30,40 plus od A do Z cz.3 - Strona 204 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 10:55   #6091
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Re: Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

U mnie dziś słoneczko świeci od rana i obecnie jest 17 st ....na obiadek wybieramy się spacerkiem ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:32   #6092
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Hello

Wróciłam zadowolona i szczęśliwa z głową pełną marzeń i jeszcze większym apetytem na dalsze podróże kurcze szkoda było wracać to jak przejście Alicji z krainy czarów do złego, ponurego lasu

Było cudownie, odpoczęłam, doładowałam akumulatory i baterie, odciążyłam umysł, nie kąpałam się ale wymoczyłam stopy i chodziłam brzegiem morza, zresztą już sam jego widok koi zmysłynie opalałam jednak wakacje były przednie faktycznie prowansja to kraina, którą odkrywa się wszystkimi zmysłami światło, zapachy, smaki...można zrozumieć dlaczego obrazy Moneta są tak cudowne i zachwycające Owoce morza pycha Byłam drugi raz, tym razem w nieco innej części i po raz kolejny jestem oczarowana. Pogoda dla mnie wyśmienita piękne słońce, rześki letni wiatr 18-23C - pierwszy raz od daaawna mogłam założyć lekkie, zwiewne ciuchy i codziennie obowiązkowo okulary przeciwsłoneczne Choć nie obyło się bez deszczu w IST. przedostatniego dnia ze słonecznej pogody zrobił się deszcz..lało całe popołudnie. Jednego dnia w Niecea dopadły mnie jakieś dreszcze i gorączka ale może było to spowodowane zmianą klimatu.
Istambuł był bardziej intensywny i imprezowy, zaszalałam nawet z alkoholem chociaż drink za 15 czy 2o EUR to gruba przesada, którą serwują chyba tylko w Istambule. Miasto magiczne i różnorodne, ciekawy kontrast z lazurowym. Jedzenie przepyszne, to co lubię dużo warzyw, faszerowane cukinie i bakłażany no i rzecz jasna baklava, lokum, puding migdałowy, słodyczowy raj
Ahhh i jacy faceci chodzą promenadą anglików w NCE. już dano tak mi szyja nie pracowała
Kupiłam też na bezcłowej ten nowy zapach Diora, wyszło nieco taniej niż w PL, za 50ml zapaciłam 56 EUR więc jakieś 230PLN.
Wrzucę kilka fotek choć ich jakość pozostawia wiele do życzenia...cześć robiona BB a reszta aparatem, który nie należy do najnowszych i wypasionych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (75,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (63,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (180,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (54,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (128,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (91,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (108,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (144,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (118,9 KB, 7 załadowań)
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:35   #6093
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Tadam! Mam dziś szpilki i gołe stopy ! Cudne, długo wyczekiwane uczucie

Ja wolę orbitreka, bieżnia mnie męczy, nudzi i do tego po ostatnim szaleństwie na bieżni obtarłam sobie stopę. Nie wiem jak to możliwe ale pęcherza mam na pół piety. Xnika i czy na bieżnie nie pracują dodatkowo inne partie mięśni nóg? Takie mam wrażenie, bo wiem co czasami mnie boli bo orbitreku a co po bieżni.

Tig ja na ten film pójdę na 100 %. Uwielbiam Gajosa, jeden jego film "Żółty szalik" znam na pamięć. Jest to jedyny film, który oglądałam już chyba z 10 razy, tylko z powodu gry Gajosa.
Film ciekawi mnie strasznie. Jak się uda może dziś wyskoczymy do kina.

