Śląskie Panny Młode cz.III - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-05, 09:27   #631
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie zaręczona
Skomplikowana sprawa u nas z tym Aczkolwiek czekam na tą chwilę z utęsknieniem.

Wszystko zaczęliśmy planować koło października/listopada. Przeraziliśmy się ile sal/kapel jest pozajmowanych na 'nasz' termin.
heh, takie czasy nastały, że pragmatyzm się liczy, aczkolwiek oryginalna kolejność no to powodzenia i daj znać, jak sprawy pójdą do przodu

u nas były zaręczyny (wyczekiwane, choć byliśmy razem zaledwie 8 m-cy), a potem zadałam Ukochanemu pytanie, jeśli zaręczyny, to kiedy ślub, a on, że w następne wakacje, oczywiście nie zdawał sobie sprawy ile trzeba załatwić i że nie jest to takie proste, ale nie miałam ani wymarzonej daty, ani sali, ani zespołu, wymarzony był tylko Facet, a reszta sama się rozjaśniła (hehe, z perspektywy tak mogę gadać, ale co się nalatałam za wszystkim, to moje :P)
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 09:39   #632
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
heh, takie czasy nastały, że pragmatyzm się liczy, aczkolwiek oryginalna kolejność no to powodzenia i daj znać, jak sprawy pójdą do przodu

u nas były zaręczyny (wyczekiwane, choć byliśmy razem zaledwie 8 m-cy), a potem zadałam Ukochanemu pytanie, jeśli zaręczyny, to kiedy ślub, a on, że w następne wakacje, oczywiście nie zdawał sobie sprawy ile trzeba załatwić i że nie jest to takie proste, ale nie miałam ani wymarzonej daty, ani sali, ani zespołu, wymarzony był tylko Facet, a reszta sama się rozjaśniła (hehe, z perspektywy tak mogę gadać, ale co się nalatałam za wszystkim, to moje :P)
Ja mam to szczęście (i czasem nieszczęście ;P) z "lataniem za wszystkim" że moja mama bardzo aktywnie bierze udział w przygotowaniach i to mnie bardzo odciąża. Czasami sobie myślę, że to nie moje wesele tylko jej ;P ale ja się nie przejmuję tyloma pierdołami co mama, może właśnie bardziej powinnam się nad tym pokłonić ;P
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 10:00   #633
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dziewczyny czy możecie polecić jakiś fajny zespół w naszych okolicach lub trochę dalej?

czas ucieka a my zespołu jeszcze nie wybraliśmy....
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 10:05   #634
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
heh, takie czasy nastały, że pragmatyzm się liczy, aczkolwiek oryginalna kolejność no to powodzenia i daj znać, jak sprawy pójdą do przodu

u nas były zaręczyny (wyczekiwane, choć byliśmy razem zaledwie 8 m-cy), a potem zadałam Ukochanemu pytanie, jeśli zaręczyny, to kiedy ślub, a on, że w następne wakacje, oczywiście nie zdawał sobie sprawy ile trzeba załatwić i że nie jest to takie proste, ale nie miałam ani wymarzonej daty, ani sali, ani zespołu, wymarzony był tylko Facet, a reszta sama się rozjaśniła (hehe, z perspektywy tak mogę gadać, ale co się nalatałam za wszystkim, to moje :P)

U nas to wszystko jest tak pogmatwane...

Mieszkamy ze sobą ponad 3,5 roku- to była decyzja z dnia na dzień, nieoczekiwana, nie byłam na nią kompletnie przygotowana, szczególnie, że chciałam, żeby to nastąpiło po ślubie. Siła wyższa.

Mieszkaliśmy sobie i było nam wspaniale, kolejne lata wspólne leciały i pewnego dnia stwierdziliśmy, że może weźmiemy ślub ? Data, która nam się podobała została zapisana, stworzyła się pierwsza lista gości i pierwsze maile jak z salami. I pierwszy szok, że co, już tyle zajęte?

