30,40 plus od A do Z cz.3 - Strona 232 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 22:02   #6931
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ila shiseido kupiłam . W recenzjach porównują go do Maca i chwalą .Jesli to taki delikatny bejbusiowaty puderek,który strefe T trzyma w ryzach i nie będzie widoczny to będę happyKamcia no faktycznie pomniejszyłas na maxa..Kobieto,po 40 ce musze miec duże obrazkiWyglądasz fantastycznieO Body shop jak możesz spytaj.. http://allegro.pl/the-body-shop-chlo...206479304.html ..Interesuje mnie peeling i wszystko inne co z tej niebieskiej serii jest..Polecam Wam dziewczyny
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 22:25   #6932
gulan
Przyczajenie
 
Avatar gulan
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: spod kocyka na mięciutkiej kanapie
Wiadomości: 7
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

witam i pozdrawiam Was wszystkie,
czytam Was troszkę, ale wątek długaśny więc dłuży mi się już w tej czytelni samej tak siedzieć
chciałabym tylko napisać, że jako będąca już po 30. (raczej dalej niż bliżej) "przycupnęłam" tu przy Was....jeśli można ?
gulan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 23:33   #6933
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

witaj gulan

kama niezle ta fotke zmniejszylas
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 07:25   #6934
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Dzień dobry już po kawie
niesamowite- słońce u mnie świeci
Kama- faktycznie malutka ta fotka teraz. Może da ją się powiększyć z miniaturki? pewnie tak, tylko jakość zdjęcia nie będzie dobra
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 07:26   #6935
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Uklika, mogę poczekać Tz teraz je używa, to trochę czasu minie, nim je zniszczy
Na nowym komputerze i nowym programie edycyjnym się nie wyznaję Stąd zmarnowanie zdjęcia Zdjęć wyszło dużo fajnych, zwłaszcza podwodne ze snurkowania. Prosty i nie za drogi aparat, robi się zdjęcia trochę w ciemno, bo słabo widać, przy przeglądaniu też takie sobie - a na komputerze - łądne. czegos poszukam. Elsa snurkuje, to wie, jaki cudny jest świat pod wodą, nie wiem, jak reszta dziewczyn...Poszukam i cos umieszczę.
Uklika, nie mam ukochanego kremu pod oczy, aktualnie sa miniatury shiseido. Kremy używam stale, lubię shiseido bio performance, którego zuzyłąm ze 3 opakowania, ale nie twierdzę, że jest the best. Kremy pod oczy mogą być ciut słabsze, nie powinny mieć specjalnie zapachu, by nie podrazniac oczu, ale i tak je kupuję
Hej, Gulan, witamy
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 07:30   #6936
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ja też kupuję krem pod oczy. Mówicie, że to bez sensu...hmmm może faktycznie tylko do twarzy używać

Gulan - witaj
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 08:03   #6937
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

praca rozpoczęta Nie twierdzę, ze to mnie wprawia w ekstazę, ale na te nasze zachciewajki czy chociażby szparagi trzeba zarobić
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 09:42   #6938
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

hello , u mnie słoneczko dziś ...fajnie bo dwa dni padało ...

witaj Kama ...ten dzisiejszy dzień może być dla Ciebie ciężki ...ja nie lubię tak do pracy zaraz po urlopie ale na ogół to tysiąc spraw do załatwienia po 2 tyg nieobecności ...no trzymaj się jakoś

ja myślę , że kremy pod oczy muszą być nieco słabsze bo skóra pod oczami jest delikatniejsza i wrażliwsza dlatego kremu do twarzy nie powinno się pod oczy stostować bo można podrażnić ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 11:16   #6939
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Jeszcze 3 h i po pracy potem jeszcze 2 dni i wolne

Kawa, bo usnę na biurku...
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 11:26   #6940
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ahoj!

macie słońce....hmmm a u mnie butelkowa pogoda ale gdyby nie deszcz byłoby ok, dobrze funkcjonuję przy takiej pogodzie.

