Bukiety ślubne cz.III - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 20:53   #631
diwina
Raczkowanie
 
Avatar diwina
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 102
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Doradźcie mi też, kochane.
Moja suknia będzie bardzo podobna do załączonej. Myślę o romantycznym bukiecie w pastelowych kolorach - błękit, róż, fiolet. Nie mam pojęcia, jaki powinien być kształt, kwiaty i czy 3 kolory w jednym bukiecie, to nie za dużo .
diwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 12:10   #632
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez rota29 Pokaż wiadomość
Postanowiłam również wkleić kilka fotek , które mnie osobiście bardzo się spodobały. Uważam że są bardzo urocze. A może ktoś tak samo uzna Życzę udanych poszukiwań wymarzonego bukietu
na pierwszym zdjęciu oprócz gerberów co jest? te kulki? jarzębina? bardzo interesujący
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 12:13   #633
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

bukiety, które mi sie podobają, może komuś sie przyda
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 13:20   #634
mikaa23
Rozeznanie
 
Avatar mikaa23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 770
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Dziewczyny też proszę o pomoc,
niestety nie mam zdjęcia sukienki ale postaram się opisać: biała, prosta, w kształcie litery A z koronkowymi rękawkami 3/4. Ja mam 161 cm + 7 cm obcas, średnia budowa ciała, brunetka. Myślę o niewielkim okrągłym bukiecie ale nie mam pomysłu z jakich kwiatów i w jakim kolorze Ślub pod koniec października.
mikaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:27   #635
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Ja osobiście zamiast błękitu wybrałabym biel. Biel róż i fiolet , do tego troszkę żywej zieleni i bukiet będzie przepiękny. Jeżeli chodzi o kształt to proponuję Ci kulkę. Rączka może być wykończona koronką tak jak Twój gorset . Dodatkowo na jej końcu może być zamocowany kryształ - jeżeli posiadasz takowe na sukni będzie to idealnie tworzyć jedną całość.
Poniżej daję kilka propozycji
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:34   #636
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

To jest Hypericum - zwany potocznie dziurawcem
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 07:01   #637
rota29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Z tego co mnie poinformowano to jest to podobno kawa ozdobna ale na 100% nie wiem czy faktycznie tak to się nazywa
rota29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 09:35   #638
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

też masz rację co kraj to obyczaj jak ja to mówię ja wolę nazywać to kawą bo łatwiejsze do zapamiętania
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:46   #639
justinaa9
Raczkowanie
 
