Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 17:43   #631
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Re: Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

ale mi polozna mowila zebym sobie do polowy napelnila tylko ta butelke
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:53   #632
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
ja dzis zrobilam ryz na mleku z jablkami, maselkiem i cynamonem teraz mam kanapki z konfitura truskawkowa i ostrym serem zoltnym (strasznie mialam ochote na taki wyrazisty)

.

A jak ty ten ryzyk robisz, poprosze o przepis to sobie na kolacje zrobie...
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:55   #633
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

gotuje ryz na mleku. do tego scieram na tarce (grubej) obrane ze skorki jablka. jablka wsypuje na ryz, polewam roztopionym maslem i na wierzch troche cynamonu
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:01   #634
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

ja uwielbiam taki ryż tylko jeszcze w piekarniku zapiekam
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:17   #635
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

wlasnie rozne sa sposoby na przyrzadzanie go. mozna np jeszcze dodac bita smietane na wierzch
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:21   #636
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Liatris Pokaż wiadomość
dziewczyny ja za tydzien zaczynam 22 tc lekarz mi powiedział, że to badanie z glukozą robi się od 24 tc ale pytałam się innego to powiedział, że od 23tc.
Wy już opisujecie swoje przeżycia z glukozą więc nic nie rozumiem.
Bo tak niby powinno się je robić, ale moja giniowa zażyczyła sobie wcześniej, bo się przejeła, że schudłam więc zrobiłam chyba w 20 tyg, a teraz będę powtarzać ok 30 tyg, tak na wszelki wypadek.

Lija gratuluję córeczki!

a ja sobie dziś nasmażyłam placuszków drożdżowych, tak jakoś mnie wzięło...

dziewczyny, mam pytanko... jak śpicie? bo jak ja gdzieś przeczytałam, że trzeba na lewym boku, bo inaczej dziecko może uciskać na jakieś naczynia krwionośne, to jak się obudzę w innej pozycji to zaraz się zamartwiam, czy z dzieckiem wszystko ok i takie tam... Wiem, wiem... panikuję
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:24   #637
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Bo tak niby powinno się je robić, ale moja giniowa zażyczyła sobie wcześniej, bo się przejeła, że schudłam więc zrobiłam chyba w 20 tyg, a teraz będę powtarzać ok 30 tyg, tak na wszelki wypadek.

Lija gratuluję córeczki!
bo tutaj chyba dziewczyny z poczatku listy to juz w 25tc sa

anuha ja spie jak spalam czyli: plecy, prawy bok, lewy bok. na lewym najmniej bo jak dlugo tak leze to zaczyna bolec mnie serce.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 18:28   #638
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Lija gratuluję panienki
ale nam się babski wrzesień zapowiada! niech Ci chłopcy się ujawnią, bo nasze dziewczynki będą musiały walczyć o męskie serca a to przecież na odwrót powinno być...
ja dziś na obiadek miałam gotowane pulpeciki z ziemniakami i suróweczką no a teraz podjadam ciasteczka, bo dzień bez słodyczy to dla mnie dzień stracony... po prostu nie wyrabiam bez jakiegoś słodkiego akcentu
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:33   #639
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Ja test obciążenia glukozą będę miała robiony 28.05, będzie to mój 24t3d ciąży. Tego samego dnia mam też zaplanowane USG 4D. Szykuje się ciekawy dzień . A co do glukozy to istotnie moje badanie będzie trwało tylko godzinę ze względu na dawkę 50g.
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:38   #640
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez goga144 Pokaż wiadomość
Ja test obciążenia glukozą będę miała robiony 28.05, będzie to mój 24t3d ciąży. Tego samego dnia mam też zaplanowane USG 4D. Szykuje się ciekawy dzień . A co do glukozy to istotnie moje badanie będzie trwało tylko godzinę ze względu na dawkę 50g.
Goga moje dziecie po glukozie kopało jak szalone! A to dopiero były początki takiego mocniejszego kopania... Więc pewnie będziesz miała niezłe widoki na usg. Ja na 3D umówiłam się na 26.05, w końcu Dzień Matki i może wreszcie się rozkraczy... Oby!

I czy tylko u mnie tak męczą tymi 75 gramami??? Ahhhh...

