Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 05:16   #571
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

A ja sobie jadę 27 do Gąsek. Podobno zad...e jakich mało, ale mnie to akurat odpowiada. Męczą mnie te wszystkie rozwrzeszczane tłumy. "Zapaszek" smażonych kiełbach, popcornu i hot-dogów.
Poza tym co pełne morze to pełne morze. A nie tam Zatoka Gdańska z ciepłą, ale było niebyło zanieczyszczoną wodą.
Wynajęłam przyczepę kempingową, czteroosobową z lodówką, kuchenką gazową i tego typu udogodnieniami i bardzo podoba mi się fakt nie szlajania się po obcej chałupie
Jak wrócę - opiszę wrażenia. Może komuś się przyda.
Aha, dwa lata temu byłam w Kątach Rybackich. Wynajmowaliśmy domek kempingowy dwuosobowy + dostawka. Dwa łóżka, stół, szafa, łazienka i pomieszczenie imitujące kuchnię-butla gazowa, zlew, lodówka. Malutki tarasik(faktycznie malutki). Malutka osada rybacka bez szczególnych rozrywek. Ośrodki graniczą z lasem. Do morza 1000m. Sporo ludzi, ale wystarczy przejść się plażą ze 200 m i robi się miło. A za tym wszystkim Są Piaski. Polecam. Byliśmu na jeden dzień, ot tak zobaczyć. To już granica. Rewelacja.
__________________
wymiana

Edytowane przez Funieczka
Czas edycji: 2009-07-20 o 05:27
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 09:12   #572
Cristian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Co racja to , racja zatoka gdańska i jej stan czystosci troszq sie polepszył , ale nadal to nie to samo co otwarte morze . Mieszkam w Gdańsku to wiem ; //
Cristian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:30   #573
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

nie slsyzalyscie o czyms wolnym jakis pokoj 2 osobowy nad morzem z lazienka od 14 do 18 sierpnia :0 a mzoe macie jakies sparwdzone pensjonaty ??
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 13:32   #574
calineczka013
Raczkowanie
 
Avatar calineczka013
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 115
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

ja jede z teżetem 5 sierpnia do rewalu\rewala??;p zawsze jezdziłam do swinoujscia;p czy ktos wie czy fajnie jest w rewalu?? czy fajna plaża i czy fajne miasteczko,promenada itp z góry dzieki za informacje
calineczka013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:09   #575
ibelongtojesus
Raczkowanie
 
Avatar ibelongtojesus
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 47
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

W tym roku po raz drugi w swoim życiu byłam w Krynicy Morskiej. Bardzo sympatycznie, niesamowite przygody i lekka adrenalina - łono natury, codzienne spotkania z dzikami ; D Dookoła lasy. Woda czysta, brak zastrzeżeń. Jedynie nie dogadaliśmy się z właścicielem pokoju i wyszło kilkaset złotych drożej, trzeba uważać. Taki cwaniak, eh ; D
ibelongtojesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 15:57   #576
Martyska011
Rozeznanie
 
Avatar Martyska011
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 517
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez calineczka013 Pokaż wiadomość
ja jede z teżetem 5 sierpnia do rewalu\rewala??;p zawsze jezdziłam do swinoujscia;p czy ktos wie czy fajnie jest w rewalu?? czy fajna plaża i czy fajne miasteczko,promenada itp z góry dzieki za informacje

My też zawsze jeździliśmy do Świnoujścia a teraz również jak Wy do Rewala jestem też ciekawa jak tam jest. My wyjeżdżamy 3 sierpnia - mam nadzieje że pogoda dopisze
Martyska011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 16:31   #577
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

..

