Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 16:22   #661
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Też jestem za próbkami, ale czasem ciężko jest je dostać, zwłaszcza w mojej okolicy
Podkreślone : Jak zawsze nie wiem o kogo chodzi
No ja się powtórzę, polecam zioła czyszczące krew, czyli pokrzywę i bratka Sama piję skrzypokrzywę, bratka i drożdże, efekty są rewelacyjne. Należy jednak pamiętać, że same zioła nas nie wyleczą, zawsze działają wspomagająco
OlaModeratorka
Ja właśnie jestem na etapie picia bratka, choć zapominam i piję raz-dwa razy :/

No a próbki, w mojej aptece jest sporo, ale nie ma do wszystkich kosmetyków, niestety wszystko zależy od przedstawiciela handlowego. A poza tym ludzie nielegalnie zarabiają na próbkach, wystarczy na allegro wpisać nazwę kremu a wyskakuje aukcja gdzie zdjęcie jest pełnego produktu a na końcu małym druczkiem np 20x2ml.

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
U mnie micel w biedronce, jest dostępny cały czas świetnie radzi sobie z makijażem, ale ostatnio zaczął mnie szczypać, przy demakijażu oczu...
Zauważyłam, że szczypie jak się poleje do oka więcej, jeśli się tylko na płatku trzyma to jest w porządku. No i oczywiście jeśli są oczy podrażnione, to też może piec.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Dove to syndet, na pewno wyrządzi mniej krzywdy niż biały Jeleń. A jeśli już ktoś musi używać mydeł, to niech używa zakwaszających toników.
Mimo wszystko mydło potasowe a sodowe to różnica (biały jeleń - potasowe, miękkie, inne mydła - sodowe, twarde). A przede wszystkim nauczyłam się, że po umyciu twarzy czymkolwiek używam toniku. Jeśli nie mam toniku to płynu micelarnego.

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Możliwe, ale zirytowało mnie trochę powtarzanie tematu i wrzucanie nic nie wnoszących wątków, byleby pisać. Myslałam, że ktos nabija sobie posty
Wiem i rozumiem, dziwne podejście zrobili.


I przyznam się że nie czytam wszystkiego, bo po prostu nie wyrabiam..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:23   #662
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
ten żel po dwóch tyg. stosowania zrobil z mojej twarz czerwone pole minowe więc raczej nie polecam, jak dla mnie najlepszy żel do mycia twarzy to iwostn purritin a dużo dużo tańczy to żel micelarny nawilżajacy z biedronki polecam go , łagodzi podrażnienia, nawilża i cudnie pachnie
Mówimy o tym samym żelu Ziaji z apteki?
Jeśli tak, to aż mnie dziwi, że tak Tobie zaszkodził. Dla mnie jest genialny.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:24   #663
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Właśnie szukam dobrego żelu drogeryjnego do twarzy bo niestety jak na razie po każdym jakiego używałam czy to Garnier,czy jakaś inna marka wysuszały mi skórę i była mega ściągnięta,jedynym jaki sobie przypominam który nie ściągał i nie wysuszał mi skóry był z biedronki żel do twarzy pfff. Toników czy mleczek jak na razie nie testowałam przez długi czas używałam garniera zmieniłam na Lirene i się zaczęły problemy ;( Dla mnie apteczne = kosmiczna cena nie wiem dlaczego chyba taki stereotyp mi się w głowie zakorzenił ;/ Jest coś aptecznego co nie zrujnuje mojej kieszeni?
Co prawda nie drogeryjny, ale polecam żel z Oriflame z aloesem, w serii z tonikiem. Tonik to gotowe mistrzostwo, po żadnym nie widziałam takich efektów łagodzących jak po tym.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:30   #664
Dog in the fog
Raczkowanie
 