I jeszcze artykuł o nacinaniu krocza. Może czasem lepiej o tym nie czytać, ale wklejam dla ciekawskich...
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...0&ticaid=15e4b
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 19:13   #641
Ninunia
Raczkowanie
 
Avatar Ninunia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 43
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Hej mamuśki,

co do spania na lewym boku to podobno jest wskazane bo krew lepiej krąży.
anuhaaaaaaaaaa nie przejmuj się jak się obudzisz w innej pozycji. Moj lekarz mowił ze dobrze jest się w takiej układać ale inna też nie szkodzi maleństwu. ja np. zawsze spałam na brzuchu nie mogłam się odzwyczaić ale jakoś się udało. Teraz śpię najczęściej na lewym, bo jak się obrócę na prawy to moje maleństwo się buntuje.

O tej glukozie to słyszałam że to okropne strasznie do przełknięcia. No ale czego się nie robi dla swojego maluszka...

Oglądałam ubranka które kupiłyście. Słodkie, aż mi się zachciało na zakupy pobiec. Jeszcze nie mam ani jednej rzeczy. Tak się nakręciłam że chyba się jutro wybiorę po jakieś ciuszki.
Szkoda tylko że nie wiem czy dla chłopca czy dla dziewczynki.

Iwa_iw nie przejmuj się wagą. Ja jestem w 21 tyg. i narazie też jeszcze nic nie przytyłam, a od początku ciąży to nawet schudłam. A brzuszek roooośnie jak szalony.
Moja gin mówi że jeśli dziecko prawidłowo się rozwija i badania są ok to nie ma się czym martwić. Kazała mi tylko łykać witaminki w tabletkach i dużo naturalnych żeby maluszek miał z czego czerpać.

Uściski dla was wszystkich, miłego wieczorku.
Ninunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 19:16   #642
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

co do witamin to ja jednak postanowilam nie brac. jesli wyniki mam ok, wlosy, paznokcie sa w dobrym stanie to chyba niczego mi nie brakuje. stram sie jesc duzo zdrowych rzeczy i czesto urozmaicac diete.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 19:38   #643
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Ninunia Pokaż wiadomość

O tej glukozie to słyszałam że to okropne strasznie do przełknięcia. No ale czego się nie robi dla swojego maluszka...
Ninunia, nie jest aż tak źle jak się wciśnie cytrynę. Ja zaczęłam pić bez, to faktycznie myślałam, że padnę. Ale jak wrzuciłam cytrynę, to dało się wypić. Polecam mieć przy sobie przynajmniej jedną całą, dużą cytrynę, tak na wszelki wypadek.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:00   #644
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
co do witamin to ja jednak postanowilam nie brac. jesli wyniki mam ok, wlosy, paznokcie sa w dobrym stanie to chyba niczego mi nie brakuje. stram sie jesc duzo zdrowych rzeczy i czesto urozmaicac diete.

Ja tez nie biore zadnych witamin dla ciezarnych, oprocz kwasu foliowego oczywiscie i zelaza ale to z badan krwi wyszlo ze mam za malo hemoglobiny czy czegos tam no i grozila anemia, ostatnio polozna przepisala mi witamine D z wapniem, biore to tylko w te dni kiedy jest mniej slonca bo przeciez witamine D produkuje nasz organizm wlasnie pod wplywem slonca, a ja staram sie przebywac na nim jak najczesciej, a wapnia i tak duzo przemycam z nabialam bo wlasnie chyba najwiecej pije mleka i jem bardzo duzo serow. Ciekawa jestem co powie mi polski gin. pewnie bedzie chcial zebym brala suplementy, wiec bede miala dylemat.
Owoce jem codziennie gorzej z warzywami, ostatnio kupuje sok wielowarzywny i o dziwo baardzo mi smakuje wiec go pije a to odpowiada przeciez porcji warzyw. Czy ogorki kiszone zaliczaja sie to pelnowartosciowych warzyw?? Ogorek to takie nijakie warzywo chyba z mala zawartoscia witamin.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:11   #645
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Jagna a po co teraz Ci kwas foliowy?
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:13   #646
Ninunia
Raczkowanie
 
