Szczotka do wlosow Tangle teezer. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 14:50   #601
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Spokojnie na mokro
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 18:07   #602
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ja swoją TT mam od 3miesięcy i niewyobrażam sobie życia bez niej. Psiadam wersje fioletową z różowymi ząbkami. Szczotka sprawuje się idealnie. Mam małe dłonie i mimo to leży w nich idealne. Odkąd jej używam niemam żadnych kołtunów czy czegoś w tym rodzaju. Moje włosy stały się głatki, lśniące i puszyste. Swoją szczotkę zamówiłam na allegro u sprzedawcy MintiShop za 44.50 zl. z przesyłką. Polecam ją każdemu.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 15:40   #603
Tinan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 139
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Czy to jest oryginał?
http://allegro.pl/szczotka-tangle-te...804829903.html
Tinan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 18:11   #604
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Wczesniej negatywnie wypowiadalam sie na temat malej kompaktowej szczotki, w sklepie na polce wydawala mi sie mala. Dostalam teraz ją w prezencie i jestem pozytywnie zaskoczna. Wcalce nie wydaje sie taka mała. Lepiej mi się ją trzyma (mam male dlonie). LEpiej czesze. Ma bardziej twarde włosie. Wiekszą wersja nie moglam zaczesac wlosow z góry, na czubku glowy , tą się da. Tylko gorzej masuje skore głowy.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 16:19   #605
blanczi
Raczkowanie
 
Avatar blanczi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 193
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3827414318

Kupował ktoś tutaj? To aukcja, która ma najwięcej ofert, ale dziwi mnie,że TT kosztuje tylko tyle. Czy to na pewno oryginał?
blanczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:07   #606
blanczi
Raczkowanie
 
Avatar blanczi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 193
Tangle Teezer- oryginał czy nie?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3827414318

Kupował ktoś tutaj? To aukcja, która ma najwięcej ofert, ale dziwi mnie,że TT kosztuje tylko tyle. Czy to na pewno oryginał?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
blanczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:22   #607
pasodoble
Raczkowanie
 
Avatar pasodoble
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: Tangle Teezer- oryginał czy nie?

Ciężko ocenić, bo nie ma żadnych realnych zdjęć, ale dają paragon i to sklep, więc chyba powinni mieć oryginalne.
pasodoble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 16:14   #608
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Tangle Teezer- oryginał czy nie?

Cytat:
Napisane przez pasodoble Pokaż wiadomość
Ciężko ocenić, bo nie ma żadnych realnych zdjęć, ale dają paragon i to sklep, więc chyba powinni mieć oryginalne.
U mnie w centrum miasta, w butiku, sprzedawali podrabiane torebki więc wiesz
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 08:41   #609
magierusa
Raczkowanie
 
Avatar magierusa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Dobra dziewczyny, zamówiłam

Jednak zdecydowałam się na model kompaktowy z tego względu, że na co dzień używam szczotki Brauna (szczerze polecam!) a ta mała będzie do torebki/

Zobaczymy co to za cudo zamówiłam ze strony oficjalnego dystrybutora bo nie za bardzo chciałam ryzykować na Allegro jak to około 10-20 zł różnicy.