Avatar Dog in the fog
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 113
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Hej,
A ja mam takie pytanie - czy nie zauważyłyście takiej dziwnej sytuacji, że trądzik i błyszczenie skóry nasila Wam się kiedy używacie toniku? Ja wypróbowałam już całą masę toników i jakoś zawsze moja cera się pogarsza jeśli je stosuję... Podobnie z podkładem w kremie - jakiekolwiek by nie był, zawsze mam mniejszy lub większy wysyp po zastosowaniu podkładu... I niestety wszystkie apteczne cuda też dają takie Efekty. U mnie chyba zasada im mniej tym lepiej się najlepiej spisuje...
Dog in the fog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:33   #665
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Mówimy o tym samym żelu Ziaji z apteki?
Jeśli tak, to aż mnie dziwi, że tak Tobie zaszkodził. Dla mnie jest genialny.
tak tak mówie o tym żelu, na początku zakochanie w nim i cena i działaniem jednak z czasem było coraz gorzej, sprawdz po umyciu twarzy jak wygląda twarz w naturalnym świetle ( okno) czy nie masz buraka, ej jak to jest z tym ,,konkursem" Euceriniu? Co trzeba zrobić?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Co prawda nie drogeryjny, ale polecam żel z Oriflame z aloesem, w serii z tonikiem. Tonik to gotowe mistrzostwo, po żadnym nie widziałam takich efektów łagodzących jak po tym.
najlepszy iwostin Purritin a tańszy o wiele to Biedronkowy żel micelarny nawilżający ( niebieski) polecam
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:34   #666
lyrx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

no tak... trądzik to bardzo poważna i przykra sprawa.. a raczej problem... I faktycznie- trzeba zwracać uwagę na wszystko- co się je, czym się myje, maluje... kiedys polecono mi tonik podobno b. skuteczny- Z ALKOHOLEM... to było coś strasznego... niby do cery trądzikowej, ale alkohol jednak nie jest porządanym skłądnikiem choćby toniku. No i fakt- o przybory do make-upu trzeba dbać... i co ważne - nie dotykać palcami twarzy- wiele moich znajomych ma taką tendencję -ja też ją miałam- by jeździć ręką po twarzy.. a potem niespodzianki. Dziewczyny, trzeba być czujnym na każdym kroku.
__________________
[eucerin][/eucerin]
lyrx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:35   #667
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Dog in the fog Pokaż wiadomość
Hej,
A ja mam takie pytanie - czy nie zauważyłyście takiej dziwnej sytuacji, że trądzik i błyszczenie skóry nasila Wam się kiedy używacie toniku? Ja wypróbowałam już całą masę toników i jakoś zawsze moja cera się pogarsza jeśli je stosuję... Podobnie z podkładem w kremie - jakiekolwiek by nie był, zawsze mam mniejszy lub większy wysyp po zastosowaniu podkładu... I niestety wszystkie apteczne cuda też dają takie Efekty. U mnie chyba zasada im mniej tym lepiej się najlepiej spisuje...
tak , nie uzywam wgl. toniku bo moja skora po takim,, tarciu wacikiem" jest podrażniona i tylko efektów, nie wiem jak kto ale toniki nie są dla mnie nie wspominając o błyszczeniu jak latarnia
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 16:38   #668
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
tak tak mówie o tym żelu, na początku zakochanie w nim i cena i działaniem jednak z czasem było coraz gorzej, sprawdz po umyciu twarzy jak wygląda twarz w naturalnym świetle ( okno) czy nie masz buraka
Nie mam pojęcia, jak oczyszczasz swoją twarz, ale być może robisz to "za mocno", być może za bardzo trzesz swoją skórę. Należy robić to delikatnie.
Ja nigdy nie spotkałam się z tym, żeby po tym żelu była czerwona skóra. Owszem, wypryski są nieco bardziej zaczerwienione, ale to już po tym, jak osuszę twarz ręcznikiem, ale mija to po kilku minutach.
Ja używam go już od półtora miesiąca, nadal jest super.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Dog in the fog Pokaż wiadomość
Hej,
A ja mam takie pytanie - czy nie zauważyłyście takiej dziwnej sytuacji, że trądzik i błyszczenie skóry nasila Wam się kiedy używacie toniku? Ja wypróbowałam już całą masę toników i jakoś zawsze moja cera się pogarsza jeśli je stosuję... Podobnie z podkładem w kremie - jakiekolwiek by nie był, zawsze mam mniejszy lub większy wysyp po zastosowaniu podkładu... I niestety wszystkie apteczne cuda też dają takie Efekty. U mnie chyba zasada im mniej tym lepiej się najlepiej spisuje...
Jest w tym trochę prawdy. Z tego względu nie stosuję toniku codziennie, ale pewnie to wina tego, że po prostu dany tonik jest dla mnie zły.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:40   #669
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, jak oczyszczasz swoją twarz, ale być może robisz to "za mocno", być może za bardzo trzesz swoją skórę. Należy robić to delikatnie.
Ja nigdy nie spotkałam się z tym, żeby po tym żelu była czerwona skóra. Owszem, wypryski są nieco bardziej zaczerwienione, ale to już po tym, jak osuszę twarz ręcznikiem, ale mija to po kilku minutach.
Ja używam go już od półtora miesiąca, nadal jest super.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------


