Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 16:29   #601
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
A pomyśl sobie, że mi ani czop nie wypłynał ani nic innego się nie dzieje...... jutro może się dowiem czy chociaż szyjka mi drgnęła
U mnie też czopa nie zaobserwowałam a mam już 38t 5d hehehe, skurcze jakieś takie blade są ale to i tak nic ciekawego...
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:30   #602
malinka118
Rozeznanie
 
Avatar malinka118
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 955
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Ja synka szczepiłam skojarzonymi - płatnymi. Dodatkowo był też zaszczepiony na pneumokoki po ukończeniu roku ( 2 dawki) jest najlepiej oczyszczona i na meningokoki jak miał iść do przedszkola. Na rota i ospę nie szczepiłam. Moja pediatra na początku była przeciwna szczepieniu na meningokoki, ale po kilku przypadkach ze szpitala zmienila zdanie i swoje dzieci też zaszczepiła.
Przy malutkiej też będe używać skojarzonych, z rotawirusami zobaczę jeszcze, porozmawiam z nią i zadecydujemy.
__________________
Milenka 23 stycznia 2010
Olafek 12 sierpnia 2006
- 7,7 kg
malinka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:33   #603
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
U mnie też czopa nie zaobserwowałam a mam już 38t 5d hehehe, skurcze jakieś takie blade są ale to i tak nic ciekawego...
Patinka to przynajmniej "bezczopowiec".....a my to "czopniaki" jesteśmy ja też mam takie bardziej ćmienie miesiączkowe niż skurcze......nuda
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:34   #604
malinka118
Rozeznanie
 
Avatar malinka118
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 955
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Patka w pierwszej ciąż czopa nie obserwowałam i dzień przed porodem szyjka była na 2 cm zamknięta, a nastepnego dnia porod.
__________________
Milenka 23 stycznia 2010
Olafek 12 sierpnia 2006
- 7,7 kg
malinka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:34   #605
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
A pomyśl sobie, że mi ani czop nie wypłynał ani nic innego się nie dzieje...... jutro może się dowiem czy chociaż szyjka mi drgnęła
No u mnie jutro konczy sie 38tc, dzis bylam u gina i szyjka nawet nie drgnela.....
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:39   #606
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Malinka dobrze napisała......nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy nas dorwie poród
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:41   #607
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Patinka to przynajmniej "bezczopowiec".....a my to "czopniaki" jesteśmy ja też mam takie bardziej ćmienie miesiączkowe niż skurcze......nuda
hahaha, dobre okreslenie "czopniaki" takie ćmienie miesiączkowe też mam, a skurcze to może zdarzają się z 4 na dobę... Więc żadnych ekstrawagancji nie ma Żebym tylko wiedziała co ten ból na @ oznacza to by było fajnie Macica sobie ćwiczy, ale jakoś jej się nie spieszy


Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Patka w pierwszej ciąż czopa nie obserwowałam i dzień przed porodem szyjka była na 2 cm zamknięta, a nastepnego dnia porod.
Moja też zamknieta... a wizytę u doktorka mam dopiero 19 stycznia czyli w przyszły wtorek... O ile oczywiście doczekam, bo może być jakiś suprajs
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 16:42   #608
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Agape ja raczej nie bede nic wiecej szczepic niz podstawowe
oliviaO za kolokwium

co do wagi to mam troche schiza, w 37tc wazyl 3700, teraz jestem tydz po terminie boje sie pomyslec ile wazy...


agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:43   #609
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Patinka to przynajmniej "bezczopowiec".....a my to "czopniaki" jesteśmy ja też mam takie bardziej ćmienie miesiączkowe niż skurcze......nuda
no i tyle dobrego z tego mam,że nie wiem dalej co z sexem:/ wrrrrr...jak mam rodzic dopiero za 2 tygodnie to mnieszlag trafi, bo gdyby nie ten czop to bym zaszalała chociaż a tak to co to ma być:/ po porodzie znów będzie lipa-najpierw połóg,później będę się martwić co by w ciąże nie zajść-eh
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:50   #610
kolka222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 81
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
jestem po wizycie-więc wyniki z wymazu super,idealne-oprócz licznych pałeczek kwasu mlekowego nic nie ma-uf....
powiedziała,że jestem już przygotowana do porodu,ujście zewnętrzne otwarte,wewnętrzne jeszcze trzyma-cokolwiek to znaczy,bo z tymi ujściami to jeszcze nie słyszałam...może rzeczywiście coś się zmieniło,bo mnie zawsze bolało przy badaniu ginekologicznym a dzisiaj nie...
łożysko jeszcze się nie starzeje, przepływy dobre.Poprosiłam o zważenie małego-waży 2500g i musiałam mieć tragiczną minę,bo zaraz zaczęła tłumaczyć,że to wcale nie mało...eh...sama nie wiem-jak na chłopca...-w środę kończę 38 tc
Nie przejmuj się, po prostu może należeć do średniaków , podobnie jak mój - tydzień temu ponad 27oo, a poza tym waga USG jest naprawdę orientacyjna

