Włosomaniaczki cz. IV - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 05:00   #601
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Jakich podkładów pod maski?
Mam na myśli maski typu peel-off. Ja tam nie wiem, ale każda porządna kosmetyczka powie, że takich masek nie nakłada się bezpośrednio na twarz. Pod spód - nawilżacz. Ja używań coś w tym stylu : http://www.e-naturalne.pl/pl/i/SERum...nej%20skory/45 dodaję jeszcze czarny bez. No i trzeba pamiętać, żeby nawilżać wysychające brzegi maski. Ja to robię wodą źródlaną, bo najtaniej. Można tonikiem lub hydrolatem. Cały czas piszę o tych peel-off.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Mnie podrażniają peelingi enzymatyczne i hydrolat z róży.
Źle dobrany peeling. Są takie, które nawet mnie nie podrażniają. Ale ja jakoś dziwnie w ich działanie nie wierzę.
A co do róży, to się cieszę, że Cię podrażnia. Myślałam, że tylko mnie. Jak się tak na zicher bawiłam w biochemię i kręcenie, na każdym kroku czytałam róża, róża, róża. Sprowadziłam sobie hydrolaty tą stulistną, damasceńską i chyba rdzawa jeszcze była . Matko kochana, jak mnie to pożarło !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Biovax mi szope na głowie robił.

Zużyłam przy myciu dwie saszetki tego niebieskiego dla włosów osłabionych. Powiem jedno : matko kochana, ale badziewie, już dawno nic gorszego w ręku nie miałam. Nie dosyć, że działanie tragiczne, to jeszcze garść włosów wyciągnęłam. Pozostałych saszetek nawet nie chciałam próbować. Poleciały do kosza.

Wczoraj wieczorem El Diablo jako pierwszy miejscówkę w łóżku zajął

Idę krupnik wstawiać. Tak mi się zachciało kaszy.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 07:45   #602
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Przeglądam blogi. Myślałam, że gdzieś skład tej "mojej" maski znajdę. Znowu mnie na podłogę wiedza blogerek { sic !} rzuciła i pod meblami przeciągnęła.
NaKrawedzi,
tak na przyszłość, jakbyś chciała algami swą urodę powiększać, dwie najważniejsze zasady :
- po pierwsze : nigdy nie dotykaj alg metalem, tzn. nie rozrabiaj łyżeczką do herbaty. Przy zetknięciu z metalem algi tracą wiele ze swoich właściwości.
- po drugie : nigdy nie nakładaj na twarz maski algowej, jeśli są w niej grudki, musi być rozmieszana na dokładna papkę i ta zwykła i ta peel-of.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 14:16   #603
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Mam na myśli maski typu peel-off. Ja tam nie wiem, ale każda porządna kosmetyczka powie, że takich masek nie nakłada się bezpośrednio na twarz. Pod spód - nawilżacz. Ja używań coś w tym stylu : http://www.e-naturalne.pl/pl/i/SERum...nej%20skory/45 dodaję jeszcze czarny bez. No i trzeba pamiętać, żeby nawilżać wysychające brzegi maski. Ja to robię wodą źródlaną, bo najtaniej. Można tonikiem lub hydrolatem. Cały czas piszę o tych peel-off.


Źle dobrany peeling. Są takie, które nawet mnie nie podrażniają. Ale ja jakoś dziwnie w ich działanie nie wierzę.
A co do róży, to się cieszę, że Cię podrażnia. Myślałam, że tylko mnie. Jak się tak na zicher bawiłam w biochemię i kręcenie, na każdym kroku czytałam róża, róża, róża. Sprowadziłam sobie hydrolaty tą stulistną, damasceńską i chyba rdzawa jeszcze była . Matko kochana, jak mnie to pożarło !


Zużyłam przy myciu dwie saszetki tego niebieskiego dla włosów osłabionych. Powiem jedno : matko kochana, ale badziewie, już dawno nic gorszego w ręku nie miałam. Nie dosyć, że działanie tragiczne, to jeszcze garść włosów wyciągnęłam. Pozostałych saszetek nawet nie chciałam próbować. Poleciały do kosza.

Wczoraj wieczorem El Diablo jako pierwszy miejscówkę w łóżku zajął

Idę krupnik wstawiać. Tak mi się zachciało kaszy.

Miłego dnia
Kurcze, z tym więcej zabwy niż z glinkami... Pod glinki to ja podkładu nie kręcę. Nie wiem czy się zdecyduję na taką zabawę

Ja w peelingach lubię delikatne granulki, które zetrą mi suche skórki, ktore powracaja non stop. Po peelingach enzymatycznych twarz robiła mi się cała czerwona i odpuściłam.
Moją twarz to praktycznie wszystko podrażnia.


