Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-20, 20:09   #631
Juleczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 93
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
Ten podkład jest świetny, to mój ulubiony z avonu Delikatnie rozświetla (można dostrzec w buteleczce pod światło delikatne drobinki) i jako jedyny nie powoduje przetłuszczania w strefie T. Myśle, że będzie odpowiedni do każdej cery, więc nie pożałujesz zakupu.
Ja mam najciemniejszy odcień Medium Beige i wcale nie jest taki ciemny, dla mnie idealny beż- bez żółtego czy różowego pigmentu
potwierdzam raczej bym nie wyprobowala gdyby nie to, ze byl w zestawie za szkolenia, a jest naprawdę bardzo dobry. Bardzo rzadki, ale ładnie gęstnieje na twarzy- bez smug i plam. mam kolor nude, a wcale nie należe do najbledszych, a wygląda naprawdę fajnie i naturalnie
Juleczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 20:09   #632
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz
Ile nowych tutaj Wizażanek...no ale się wątek rozkręcił

pisałyście czego Wam brakuje...hmm mnie w Avonie brakuje peelingu enzymatycznego był kiedyś w ogóle taki?

mi brakuje chusteczek do demakijazu, chusteczek do higieny intymnej, płatków peelingujących i .... farb do włosów - wtedy to by dopiero jazda była ;
no i jak pisałam kilka postów temu - kremy do rąk w róznych wariantach zapachowych;

no i nie pogardziłabym fajnymi ręczniczkami z logo avon

aaaa no i wiekszy asortyment z serii avon kids
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2010-02-20 o 20:15
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 20:14   #633
Juleczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 93
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

mi brakuję antyperspirantów w sztyfcie dla kobiet i faktycznie, farby do włosów myślę zeby zdały egzamin już wogóle żadnych rossmannów ani nic bym nie odwiedzała
Juleczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 20:15   #634
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mi właśnie tego w Avonie brakuje - zapachowych kremów do rąk. Te z Avon care wszystkie pachną praktycznie tak samo, planet spa z minerałami pachnie specyficznie i nie pasuje mi do używania na co dzień i nie ma jakiegoś takiego fajnego owocowego kremu do rąk słodko pachnącego.

I też zrobiłam sobie zapas tego wiśniowo-kawowego w konkurencji
Kiedyś był też taki o zpachu białej czekoladki mmm cudny był

Czekam na paczke i doczekać się tego wtorku nie moge. Na drugi termin już mam zamowienie na jakieś 70 pln i jeszcze mam nadzieje, że szminki ruszą Chociaż tuz bym chciała
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 20:16   #635
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
mi brakuje chusteczek do demakijazu, chusteczek do higieny intymnej, płatków peelingujących i .... farb do włosów - wtedy to by dopiero jazda była ;
no i nie pogardziłabym fajnymi ręczniczkami z logo avon
Jeśli chodzi o logo,to ostatnio widziałam u mojej znajomej,ktora jest w konkurencji wszystkie jej firmowe gadżety,mówię Wam naprawde fajne bajery,a przedziałki separatorki na próbki perfum są już za 50 gr.szkoda,że u nas nie ma takich bajerów

Co do dawnych wycofanych kosmetyków, to większosci mi brakuje,za dużo by wymieniać.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 20:25   #636
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Oj tak... kremow do rak z roznych serii zapachowych zdecydowanie brakuje... bo te spa i sss to znudzic sie moga... do tego stopnia, ze przestalam je praktycznie kupowac bo znalazlam w rossmanie taki fajny krem z aloesem (pieknie pachnie ) i to w tubce 30ml wiec w sam raz do torebki
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 20:25   #637
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

ja bym chciała aby kosmetyki avonowe tak nie uczulały
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 20:27   #638
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Australia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak nazywa się ta torebka?
Ona była kiedyś w katalogu....
ta torebka byla w katalogu swiatecznym z 2007 roku,nazywala sie Florizel


dziewczyny jak zrobic zwrot? pierscionki okazaly sie za male dla klientki i chce je wymienic na wieksze,czy potrzeba jakis formularz i skad? na jaki adres? tyle lat w avonie ale nigdy nie musialam zwrotow robic
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 20:28   #639
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o logo,to ostatnio widziałam u mojej znajomej,ktora jest w konkurencji wszystkie jej firmowe gadżety,mówię Wam naprawde fajne bajery,a przedziałki separatorki na próbki perfum są już za 50 gr.szkoda,że u nas nie ma takich bajerów