Avatar justinaa9
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 242
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam serdecznie
Za 2 tygodnia jest mój wielki dzień a ja nadal nie wybrałam bukietu.
Bardzo proszę Was o pomoc, bo zupełnie nie znam się na kwiatach, a jeszcze wczoraj dowiedziałam się, że teraz w październiku mamy bardzo ograniczony wybór co do kwiatów.
Moja sukienka jest w stylu hiszpańskim, będę miała włosy pokręcone i upięte na bok (jestem blondynką), z kwiatem we włosach. Chciałam bardzo coś w kolorze ciemnej czerwieni (bo TŻ będzie miał taki właśnie krawat), ale nie tylko. Chciałabym to połączyć z kolorem śmietankowym lub ecri, i jakiś pomiędzy, np. różowy. Dodatkowo chcę, żeby było też trochę zieleni w bukiecie. Nie chce takich typowych bombek, może troszeczkę zwiasać z bukietu.
Będę bardzo wdzięczna z pomoc.
Załączam zdjęcie sukni, ale na modelce, bo nie mam zdjęć z przymiarki. Moja różni się trochę, bo ma troszkę więcej falban i delokt serduszko.
__________________
justinaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 01:01   #640
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez justinaa9 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Za 2 tygodnia jest mój wielki dzień a ja nadal nie wybrałam bukietu.
Bardzo proszę Was o pomoc, bo zupełnie nie znam się na kwiatach, a jeszcze wczoraj dowiedziałam się, że teraz w październiku mamy bardzo ograniczony wybór co do kwiatów.
Moja sukienka jest w stylu hiszpańskim, będę miała włosy pokręcone i upięte na bok (jestem blondynką), z kwiatem we włosach. Chciałam bardzo coś w kolorze ciemnej czerwieni (bo TŻ będzie miał taki właśnie krawat), ale nie tylko. Chciałabym to połączyć z kolorem śmietankowym lub ecri, i jakiś pomiędzy, np. różowy. Dodatkowo chcę, żeby było też trochę zieleni w bukiecie. Nie chce takich typowych bombek, może troszeczkę zwiasać z bukietu.
Będę bardzo wdzięczna z pomoc.
Załączam zdjęcie sukni, ale na modelce, bo nie mam zdjęć z przymiarki. Moja różni się trochę, bo ma troszkę więcej falban i delokt serduszko.
Znalazłam coś takiego z kwiatów dostępnych w październiku, możę coś Ci się spodoba, albo zainspiruje. Ja bym postawiła na cantedeski czerwono-purpurowe ze storczykiem
shantala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 09:04   #641
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez justinaa9 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Za 2 tygodnia jest mój wielki dzień a ja nadal nie wybrałam bukietu.
Bardzo proszę Was o pomoc, bo zupełnie nie znam się na kwiatach, a jeszcze wczoraj dowiedziałam się, że teraz w październiku mamy bardzo ograniczony wybór co do kwiatów.
Moja sukienka jest w stylu hiszpańskim, będę miała włosy pokręcone i upięte na bok (jestem blondynką), z kwiatem we włosach. Chciałam bardzo coś w kolorze ciemnej czerwieni (bo TŻ będzie miał taki właśnie krawat), ale nie tylko. Chciałabym to połączyć z kolorem śmietankowym lub ecri, i jakiś pomiędzy, np. różowy. Dodatkowo chcę, żeby było też trochę zieleni w bukiecie. Nie chce takich typowych bombek, może troszeczkę zwiasać z bukietu.
Będę bardzo wdzięczna z pomoc.
Załączam zdjęcie sukni, ale na modelce, bo nie mam zdjęć z przymiarki. Moja różni się trochę, bo ma troszkę więcej falban i delokt serduszko.
Może spodoba Ci się coś z tego:

Edytowane przez happy2gether
Czas edycji: 2010-09-18 o 09:07
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 09:54   #642
monikazmc
Raczkowanie
 
Avatar monikazmc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Mogła byś wstawić zdjęcia tej sukni ślubnej?? Też właśnie chce mieć taką suknię
monikazmc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:38   #643
mrowkaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

A oto mój bukiet ślubny. Może kogoś zainspiruje
mrowkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:40   #644
mysia_21kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 25
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
bukiety, które mi sie podobają, może komuś sie przyda

Podoba mi sie ten z czerwonych goździków tzn bardziej kształt niz kolor, ja chciałabym coś w róży dosyć mocnym lub mieszane odcienie, hmm ostatnio bardzo mi sie podobają goździki i w tym 3 storczyki, które jak motylki wyglądaja. Chciałabym mieć stroczyka we włosach i zarówno goździki w bukiecie- co myślicie?? Macie jakieś bukiety fajne tego typu??
__________________
Mój Ślub ==> 06.08.2011r

