Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 11:48   #601
jadziaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

czy zmieści się tam z 70 osób, czy jest wystarczająco miejsca do tańczenia, dobre jedzonko?? bo szukamy sali, narazie chcemy się tak zorietnwoać co i jak
jadziaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:54   #602
sarin06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez basiak84 Pokaż wiadomość
hej. chciałam się jeszcze raz przypomnieć, że szukam chętnych na nasz termin w restauracji Pod Kasztanami w Świbiu na 28.07.2012.
609476854 pzdr


ja chciałam się skusić ale sala wydaje mi się za mała na ponad 100 osob. była w porządku,ale byłby ścisk na parkiecie.Jeśli ktoś planuje wesele do 100osób to bardzo polecam.Właściciel jest bardzo fajnym facetem,wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca dużo czasu
sarin06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 17:53   #603
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Lunepa to ja cie ubiegłam z tym terminem... sale zamówiliśmy w tym tygodniu zdaje sie że w środe także dużo ci nie zabrakło pozdrawiam
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 19:39   #604
anonietka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez jadziaaa1 Pokaż wiadomość
czy zmieści się tam z 70 osób, czy jest wystarczająco miejsca do tańczenia, dobre jedzonko?? bo szukamy sali, narazie chcemy się tak zorietnwoać co i jak

Sala mieści bodajże do 120 osób, jak byłam niedawno oglądać salę przyszykowaną na wesele to właścicielka mówiła, że stoły są ustawione właśnie na 70 osób i moim zdaniem było dużo miejsca do tańczenia. Ja wesele planuję na 70-90 osób.
Co do jedzenie to obecnie czekamy na wiadomość od dziewczyny która miała mieć wesele teraz w październiku, bo sala została dopiero w tym roku otwarta i na razie ciężko znaleźć kogoś kto już miał tam wesele.
anonietka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 11:17   #605
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

dostalam informacje od dziewczyny która miala wesele w Constantine w Bytomiu i chwali sobie jedzenie i obsługę, nawet ich fotograf był zaskoczone taka obslugą. Jedzenia było duzo.
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 11:38   #606
Lunepa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 9
GG do Lunepa
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

songoku kto pierwszy ten lepszy. Znalazlam juz nowy lokal restauracja Mysliwska w Bytomiu wiecie cos o tym lokalu??? Mam jeszcze jeden problem szukam także noclegu w Bytomiu lub okolicach moze mi ktos cos polecic??
Lunepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:00   #607
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Sprzataczka u mnie w firmie była w mysliwskiej to jest na alozjanów czy gdzieś tam, była na 2 weselach tam i była zadowolona jedzenia było dużo i mnie ją polecała więc wydaje mi sie że dobrze trafiłaś. Jeżeli chodzi o noclegi to w zajezdzie Mazur można coś wynająć to jest w radzonkowie także nie daleko. Ja mam ten sam problem z noclegami ale naszczęście mój przyszły teść ma dom więc część osób sie tam upcha a reszte w motelu ale nie zdradze gdzie bo wiesz mamy ten sam termin ślubu więc nie chciałabym zdradzać żeby nie zostać na lodzie. Ale zajazd Mazur szczerze polecam- brat szefa mojego taty jest właścicielem.
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 18:43   #608
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Czy któras z Was może mi udzielic informacji o hotelu Silvia w Sosnicowicach/koło Gliwic??
Wstępnie zarezerwowalismy tam termin na lipiec 2011 ale nie mogę znaleźć nigdzie opini o obsłudze i jedzeniu a z uwagi, iż jest to dość droga sala(220 zł/osoba na 1 dzień)nie chciałabym się rozczarować
Będę bardzo wdzięczna za opinie
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 06:56   #609
jadziaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Angel Eyes Pokaż wiadomość
Czy któras z Was może mi udzielic informacji o hotelu Silvia w Sosnicowicach/koło Gliwic??
Wstępnie zarezerwowalismy tam termin na lipiec 2011 ale nie mogę znaleźć nigdzie opini o obsłudze i jedzeniu a z uwagi, iż jest to dość droga sala(220 zł/osoba na 1 dzień)nie chciałabym się rozczarować
Będę bardzo wdzięczna za opinie