Jest w tym trochę prawdy. Z tego względu nie stosuję toniku codziennie, ale pewnie to wina tego, że po prostu dany tonik jest dla mnie zły.
wiem jak uzywa się żelu ... zmieniłem już dawno ten żel na iwostin purritin i dla mnie to jest cud! genialny pod każdym względem
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:41   #670
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 003
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Dog in the fog Pokaż wiadomość
Hej,
A ja mam takie pytanie - czy nie zauważyłyście takiej dziwnej sytuacji, że trądzik i błyszczenie skóry nasila Wam się kiedy używacie toniku? Ja wypróbowałam już całą masę toników i jakoś zawsze moja cera się pogarsza jeśli je stosuję... Podobnie z podkładem w kremie - jakiekolwiek by nie był, zawsze mam mniejszy lub większy wysyp po zastosowaniu podkładu... I niestety wszystkie apteczne cuda też dają takie Efekty. U mnie chyba zasada im mniej tym lepiej się najlepiej spisuje...
Ja używam delikatnych toników i wszystko jest ok
Antymionka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:41   #671
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
wiem jak uzywa się żelu ... zmieniłem już dawno ten żel na iwostin purritin i dla mnie to jest cud! genialny pod każdym względem
Nie pisałam tego złośliwie. Po prostu wiem, że niektórzy za bardzo trą skórę, po czym jest ona podrażniona i zaczerwieniona.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 16:44   #672
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Nie pisałam tego złośliwie. Po prostu wiem, że niektórzy za bardzo trą skórę, po czym jest ona podrażniona i zaczerwieniona.
spoko moja skóra nie toleruje wacika xd jak kiedyś stosowałem Atrederm ( stare czasy) wacikiem to była straszna róznica niz póżniej nakładałem go opuszkiem palca

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

odpowie mi ktos jak to jest z tymi nagrodami z eucerinu? zostawiam was do jutra
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:45   #673
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez lyrx Pokaż wiadomość
no tak... trądzik to bardzo poważna i przykra sprawa.. a raczej problem... I faktycznie- trzeba zwracać uwagę na wszystko- co się je, czym się myje, maluje... kiedys polecono mi tonik podobno b. skuteczny- Z ALKOHOLEM... to było coś strasznego... niby do cery trądzikowej, ale alkohol jednak nie jest porządanym skłądnikiem choćby toniku. No i fakt- o przybory do make-upu trzeba dbać... i co ważne - nie dotykać palcami twarzy- wiele moich znajomych ma taką tendencję -ja też ją miałam- by jeździć ręką po twarzy.. a potem niespodzianki. Dziewczyny, trzeba być czujnym na każdym kroku.
Zgadza się trzeba dbać o swoje przybory do malowania i uważać aby nie dotykać twarzy brudnymi rękoma
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:46   #674
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 003
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość

[/COLOR]odpowie mi ktos jak to jest z tymi nagrodami z eucerinu? zostawiam was do jutra
Trzeba mieć tylko ten baner w podpisie i się udzielać. Nagrody gwarantowane wygrały osoby wyłonione w konkursie i te które radzą na forum.
Antymionka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:55   #675
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
wiem jak uzywa się żelu ... zmieniłem już dawno ten żel na iwostin purritin i dla mnie to jest cud! genialny pod każdym względem
również uzywalam żelu Iwostin do mycia twarzy i szczerze polecam, jest delikatny nie podraznia i skora nie robi sie po nim czerwona
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:57   #676
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
również uzywalam żelu Iwostin do mycia twarzy i szczerze polecam, jest delikatny nie podraznia i skora nie robi sie po nim czerwona
Ja z Iwostin mam jedynie korektor na wypryski. Kiedyś wydawał mi się genialny, ale obecnie w ogóle go nie używam, ponieważ w miejscu zastosowania szybko schodzi i w ogóle nie kryje.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:57   #677
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 003
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
również uzywalam żelu Iwostin do mycia twarzy i szczerze polecam, jest delikatny nie podraznia i skora nie robi sie po nim czerwona
Tak zachwalacie że chyba muszę spróbować ja na razie używam pianki do mycia twarzy, chcę poczekac aż skończę krem na dzień, bo chciałabym zacząć używać wszystkich tych produktów eucerin jednocześnie.
Antymionka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:58   #678
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Może być tak, że masz zaburzoną florę bakteryjną, lub nie daj Boże zakwaszony organizm przed nieodpowiednią dietę. Podkreślone : głodówka ma na celu usuniecie zalegających toksyn, jeśli Ci służy, rozważyłabym picie mieszanek ziołowych mających głównie działanie odtruwające i czyszczące krew, czyli już wspominana przeze mnie pokrzywa i fiołek trójbarwny (bratek)
Z tą florą bakteryjną to może być prawda, ale diety na pewni nie mam nieodpowiedniej i zakwaszonego organizmu też nie - rozważałam to, jednak to zupełnie do mnie nie pasuje, jak przeglądałam tabele kwasowości to doszłam do wniosku, że to niemożliwe, bo mało jem rzeczy, które mogą prowadzić do nadkwasoty. A zioła już piłam, pokrzywę czasem, bratka bardzo dużo i krwawnika, no i zieloną herbatę swego czasu i niewiele mi to dawało. Teraz oczyszczam organizm znowu, jestem na diecie - zero mleka i glutenu, no i biorę Colon C - jest z probiotykami i ma wspomagać jelita, jednak mało go mam.

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Włąsnie nie może, pochodne ropy nie zapychają
A oleje mineralne, parafina...? To też pochodne ropy naftowej. I zapychają, a akurat o tym słyszałam od osoby, która już kosmetologię studiuje i dzieli się wiedzą ze studiów. Więc mamy sprzeczne informacje, a ja osobiście mogę potwierdzić, że parafina zapycha moje pory, podobnie jak silikony (ten z Cetaphilu też, niestety), no i wazelina też mocno mi pory zapycha. Ale to indywidualna sprawa każdego, są osoby, którym nawet gliceryna zapycha pory z tego co wiem.
Z kolei masło shea podejrzewasz, a mi bardzo służy, stosuję nawet samo na skórę i nie zapycha mi porów (w kremach też mam). Jednak z naturalnych środków to olej arganowy mi trochę pory zapychał.

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Ciekawe, ile czasu dziennie poświęcacie na pielęgnacje cery?
Dość sporo, akurat dbam o skórę, jak mam wolny dzień, robię sobie maski, parówki i inne to może to trwać nawet kilka godzin, a normalnego dnia to z pół godziny na pewno będzie.

Cytat:
Napisane przez Dog in the fog Pokaż wiadomość
Hej,
A ja mam takie pytanie - czy nie zauważyłyście takiej dziwnej sytuacji, że trądzik i błyszczenie skóry nasila Wam się kiedy używacie toniku? Ja wypróbowałam już całą masę toników i jakoś zawsze moja cera się pogarsza jeśli je stosuję... Podobnie z podkładem w kremie - jakiekolwiek by nie był, zawsze mam mniejszy lub większy wysyp po zastosowaniu podkładu... I niestety wszystkie apteczne cuda też dają takie Efekty. U mnie chyba zasada im mniej tym lepiej się najlepiej spisuje...
Miałam tak kiedyś po kilku tonikach i od tego czasu nie używam i uważam, że są mi niepotrzebne. Ponoć są potrzebne do tego, żeby skóra miała ochronę po myciu żelami, aczkolwiek ja takich rzeczy nie używam, stosuję tylko łagodne środki myjące, które mojej skóry nie pozbawiają naturalnej ochrony.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:58   #679
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

