Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 23:08   #571
agnieszka150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny a znacie kogogs z okolic szczecina kto zajmuje sie tego typu przedluzaniem? Kogogs sprawdzonego i mozliwie niedrogiego (najlepiej ze stargardu)? Z gory dziekuje agniesia.guska@wp.pl
agnieszka150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 14:54   #572
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: przedłużanie rzęs????????

2 pytanka:
Czy któraś z Was będzie się wybierać na szkolenie blink&go ;>

Jesteście dziewczyny wymienione w zakładce salony rekomendowane na stronce NL? ja niedawno dostałam się na liste
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 08:22   #573
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Rosa Pokaż wiadomość
2 pytanka:
Czy któraś z Was będzie się wybierać na szkolenie blink&go ;>

Jesteście dziewczyny wymienione w zakładce salony rekomendowane na stronce NL? ja niedawno dostałam się na liste

A zakladasz juz rzesy ta metoda, bo kusi mnie zeby sobie zalozyc zamiast tradycyjnego przedluzania
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:41   #574
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: przedłużanie rzęs????????

No własnie jeszcze nie przedłużam tą metodą.
Szukam dziewczyn które już były na szkoleniu.. czy warto ?
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 10:34   #575
Iza8
Raczkowanie
 
Avatar Iza8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: przedłużanie rzęs????????

szczerze? Te rzęsy to była chyba najgorsza inwestycja mojego życia! Dzisiaj mijają dwa tygodnie od kiedy mialam zakładane - już miałam takie prześwity że musiałam je wczoraj ściągać bo brzydko wyglądały. Poza tym - były strasznie niewygodne- sztywne,jakieś takie krnąbrne. Odradzam dziewczynom które jeszcze się wahają, nie warto.No chyba że ktos może sobie pzwolic na uzupełnianie co 2 tygodnie. Ja jeszcze długo bede żałować tych wydanych 300zł :/ Robiłam xtreme lashes w TaRNOWIE
Iza8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 11:36   #576
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Iza8 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mijają dwa tygodnie od kiedy mialam zakładane - już miałam takie prześwity że musiałam je wczoraj ściągać bo brzydko wyglądały.
Tak szybko wypadają Ci rzęsy, czy trafiłaś na "sprytną" stylistkę, która doklejała Ci rzęsę nie do każdej rzęsy ale do co drugiej lub do co trzeciej ?
Ja równo po 4 tygodniach mam niespecjalnie wielkie prześwity.
Cytat:
Poza tym - były strasznie niewygodne- sztywne,jakieś takie krnąbrne.
A jak masz pomalowane tuszem to są miękkie ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 21:22   #577
alienkaXX
Zadomowienie
 
Avatar alienkaXX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: przedłużanie rzęs????????

hej, dziewczyny mam ogromną prośbę, ale opiszę najpierw swoją sytuację żeby potem nie było zapisałam się własnie na kurs przedłużania rzęs 1 do1 ale nie wiem czy będę po nim przedłużała rzęsy klientką ,raczej nie, zapisałam się ponieważ studiuję kosmetologie i tam mamy równiez makijaże np. artystyczne z których potem zdjęcia swoich modelek wysyłamy na rózne konkursy itp. modelka świetnie wygląda w dobrze przedłuzonych rzęsach praktycznie każdy makijaz wyglada rewelacyjnie i na takie okazjie właśnie chcem przedłużac rzęsy i zaraz po kursie chciałabym trochę potrenować samo przedłużanie no i problem w tym że nie mam na kim czy znalazł by się ktoś chętny na taki eksperyment?? potrzebuje jedna góra dwie osoby żeby to sobie przyswoić najlepiej ze Szczecina, koszt to jedynie zwrot za materiały,symboliczna cena ok 40-50zł ale uprzedzam że nie byłam jeszcze nawet na tym kursie i niewiem jak mi to będzie wychodziło, wiem tylko że muszę go zrobić bo polegnę z ocena zaliczeniową......
alienkaXX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 11:53   #578
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez alienkaXX Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny mam ogromną prośbę, ale opiszę najpierw swoją sytuację żeby potem nie było zapisałam się własnie na kurs przedłużania rzęs 1 do1(...) potrzebuje jedna góra dwie osoby żeby to sobie przyswoić najlepiej ze Szczecina, koszt to jedynie zwrot za materiały,symboliczna cena ok 40-50zł ale uprzedzam że nie byłam jeszcze nawet na tym kursie i niewiem jak mi to będzie wychodziło, wiem tylko że muszę go zrobić bo polegnę z ocena zaliczeniową......
Jakiej firmy kurs robisz? Może w wątku Szczecinianek znajdziesz chętne, tam zajrzyj.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 20:33   #579
alienkaXX
Zadomowienie
 