Avatar Ninunia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 43
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
co do witamin to ja jednak postanowilam nie brac. jesli wyniki mam ok, wlosy, paznokcie sa w dobrym stanie to chyba niczego mi nie brakuje. stram sie jesc duzo zdrowych rzeczy i czesto urozmaicac diete.
No mi lekarz kazał brać te witaminki przede wszystkim przez to że na wadze nic nie przybieram. A tak poza tym wyniki krwi swego czasu mialam nienajlepsze.
Oczywiście owoce też wsuwam.
Ninunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:15   #647
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

No wlasnie zadawalam pytanie kiedys na watku, i wiekszosc dziewczyn pisalo ze bierze sie przez caly okres ciazy.
Polozna powiedziala ze mozna brac dalej, ale juz nie ma takiego wplywu na rozwoj dziecka jak na poczatku ciazy, a ja kupilam kiedys 2 opakowania po 3 listki na ktorych jest 30 tabl. wiec zostaly mi jeszcze 2 listki i stwierdzilam ze je zuzyje.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:20   #648
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

a ok bo ja sie spotkalam z opinia, ze po ktorymstam tyg nie ma sensu brac bo to co mialo sie rozwinac u dziecka to sie rozwinelo i kwas foliowy brany po tym okresie nie ma juz zadnego znaczenia (nie pamietam na co dziala kwas foliowy, chyba cos z cewka moczowa a ona sie wyksztalca do 9tc czy jakos tak).
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:26   #649
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Ja znowu slyszalam ze ma wplyw na rozwoj ukladu nerwowego, a przeciez on rozwija sie przez cala ciaze, (szare komorki, zmysly i reagowanie na bodzce ktore juz pojawiaja sie w zyciu plodowym), wiec juz sama nie wiem.

O to co znalazlam w necie
"Wady cewy nerwowej u płodu powstają bardzo wcześnie, bo już na przełomie 3 i 4 tygodnia życia płodowego, zanim kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Zdecydowanie za późno jest przyjmować kwas foliowy dopiero od momentu potwierdzenia ciąży przez ginekologa."

I jescze to
"
Niedobór kwasu foliowego podczas ciąży stwarza również inne niebezpieczeństwa. Małe jego spożycie wiąże się ze zwiększonym prawdopodobieństwem wystąpienia przedwczesnego porodu i urodzenia dziecka z małą masą urodzeniową. Wyniki niektórych badań sugerują również, że u dzieci matek spożywających podczas ciąży niedostateczne ilości tej witaminy częściej występują neuroektodermalne guzy mózgu"
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 20:28   #650
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

to ja tez nie wiem. w necie znalazlam cos takiego:
Kiedy powinnaś zacząć zażywać kwas foliowy?
Gdy przypuszczasz, że możesz zajść w ciążę, niezależnie od tego, czy planujesz dziecko czy nie, powinnaś CODZIENNIE zażywać 0,4 mg KWASU FOLIOWEGO. Jest to potrzebne, ponieważ układ nerwowy dziecka rozwija się w pierwszych tygodniach ciąży, zanim nawet uświadomisz sobie, że zostaniesz matką.

Kwas foliowy powinnaś przyjmować co najmniej 4 tygodnie przed ciążą aż do 12 tygodnia ciąży, aby mieć pewność, że w twojej krwi jest dostatecznie dużo kwasu foliowego we właściwym czasie.



ja w kazdtym razie przestalam brac w 16tc
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:32   #651
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

ja biorę feminatal N ze względu na witaminy i jod, którego wiecznie mi brakuje (niedoczynność tarczycy) a że w składzie ma też i kwas foliowy, więc łykam
witaminy biorę od 12tc a do tego czasu brałam folik już chyba od października czy listopada.
kwas foliowy wpływa na rozwijanie się cewy nerwowej, nie można go przedawkować, jego nadmiar wydalany jest z moczem
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:36   #652
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Zaszkodzic na pewno nie zaszkodzi, najwyzej moze pomoc, szczegolnie ze pisza ze zapobiega przedwczesnym porodom i ma pozytywny wplyw na wage i rozwoj dziecka. Zreszta jezeli jemy chleb, banany, salate, buraczki, pomarancze to dostarczamy wystarczajaca ilosc kwasu foliowego. Jedno jest pewne najwieksze znaczenie ma wlasnie w okresie przedciazowym i w pierwszych miesiacach samej ciazy.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:50   #653
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Lija, przede wszystkim wielkie i serdeczne gratulacje! Strasznie się cieszę że będziesz miała swoją upragnioną córeczkę Koniecznie wrzuć zdjęcia żebyśmy się mogły pozachwycać Twoją małą pięknotką