Ilana achhhhh rozbudziłas moje zmysły, nie wiem czemu ale szczególnie smakowe i zapachowe, chyba przez ten puding migdałowy. Uwielbiam migdały. I witaj w szarościach naszych, swojskich. Mam nadzieję tylko, że u Ciebie słonecznie. Łatwiejsze przejście z bajki do rzeczywistości

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2013-04-14 o 11:43
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:35   #6094
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

cdn.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (112,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (118,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (84,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (134,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (128,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (133,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (109,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (142,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (188,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (132,8 KB, 6 załadowań)
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:45   #6095
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

klops, nie będzie więcej zdjęć nie mogę załadować a konkretnie wizaz coś słabo przetwarza, mam cały czas info "wysyłanie żądania.." i żadne zdjęcia nie wchodzą

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2013-04-14 o 12:03
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:58   #6096
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ilana, zdjęcia bardzo dobrej jakości, no i przenoszą nas w dalekie kraje...Przy granatach dostałam ślinotoku Z kolei słodycze tureckie mnie nie kusza, przynajmniej większość. Na pewno te standardowe, kupne, pudełkowane Ale te na wagę, droższe - smakują inaczej, w Turcji zażeraliśmy się takim czerwonym z bloku...Bez cukru pudru, mniej słodkie, z wtopionymi orzechami...We wrześniu Turcja Póki co - odgrzałam tz resztę wczorajszego obiadu z greckiej knajpki ( wzięłam ze sobą to, co zostało na półmisku, standard, bo porcja półmisek dla dwojga jest za duża). I porto...Ech, wakacje...Blisko, coraz bliżej...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:14   #6097
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Anyżku powrót był trudny już nawet nie ze względu na pogodę (dziś pochmurno, bardzo nawet) ale przede wszystkim ze względu na mamę...miała atak kolki nerkowej z piątku na sobotę w nocy, nagle, nigdy wcześniej nie było problemu...tata woził ją dwa razy do szpitala, o 2 dostała zastrzyk przeciwbólowy i rozkuroczowy, o 5 znowu pojechali i dostała kroplówkę, przez silne wymioty bardzo się odwodniła, całą noc ją wymęczyło, wrócili przed południem do domu bo mama nie chciała zostać w szpitalu, przez tyle godzin leżenia tam pod kroplówką z bólem nie do opisania wykonali jedynie b.krwi i moczu...skand al, nawet nie otwieram tematu naszych wydatków comiesięcznych na ZUS etc.....: pala: więc po wylądowaniu, dzwoniąc do domu dostałam ścinającą wiadomość, już samo słowo szpital sprowadził mnie skutecznie na ziemiędziś jak ją zobaczyłam, byłam przerażona, ona kruszynka, malutka chudziutka jeszcze wymęczona tym atakiem z siniakiem wielkości jabłka na ręku po kroplówie....no ale jest już lepiej, przynajmniej wstała z łóżka.
Jak widać los nas trzyma w ryzach, dozując dobro i zło, chyba żeby nie oszaleć z nadmiaru chwilowego szczęścia

Kama ja jestem słodyczowy potwór, sam widok tych słodkości w tych malutkich sklepikach ahhh czułam się jak małe dziecko, oszołomione wyborem heh
zdjęcia są różnorodne i chciałam coś jeszcze wrzucić ale doopa nie idą:-(
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 12:21   #6098
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ilana, kolka nerkowa to w skali bólu jeden z najsilniejszych, nic dziwnego, że mama była wymeczona. teraz musi na spokojnie robic badania i pewnie szykować się na operacje, standardowa lub laparoskopową.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:43   #6099
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ilana piekne zdjęcia,piekne mce..Masz teraz naładowane akumulatorki i wspomnienia do albumu życia.SuperWróci łam z GaleriiŁóżko wyciąga,zmęczona jestem...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 16:04   #6100
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ha , ja dziś też mokasynki na gołe nogi założyłam ....ale fajnie tak sobie spacerkiem iść na miasto ...

Ilana ale fajne fotki ...

Jutro jadę na zakupy do Starego Browaru , trzeba nowe ciuchy kupić , nagle stawierdzam ,że nie mam co nosić ...