Co do dawnych wycofanych kosmetyków, to większosci mi brakuje,za dużo by wymieniać.
ja na chomiku u kogoś widziałam logo konkurencji na 2010rok; szok, szok i jeszcze raz szok!!!!!
super rzeczy!! połowe to bym napewno kupiła a avonie to w tej kwestii straaaaaaaszna bieda
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 20:30   #640
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
no własniee!! kremy do rąk też powinny być w róznych wariantach zapachowych, tak jak FW do stóp!! ceikawe, dlaczego tak nie robią
szpiegu - prosimy o poruszenie tej kwestii

pamiętam kiedyś kiedyś, jak jeszcze byłam w liceum, kupowałam namiętnie krem do rak naturals migdałowy dla mnie ten zapach był boskiiii
no i balsam do ciała też mialam; pamiętam, ze raz się wysmarowałam i jechałam pks'em na działkę do rodziców; była burza, więc powietrze było takie ciężkie, duszne ... jak wysiadłam z autobusu to wszyscy zwracali na mnie uwage i nie wiedziałam, o co im chodzi; i jak tata po mnie przyjechał na przystanek i weszłam do samochodu to powiedział, ze pieknie pachnę przy tym dusznym powietrzy moje rozgrzane ciało buchało tymi mogdałami
ahhhh wspomnienia
dobrze pamietam ten krem pieknie pachnial!
jeszcze jak ani ja ani siostra nie bylysmy w avonie,mama zamawiala i wyszedl jakos za 1zl w ofericie wiązanej,oddalysmy babci pod choinke.Byla zachwycona

p.s. sliczny avatarek
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:08   #641
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

A pamiętacie Naturalsy melonowe? Po prostu ozłociłabym kogoś kto by mi je sprzedał/dał. Mgiełki wtedy były takie delikatne, a nie alkoholowe jak teraz!
Coś mi się wydaje, że kiedyś był waniliowy krem do rąk z Naturalsa, ale nie jestem pewna. Ja również się zaopatrzyłam w wiśniowo-kawowe od konkurencji, są boskie

I również strasznie ubolewam nad większością wycofanych kosmetyków. Wkurzają mnie te płyny kwiatowe: magnolia czy lilia. Moje ukochane wycofali: białą czekoladkę, truflę, malinkę, jagódkę.
A tak w ogóle jak oglądam amerykańskie katalogi to żałuję, że takich perełek nie mamy.

Kredka pod oczy CT, którą odradzałam została przechwycona przez moją siostrę i mówi, że jest świetna ja co prawda nie podzielam jej zachwytu, ale przynajmniej widzę, że to kwestia gustu.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 21:09   #642
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz
Ile nowych tutaj Wizażanek...no ale się wątek rozkręcił

pisałyście czego Wam brakuje...hmm mnie w Avonie brakuje peelingu enzymatycznego był kiedyś w ogóle taki?
Dawno, dawno temu w serii Solution był (chyba się wtedy inaczej nazywała) taki w tubce

Cytat:
Napisane przez myszunia124 Pokaż wiadomość
ja nie biore z avonu antyperspirantow,nie sprawdziły sie;/ przynajmniej u mnie
Nie tylko u ciebie. Chała te dezodoranty.Niech popracują nad składem i opakowaniem.

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Oj tak... kremow do rak z roznych serii zapachowych zdecydowanie brakuje... bo te spa i sss to znudzic sie moga... do tego stopnia, ze przestalam je praktycznie kupowac bo znalazlam w rossmanie taki fajny krem z aloesem (pieknie pachnie ) i to w tubce 30ml wiec w sam raz do torebki
Ja i klientki wspominaja ten z mniszkiem- był rewelacyjny i z tego co pamiętam to sporo zapachowych było z Naturalsa.
Dzisiejsze kremy do rąk Spa działanie ok zapach kwestia gustu...

Zero zamówień na szminki jak na razie
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:27   #643
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
mi brakuje chusteczek do demakijazu, chusteczek do higieny intymnej, płatków peelingujących i .... farb do włosów - wtedy to by dopiero jazda była ;
no i jak pisałam kilka postów temu - kremy do rąk w róznych wariantach zapachowych;

no i nie pogardziłabym fajnymi ręczniczkami z logo avon

aaaa no i wiekszy asortyment z serii avon kids
chusteczki do demakijażu

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez olla74 Pokaż wiadomość
Dawno, dawno temu w serii Solution był (chyba się wtedy inaczej nazywała) taki w tubce



oj to chyba bardzo dawno temu... ja katalogi oglądam gdzieś ok 6lat i w tym czasie nie było ,nie przypominam sobie mogliby jakiś wprowadzić o i brakuje serii do cery naczynkowej chociaz i tak pewnie wewalili by denata jak do wszystkiego prawie i nie nadawałaby się

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

olla74
ja też Skorpionica i tez nie zapominam
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:28   #644
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
mi brakuje chusteczek do demakijazu, chusteczek do higieny intymnej, płatków peelingujących i .... farb do włosów - wtedy to by dopiero jazda była
u nas są

mi brakuje antyperspirantów w sztyfcie bo w kulce nie lubie
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:30   #645
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

mi brakuje czegoś właśnie do noszenia próbek, macie jakieś pomysły? Myślałam o piórniku bo ma takie gumki, ale to raczej lipa co :P
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:39   #646
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Mi brakuje brzoskwiniowej maseczki z naturalsa Była świetna.