Edytowane przez Justinka_
Czas edycji: 2009-08-30 o 07:39 Powód: blad
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 17:44   #578
calineczka013
Raczkowanie
 
Avatar calineczka013
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 115
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Martyska011 Pokaż wiadomość
My też zawsze jeździliśmy do Świnoujścia a teraz również jak Wy do Rewala jestem też ciekawa jak tam jest. My wyjeżdżamy 3 sierpnia - mam nadzieje że pogoda dopisze

tez mam nadzieje ze pogoda bedzie super;p a wkórym ośrodku bedziecie mieszkac??
calineczka013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:03   #579
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 507
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
A ja sobie jadę 27 do Gąsek. Podobno zad...e jakich mało, ale mnie to akurat odpowiada. Męczą mnie te wszystkie rozwrzeszczane tłumy. "Zapaszek" smażonych kiełbach, popcornu i hot-dogów.
Poza tym co pełne morze to pełne morze. A nie tam Zatoka Gdańska z ciepłą, ale było niebyło zanieczyszczoną wodą.
Wynajęłam przyczepę kempingową, czteroosobową z lodówką, kuchenką gazową i tego typu udogodnieniami i bardzo podoba mi się fakt nie szlajania się po obcej chałupie
Jak wrócę - opiszę wrażenia. Może komuś się przyda.
Aha, dwa lata temu byłam w Kątach Rybackich. Wynajmowaliśmy domek kempingowy dwuosobowy + dostawka. Dwa łóżka, stół, szafa, łazienka i pomieszczenie imitujące kuchnię-butla gazowa, zlew, lodówka. Malutki tarasik(faktycznie malutki). Malutka osada rybacka bez szczególnych rozrywek. Ośrodki graniczą z lasem. Do morza 1000m. Sporo ludzi, ale wystarczy przejść się plażą ze 200 m i robi się miło. A za tym wszystkim Są Piaski. Polecam. Byliśmu na jeden dzień, ot tak zobaczyć. To już granica. Rewelacja.
Ja wybieram się do Katów Rybackich 30.07. Jeździmy tam z TŻ na wakacje od początku naszego związku (5 lat). Jego znajoma prowadzi tam pensjonat - 45 zł/doba.
Lubię Kąty, jest to mała wioska, ożywająca tylko w sezonie, ale jest dobrą baza wypadową do Krynicy Morskiej, Piasków (w Piaskach atrakcją miejscowa jest duża populacja dzików, które chodzą po miejscowości luzem), Stegny, Sztutowa (w sezonie jeździ stamtąd ciuchcia przez pół Mierzei Wiślanej) czy Mikoszewa (ujście Wisły do morza). Można robić wycieczki do Trójmiasta, Malborka, rejsy po Zalewie Wiślanym (z Krynicy są rejsy statkiem do Fromborka czy Kaliningradu). Polecam!
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 10:12   #580
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

witam DZiewczyny.Moze Wy mi cos polecicie.
Za ok.tydzien wybiieramy sie z TŻtem nad morze. Ostatnio bylismy we Wkadyslawowie,tzn tam mieszkaliismy,ale w sumiie zwiiedzilismy wszystkie okolice. Mieszkaliismy w wynajetym pokoju za 35zl/doba ii raczej nie bylismy zadowoleni. Lazienka na korytarzu,pokoiki malutkie, okropnii sqasiedzi
teraz chcielibysmy mieszkac na helu lub w okolicach Jurata, Jastarniia. Macie moze jakiies wyprobowane miejsca noclegowe??Jestesmy sklonni zamiieszkac nawet za ok 70zl za dobe byle lazenki byly w pokoju.
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:44   #581
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Trafiła mi się bardzo fajna okazja i w sierpniu jadę do Sopotu. Polećcie jakieś fajne miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć, oczywiście prócz molo Planuje jechać na Hel. Co polecacie? Bo ja niestety nie byłam nad morzem od chyba 4klasy podstawówki:P
Ktoś jedzie do Sopotu w terminie 8-16 sierpień?
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 16:01   #582
Martyska011
Rozeznanie
 
Avatar Martyska011
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 517
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez calineczka013 Pokaż wiadomość
tez mam nadzieje ze pogoda bedzie super;p a wkórym ośrodku bedziecie mieszkac??