Miszka Ty łobuziaro , znów zwiałaś
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 16:35   #6101
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Fuerta zdjecia przepiekne


dziwie sie jak mozecie na gole nogi buta ubrac
mi sie to nawet w lato nie udaje
(bardziej moze w sensie ze was z tym podziwiam niz ze dziwne czy cos )

serio tak sie wyziebilam albo niewiem co w tym kraju ze buta na gola stope nie zaloze

tym samym nie nosze zadnych sandalkow, japonek i innych klapek
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 17:37   #6102
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Irenka w jakim kraju Ty żyjesz ...to ile stopni jest u Ciebie latem ,że gołe nogi odpadają ?...........

mi zimno dziś nie było w tych gołych nogach , jak wiosna to zaraz pełną parą ...

mąż pojachał na ćwiczenia a ja tak się zastanawiam wejść na orbitka - nie wejść ...kurka no czas by był bo się czuję jak ciężarna

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-04-14 o 17:38
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 18:40   #6103
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Irenka gołe stopy to chyba kwestia tego czy się lubi. Przecież u mnie dziś nie było gorąco.
Ja w sumie nie wyobrażam sobie wiosny i lata bez gołych nóg. Jak tylko mogę chodzę bez rajstop, skarpetek i tym podobnych.

Lapiel mam nadzieję, że właśnie pocisz się i jest Ci bosko
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 18:42   #6104
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

ja jeszcze o gołych nogach nie myślę, muszą mnie przekonać wyższe temperatury Rano, gdy jechałam na basen - było 8, więc kurtka i adidasy były najzupełniej normalne. Jutro zobaczymy
Pół dnia robiłam dziś przegląd moich ubrań i wymianę zimowo-letnią Skonczyłam...na dziś. Widok budzi grozę. Jutro ciąg dalszy, choć już szybciej - segregowanie, co oddać komu ( hałda rzeczy do oddania), wkładanie do szaf w piwnicy rzeczy zimowych ( hałda rzeczy ciepłych). Potem porządki w butach i torebkach, co tez zajmie mniej czasu. Wnioski sa dla mnie miażdżące. Wydawało mi się, że kupuję rzadko i mało Ale raczej nie niszczę, tylko z części wyrastam, niczego nie sprzedaję...Mały lumpex by się przydał Najgorsze, że chodze tylko w małej części tych szmatek, musze w tym roku się przypilnować...Ale zazwyczaj wszędzie biegiem, więc wkładam, co pod ręką, a reszta leży i czeka na Godota...
Prognoza pogody ( w windowsie 8 ) dla szczecina. jutro 20, czwartek 24, sobota 7

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-04-14 o 18:44
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:02   #6105
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Re: Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Irenka w jakim kraju Ty żyjesz ...to ile stopni jest u Ciebie latem ,że gołe nogi odpadają ?...........

mi zimno dziś nie było w tych gołych nogach , jak wiosna to zaraz pełną parą ...






Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Irenka gołe stopy to chyba kwestia tego czy się lubi. Przecież u mnie dziś nie było gorąco.
Ja w sumie nie wyobrażam sobie wiosny i lata bez gołych nóg. Jak tylko mogę chodzę bez rajstop, skarpetek i tym podobnych.
Mi nawet w rajstopach wieje. Jak widze sasiadke o golych stopach ( ona tak caly rok potrafi bez skarpet czy rajstop latac) to mi zimno.
A zyje w Irlandii. Wieje strasznie. Przynaniej mi z takim czyms zimno. Stopy mi marzna szybko. Kiedys tak nie mialam.
Latem to moze z 20C czasem max 25 ale srednio w ciagu roku 12. Ale temp temperatura ale wiatr tu naprawde robi swoje I odczuwalna temp jest inna.

Owszem widze tu nawet zima dziewczyny w mundurkach sZkolnych + balerinki I krotkie skarpetki a zima sie poswieca I kolanowki czasem ubiora ale ja sie tu zmarzluch zrobilam.