Wycisnęłam tą nowość na cellulit z próbki załączonej do katalogu i ........ od razu poczułam smród alkoholu Nie cierpię tych niektórych avonowych wytworów które walą alkoholem tak że mi nos wykręca
od razu kierunek -----> kosz!


---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ta torebka byla w katalogu swiatecznym z 2007 roku,nazywala sie Florizel
Właśnie! Zawsze chciałam mieć tą torebkę Przegapiłam ten czas kiedy była w katalogu, potem jednak pojawiła się w netto, nawet kilkakrotnie - kilkakrotnie też ją wtedy zamawiałam, jednak zawsze była w brakach

Ehh...
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:45   #647
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
mi brakuje chusteczek do demakijazu, chusteczek do higieny intymnej, płatków peelingujących i .... farb do włosów - wtedy to by dopiero jazda była ;
no i jak pisałam kilka postów temu - kremy do rąk w róznych wariantach zapachowych;

no i nie pogardziłabym fajnymi ręczniczkami z logo avon

aaaa no i wiekszy asortyment z serii avon kids
Farby do włosów były kiedyś- bardzo dawno temu, chusteczki do demakijażu też były, peeling enzymatyczny również- seria się nazywała Care chyba, antyperspiranty w sztyfcie również; kremy do rak z Naturalsa były brzoskwiniowe, mango, migdałowy, z mniszkiem lekarskim, do serii naczynkowej były kremy z tego co pamiętam na dzień i na noc; ja z kolei bardzo dobrze wspominam rozjaśniający krem pod oczy- maleńka tubka ale wydajna była, potem pojawił się chyba na moment w Solutions ale to już nie było to samo; były również takie plastry na nos-brodę do usuwania wągrów.
Mnóstwo dobrych kosmetyków wycofali, zupełnie nie wiadomo dlaczego- bo sprzedaż była.
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:50   #648
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Australia Pokaż wiadomość
Mi brakuje brzoskwiniowej maseczki z naturalsa Była świetna.

Wycisnęłam tą nowość na cellulit z próbki załączonej do katalogu i ........ od razu poczułam smród alkoholu Nie cierpię tych niektórych avonowych wytworów które walą alkoholem tak że mi nos wykręca
od razu kierunek -----> kosz!


---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------




Ehh...
dokładnie ,do wszystkiego pchają ten nieszczęsny alkohol

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Farby do włosów były kiedyś- bardzo dawno temu, chusteczki do demakijażu też były, peeling enzymatyczny również- seria się nazywała Care chyba, antyperspiranty w sztyfcie również; kremy do rak z Naturalsa były brzoskwiniowe, mango, migdałowy, z mniszkiem lekarskim, do serii naczynkowej były kremy z tego co pamiętam na dzień i na noc; ja z kolei bardzo dobrze wspominam rozjaśniający krem pod oczy- maleńka tubka ale wydajna była, potem pojawił się chyba na moment w Solutions ale to już nie było to samo; były również takie plastry na nos-brodę do usuwania wągrów.
Mnóstwo dobrych kosmetyków wycofali, zupełnie nie wiadomo dlaczego- bo sprzedaż była.
wielka szkoda,że wycofali był tez pamiętam chyba z serii solutions taki fajny krem rozświetlajacy chyba ,coś sie nazywał blask poranku czy coś w tym stylu ,moja Babcia jeszcze go ma chociaż przeterminowany o 5 lat nie wiem po co go trzyma
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:50   #649
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
mi brakuje czegoś właśnie do noszenia próbek, macie jakieś pomysły? Myślałam o piórniku bo ma takie gumki, ale to raczej lipa co :P
Szkoda, ze wycofali pojemniczki na próbki perfum i szminek ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 21:56   #650
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
mi brakuje czegoś właśnie do noszenia próbek, macie jakieś pomysły? Myślałam o piórniku bo ma takie gumki, ale to raczej lipa co :P
może jakaś mała kosmetyczka? oczywiście z avonu chyba Ameryki nie odkryłam hehe ale nie przychodzi mi nic więcej do głowy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Szkoda, ze wycofali pojemniczki na próbki perfum i szminek ...
właśnie też nad tym ubolewam... zamiast pomagać - utrudniają konsultantkom życie
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 22:54   #651
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Mam pytanie. Będę robić zwrot torebki Ewelina ( - pękają rączki i lada dzień pękną mi całkowicie - zaznaczyć mam na formularzu kwestionowanie jakości czy wadliwy produkt?
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 00:12   #652
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Będę robić zwrot torebki Ewelina ( - pękają rączki i lada dzień pękną mi całkowicie - zaznaczyć mam na formularzu kwestionowanie jakości czy wadliwy produkt?
Po mojemu kwestionowanie jakości, bo wadliwy produkt to jakby np. przyszła do Ciebie z urwaną rączką czy innym widocznym defektem. Mogę się mylić