Kremy pod oczy z definicji powinny być delikatniejsze, bo skóra wokół oczu jest bardzo delikatna ale ja kiedyś pod oczy aplikowałam to co na twarz...teraz używam typowo pod oczy w sumie tylko dlatego, że łatwiej mi aplikować z małej tubki z "dziubkiem" niż palcem ze słoiczka. Na stopy tez ostatnio nakładam balsam a nie krem do stóp, bo różnicy nie ma a zawsze mniej na pułkach pojemników

Kama przecenili kombinezon, który Ci się podobał http://www.zalando.pl/pepe-jeans-sar...1c03c-917.html
ten krem z filtrem guinot używałaś? bo ja z guinot miałam tylko maskę do twarzy, która btw była bardzo fajna


Aussie to do, której dzieczynko pracujesz? zawsze tak? hmmm

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2013-06-01 o 12:08
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 12:03   #6941
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Probowalyscie cos z kosmetykow bioliq?
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 12:06   #6942
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cześć dziewczyny ,ja padam na twarz . O północy przyszedł do sypialni synek i mówi że dziwnie nogi czuje ,oczy go bolą i w ogóle jakoś dziwnie mu jest ,dotykam jego główki i czuję ,że gorączka ; jak się okazało 39,7 C .Nurofen niewiele pomógł ,robiłam okłady , po 2 godzinach temp. spadła ,więc mogłam się położyć ,ale wiecie spałam bardzo czujnie i sprawdzałam czy wszystko ok. Na szczęście dziś jeszcze załapaliśmy się do lekarza i synek dostał antybiotyk . No i teraz siedzę w domu z chorym synkiem i jęczącym psem ,bo nie poszedł na spacer ( dobrze że jest ogródek ,to chociaż pies potrzeby w razie awarii może załatwić )
Ja w tej chwili nie używam kremu pod oczy ,bo jakoś nigdy nie trafiłam na taki z którego byłabym zadowolona . Może jak pojadę do PL to kupię parę na zapas , ale chciałabym coś polskiego .
Mam nadzieje że Wy lepiej zaczęłyście tydzień .
Witaj Gulan
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 12:30   #6943
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

dla mnie poniedziałek to jest zawsze koszmarny dzień ...już samo to ,że muszę wstać rano ...po niedzieli to arcytrudne zadanie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-05-27 o 12:33
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 12:42   #6944
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

butterfly a gdzie mieszkasz ze czegos polskiego nie mozesz kupic?
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 13:55   #6945
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

U mnie dzień nie jest ciężki, za to rozbity. Robota rano, przerwa, robota, przerwa, za 30 minut schodzę znowu...Nie lubię czegoś takiego, ale teoretycznie dziś miałam mieć nadal urlop, więc same osoby dodatkowe. Za to upiekłam placek z rabarbarem, mniam
Załatwiam urlopowe zaległości - na przykład próbuję dojść, gdzie moje zamówienie z merlina? Gdzie moje zamówienie ze sklepu z bielizną? A najgorsze - co, u diabła, z moim rozwiązaniem umowy z cyfra plus?! Jestem człowiekiem cierpliwym, ale wszystko ma swoje granice. Nie wyżywam się na babkach/facetach z infolinii, niemniej mam dość. Rozwiązanie umowy po pierwszym piśmie - zrobili mi po 6 miesiącach, a nie od razu, jak powinni. Wykorzystali pretekst niewłaściwego - ich zdaniem - sformułowania w moim piśmie. Drugie ułożyłam zgodnie z dyktandem pani z działu reklamacji. Cisza. Dziś się okazało, że powinnam...złożyć ustnie reklamację e dziale reklamacji na nierozpatrzenie drugiego pisma Przy czym na rozpatrzenie reklamacji maja miesiąc, w czasie którego powinnam nadal płacić, choć sprzęt fizycznie nie działa.
Poza tym - wkurza mnie allegrowe dublowanie kosztów wysyłki przy zakupie kilku przedmiotów, co wymusza płacenie klasycznym przelewem. Jak jedna rzecz - to wysyłka 10, ale jak 5 - to za wysyłkę wychodzi jak byk 50
Kremu z filtrem guinota nie używałam, mam zapasy, więc nie kupię, choć kusi
Kombinezon nawet po przecenie uważam za za drogi Jak mawiał pan Harrison - moje pragnienie nie sięga tak głęboko do mojej kieszeni

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-05-27 o 14:00
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 14:33   #6946
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

heh Kamila ten odwyk od zakupów to nie do końca taki odwyk...skoro czekasz na przesyłki
ja właśnie kupiłam to serum http://allegro.pl/lierac-premium-ser...279909294.html duża różnica między miniaturami 30ml, a pełnowymiarowym 30ml.....
miałyście może to dość nowe serum EL C+ coś tam...takie w niebieskim flakonie? opinie ma wręcz wyśmienite co mnie nieco dziwi bo zużyłam kilka testerów w saszetkach i nie poczułam porażenia jego doskonałości, wręcz przeszkadza mi jego konsystencja hmmm bazy pod makijaż....