Iwa, a Ty to się moja droga ciesz że nie tyjesz! Nie będziesz musiała później zrzucać tych dodatkowych kilogramów

Amaretta ja się właśnie muszę zorientować na jaki wzrost wogóle kupuje się te śpioszki wszystkie.. Gin na usg powiedział że moje dziecię ma dość długie rączki i nóżki więc może na razie będę kupować jakieś body tylko z krótkim rękawkiem, a resztę to może w rozmiarze 68...
Rzeczy w kolorze różowym u mnie odpadają- mąż się nie zgadza
Kochana kciuki trzymamy mocno za to coby u Ciebie objawiła sie dziewczynusia a u Iwy chłopczyk

Nabuko to widzę że Twoja cierpliwość jest wystawiana na wielką próbę... no ale to jeszcze ,,tylko" miesiąc i się okaże co za mały uparciuch mieszka w Twoim brzuszku

Ale mi apetytu na taki ryż narobiłyścieeeee!!! Jutro zrobię na obiad taki ryż zapiekany z jabłkami i z cynamonem!!!!

Co do spania to ja śpię różnie ale najczęściej na prawym lub lewym boku. Na plecach mi jest wygodnie ale za to Pola się buntuje i nie lubi jak śpię na placach bo od razu zaczyna wariować mi w brzuchu Najlepiej spać na lewym boku i położyć sobie dodatkowo pod zgiętą prawą nogę poduchę, wtedy nie opieramy się na brzuszku i nie uciskamy go podczas snu.

Dziewczyny, ja brałam witaminy przez pierwsze 2 miesiące a potem dałam sobie na luz bo położna mi powiedziała że dziecko sobie samo ze mnie wyciągnie wszystkie wartościowe witaminy i mikroelementy i co najwyżej to mi mogą się łamać paznokcie lub wypadać włosy ale na razie nic takiego mi się nie dzieje - wręcz przeciwnie Poza tym codziennie zjem sobie jakieś owoce, sok, pomidorka, biały ser, jogurt, mleko, wędlinę itd. więc myślę że dziecku nic nie brakuje, ja wyniki morfologii mam dobre to po co mam się faszerować tą chemią.
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:53   #654
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

izzi z tym 68 to nie przesadzaj normalnie kupuje sie 56, jak duze dzieci to wtedy 62 spokojnie stracza. to 62 bedzie i tak troche przyduze bo raczej zadko rodza sie dziecki, ktore maja wiecej (szczerze mowiac to sie nawet z czyms takim nie spotkalam. max 59cm)
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 21:12   #655
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Moja corunia
Dziekuje Wam wszystkim dziewczynki za gratulacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lili.jpg (69,8 KB, 28 załadowań)
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 21:31   #656
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Lija córunię masz prześliczną!!!

Aniu, no ofkors zażartowałam z tym ,,68" Może po prostu kupię kilka śpiochów na 56 i kilka na 62 W końcu śpioszki nie są takie drogie
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 22:22   #657
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Amaretta - niech Cię skorpion nie przeraża, trochę dyplomacji i sprytu, i skorpion jest jak plastelinka (sama jestem skorpionem, mój małzonek też)

Ciuszków tez jeszcze nie mam, ani ciut ciut, wiec jest nas wiecej.

Iwa_iw - ja do 18tc tez nie przybierałam na wadze, a brzusio sobie rósł. Teraz niestety już przybrałam, na razie jestem 2kg na plusie.

Liatris - mój doktor tez na razie nie wspomina o tym tescie obciazenia glukozą. A następna wizyta jakos dopiero 25tc (a proponował wizyte w 27tc). Więc juz tez niewiem o co chodzi.

anuhaaaaaaaaaa - staram sie nie kłaść na wznak. Dośc często spie na prawym boku (zgaga mnie mniej piecze), ale do niedawna wygodniej było mi na lewym. Byle nie na brzuchu.