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Przeglądam blogi. Myślałam, że gdzieś skład tej "mojej" maski znajdę. Znowu mnie na podłogę wiedza blogerek { sic !} rzuciła i pod meblami przeciągnęła.
NaKrawedzi,
tak na przyszłość, jakbyś chciała algami swą urodę powiększać, dwie najważniejsze zasady :
- po pierwsze : nigdy nie dotykaj alg metalem, tzn. nie rozrabiaj łyżeczką do herbaty. Przy zetknięciu z metalem algi tracą wiele ze swoich właściwości.
- po drugie : nigdy nie nakładaj na twarz maski algowej, jeśli są w niej grudki, musi być rozmieszana na dokładna papkę i ta zwykła i ta peel-of.
To tak jak z glinkami, mam do nich specjalną drewnianą łyżeczkę
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 03:52   #604
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kurcze, z tym więcej zabwy niż z glinkami...
No Kochanieńka, chcesz być piękna - cierp.
To nie musi być kręcone mazidło, a np. jakaś ampułka z dobrodziejstwem, olejek. Ukręcić to nic trudnego. Nawet mnie się udaje Właśnie zamówiłam nowe algi + dwa podkłady.
A pod glinki, moim skromnym zdaniem, też coś przydałoby się.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Ja w peelingach lubię delikatne granulki, które zetrą mi suche skórki
Ja też, ale mam zabronione.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Po peelingach enzymatycznych twarz robiła mi się cała czerwona i odpuściłam.
Abstrahując od tego, iż uważam, że enzymatyczne peelingi niezbyt pracowite, polecam ten Dermiki. Mnie żadnej krzywdy nie zrobił.
Zamówiłam po raz pierwszy enzymatyczny z tego sklepu z algami. Zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
To tak jak z glinkami, mam do nich specjalną drewnianą łyżeczkę
No widzisz, a tu : blog, skarbnica wiedzy, róg obfitości porad i zdjęcie : miseczka z maska i obok/w tym metalowa łyżka
Chyba zacznę przeglądać blogi. Zabawne są. Te paznokciowe chyba najlepsze.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 11:29   #605
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Chyba zacznę przeglądać blogi. Zabawne są. Te paznokciowe chyba najlepsze.
Mnie się podobał jednej dziewczyny, która wrzuciła w podpisie adres bloga. Wchodzę z ciekawości i umarłam Nawet ja lepiej maluję paznokcie, mimo,że zawsze zahaczam o skórki

Podkręciłam sobie sterowniki w laptopie- przez trzy lata narzekałam na ciche głośniki, wystarczyło pobrać sterownik Tak to jest,jak się jest komputerowcem
Plus muszę się wybrać do neurologa I na pobieranie krwi,ale nikt się nie chce podjąć zadania pójścia tam ze mną
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 09:59   #606
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Kasia, cieszę się, że kocur się znalazł, wyobrażam sobie jak się martwiłaś. Mam nadzieję, że nie okupiłaś tego przeziębieniem

A propos wizażowych rozbiórek perfum - właśnie trafiłam na rozbiórkę Midnight i Hypnotic Poison, jeden wątek założony wczoraj, drugi przedwczoraj. I co? Rozebrane w oka mgnieniu, więc znowu się nie załapałam
Kurde, musiałabym chyba 24h na dobę siedzieć na wizażu i co chwilę wchodzić na perfumeryjny i sprawdzać czy przypadkiem nie ma kolejnej rozbiórki, żeby na coś się załapać. A niestety istnieje coś takiego jak praca i normalne życie

Wczoraj wróciłam z pracy, miałam sprzątać, bo rodzina dzisiaj mnie odwiedza, ale po całym tygodniu byłam tak zmęczona, że usiadłam na chwilę przed kompem, przeglądając jakieś strony ze śmiesznymi obrazkami, żeby odciążyć mózg. Potem zjadłam i ok 21 położyłam się - na chwilę, obudziłam się o 8 rano

Teraz muszę w końcu zabrać się za sprzątanie, bo w tygodniu nie mam na to ani siły ani ochoty, a burdel mam straszny
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 11:03   #607
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Kasia, załapałam się na Midnight Poison
Zamówiłam 10 ml na próbę. Teraz czekam na Hypnotic.