teraz testuje tonik, krem i żel do mycia twarzy z Eucerin, ciekawa jestem efektów
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 17:00   #680
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
teraz testuje tonik, krem i żel do mycia twarzy z Eucerin, ciekawa jestem efektów
Masz to szczęście, że Tobie przypadła nagroda gwarantowana.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:01   #681
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 003
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Z tą florą bakteryjną to może być prawda, ale diety na pewni nie mam nieodpowiedniej i zakwaszonego organizmu też nie - rozważałam to, jednak to zupełnie do mnie nie pasuje, jak przeglądałam tabele kwasowości to doszłam do wniosku, że to niemożliwe, bo mało jem rzeczy, które mogą prowadzić do nadkwasoty. A zioła już piłam, pokrzywę czasem, bratka bardzo dużo i krwawnika, no i zieloną herbatę swego czasu i niewiele mi to dawało. Teraz oczyszczam organizm znowu, jestem na diecie - zero mleka i glutenu, no i biorę Colon C - jest z probiotykami i ma wspomagać jelita, jednak mało go mam.



A oleje mineralne, parafina...? To też pochodne ropy naftowej. I zapychają, a akurat o tym słyszałam od osoby, która już kosmetologię studiuje i dzieli się wiedzą ze studiów. Więc mamy sprzeczne informacje, a ja osobiście mogę potwierdzić, że parafina zapycha moje pory, podobnie jak silikony (ten z Cetaphilu też, niestety), no i wazelina też mocno mi pory zapycha. Ale to indywidualna sprawa każdego, są osoby, którym nawet gliceryna zapycha pory z tego co wiem.
Z kolei masło shea podejrzewasz, a mi bardzo służy, stosuję nawet samo na skórę i nie zapycha mi porów (w kremach też mam). Jednak z naturalnych środków to olej arganowy mi trochę pory zapychał.


Miałam tak kiedyś po kilku tonikach i od tego czasu nie używam i uważam, że są mi niepotrzebne. Ponoć są potrzebne do tego, żeby skóra miała ochronę po myciu żelami, aczkolwiek ja takich rzeczy nie używam, stosuję tylko łagodne środki myjące, które mojej skóry nie pozbawiają naturalnej ochrony.

Mnie osobiście parafina zapycha, ale ciało, a nie twarz. Na twarzy to raczej mało co.
Zioła piję czasem, ale miałam po nich straszne problemy z pęcherzem. Teraz piję rzadziej, po kilkumiesięcznej przerwie.
A toniku odkąd używam, czyli już będzie rok, widzę różnicę że krem się lepiej wchłania, a po demakijażu mam pewnośc że twarz jest czysta. Ale jak kto lubi, na każdego też inaczej działają kosmetyki
Antymionka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:04   #682
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Ja z Iwostin mam jedynie korektor na wypryski. Kiedyś wydawał mi się genialny, ale obecnie w ogóle go nie używam, ponieważ w miejscu zastosowania szybko schodzi i w ogóle nie kryje.
Ja nie użyuwam wogole korektorow. Natomiast stosuje kreme koloryzujący dla cery tłustej Avene, dobrze kryje i matuje.
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:08   #683
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Ja nie użyuwam wogole korektorow. Natomiast stosuje kreme koloryzujący dla cery tłustej Avene, dobrze kryje i matuje.
Cóż, ja muszę na chwilę obecną stosować podkład. Oprócz wyprysków, zaczerwienień, mam także zaskórniki i nierówny koloryt. Zupełnie nic nie dałoby mi stosowanie czegoś wyłącznie na mój trądzik. Muszę na całą twarz.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:12   #684
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 003
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Cóż, ja muszę na chwilę obecną stosować podkład. Oprócz wyprysków, zaczerwienień, mam także zaskórniki i nierówny koloryt. Zupełnie nic nie dałoby mi stosowanie czegoś wyłącznie na mój trądzik. Muszę na całą twarz.
Ja także na razie mam podkład z Catrice, i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie mam potrzeby używania korektora, ale podkład średnio- kryjący to u mnie podstawa. A pod podkład krem nawilżająco matujący. Na razie ten z eucerinu będzie czekał . Czasem na dłuższe wyjścia używam Revlon CS.
Antymionka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:14   #685
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
A używałyście kiedyś żelu Physiogel? Miałam go jakiś rok temu, może więcej. Dosyć drogi, nie do końca pamiętam jego działania.
Ja używałam kremu nawilżającego Physiogel i mimo, że wydawał się dość tłusty to naprawdę dobrze na mnie działał. Używałam go na noc i budziłam się z naprawdę miękką skórą. Bałam sie, że mnie zapcha i wysypie, bo konsystencja była dość zbita. Okazało się jednak że był to jeden z lepszych kremów, których używałam.