Kwas foliowy ułatwia przyswajanie zelaza, przynajmniej tak jest napisane na ulotce od mojego żelaza (z kwasem foliowym)
Co do witamin - no niby mam zalecenie żeby je brac, ale jakos mi to nie idzie
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 06:24   #658
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Lija piekna coreczka
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 06:35   #659
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Piękne panienki. Ja właśnie wychodzę podglądać moją jak tylko wrócę opowiem co i jak i czy czasem nie jest to Alanek jak twierdzi reszta społęczeństwa hehe.

miłego dnia, bo u mnie jakoś deszczowo
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 06:36   #660
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

WRZEŚNIOWO – PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2008




IX
1. żabulka21 (Beata, 23 lat) ost.@ 29.11.2007 t.p.06.09.2008 <klik> Szymon
2. Dorotka@ (Dorota, 25 lat) ost.@ 30.11.2007 / t.p. 07.09.2008 <klik> Natalka
3. Champs (Agnieszka, 27 lat) ost.@ 01.12.2007 t.p. 08.09.2008 <klik>
4. magflieg (Magda, 29 lat) ost.@ 01.12.2007 t.p. 08.09.2008 <klik> Emilka
5. JagnaK (Agnieszka, 23 lata) ost.@ 22.11.2007 t.p. 09.09.2008 <klik> Amelka
6. izzi (Iza, 34 lata) ost.@ 04.12.2007 t.p. 11.09.2008 <klik> Pola
7. jaroszania (Ania, 22 lata) ost.@ 05.12.2007 t.p. 12.09.2008 <klik> Antoś
8. misia-26 (Kasia) ost.@ 06.12.2007 t.p. 13.09.2008 <klik> chłopaczek
9. Lija28 (Anetta, 29 lat) t.p. 15.09.2008 <klik> Lily
10. anuhaaaaaaaaaa (Ania, 22 lata) ost.@ 09.12.2007 t.p.16.09.2008 <klik> Julia lub Jaś
11. goga144 (33 lata) ost.@ 09.12.2007 t.p. 16.09.2008 <klik>
12. Liatris (Karolina, 28 lat) ost.@ 14.12.2007 t.p. 20.09.2008 Michalinka
13. Wiktorynka (30 lat) ost.@ 14.12.2007 t.p.21.09.2008 chłopaczek
14. anah (Ania, 32 lata), ost.@ 17.12.2007 t.p. 23.09.2008 <klik>
15. kasieek23 (Kasia, 24 lat) ost.@ 23.12.2007 t.p. 27.09.2008 <klik> Aleksander
16. Ninunia (25 lat) ost @ 23.12.2007 t.p. 28.09.2008
17. kaolinait (Agnieszka) ost.@ 25.12.2007 t.p. 29.09.2008 <klik> Julia




X
1. 4n3t4 (Aneta, 24 lata) ost. @ 29.12.2007 t.p. 6.10.2008 <klik>
2. sylwia27 (Sylwia, 27 lat) ost @ 28.12.2007 t.p. 6.10.2008 Izabela lub Synek
3. nabuko (Justyna, 26 lat) ost.@ 03.01.2008 t.p. 10.10.2008 <klik> Tosia/Pola lub Filipek
4. Mylka (Maria, 26 lat), ost.@ 07.01.2008 tp. 13.10.2008
5. GoniaJ (Gosia, 27 lat) ost.@ 11.01.2008 t.p. 18.10.2008 <klik>
6. Amaretta (Asia, 30 lat) ost.@ 12.01.2008 t.p. 19.10.2008 <klik>
7. agnes23 ost.@ 15.01.2008 t.p. 21.10.2008 <klik>
8. Iwa_iw (Iwona, 26 lat) ost.@ 24.01.2008 t.p. 31.10.2008 <klik> Julia lub Kamil



...


Cześć dziewczyny!

Lija śliczna córeczka!

Ja dziś nie śpię od 5.30 hmmmm

Wybieram się do biblioteki uniwersyteckiej, mam nadzieję, że otwarta bo w Olsztynie Juwenalia. Chyba pierwszy raz w Juwenalia zajmę się nauką zawsze nie to mi było w głowie... Ale wcale mi nie żal, niby mogłabym pójść na jakiś koncert, ale wolę nie ryzykować. Jakoś nie ufam tysiącom pijanych studentów... Za to mój tż idzie, ja zrobię co najwyżej za taksówkę, żeby mi się po nocy nigdzie nie szlajał

magflieg trzymam kciuki!

Edytowane przez anuhaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2008-05-16 o 19:49
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.