powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 233 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-14, 22:06   #6961
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
i dlatego ja wpakuje przy nastepnej OP 100cc wiecej , bo jakbym zrobila tylko o 50cc wiecej, to mezulek pomyslaby , ze kase wydalam na cos innego:ha haha:, juz go oswoilam z mysla o kolejnej OP, ale on nie jest lepszy sam rusza juz na trzci z kolei przeszczepl wlosow


...wiec mowicie, ze ES sa miekkie...hmmm...Moje mentorki tez sa ok, ale ze ja mam malo skory ,malo tkanki i jak bede robila wieksze, to chcialabym zeby byly miekkie, ale w 100% wypelnione, zeby mi sie nic pod skora nie marszczylo
głodnego tylko głodny zrozumie
Sama nad ES myślałam z tego względu że miękkie, a drugi lekarz u którego się teraz konsultowałam dał mi 550VHP ale okrągłe.Co prawda to było tak bardzo wstępnie, i może doszlibyśmy i do anatomicznych ale ja po konsultacji u dr Skwiercz już do niego nie pojechałam.
Ale skoro Ty masz okrągłe to polecam jak najbardziej ES, one super wyglądają i do tego mieciuchne
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 22:26   #6962
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość

Listopadowa dzięki ale twoje bardziej mi się podobają
Dziękuję Ci bardzo Ruda, ale twoje żelki, mimo delikatnych nierówności, są naprawdę śliczne
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 22:31   #6963
Agnessa30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ja juz mowie dobranoc wszystkim, niestety rano do pracy musze wstac, zero ochoty , chyba jakis urlopik by sie przydal
Spokojnej nocki i milych snow
__________________
02.02.2009- Mentor 300cc HP -
dr. Andrzej Krajewski

Agnessa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 22:37   #6964
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Pani dr mówiła, że infekcja nie grozi. Na Usg też żadnych ognisk zapalnych nie było. A o tym, że organizm teraz ten odsłonięty implant traktuje znowu jako ciało obce to mi właśnie pani dr tłumaczyła. Ale nie przyszło mi do głowy spytać czy teraz, bez możliwości infekcji może odrzut być??? Co myślicie
Zgadzam się z dr Geniusz, musisz poczekać aż wokół implantu wytworzy się nowa torebka - fakt, że w tej sytuacji ryzyko przerostu torebki jest większe, ale tak czy siak za 3 miechy idziesz pod nóż, więc ten fakt nie ma szczególnego znaczenia.

A odrzut (w sensie mega powalenie na kolana ze śliną i pianą na ustach)to będzie jak nam pokażesz nowe cycuchy made by Skwiercz

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
niedobra dziewczyna:atyaty :, jak nic lanie będzie. To grzech takie arcydzieła przykrywaćchytrusku jeden daj i innym oczka pocieszyć. A spróbuj tylko ten swetr założyć-zamorduje
Ups... no to mam przechlapane na maxa. A miałam nadzieję, że się nie doczytasz. Ale jak jednak założę babciny sweterek to dasz mi jeszcze troszkę pożyć

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2009-09-14 o 22:38
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 22:37   #6965
agnes281
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 255
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[QUOTE=MyaDiva;14241920]
Cytat:
Napisane przez estelle85 Pokaż wiadomość
Mya - ja mam Allergan 410 FX 360cc

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------
No to masz taki model jaki ja powinnam mieć od początku. 410FX-Fuul height , Extra Full Projecton- najwięcej wypełnione na górze i najwyższe, efekt musi być super-dawaj tu szybciutko foteczki.
I nawet ten Twój rozmiar to odpowiednik moich, ja mam Allergan Dualgel 510FX-310cc-wymiary moich-12-12,5-5,5
wymiary Twoich-12-12,5-5,7 a więc wymiary niemal identyczne, ale w 410 FX w takim samym woreczku jest pojemność 360cc. I własnie ta różnica 50cc jest na górze implanu. Mój jest na górze płaski, Twój ładnie wypełniony
Twój doktork zna się na implantach
P.s zna sie zna, tez u niego robie juz niedlugo,tymczasem chaos w glowie na temat rozmiaru napweno biore do 350 okragle.
__________________
21.10.2009 Kolasinski, Poznan, 350 hp