Stwierdziliśmy, że albo teraz albo nigdy i tak to wszystko się potoczyło O pierścionku z pewnością poinformuję

Jakiś miesiąc temu tż wydrukował kilka kartek pierścionków, przyszedł do mnie i pyta, który bym wybrała ! Byłam w wielkim szoku, ale o nic nie pytałam tylko wskazałam

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Ja mam to szczęście (i czasem nieszczęście ;P) z "lataniem za wszystkim" że moja mama bardzo aktywnie bierze udział w przygotowaniach i to mnie bardzo odciąża. Czasami sobie myślę, że to nie moje wesele tylko jej ;P ale ja się nie przejmuję tyloma pierdołami co mama, może właśnie bardziej powinnam się nad tym pokłonić ;P
O ile jest to pomaganie w przyjaznej atmosferze, to nic tylko się cieszyć Moja mama trochę już nie ogarnia wesel z obecnych czasów. Ostatnie 'robiła' jakieś 10 lat temu mojej siostrze i generalnie wszystko się zmieniło

A w przyszłym tygodniu wpadają teście żeby porozmawiać o weselu Już jestem ciekawa tych spotkań


---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie polecić jakiś fajny zespół w naszych okolicach lub trochę dalej?

czas ucieka a my zespołu jeszcze nie wybraliśmy....

Nostrado
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 10:26   #635
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie polecić jakiś fajny zespół w naszych okolicach lub trochę dalej?

czas ucieka a my zespołu jeszcze nie wybraliśmy....
przejrzyj moje posty z tej strony https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post39212355
Troche tam pisałam o zespołach, w tym też o tym, który my wybraliśmy.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 14:16   #636
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość



Nostrado
Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
przejrzyj moje posty z tej strony https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post39212355
Troche tam pisałam o zespołach, w tym też o tym, który my wybraliśmy.
Dziękuję Kochane
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 16:54   #637
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie polecić jakiś fajny zespół w naszych okolicach lub trochę dalej?

czas ucieka a my zespołu jeszcze nie wybraliśmy....
My będziemy mieć zespół Joy Hunters z Gliwic. Wydają się być bardzo ok. Grają ponoć wszytko ale ich konik to jazz
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 13:24   #638
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dziewczyny zamówiłam dzisiaj butki ślubne
Zamawiałam na bialebuty.com.pl
Dodaję w załączniku model, tylko ja sobie zamówiłam buty wykonane ze skórki śmietankowej perłowej (tu rodzaj skóry: http://bialebuty.com.pl/pl/p/Buty-A-...IETANKOWA/2730).
W zeszłym tygodniu wysłałam do nich prośbę o wysłanie próbek materiału. Przyszły dzisiaj rano. Chciałam na początku zrobić sobie buty amarantowe z atłasu (piękny kolor mają na sklepie!), ale boję się, że w dniu mojego ślubu będzie padać i że je sobie zniszczę. Brałam też pod uwagę jasne ecru ze skóry, ale po zobaczeniu próbek stwierdziłam, że najlepsze będą te perłowe śmietankowe. Kolory skór ecru i jasne ecru, które ten sklep proponuje są na moje oko bardzo ciemne. Cieszę się, że nie kupiłam bez sprawdzenia próbek koloru, bo bym żałowała. Moja suknia jest w bardzo jasnym ecru, no w zasadzie śmietankowa i gdybym kupiła buty jasne ecru, to miałabym o wiele ciemniejsze buty niż sukienkę.

Cały czas się biję z myślami i zastanawiam, czy nie kupić drugiej pary butów, tylko w amarancie...niewykluczone przecież, że będzie ładna pogoda...

Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 635e01aaa6d4215d5424628a80be1bdd (1).jpg (14,9 KB, 16 załadowań)
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 13:35   #639
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ja jestem w trakcie poszukiwań kamerzysty i fotografa. Na MP Studios mnie nie stać, ale może ktoś ma coś tańszego godnego polecenia?
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 15:13   #640
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
My będziemy mieć zespół Joy Hunters z Gliwic. Wydają się być bardzo ok. Grają ponoć wszytko ale ich konik to jazz
Fajni

my jednak wybraliśmy Nostrado

jazz i ambitne piosenki to nie nasze klimaty na wesele
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 17:34   #641
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Fajni

my jednak wybraliśmy Nostrado

jazz i ambitne piosenki to nie nasze klimaty na wesele
to też nie nasze klimaty na wesele, ale wybraliśmy ich bo są po prostu świetnie wykształconymi muzykami. Nie chcemy żeby ciągle jazz zapodawali bo nasi goście by posnęli.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 17:56   #642
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
Ja jestem w trakcie poszukiwań kamerzysty i fotografa. Na MP Studios mnie nie stać, ale może ktoś ma coś tańszego godnego polecenia?
Co do kamerzysty to my mamy http://synergiahd.pl/ - sympatyczne małżeństwo z Dąbrowy G.
Co do fotografa to mamy Rafała Podstawnego http://podstawny.com/ - ale cenowo dośc wysoko stoi.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 10:01   #643
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Co do kamerzysty to my mamy http://synergiahd.pl/ - sympatyczne małżeństwo z Dąbrowy G.
Co do fotografa to mamy Rafała Podstawnego http://podstawny.com/ - ale cenowo dośc wysoko stoi.

Dziękuję :0 Już biore się za oglądanie
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:01   #644
squirel
Raczkowanie
 
Avatar squirel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 38
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

A czy któraś z Was może również polecić jakiegoś kamerzystę? To mój w sumie chyba ostatni kłopot... Kompletnie nie mam pojęcia kogo wziąć ;/ nie ukrywam, że liczy się również cena, żeby nie było zbyt drogo bo wiadomo, że niektórzy mają ceny kosmiczne
squirel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 22:23   #645
missbennet
Zakorzenienie
 
Avatar missbennet
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 698
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochane
Tycikata, zdradzisz z czym walczysz? (twój podpis pod każdym postem mnie intryguje )
missbennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 08:29   #646
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Hejka Laski

Madzia, natchnęłaś mnie i chyba sama będę próbować zrobić nam takie figurki na torcik :P

Aaaaa dzisiaj ma przyjść zamówiona biżuteria

Jedną - kulki do uszu i wisiorek Swarovski w kolorze czerownym już mam w domu - to na zmiane w trakcie wesela

Aha Magda pisałam do White Bride, o pomoc w doborze woalki której ciągle nie mam. Wysłalam im zdjęcia sukienki, mnie w sukience i tego co już mam, i one napisały, że widza ze sama wiem jak chce wyglądać, że gratulują stylizacji i, że każda woalka będzie pasować

ale mi pomogły

Pozdrawiam

P.S. Już rozdalismy pierwsze zaproszenia w Święta
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 08:55   #647
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Hejka Laski

Madzia, natchnęłaś mnie i chyba sama będę próbować zrobić nam takie figurki na torcik :P

Aaaaa dzisiaj ma przyjść zamówiona biżuteria

Jedną - kulki do uszu i wisiorek Swarovski w kolorze czerownym już mam w domu - to na zmiane w trakcie wesela

Aha Magda pisałam do White Bride, o pomoc w doborze woalki której ciągle nie mam. Wysłalam im zdjęcia sukienki, mnie w sukience i tego co już mam, i one napisały, że widza ze sama wiem jak chce wyglądać, że gratulują stylizacji i, że każda woalka będzie pasować

ale mi pomogły

Pozdrawiam

P.S. Już rozdalismy pierwsze zaproszenia w Święta
hej
Pochwal się figurkami jak cos urzeźbisz
No to panie z bloga Cie tylko utwierdzily w przekonaniu, ze dobrze wybrałaś.
My też rozdaliśmy trochę zaproszeń w Święta. Poztstałe m.in. w weekend majowy
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:31   #648
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
hej
Pochwal się figurkami jak cos urzeźbisz
No to panie z bloga Cie tylko utwierdzily w przekonaniu, ze dobrze wybrałaś.
My też rozdaliśmy trochę zaproszeń w Święta. Poztstałe m.in. w weekend majowy

Eeee na razie to sie tylko zastanawiam czy się na to porwę. Czy ta masa termoutwardzalna która używałaś to po prostu jest modelina?