Avatar alienkaXX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: przedłużanie rzęs????????

firmy Lash Perfect , muszę zajrzeć nie wiedziałam że jest taki wątek dzięki
alienkaXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 12:08   #580
Hani12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

A czy któraś z was orientuje się może które firmy szkoleniowe poszukują modelek na czas szkolenia do przedłużania rzęs?
Hani12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 11:20   #581
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez kryniaola Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie--co sadzicie o zagęszczaniu rzęs clareny. mają taka oferte szkolenia za przystępną cene i sie zastanawiam jak z jakością. dużo sie słyszy o long lashes ale nic nie wiem o clarenie
odradzam... widzialam ich rzesy - niestety ja osobiscie nie kupilabym u nich materialow.

a jesli chodzi o szkolenia to niestety, zeby byc dobrze wyszkolonym i miec na start dobre produkty nie wolno oszczedzac... i tak wydatek sie zwroci, wiec bez obaw. sporo firm kombinuje, daje mniejsze opakowania rzes lub rzadko uzywanej grubosci. trzeba dobrze przeanalizowac co znajduje sie w danym kuferku. przychodzi do mnie bardzo duzo klientek, ktore odwiedzily wczesniej pseudo-stylistki... szkolone w 4h, z przezroczystymi klejami, z certyfiktami wydanymi po 1-2 aplikacjach, bez wiedzy teoretycznej. zastanawiam sie kto w ogole pozwala takim osobom wykonywac ten zawod. tu nie ma zartow, klientce naprawde mozna zrobic krzywde.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2009-11-30 o 11:28
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 16:43   #582
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Wszystkie firmy szkolące szukają modelek,zadzwoń do przedstawiciela w swojej miejscowości i się zapisz.
Alienka weź dziewczyny z roku.
Co do Clareny to też poprawiałam już klientkę i przezroczysty klej po wyschnięciu wyglądał jak gluty,a że poklejone były po kilka naturalnych do jednej sztucznej to myślałam że to kępki-słownie po piętnaście na oko!Myślę że za parę miesięcy Clarena zmieni znów nazwę i stworzy wyjątkową "hiszpańską" markę .
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 21:12   #583
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Wiecie może gdzie w Warszawie przedłużę rzesy metodą Blink & Go · Nouveau Lashes? jaka jest cena , jak to dokładnie wygląda no i ile sie nosi? Bede wdzieczna
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 13:04   #584
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Z tego co mi przekazały na targach kosmetycznych Panie z Nouveau lashs metoda Blink & Go ma dopiero wchodzić na rynek od grudnia. Niby dopiero zbierają kandydatki i liczba miejsc jest ograniczona dla osób zainteresowanych szkoleniem jeszcze w tym roku . Więc niewiem czy juz gdzieś jakiś salon ruszył z wykonywaniem tego zabiegu. Najlepiej do nich przedzwonić i zapytac które salony przez nich szkolone maja juz w swojej ofercie ta metodę.
Co do samej metody to proszę o waszą opinie na jej temat.
Sama nad nia się zastanawiam,tylko po uzyskaniu informacji od Pań z NL zastanawiam się naczym dokońca polega ta metoda .Pytam poniewaz Panie niebardzo chciały zdradzić wszystkie szczegóły. Przekazały mi tylko informacje że w ciagu 20minut mozna uzyskać podobny efekt jak w metodzie 1 do 1 jednakże klientka musi najpózniej w rzeciągu 2 tyg zgłosić sie do salonu na zdjecie rzęs i jeśli bedzie zainteresowana przedłużeniem efektu na ponowna aplikację. Oraz że cena za ta metodę jest o połowe tańsza niż za 1 do 1. I tutaj właśnie moje pytanie czy to czasem nie jest metoda która polega na tym że listek rzes przyklejamy poprostu na klej do medody 1 do 1. I dlatego właśnie klientka musi zgłosić się najpozniej w ciagu 2 tyg. by w trakcie odrostu naturalnych rzes ten listek niewyrwał większej ilości naturalnych rzęs. Moge sie oczywiście mylić !!! w związku z tym proszę o odpowiedz osoby które wiedzą coś więcej.Poniewaz koszt szkolenia jest duzy i zanim się zapisze chciałabym wiedzieć jednak coś więcej.