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
U mnie micel w biedronce, jest dostępny cały czas świetnie radzi sobie z makijażem, ale ostatnio zaczął mnie szczypać, przy demakijażu oczu...
Ja trochę czasu poświęcam twarzy... co 2-3 dni robię maseczki, nakładam serum, krem, filtr rano, jak wracam do domu zmywam makijaż micelem, nakładam emulsje cetaphil, później wieczorem myje również miecelem cetaphil z wodą, nakładam olej, aktulanie tamanu lub makadamia z kwasem hialuronowym i mleczan sodu.
Też mam wrażenie, że od czasu tej całej 'afery' z wycofaniem biedronkowego micela, coś musieli zmienić w składzie. Wcześniej nie zdarzyło się, żeby coś mnie szczypało, a teraz - chociaż nie jest to nagminne - zdarza się, że trochę wleci do oka i już łzy się leją

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Możesz podać link do tych plasterków?
Pewnie Proszę bardzo link na kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-820500

Myślę, że ze względu na niską cenę, warto je wypróbować na sobie

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Łatwo powiedziec ''niekomedogenne''.Używał am już wielu kosmetyków, na których tak właśnie pisało, a potem miałam zapchane pory na maxa. W ogóle zraziłam się do wszystkich kremów, bo zapycha mnie wszystko, używam tylko na policzki iwostin rosacin, a tak to myję twarz delikatnym żelem i tonizuję hydrolatem.
Dokładnie tak. Ja swego czasu używałam także jednego kremu z nivei, do cery mieszanej, napis na tubce 'niekomedogenne' aż bił po oczach, a mnie jednak trochę zapchał.
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:18   #686
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Poza możliwością wygrania nagród można zdobyć cenną wiedzę na temat walki z trądzikiem. Uważam, że naprawdę można dowiedzieć się wielu wartościowych rzeczy.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:25   #687
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Z tą florą bakteryjną to może być prawda, ale diety na pewni nie mam nieodpowiedniej i zakwaszonego organizmu też nie - rozważałam to, jednak to zupełnie do mnie nie pasuje, jak przeglądałam tabele kwasowości to doszłam do wniosku, że to niemożliwe, bo mało jem rzeczy, które mogą prowadzić do nadkwasoty. A zioła już piłam, pokrzywę czasem, bratka bardzo dużo i krwawnika, no i zieloną herbatę swego czasu i niewiele mi to dawało. Teraz oczyszczam organizm znowu, jestem na diecie - zero mleka i glutenu, no i biorę Colon C - jest z probiotykami i ma wspomagać jelita, jednak mało go mam.



A oleje mineralne, parafina...? To też pochodne ropy naftowej. I zapychają, a akurat o tym słyszałam od osoby, która już kosmetologię studiuje i dzieli się wiedzą ze studiów. Więc mamy sprzeczne informacje, a ja osobiście mogę potwierdzić, że parafina zapycha moje pory, podobnie jak silikony (ten z Cetaphilu też, niestety), no i wazelina też mocno mi pory zapycha. Ale to indywidualna sprawa każdego, są osoby, którym nawet gliceryna zapycha pory z tego co wiem.
Z kolei masło shea podejrzewasz, a mi bardzo służy, stosuję nawet samo na skórę i nie zapycha mi porów (w kremach też mam). Jednak z naturalnych środków to olej arganowy mi trochę pory zapychał.
Jeśli mówisz o tym Cetaphilu w tubie, to nie obwiniałabym silikonów,a komedogenne emulagtory i ich połączenie z gliceryną oraz olej makadamia, który ma wysoki potencjał komedogenny.
Sama gliceryna nie powoduje zaskórników, nawet w toniku bez emulgatorów nie robi krzywdy.

