Wszystko o Avonie - cz.37 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-13, 14:39   #601
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale ja właśnie chciałam farbę z amoniakiem. Używałam od dawna Castingu i rzeczywiście stan moich włosów się pogorszył. Po farbowaniu było ok, ale po jakimś czasie niezbyt.

Ostatnio ktoś wklejał link do bloga włosowego, gdzie jest napisane, że farby bez amoniaku to "bomby z opóźnionym zapłonem". Farbą z amoniakiem pofarbujesz, trochę zniszczy, ale wyleczysz włosy odżywkami. Natomiast farba bez amoniaku ma jakąś pochodną amoniaku, która wnika w środek włosa i utrzymuje się tam około miesiąca, przez ten czas niszcząc włos od środka (rozpulchniając), więc po farbowaniu jest ok, ale po miesiącu masz mega zniszczone włosy.

Dlatego lepiej jest zniszczyć raz i wyleczyć, niż żeby włosy same się niszczyły przez długi okres czasu.

No i zrezygnowałam z Castingu, kupiłam Avon z amoniakiem i... na razie jestem zadowolona. Użyłam odżywki przed (której nigdzie nie widziałam wcześniej, ma zabezpieczać włosy) i po, wysuszyłam. Kolor jest przepiękny!!! Rzeczywiście granatowa czerń, a nie sama czerń jak w niektórych z tą nazwą. Włosy cudownie błyszczą i ładnie pachną po tej odżywce. Nie wypadła cała garść jak to bywało wcześniej po farbowaniu, rozczesałam tym razem normalnie. Teraz tylko poużywam dobrych masek i myślę, że stan włosów może mi się poprawić.



Tylko te rękawiczki tragiczne, trzeba się zaopatrzyć w inne.

rozumiem no ja z casting nie zrezygnuje ......uwielbiam ją


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 14:58   #602
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
rozumiem no ja z casting nie zrezygnuje ......uwielbiam ją


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
Też lubię, bo pięknie pachnie, ale spróbuję jednak popracować z amoniakiem. Jak stwierdzę, że nie ma różnicy to wrócę do bezamoniakowych farb.
Teraz włosy mi wypadają garściami, także wolę popróbować
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 15:20   #603
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Też lubię, bo pięknie pachnie, ale spróbuję jednak popracować z amoniakiem. Jak stwierdzę, że nie ma różnicy to wrócę do bezamoniakowych farb.
Teraz włosy mi wypadają garściami, także wolę popróbować

Fenris sluchaj jak mi wypadaly mocno wlosy to pilam drozdze rozpuszczone we wrzatku pilam przez poltora miesiaca 25 gram dziennie i teraz nie wypadaja naprawde to dziala


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 15:22   #604
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
Fenris sluchaj jak mi wypadaly mocno wlosy to pilam drozdze rozpuszczone we wrzatku pilam przez poltora miesiaca 25 gram dziennie i teraz nie wypadaja naprawde to dziala


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
Drożdże w kostce czy proszku?
Jak byłam mała to piłam drożdże i mi smakowały, może spróbuję
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 16:16   #605
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

ja zamawiam 10-tke z pierscionkow na serdeczny palcec czuje sie jak serdel
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 16:21   #606
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Dla mnie przydałaby się 7 mka. Trzy środkowe palce mam tej samej grubości i 6 za ciasna a 8 luźna
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:00   #607
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Też lubię, bo pięknie pachnie, ale spróbuję jednak popracować z amoniakiem. Jak stwierdzę, że nie ma różnicy to wrócę do bezamoniakowych farb.
Teraz włosy mi wypadają garściami, także wolę popróbować
Na prawdziwe problemy z włosami nie pomoże nic innego jak tabletki i pomoc od wewnątrz. Nawet zdrowe i wzmocnione od zewnątrz mogą wypadać jak coś się dzieje w organizmie. Polecam duże dawki biotyny
A farby Avonowe u mnie kupuje tylko kilka osób, ale wszyscy zadowoleni

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2014-12-13 o 17:02
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 17:01   #608
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Wrzuciłam zdjęcia bransoletki, moim zdaniem bardzo ładna na żywo ☺
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:01   #609
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez joannamm Pokaż wiadomość
Dla mnie przydałaby się 7 mka. Trzy środkowe palce mam tej samej grubości i 6 za ciasna a 8 luźna
Mi by się przydała 5. A ogólnie mogliby te rozmiary pisać takie same jak są u jubilerów to by było łatwiej
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:09   #610
markac28
Raczkowanie
 