Odnośnie firmy Clarena i wykonywanych zabiegów przez stylistki przeszkolone właśniew tej firmie oraz ich kleju. To moge powiedzieć że byłam 1,5 roku temu szkolona przez właśnie tą firmę i faktycznie zdziwił mnie fakt przeprowadzenia szkolenia tylko i wyłącznie na jednej modelce. Jednakże mogę powiedzieć że nieprawdą jest iz osoby szkolone przez tą firmę wykonują ten zabieg gorzej. Potwierdze wręcz stwierdzenie że jakość wykonywanego zabiegu zależy tylko i wyłącznie od stylistki go wykonującej !!!!
Jak dlamnie po szkoleniu w Clarenie miałam tym większą mobilizację do doszkolenia się niestety samej na koleżankach ze względu na koszt jaki poniosłam za te własnie szkolenie.I nieprawdą jest że moje koleżanki miały posklejane rzęsy czy białawe slady po kleju. Tak jak było pisane na forum juz nie raz niema żadnej filozofi w wykonywaniu tego zabiegu. Poprostu jedni mają większe zdolności manualne a drudzy mniejsze. to że firma Nl czy Xl i wiele innych ma większy asortyment do rzes nieznaczy że jest lepsza. Poprostu Clarena jest firmą która niezajmuje się tylko i wyłącznie produktami do rzęs jak to jest w przypadku np.Nl. Powiem więcej jako kosmetyczka czesto uczestnicze w targach kosmetycznych i nieraz miałam okazje przeglądnąć asortyment Nl. Faktycznie produktów jest sporo w kuferku ale połowa z nich to chwyt marketingowy by ściągnać klientke do siebie. rzęs w słoiczku maja połowe mniej niż w Clarenie a maskara to najzwyklejsza jak to określił ich szkoleniowiec maskara która znajdziemy w zwykłej drogeri ,tylko w ładniejszym opakowaniu. W związku z tym niekrytykujmy nawzajem firm tylko poprostu niech stylistki rzetelnie wykonuja swoja pracę. Bezwzględu na to na jakiej firmie sie pracuje można posklejac rzesy w kępki.
Również w bazie swoich klientek posiadam osoby które przeszły do mnie z Nl i powiem szczerze posklejane rzesy w jeden wielki kudeł to mało , zdażają się przypadki że Panie po 4 dniach od aplikacji rzęs miały może ze 4 sztuczne bo wszystkie z niewiadomych przyczyn wypadły.
Jedna z klientek miała sklejona pwiekę górną zdolna a stylistka powiedziała jej że tak ma byc. Inna z kolei zapłaciła 800zł za zabieg we Wrocławiu!!!! po którym musiała raz na tydzień przychodzić na uzupełnieniem za 200zł bo niby na oko nakleja się niewięcej niż 30-40 rzęs.co oczywiście jest absurdem.
Podkreśle więc że wszystko zalezy w dużej mierze od osoby która wykonuje zabieg !!!!!!!

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Dodam jeszcze że klej z Clareny jest czarny i w nigdy niemaiałm sytuacji by w jakikolwiek sposób zbrylił się na oku. Podkładki pod oko maja praktycznie te same co w nl.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 13:56   #585
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez tiger21 Pokaż wiadomość
. Potwierdze wręcz stwierdzenie że jakość wykonywanego zabiegu zależy tylko i wyłącznie od stylistki go wykonującej !!!!(...) I nieprawdą jest że moje koleżanki miały posklejane rzęsy czy białawe slady po kleju. Tak jak było pisane na forum juz nie raz niema żadnej filozofi w wykonywaniu tego zabiegu. Poprostu jedni mają większe zdolności manualne a drudzy mniejsze. .
Z tym się i zgodzę, i nie. To tak jak z pazurami - dobra stylistka nawet niezbyt dobrej jakości żelem czy akrylem zrobi ładne i trwale paznokcie. Co nie zmienia faktu, ze istnieją żele lepszej i gorszej jakości. Tak samo z tego co się orientuję nie wszytskie firmy mają w swojej ofercie tę samą grubość/dlugość rzęs, szybkoschnące kleje itp.
Cytat:
Inna z kolei zapłaciła 800zł za zabieg we Wrocławiu!!!! po którym musiała raz na tydzień przychodzić na uzupełnieniem za 200zł bo niby na oko nakleja się niewięcej niż 30-40 rzęs.co oczywiście jest absurdem.
Podkreśle więc że wszystko zalezy w dużej mierze od osoby która wykonuje zabieg !!!!!!!
A tak, są takie stylistki we Wroclawiu