Cyfra + chyba każdy ich klient ma już wyrobione zdanie na ich temat...mi naliczyli odsetki za niezapłacony rachunek...a rachunek przestali przesyłać w formie papierowej...o czym mnie rzecz jasna przy przedłużeniu umowy nikt nie poinformował...na infolinii twierdzą, że mam rachunek na kanale 190 po odpalaniu dekodera ale nie mam...po przecież nowy wspaniały dekoder, który dostałam zupełnie za darmo nie jest kompatybilny z moim talerzem...ha! a talerz jak chcę wymienić to muszę wybulić ileś tam.... a tak natrętnie wydzwaniali, żeby z chamami przedłużyć umowę....ręce opadają, nie ma na nich siły, wszyscy użytkownicy musieliby zrezygnować z usług może to by coś dało...ale to oczywiście abstrakcyjna sytuacja
z t-mobile tez przedłużyłam umowę za którą jak się okazało musiałam zapłacić 20zł.... ja - klientka za przedłużenie umowy z nimi.... po I miesiącu przejścia na nowy abonament orżnęli mnie na 400minut...sprawa od miesiąca jest w reklamacji...czekam....:m ad: ale dziwnym trafem do I rachunku doliczyli sobie ponad 60zł...bo zapomnieli oczywiście i nie wyłączyli jakiś usług business i blueconnect czy jakoś tam....standa rd, łapią klientów a później bujaj się...bo co można zdziałać walcząc z wiatrakami...a mi w takich momentach ciśnienie skacze i gula chodzi
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 14:55   #6947
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ilana, za książki z merlina zapłaciłam w kwietniu i czekałam na ich wydanie Bielizna to wymiana grouponu też z kwietnia - odesłałam za mały kostium, zamiast tego miały być figi, a tu nie ma nic
Mówisz o perfectionist CP..? Nie powalił mnie - zużyłam całe opakowanie. Szczerze mówiąc ten lierac ma podobnie - bardziej odpowiada mi krem z tej serii.
Cóz, z cyfrą nie miałam problemów, póki nie postanowili się unowocześnić i połączyć. Teraz szlag mnie trafia, bo z jakiej racji mam płacić za coś, co fizycznie nie działa, bo w końcu kwietnia, zgodnie i uczciwie - wszystko odłączyłam
I teraz oczekują opłacenia rachunku, który powinnam opłacić, a oni mi ewentualnie zwrócą, jak pozytywnie rozpatrzą reklamację reklamacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5160064b.jpg (14,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5160147b.jpg (14,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5180356c.jpg (8,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5200452d.jpg (9,6 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-05-27 o 15:16
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 15:11   #6948
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Irenaaa na tej samej szaro-zielonej wyspie co Ty , a przeboje to my też mieliśmy tylko z Cyfrowym Polsatem , dlatego teraz mamy tv na karte
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 15:17   #6949
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

teraz zdjęcia sa lepsze
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 15:24   #6950
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ja to serum Lierac co Ilana kupiłaś lubiłam nawet , krem premium też fajny ...teraz mam pod oczy z tej serii ale za wodnity jak dla mnie , ja lubię masełkowate kremy pod oczy ....
ostatnio dobrze się u mnie sprawdza serum Hyal Defense Filorgi pod oczy
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 15:39   #6951
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ja tez na tej zielonej wyspie Butterfly To jest nas juz trzy Dzisiaj to nawet slonecznie, wiec szarosci nie widac i powod do usmiechu jest.
Niby sie odchudzam, a przed chwila zjadlam frytki Ale dobre byly