Ja bylam na weselu w hotelu Silvia, i polecam jedzonko przepyszne, obsługa suuper, sala piękna, pokoje eleganckie
jadziaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 14:40   #610
amos24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Zna ktos z Was zespol "Szafir" albo "Sektor 4 band"? Jak graja na weselach?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel Eyes Pokaż wiadomość
Czy któras z Was może mi udzielic informacji o hotelu Silvia w Sosnicowicach/koło Gliwic??
Wstępnie zarezerwowalismy tam termin na lipiec 2011 ale nie mogę znaleźć nigdzie opini o obsłudze i jedzeniu a z uwagi, iż jest to dość droga sala(220 zł/osoba na 1 dzień)nie chciałabym się rozczarować
Będę bardzo wdzięczna za opinie
O rety faktycznie cena wygorowana! Ja ogladalam kasete z wesela znajomej - sala prezentowala sie bardzo ladnie. O obsludze nic nie mowila, wiec chyba nie miala co do niej zastrzezen
amos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:15   #611
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez jadziaaa1 Pokaż wiadomość
Ja bylam na weselu w hotelu Silvia, i polecam jedzonko przepyszne, obsługa suuper, sala piękna, pokoje eleganckie
Dzieki za informacje
Dawno byłas tam na weselu?
Byłas na sali restauracyjnej czy bankietowej( stoliki okrągłe i szwedzki stół)??
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 18:30   #612
ziabkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 29
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Ja idę na Andrzejki 27 listopada, na których będzie grał sektor więc dopiero potem mogę się podzielić wrażeniami
ziabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:58   #613
jadziaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Angel Eyes Pokaż wiadomość
Dzieki za informacje
Dawno byłas tam na weselu?
Byłas na sali restauracyjnej czy bankietowej( stoliki okrągłe i szwedzki stół)??

byłam na sali restaurcyjnej 2 lata temu, stoły zwykłe, i nie było szwedzkiego stołu, jesli chodzi o obsługe to kelnerzy - rewelacyjni widac , że z doświadczeniem
jadziaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 08:05   #614
amos24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Zna ktos zespol "Program"? Tam gra pan Mariusz Sobczyk. Mial ktos okazje byc na weselu gdzie oni grali?
Jeszcze szukam opinii o ABBASie w Pyskowicach.
amos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 08:58   #615
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Czy ktoś bawił sie na weselu gdzie grał zespół Stavanger z Rudy Śl???
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 16:57   #616
aqsw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cześć Dziewczyny!

Szukałam na forum sali i właśnie dzięki temu forum ja znalazłam.

Jestem już miesiąc po weselu (prawie) i chciałam wszystkim polecić salę bankietową Constantin w Bytomiu http://www.constantin-bytom.pl
Mieliśmy tam wesele, i nie ma ani jednej rzeczy, do której moglibyśmy mieć jakieś zarzuty! Sala jest świeżo, całkowicie odremontowana, więc wszystko jest nowe i gustowne. Jedzenie jest dobre i jest go mnóstwo.
Nawet nasza Pani fotograf powiedziała, że jedzenie było pyszne, a przecież jako fotograf ma porównanie (bywa na weselach co tydzień). Obsługa wszystko sprawnie serwowała. Naprawdę, bez zastrzeżeń.

My jesteśmy z Bytomia. W tej okolicy nie ma ciekawych sal, więc Constantin spadł nam z nieba! Dojazd jest dobry również z Zabrza.
Jakby ktoś chciał zdjęcia, to już mam i mogę przesłać na prv.

A jeżeli chodzi o zespół to polecam JANDY (pan prowadzący jest ze Sławkowa). Świetnie zagrali i poprowadzili całą imprezę.

Serdecznie polecam salę, bo to naprawdę fajne uczucie, gdy po całym stresie przygotowań (który u mnie trwał aż do pierwszego tańca ) można po prostu cieszyć się zabawą
aqsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 18:40   #617
moncia412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 106
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez aqsw Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Szukałam na forum sali i właśnie dzięki temu forum ja znalazłam.

Jestem już miesiąc po weselu (prawie) i chciałam wszystkim polecić salę bankietową Constantin w Bytomiu http://www.constantin-bytom.pl
Mieliśmy tam wesele, i nie ma ani jednej rzeczy, do której moglibyśmy mieć jakieś zarzuty! Sala jest świeżo, całkowicie odremontowana, więc wszystko jest nowe i gustowne. Jedzenie jest dobre i jest go mnóstwo.
Nawet nasza Pani fotograf powiedziała, że jedzenie było pyszne, a przecież jako fotograf ma porównanie (bywa na weselach co tydzień). Obsługa wszystko sprawnie serwowała. Naprawdę, bez zastrzeżeń.