__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:13   #586
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Oj ja mogę potwierdzić słowa tiger.Już chyba przeszło rok przedłużam rzęsy w salonie gdzie stylistka szkolona jest przez clarene.Wybór rzęs grubości i długości bardzo duży,klej trzymający rewelacyjnie,rzęsy elastyczne,nie odkształcające się itd.. można tak długo wymieniać.Ale materiał materiałem-SPRAWNA RĘKA MUSI BYĆ!. Nie znam cen innych firm ale zakładanie rzęs z clareny oscyluję miedzy 300 a 500 zł( więc dobry materiał za przystępną cene)
Pozdrawiam Was
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 20:47   #587
mon_amour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Od kilku tygodni tylko przygladałam się temu wątkowi i czytałam uważnie, dzis postanowiłam się uaktywnić w Waszym gronie i zachęcona Waszymi opiniami wkrótce dać się przeszkolic ...


Cytat:
Napisane przez Rosa Pokaż wiadomość
No własnie jeszcze nie przedłużam tą metodą.
Szukam dziewczyn które już były na szkoleniu.. czy warto ?
Na połowę grudnia właśnie planuje szkolenie Blink&Go- wtedy będę wiedziała coś więcej

Pozdrawiam
mon_amour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 22:14   #588
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Jeżeli chodzi o Clarene to miałam przyjemność go wypróbować, szybkoschnący, miło się na nim pracowało. To jedyne co mogę dobrego powiedzieć. Firma, która zajmuje się kosmetyką ( z tak dobrym skutkiem, bardzo dużo salonów kosmetycznych pracuje na ich materiałach) powinna bardziej przyłożyć się do promocji nowych produktów i jak dla nich nowej gałęzi usług. A tu szok! Na opakowaniu od kleju nie znajdziesz żadnej informacji, co to? Z czego? Profesjonalne kleje są organiczne, mają swoją żywotność. A tu nie uzyskałam żadnej informacji o terminie przydatności. Moje wrażenie jest takie jak bym miała szybkoschnący klej do tipsów koloru czarnego. Jako stylistka muszę mieć pewność, że jest on w 100%, a nawet w 200% bezpieczny. Jeżeli chodzi o rzęsy absolutnie nie zgodzę się z Tiger21. W NL w najtańszym kuferku są opakowania rzęs połowę mniejsze0.25g, pozostałe są 0,5g. więc może nie do końca zapoznałaś się z ofertą. Rzęsy Clareny są zapakowane w malutkich słoiczkach w żaden sposób niezabezpieczone, więc każde otwarcie zamknięcie powoduje uszkodzenie rzęs, po takiej czynności rzeczywiście te rzęs się nie odkształcają. Poza tym porównując grubość rzęs NL a Clareny , 0,15mm w Clarenie to 0,10mm w NL. Długość 13mm w Clarenie jest chyba jak 0,16mm w NL, trudno mi było porównać bo ja najdłuższe mam 14mm. W opakowaniu 13mm można było znaleźć 6mm, 10mm i to nie sporadycznie tylko tak na pierwszy rzut oka, więc pewnie rozkładając całe opakowanie byłoby z każdej długości po trochu. Cena 150zł za takie opakowanie bez rewelacji, ale jakie było moje zaskoczenie jak na Allegro znalazłam takie samo opakowania rzęs za 29,99zł. Że jest to ten sam produkt jestem pewna ponieważ Clarena w swojej ofercie nie posiada również 12mm. Nie zmieniając opakowań sami pokazali klientkom, że nie bardzo się do tego przykładają to raz, a dwa, jakiego pochodzenia są ich produkty. Na jakość marki składa się przede wszystkim jakość produktów, ich różnorodność, dostępność i dbałość o klienta ( czyli nas ). Co to za marka, która nie posiada w swojej ofercie np. mikropędzelków, szczoteczek, czy płatków odtłuszczających. Chyba lepiej jak możesz kupić wszystko w jednej firmie, niż zaopatrywać się w różnych miejscach, tylko dla tego, że firma ma braki w swojej ofercie. A tłumaczenie, że Clarena zajmuję się nie tylko rzęsami więc jest usprawiedliwiona, ja tego nie rozumiem. Albo się robi coś dobrze, albo nie powinno się tego robić w ogóle. Powiedz mi jak wygląda szkolenie, bo dla mnie normą jest odtłuszczanie rzęs przed zabiegiem, klej lepiej się trzyma( taka jest zasada klejenia, nie tylko rzęs ale i różnych rzeczy). W Clarenie tego nie robicie, czy może podczas szkolenia mówią, że teraz należy to robić, ale dla tego że nie posiadacie w ofercie nic co odtłuszcza, musicie sobie to wyobrazić albo zaopatrzyć się gdzie indziej. Może cena szkolenia 1000zł coś za sobą ciągnie?
Jeżeli chodzi o maskary Max2 z NL, to jest to maskara specjalnie opracowana do przedłużonych rzęs i nie ma nic wspólnego ze zwykłą maskarą, nie wprowadzaj klientek w błąd, że mogą używać normalnej maskary bo jest to totalna bzdura.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:06   #589
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny w listopadowym numerze les nouvelles esthetiqes widziałam reklame i krótką notkę na temat blink& go po czym wpisałam tą frazę w wujka google . Wyskoczyła mi oferta chyba łódzkiego salonu w którym juz oferują tą usługę, koszt 200 zł. Po przeanalizowaniu wszytkich zdjęć wydaje mi sie ze działa to na zasadzie doklejanego na jakiś super klej paska rzęs. Nie decyduję się na tą impreze Chyba lepiej jak założe te zwykle NL mniej inwazyjne mi sie wydają\
wiecej na ten temat tu
http://biarbeauty.com/
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-12-02 o 12:51
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 15:00   #590
baby_face
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez niktosia Pokaż wiadomość
i jak po "zabiegu"? I gdzie w Lodzi robia takie rzesy, jakie sa Twoje wrazenia i jaki jest koszt?