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
tak , nie uzywam wgl. toniku bo moja skora po takim,, tarciu wacikiem" jest podrażniona i tylko efektów, nie wiem jak kto ale toniki nie są dla mnie nie wspominając o błyszczeniu jak latarnia
Odpowiednio dobrany tonik jest nieodłącznym elementem pielęgnacji skóry, czy to trądzikowej, czy bezproblemowej. Szczególnie polecam hydrolaty, jeśli ktoś nie ma do nich dostępu, świetny jest tonik 'Melisa' z Urody.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:26   #688
Kati1990
Raczkowanie
 
Avatar Kati1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 176
GG do Kati1990
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja także na razie mam podkład z Catrice, i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie mam potrzeby używania korektora, ale podkład średnio- kryjący to u mnie podstawa. A pod podkład krem nawilżająco matujący. Na razie ten z eucerinu będzie czekał . Czasem na dłuższe wyjścia używam Revlon CS.
W sumie to każdy podkład, trochę zawsze cerę trądzikową będzie zapychał, powodował grudki itp., Ja jak na razie stosuje mieszankę pokładów match perfection z Rimmela i intensywanie kryjący fluid z Pharamcerisdo tego zawsze jakis korektos musze niestety mieć i jest to dermacol
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kati1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:39   #689
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Dog in the fog Pokaż wiadomość
Hej,
A ja mam takie pytanie - czy nie zauważyłyście takiej dziwnej sytuacji, że trądzik i błyszczenie skóry nasila Wam się kiedy używacie toniku? Ja wypróbowałam już całą masę toników i jakoś zawsze moja cera się pogarsza jeśli je stosuję... Podobnie z podkładem w kremie - jakiekolwiek by nie był, zawsze mam mniejszy lub większy wysyp po zastosowaniu podkładu... I niestety wszystkie apteczne cuda też dają takie Efekty. U mnie chyba zasada im mniej tym lepiej się najlepiej spisuje...
To jest bardzo dobra zasada: im mniej tym lepiej, u mnie też się sprawdza im mniej i delikatniej tym buzia bardziej się odwdzięcza a próbowałaś takich łagodnych toników np. z ziaji? przykładowo nagietkowego? On nie pownien Ci wyrządzić krzywdy

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kati1990 Pokaż wiadomość
W sumie to każdy podkład, trochę zawsze cerę trądzikową będzie zapychał, powodował grudki itp., Ja jak na razie stosuje mieszankę pokładów match perfection z Rimmela i intensywanie kryjący fluid z Pharamcerisdo tego zawsze jakis korektos musze niestety mieć i jest to dermacol
Ważne, żeby wieczorem dokładnie, a nawet bardzo dokładnie buzie oczyścić jakimś dobrym żelem - to zminimalizuje zapychanie porów przez podkład.

Polecam równie, gdy wrócimy do domu i nigdzie się już nie wybieramy - zmyć podkład - żeby skóra zaczęła oddychać

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Poza możliwością wygrania nagród można zdobyć cenną wiedzę na temat walki z trądzikiem. Uważam, że naprawdę można dowiedzieć się wielu wartościowych rzeczy.
Oczywiście, że masz rację staramy się przekazać jak najwiecej naszej wiedzy
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:43   #690
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Jeśli mówisz o tym Cetaphilu w tubie, to nie obwiniałabym silikonów,a komedogenne emulagtory i ich połączenie z gliceryną oraz olej makadamia, który ma wysoki potencjał komedogenny.
Sama gliceryna nie powoduje zaskórników, nawet w toniku bez emulgatorów nie robi krzywdy.


Odpowiednio dobrany tonik jest nieodłącznym elementem pielęgnacji skóry, czy to trądzikowej, czy bezproblemowej. Szczególnie polecam hydrolaty, jeśli ktoś nie ma do nich dostępu, świetny jest tonik 'Melisa' z Urody.
No cóż, nie wiem, to nie moge pory gliceryna zapycha - sama kupiłam sobie na mazidłach czystą i czasem używam w maskach.
Z tym Cetaphliem to też nie wiem, ale zapychał mnie dużo bardziej niż krem uznawany za naturalny, ale z całą gamą parabenów na końcu składu (o dziwo ten zapycham mi pory bardzo słabo, że jak go odstawiłam to była lekka różnica, jednak naprawdę niewiele to zmieniło i nadal używam go co jakiś czas, ale teraz się bardziej przestawiłam na mleczko manuka i migdałowe z mazideł (to pierwsze jest wręcz genialne , więc polecam).

Zaś hydrolatów nie uważam do końca za tonik, stosuje się je zamiast toniku, ale nie nazwałabym ich tak .
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 12:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.