Avatar markac28
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Mało wiesz bo każdy lider też musi złożyć zamówienie. A zarabia 5% od zamówienia netto konsultantki, to raczej nie jest wielki majątek

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Fakt są jeszcze dodatkowe bonusy ale na to już lider musi sam zapracować, za siedzenie nic nie dają
Ale ty masz na myśli tych marnych liderów co mają pod sobą kilka- kilkanaście konsultantek tu jest tak jak piszesz. Jak masz pod sobą kilkaset konsultantek nie musisz się martwić żeby piec złożyło minimalne zamówienia. Nie musisz dbać o to którą z konsultantek się wylamie i odejdzie. Ponadto "dobrzy" liderzy dostają z netu zgłoszenia i to nie dwa, trzy miesięcznie tylko kilkanaście do kilkadziesiąt. Wtedy wiadomo jaki jest przyrost i co z tego mają. Szkoda słów na cały ten biznes ale zawsze znajdzie się tu ktoś by bronić te hieny i modlić nam oczy. Ja nie robię nic dla pieniędzy bo tu to się niestety nie da zarobić no może na własne wydatki.
markac28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:25   #611
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Drożdże w kostce czy proszku?
Jak byłam mała to piłam drożdże i mi smakowały, może spróbuję

swieze drozdze w kostce sobie dziele na 25 gram dziennie zalewam wrzatkiem tak 3/4 szklanki lub tylko by przykryc drozdze, mieszam by sie rozpuscily, czekam az wystygna i pijem na raz jednym szybkim lykiem naprawde pomaga mocne wlosy nie wypadaja , ale trzeba pic z miesiac, drozdze maja pelno witamin itp sa bardzo bogate w biotyne jak dobrze pamietam


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 17:29   #612
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Na prawdziwe problemy z włosami nie pomoże nic innego jak tabletki i pomoc od wewnątrz. Nawet zdrowe i wzmocnione od zewnątrz mogą wypadać jak coś się dzieje w organizmie. Polecam duże dawki biotyny
A farby Avonowe u mnie kupuje tylko kilka osób, ale wszyscy zadowoleni
Poszukam czegoś z biotyną. Domówiłam kolejną farbę, bo jest w k17 promocja dwie za 34zł Szkoda tylko, że oczy szczypią przy nakładaniu.
Cytat:
Napisane przez markac28 Pokaż wiadomość
Ale ty masz na myśli tych marnych liderów co mają pod sobą kilka- kilkanaście konsultantek tu jest tak jak piszesz. Jak masz pod sobą kilkaset konsultantek nie musisz się martwić żeby piec złożyło minimalne zamówienia. Nie musisz dbać o to którą z konsultantek się wylamie i odejdzie. Ponadto "dobrzy" liderzy dostają z netu zgłoszenia i to nie dwa, trzy miesięcznie tylko kilkanaście do kilkadziesiąt. Wtedy wiadomo jaki jest przyrost i co z tego mają. Szkoda słów na cały ten biznes ale zawsze znajdzie się tu ktoś by bronić te hieny i modlić nam oczy. Ja nie robię nic dla pieniędzy bo tu to się niestety nie da zarobić no może na własne wydatki.
A czemu Ty ciągle narzekasz? Avon jest głównie dodatkową rozrywką, a nie czyjąś pracą. Większość osób ma normalną pracę, a dorabia sobie na Avonie. To, że dostarczysz kilku osobom kosmetyki co miesiąc ma Ci zapewnić pensję?
Wiadomo, że niektóre konsultantki mają kokosy, ale to jest meeega rzadkość.
Pisałaś, że miałaś zamówienie na kilka tysięcy. Te parę stów przychodu to dla Ciebie takie nic? To po co się w to bawisz?
I na czyje inne wydatki Ty chcesz zarabiać, jak nie na własne?

carla252 - dzięki
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:32   #613
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
swieze drozdze w kostce sobie dziele na 25 gram dziennie zalewam wrzatkiem tak 3/4 szklanki lub tylko by przykryc drozdze, mieszam by sie rozpuscily, czekam az wystygna i pijem na raz jednym szybkim lykiem naprawde pomaga mocne wlosy nie wypadaja , ale trzeba pic z miesiac, drozdze maja pelno witamin itp sa bardzo bogate w biotyne jak dobrze pamietam
Ja brałam i dłużej, zioła też piłam i nic to nie dawało