Pozdrawiam
Dorota
NOSZĘ RZĘSY OD ROKU I ZDECYDOWANIE NIE POLECAM 2 SALONÓW:

1) SALON ANNA PRZY UL. ŚWIĘTEJ TERESY - UŻYWAJĄ TANIEGO KLEJU I RZESY ODPADAJĄ PO TYGODNIU HURTEM

2) SALON NIAGARA PRZY. UL MAĆKA Z BOGDAŃCA 1 NA OLECHOWIE - MASAKRA. NIESTEBILNE CENY DOPEŁNIEŃ. JAK DZOWNISZ TO MÓWIĄ ŻE KOSZT DOPEŁNIENIA WYNOSI OK 150zł A PO ZABIEGU ZAPŁACIŁAM 330ZŁ (PRAWIE TYLE CO ZA ZAŁOŻENIE) LICZĄ SOBIE 3 ZŁ OD RZĘSY - TOTALNY DEBILIZM.

JEŚLI KTOŚ MOŻE POLECIĆ SOLIDNĄ OSOBĘ KTÓRA ŁADNIE PRZEDŁUŻA BĘDĘ WDZIĘCZNA
baby_face jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 18:38   #591
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez baby_face Pokaż wiadomość
JEŚLI KTOŚ MOŻE POLECIĆ SOLIDNĄ OSOBĘ KTÓRA ŁADNIE PRZEDŁUŻA BĘDĘ WDZIĘCZNA
Są 4 dziewczyny na Allegro z Łodzi, które się ogłaszają, i każda oprócz "Wioleczki" wydaje mi się sensowna
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 21:48   #592
atte88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam,

Kochane dziewczyny pomóżcie mi...

Mianowicie chodzi o to GDZIE organizują dobre szkolenia z przedłużania rzęs za jakąś racjonalną cenę?

Jestem z warmińsko-mazurskiego - E-g - a większość firm jest na poł. Polski

Będę wdzięczna za odp

Pozdrawiam serdecznie
atte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 22:57   #593
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Zdecydowalam sie na przedluzenie rzes dzisiaj, po wnikliwej analizie Waszych rad.

Minelo co prawda dopiero kilka godzin, wiec nie wiem czy rzesy beda OK po kilku dniach. Mam nadzieje, ze beda sie trzymac.