Rozpakowałam to ustrojstwo do wosku na ciepło, będę dziś testować na brodzie. Właśnie się nagrzewa
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 11:44   #608
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kasia, załapałam się na Midnight Poison
No widzisz. Cieszę się. A może Ci się spodoba.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Rozpakowałam to ustrojstwo do wosku na ciepło, będę dziś testować na brodzie. Właśnie się nagrzewa
Dobre, bo ja horrory oglądam

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Nawet ja lepiej maluję paznokcie
No i co piszesz narcyzowego bloga, wszem i wobec ogłaszając : nowe pazurki, nowy wpis ? Jest takich parę i aż mnie ręka świerzbi, żeby napisać : nie wstyd ci; zadbaj najpierw o wygląd paznokci i nucz się je malować. Musiałabym to jednak pisać w 70 % blogów : fryzjerskim, kosmetycznym i paznokciowym Wyjście jest jedno - nie czytać.

Nuuuudzę się. Byłam już w sklepie, bo wędliny zabrakło, a ja bez mięsa nie żyję. Obejrzałam już dwa horrory. Obejrzała ... Przewijałam do przodu, bo takich gniotów i bzdur jak żyję nie oglądałam. Co ja mam oglądać ? Chyba M jak miłość zacznę. Nuudzę się.
A może wzorem Agi, za buźkę moją cudna dopieścić.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 12:28   #609
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No i co piszesz narcyzowego bloga, wszem i wobec ogłaszając : nowe pazurki, nowy wpis ? Jest takich parę i aż mnie ręka świerzbi, żeby napisać : nie wstyd ci; zadbaj najpierw o wygląd paznokci i nucz się je malować. Musiałabym to jednak pisać w 70 % blogów : fryzjerskim, kosmetycznym i paznokciowym Wyjście jest jedno - nie czytać.
Przeszła mi już faza blogowania
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nuuuudzę się. Byłam już w sklepie, bo wędliny zabrakło, a ja bez mięsa nie żyję. Obejrzałam już dwa horrory. Obejrzała ... Przewijałam do przodu, bo takich gniotów i bzdur jak żyję nie oglądałam. Co ja mam oglądać ? Chyba M jak miłość zacznę. Nuudzę się.
A widziałaś "Sinister"? Podobno dobry, ja się nie wypowiem,bo ja bojna jestem
Ja nie mogę ze sobą wytrzymać :| hormony niszczą mi psychikę
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 12:43   #610
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No widzisz. Cieszę się. A może Ci się spodoba.
Mam nadzieję. Testowałam wczoraj Midnight Elixir po całości i mam wrażenie, że nie są zbyt trwałe, przynajmniej na mnie Chyba, że za mało psiknęłam, w obawie, żeby nie przesadzić.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dobre, bo ja horrory oglądam

Pierwsze wrażenie - albo to badziewie jakieś albo ja nie umiem tego używać Zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją, podgrzałam wosk (może nie był wystarczająco ciepły? ale nagrzewał się tyle ile napisano w instrukcji ), nakładałam zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, przyklejałam te paski (może one jakieś badziewne? miałam wrażenie, że w ogóle się nie przyklejają), odrywałam tak jak powinnam - szybkim ruchem, odwrotnie do kierunku wzrostu włosa i co? Wielkie nic, może jakiś pojedynczy włosek się wyrwał, tak to ja się bawić nie będę

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A może wzorem Agi, za buźkę moją cudna dopieścić.
Ja swojej dzisiaj zdecydowanie nie dopieściłam, a wręcz zmasakrowałam
Po nieudanych próbach z woskiem na ciepło, wyjęłam plastry z woskiem i usunęłam w ten sposób. Broda i górna warga całe czerwone, dochodzą do siebie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 23:03   #611
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


No Kochanieńka, chcesz być piękna - cierp.
To nie musi być kręcone mazidło, a np. jakaś ampułka z dobrodziejstwem, olejek. Ukręcić to nic trudnego. Nawet mnie się udaje Właśnie zamówiłam nowe algi + dwa podkłady.
A pod glinki, moim skromnym zdaniem, też coś przydałoby się.


Abstrahując od tego, iż uważam, że enzymatyczne peelingi niezbyt pracowite, polecam ten Dermiki. Mnie żadnej krzywdy nie zrobił.
Zamówiłam po raz pierwszy enzymatyczny z tego sklepu z algami. Zobaczymy.


No widzisz, a tu : blog, skarbnica wiedzy, róg obfitości porad i zdjęcie : miseczka z maska i obok/w tym metalowa łyżka
Chyba zacznę przeglądać blogi. Zabawne są. Te paznokciowe chyba najlepsze.