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2013-05-27 o 15:41
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 16:07   #6952
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

e tam Uklika raz kiedyś i frytki można .....ja nie mogę przestać lodów jeść , chociaż Big Milka białego codziennie muszę , on ma na szczęście tylko ok 90 kcal to trochę się czuję rozgrzeszona , tak jak bym jogurt zjadła ....ale najbardziej lubię bakaliowe Grycan a te już są mega kaloryczne ...
trochę mi spadło ostatnio z brzucha i okolic to jakoś się lepiej czuję ...Ilana coś ten krem wyszczuplający na brzuch chyba pomaga , no oczywiście napewno ćwiczenia a krem wspomagająco ...tylko czy wart był swojej ceny nie wiem bo pierwszy raz używam typowo na brzuch preparatu i nie mam porównania np z Collistarem czy Pupą ...drugi raz go raczej nie kupię , teraz właśnie pupa lub collistar spróbuję bo jednak o połowę tańsze a może tak samo skuteczne , muszę sprobówać to się dowiem

jeju jak już o ćwiczeniach mowa to ja na 19 jadę dziś ...ale mi się nie chce ...no ale sezon bikini za 2 mieś to nie mogę sobie odpuszczać ...
a apartamentu lub domu szukam i szukam nadal ....coś nie mogę znaleść takiego , który bym naszej całej trójce odpowiadał ...już nawet myślimy żeby tydzień w jednym , tydzień w innym miejscu mieszkać ...ale nie wiem czy nam się będzie chciało pakować i przeprowadzać ...no musimy to przemyśleć jeszcze ....

u mnie po słonecznym i jak się okazało ciepłym dniu zanosi się na deszcz , chmurzyska nadciągają

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-05-27 o 16:17
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 16:11   #6953
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

widziałyście to?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-.html&next=1
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 16:16   #6954
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Kama już kremy CC są ....nie wiem czy doczytałaś kupiłam Clinique CC ...dla cery z problemami CC zdecydowanie lepsze
BB dla cery idelanej jak Twoja to owszem ...

no i wlazłam na allegro i kupiłam zaraz Collistar krem modelująco-wyszczuplający oraz nowość krem Magica BB Corpo ujednolicający do ciała ... wszystko w próbkach wzięłam bo już się raz na Collistarze nacięłam , stoi mi w domu wielkie pudło kremu antycellulitowego i nie używam bo ziębi a ja nie lubię zimna ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-05-27 o 16:38
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 16:47   #6955
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

jasne, że czytałam o Twoim zakupie, Lapi Póki nie mam pacjentów normalnie, to ani BB ani CC, tylko goła skóra, odzwyczaiłam się od makijażu
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 16:55   #6956
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

No to tylko pozazdrościć Kama ....ja to na tej papie zawsze coś muszę mieć ...

najgorzej to będzie po urlopie , pewnie zaraz Dermamelan albo Cosmelan bedę kupowała ...póki co kupiłam z Filorgi Pigment Perfect i używam na przebarwienia ...

spać mi się chce a tu trzeba dupsko ruszyć na ćwiczenia
poniedziałki są okropne

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-05-27 o 16:57
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 17:25   #6957
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Lapi, to kwestia przyzwyczajenia Uważasz, że musisz coś mieć - i masz. Gdybys nie miała - 99% osób tego by nawet nie zauważyło...My same sądzimy się najsurowiej...Ja na przykład uważałam, ze mam ładne ramiona. Nie muskularne, ale zgrabne, wyćwiczone...Na zdjęciach i w lustrze ok. Tz nakręcił aparatem krótki filmik, gdy bawię się z egipskim kotem...i co...?! Widzę, ze mam pulchne ramiona Moje złudzenia prysły...
ładna torebka
http://www.trendsetterka.com/produkt/torebka-212013/

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-05-27 o 17:36
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 17:47   #6958
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
Irenaaa na tej samej szaro-zielonej wyspie co Ty , a przeboje to my też mieliśmy tylko z Cyfrowym Polsatem , dlatego teraz mamy tv na karte

to powiedz na pw co Cie interesuje z Polskich pod oko a rozejrze sie w miejscach gdzie kupowalam online


Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Ja tez na tej zielonej wyspie Butterfly To jest nas juz trzy Dzisiaj to nawet slonecznie, wiec szarosci nie widac i powod do usmiechu jest.
Niby sie odchudzam, a przed chwila zjadlam frytki Ale dobre byly

z jakiej czesci wyspy jestescie?
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:10   #6959
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
z jakiej czesci wyspy jestescie?
Z polnocnej
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:33   #6960
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Wróciłam z Łodzi,przespałam się i jestem rozbita w trzy de...Całe życie nie używałam kremów pod oczy ,jechałam tym do twarzy i jakos mam w miarę gładko.Kama Ty sculptrę robiłas?W nastepny wtorej jadę się podkręcić..I rozważam ..co zapodam..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.