" W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na milosc trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajac"
agnes281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 22:42   #6966
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
Ja juz mowie dobranoc wszystkim, niestety rano do pracy musze wstac, zero ochoty , chyba jakis urlopik by sie przydal
Spokojnej nocki i milych snow
Ja też jutro rano zryw do roboty i też powinnam już lulu, tylko jakoś palce do klawiatury przyrosły
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 22:57   #6967
aga3331
Rozeznanie
 
Avatar aga3331
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 652
GG do aga3331
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam znalazłam sie na forum pierwszy raz
mam pytanie czy mogły byście mi podpowiedziec gdzie i u kogo najlepiej zrobic plastyke piersi w Gdansku i jak długo po skonczeniu karmienia można je zrobić.Pozdrawiam wszystkie panie
aga3331 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 23:18   #6968
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez aga3331 Pokaż wiadomość
Witam znalazłam sie na forum pierwszy raz
mam pytanie czy mogły byście mi podpowiedziec gdzie i u kogo najlepiej zrobic plastyke piersi w Gdansku i jak długo po skonczeniu karmienia można je zrobić.Pozdrawiam wszystkie panie
Ja polecam dr Skwiercz - przyjmuje w Gdyni, operuje w Gdańsku. Myślę, że już 6 m-cy od zaprzestania karmienia można się poddać op.

Polecam lekturę tego wątku - naprawdę sporo informacji dotyczących implantów, zabiegu, przygotowania do op., możliwych powikłań i też opinie o chirurgach. Oprócz tego polecam beautywpolsce.com - kopalnia wiedzy
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 08:24   #6969
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
Ruda, twoje cycuchy jakby matka natura je stworzyla
Hej Horo , jak maja sie twoje panienki?
Mya, gdyby twoj organizm walczyl z cialem obcym, to i chyba powinien byc tez stan zapalny, ale skoro takiego nie ma, to ja bym sie nie przejmowala na zapas

Dziewczyny, czy ktoras z was orientuje sie jakiej firmy wkladki sa najbardziej miekkie przy wypelnieniu 100%

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

to juz tuz...tuz.. mozesz zaczac odliczanie
Agnessa,
moje maleństwa maja sie coraz lepiej. Koszmar tylkom z tym staniczkiem, w którym jest im za ciasno i pas przyprawia o ... ale wytrzymam jeszcze te parę tygodni

A co do najbardziej miekkich, to chyba ES... ale nasz doktorek to ich wkladać nie chce... delikatnie określając "nie są dobre"

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
i dlatego ja wpakuje przy nastepnej OP 100cc wiecej , bo jakbym zrobila tylko o 50cc wiecej, to mezulek pomyslaby , ze kase wydalam na cos innego:ha haha:, juz go oswoilam z mysla o kolejnej OP, ale on nie jest lepszy sam rusza juz na trzci z kolei przeszczepl wlosow


...wiec mowicie, ze ES sa miekkie...hmmm...Moje mentorki tez sa ok, ale ze ja mam malo skory ,malo tkanki i jak bede robila wieksze, to chcialabym zeby byly miekkie, ale w 100% wypelnione, zeby mi sie nic pod skora nie marszczylo
Słońce, ja mam te najbardziej spoiste i nic sie nie marszczy, a doktorek określil moja klatkę "koścista bez tkanki tłuszczowej"

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

[QUOTE=ruda;14243646]
Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość

może i 410 już nie pamiętam nie mam głowy do cyferek
ale jak na dzień dzisiejszy na zmianę o 100 się nie podejmę ale też nie mówię nigdy
Ruda,
żeby jakakolwiek zmiana byla widoczna, musi cyć o conajmniej 70 wiecej... czyli 100 cc stykłoby jak nic i ani mililitra mniej
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 08:58   #6970
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość

Ruda,
żeby jakakolwiek zmiana byla widoczna, musi cyć o conajmniej 70 wiecej... czyli 100 cc stykłoby jak nic i ani mililitra mniej
zdaję sobie z tego sprawę ale jeszcze nie dojrzałam do takiej decyzji może za parę lat nie jestem taką przebojową kobietą jak ty skromny ze mnie żuczek nie rzucający się w oczy
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:17   #6971
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
zdaję sobie z tego sprawę ale jeszcze nie dojrzałam do takiej decyzji może za parę lat nie jestem taką przebojową kobietą jak ty skromny ze mnie żuczek nie rzucający się w oczy
ja przebojowa ? hihihihi
coś Ty
JUż sę zaopatrzyłam w przeliczne, cieplutkie golfiki na jesień i spotowe bluzy zapinne na zamek po samą szyję
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 09:22   #6972
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

MYA Słonko tak mi Ciebie żal Jestes dzielna dziewczynka i fantastcznie dzwigasz to co Cie spotkało Trzymaj sie nadal dzielnie, dbaj o siebie i karm sie myslą ze jeszcze troche i dr Skwiercz wynagrodzi Ci z nawiązką to co spartolił pan Partacz
RUDA masz bardzo ładne piersi Takie naturalne i bez śladu po interwencji chirurgicznej
HORO biuściasty babiszonku Jak tam Twoje..."maleństwa" ?
SOWA a Ty masz konsultacje w Gdansku czy w Gdyni?
A i jeszcze jedno, zeby z tymi zelkami nie było tak różowo Zawsze kupowałam ciuchy w rozm. XS, S - w zaleznosci od firmy. M zazwyczaj była zbyt luzna . A teraz?! Musze brac na góre L ! Co za bezsens Z kazdym łachem mam smigac do krawcowej M zatrzymuje mi sie na dziewczynkach i wyglądam jak w łachu po młodszej siostrze

Edytowane przez Masza711
Czas edycji: 2009-09-15 o 09:28
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:30   #6973
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
MYA Słonko tak mi Ciebie żal Jestes dzielna dziewczynka i fantastcznie dzwigasz to co Cie spotkało Trzymaj sie nadal dzielnie, dbaj o siebie i karm sie myslą ze jeszcze troche i dr Skwiercz wynagrodzi Ci z nawiązką to co spartolił pan Partacz
RUDA masz bardzo ładne piersi Takie naturalne i bez śladu po interwencji chirurgicznej
HORO biuściasty babiszonku Jak tam Twoje..."maleństwa" ?
SOWA a Ty masz konsultacje w Gdansku czy w Gdyni?
KOchana Maszeńko
maleństwa mają sie calkiem, calkiem dzisiaj mija 2 tygodnie od ich stworzenia i już teraz są bardziej moje niż te poprzednie po 6 miesiacach... nawet bardziej niz "moje 36-letnie wyjściowe pryszczyki"
ciężąru nie czuję, rozmiar takze "nie powala" , wiec... jest super

A jak Twoje półroczne dziewczynki?
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:31   #6974
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
ja przebojowa ? hihihihi
coś Ty
JUż sę zaopatrzyłam w przeliczne, cieplutkie golfiki na jesień i spotowe bluzy zapinne na zamek po samą szyję
nic tym dziwnego nasz klimat wymusza noszenie o tej porze roku wszystkiego co cię szczelnie zakrywa, po szyję a nawet uszy , dlatego też jej nie znoszę przez tą ilość szmat która trzeba na siebie wciągnąć kocham lato bo bez skrępowania można wystawiać na słoneczko nasze cycuchy
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:35   #6975
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
KOchana Maszeńko
maleństwa mają sie calkiem, calkiem dzisiaj mija 2 tygodnie od ich stworzenia i już teraz są bardziej moje niż te poprzednie po 6 miesiacach... nawet bardziej niz "moje 36-letnie wyjściowe pryszczyki"
ciężąru nie czuję, rozmiar takze "nie powala" , wiec... jest super