Miłego dnia
Tylko, że ja czasu na takie zabawy nie mam
A znasz takie ampułki?

Boję się, że wydam kase na marne, bo mam złe wspomnienia...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 23:36   #612
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Wkręciłam się w te rozbiórki perfumowe i oprócz Midnight Poison zakupiłam jeszcze 3 odlewki
I pół dnia siedziałam na perfumowym sprawdzając czy nikt przypadkiem nie otworzył rozbiórki Hypnotic Poison (Kasia, jednak zdecydowanie te są moje, Elixir jest piękny, aczkolwiek na mnie zbyt nietrwały), Kenzo Amour czy Hypnose Lancome (czytałam, że waniliowe)

Zresztą ja tak mam, że jak się na coś napalam to dużo kupuję
Kiedyś były odżywki do włosów, potem kolorówka a teraz perfumy?

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2014-02-10 o 00:28
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 04:40   #613
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
A widziałaś "Sinister"? Podobno dobry
Nie. Spojrzę.
Wczoraj w jednym z filmów z dziołchy całą skórę zdjęli, czerwone ciało i żyły na wierzchu. Została tylko twarz, tak gdzieś do połowy policzków. Powiesili ją jeszcze na łańcuchach za ręce, a ona żyła i mówiła. Czekałam kiedy arię Walkirii z Pierścienia Nibelunga zaśpiewa. No powiedzcie - jak można takie bzdury i gnioty oglądać ? Scenarzystę i reżysera rozstrzelać należałoby .

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Ja nie mogę ze sobą wytrzymać :| hormony niszczą mi psychikę
Ciesz się, że to nie menopauza
Niedługo Walentynki. W całym kraju {oprócz pomorskiego } organizują bale dla samotnych. Idź. Ja poszłabym, gdyby tu u mnie był.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja swojej dzisiaj zdecydowanie nie dopieściłam, a wręcz zmasakrowałam
Przyznaj szczerze ile to razy ciocia Kasia ostrzegała i pouczała : nie umiesz = nie dotykaj, bo sobie krzywdę zrobisz ?!

Cytat:
Napisane przez Finlora
Broda i górna warga całe czerwone, dochodzą do siebie.
Nie masz w domu nic co łagodzi ? To po co się brałaś za maltretowanie gęby ?

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Tylko, że ja czasu na takie zabawy nie mam
Oj tam, oj tam . Ja kupiłam sobie drugi zegarek. Od razu czasu więcej mam.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
A znasz takie ampułki?
Ampułkami to się na mnie kosmetyczka wyżywa. Ja sama, do domowych zabiegów nie kupowałam. Wole sera pomieszać. A ampułek jest dużo { w internecie też}i to rozmaitej maści.
Jak chcesz mogę podpytać tę moją panią od piękności czego ona używa. Ale na pewno : używa z firmy, na której w gabinecie pracuje, a pracuje na takiej, jaka najlepsze warunki współpracy jej dała. Wiem na pewno, że ma Bandi, Arkanę i Jean D'Arce

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wkręciłam się w te rozbiórki perfumowe
Ja tym sposobem przetestowałam sporo perfum i nie walały sie po domu flaszki z nietrafionymi zapachami. Do dziś pamiętam Black Cashmere. Ile ja się zachwytów nad tym zapachem naczytałam i to od wytrawnych perfumiar. Ile rozmodlonych peanów. Był to zapach : każdy musi go mieć i niemożliwe, żeby nie polubić. Miałam już prawie zamówioną pełnowymiarową flaszkę, kiedy udało mi się na odwlekę załapać. Matko kochana, czegoś tak wstrętnego wieki nie wąchałam. Nie, przepraszam, wąchałam pierdy Maxa jak się karmy z Fitmina nażarł. Tak samo było i z Organza Indecence od Givenchy. Jaka ekwilibrystykę uprawiała, żeby ten zapach zdobyć, bo ... orgazmiczny.
Jeśli masz wrażenie, że na Twojej skórze zapach nie jest trwały, a powinien być, psiknij na ubranie.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Zresztą ja tak mam, że jak się na coś napalam to dużo kupuję
Perfum, tak jak butów - nigdy zbyt wiele. Ale ostrzegam : na perfumowy bakcyl wydaje się naprawdę majątek. Nie ma tu na myśli zapachów od Beyoncé czy innej Gagi.