Dostałam dziś paczki z czwartku rano i czwartku wieczorem. Znaczy, że wszystkie wysłali w piątek.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
I na czyje inne wydatki Ty chcesz zarabiać, jak nie na własne?
Też tak się zastanawiam Dla mnie Avon to dodatek, ale mam przynajmniej na swoje kosmetyki, a czasem(jak teraz przed świętami) nawet więcej.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:38   #614
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja brałam i dłużej, zioła też piłam i nic to nie dawało

Dostałam dziś paczki z czwartku rano i czwartku wieczorem. Znaczy, że wszystkie wysłali w piątek.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------


Też tak się zastanawiam Dla mnie Avon to dodatek, ale mam przynajmniej na swoje kosmetyki, a czasem(jak teraz przed świętami) nawet więcej.

nawet jak mam nadwyzke, to wole przejrzec jeszcze raz katalog i sie okazuje, ze mam duzo brakow w kosmetyczce.

Nie pamietam, kiedy wydalam kase z avonu na cos innego
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:48   #615
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
nawet jak mam nadwyzke, to wole przejrzec jeszcze raz katalog i sie okazuje, ze mam duzo brakow w kosmetyczce.

Nie pamietam, kiedy wydalam kase z avonu na cos innego
ja też tak robię nawet jak już nie mam co wziąć z katalogu to i tak coś znajdę
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:54   #616
bullfinchM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 411
GG do bullfinchM
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez joannamm Pokaż wiadomość
Dla mnie przydałaby się 7 mka. Trzy środkowe palce mam tej samej grubości i 6 za ciasna a 8 luźna
aż boję się teraz zamawiać tą 6 a jak się ma pierścionek w tym rozmiarze po przyłożeniu do tej katalogowej miarki? ja do tej miarki przykładam obrączkę i ona niemal idealnie pasuje do 8, a pierścionki, które w tym rozmiarze przyszły są za duże
__________________
"Pamięć - ten diabeł, ten okrutny wróg spokoju"
bullfinchM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:57   #617
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez bullfinchM Pokaż wiadomość
aż boję się teraz zamawiać tą 6 a jak się ma pierścionek w tym rozmiarze po przyłożeniu do tej katalogowej miarki? ja do tej miarki przykładam obrączkę i ona niemal idealnie pasuje do 8, a pierścionki, które w tym rozmiarze przyszły są za duże
poponuję zamówić miarkę do pierścionków, niewielki wydatek, a bardzo przydatna, również dla klientek
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 18:00   #618
bullfinchM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 411
GG do bullfinchM
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
poponuję zamówić miarkę do pierścionków, niewielki wydatek, a bardzo przydatna, również dla klientek
szkoda kasy, u mnie pierścionki nie mają wzięcia
__________________
"Pamięć - ten diabeł, ten okrutny wróg spokoju"
bullfinchM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 18:27   #619
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
nawet jak mam nadwyzke, to wole przejrzec jeszcze raz katalog i sie okazuje, ze mam duzo brakow w kosmetyczce.

Nie pamietam, kiedy wydalam kase z avonu na cos innego
Ja teraz to składam tyle zamówień, że już nie dobieram w każdym dla siebie, bo mam wszystkiego dosyć, a nawet nadmiar Ale czasem za to zamawiam więcej niż inne klientki
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 19:40   #620
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Ja w tym katalogu to nie wiem czy coś zamówię dla siebie
Chyba tylko próbki perfum i żele pod prysznic na zapas, chociaż ceną nie powalają.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 19:43   #621
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Czy dobrze pamiętam, że zamawiałaś komplet 3 pierścionków Black Enamel? Dostałaś już? One są takie wąziutkie, malutkie i ciasne??
Zamawiałam rozm 6 jak zwykle na przedostatni palec a one ledwo wchodzą a potem bardzo ciężko je zdjąć
Czyżby zmienili rozmiarówkę
brałam te pierścionki,ale rozm.8 bo chciałam na środkowy palec i kciuk są prawie dobre,ale jednak ciut za luźne...dla mnie ideałem byłby rozm.7 jestem średnio zadowolona,ale bardziej mi przeszkadza to że się zwężają,też tak jak Ty miałam nadzieję na równej szerokości. Ale ogólnie ładne są
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 20:02   #622
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Ja mam teraz duży opust i też myślę by żele pod prysznic zamówić na zapas, może z Naturalsa 3 za 18zł
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 20:12   #623
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