Edytowane przez mysia_21kr
Czas edycji: 2010-09-18 o 14:52
mysia_21kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 00:01   #645
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez mysia_21kr Pokaż wiadomość
Podoba mi sie ten z czerwonych goździków tzn bardziej kształt niz kolor, ja chciałabym coś w róży dosyć mocnym lub mieszane odcienie, hmm ostatnio bardzo mi sie podobają goździki i w tym 3 storczyki, które jak motylki wyglądaja. Chciałabym mieć stroczyka we włosach i zarówno goździki w bukiecie- co myślicie?? Macie jakieś bukiety fajne tego typu??
Pomysł fajny, bardzo mi się podobają storczyki we włosach. Co do zdjęć bukietów to oprócz tego co dodała ewalana, mam jeszcze coś takiego. Jeden nie ma goździków, ale zawsze można pokombinować i pozmieniać te kwiaty na goździki
shantala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 08:33   #646
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cześć
Marzył mi się bukiet kaskadowy z eustomy i moich ukochanych stroczyków.
Jednak wczoraj rozmawiałam z koleżanką,która zajmuje się florystyką i powiedziała mi,że storczyków nie polecałaby mi,bo "płaczą".Czyli jak w dzień ślubu będzie się zanosić na deszcz,to będzie się z nich sypać i mogę cała się ubrudzić.
Czy faktycznie tak może być?
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:51   #647
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez rota29 Pokaż wiadomość
Z tego co mnie poinformowano to jest to podobno kawa ozdobna ale na 100% nie wiem czy faktycznie tak to się nazywa
A czy ta kawa jest dostępna w styczniu? spodobał mi się bukiet łączący róże i kawę
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:34   #648
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć
Marzył mi się bukiet kaskadowy z eustomy i moich ukochanych stroczyków.
Jednak wczoraj rozmawiałam z koleżanką,która zajmuje się florystyką i powiedziała mi,że storczyków nie polecałaby mi,bo "płaczą".Czyli jak w dzień ślubu będzie się zanosić na deszcz,to będzie się z nich sypać i mogę cała się ubrudzić.
Czy faktycznie tak może być?
Witaj, w poście nr 623 przedstawiłam mój bukiet ślubny. Może Ci sie przyda i spodoba. Właśnie w nim były białe eustomy, storczyk tajlandzki i kantadeski oraz dużo zielonych dodatków. To był mój wymarzony bukiecik. Kwiatuszki się nie sypały i spokojnie przetrwają .Tydzień po ślubie bukiet wyglądał prawie idealnie oprócz miejscowych oklapnięć...
pozdrawiam
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 11:34   #649
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Witaj, w poście nr 623 przedstawiłam mój bukiet ślubny. Może Ci sie przyda i spodoba. Właśnie w nim były białe eustomy, storczyk tajlandzki i kantadeski oraz dużo zielonych dodatków. To był mój wymarzony bukiecik. Kwiatuszki się nie sypały i spokojnie przetrwają .Tydzień po ślubie bukiet wyglądał prawie idealnie oprócz miejscowych oklapnięć...
pozdrawiam
Dzięki,jest śliczny Już zapisałam sobie na dysku zdjęcie (jeśli pozwolisz).
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 22:55   #650
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

witam ślub biorę dopiero w maju, ale kompletnie nie znam się na kwiatach znalazłam pare bukietów, napewno w maju dostane tulipany, ale one chyba nie są zbyt trwałe, no i w butonierce nie wyglądają chyba najlepiej. Podobają mi się goździki, ale czy w maju je dostane?
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 21:13   #651
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
witam ślub biorę dopiero w maju, ale kompletnie nie znam się na kwiatach znalazłam pare bukietów, napewno w maju dostane tulipany, ale one chyba nie są zbyt trwałe, no i w butonierce nie wyglądają chyba najlepiej. Podobają mi się goździki, ale czy w maju je dostane?
Ja bym na Twoim miejscu wybrała piwonie. Pięknie prezentują się w bukietach Chociaż nie wiem czy nie kwitną dopiero w czerwcu
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:13   #652
kasia19wml
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

witam wszystkich.mam problem a mianowicie nie wiem jaki wybrac bukiet na ślub który bedzie 16 października br. niestety nie moge wstawic zdjecia zebyscie mogly mi doradzic jaki bukiet bedzie pasował ale spróbuje opisac moją suknie. otóż jest zakładana na szyi,z dekoltem a od bioder w dół plisowana... kolor sukni ekri.jaki kolor kwiatków ładnie sie prezentuje własnie do sukni ekri ? doradzcie mi...
z góry wielkie dzieki
kasia19wml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:02   #653
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez kasia19wml Pokaż wiadomość
witam wszystkich.mam problem a mianowicie nie wiem jaki wybrac bukiet na ślub który bedzie 16 października br. niestety nie moge wstawic zdjecia zebyscie mogly mi doradzic jaki bukiet bedzie pasował ale spróbuje opisac moją suknie. otóż jest zakładana na szyi,z dekoltem a od bioder w dół plisowana... kolor sukni ekri.jaki kolor kwiatków ładnie sie prezentuje własnie do sukni ekri ? doradzcie mi...
z góry wielkie dzieki
hmm... Kasia, bez zdjęcia będzie trudno. Może uda Ci się wkleić choć link ze zdjęciem podobnej sukni? Ważny jest kształt dekoldu, spódnicy, faktura materiału...
Przeglądnij też ten wątek, może ktoś wstawił podobną suknię, to bukiety będą dopasowane.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 17:19   #654
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Napisz też jaki kształt bukietu byś preferowała. A może macie wybrany jakiś kolor przewodni wesela? Wtedy też nam będzie łatwiej coś Ci podpowiedzieć.
Październik - jesień kojarzą mi się z pięknymi bukietami w kolorach pomarańczowym i czerwonym np. ze słoneczników i jesiennych liści. Gdzieś widziałam taki, jak znajdę to wrzucę...albo coś takiego jak poniżej
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:16   #655
kasia19wml
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