Nigdy nie miałam do czynienia z tymi szczotkami więc chętnie podzielę się opinią
__________________
magierusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:57   #610
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupienia TT, ale mam jedną wątpliwość i dlatego zakup ciągle oddala się w czasie. Mianowicie, moje włosy zostały zniszczone farbowaniem do tego stopnia, że łamią mi się na nich grzebienie po umyciu. To co mam na głowie po zdjęciu ręcznika przypomina watę cukrową. Nigdy nie miałam długich włosów, zawsze były cienkie, delikatne, białe jak mleko i lekko kręcone, obcinano mi je na dość krótko, ponieważ rytuał mycia i rozczesywania po myciu to była tragedia z wrzaskami, ucieczkami z łazienki i ganianiem po całym domu. Pamiętam ten horror do dziś, mimo, ze jestem już starą babą Teraz mam włosy proste, nieco mi "zgrubły" i pociemniały od dzieciństwa, ale wciąż ciężko je rozczesać po umyciu, zwłaszcza po tym nieszczęsnym farbowaniu. Do tego zamarzyło mi się pierwszy raz w życiu mieć dłuższe włosy i sięgają do połowy łopatek, co jest jak dotąd moim największym osiągiem w tej materii. Jeśli nie znajdę jakiegoś sposobu na rozczesywanie ich po umyciu, to skapituluję i zetnę, bo myć muszę codziennie, a samo rozczesywanie zajmuje mi czasem i pół godziny. Z jednej strony fajnie mieć w końcu kobiecą fryzurkę, ale z drugiej, jeśli to ma być poranny horror każdego dnia, to poddam się prędzej czy później Stosowałam już wszystkie możliwe odżywki i maski, od tych drogeryjnych, przez ziołowe po profesjonalne i nie udało mi się znaleźć niczego, co ułatwiłoby rozczesywanie. Oczywiście za każdym razem po umyciu stosuję olejek albo jedwab, bez tego pewnie wyrwałabym sobie wszystkie włosy w tydzień.
Mam też kilka szczotek z włosia dzika, uważam, że są cudowne, ale nie odważyłam się nawet zbliżyć ich do mojego mokrego kołtuna, zniszczyły by się. Czeszę nimi już rozczesane włosy i tu są świetne.
Czy TT da sobie radę z takimi włosami jak moje?
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 23:08   #611
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Odp.
Myślę że tak. Ja odkąd używam TT nie pamiętam abym miała jakiegokolwiek kołtuna. A zdażało się to często. Moim zdaniem powinnaś spróbować bo moje włosy dużo "zyskały" dzięki TT : są gęstsze, mniej wypadają i nie kołtunią się tak mocno.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez suzeta
Czas edycji: 2014-01-10 o 23:16
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 15:29   #612
fendissime
Raczkowanie
 
Avatar fendissime
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 99
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupienia TT, ale mam jedną wątpliwość i dlatego zakup ciągle oddala się w czasie. Mianowicie, moje włosy zostały zniszczone farbowaniem do tego stopnia, że łamią mi się na nich grzebienie po umyciu. To co mam na głowie po zdjęciu ręcznika przypomina watę cukrową. Nigdy nie miałam długich włosów, zawsze były cienkie, delikatne, białe jak mleko i lekko kręcone, obcinano mi je na dość krótko, ponieważ rytuał mycia i rozczesywania po myciu to była tragedia z wrzaskami, ucieczkami z łazienki i ganianiem po całym domu. Pamiętam ten horror do dziś, mimo, ze jestem już starą babą Teraz mam włosy proste, nieco mi "zgrubły" i pociemniały od dzieciństwa, ale wciąż ciężko je rozczesać po umyciu, zwłaszcza po tym nieszczęsnym farbowaniu. Do tego zamarzyło mi się pierwszy raz w życiu mieć dłuższe włosy i sięgają do połowy łopatek, co jest jak dotąd moim największym osiągiem w tej materii. Jeśli nie znajdę jakiegoś sposobu na rozczesywanie ich po umyciu, to skapituluję i zetnę, bo myć muszę codziennie, a samo rozczesywanie zajmuje mi czasem i pół godziny. Z jednej strony fajnie mieć w końcu kobiecą fryzurkę, ale z drugiej, jeśli to ma być poranny horror każdego dnia, to poddam się prędzej czy później Stosowałam już wszystkie możliwe odżywki i maski, od tych drogeryjnych, przez ziołowe po profesjonalne i nie udało mi się znaleźć niczego, co ułatwiłoby rozczesywanie. Oczywiście za każdym razem po umyciu stosuję olejek albo jedwab, bez tego pewnie wyrwałabym sobie wszystkie włosy w tydzień.
Mam też kilka szczotek z włosia dzika, uważam, że są cudowne, ale nie odważyłam się nawet zbliżyć ich do mojego mokrego kołtuna, zniszczyły by się. Czeszę nimi już rozczesane włosy i tu są świetne.
Czy TT da sobie radę z takimi włosami jak moje?
Napiszę Ci tak... ja jak chodziłam do fryzjera, to włosy musiałam rozczesywać sobie sama, pasmo po paśmie, bo fryzjerki kapitulowały. Kiedyś po farbowaniu w domu, 2 kolezanki rozczesywały mi włosy na zmianę, jedna szczotką prostującą a druga właśnie dzikiem. Ja mam włosy do połowy pleców, są cienkie i plączą się koszmarnie, czasami pod szalikiem, nad karkiem mam taki kołtun, że nic, tylko go obciąć. Po umyciu waliłam na włosy mnóstwo jedwabiu, żeby miały jakikolwiek poślizg, bo bez tego szarpałabym się z nimi przez godzine. Pisałam to już tutaj, ale się powtórzę. Nie rozumiem fenomenu TT, nie wiem jak to możliwe, ale dla mnie problem rozczesywania praktycznie zniknął. Mam wersję salon elite i włosy, zarówno mokre jak i suche rozczesuje mi bez bólu i szybko. Praktycznie w ogóle nie używam już jedwabiu, tylko lekką odżywkę w sprayu na końcówki włosów. Jestem zakochana w tej szczotce, nigdy jej nie zamienie ani na żadnego dzika, ani na nic innego .
__________________
I have
PMS & GPS
which means
I am a bitch
and
I will find you.
fendissime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:14   #613
Kasson
Przyczajenie
 