My też chyba rozdamy parę zaproszeń w weekend majowy

Postanowiłam, że zrobię numerację stołów - będą okrągłe i na pewno ułatwi to gościom odnalezienie swojego miejsca. Mam nadzieję, że Szafranowy Dwór dysponuje sztalugami :P

Edytowane przez Słodkaaa
Czas edycji: 2013-04-10 o 09:36
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:36   #649
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Eeee na razie to sie tylko zastanawiam czy się na to porwę. Czy ta masa termoutwardzalna która używałaś to po prostu jest modelina?

My też chyba rozdamy parę zaproszeń w weekend majowy
hmm, na opakowaniu nie jest napisane, ze to modelina. Wg mnie jest duzo lepsza od modeliny (swego czasu sporo lepilam wlasnie z modeliny). Nie robi sie taka ciapowata po pewnym czasie trzymania w dłoniach.
Nie wiem czy podawałam linka, ale kupowałam tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=3082933432
Na aukcji akurat piszą, że to modelina. Wybierałam z grupy fimo classic.
Ja dziś się muszę wziąć za dokończenie swoich figurek, dorobienie roweru, wypieczenie i lakierowanie

Co do sztalug to najlepiej podpytać wcześniej. Nasza sala nie posiada, ale udało mi się pożyczyć od dziewczyny z asp. Na sztaludze planujemy mieć ta ramę na podpisy dla gości, zamiast tradycyjnej księgi gości.

Edytowane przez madziocha
Czas edycji: 2013-04-10 o 09:38
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 10:19   #650
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
hmm, na opakowaniu nie jest napisane, ze to modelina. Wg mnie jest duzo lepsza od modeliny (swego czasu sporo lepilam wlasnie z modeliny). Nie robi sie taka ciapowata po pewnym czasie trzymania w dłoniach.
Nie wiem czy podawałam linka, ale kupowałam tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=3082933432
Na aukcji akurat piszą, że to modelina. Wybierałam z grupy fimo classic.
Ja dziś się muszę wziąć za dokończenie swoich figurek, dorobienie roweru, wypieczenie i lakierowanie

Co do sztalug to najlepiej podpytać wcześniej. Nasza sala nie posiada, ale udało mi się pożyczyć od dziewczyny z asp. Na sztaludze planujemy mieć ta ramę na podpisy dla gości, zamiast tradycyjnej księgi gości.

Właśnie miałam sie Ciebie pytać jakiego rodzaju Fimo użyłaś tam piszą, że classic to dla zaawansowanych, wiec nie wiem czy sobie poradzę. Chyba musze zaryzykować. Nie chcę zamawiać figurek za 150 zł z przesyłką, dla mnie to za drogo. I tak wesele będzie nas kosztować w... duzo

My równiez będziemy potrzebować dwóch sztalug, bo zamierzamy wystawić drzewo życzeń dla gości.

O takie:

http://www.pakamera.pl/inne-drzewo-w...y-nr747684.htm

Myślę o białym tle, czarnym drzewie i czerwonych listkach. Jak myślisz?

Aha, nie wiem na których figurkach sie wzorować ewentualnie pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 356IMG_0062.jpg (27,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mirauncut-com.jpg (31,7 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez Słodkaaa
Czas edycji: 2013-04-10 o 10:24
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:30   #651
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Właśnie miałam sie Ciebie pytać jakiego rodzaju Fimo użyłaś tam piszą, że classic to dla zaawansowanych, wiec nie wiem czy sobie poradzę. Chyba musze zaryzykować. Nie chcę zamawiać figurek za 150 zł z przesyłką, dla mnie to za drogo. I tak wesele będzie nas kosztować w... duzo

My równiez będziemy potrzebować dwóch sztalug, bo zamierzamy wystawić drzewo życzeń dla gości.