Takze w lato moze byc rownie dobrze 12 C jak I max 20 ale naprawde nie uswiadczylam takich temp jak mamy w Pl czy Fr bo wyspa I wieje.

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2013-04-14 o 19:04
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:20   #6106
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Anyzkowa
Lapiel mam nadzieję, że właśnie pocisz się i jest Ci bosko
......................... ......................... ......................... ......................... ....

śmiej się śmiej .....

25 min na interwale jak zwykle , jak na pierwszy raz po dłuższej przerwie to nieźle ...

jak już zaczęłam to teraz muszę codziennie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:41   #6107
agnesle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 22
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
ja jeszcze o gołych nogach nie myślę, muszą mnie przekonać wyższe temperatury Rano, gdy jechałam na basen - było 8, więc kurtka i adidasy były najzupełniej normalne. Jutro zobaczymy
Ja też jeszcze nie myslę o gołych nogach, tym bardziej, że mi bardzo marzną ostatnio. Może to już kwestia tego wieku 30+
agnesle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 21:17   #6108
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

a moze .. mlodsza bylam to tak nie marzlam a jak pomysle co bedzie za lat 10-20, 30
teraz juz musze odwiedzac reumatologa
ostatnio mi lekarz powiedzial ze w tym wieku to sie zaczyna choroby itd
szczery chociaz byl
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 07:56   #6109
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Irenka ty chyba zmarzluch jestes Ja tez cale lato z golymi stopami chodze. Dla mnie latem temperatura odczuwalna w IRL jest wyzsza niz rzeczywista, wlasnie dlatego, ze to wyspa. Przy 20 -kilku stopniach to juz goraco mi jestChyba sie przestawilam na ten klimat
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 09:24   #6110
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Re: 30,40 plus od A do Z cz.3

Uklika no moze sie tu zmarzluchem stalam. A po ktorej str wyspy mieszkasz ?
Jak mowilam kiedys majac te lat 20 kilka to moglam tak latac. Teraz zaraz albo chora albo pecherz. W tamtym roku w Sierpniu przez miesiac angine mialam. Polecielismy do Francji I na 2 dzien po przylocie przeszlo.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 09:41   #6111
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Lapiel i naprawdę pierwszy raz na interwale i 25 min to niezły wynik. Ja zaczynałam od programu na spalanie tłuszczu i wytrzymałam jakieś 15 min.

Wracając do kwestii gołych stóp. Jestem zmarzluchem strasznym i dlatego twierdzę, że gołye stopy to kwestia osobistych preferencji. 20 stopni to temp akuratna, temp bardzo dobra to jak dla mnie około 30 stopni. Lubię ciepło, ale gołe nogi są u mnie już powyżej 10 stopni. Dziś: gołe nogi na dole a góra to skórzana wiosenna kurtka. Także tak lubię i tak się noszę. Wiek i choroby? Drogie Panie ! ależ to ja jestem już w sumie +40 (jejuniu po raz pierwszy tak o sobie pomyślałam i napisałam )
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 10:24   #6112
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Anyzkowa to ze Ty jestes po 40 a ja nie to nie znaczy ze ja moge nie lapac szybciej chorob .
Jeden moze do 80-ki byc zdrowy jak ryba a innego juz zaczynaja łapac jakies g*** po 30 albo i wczesniej . Jak babcia kuzynki 102 lata kobiecina przezyla w zdrowiu tylko ostatnie kilka tygodni ja cos chwycilo .
dlatego mowie podziwiam was - chcialabym tak moc znowu zalozyc a raczej zdjac


Co zrobic . Nie zawsze sie da przewidziec i wcale z tego powodu nie jestem szczesliwa ze kregoslup lupie ( ale to to akurat mam od dziecka i matka olala sprawe totalnie od samego poczatku) , ze w kolanie problem , i w koncu ze w wieku 30 lat ( no 30 kilku noga mi puchnie jak niejednej 60-latce a okazuje sie ze na reumatycznym podlozy.

