Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-30, 18:41   #631
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

no ja to jestem chyba jedyną osobą na kuli ziemskiej która nie lubi młodej kapuchyMoja mama nie może wyjść z podziwu jak można mieć w pogardzie to warzywo Ale fakt ,teraz to pewnie naprochowana różnym dziadostwem ,choć prawda taka że co teraz bez dziadostwa..chyba tylko to co sobie sami wyhodujemy...

a czy któraś z kobietek idzie może 3/3???? bo też ten tryb rozważam.. eh, nie mam pojęcia na jaki przejść ale na 90% będę chciała zmienić...
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:03   #632
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
no ja to jestem chyba jedyną osobą na kuli ziemskiej która nie lubi młodej kapuchyMoja mama nie może wyjść z podziwu jak można mieć w pogardzie to warzywo Ale fakt ,teraz to pewnie naprochowana różnym dziadostwem ,choć prawda taka że co teraz bez dziadostwa..chyba tylko to co sobie sami wyhodujemy...

a czy któraś z kobietek idzie może 3/3???? bo też ten tryb rozważam.. eh, nie mam pojęcia na jaki przejść ale na 90% będę chciała zmienić...
ja szłam swego czasu trybem 3/3 i bylam bardzo zadowolona jednakże poźniej zmieniłam na 1/1 i to juz w ogole mi pasowało więc przy tym zostałam, a na chwilę obecna mam wiecej dni PW niz P więc nazwę to trybem mieszanym hehe

Laseczki weszłam na wage iiii waże mniej niż rano heheh ciekawe jak to możliwe po tylu wszamanych posiłkach wiec to chyba oznacza ze zegnam sie ze wzroscikiem...oby!
Mozeeee zobacze jutro 76,xxx hehe

Bylam dzis na zakupach w Lidlu i kupiłam sobie serki wiejskie lekki 2,5 % tł, pozniej zajrzałam do Kauflanda oczywiscie, sussina gold i slodzik w tabletkach do torebki jak w gosci ide heheh zaprawa do napojów soleo czy jakos tak, mleko menu B 0%, kefirki menu B 0% i mieskooo moje ukochane samo dobro mielone z indyka

dzis wypije jeszcze kefirek przed tv i to bedzie na tyle z mojej dzisiejszej konsumpcji
widze ze sporo napordukowałyscie więc mam co czytac hehe
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:19   #633
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Ja nienawidze mlodej kapusty!! mam ogromny problem z nia, tzn nie tylko z mloda.. najzwyczajniej w swicie jak ja zjem to wymiotuje..dlatego jej nie jem.
Dzis mam dzien pw i wlasnie wciskam salatke pomidor,ogorek zielony ( tak wiem ze nie powinno sie laczyc) kapusta pekinska,rzodkiewka,papry ka i wedlinka drobiowa i wiesniak. Wiecie co? Smakuje jak zupka chinska kurczakowa caly dzien dziub mi sie rusza bo jestem GLODNA! O zgrozo..
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:53   #634
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Ja nienawidze mlodej kapusty!! mam ogromny problem z nia, tzn nie tylko z mloda.. najzwyczajniej w swicie jak ja zjem to wymiotuje..dlatego jej nie jem.
Dzis mam dzien pw i wlasnie wciskam salatke pomidor,ogorek zielony ( tak wiem ze nie powinno sie laczyc) kapusta pekinska,rzodkiewka,papry ka i wedlinka drobiowa i wiesniak. Wiecie co? Smakuje jak zupka chinska kurczakowa caly dzien dziub mi sie rusza bo jestem GLODNA! O zgrozo..
o ,to się nie czuję osamotniona zwykła kapuchę to zjem, w gołąbkach np lubię też kiszoną ale młoda- bleeee
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:54   #635
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

ja jakos calkowicie odpuszczam, golabki jedynie na wloskiej.. ale zwyklej bialej to kiszona jak najbardzieej
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:00   #636
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
ja szłam swego czasu trybem 3/3 i bylam bardzo zadowolona jednakże poźniej zmieniłam na 1/1 i to juz w ogole mi pasowało więc przy tym zostałam, a na chwilę obecna mam wiecej dni PW niz P więc nazwę to trybem mieszanym hehe

Laseczki weszłam na wage iiii waże mniej niż rano heheh ciekawe jak to możliwe po tylu wszamanych posiłkach wiec to chyba oznacza ze zegnam sie ze wzroscikiem...oby!
Mozeeee zobacze jutro 76,xxx hehe