Miłego dni
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 11:00   #614
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie. Spojrzę.
Wczoraj w jednym z filmów z dziołchy całą skórę zdjęli, czerwone ciało i żyły na wierzchu. Została tylko twarz, tak gdzieś do połowy policzków.
Ała. Takie filmy mogę jeszcze obejrzeć (chociaż skóra zaczyna mnie boleć) i ponarzekać na głupotę. Bardziej boję się takich, gdzie muzyka robi całą robotę,ewentualnie dzieci są głównymi bohaterami

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Niedługo Walentynki.
Walentynki
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 11:32   #615
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wczoraj w jednym z filmów z dziołchy całą skórę zdjęli, czerwone ciało i żyły na wierzchu. Została tylko twarz, tak gdzieś do połowy policzków. Powiesili ją jeszcze na łańcuchach za ręce, a ona żyła i mówiła. Czekałam kiedy arię Walkirii z Pierścienia Nibelunga zaśpiewa. No powiedzcie - jak można takie bzdury i gnioty oglądać ? Scenarzystę i reżysera rozstrzelać należałoby .
Ja nie lubię takich filmów nie tylko dlatego, że to bzdury, ale też dlatego, że moja wyobraźnia jest w takich przypadkach wyjątkowo bujna Tak samo nienawidzę jak na filmie pokazują jak ktoś jest gdzieś uwięziony i próbując się wydostać zdziera sobie paznokcie... brrr.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Przyznaj szczerze ile to razy ciocia Kasia ostrzegała i pouczała : nie umiesz = nie dotykaj, bo sobie krzywdę zrobisz ?!
Ale ja robiłam wszystko zgodnie z instrukcją...
Mój błąd to to, że cały czas próbowałam maziać woskiem w tym samym miejscu na brodzie, w rezultacie aż sobie skórę w tym miejscu zdarłam i mam taki czerwony pasek

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie masz w domu nic co łagodzi ? To po co się brałaś za maltretowanie gęby ?
Bo zarosłam już dość konkretnie i zamiast plastrów chciałam wypróbować ten wosk na ciepło Reszta brody i górna warga są ok, tylko w tym jednym miejscu jest ślad.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Do dziś pamiętam Black Cashmere.
A wiesz, że ja też naczytałam się o Czarnej Koszmarze i chciałam wypróbować?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Perfum, tak jak butów - nigdy zbyt wiele. Ale ostrzegam : na perfumowy bakcyl wydaje się naprawdę majątek. Nie ma tu na myśli zapachów od Beyoncé czy innej Gagi.
No właśnie dlatego nie będę inwestować w całe flaszki, chyba że coś mi się wyjątkowo spodoba, jak np HP. Tym bardziej, że jeśli kupię sobie takie drogie perfumy, na pewno nie będę używać ich tak często i w takich ilościach jak takich zwykłych, więc nawet odlewka na trochę wystarczy. Poza tym te rozbiórki to faktycznie fajny pomysł, bo nie trzeba ograniczać się do jednej flaszki i można trochę popróbować, zwłaszcza że gdybym kupiła perfumy za 3 czy 4 stówy to nie paliłabym się do kupna następnej
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 04:29   #616
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Bardziej boję się takich, gdzie muzyka robi całą robotę i
No to w tym niedoścignionym mistrzem był Alfred Hitchcock. Atmosfera i muzyka robiły za wszystkie siekiery, piły i wampiry. Jego filmy obejrzałam już po kilka razy i za każdym razem sikam w majtki ze strachu

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja nie lubię takich filmów nie tylko dlatego, że to bzdury, ale też dlatego, że moja wyobraźnia jest w takich przypadkach wyjątkowo bujna
No widzisz, a ja nigdy nie oglądałam i nigdy nie obejrzę : Króla Lwa, Titanica, Bambiego i tym podobnych. Dziwię się, że takie filmy mogą się podobać . No ale ja z tych co do cyrku i ZOO nie chodzą.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Ale ja robiłam wszystko zgodnie z instrukcją...
A zdradź Ty mi dlaczego chcesz się sama w tym babrać ? Taki zabieg to przecież 10,oo - 15,oo zł, nie mów więc, że z oszczędności. Skłonności masochistyczne ( ) ?


Mam dla Was powalającą informację. Ja rozdziawiłam gębę ze zdziwienia. No, ale może wiecie, bo ja zawsze dowiaduję się na końcu. Królowa Sproszkowanej Żelatyny, dla której zapewne wizażowa czołobitność mierna i niewystarczająca jest, założyła w necie nowe forum pt. "Forum Włosomaniaczek". Jest tam administratorem. To dopiero szczyt zadufanego bufoństwa i kabotynizmu. Znowu inni będą dla niej punktować. No cóż ... Pozazdrościć drygu do interesów.