O takie:

http://www.pakamera.pl/inne-drzewo-w...y-nr747684.htm

Myślę o białym tle, czarnym drzewie i czerwonych listkach. Jak myślisz?
Tez bałam się, że skoro jest dla zaawansowanych to sobie nie poradzę. Naprawdę przyjemnie się z niej lepi. Pamiętaj tylko, żeby powierzchnia na którejnp. wałkujesz modelinę była całkowicie czysta, ręce również. Ja trochę zawaliłam, bo jak lepiłam to miałam na sobie czarna bluzę i sporo takich czarnych drobnych niteczek zostalo w tej modelinie. Moze uda mi sie to jakos zalakierowac.

Hmm, tylko czy czerwone listki nie będą za ciemne? Będzie na nich dobrze widać podpisy? Ja chyba poszłabym w jakies stonowane tło, np beż, trochę listków czerwonych (żeby podkreslić Twoj kolor przewodni) a pozostałe jasne, żeby dobrze kontrastowały z podpisami.


Wow teraz doczytałam Będziecie mieli zajączki na torcie? Te pierwsze są super. Zajączek z Krecika tez jest fajny

Edytowane przez madziocha
Czas edycji: 2013-04-10 o 10:32
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:51   #652
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Tez bałam się, że skoro jest dla zaawansowanych to sobie nie poradzę. Naprawdę przyjemnie się z niej lepi. Pamiętaj tylko, żeby powierzchnia na którejnp. wałkujesz modelinę była całkowicie czysta, ręce również. Ja trochę zawaliłam, bo jak lepiłam to miałam na sobie czarna bluzę i sporo takich czarnych drobnych niteczek zostalo w tej modelinie. Moze uda mi sie to jakos zalakierowac.

Hmm, tylko czy czerwone listki nie będą za ciemne? Będzie na nich dobrze widać podpisy? Ja chyba poszłabym w jakies stonowane tło, np beż, trochę listków czerwonych (żeby podkreslić Twoj kolor przewodni) a pozostałe jasne, żeby dobrze kontrastowały z podpisami.


Wow teraz doczytałam Będziecie mieli zajączki na torcie? Te pierwsze są super. Zajączek z Krecika tez jest fajny

Właśnie zastanawiam się nad tymi kolorami. Może czerwone tło, czarne drzewo i białe listki?

Tak, chcielibyśmy mieć zajączki bo tak też się będziemy nazywać
Te pierwsze są takie bardziej subtelne, ale czy uda mi się je choć trochę odtworzyć?
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 11:13   #653
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiam się nad tymi kolorami. Może czerwone tło, czarne drzewo i białe listki?

Tak, chcielibyśmy mieć zajączki bo tak też się będziemy nazywać
Te pierwsze są takie bardziej subtelne, ale czy uda mi się je choć trochę odtworzyć?
Z czerwonym tłem może być ciekawie - tak wyraziście. Będziecie pozniej wieszali to drzewo u siebie na ścianie? Żeby ten czerwony tez wam jako tako potem pasował
No to super pomysł z tymi zajaczkami - bardzo oryginalny. Na pewno dasz radę. Zacznij od stożka, który robi za tułów, potem kulka jako głowa itd Jeśli chodzi o kwiatuszki to wałkujesz cienki długi rulonik, rozwałkowujesz go, wiec tworzy się cienki paseczek modeliny i zwijasz go.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 11:26   #654
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Z czerwonym tłem może być ciekawie - tak wyraziście. Będziecie pozniej wieszali to drzewo u siebie na ścianie? Żeby ten czerwony tez wam jako tako potem pasował
No to super pomysł z tymi zajaczkami - bardzo oryginalny. Na pewno dasz radę. Zacznij od stożka, który robi za tułów, potem kulka jako głowa itd Jeśli chodzi o kwiatuszki to wałkujesz cienki długi rulonik, rozwałkowujesz go, wiec tworzy się cienki paseczek modeliny i zwijasz go.