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
ja na początku nie chciałam szczepic przeciwko rotawirusom, ale w sumie jednak chyba zaszczepimy. Na pneumo i meningo dopiero będziemy szczepic po skończonym roku
Ja nie zamierzam narazie szczepić, gdy pójdzie do przedszkola, to się zastanowię.Wtedy to ma sens.Zresztą ja trochę sceptycznie podchodzę do wszelskiego rodzaju szczepionek. Szczepienie nie chroni na całe życie przed chorobą, a poza tym ostatnio gdzieś czytałam, że przechorowanie np. świnki lepiej chroni przed nią niż dawka szczepionki.
kolka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:52   #611
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez kolka222 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, po prostu może należeć do średniaków , podobnie jak mój - tydzień temu ponad 27oo, a poza tym waga USG jest naprawdę orientacyjna
no to waga dosyć podobna a widzę,że jesteś moją rówieśnicą ciążową tylko czemu Ci suwak pokazuje,że jeszcze 22 dni?mi ten drugi suwak (pierwsza buźka od góry) pokazuje,że jeszcze 15dni...
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 16:52   #612
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Patka no ja liczę, że mi coś powie jutro ginka a tych bólach a'la miesiączkowych.....chcoci ać nawet bólem tego nazwać nie mogę....może coś tam ćwicza nasze macice, się gimnastykują znaczy

Patinka po odejściu czopa to chyba już seksik nie za bardzo a ja i z czopem nie mogę go uprawiać, więc pomyśl sobie, że mają gorzej a jak urodzimy to ostatnią rzeczą o której bedziemy myślały to seks
No to może ananas? schodzenie ze schodów? albo pogadaj z dzidziusiem jak matka z dzieckiem może się skusi, żeby już przyjść na świat
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:54   #613
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Ja tez potwietrzam słowa Malinki ....mozecie być zamknięte na 4 spusty ...i zero objawów ...a nagle Was złapie i siuuuuuuuup

Czego życzę mamusią które już jak na szpilkach czekają

A niech Was złapie Skurczybyk ....albo niech Was Wody zaleją jak kolwiek to nie brzmi

Agusia...dziewczyny ...dokładnie już pisalysmy nie sugerujcie się tak bardzo wagą z USG ....
to szacunkowa wartość ! Liczona przez komputer z pomiarów innych elementów ciała.....

Kuba miał ważyć ponad 4,5kg...urodził się duży ale 3920g...

Pysiolinka ma niby teraz ponad 3300g....ale tak naprawdę to nikt nie wie ile

Moja siostra ta co urodziła w grudniu miała miec chłopca z USG ponad 4kg!
A urodzil się 3300g....i to w terminie


Więc luzik dziewczynki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:55   #614
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Hej mamuski,
Dajecie czadu, nie ma co.

GRATULACJE dla MAdziulki
Eudaimonia dobrze, ze juz w domku
Fleur sliczna fotka

Witam nowe mamusie na watku


Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
A co ty chcesz od jej pazurków heeeee

Ja mam ciemno brązowe w kwiatki
Pysiamn ja tez preferuje ciemne paznokcie, ale jakos tak mnie podkusilo z tym oczo***nym kolorem
nakladka sliczna

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
j

aha-mam pytanko, czy któraś z was ma może półeczkę nad łóżeczkiem?bo ja mam nad komodą i chce przesunąć komodę, a na to miejsce dać łóżeczko ale boje się jak cholera,że półka spadnie...nie wiem,schizy mam jakieś....
tez o tym myslalam i chyba jednak za bardzo bym sie schizowala, ze cos spadnie