Ja dzisiaj do lekarzy. Trzech

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 05:09   #617
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A zdradź Ty mi dlaczego chcesz się sama w tym babrać ? Taki zabieg to przecież 10,oo - 15,oo zł, nie mów więc, że z oszczędności. Skłonności masochistyczne ( ) ?
Dlatego, że z brody i tak co tydzień, dwa usuwam plastrami z woskiem i myślałam, że tak będzie lepiej... A nie zawsze mam możliwość, żeby umówić się do kosmetyczki. Przez to, że ostatnio nigdy nie wychodzę z roboty o czasie tylko siedzę po godzinach, mam problem czasami, żeby raz w miesiącu znaleźć czas na brwi i kiedyś tak 2 miesiące przechodziłam.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mam dla Was powalającą informację. Ja rozdziawiłam gębę ze zdziwienia. No, ale może wiecie, bo ja zawsze dowiaduję się na końcu. Królowa Sproszkowanej Żelatyny, dla której zapewne wizażowa czołobitność mierna i niewystarczająca jest, założyła w necie nowe forum pt. "Forum Włosomaniaczek". Jest tam administratorem. To dopiero szczyt zadufanego bufoństwa i kabotynizmu. Znowu inni będą dla niej punktować. No cóż ... Pozazdrościć drygu do interesów.
Łooo, nieźle
Weszłam z ciekawości i widzę, że sporo postów już się uzbierało czyli jest ruch w interesie. No tak, blog, wizaż to za mało

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj do lekarzy. Trzech
Powodzenia. Tylko ich tam nie pozabijaj
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 12:44   #618
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No to w tym niedoścignionym mistrzem był Alfred Hitchcock. Atmosfera i muzyka robiły za wszystkie siekiery, piły i wampiry. Jego filmy obejrzałam już po kilka razy i za każdym razem sikam w majtki ze strachu
Dlatego boję się oglądać jego filmy

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pozazdrościć drygu do interesów.
Czasem zazdroszczę takim ludziom,że wiedzą co robić,żeby się nie narobić,a zarobić
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj do lekarzy. Trzech
Powodzenia
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 17:06   #619
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !

Niedługo Walentynki. W całym kraju {oprócz pomorskiego } organizują bale dla samotnych. Idź. Ja poszłabym, gdyby tu u mnie był.


Oj tam, oj tam . Ja kupiłam sobie drugi zegarek. Od razu czasu więcej mam.


Miłego dni
Nawet nie wiedziałam, że cos takiego oragnizują, sama bym sie przeszła

Tylko, że ja pracuje 300h miesięcznie i do tego trenuje, więc czasu mam naprawdę mało.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 05:48   #620
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przez to, że ostatnio nigdy nie wychodzę z roboty o czasie tylko siedzę po godzinach
Matko kochana, co to się wyprawia. Tylko niedziele masz wolne ?

Cytat:
Napisane przez Finlora
No tak, blog, wizaż to za mało
Ona chyba wcale lub już długo nie uczestniczyła w Wizażu. Nie ta klasa, nie ta sfera. Do strzyżenia - tak, do rozmowy - już nie.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Powodzenia. Tylko ich tam nie pozabijaj
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Powodzenia
Przeżyłam i lekarze też tym razem uszli z życiem.
Ładna pogoda była i ciśnienie miałam podwyższone to sobie poradziłam. Jednemu dobitnie wytłumaczyłam, gdzie mam limity z NFZ, jego : "nie mogę" i wyszłam ze skierowaniami na 26 badań z krwi, na USG + skierowania sztuk trzy. Drugi - bezboleśnie. Za to trzeci mnie rozczarował. Mój specjalista od umysłu uciekł do Trójmiasta i za pieniądze przyjmuje. A tak mi z nim było dobrze. Poszłam do nowego i ... d*upa blada. Z tego związku dzieci nie będzie. Nie zaiskrzyło z mojej strony, a przy tej specjalności to podstawa. Innego poszukam. Co prawda wił się jak piskorz : przyjdzie pani za miesiąc ? przyjdzie pani ? Nie mój typ. Szkoda.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Dlatego boję się oglądać jego filmy
Hłe, hłe, hłe ! Ja też.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Czasem zazdroszczę takim ludziom,że wiedzą co robić,żeby się nie narobić,a zarobić
Powtórzę : hłe, hłe, hłe ! Ja też.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam, że cos takiego oragnizują, sama bym sie przeszła
Zapytaj wujka Google : walentynki dla singli.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Tylko, że ja pracuje 300h miesięcznie
No to podziwiam. To jest około dwanaście godzin każdego dnia (bez niedziel). Potężnie. I o ile pamiętam - na zmiany. Jeszcze potężniej.
Popatrz Aga, a Ty narzekasz.