Avatar Kasson
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Nie wiem jak mogłam wcześniej bez niej żyć :p na początku ciąży strasznie wypadały mi włosy przy szczotkowaniu. Zakupiłam tangle teezer i zauważyłam znaczną różnicę. Ja posiadam wersje mini, w pamterkę. Kupiłam w UK w Bootsie za ok 13 f.
__________________
Blogerka
Kasson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 18:08   #614
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

dzięki dziewczyny, właśnie o taką radę mi chodziło. wszędzie gdzie są jakieś opisy albo filmiki pokazujące TT w działaniu widzę dziewczyny, które włosy mają w miarę rozczesane i tylko je wygładzają. nigdzie nie ma modelki z prawdziwym kołtunem na głowie, żeby było widać co naprawdę ta szczotka potrafi. ale skoro szczotka sprawdziła się na waszych kołtunach, to może i na moim się sprawdzi
teraz przezywam swoja pierwszą zimę z dłuższymi włosami i pierwszy raz miałam do czynienia z kołtunem od szalika z tyłu głowy nad karkiem. ledwo mi się udało toto rozplatać, oczywiście połowę włosów wyrwałam w trakcie operacji, która była piekielnie bolesna.
zabieram się za zamówienie
jeszcze raz dzięki!
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 17:17   #615
blanczi
Raczkowanie
 
Avatar blanczi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 193
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

A czy w Berlinie można kupic TT? W jakich cenach około i gdzie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
blanczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 09:09   #616
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Dziewczyny czy szczotki w mintishop są oryginalne?
Wiem, że już ktoś pytał ale chyba nie było odpowiedzi

Pozdrawiam
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 10:38   #617
fendissime
Raczkowanie
 