A jak Twoje półroczne dziewczynki?
Przed Twoją op miałam tylko jednego "boja"...bałam sie ze dr nie dzwignie Twoich oczekiwan i ze znów bedziesz niezadowolona...a tego bym nie zniesła
Kasia i Basia...jejuuuu...no kocham je jak waryjat Dbam o nie jak o najwiekszy skarb i tak naprawde to wciąz nie moge sie nimi nacieszyc 24.09 mam kontrole u dr-powiedziała ze jest bardzo ciekawa na jakim etapie PRZEBUDOWY sa dziewczynki...PRZEBUDOWY: confused: Boziu to one jeszcze sie zmieniaja! Wiec nie wiem czy sie z tego cieszyc czy gryzc palce ze strachu
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:39   #6976
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
nic tym dziwnego nasz klimat wymusza noszenie o tej porze roku wszystkiego co cię szczelnie zakrywa, po szyję a nawet uszy , dlatego też jej nie znoszę przez tą ilość szmat która trzeba na siebie wciągnąć kocham lato bo bez skrępowania można wystawiać na słoneczko nasze cycuchy
A ja się złapałam na tym, ze trochę mnie jednak krępuje "posiadanie" biustu ... przy znajomych, owszem, mogę więcej odsłonić, ale juz wyjscie "do tlumów" ...
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:45   #6977
agnes281
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 255
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

no wlasnie laski, jak to jest z tymu ubraniami? zmienila wam sie garderoba pod wzgledem rozmiaru bluzeczek? ja aktualnie nosze 6, 8 i nie chce wejsc po op w 10 niedaj Boze 12;-))
__________________
21.10.2009 Kolasinski, Poznan, 350 hp



" W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na milosc trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajac"
agnes281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:45   #6978
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Przed Twoją op miałam tylko jednego "boja"...bałam sie ze dr nie dzwignie Twoich oczekiwan i ze znów bedziesz niezadowolona...a tego bym nie zniesła
Kasia i Basia...jejuuuu...no kocham je jak waryjat Dbam o nie jak o najwiekszy skarb i tak naprawde to wciąz nie moge sie nimi nacieszyc 24.09 mam kontrole u dr-powiedziała ze jest bardzo ciekawa na jakim etapie PRZEBUDOWY sa dziewczynki...PRZEBUDOWY: confused: Boziu to one jeszcze sie zmieniaja! Wiec nie wiem czy sie z tego cieszyc czy gryzc palce ze strachu
Dr musiał zmniejszyć autostradę i tyle... nie pomyslalabym, że aż tyle będzie do tego potrzebne, ale biorąc pod uwagę szerokośc mojej autostrady ... dobrze, ze skończyło się na 615, anie na 700 czy jeszcze wiecej, które proponował mi inny dr
Cieszę się, ze Twoje dziewczynki są takim powodem do radości One do roku się zmieniają ... pięknieją, wiec
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:47   #6979
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
no wlasnie laski, jak to jest z tymu ubraniami? zmienila wam sie garderoba pod wzgledem rozmiaru bluzeczek? ja aktualnie nosze 6, 8 i nie chce wejsc po op w 10 niedaj Boze 12;-))
Moja droga...mnie to strasznie wpinia Jak chce miec na górze cos ładnie dopasowanego to musze brac L i zwezac Lipa sraszna
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 09:48   #6980
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
no wlasnie laski, jak to jest z tymu ubraniami? zmienila wam sie garderoba pod wzgledem rozmiaru bluzeczek? ja aktualnie nosze 6, 8 i nie chce wejsc po op w 10 niedaj Boze 12;-))
zapomnij o noszeniu dopasowanych koszul no, chyba, ze po poprawce u krawca
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:49   #6981
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Dr musiał zmniejszyć autostradę i tyle... nie pomyslalabym, że aż tyle będzie do tego potrzebne, ale biorąc pod uwagę szerokośc mojej autostrady ... dobrze, ze skończyło się na 615, anie na 700 czy jeszcze wiecej, które proponował mi inny dr
Cieszę się, ze Twoje dziewczynki są takim powodem do radości One do roku się zmieniają ... pięknieją, wiec
Horo błagam, nawet nie pisz mi o zelkach powyzej 700 Bo ja sie jąkac zaczynam
Maluszki sa śliczniutkie i boje sie ze juz nie moga byc fajniesze...
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:49   #6982
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Moja droga...mnie to strasznie wpinia Jak chce miec na górze cos ładnie dopasowanego to musze brac L i zwezac Lipa sraszna