Dla mnie temp w Irlandii jest nizsza niz podaja i odczuwam ja nizsza przez wiatry .
Wczesniej jak mowilam moglam latac nawet w zime z golymi stopami ( bo tylko kawalek , bo z budynku do budynku mi nic nie bedzie itd . w lato to norma byla i zreszta wiosne itd ze klapki ale sie pozmienialo niestety ) . Przy takich 30 C to bym zdjela skarpetki owszem ale jakos niezbyt mi wygodnie na gola noge w bucie a juz szczegolnie adidasach bo raczej takie nosze .

I nie ze uzalam sie nad soba ze jaka schorowana itd . Nie ale po prostu z gola noga mi zimno w tym kraju a w innym rzadko jestesmy puki co . Ja w irlandii nawet rzadko kiedy krotki rekaw zakladam w lato . Taki zmarzluch sie porobilam .

skroilam jakbla z daktylami i rodzynkami z miodem i wcinam
do tego maly jogurt
tak w ramach sniadania

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2013-04-15 o 10:40
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 11:41   #6113
Elsa...
Raczkowanie
 
Avatar Elsa...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Xnika..no ja nie mam najmniejszych wątpliwości, ze z brzuchem problemów nie masz!.......napisałam o brzuchu...bo to w sumie prosta i jasna sprawa...a temat się przewija...to może sie komuś te oczywistosci przydadzą...
Jesienią jak będą starty to daj znać....kiedyś lubiłam oglądać te zawody...i sumo.....Będę kibicowac oczywiście!.......
Fuerta...fajne zdjęcia!...Przypomniały mi się czasy tak przed 20....wtedy Europę po większej części objechałam i poraz pierwszy byłam z Turcji...
Irenkaaa ja Cię doskonale rozumiem z tymi gołymi stopami.......tu w Oslo też wieje (nie tak mocno jak w Irlandii)...i w lato najczęściej nie ma więcej niż 20 kilka stopni...i tez praktycznie nie chodze z gołymi stopami...i rzadko noszę krótki rękawek...w PL było inaczej....
Ja kręgosłup na szczęście mam idealny...ale deformacja ściany klatki wiąże się z nerwobólami...a mam ją najprawdopodobniej dlatego, ze jako niemowlę już w 2 miesiącu byłam sadzana z podparciem...deformacje kręgosłupa, klatki i tp...często są związane (oprócz niedoborów wit. D3 oczywiście)....z ustawianiem niemowląt do pozycji siedzącej zanim one same nie zaczną siadać........
Na operację się już nie piszę......rok w gorsecie i efekt nieprzewidywalny....mnie pomagają bardzo silne mięśnie klatki..."trzymają" mi mostek i żebra.......także współczuję Ci naprawdę Irenkaaa...
Upiekłam pierwszy w życiu sernik...zobaczymy co z tego będzie...
Elsa... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 11:52   #6114
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Re: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ja robie kotlety jajeczno pieczarkowe. Zobaczymy jak wyjda.
Przestawiam sie znowu na diete,, ograniczyc a najlepiej wyeliminowac miecho" ;-)
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 14:43   #6115
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Elsa... Pokaż wiadomość
Xnika..no ja nie mam najmniejszych wątpliwości, ze z brzuchem problemów nie masz!.......napisałam o brzuchu...bo to w sumie prosta i jasna sprawa...a temat się przewija...to może sie komuś te oczywistosci przydadzą...
Jesienią jak będą starty to daj znać....kiedyś lubiłam oglądać te zawody...i sumo.....Będę kibicowac oczywiście!.......
Fuerta...fajne zdjęcia!...Przypomniały mi się czasy tak przed 20....wtedy Europę po większej części objechałam i poraz pierwszy byłam z Turcji...
Irenkaaa ja Cię doskonale rozumiem z tymi gołymi stopami.......tu w Oslo też wieje (nie tak mocno jak w Irlandii)...i w lato najczęściej nie ma więcej niż 20 kilka stopni...i tez praktycznie nie chodze z gołymi stopami...i rzadko noszę krótki rękawek...w PL było inaczej....
Ja kręgosłup na szczęście mam idealny...ale deformacja ściany klatki wiąże się z nerwobólami...a mam ją najprawdopodobniej dlatego, ze jako niemowlę już w 2 miesiącu byłam sadzana z podparciem...deformacje kręgosłupa, klatki i tp...często są związane (oprócz niedoborów wit. D3 oczywiście)....z ustawianiem niemowląt do pozycji siedzącej zanim one same nie zaczną siadać........
Na operację się już nie piszę......rok w gorsecie i efekt nieprzewidywalny....mnie pomagają bardzo silne mięśnie klatki..."trzymają" mi mostek i żebra.......także współczuję Ci naprawdę Irenkaaa...
Upiekłam pierwszy w życiu sernik...zobaczymy co z tego będzie...
Ja dopiero za rok w marcu startuję, jesienią to za wcześnie szykuję się na debiuty 2014. Wczoraj byłam na Mistrzostwach Śląska... poczuć atmosferę, nie powiem strasznie stresujące i to całe czekanie, okropne.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 15:39   #6116
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Za waszym przykładem dziś spodnie 7/8, gołe stopy i drewniaki. I marynarka. Miałam stracha, czy nie przesadziłam, ale jednak ciepło...Inaczej, niż w domu - ciepłe skarpety i ciepłe bambosze...Za to swetry wylądowały już w szafie w piwnicy. Na dobrą sprawę - powinnam mieć o wiele większą szafę w korytarzu na buty i ubrania zewnętrzne Buty letnie stoją warstwami Miałabym miejsca trochę więcej, gdyby tz się wyprowadził , ale tego głośno nie powiem
Miszka, coś dla fanki podkładów
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=763729