Bylam dzis na zakupach w Lidlu i kupiłam sobie serki wiejskie lekki 2,5 % tł, pozniej zajrzałam do Kauflanda oczywiscie, sussina gold i slodzik w tabletkach do torebki jak w gosci ide heheh zaprawa do napojów soleo czy jakos tak, mleko menu B 0%, kefirki menu B 0% i mieskooo moje ukochane samo dobro mielone z indyka

dzis wypije jeszcze kefirek przed tv i to bedzie na tyle z mojej dzisiejszej konsumpcji
widze ze sporo napordukowałyscie więc mam co czytac hehe
rozważe to 3/3 ,eh tyle wątpliwości i szukania optymalnego trybu
Nadia- to mamy podobne zakupy ,tzn ja wczoraj dokładnie to samo w Kaufie co Ty- Sussina i indorek ps, kup kiedyś wieśniaka z Kaufa- tez 2,5 % a chyba lepszy w smaku niż Lidlowski, ja kocham go dosłownie


a ja po raz setny oglądam Star Wars -Powrót Jedi bo właśnie leci na 2 darzę uwielbieniem Harrisona Forda całym sercem

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
ja jakos calkowicie odpuszczam, golabki jedynie na wloskiej.. ale zwyklej bialej to kiszona jak najbardzieej
aaaa ,no tak - ja nie rozróżniam w zasadzie czy włoska czy nie ,gołąbki też na włoskiej- bo teraz kojarzę że to właśnie tak się zowie no i kiszonka mniam Ale tak to- zasmażana itp - ohyda

a ja na jutro sobie całą misę sałatki kolorowej zrobiłam z kurakiem , a na obiad to chyba naleśniki ze szpinakiem będą , nie kotlety kalafiorowe jak planowałam... zielenina wygrała Choć kto wie co mi odbije jutro
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:05   #637
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Ja jutro P i jestem szalenie obrazona na Kauf.. od 2 dni nie ma Emilki kuuuutfa! Ja tak uwielbiam, w zasadziee duza czeesc mojego egzystencjonowania opiera sie na Emilkach..dzis kupilam Milblu serek homogenizowany naturalny 3% dodalam slodzik i odrobine jablkowego aromatu... Aaaale to bylo pyszne! Aaaaah
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 21:10   #638
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

dzięki za wyjaśnienie masz rację że wszystko jest w książce ale jestem dopiero w trakcie jej czytania, niestety przy małym półrocznym urwisie w domu ciężko czas na to znaleźć ale staram się jak mogę

jak widze dziewczyny wasze agi wyjściowe i te obecne to jestem pod mega wrażeniem, jesteście niesamowite !!!! ja początkuję ale wierzę że i mi się uda
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:15   #639
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Ja jutro P i jestem szalenie obrazona na Kauf.. od 2 dni nie ma Emilki kuuuutfa! Ja tak uwielbiam, w zasadziee duza czeesc mojego egzystencjonowania opiera sie na Emilkach..dzis kupilam Milblu serek homogenizowany naturalny 3% dodalam slodzik i odrobine jablkowego aromatu... Aaaale to bylo pyszne! Aaaaah
wpadnij do Kraka- u mnie Emilki jak za trzęsienie A tego homo z Milblu nie jadłam jakoś stronię od innych niż 0% , ale produkty Milblu uwielbiam. Ps a jaki masz ten aromat? proszkowy czy płynny? bo ja wlasnie planuje zakupić kilka nowych smaków i zastanawiam się na wyborem , wszystkie bym chciała

ps. ptasianka zrobiona a nawet nie zjadlam grama ...ochota odeszła- i dobrze

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
dzięki za wyjaśnienie masz rację że wszystko jest w książce ale jestem dopiero w trakcie jej czytania, niestety przy małym półrocznym urwisie w domu ciężko czas na to znaleźć ale staram się jak mogę

jak widze dziewczyny wasze agi wyjściowe i te obecne to jestem pod mega wrażeniem, jesteście niesamowite !!!! ja początkuję ale wierzę że i mi się uda
uda się uda, ważne żeby książka była przeczytana bo bez tego ciężko, ale z nami dasz radę
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:29   #640
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Milunia w proszku, nie wiem czemu ale te w proszku z wypiekarni o wiele bardziej mi pasuja niz te w plynie, niee wiem czemu. Ja sprobowalam pierwszy raz dzis, tylko dlatego ze bialka jest wiecej niz wegle+tluszcz..