My jesteśmy z Bytomia. W tej okolicy nie ma ciekawych sal, więc Constantin spadł nam z nieba! Dojazd jest dobry również z Zabrza.
Jakby ktoś chciał zdjęcia, to już mam i mogę przesłać na prv.

A jeżeli chodzi o zespół to polecam JANDY (pan prowadzący jest ze Sławkowa). Świetnie zagrali i poprowadzili całą imprezę.

Serdecznie polecam salę, bo to naprawdę fajne uczucie, gdy po całym stresie przygotowań (który u mnie trwał aż do pierwszego tańca ) można po prostu cieszyć się zabawą
Bardzo serdeczne dzięki za taki szczegórłowy opis tej sali
ja zarezerwowałam z moim narzeczonym już Constantina ale nie znalazłam wielu opinie na jego temat a ty proszze wiadomości z pierwszej ręki
Bardzo się cieszę , że wszystko wyszło oki i mam nadzieję ze u nas będzie tak samo a powiedz pani fotograf to fajna bo jeszcze szukamy fotografa i kamerzysty?? a nie mam wogóle żadnych namiarów na niekogo dzięki za takie super wiadomości
moncia412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:38   #618
sandrahel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

witam serdecznie pisałam juz kiedys pani w sprawie wesela w constantion bytom bardzo prosze o przeslanie mi fotek na mojego emalia sandrahel@vp.pl pozdrawiam
sandrahel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:39   #619
nitka980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cześć, chciałam jeszcze raz spytać czy ktokolwiek był na weselu POD ARKADAMI w Sierotach? Macie jakieś wiadomości na temat tego lokalu? Co do sali i właścicielki nie mam uwag ale na tym wesele się nie kończy? Proszę o jakiekolwiek opinie. PROSZĘ!!!
nitka980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 09:17   #620
cynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 182
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez nitka980 Pokaż wiadomość
Cześć, chciałam jeszcze raz spytać czy ktokolwiek był na weselu POD ARKADAMI w Sierotach? Macie jakieś wiadomości na temat tego lokalu? Co do sali i właścicielki nie mam uwag ale na tym wesele się nie kończy? Proszę o jakiekolwiek opinie. PROSZĘ!!!
Moi rodzice tam byli na weselu i byli bardzo zadowoleni, z jedzenia i obsługi. Z tego co wiem to młodzi też byli zadowoleni, a cena naprawdę atraktycja z tego co wiem.
__________________
04.06.2011
cynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 11:12   #621
allphia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

ja tez chcialabym sie jak najwiecej dowiedziec o weselach organizowanych w sali pod arkadami w sierotach... coprawda dopiero sie rozgladam ale bardzo mnie urzekl klimat tego miejsca.... jest ktos kto moglby bardziej pomoc?
allphia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 15:37   #622
Miss_Polonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

ja mogę polecić sale bankietową w Radzionkowie Rojcy www.sala-bankietowa-rojca.pl
Miss_Polonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:32   #623
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Lunepa Pokaż wiadomość
Znalazlam juz nowy lokal restauracja Mysliwska w Bytomiu wiecie cos o tym lokalu???
Ja też planuję tam wesele 3.09.2011 Byłam tam kiedyś na prymicjach kapłańskich. To trochę inny charakter imprezy, ale mogę powiedzieć, że bardzo ładna dekoracja i jedzenie dobre. Jedyne, co mi trochę nie spasowało, to zimna płyta w formie szwedzkiego stołu, ale może na weselach to nie obowiązuje Myślę, że to wszystko do dogadania.

Pozdrawiam
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:16   #624
_ella87_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cześć mam pytanko czy dużo wcześniej trzeba rezerwować tą sale my planujemy dopiero na 09.2012 i właśnie nie wiem czy już się tam przejść czy wystarczy tak 1,5 roku wcześniej? Pozdrawiam
_ella87_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 16:54   #625
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez _ella87_ Pokaż wiadomość
Cześć mam pytanko czy dużo wcześniej trzeba rezerwować tą sale my planujemy dopiero na 09.2012 i właśnie nie wiem czy już się tam przejść czy wystarczy tak 1,5 roku wcześniej? Pozdrawiam
My na wrzesień 2011 rezerwowaliśmy w kwietniu tego roku i były jeszcze wolne terminy w naszych "okolicach" - myślę, że półtora roku spokojnie wystarczy Podpowiem jeszcze, że najlepiej umówić się telefonicznie na którąś z sobót, kiedy odbywa się w sali wesele. Będziesz miała możliwość zobaczenia dekoracji i ułożenia stołów.
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 15:20   #626
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Może po letnim okresie ślubnym ktoś ma jeszcze jakąś opinie o Hotelu Silvia w Sośnicowicach koło Gliwic???
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 14:54   #627
Rybka01
Przyczajenie
 
Avatar Rybka01
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez aqsw Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Szukałam na forum sali i właśnie dzięki temu forum ja znalazłam.