A pamiętacie takie błyszczyki zakręcone z Color Trend? tzn. takie różne kolorki skręcone w środku, wersja różowa i brązowa Boskie były! Ale wytłumaczyłam mistrzyni słowa normalnie.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 06:10   #653
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
A pamiętacie takie błyszczyki zakręcone z Color Trend? tzn. takie różne kolorki skręcone w środku, wersja różowa i brązowa Boskie były! Ale wytłumaczyłam mistrzyni słowa normalnie.
Pamiętam nawet mam jeden i nadal cudnie pachnie .
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 06:39   #654
TynusZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 433
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

no i dostałam wczoraj paczuszkę, klientka zamawiała u mnie Heidi i jest boskaa :O
poczekam jeszcze z 3 katalogi i sobie ją sprezentuję

ale w kat 5 chyba jej nie ma.. lukne jeszcze raz..

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

jednak jest
__________________
ODPISUJ na MOIM WĄTKU

moja WYMIANKA : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415463

WYMIENIĘ także SERUM PLENET SPA avon
TynusZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 07:31   #655
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Zamowienie z 3 zlozone wzielam soboe torebke tigrise( sorki jak napisalam zle) ta brazowo bezowo- czailam sie na nia od dawna
zel z seri liv i kosmetyczke do tego(dzieki fotkom mazi na katalogowym) oraz lancuszek stop przemocy

Natomiast z 4 zamowilam sobie dwa balsamy do ust w promocji oraz wszytskie zele z naturalsa bo byla na nie dobra cena wiec poki co zeli pod prysznic kupowac nie musze:haha ha:



Mi brakuje w avonie takiego blyszczyka (chyba z arabian glow) aplikator w formie kulki byl fenomealny. No i kilka zapachow.
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 07:50   #656
teroslawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 37
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Też brakuje mi w Avonie zapachowych kremów do rąk.

A z wycofanych tęsknię przede wszystkim za błyszczykiem Piaski Pustyni, był cudny, mam jeszcze resztkę.
__________________
http://dragcave.net/user/lama
teroslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 08:54   #657
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
A pamiętacie Naturalsy melonowe? Po prostu ozłociłabym kogoś kto by mi je sprzedał/dał. Mgiełki wtedy były takie delikatne, a nie alkoholowe jak teraz!
jejuuuu ja miałam tą mgiełkę x lat temu... uwielbiałam ją!!! że też o niej zapomniałam była boska, taka słodka, normalnie niech znowu ją wprowadzą!!!
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 08:58   #658
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez kati81 Pokaż wiadomość
Bieżące Netto masz w Strefie Konsultantki w dziale Pliki do pobrania
Właśnie problem w tym, że konsultantką nie jestem i nie mam dostępu do tych plików.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 09:29   #659
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Juleczka88 Pokaż wiadomość
farby do włosów myślę zeby zdały egzamin już wogóle żadnych rossmannów ani nic bym nie odwiedzała
Farby do włosów były i chyba nie zdały egzaminu Pamiętam, ze było mało odcieni/kolorów i takie jakieś nieciekawe, podstawowe. Absolutnie nie kusiły. Myślę, że lepiej to zostawić firmom zajmującym się tym profesjonalnie na rynku
Cytat:
Napisane przez olla74 Pokaż wiadomość
Ja i klientki wspominaja ten z mniszkiem- był rewelacyjny i z tego co pamiętam to sporo zapachowych było z Naturalsa.
wow! krem z mniszkiem! Przypomniałaś mi, uwielbiałam go! super nawilżał i pięknie pachniał. Oj, za niego wiele bym dała

Też chciałabym zapachowe kremy do rąk. Mogliby dołączyć kremy do serii naturals.
A gadżetów z logo to akurat nie cierpię, i to żadnej firmy
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 09:32   #660
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez TynusZ Pokaż wiadomość
no i dostałam wczoraj paczuszkę, klientka zamawiała u mnie Heidi i jest boskaa :O
poczekam jeszcze z 3 katalogi i sobie ją sprezentuję

ale w kat 5 chyba jej nie ma.. lukne jeszcze raz..

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

jednak jest
Jest jest bo też biore
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.