udało mi się wstawic zdjecie mojej sukni. co prawda w rzeczywistosci wygląda o wiele ładniej niz na zdjeciu ale lepsze takie niz w ogole.ahha,dodam jeszcze ze to jest tylko ślub cywilny.
kasia19wml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 22:53   #656
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie jak trwałe są goździki? Zwłaszcza interesuje mnie długość żywota kwiatka wpiętego we włosy?
goździki są raczej wytrzymałe, tak mi sie przynajmniej wydaje po obserwacji mojego bukietu ślubnego

Cytat:
Napisane przez mysia_21kr Pokaż wiadomość
Podoba mi sie ten z czerwonych goździków tzn bardziej kształt niz kolor, ja chciałabym coś w róży dosyć mocnym lub mieszane odcienie, hmm ostatnio bardzo mi sie podobają goździki i w tym 3 storczyki, które jak motylki wyglądaja. Chciałabym mieć stroczyka we włosach i zarówno goździki w bukiecie- co myślicie?? Macie jakieś bukiety fajne tego typu??
Taki podobny bukiet miałam jak na 3 zdjęciu(post 544), właśnie z goździków i ze storczyków.Pod spodem była jeszcze eustoma.Miały być intensywniejsze kolory ale w ostateczności cieszę się że zostało tak jak jest bo pasowało do koncepcji ogólnej tzn szarfy i krawata
W załącznikach bukieciki ze storczyków
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2010-09-26 o 23:01
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:00   #657
gazela123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam!
Proszę doradźcie mi. Biorę ślub 16 października i jeszcze nie wybrałam bukietu. Moja suknia to rybka, postaram się wkleić fotkę. Mam 173 cm wzrostu, włosy ciemny brąz. Myślałam o bukiecie z róż, róże + gerbery/storczyk, candesek. Kolor- raczej róż. Tylko zupełnie nie wiem co pasuje do takiej sukni- kształt bukietu kulka lub prosty bukiet z candesek? Nie chce bukietu z tzw. zwisem. Brosze doradźcie Kochane!
gazela123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 22:23   #658
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Wrzucam mój bukiecik. Zdjęcia średnie, ale innych jeszcze nie mam.
Bukiecik i całą oprawę kwiatową wykonywała mi floryska z Katowic p. A. Wylenzek, którą pozdrawiam
We włosach miałam takie małe róże, też dały radę i przetrwały całą noc.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 13:24   #659
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
Wrzucam mój bukiecik. Zdjęcia średnie, ale innych jeszcze nie mam.
Bukiecik i całą oprawę kwiatową wykonywała mi floryska z Katowic p. A. Wylenzek, którą pozdrawiam
We włosach miałam takie małe róże, też dały radę i przetrwały całą noc.
naprawdę śliczny bukiecik
popracowano nad doborem kwiatów i ich ułożeniem...
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 10:41   #660
benka99
Rozeznanie
 
Avatar benka99
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 654
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Może mi ktoś doradzi... Suknię mam białą typu princessa, dekolt w serduszko, bez szelek, na gorsecie aplikacje z kryształków Svarowskiego. Niestety nie mam zdjęcia;( Jestem wysoka (173cm), włosy ciemny brąz.
Chciałabym klasyczny bukiet, bez zwisów i jakichś udziwnień w kolorze biało-kremowo-fuksjowym/ciemno różowym. Mam ślub pod koniec sierpnia i nie mam pojęcie jakie znajdę wtedy kwiaty w kolorze fuksji .... Nie chcę storczyków. Macie jakieś propozycje/zdjęcia?
benka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-10 16:28:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.