Avatar fendissime
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 99
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, właśnie o taką radę mi chodziło. wszędzie gdzie są jakieś opisy albo filmiki pokazujące TT w działaniu widzę dziewczyny, które włosy mają w miarę rozczesane i tylko je wygładzają. nigdzie nie ma modelki z prawdziwym kołtunem na głowie, żeby było widać co naprawdę ta szczotka potrafi. ale skoro szczotka sprawdziła się na waszych kołtunach, to może i na moim się sprawdzi
teraz przezywam swoja pierwszą zimę z dłuższymi włosami i pierwszy raz miałam do czynienia z kołtunem od szalika z tyłu głowy nad karkiem. ledwo mi się udało toto rozplatać, oczywiście połowę włosów wyrwałam w trakcie operacji, która była piekielnie bolesna.
zabieram się za zamówienie
jeszcze raz dzięki!
Daj znać jak już przyjdzie, jak się sprawuje na Twoich kołtunach .
__________________
I have
PMS & GPS
which means
I am a bitch
and
I will find you.
fendissime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:42   #618
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cześć dziewczyny Właśnie zamówiłam swoją Tangle Teezer. Po przeczytaniu kilku recenzji i obejrzeniu filmików na Youtube zdecydowałam się na wersję kompaktową w czarno złotym kolorze. Szczotkę kupiłam w sklepie internetowym za 42 zł, z przesyłką - 52 (trochę dużo jak na szczotkę). Mam nadzieję, że będzie oryginalna, szukałam opinii o sklepie gobli i wydawało się że jest ok - macie z tym sklepem jakieś doświadczenia?
Mam włosy sięgające pasa, cienkie, strasznie się kołtunią, szczególnie kiedy noszę szaliki i kurtki, pod spodem robią mi się dready, których nie potrafię rozczesać, część włosów się rwie i mam w tamtym miejscu kilka krótszych pasm, właśnie przez pozbycie się kołtuna Kiedyś miałam piękne gęste włosy, a teraz jest ich coraz mniej Mam nadzieję, że ta szczotka pomoże mi odzyskać ładną czuprynę, Pozdrawiam!
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 19:34   #619
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ja mam obie wersje TT. Klasyczną, dużą w kolorze różowym kupiłam pół roku temu w Boots za 10,5f. Jest tak świetna, że niedawno kupiłam sobie wersję kompaktową, czarno-złotą. Ta jest nieco droższa, kosztuje 12,5f. Teraz nie wyobrażam sobie już bez nich życia. Jednak coś czuję, że za kilka miesięcy ta duża będzie do wymiany bo mimo że nigdy nie stawiałam jej na włoskach to się dość znacznie powyginały, szczególnie te zewnętrzne. Chyba bardziej lubię tę mniejszą - jest praktyczniejsza dzięki osłonce oraz igiełki są nieco twardsze więc podejrzewam, że będą mniej podatne na wyginanie.
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 20:11   #620
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Właśnie zamówiłam swoją Tangle Teezer. Po przeczytaniu kilku recenzji i obejrzeniu filmików na Youtube zdecydowałam się na wersję kompaktową w czarno złotym kolorze. Szczotkę kupiłam w sklepie internetowym za 42 zł, z przesyłką - 52 (trochę dużo jak na szczotkę). Mam nadzieję, że będzie oryginalna, szukałam opinii o sklepie gobli i wydawało się że jest ok - macie z tym sklepem jakieś doświadczenia?
Mam włosy sięgające pasa, cienkie, strasznie się kołtunią, szczególnie kiedy noszę szaliki i kurtki, pod spodem robią mi się dready, których nie potrafię rozczesać, część włosów się rwie i mam w tamtym miejscu kilka krótszych pasm, właśnie przez pozbycie się kołtuna Kiedyś miałam piękne gęste włosy, a teraz jest ich coraz mniej Mam nadzieję, że ta szczotka pomoże mi odzyskać ładną czuprynę, Pozdrawiam!
Ja kupuję w Gobli kosmetyki do włosów sklep ok
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:35   #621
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja kupuję w Gobli kosmetyki do włosów sklep ok
No to swietnie teraz najgorsze- czekanie na przesylke... obejrzalam juz tyle filmikow ze niezle sie nakrecilam... pewnie przyjdzie w przyszlym tygodniu

Sent from my LG-P700 using Wizaz Forum mobile app
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 09:51   #622
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

mój kot dzisiaj nawinął się pod rękę jak się czesałam TT i też go wyczesałam szczotką . wyginał się z przyjemności także mogę polecić tę szczotkę także dla kiciaków . dodam że mój sierściuch ma pół długi włos.
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:53   #623
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Dziewczyny mam do Was pytanie CZy podczas szczotkowania TT mocno elektryzują się Wam włosy? Jestem ciekawa jak to będzie w moim przypadku, bo czasem mam wrażenie, że jakby przyłożyć do moich włosów żarówkę, to by zaświeciła, takie są naelektryzowane...:brzyda l:
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:55   #624
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie CZy podczas szczotkowania TT mocno elektryzują się Wam włosy? Jestem ciekawa jak to będzie w moim przypadku, bo czasem mam wrażenie, że jakby przyłożyć do moich włosów żarówkę, to by zaświeciła, takie są naelektryzowane...:brzyda l:
moje się nie elektryzują po TT
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:38   #625
fendissime
Raczkowanie
 