Fasolinno powodzenia, trzymam kciuki
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:32   #641
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Milunia w proszku, nie wiem czemu ale te w proszku z wypiekarni o wiele bardziej mi pasuja niz te w plynie, niee wiem czemu. Ja sprobowalam pierwszy raz dzis, tylko dlatego ze bialka jest wiecej niz wegle+tluszcz..
no ja z wypiekarni mam uraz po kokosowym w proszku i się nie mogę jakoś już przekonać , w płynie ok. chętnie sobie zamówię jakieś nowe smaki od gostka z All co mam odbiór w Krk, ma b.duży wybór i czuję że i malinowy będzie i jabłkowy i nugat i adwokat i miodowy!
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 21:46   #642
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Ja jak przyjdzie wyplata to na pewno doposaze sie uwielbiam te aromaciki
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:46   #643
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Nadiia24 fajny ten pojemnik na jaja chyba sobie sprawię

Lorenai dzieki za info, szkoda że w pobliżu nie mam lidla, sporo tam przydatnych rzeczy ; a kisiel Delecty też jest na skorobii kukurydzianej czy taki zwyczajny ?

anaiss86 podaj ten sprawdzony przepis na naleśniki
a aromat taki zwykły dodajesz do farszu ? taki jak do ciast ? można ? jak nie to gdzie kupić specjalny

sweetthings a jak duży juz synek ? mi to cycki własnie znikły , wyglądam teraz jak Matka-Afryka

Trufla_ ja się zaparłam i póki co nie grzeszę, takze e II fazie trochę tu z wami posiedze jak nie macie nic przeciw
u mnie waga spada pomału , zaczęłam o 71 a teraz 68 ale walcze ile sił no i zamierzam lecieć 5/5 dziś kończe warzywka


a czy skrobia poza netem jest jeszcze gdzieś dostępna , gdzie tego szukac ?

anaiss86 fajne menu , mogłabym z toba jadać

coś mi się dziś w głowie kręci .... no nie dobrze
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:48   #644
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Nadiia24 fajny ten pojemnik na jaja chyba sobie sprawię

Lorenai dzieki za info, szkoda że w pobliżu nie mam lidla, sporo tam przydatnych rzeczy ; a kisiel Delecty też jest na skorobii kukurydzianej czy taki zwyczajny ?

anaiss86 podaj ten sprawdzony przepis na naleśniki
a aromat taki zwykły dodajesz do farszu ? taki jak do ciast ? można ? jak nie to gdzie kupić specjalny

sweetthings a jak duży juz synek ? mi to cycki własnie znikły , wyglądam teraz jak Matka-Afryka

Trufla_ ja się zaparłam i póki co nie grzeszę, takze e II fazie trochę tu z wami posiedze jak nie macie nic przeciw
u mnie waga spada pomału , zaczęłam o 71 a teraz 68 ale walcze ile sił no i zamierzam lecieć 5/5 dziś kończe warzywka


a czy skrobia poza netem jest jeszcze gdzieś dostępna , gdzie tego szukac ?

anaiss86 fajne menu , mogłabym z toba jadać

coś mi się dziś w głowie kręci .... no nie dobrze
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:53   #645
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

a te aromaty to jakieś specjalne rozumiem sa ,gdzie to kupić ? drogie ?

napisałam post i mi go wcięło

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

tak to jest , nowa i nie wie jeszcze o co kaman

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

jak znam życie to się zaraz wyświetli 5 razy to samo

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

a mogę prosić o przepis na chlebek z mikro
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 23:24   #646
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
a te aromaty to jakieś specjalne rozumiem sa ,gdzie to kupić ? drogie ?

napisałam post i mi go wcięło

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

tak to jest , nowa i nie wie jeszcze o co kaman

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

jak znam życie to się zaraz wyświetli 5 razy to samo

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

a mogę prosić o przepis na chlebek z mikro
w książce doktorka jest przepis lub na wielu blogach dukanowskich jak np TU
tam też jest odnośnik do sklepu WYPIEKARNIA gdzie można zakupić aromaty, chodzi o to by nie były na bazie cukru lub olejków,
Na Allegro też jak wpiszesz "aromat dukan" to wyskoczy wiele produktów.
W Kaufie też są np migdałowy ale mi nie podchodzi jakiś bardzo alkoholowy jest
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 05:55   #647
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzieeeeen dobry Slicznotki
Milego i grzecznego dnia z doktooorkieem
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:13   #648
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzien doberek Piękne