http://www.fajnewczasy.pl/oferta,Rew...aty,15077.html

My w tym czasie bedziemy mieszkać w domu goscinnym "u Krystyny" a Wy? 50 zł za osobę za dobe a Wy co znaleźliscie?
Martyska011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 08:11   #583
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cwiatek Pokaż wiadomość
Hej ! Mi udalo się w ostatnim momencie załatwić urlop ale nei jestem zdecydowana gdzie leipiej jechac do władysławowa czy do łeby? gdzie jest więc "do robienia"?
Osobiście polecam Władysławowo Mi sie bardziej podobało niż w Łebie, ale każdy sam musi ocenić.
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:52   #584
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Co Was tak ciągnie do tego Władysławowa? Byłam raz i więcej nie pojadę. Dzikie tłumy, w sezonie nie ma gdzie szpilki wcisnąć, przeważnie małolaty szpanujące kasą rodziców(nie obrażając małolatów jako takich), brudno, hałaśliwie i męcząco.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:55   #585
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Co Was tak ciągnie do tego Władysławowa? Byłam raz i więcej nie pojadę. Dzikie tłumy, w sezonie nie ma gdzie szpilki wcisnąć, przeważnie małolaty szpanujące kasą rodziców(nie obrażając małolatów jako takich), brudno, hałaśliwie i męcząco.
Każdy po prostu woli co innego,jeden spokój i ciszę,a drugi tłumy
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:32   #586
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

calineczka013 i Martyska011w Rewalu jest piękny kościółek, plaża raczej wąska, troszkę kamieni i wysoki klif, kilka stron wcześniej pisałam troszkę o tej miejscowości
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:05   #587
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez thecla Pokaż wiadomość
calineczka013 i Martyska011w Rewalu jest piękny kościółek, plaża raczej wąska, troszkę kamieni i wysoki klif, kilka stron wcześniej pisałam troszkę o tej miejscowości

chyba masz na myśli ruiny kościoła i klify w Trzęsaczu, to obok Rewala. W Rewalu klifów nie ma, także plaża jest szeroka i piaszczysta.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:21   #588
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ja wam polecam Ustronie Morskie . Przepiekna miejscowosc,nie za duża. Blisko do morza,piekne,duze plaże,czyste morze. Naprawde mozna wypoczac. Nie za duzo ludzi,sliczna promenada,ktora mozna isc i isc. Na pewno kiedys jeszcze tam pojade .
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:23   #589
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

a ja jestem właśnie w Chłopach... do 31
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 16:35   #590
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ja ostatnio próbowałam znaleźć nocleg we Władysławowie na 3 dni...obdzwonilam wszystkie znalezione w necie noclegownie i nic Najczęściej słyszałam..."tylko 3 dni"? albo "u nas tylko pobyt od 7 dni"
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 17:50   #591
Ifona1985
Raczkowanie
 
Avatar Ifona1985
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De Gie
Wiadomości: 111
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jagna111 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Pomarańczowe, to nie za bardzo nadawało się na wypad z małym dzieckiem -> wtedy, gdy tam byliśmy, mieli kłopot z ciepłą wodą oraz prądem (nie za bardzo chcieli udostępniać prąd pod namioty - Nam w końcu udostępnili, bo byliśmy w dziesiątkę )
Poza tym, z zielonego namiotu (kiedyś był to namiot Calsberga) dobiega co wieczór głośna muzyka, więc dzieciaki nie chcą spać :|

W Chłapowie polecam pole Alexa, jest pięć minut drogi za Pomarańczowym (w kierunku Jastrzębiej Góry) pole jest świetnie usytuowane (również na klifie) jest sporo drzew dających cień, z prądem nie ma żadnych problemów, jest więcej natrysków i zawsze jest ciepła woda
Możecie także poprosić o miejsce nieopodal stołu z ławkami (są rozmieszczone co kilkadziesiąt metrów) i odpadnie Wam problem rozstawiania własnych stolików.
Dodatkowo, na polu jest kuchnia, a przy polu znajduje się nieźle zaopatrzony sklep i warzywniak.