Avatar fendissime
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 99
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
moje się nie elektryzują po TT
A moje czasami tak, ale nie jakoś strasznie... powiedziałabym że całkiem znośnie .
__________________
I have
PMS & GPS
which means
I am a bitch
and
I will find you.
fendissime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 15:44   #626
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie CZy podczas szczotkowania TT mocno elektryzują się Wam włosy? Jestem ciekawa jak to będzie w moim przypadku, bo czasem mam wrażenie, że jakby przyłożyć do moich włosów żarówkę, to by zaświeciła, takie są naelektryzowane...:brzyda l:
czasem tak ale to chyba zależy od szamponu jakiego używam
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 19:35   #627
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Moje się nie elektryzują.
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 14:11   #628
Aleex
Przyczajenie
 
Avatar Aleex
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

czy w tym sklepie sprzedawane sa oryginaly?

http://estyl.pl/akcesoria/szczotki-grzebienie
Aleex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 21:09   #629
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie CZy podczas szczotkowania TT mocno elektryzują się Wam włosy? Jestem ciekawa jak to będzie w moim przypadku, bo czasem mam wrażenie, że jakby przyłożyć do moich włosów żarówkę, to by zaświeciła, takie są naelektryzowane...:brzyda l:
Nie wiem jak to możliwe, bo szczota jest cała plastikowa, ale mi się w ogóle nie elektryzują po niej włosy. Za to ja czesałam się dzikiem, to wszystkie kudły mi sterczały naelektryzowane.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 10:01   #630
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez fendissime Pokaż wiadomość
Daj znać jak już przyjdzie, jak się sprawuje na Twoich kołtunach .
Daję znać

Szczotkę mam od tygodnia, więc nie mogę się wypowiedzieć o długofalowych efektach typu zagęszczenie włosów. Ale przeczuwam, że taki efekt wystąpi, ponieważ szczotka masuje, a raczej drapie skórę głowy (aż za mocno), przypuszczam, że zaowocuje to jej lepszym ukrwieniem a co za tym idzie włosy będą mocniejsze i będzie ich więcej. Mam nadzieję
Co do podstawowej funkcji szczotki, czyli rozczesywania - jest różnica, powiedziałabym że kolosalna w stosunku do grzebienia. Jednak trochę się zawiodłam, bo po przeczytaniu tych wszystkich ochów i achów na forach i blogach nakręciłam się, że rozczesywanie będzie kaszką z mleczkiem i potrwa znacznie krócej. Cudów nie ma, trwa tyle samo, ale jest przyjemniejsze, bo szczotka nie ciąga i nie wyrywa włosów, więc operacja odbywa się bezboleśnie, z głośnym chrzęstem. Wciąż muszę rozdzielać je na pasma (właściwie to rozdzierać). Włosy się nie elektryzują, ale używam odżywki do spłukiwania, potem jedwabiu albo olejku Milargan i czasami psikam keratynową mgiełką albo octem Mariona. Przy takich ilościach odżywek elektryzować się nie mają prawa.
Nie zrezygnowałam ze szczotki z dzika. W ciągu dnia przeczesuję włosy dzikiem, a TT używam do rozczesywania po umyciu. Muszę powiedzieć, że chociaż dużo tego czesania, to ten duet sprawia, że włosy są mięciutkie i lśniące.
Podsumowując, nie żałuję jak na razie z zakupu TT, mam nadzieję, że długo mi posłuży. Rozczesywanie szopy po umyciu jest bezbolesne, wszelkie kołtuny odszalikowe też rozpracowuje bez większego wysiłku.
Zamawiałam na stronie tangle-teezer.pl, moja szczotka kosztowała 55 zł z wysyłką. Porównałam ceny z allegro i stwierdziłam, że są podobne, bo tam trzeba doliczyć wysyłkę, a tu już jet wliczona i nie muszę się zastanawiać, czy szczotka jest oryginalna. Przesyłka przyszła w ciągu kilku dni.

Zastanawiam się też nad Detangle Brush, jaka jest różnica? Jest rączka, ząbki maja inną długość i są podobno twardsze, czyli nie wyginają się tak szybko. Muszę przyznać, że trochę się obawiam o ząbki w TT, bo już jeden zdążył mi się wygiąć ;| jak? nie mam pojęcia. Jeśli w DB ząbki byłyby mniej ostre i trwalsze to może skusiłabym się na nią kiedyś. Chętnie bym porównała je w akcji

Jeszcze raz dzięki za namówienie mnie na zakup TT
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-11 21:47:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.