Jestem już miesiąc po weselu (prawie) i chciałam wszystkim polecić salę bankietową Constantin w Bytomiu http://www.constantin-bytom.pl
Mieliśmy tam wesele, i nie ma ani jednej rzeczy, do której moglibyśmy mieć jakieś zarzuty! Sala jest świeżo, całkowicie odremontowana, więc wszystko jest nowe i gustowne. Jedzenie jest dobre i jest go mnóstwo.
Nawet nasza Pani fotograf powiedziała, że jedzenie było pyszne, a przecież jako fotograf ma porównanie (bywa na weselach co tydzień). Obsługa wszystko sprawnie serwowała. Naprawdę, bez zastrzeżeń.

My jesteśmy z Bytomia. W tej okolicy nie ma ciekawych sal, więc Constantin spadł nam z nieba! Dojazd jest dobry również z Zabrza.
Jakby ktoś chciał zdjęcia, to już mam i mogę przesłać na prv.

A jeżeli chodzi o zespół to polecam JANDY (pan prowadzący jest ze Sławkowa). Świetnie zagrali i poprowadzili całą imprezę.

Serdecznie polecam salę, bo to naprawdę fajne uczucie, gdy po całym stresie przygotowań (który u mnie trwał aż do pierwszego tańca ) można po prostu cieszyć się zabawą
Czesc. Ja również jak dziewczyny na forum zastanawiam się nad salą Constantin w Bytomiu. Widziałam salę osobiście, ale bez jakiegokolwiek wystroju.
aqsw - była bym Ci bardzo wdzięczna jak byś podesłała mi parę fotek ze swojego wesela. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Rybka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 12:43   #628
Martynka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Orientuje się ktoś jak jest w restauracji RIDING CLUB w Radzionkowie??
Martynka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 11:59   #629
browneyess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Martynka22 Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś jak jest w restauracji RIDING CLUB w Radzionkowie??
RESTAURACJĘ RIDING CLUB W RADZIONKOWIE ODRADZAM!!!! Lokal ten znam bardzo dobrze od "wewnątrz" zarówno od strony kuchni jak i obsługi itd. "Szefowa" nie na poziomie. Traktuje gości przedmiotowo. Czeka was wiele rozczarowań a samo przyjecie przebiega w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Priorytetem dla obecnych najemców nie jest zadowolenie gości i gospodarzy imprezy lecz to by szybko doszło do rozliczenia i jak najmniejszym kosztem zorganizować przyjecie! Obsługa nie profesjonalna. A czy smacznie?? Cóż dużo można by na ten temat powiedzieć w każdym razie gastronomia odbiega od wielu zasad często nawet od podstawowych!! Bez obaw nic się w tym lokalu nie zmarnuje A hotel to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. W razie pytań potencjalnych zainteresowanych tym lokalem służę pomocą. Stanowczo odradzam organizowania tam jakichkolwiek przyjęć. Odradzam nawet pójścia na kawę. Lokal niegdyś na poziomie teraz nie posiada żadnego tak jak i obecni najemcy!
browneyess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 16:39   #630
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

ja bylam wczoraj na kilku salach wiec napisze co wiem:
-pod kasztanami w zabrzu wiele sal maja rozniej wielkosci, 160zl osoba za 1dzien
-neumann piotrowka bardzo piekna sala, z ogrodem, pokojem dla dzieci i osobna toaleta dla pary mlodej- nie zastalam wlasciciela ale z rozmowy tel wynika ze ok 120zl za osobe za dzien, do tego maja wlasna masarnie wiec wyroby swieże i tanie, oraz ich corka ma chyba cukiernie.
-iskra jemielnica- przepiekna sala, od 60 osob w zwyz, z kominkiem osobna tolaleta dla pary mlodej, napoje trzeba kupic u nich, cena za 1dzien to ok 170zl za 2012 rok, w cenie zywe kwiaty, 8 rodzaji ciast(wybieramy jakie smaki)
-pod kasztanami w swibiu- sala swietna, cena ok 130 zl za os, menu ukladane pod klienta, z tylu ogrod do zdjec
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-03 19:15:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.