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
U mnie na porodówce to nie wolno takich pazurków, a już na pewno nie pomalowanych, bo na podstawie płytki oceniają stan zdrowia. choć ja się zbuntowałam i też mam długie, ale nie maluję, może mnie
u mnie nic nie mowili o paznokciach

Cytat:
Napisane przez kamyil Pokaż wiadomość

chciałabym też się Wam pochwalić - wczoraj zakończył się konkurs cleanic kindii - akademia troskliwej mamy i razem z Zosią i jej pokoikiem zajęłyśmy 29 miejsce!!pierwsza 30-tka premiowana jest nagrodami więc czekam na maila od organizatora a potem na pakę kosmetyków z cleanica o wartości ok.100zł

edit:
no i jeszcze ważna wiadomość - dziś zaczynamy 36 tydzień
za 36 tc i konkurs

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
Ale jestem zla !!!!! wrrrrrr w piatek paczka byla juz w dublinie wiec koles powiedzial ze dzisiaj z rana bedzie u nas wiec czekam czekam i nic dzwonie do TZ zeby zadzwonil zapytal bo na necie pisalo ze zly adres na paczce i nie dostarczona (dostalismy kod ktory wpisuje sie na stronie firmy i pokazuje gdzie jest paczka)wiec zadzwonil i pyta okazalo sie ze adres dobry koles zadzwonil do kierowcy i okazalo sie ze w dublinie pakowali paczki na dwa busy jeden w do Bray a drugi w inna strone no i sie pomylili i nasza spakowali do busa ktory pojechal w druga strone wiec paczka bedzie jutro masakra
no to prawie tak jak u mnie, przed swietami czekalismy na paczke, napisali, ze bedzie jednak dzien pozniej bo zla pogoda w Europie i opoznienia. czekalismy caly dzien, przyjechali o 24.30 i co sie okazalo? po przeszukaniu calego vana, stwierdzili, ze paczka jednak jest na innym vanie i ze jedenak przywioza jutro. nastepnego dnia przyjechali o 2.30 w nocy
----------------------------------
a u Nas nic sie nie dzieje, brzuchol ani drgnie, ciagle wysoko. ja nadal zadnych skurczy nie zaznalam i nie wiem czy ja w ogole urodze, bo nie mam zadnych objawow
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:55   #615
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Właśnie miałam Kolkę zapytać o to samo, bo tygodniowo jest do przodu o dwa dni ode mnie a mi zostało 19 dni do porodu a jej nie wiem czemu 22czuję w tym jakiś szwindel
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:58   #616
kolka222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 81
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
nie szczepię. Szczepię tylko na podstawowe. Cała reszta to dla mnie czysta komercha. Jak na razie nie ma żadnego pokolenia dzieci, żeby mozna było powiedziec, ze te szczepionki są bezpieczne
Zresztą uważam, ze im mniej tym lepiej...
Zgadzam się z Tobą w zupełności, w ogóle przeraża mnie cała ta ilość szczepionek, która w ciągu dwóch lat zycia dziecka ma się znaleźć w jego organizmie. Owszem , za niektórymi jestem za , jak najbardziej- ale pozostałe chronią tylko przez parę lat. I my tak chuchamy n ate dzieciatka, pierzemy, [prasujemy, same głodzimy sie karmiąc, a tymczasem jakieś potworne ilości chemii jest wtłaczane w organizmy!!!Przeciez nasze organizmy nieco bardziej oszczędzono.
kolka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:01   #617
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Patinka po odejściu czopa to chyba już seksik nie za bardzo a ja i z czopem nie mogę go uprawiać, więc pomyśl sobie, że mają gorzej a jak urodzimy to ostatnią rzeczą o której bedziemy myślały to seks
No to może ananas? schodzenie ze schodów? albo pogadaj z dzidziusiem jak matka z dzieckiem może się skusi, żeby już przyjść na świat
eeee..ja nie wierzę w te ananasy i schody...jedynie w sex wierzę,bo po jednym miałam silne skurcze, a po drugim odszedł czop....