Jeśli chodzi o zejście na plażę, to w większości przypadków są o schody, jednak jeśli cofniecie się z powrotem, to zaraz za Pomarańczowym jest zejście bez schodów, ew. idąc dalej, w kierunku Jastrzębiej Góry, możecie pójść kanionem -> to niesamowite, magiczne miejsce


Pozdrawiam i życzę udanego wypadu
Jagna
zgadzam się w 100% i potwierdzam. Byłam we Władku dwa razy pod namiotami (3 i 4 lata temu) w pozostałe lata bywałam w różnych nadmorskich miesjcowościach i lepszego pola namiotowego niż Alexa nie spotkałam! pole położone na klifie z świetnym widokiem na morze, do centrum Władka dosyć blisko. Oboj sklepy spożywcze chyba ze trzy. więc zbytonio kolejek nie było Bardzo dużo prysznicy i zawsze ciepła woda. W nocy bezpiecznie bo jest Ochrona. Na polu są różne sektory co daje gwarancję rodiznom z dziecmy że nie bęa mieć za sąsiaów głośnej młodzieży. Młodzież ma swój sektor i też się cieszyliśmy bo wiedziliśmy że nikomu nie przeszkadzamy w tym roku ponoć pole się poszerzyło i jest więćej miejsca także polecam serdecznie i udanego pobytu
__________________
29.06.2009 - Pani Magister Inżynier

22.12.2007
- my http://www.suwaczek.pl/cache/d8c035e598.png


szukam pracy
Ifona1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 19:00   #592
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
chyba masz na myśli ruiny kościoła i klify w Trzęsaczu, to obok Rewala. W Rewalu klifów nie ma, także plaża jest szeroka i piaszczysta.

chodziło mi o czynny Kościółek, który jest faktycznie w Trzęsaczu niedaleko kolejki

najładniejsza plaża i tak dla mnie jest w Niechorzu
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:19   #593
calineczka013
Raczkowanie
 
Avatar calineczka013
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 115
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Martyska011 Pokaż wiadomość
http://www.fajnewczasy.pl/oferta,Rew...aty,15077.html

My w tym czasie bedziemy mieszkać w domu goscinnym "u Krystyny" a Wy? 50 zł za osobę za dobe a Wy co znaleźliscie?
a my w elizie. 100zł za dwuosobowy pokój;p

http://www.eliza.rewal.pl/
calineczka013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:05   #594
ja_ot_tak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 20
Exclamation Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Drogie Wizażanki! Może są wśród Was 2 lub 4 osoby, które chciałaby się wybrać do Darłowa w terminie od 3 do 10 sierpnia? Mam tam zarezerwowany nocleg, ale niestety muszę z niego zrezygnować. Problem w tym, że wpłaciłam zaliczkę w wysokości 50% całego kosztu noclegu, więc to spora strata... Może uda mi się znaleźć kogoś, kto byłby zainteresowany wyjazdem na moje miejsce? Jeśli tak, to piszcie, a umówimy się na prv, podam swój e-mail i ofertę tego domku na allegro. (domek i pokoje są rewelacyjne )
ja_ot_tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:30   #595
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

ja w ten piątek jadęz TŻ-tem nad morze. Uderzamy na Międzyzdroje. Rozglądałam się za pokojami ale ciężko coś znaleźć, więc jedziemy w ciemno... Myślicie, że uda się coś znaleźć?? A może któraś z Was mieszka gdzieś w okolicy i wie że gdzieś tam są wolne pokoje
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:11   #596
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ja z TŻ-tem jadę coś ok 11 sierpnia nad morze dokładnie do mielna podobno jest świetnie jak dla młodych ludzi same imprezy i atrakcje jakieś są . Może chociaż w wakacje się wyszaleje wkońcu bo ciągle coś było albo mój TŻ pracowałm w weekend tak jak teraz albo miał szkołe i obrone magisterska tragedia niepamietam kiedy ostatni raz się dobrze bawiłam , ale wakacje mam nadzieję ,że bedą udane .
beat@ My też jedziemy w ciemno , w tamtym roku moi rodzice tam byli mówili , że wszędzie były jakieś pokoje do wynajęcia wiec zawsze coś się znajdzie Tylko chciałam coś tańszego . Może możecie mi tam coś polecić ? Albo wiecie jakie są ceny mniej wiecej ?
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:33   #597
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

może ktos cos napisac o ustroniu morskim?bo w osobnym watku slaby odzew
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:53   #598
Ywanka
Zadomowienie
 