Edit: Jednak pierwsze samo-uwielbienie przeszlo, i widze, ze jest masa posklejanych rzes, grudki kleju, i wogole nie jest OK.
No coz, na uzupelnienie pojde do kogos innego.

Edytowane przez shiava
Czas edycji: 2009-12-03 o 14:34
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 23:09   #594
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie rzęs????????

hej Pisz koniecznie jak rzesy sie sprawują w dłuższym czasie noszenia ile taka przyjemność jesli można spytać koszt. w Krakowie? aha a jakimi miałaś rzesami przedłżane NL?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 08:35   #595
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

A tu szok! Na opakowaniu od kleju nie znajdziesz żadnej informacji, co to? Z czego? Profesjonalne kleje są organiczne, mają swoją żywotność. A tu nie uzyskałam żadnej informacji o terminie przydatności. Moje wrażenie jest takie jak bym miała szybkoschnący klej do tipsów koloru czarnego. Jako stylistka muszę mieć pewność, że jest on w 100%, a nawet w 200% bezpieczny. Jeżeli chodzi o rzęsy absolutnie nie zgodzę się z Tiger21. W NL w najtańszym kuferku są opakowania rzęs połowę mniejsze0.25g, pozostałe są 0,5g. więc może nie do końca zapoznałaś się z ofertą. Rzęsy Clareny są zapakowane w malutkich słoiczkach w żaden sposób niezabezpieczone, więc każde otwarcie zamknięcie powoduje uszkodzenie rzęs, po takiej czynności rzeczywiście te rzęs się nie odkształcają. Poza tym porównując grubość rzęs NL a Clareny , 0,15mm w Clarenie to 0,10mm w NL. Długość 13mm w Clarenie jest chyba jak 0,16mm w NL, trudno mi było porównać bo ja najdłuższe mam 14mm. W opakowaniu 13mm można było znaleźć 6mm, 10mm i to nie sporadycznie tylko tak na pierwszy rzut oka, więc pewnie rozkładając całe opakowanie byłoby z każdej długości po trochu. Cena 150zł za takie opakowanie bez rewelacji, ale jakie było moje zaskoczenie jak na Allegro znalazłam takie samo opakowania rzęs za 29,99zł. Że jest to ten sam produkt jestem pewna ponieważ Clarena w swojej ofercie nie posiada również 12mm. Nie zmieniając opakowań sami pokazali klientkom, że nie bardzo się do tego przykładają to raz, a dwa, jakiego pochodzenia są ich produkty. Na jakość marki składa się przede wszystkim jakość produktów, ich różnorodność, dostępność i dbałość o klienta ( czyli nas ). Co to za marka, która nie posiada w swojej ofercie np. mikropędzelków, szczoteczek, czy płatków odtłuszczających. Chyba lepiej jak możesz kupić wszystko w jednej firmie, niż zaopatrywać się w różnych miejscach, tylko dla tego, że firma ma braki w swojej ofercie. A tłumaczenie, że Clarena zajmuję się nie tylko rzęsami więc jest usprawiedliwiona, ja tego nie rozumiem. Albo się robi coś dobrze, albo nie powinno się tego robić w ogóle. Powiedz mi jak wygląda szkolenie, bo dla mnie normą jest odtłuszczanie rzęs przed zabiegiem, klej lepiej się trzyma( taka jest zasada klejenia, nie tylko rzęs ale i różnych rzeczy). W Clarenie tego nie robicie, czy może podczas szkolenia mówią, że teraz należy to robić, ale dla tego że nie posiadacie w ofercie nic co odtłuszcza, musicie sobie to wyobrazić albo zaopatrzyć się gdzie indziej. Może cena szkolenia 1000zł coś za sobą ciągnie?
Jeżeli chodzi o maskary Max2 z NL, to jest to maskara specjalnie opracowana do przedłużonych rzęs i nie ma nic wspólnego ze zwykłą maskarą, nie wprowadzaj klientek w błąd, że mogą używać normalnej maskary bo jest to totalna bzdura.[/QUOTE]