dzisiaj byłam w lumpie-dalej siły mam,grzebałam tak,że aż się kurzyło

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Właśnie miałam Kolkę zapytać o to samo, bo tygodniowo jest do przodu o dwa dni ode mnie a mi zostało 19 dni do porodu a jej nie wiem czemu 22czuję w tym jakiś szwindel
Bubi, z tego co widzę, to ja mam jeden suwak ten pierwszy 37tc 5 dni,a dwa inne pokazują 37tc 6 dni chociaż wpisałam ten sam termin ostatniej miesiączki...a Ty kiedy miałaś ostatnią? bo ja 22.04
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:02   #618
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Patinka co do półek wiszących nad łóżeczkiem.....bo akurat Madzik poruszyął temat....ja mam to nieszczęście, że w pokoju TŻta sa same pólki i niestety łożeczko stoi pod półką z różnymi pierdołkami....już i tak żeśmy poprzekładali dużo na inne półki, ale akurat szafeczka z naszymi kosmetykami ( zamykana na drzwiczki) będzie centralnie nad Małą.....dostawałam schiz bo co chwilę jak TŻ po coś sięgał to mu coś spadało na łóżeczko i ja wrzeszczałam, że " No i córcia dostała w głowę kremikiem" itp.....no więc zreorganizowaliśmy to wszystko, ale i tak półka z rzeczami będzie wisiała, bo nie mamy gdzie łożeczka postawić.....ja to się bardziej przejmowałam, że a to kurz i pyłki będą spadały....ale teraz jakoś się uspokoiłam, chociaż zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.....
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:03   #619
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
eeee..ja nie wierzę w te ananasy i schody...jedynie w sex wierzę,bo po jednym miałam silne skurcze, a po drugim odszedł czop....

dzisiaj byłam w lumpie-dalej siły mam,grzebałam tak,że aż się kurzyło

Patinka
...., bo może ty nowy sposób znalazłaś na poród...

nie na SeX,
nie na Ananasa...


ale na Lumpka.....będę się śmiała jak dziś w nocy pojedziesz na porodówkę
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-01-11 o 17:05
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 17:03   #620
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Czego życzę mamusią które już jak na szpilkach czekają

A niech Was złapie Skurczybyk ....albo niech Was Wody zaleją jak kolwiek to nie brzmi

Ha ha ha.....ale nam życzy zobaczysz odwzajemnimy się, jak my będziemy "po" a Ty "przed"
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:05   #621
kolka222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 81
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
no to waga dosyć podobna a widzę,że jesteś moją rówieśnicą ciążową tylko czemu Ci suwak pokazuje,że jeszcze 22 dni?mi ten drugi suwak (pierwsza buźka od góry) pokazuje,że jeszcze 15dni...
Mój suwak rzeczywiście wariuje, bo tak naprawdę dopiero w środę minie mi 37 tc. Przynajmniej suwak nastraja mnie optymistycznie, bo jak z tych szyjkowych(już zgładzoan , ale zamknięta), więc drżę nad każdym skurczem, bo cc mam wyznaczona dopiero na 22 stcznia, a chciałabym doczekać.
kolka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:07   #622
Zaslona
Raczkowanie
 
Avatar Zaslona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Tak piszecie o tej wadzę, a ja się boję, że moja Mała mało waży. Niby w 33tc ważyła 1900g, więc ma jeszcze trochę czasu na podrośnięcie, ale ja nie wiem jak ona się tam mieści jak mam taki mały brzuch Ludzie to się dziwią, jak im mówię, że za miesiąc rodzę Niby wszystko jest ok, ale ja zaczynam mieć jakieś schizy Mama mnie pociesza, że jak ona szła rodzić mojego najstarszego brata, to lekarki się pytały "A Pani to co, do porodu?", a mama mówi, że tak. Dziwiły się, bo miała mały brzuch. I mój brat jak się urodził to ważył chyba 2900g albo 3kg.
Jutro idę do ginekologa na wizytę, zobaczymy co mi powie...
__________________

Amelia

Zaslona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:08   #623
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
eeee..ja nie wierzę w te ananasy i schody...jedynie w sex wierzę,bo po jednym miałam silne skurcze, a po drugim odszedł czop....

dzisiaj byłam w lumpie-dalej siły mam,grzebałam tak,że aż się kurzyło



Bubi, z tego co widzę, to ja mam jeden suwak ten pierwszy 37tc 5 dni,a dwa inne pokazują 37tc 6 dni chociaż wpisałam ten sam termin ostatniej miesiączki...a Ty kiedy miałaś ostatnią? bo ja 22.04
Ja miałam 23.04 ostatnią miesiączkę....co do suwaków, to zauwazyłam, że co strona to mi inne wyliczenia robi więc tak naprawdę to ja już nie wiem, który to dzień w tym 37 tygodniu no ale Kalki suwak to już wogóle ewenement