Ja mam dziś dobre wieści hehe spadł wzrost i jeszcze nieco ponad to, dzisiaj waga pokazała 76,3 kg !!!
Właśnie wciagam wieśniaka mmm pycha

Wszytskim gratuluje spadków
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:10   #649
agus235
Raczkowanie
 
Avatar agus235
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 472
GG do agus235
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Witam chudzinki
Ja muszę się pochwalić że weszłam do spodni które jeszcze niedawno były ciasne( nie zapinałam sie wogóle)
I mam pytanie przepraszam jeżeli się powtarza ale co to jest ptasianka
__________________
LENKA19.02.2008

IGOREK 3.03.2011

ZĄBKI
_______________________
Dukan start 14.05.2012
było 64 kg
jest 55 kg
faza III od 13.08.2012
agus235 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 09:22   #650
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
a te aromaty to jakieś specjalne rozumiem sa ,gdzie to kupić ? drogie ?

napisałam post i mi go wcięło

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

tak to jest , nowa i nie wie jeszcze o co kaman

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

jak znam życie to się zaraz wyświetli 5 razy to samo

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

a mogę prosić o przepis na chlebek z mikro
Jesteś nowa na Wizażu, dlatego Twoje posty przechodzą njeszcze przez moderatora Za kilka postów powinno być już okej
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:06   #651
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

super !!!! wiem jak to cieszy, bo ja tez zaczynam i wcisnęłam się w swoje sprzed ciąży radocha na całego , jest jeszcze kilka mniejszych par ale muszą poczekać,
tak trzymaj

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez agus235 Pokaż wiadomość
Witam chudzinki
Ja muszę się pochwalić że weszłam do spodni które jeszcze niedawno były ciasne( nie zapinałam sie wogóle)
I mam pytanie przepraszam jeżeli się powtarza ale co to jest ptasianka
a to jest ptasianka https://wizaz.pl/kulinaria/przepis_widok.php?id=1529 ja jeszcze nie robiłam ale wygląda pysznie
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:07   #652
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

śniadanko : sardynki i wiejski - mniam
i kawa musowo
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:08   #653
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez agus235 Pokaż wiadomość
Witam chudzinki
Ja muszę się pochwalić że weszłam do spodni które jeszcze niedawno były ciasne( nie zapinałam sie wogóle)
I mam pytanie przepraszam jeżeli się powtarza ale co to jest ptasianka
również
Uwielbiam, kiedy wchodze w ciuchy, o których już zapomniałam, bo wrzuciłam je w kąt by czekały na lepsze czasy (czytaj: by czekały aż znowu w nie wejdę ).
Ostatnio zorientowałam się, że przegapiłam moment, kiedy dobre były na mnie jedne z moich ulubionych jeansów. Teraz muszę je spinać agrafką od środka, ale to nic Nic nie cieszy na diecie tak jak za luźne spodnie. A pamiętam, jak nie przechodziły mi te spodnie przez uda
Jeżeli chodzi o ptasiankę to najbardziej podstawowy przepis jest TUTAJ .
Ja robię tak: szklanka wrzątku żeby rozpuścić żelatynę, czekam aż ostygnie. Daję serek homo 0% (najczesciej Maćkowy), mieszam ze słodzikiem. Do tego daję żelatynę, mieszam, dzielę na 2 części (albo na więcej, zalezy jak mi się akurat podoba; albo w ogóle nie dzielę), dodaję równe barwniki, aromaty. Wlewam do naczynia (najczęściej do takiego pojemnika hermetycznego) najpierw 1 warstwę, wkładam do lodówki. Potem jak trochę stężeje wlewam drugą warstwę i znowu do lodówki (i tak dalej, jeśli ma być więcej warstw). Zamiast aromatów możesz dodać kakao

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Dzien doberek Piękne

Ja mam dziś dobre wieści hehe spadł wzrost i jeszcze nieco ponad to, dzisiaj waga pokazała 76,3 kg !!!
Właśnie wciagam wieśniaka mmm pycha

Wszytskim gratuluje spadków
za spadek! Zawsze po wzroście/zastoju przychodzi ładny spadek


Muszę w końcu wejść na wagę, bo nawet nie wiem ile ważę teraz.
W dodatku ciągle spóźnia mi się @. Już 3 dzień. To się zwykle nie zdarza, bo przecież biorę Luteinę 50 i powinno być regularnie (a przynajmniej zwykle było). No nic, jeszcze poczekam.
Własnie udało mi się zjesć śniadanie (tak, wiem, już po 11 :P). Nie miałam czasu rano, bo wypadłam z domu jak poparzona, żeby zdażyć na ćwiczenia. I dopiero jak wróciłam mogłam coś na spokojnie zjęć (był kurczok z teflonu zalany gęstym jogrutem - ostatnio taka prościzna mi zasmakowała i 250g Pilosa 3% wiśniowo-czekoladowego )
A zaraz musze wracać znowu na uczelnię walczyć o termin egzaminu z prawa finansowego.
Miłego dnia Kochane!