Podpisuje sie , niestety
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:51   #6983
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
zapomnij o noszeniu dopasowanych koszul no, chyba, ze po poprawce u krawca
Własnie! Kupiłam sobie koszule w krate i sruuuu do krawcowej W cyckach L a w pasie XS...powinny byc sklepy dla żelek Cos jak sklep dla puszytstych
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:52   #6984
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Horo błagam, nawet nie pisz mi o zelkach powyzej 700 Bo ja sie jąkac zaczynam
Maluszki sa śliczniutkie i boje sie ze juz nie moga byc fajniesze...
Masza,
mi chcieli wsadzić 800 VHP ES przeraziłam się Dobrze, ze mój dr to esteta a nie "maksymalista"
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:56   #6985
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Masza,
mi chcieli wsadzić 800 VHP ES przeraziłam się Dobrze, ze mój dr to esteta a nie "maksymalista"
A pozniej bys doszla do 1000
A pomyslcie sobie jakby sie tak podzialo, ze trzeba wyjac -az mnie ciary przeszly
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:57   #6986
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Masza,
mi chcieli wsadzić 800 VHP ES przeraziłam się Dobrze, ze mój dr to esteta a nie "maksymalista"
800 A czy do tego dodają w gratisie taczke by było na czym je wozic ?
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 10:01   #6987
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
A pozniej bys doszla do 1000
A pomyslcie sobie jakby sie tak podzialo, ze trzeba wyjac -az mnie ciary przeszly
Nie wyobrażam sobie... ani samej skóry bez żelek, ani mililitra wiecej niz mam
Teraz mam to, o czym marzylam... piękne, rowniutkie piersi, bez autostrady i co najważniejsze... idealnie pasujące do mojej sylwetki i klatki piersiowej

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
800 A czy do tego dodają w gratisie taczke by było na czym je wozic ?
Tez zrobiłam wielkie oczy
Ale nie sztuka jest wlożyć maksa i zrobić z kobiety albo straszydło albo pośmiewisko
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 10:04   #6988
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
:59 ----------



Tez zrobiłam wielkie oczy
Ale nie sztuka jest wlożyć maksa i zrobić z kobiety albo straszydło albo pośmiewisko
Swiete słowa 800...Matka Boska ich opusciła czy coooo
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 10:07   #6989
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Swiete słowa 800...Matka Boska ich opusciła czy coooo
Dr mówił, ze każda , która do niego przychodzi zrobić piersi od razu żąda "tyle , ile wejdzie najwięcej" więc tyle mi zaproponował podkreślając, ze będą ogromne. A ja... biedny żuczek... chciałam tylko wypelnić autostradę
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 10:20   #6990
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie... ani samej skóry bez żelek, ani mililitra wiecej niz mam
Teraz mam to, o czym marzylam... piękne, rowniutkie piersi, bez autostrady i co najważniejsze... idealnie pasujące do mojej sylwetki i klatki piersiowej

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------



Tez zrobiłam wielkie oczy
Ale nie sztuka jest wlożyć maksa i zrobić z kobiety albo straszydło albo pośmiewisko
I to najwazniejsze!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.