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-04-15 o 15:49
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 17:19   #6117
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Fuerta , fotki piękne . Zazdraszczam

U nas zimno ...I pochmurno.... ale ma się od jutra poprawić ..
Humor mi nie dopisuje... Cuda wyczyniam, a moje zaparcia nie ustępują ...Koszmar jakiś ... nie wiem co się stało ...
Jem owsianki , piję aloes , litry wody, gotowane i surowe warzywa , morele i śliwki suszone... Nawet z futrami na szybkie spacery chodzę ...
Już nic więcej nie mogę zrobić ... Normalny człowiek , po takiej diecie , nie wychodziłby z toalety .... ech ... Takie (nie) zasrane życie ....
Nawet nie wiecie jak to może odebrać jakąkolwiek energię i chęć do życia ...

Miszka , co tam u Ciebie ? Jakie badania miałaś dziś robione ?
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 17:37   #6118
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

hej , wróciłam z Poznania z bólem głowy i zła , nałaziłam się po tym Browarze a kupiłam tylko buty i bluzkę ... muszę najpierw oponę zgubić bo nic mi nie pasuje ... normalnie szkoda dnia i czasu ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-04-15 o 17:38
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:01   #6119
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Tiger a sok ze sliwki kalifornijskiej piłaś?
mi to moment pomaga

napije sie ze 2 szkl i lece

potem juz dziala(m) super
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:40   #6120
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Tiger a sok ze sliwki kalifornijskiej piłaś?
mi to moment pomaga

napije sie ze 2 szkl i lece

potem juz dziala(m) super

Miałam kiedyś , ale nie wypiłam ... otworzyłam , spróbowałami się zepsuł ...
ale muszę kupić znów i pić , bo już jeśc tych śliwek nie mogę


Miszka? Przywiązali Cię do łóżka ?
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.