Avatar Ywanka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: TOS
Wiadomości: 1 590
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Przeważnie jeździmy na Hel - mam tam rodzinkę Bardzo lubię to miasto, super plaża, fajne knajpki.
Jednak w tamtym roku pojechaliśmy do Jastarni, pojechaliśmy w ciemno i od razu wynajęliśmy nawet fajną kwaterę. Miasteczko bardzo mi sie podobało, plaże też.
Uwielbiam polskie morze

Nigdy nie byłam w Międzyzdrojach, Świnoujściu - może kiedyś.
__________________
Dzieci są jedyną formą nieśmiertelności, której możemy być pewni....

Edytowane przez Ywanka
Czas edycji: 2009-07-29 o 16:55
Ywanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 21:55   #599
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Ja z TŻ-tem jadę coś ok 11 sierpnia nad morze dokładnie do mielna podobno jest świetnie jak dla młodych ludzi same imprezy i atrakcje jakieś są . Może chociaż w wakacje się wyszaleje wkońcu bo ciągle coś było albo mój TŻ pracowałm w weekend tak jak teraz albo miał szkołe i obrone magisterska tragedia niepamietam kiedy ostatni raz się dobrze bawiłam , ale wakacje mam nadzieję ,że bedą udane .
beat@ My też jedziemy w ciemno , w tamtym roku moi rodzice tam byli mówili , że wszędzie były jakieś pokoje do wynajęcia wiec zawsze coś się znajdzie Tylko chciałam coś tańszego . Może możecie mi tam coś polecić ? Albo wiecie jakie są ceny mniej wiecej ?
Ja przyznam że w Międzyzdrojach jeszcze nigdy nie byłam. TŻ zawsze tam jeździ i mówił że zawsze jak on jechał właśnie tak na przełomie lipca sierpnia to zawsze były pokoje i nie wiedział w czym wybierać tyle tego było. Jak przeglądałam ceny na allegro to za 25 zł już można coś mieć a za 5 dyszek to już całkiem fajne pokoje są. Jak w niedzielę wrócę bo my tylko na 3 dni jedziemy to dam znać jakie ceny
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 07:19   #600
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
ja w ten piątek jadęz TŻ-tem nad morze. Uderzamy na Międzyzdroje. Rozglądałam się za pokojami ale ciężko coś znaleźć, więc jedziemy w ciemno... Myślicie, że uda się coś znaleźć?? A może któraś z Was mieszka gdzieś w okolicy i wie że gdzieś tam są wolne pokoje
Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Ja przyznam że w Międzyzdrojach jeszcze nigdy nie byłam. TŻ zawsze tam jeździ i mówił że zawsze jak on jechał właśnie tak na przełomie lipca sierpnia to zawsze były pokoje i nie wiedział w czym wybierać tyle tego było. Jak przeglądałam ceny na allegro to za 25 zł już można coś mieć a za 5 dyszek to już całkiem fajne pokoje są. Jak w niedzielę wrócę bo my tylko na 3 dni jedziemy to dam znać jakie ceny

znaleźć coś się znajdzie na pewno, kwestia determinacji. Sporo zależy od pogody, bo jak jest ładnie, to turystów więcej i wtedy trzeba dłużej szukać. Ale generalnie jest w czym wybierać. A jeszcze jak ktoś jedzie na dłużej, to żadnego problemu być nie powinno, bo na 1 czy dwie noce to nieraz nie chcą wynajmować
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 09:00:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.