Lecę po ogórki do wioskowego sklepu, bo mi się ogórkowej zachciało.
Już mi całkowicie pomysłów brak co gotować. A ja na suchym nie przeżyję.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 09:44   #621
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Co prawda wił się jak piskorz : przyjdzie pani za miesiąc ? przyjdzie pani ? Nie mój typ. Szkoda.
Czyżby brakowało mu pacjentów?

Kasia może potrawkę z kurczaka zgotujesz? Zjadłabym.
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:10   #622
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Czyżby brakowało mu pacjentów?
Po kotle jaki był w poczekalni, mogę śmiało zaryzykować stwierdzenie, że wręcz przeciwnie.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Kasia może potrawkę z kurczaka zgotujesz? Zjadłabym.
Kur, wpier, wmor ! To też jedno z moich dań faworytów. Dawno nie jadłam. Ale gdzie ja teraz kurę na potrawkę kupię. A po prawdzie to nie mogę : śmietana, masło, no i ryż mnie klajstruje.
A wiecie, że tu u mnie jada się potrawkę z kury na słodko ? Z cukrem i rodzynkami. U nich wszytko na odwrót. Wczoraj z panem doktorem od głowy zeszło się nam na tubylców. Powiedział, że on też flancowany i to od niedawna. Pierwszego czego nauczył się mieszkając tutaj, to to, że jak Kaszub mówi, żeby skręcić w lewo, to na sto procent należy skręcić w prawo. Znaczy się nie jestem w opinii odosobniona
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:20   #623
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A wiecie, że tu u mnie jada się potrawkę z kury na słodko ? Z cukrem i rodzynkami. U nich wszytko na odwrót. Wczoraj z panem doktorem od głowy zeszło się nam na tubylców.
Nie lubię rodzynek Ale chyba jutro zrobię z marchewką,groszkiem i ryżem.

U Was też śnieg?
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:27   #624
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
U Was też śnieg?
Pani, a zasadził ktoś pani kopa w d*upę ?
Ciepło i słonecznie
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 16:35   #625
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pani, a zasadził ktoś pani kopa w d*upę ?
Ciepło i słonecznie
Jeszcze nie zasadził.
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 02:55   #626
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

No i wykrakałam - u mnie mróz, ale bez śniegu.
Za to księżyc w lisiej czapie, a to oznacza : za trzy dni zmiana pogody.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 19:07   #627
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Matko kochana, co to się wyprawia. Tylko niedziele masz wolne ?
Soboty też, ale "moja" kosmetyczka w sobotę ma nieczynne. Słyszałam kiedyś jej rozmowę z klientką, że w soboty nie ma z kim dzieciaka zostawić.
Już kiedyś musiałam odwoływać wizytę, bo byłam umówiona na 17.15 (i tak późno), a o 17 jeszcze siedziałam w robocie, chociaż powinnam wyjść ponad godzinę wcześniej.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No to podziwiam. To jest około dwanaście godzin każdego dnia (bez niedziel). Potężnie. I o ile pamiętam - na zmiany. Jeszcze potężniej.
Popatrz Aga, a Ty narzekasz.
Jakby mi za te nadgodziny płacili to może bym tak nie marudziła A nie dość, że nie płacą to jeszcze nie mogę wpisać ich do grafiku, żeby je potem odebrać i np wyjść wcześniej.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Lecę po ogórki do wioskowego sklepu, bo mi się ogórkowej zachciało.
Już mi całkowicie pomysłów brak co gotować. A ja na suchym nie przeżyję.
A ja miałam dziś grochówkę, kołdra będzie fruwać

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Kasia może potrawkę z kurczaka zgotujesz? Zjadłabym.
Dla mnie też, dla mnie też

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No i wykrakałam - u mnie mróz, ale bez śniegu.
Za to księżyc w lisiej czapie, a to oznacza : za trzy dni zmiana pogody.
A u mnie deszcz i plucha


A propos tego ustrojstwa do wosku, zastanawiam się czy przyczyną tego, że mi nie wyszło, może być to, że pocięłam te paski nie w tą stronę co trzeba Bo w sumie powinno się je przyklejać wzdłuż po całości, a ja pocięłam je w poprzek Zobaczymy przy następnej okazji, bo moja broda dochodzi jeszcze do siebie i cały czas mam ślady. Poza tym włoski są jeszcze za krótkie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 18:14   #628
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !

No to podziwiam. To jest około dwanaście godzin każdego dnia (bez niedziel). Potężnie. I o ile pamiętam - na zmiany. Jeszcze potężniej.
Popatrz Aga, a Ty narzekasz.

Miłego dnia
Pracuję po 20 godzin co 2 dzień i moje całe zycie to praca
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 08:11   #629
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Kasia, znalazłam coś z cyklu "a to Polska właśnie"
http://biznes.onet.pl/lekarz-skoro-j...2,1,news-detal

Wiecie co, wczoraj oboje z TŻ'em padliśmy w ubraniach, nawet nie wiem kiedy i w jaki sposób znalazłam się w łóżku przykryta kołdrą, bo nie pamiętam, żebym się kładła Takie więc były moje walentynki
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 06:04   #630
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Soboty też, ale "moja" kosmetyczka w sobotę ma nieczynne.
Zmień kosmetyczkę
Ja zmieniam, choć twarzowo dobrze mi u mojej było i wszystkie nowinki na bieżąco miałam. Ale dla mnie od twarzy ważniejsze są stopy, a ta moja się zbiesiła : frezarką z końcówkami zaczęła robić. Dla niej, szybciej, wygodniej i łatwiej. Ja - nie chcę. Zmieniam.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Jakby mi za te nadgodziny płacili to może bym tak nie marudziła
Mnie to trochę z tymi godzinami nadliczbowymi dziwi. Zdaję sobie sprawę, że teraz nie czasy na dyskusje z przełożonymi, ale tak solidnie dać sobie na głowę wchodzić ? Jak to moja Babcia mówiła : nie szanujesz się, to i ciebie nie będą szanować. A w czasach Babci współczesnych, też o pracę nie była łatwo. Masz kontrakt na nienormowany czas pracy ? Nie, to kodeks pracy się kłania.

Cytat:
Napisane przez Finlora
A ja miałam dziś grochówkę, kołdra będzie fruwać
Moja faza na rośliny strączkowe trwa. Fasolówka się skończyła, wczoraj i dzisiaj grochówka, poniedziałek - dzień wolny dla wątroby, wtorek - fasolka po bretońsku. To się nazywa : pomorza gazowanie

Cytat:
Napisane przez Finlora
A propos tego ustrojstwa do wosku, zastanawiam się czy przyczyną tego, że mi nie wyszło, może być to, że pocięłam te paski nie w tą stronę co trzeba
Zapytaj kosmetyczki. Jak chcesz, ja zapytam swojej.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Pracuję po 20 godzin co 2 dzień
No to co drugi dzień masz wolne. Nie narzekaj { }

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
moje całe zycie to praca
Szlachetna postawa. Nad wyraz szlachetna. Taka bardziej judymowa. Po przyjacielsku ostrzegam - weź pod uwagę, że dla niego to się źle skończyło { , że się tak roześmieję}.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kasia, znalazłam coś z cyklu "a to Polska właśnie"
Ryczy ze śmiechu cała Polska. Dobre ! Tylko pacjent durny, mało rozgarnięty. Ja na jego miejscu nie ruszyłabym się z krzesła, wezwała media i zażądała natychmiastowego rozpoczęcia kuracji takiej, jaką Kowalczyk miała zaordynowaną. Takimi samymi środkami medycznymi, takim samym personelem i urządzeniami rehabilitacyjnymi. A ten rzecznik będzie wyjaśniał i wyjaśniał, aż sprawa umrze śmiercią naturalną, a facet bez pieniędzy. Natychmiast decyzję orzecznika cofnąć. Chociaż, prawdę powiedziawszy, to złamany był tylko palec
Już niejednokrotnie pisałam, że nie mogę dociec dlaczego ludzie są tacy zastraszeni. Tak się boją. Ci im kołki na głowach ciosają, a oni milczą.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Wiecie co, wczoraj oboje z TŻ'em padliśmy w ubraniach, nawet nie wiem kiedy i w jaki sposób znalazłam się w łóżku przykryta kołdrą,
Aura wariuje. Takich skoków ciśnienia w ciągu paru minut to już dawno nie było.

Już wiem jak filmów mam szukać. Po aktorach. Dobry, szanujący się aktor nie przyjmie roli w gniocie klasy D. Wczoraj miałam dzień z Jean Reno. Kocham Go !


Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-06 13:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.