Odnosnie kleju to nieprawdą jest że niema na nim nic napisane. Fakt moge sie zgodzic z tym że mogliby faktycznie zadbac bardziej o to by klientka uzyskała jak najwięcej informacji i dodać na opakowaniu info choćiaż jakiego typu jest to klej. Oprócz info że do profesjonalnego urzytku Na opakowaniu jednak jest pare informacji odnośnie kleju i Termin PRZYDATNOŚCI też !!!!!!
Co do ilości rzęs w słoiczkach i ich wielkości oraz pomieszanej rozmiarówki to tu się niezgodzę ponieważ w słoiczkach jest włożone b.dużo rzęs ,tak że jak się otwiera słoiczek rzesy aż wypadaja. Dotej pory jednak niemiałam problemu z tym by rzęsy łamały się przy jego otwieraniu zamykaniu czy żeby słoiczek sie niedomknął. I kolejne info CLarena ma w swojej ofercie rzęsy typu 12mm i tutaj Twoje niedopatrzenie.
Co do kwesti wystawiania się ich firmy na Allegro to az sama sprawdzę ;-))) bo jakoś niechce mi sie w to wierzyć by tak tanio sprzedawali te rzęsy. Raczej odbieram ich za firmę żądną dużego zarobku.

Co do ich zainteresowania reklamą fakt mogliby sie bardziej postarać, ale jak mi powiedziała Pani szkoleniowiec Nie jest to ich jedyną dziedziną .Może nie jest to dobre wytłumaczenie ale to juz ich problem. Ja mam pewność że są to dobrej jakości produkty i dlatego na nich pracuję. Staram się testowac produkty różnych firm tak by dobrac odpowiedni kosmetyk. Juz od dłuzszego czasu przymierzałam się do Nl ale za każdym razem coś mi niegrało. Ich kuferk dość dokładnie przejżałam i mnie zkolei zniechęca manipulowanie klientem tymi dodatkami że jest to i tamto . Dlamnie te dodatki to poprostu chwyt marketingowy. Napewno jest to dobre by osobę która nie ma pojęcia do siebie zachęcić , ale mnie np. interesowały konkrety jak właśnie klej ,płatki odtłuszczacz. Może to wina konsultantki że zbyt naciskała na mnie tak bym tylko u nich zakupiła szkolenie.Nie skupiając się na zachęceniu mnie metodą tylko asortymentem A ja tego nielubię.No i każdy jest inny.

Co do szkolenia to mimo że było przeprowadzone jak juz wspomniałam wcześniej tylko na jednej osobie. Byłam zadowolona z niego. I tutaj odp. na twoje pytanie w ofercie Clareny jest odtłuszczacz do rzęs i był stosowany na szkoleniu. Jest również utrwalacz do rzęs. Również mozna zakupić chusteczki. Jest to kolejna rzecz o której powiedziałaś że niemają w ofercie. Więc może warto jeszcze raz przeglądnąć ja w necie.
Ja przeszłam szkolenie w Clarenie za 3 tyś. w ofercie promocyjnej. W skład szkolenia wchodził kuferk z pełnym wyposarzeniem. Cena 1000zł jest dla osób chętnych na doszkolenie się przechodząc z innej firmy.Podobnie jak to jest np w NL. Tyle że w NL jest to koszt ok 1800zł .A jak zapytałam Pani w Nl od czego jest uzależniona cena szkolenia i co wchodzi w skład produktów .To właśnie było tam dużo dodaatków. A mnie interesowało by w momencie np.!! przejścia na NL uzyskanie kleju i rzęs.Nie po to bym się przekwalifikowywała na ich firme by itak osobno musieć zakupić klej.

Co do maskary to napisałam że Panie z NL powiedziały że ich maskara jest poprostu najtańszą wersja maskary ,która można dostać w zwykłym sklepie.TYlko musi być na bazie wody. Nienapisałam że może to być obojętnie jaka. Zresztą juz nie jeden szkoleniowiec mi to mówił. Clarena miała maskary i je wycofała i nad tym ubolewam. Firma tłumaczy się tym że niebyło na nie zapotrzebowania. No fakt mało moich klientek jest zainteresowanych potrzebą malowania dolnych rzęs. Jednak ja mimo to chciała bym by mieli je w swojej ofercie.

Powiem tak każda firma jest inna i każda z nich tak naprawdę ma swoich specjalistów od tego by zrobili im odpowiednią sprzedaż, marketing itd. Miło jest powymieniac się opiniami. Mam tylko nadzieje że czasem ktoś z tych firm czyta opinie forumowiczów.

