoli mogę zaczynać

wprowadziłam na razie wzrost, wagę i daty poprzednich miesiączek i zdziwiło mnie, że lampki, które na podstawie samych dat miesiączek (początek użytkowania, więc nie ma pomiarów temperatury) pojawiają się przy poszczególnych dniach historii (sierpień do teraz) są zielone właściwie tylko przez kilka pierwszych dni miesiączki... spodziewałabym się raczej zielonych lampek w historii w dniach poprzedzających okres niż w pierwszych dniach wprowadzonej miesiączki, tymczasem dni poprzedzające kolejne daty miesiączek są pomarańczowe a dopiero pierwsze dni miesiączki zielone... źle coś rozumiem..?
Ale nic, to tylko historia z datami, mam nadzieję, że uda mi się prawidłowo i systematycznie mierzyć temperaturę i zielonych będzie dużo, nie mogę się doczekać
wiesz, może on nie wie, czy masz tym razem regularny okres czy coś i nie chce gdybać. Okaże się, że okres 2 tyg później przez co faza płodna w późniejszym terminie czy coś i dla niego jedynym pewnym wyznacznikiem tego, że po owulacji jest albo czas po skoku temperaturowym, albo ewentualnie okres.
Ja jeszcze nie stosuje tego, ale najbardziej się poję tego czasu od okresu do owulacji, bo po owulacji do okresu to można być spokojnym.
Amaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:50   #600
hjarta
Raczkowanie
 
Avatar hjarta
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 34
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

zaczęłam niedawno pomiary LC dość ciekawie się zaczeło, bo od... dwóch zielonych lampek miałyście tak może? zaczęłam w trzecim dniu cyklu i w sumie dość się zdziwiłam, że tak jakby z samych statystyk na podstawie dat poprzednich miesiączek LC pokazał mi od razu zielone... w pierwszy dzień po okresie dostałam już pomarańczowe, więc mam nadzieję, że tak właśnie się uczy mam nadzieję, że uda się w pierwszym cyklu wyłapać skok temperatury, więc czekam cierpliwie
pozdrawiam!
hjarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-25 13:59:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.