Po ślubie prawdopodobnie (na 90%) wyprowadzamy się ze Śląska i zamierzamy kupić mieszkanie, więc gdzieś wcisnę ten obrazek - chciałabym włożyć to w antyramę, może być ciekawym "obrazem"

Dzięki za wskazówki odnośnie lepienia

A teraz ide ogarnąć chałupkę i biorę się za jakiś obiad "Kokardki pod beszamelem"
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 20:21   #655
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Są moje błyskotki cudowne
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 21:49   #656
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cześć dziewczyny!

Dawno mnie tu nie było, ale ładnie nadrobiłam widziałam kilka dziewczyn z Gliwic i się zastanawiam czy nie bierzemy ślubu w tym samym kościele ja mam msze o 14:00

Poza tym dalej nie mam kosmetyczki, a pisałyście, że już większość zarezerwowana... mam nadzieję, że jeszcze jakąś dobrą znajdę
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 15:20   #657
Laacroossee
Raczkowanie
 
Avatar Laacroossee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do Laacroossee
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Hej ! Kobiety

Dawno mnie tu nie było , ale wszystko nadrabiam.
A więc zaproszenia zostały rozdane zaraz po Wielkanocy , poszło dosyć sprawnie bo zaledwie 4 dni . Rozdaliśmy 40 zaproszeń a 6 jeszcze zostało na przyszły tydzień. W czerwcu ostatnia przymiarka , welon kupiony , buty , bielizna , bolerko . Wódka przyjedzie w przyszłym tygodniu a napoje pod koniec maja .
Dziś zamówiłam kuferek zamykany na klucz z myślą o prezentach ( kopertach) oddam go do pomalowania i przyozdobienia przyjaciółce , która ma takie zdolnośći bo ja takich nie posiadam. Ozdoby na płot i brame gotowe i schowane . Po majówce tylko ciasto i tort zostało nam zamówić no i dla Tż-ta garnitury , buty , koszule itp oraz obrączki ale to w maju. Ahaaaaa zapomniałabym suknia na poprawiny ciągle szukam nic mi sie nie podoba albo już sama nie wiem. W maju do Księdza idziemy spisać protokół no i narazie tyle. Jeszcze ucze Tż-ta tańczyć , bo jakoś opornie mu to idzie . Piosenka na pierwszy taniec to Wybieram Cię albo , Tylko w twoich dłoniach . Na podziękowania dla rodziców mamy dwa pomysły albo kosz wiklinowy jasny ze słodkościami i alkoholami i w środku kwiaty , bądź albumy ze skóry na zdjęcia . Więc tak to narazie wygląda , stresu narazie nie ma , dużo myślenia i robienia . Całe szczęscie że zaproszenia rozdane , herbaty i kawy wypite i na tyle starczy .!!!
__________________
Razem od 17.08.2007 r.
Zaręczeni od 08.04.2011 r
.

Ślubujemy 20.07. 2013r.


Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera.


Laacroossee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 18:29   #658
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Co do kamerzysty to my mamy http://synergiahd.pl/ - sympatyczne małżeństwo z Dąbrowy G.
Co do fotografa to mamy Rafała Podstawnego http://podstawny.com/ - ale cenowo dośc wysoko stoi.
fotograf świetny! zazdraszczam
chociaż nasz robi zdjęcia w podobnym stylu ile płacicie jeśli można wiedzieć?



Cytat:
Napisane przez missbennet Pokaż wiadomość
Tycikata, zdradzisz z czym walczysz? (twój podpis pod każdym postem mnie intryguje )
z wypadaniem włosów....
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 10:49   #659
missbennet
Zakorzenienie
 
Avatar missbennet
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 698
Odp: Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
z wypadaniem włosów....
Oooo, zdradzisz kuracje?

wysłane z tapatalk
missbennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 11:45   #660
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Odp: Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez missbennet Pokaż wiadomość
Oooo, zdradzisz kuracje?

wysłane z tapatalk
ja niestety też mam z tym problem... już wszystkiego próbowałam, ale efekty były średnie, no ale mi wypadają poprzez hormony
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 17:40:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.