Osobiscie w tym tyg. będę miała możliwość , a w sumie dzisiaj zakupu produktów z NL i aż ciekawa jestem jak w praktyce sprawdzą się ich produkty. Może faktycznie okaża się lepsze;-) kto wie. Każdy może się mylić.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 08:38   #596
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Hej,

placilam 300PLN, ponoc trafilam na okres promocyjny (normalnie wyniosloby to 350PLN) ale nie wiem czy to prawda, czy tylko taki chwyt marketingowy Metoda to Lash Perfect.

Jestem po 1 nocy, rzesy sie troche porozwalaly - tzn kazdy sterczy w inna strone Postaram sie je jakos przeczesac, czy ulozyc palcami.

Najbardziej drazni mnie to, ze czuje, jak miziam sie rzesami az w okolicach brwi, takie sa dlugasne. Wydaje mi sie, ze moglyby byc troszke grubsze. Babka odradzala, mowila ze bedzie to wygladac nienaturalnie, ale ja teraz widze ze wolalabym je miec ciut grubsze.
Przy uzupelnianiu na pewno poprosze o rozmiar wieksze.

Po prostu na codzien sie bardzo mocno maluje, i myslalam ze efekt bedzie podobny. Rzesy dla mnie sa troche za cienkie.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 08:54   #597
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Hej,

placilam 300PLN, ponoc trafilam na okres promocyjny (normalnie wyniosloby to 350PLN) ale nie wiem czy to prawda, czy tylko taki chwyt marketingowy Metoda to Lash Perfect.

Jestem po 1 nocy, rzesy sie troche porozwalaly - tzn kazdy sterczy w inna strone Postaram sie je jakos przeczesac, czy ulozyc palcami.

Najbardziej drazni mnie to, ze czuje, jak miziam sie rzesami az w okolicach brwi, takie sa dlugasne. Wydaje mi sie, ze moglyby byc troszke grubsze. Babka odradzala, mowila ze bedzie to wygladac nienaturalnie, ale ja teraz widze ze wolalabym je miec ciut grubsze.
Przy uzupelnianiu na pewno poprosze o rozmiar wieksze.

Po prostu na codzien sie bardzo mocno maluje, i myslalam ze efekt bedzie podobny. Rzesy dla mnie sa troche za cienkie.
Według mnie nie powinnaś mieć z nimi juz problemu po pierwszej nocy. Coś musi byc nie tak !!!
I wogóle to powinna cię stylistka poinformować w jaki sposób je układac, czesać jak juz zaistnieje taka mozliwość.
Moje klientki rzęsy czeszą pierwszy raz dopiero pare dni po założeniu. Większoś z nich przyznaje się że tak naprawde nie ma takiej potrzeby bo ładnie im sie trzymają.
Poproś kogoś z rodziny czy przyjaciółke by spojrzała na nie z góry i sprawdziła ile wogóle ich masz doklejonych oraz jak !!!!!!
Może wogóle masz ich za mało doklejonych z tad niedokońca zadowolenie z efektu. Powinna stylistka zapytać cię o to jaki chcesz uzyskać efekt. Po wykonanym zabiegu powinnaś mieć wielkie wow i mówić niewierzyłam że będą aż takie czarne, gęste i wogóle cudne.
Co do tego że aż w brwi cię łaskoczą to kolejna rzecz która świadczy że może coś jest nietak .

Czy wogóle przed i po wykonanym zabiegu uzyskałaś jakiekolwiek informacje odnośnie pielęgnacji????

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Dziewczyny Czy któraś wie coś więcej o tej nowej metodzie Blink & Go.
Jeśli tak prosze o info . Ponieważ prawdopodobnie nawiąze współprace z z salonem fryzjerskim we wrocławiu , chciałbym wiedzieć czy warto zaproponować im oferte poszerzona czy narazie tylko 1 do 1. A jak wiadomo przed świętami dużo Pań będzie zainteresowanych. A niekażdą stać na metode 1 do 1.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 10:09   #598
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Tiger sprawdz pare postów wyżej , tam pisałam wszystko na temat blink&go co tylko udało mi sie znaleść
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 13:52   #599
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dodaje fotke nowych rzes. Co sadzicie?

Edytowane przez shiava
Czas edycji: 2010-07-07 o 16:50
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 14:25   #600
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Dodaje fotke nowych rzes. Co sadzicie?
Noooo ... ja widzę posklejane gluty Niedobrze.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.