Edytowane przez Oloosia
Czas edycji: 2012-05-31 o 10:14
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:09   #654
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

a kakao jakie dajesz, korzystasz z odtłuszczonego czy zwyczajne ?

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

śniadanko : sardynki i wiejski - mniam
no i kawa musowo
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:11   #655
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
a kakao jakie dajesz, korzystasz z odtłuszczonego czy zwyczajne ?

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

śniadanko : sardynki i wiejski - mniam
no i kawa musowo
ciemne kakao...odtłuszczone! np. decomoreno (dostepne w Biedronce)
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:13   #656
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

od wczoraj kręci mi się w głowie .... a dziś dostałam okres, myślicie że to zamulenie to od tego ? troche się niepokoję bo jestem sama w domu z brzdącem no i gdybym tak padała to leże do 15 dopóki mąż nie wróci z pracy
a jak jest z kg przy okresie , zatrzymują się u was czy normalny spadek ?

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
super !!!! wiem jak to cieszy, bo ja tez zaczynam i wcisnęłam się w swoje sprzed ciąży radocha na całego , jest jeszcze kilka mniejszych par ale muszą poczekać,
tak trzymaj

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------



a to jest ptasianka https://wizaz.pl/kulinaria/przepis_widok.php?id=1529 ja jeszcze nie robiłam ale wygląda pysznie
Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
ciemne kakao...odtłuszczone! np. decomoreno (dostepne w Biedronce)
no to jutro gonię do biedronki, w tesco i lidlu tez sporo rzeczy które polecacie ale niestety tych marketów nie mam w okolicy


a twój spadek extra wow, pozazdrościć
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:15   #657
agus235
Raczkowanie
 
Avatar agus235
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 472
GG do agus235
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Fasolinno i Oloosia wielkie dzięki
__________________
LENKA19.02.2008

IGOREK 3.03.2011

ZĄBKI
_______________________
Dukan start 14.05.2012
było 64 kg
jest 55 kg
faza III od 13.08.2012
agus235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:17   #658
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dziewczyny drogie , to sie naodchudzalam , schudlam 2 kil.o i tyle ,a od dwoch dni cienko mi idzie bo.... dostalam okres jak nigdy ,malo do tego gesta czarna wydzielina , brzch jak balon i bole straszne ,a nigdy mnie brzuch przy @ nie bolal Myslicie ,ze moj organizm tej diety nie trawi ?

Mysle nad zmienieniem troche dukana tzn ,dalej zero wegli ,ale nie wiem moze troche tluszcz wprowadzic i np 2 jablka w tygodni hmm co myslicie? Bo to nioe sa jakies problemy k bo bylam miesiac temu i gina , cytologia ok wiec to musi byc ta dieta
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:22   #659
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie , to sie naodchudzalam , schudlam 2 kil.o i tyle ,a od dwoch dni cienko mi idzie bo.... dostalam okres jak nigdy ,malo do tego gesta czarna wydzielina , brzch jak balon i bole straszne ,a nigdy mnie brzuch przy @ nie bolal Myslicie ,ze moj organizm tej diety nie trawi ?

Mysle nad zmienieniem troche dukana tzn ,dalej zero wegli ,ale nie wiem moze troche tluszcz wprowadzic i np 2 jablka w tygodni hmm co myslicie? Bo to nioe sa jakies problemy k bo bylam miesiac temu i gina , cytologia ok wiec to musi byc ta dieta
Cięzko stwierdzić czy to dieta. Z jednej strony może tak być, a z drugiej to może być spadek wagi. Sam w sobie - czasami taki się dzieje. Ale wizyta u lekarza nie zaszkodzi.
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:29   #660
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
o ,to się nie czuję osamotniona zwykła kapuchę to zjem, w gołąbkach np lubię też kiszoną ale młoda- bleeee
ja mam tak samo, uwiebiam golabki natomiast mlodej nie lubie.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.