Przypływ energii jest objawem zbliżającego się porodu to może zrób sobie kolejną wycieczkę do lumpka no tak.....czyli seksik pomógł...ale po odejściu czopa to bym raczej nie ryzykowała chyba, że Ci jakoś mąż przez słomkę wpuści swoją spermę, bo to ona wywołuje poród a nie sam seksik
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:09   #624
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez kolka222 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w zupełności, w ogóle przeraża mnie cała ta ilość szczepionek, która w ciągu dwóch lat zycia dziecka ma się znaleźć w jego organizmie. Owszem , za niektórymi jestem za , jak najbardziej- ale pozostałe chronią tylko przez parę lat. I my tak chuchamy n ate dzieciatka, pierzemy, [prasujemy, same głodzimy sie karmiąc, a tymczasem jakieś potworne ilości chemii jest wtłaczane w organizmy!!!Przeciez nasze organizmy nieco bardziej oszczędzono.
jestem tego samego zdania-my tych wszystkich szczepionek nie miałyśmy i żyjemy,ponadto dawniej nie było szczepionek skojarzonych 3w1, 5w1 i też żyjemy i żadna z nas nie pamięta ani bólu ani płaczu...uważam,że szczepionki skojarzone to tylko wymysł farmaceutyczny i najzwyklejsze naciągactwo po to,by zamiast dostać szczepionki za FREE jeżeli nam się należą, to naciągają przewrażliwione matki na 1 ukłucie.Dziecko nic nie będzie ze zwykłej szczepionki, a osobiście wolę małemu coś kupić za to niż płacić za coś co mogę mieć za darmo.

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Patinka co do półek wiszących nad łóżeczkiem.....bo akurat Madzik poruszyął temat....ja mam to nieszczęście, że w pokoju TŻta sa same pólki i niestety łożeczko stoi pod półką z różnymi pierdołkami....już i tak żeśmy poprzekładali dużo na inne półki, ale akurat szafeczka z naszymi kosmetykami ( zamykana na drzwiczki) będzie centralnie nad Małą.....dostawałam schiz bo co chwilę jak TŻ po coś sięgał to mu coś spadało na łóżeczko i ja wrzeszczałam, że " No i córcia dostała w głowę kremikiem" itp.....no więc zreorganizowaliśmy to wszystko, ale i tak półka z rzeczami będzie wisiała, bo nie mamy gdzie łożeczka postawić.....ja to się bardziej przejmowałam, że a to kurz i pyłki będą spadały....ale teraz jakoś się uspokoiłam, chociaż zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.....
ja się kurzu nie boję - i tak pełno go wszędzie...tylko tego żeby nie spadła...a na półce mam zamiar położyć tylko miśki czy coś,żeby krzywdy nie zrobiło..
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:10   #625
kolka222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 81
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Patka no ja liczę, że mi coś powie jutro ginka a tych bólach a'la miesiączkowych.....chcoci ać nawet bólem tego nazwać nie mogę....może coś tam ćwicza nasze macice, się gimnastykują znaczy

Patinka po odejściu czopa to chyba już seksik nie za bardzo a ja i z czopem nie mogę go uprawiać, więc pomyśl sobie, że mają gorzej a jak urodzimy to ostatnią rzeczą o której bedziemy myślały to seks
No to może ananas? schodzenie ze schodów? albo pogadaj z dzidziusiem jak matka z dzieckiem może się skusi, żeby już przyjść na świat
Te bóle jak na @ to poprostu skurcze i na dodatek takie , które prowadzą do skaracania się i rozwierania szyjki.To przepowiadające bóle.
kolka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:13   #626
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez Zaslona Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tej wadzę, a ja się boję, że moja Mała mało waży. Niby w 33tc ważyła 1900g, więc ma jeszcze trochę czasu na podrośnięcie, ale ja nie wiem jak ona się tam mieści jak mam taki mały brzuch Ludzie to się dziwią, jak im mówię, że za miesiąc rodzę Niby wszystko jest ok, ale ja zaczynam mieć jakieś schizy Mama mnie pociesza, że jak ona szła rodzić mojego najstarszego brata, to lekarki się pytały "A Pani to co, do porodu?", a mama mówi, że tak. Dziwiły się, bo miała mały brzuch. I mój brat jak się urodził to ważył chyba 2900g albo 3kg.
Jutro idę do ginekologa na wizytę, zobaczymy co mi powie...
Moja Mała w 36 tygodniu ważyła wg usg 2150 więc się nie stresuj myślę, że te usg coś z tą wagą mają nie tak..... a mój lekarz bardzo trafnie to określił, jak zobaczył moją minę...." co się tak stresujesz, im mniej waży tym, lżejszy poród" hmmmm.....ja się urodziłam z wagą 2900 i nie miałam żadnych problemów.....spokojnie:c mok:
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:13   #627
kolka222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 81
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Właśnie miałam Kolkę zapytać o to samo, bo tygodniowo jest do przodu o dwa dni ode mnie a mi zostało 19 dni do porodu a jej nie wiem czemu 22czuję w tym jakiś szwindel
Tak , tak szwindel, bo ja w środę dopiero skończę 37 tc, ale niech im będzie.
kolka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:13   #628
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość

Patinka
...., bo może ty nowy sposób znalazłaś na poród...

nie na SeX,
nie na Ananasa...


ale na Lumpka.....będę się śmiała jak dziś w nocy pojedziesz na porodówkę
hahaha...raczej nie,bo ja minimum raz w tygodniu grzebie w lumpie..

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Ja miałam 23.04 ostatnią miesiączkę....co do suwaków, to zauwazyłam, że co strona to mi inne wyliczenia robi więc tak naprawdę to ja już nie wiem, który to dzień w tym 37 tygodniu no ale Kalki suwak to już wogóle ewenement

Przypływ energii jest objawem zbliżającego się porodu to może zrób sobie kolejną wycieczkę do lumpka no tak.....czyli seksik pomógł...ale po odejściu czopa to bym raczej nie ryzykowała chyba, że Ci jakoś mąż przez słomkę wpuści swoją spermę, bo to ona wywołuje poród a nie sam seksik
to nie przypływ energii tylko nałóg takie przyspieszenie dał mi w rękach gdybyście widziały mnie jak grzebałam w taki dużym koszu z dziecinnymi ciuszkami,zgięta w pół z głową przy podłodze hahaha
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:18   #629
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez kolka222 Pokaż wiadomość
Te bóle jak na @ to poprostu skurcze i na dodatek takie , które prowadzą do skaracania się i rozwierania szyjki.To przepowiadające bóle.
O kochana....to żeś nas teraz pocieczyła no nic, jutro na wizycie się dowiem czy szyjka mi się rozpulchniła jupiii....mogłaby już.....ile można czuć się jak wieloryb

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
to nie przypływ energii tylko nałóg takie przyspieszenie dał mi w rękach gdybyście widziały mnie jak grzebałam w taki dużym koszu z dziecinnymi ciuszkami,zgięta w pół z głową przy podłodze hahaha
I się okaże, że metoda " Na Lumpka" zadziałała ja nawet odkurzac nie mogę, bo jak się trochę pochylę to mi już kręgosłup siada, a co dopiero grzebać w pół zgieta w koszu????? Chyba by mnie musieli wynosić na noszach
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:31   #630
kolka222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 81
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Moja Mała w 36 tygodniu ważyła wg usg 2150 więc się nie stresuj myślę, że te usg coś z tą wagą mają nie tak..... a mój lekarz bardzo trafnie to określił, jak zobaczył moją minę...." co się tak stresujesz, im mniej waży tym, lżejszy poród" hmmmm.....ja się urodziłam z wagą 2900 i nie miałam żadnych problemów.....spokojnie:c mok:
mój lekarz odpowiedział mi podobnie:" nie chciałaby pani nawet widzieć, jak rodzi się ponad 4 kg dzieci"Wytłumaczył mi ,że takie sa uwarunkowania genetyczne. Po prostu ktoś jest zaprogramowany na taka wagę i już- ja zreszta jestem niska i drobna , a mój Tż też z tych niskich(ma 170), więc trudno ,żeby nasz produkt genetyczny był szcególnie wyrośnięty. Zresztą bardzo duża waga nie świadczy o dobrostanie, bo wiem,że cukrzyca ciążowa może prowadzić do dużej wagi dziecka...

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Powinna powstać powizażowa książka pt."100 sposobów na przyspieszenie porodu"

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Ja tez ostatnio fiksowałam na kurierów, zamówiłam łóżeczko i komodę- jeszcze przed świętami, i zamiast mojej paczki dostałam ...dwa krzesła
kolka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.