U mnie, jak nigdy dotąd, klientki rzuciły się na zestawy, ale akurat nie te, które Mikołaj poleca Tak to nigdy nie kupowały u mnie prezentów. Z szarą kropą fotel dla księżniczki i biżuteria Laisha z mini. Z czerwoną kropą masło Shea - mam nadzieję, że przyjdzie, bo jeszcze jedno mi zalega z poprzedniego katalogu.
Ciągle zapominałam napisać, ale hitem u mnie od jakiegoś czasu jest mydełko peelingujące do stóp. Prawie w każdym katalogu miałam na nie zamówienie i w końcu sama też z ciekawości zamówiłam Nie bardzo rozumiem, na czym polega jego działanie, ale faktycznie stopy są dużo gładsze niż gdy używałam samego kremu
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 20:45   #624
kokolino4
Raczkowanie
 
Avatar kokolino4
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 464
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Powiem wam że jestem zaskoczona ...złożyłam zamówienie aby ściągnąć zestawy Femme w piątek ok.8 rano ok.11 mi zafakturowali a dzisiaj W SOBOTE dostałam sms z Paczkomatu że już można je odebrać no to postarali sie nie ma co chyba pierwszy raz dostałam tak szybko sms no i swoje zamowienie w przeciagu 24h
kokolino4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 21:06   #625
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez kokolino4 Pokaż wiadomość
Powiem wam że jestem zaskoczona ...złożyłam zamówienie aby ściągnąć zestawy Femme w piątek ok.8 rano ok.11 mi zafakturowali a dzisiaj W SOBOTE dostałam sms z Paczkomatu że już można je odebrać no to postarali sie nie ma co chyba pierwszy raz dostałam tak szybko sms no i swoje zamowienie w przeciagu 24h
O kurde ale fajnie Ci
Ja skladalam w srode, czwartek, piatek i dzis a termin ten sam-17.12

Jeszcze mam nowa klientke, wszystkie rzeczy dla innych przyszly, jednej brakuje tylko lakieru piaskowego a dla yej nowej mam tylko zel x-series i pudelko a zamowila za 120 zl ogolnie i tego nie ma :/ mam tylko nadzieje, ze dojdzie mi to przed swietami...

Wiecie moze czy sa szanse na naszyjnik serduszko przed swietami, gabrielle czy jakos tak? Bo baardzo jej na nim zalezalo... :/
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 21:13   #626
markac28
Raczkowanie
 
Avatar markac28
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez kokolino4 Pokaż wiadomość
Powiem wam że jestem zaskoczona ...złożyłam zamówienie aby ściągnąć zestawy Femme w piątek ok.8 rano ok.11 mi zafakturowali a dzisiaj W SOBOTE dostałam sms z Paczkomatu że już można je odebrać no to postarali sie nie ma co chyba pierwszy raz dostałam tak szybko sms no i swoje zamowienie w przeciagu 24h
Ja składalam w czwartek i to po godz.11 a w piątek rano na poczcie odbieralam inna paczkę a tu pani daje mi 2 normalny szok nadali paczke wieczór a rano była u mnie.
markac28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 21:13   #627
kokolino4
Raczkowanie
 
Avatar kokolino4
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 464
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

[QUOTE=Asiulka107;49333651]O kurde ale fajnie Ci
Ja skladalam w srode, czwartek, piatek i dzis a termin ten sam-17.12

ja w sumie dostałam 2 sms z paczkomatu jedno to z piatku a drugie z 10.12 z środy z wieczora ale jestem zadowolona z tego z piątku
kokolino4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 22:13   #628
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Ktoś tu pisał o notesach na lodówkę, że dostał mikołaje zamiast reniferów. Zamówiłam 2 renifery i 1 mikołaja, a dostałam odwrotnie, pewnie mają coś z kodami pomieszane Nie wiem czy jest gdzieś o tym informacja zamieszczona?
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 22:19   #629
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ktoś tu pisał o notesach na lodówkę, że dostał mikołaje zamiast reniferów. Zamówiłam 2 renifery i 1 mikołaja, a dostałam odwrotnie, pewnie mają coś z kodami pomieszane Nie wiem czy jest gdzieś o tym informacja zamieszczona?
Informacji nie ma, a na infolinii powiedzieli, że nie wiadomo czy renifery będą.
No i myślałam, że w ogóle nie ma, a tu takie coś.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 22:29   #630
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ktoś tu pisał o notesach na lodówkę, że dostał mikołaje zamiast reniferów. Zamówiłam 2 renifery i 1 mikołaja, a dostałam odwrotnie, pewnie mają coś z kodami pomieszane Nie wiem czy jest gdzieś o tym informacja zamieszczona?
Mnie się wydaje ,że oni po prostu dają to co aktualnie mają .
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-19 13:48:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.