Agent TVN - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-17, 21:45   #691
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Agent TVN

Myślałam, że choć trochę ujawnią pytania i odpowiedzi na teście...
No i konkretnie kto na kogo stawiał, etc...

Antek wygrał- normalnie szok! Ale cieszę się, że utarł nosa Tamarze- za bardzo pewna siebie była
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 21:48   #692
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Agent TVN

Jestem rozczarowana - Huberta obstawiałam od dawna

Natomiast Tamary mi szkoda, zasłużyła bardziej od Antka na wygraną. Pewnie pogrzebała swoje szanse zdradzając mu odpowiedź od skauta.

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2016-05-17 o 21:49
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 21:48   #693
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Agent TVN

W sumie, to co nam pokazywali, to nie wszystko.
Może Antek faktycznie zaslużył na wygraną swoim sprytem i taktyką.
Na pewno doskonale mylił uczestników, że to on jest agentem.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 21:58   #694
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lily marlene Pokaż wiadomość
Ilości prawidłowo odpowiedzianych pytań w teście, który rozwiązywali w pociągu. Jeżeli tyle samo prawidłowych odpowiedzi, to czas.

No cóż - jestem rozczarowana finałem Kibicowałam Tamarze z wygraną, natomiast jeżeli chodzi o działalność Huberta jako Agenta można powiedzieć jedynie tyle, że bardzo średnia

Myślałam, że ich wprost zapytają od kiedy obstawiali Huberta jako Agenta - Antek powiedział niby, że po tym lusterku, ale skąd Tamara? W sumie wtedy chyba jeszcze paktu nie mieli.

Nie wytłumaczyli też o co chodzi z tym kodem 3839?

PS. Ja zauważyłam, że w poprzednim odcinku Tamara inaczej odpowiedziała na pytanie dotyczące ilości jokerów posiadanych przez Agenta niż Antek - tak jakby nie policzyła tego, który Hubert początkowo miał, a później oddał Antkowi (chyba że Antek nie powiedział tego Tamarze).
Wydaje mi się że trochę inaczej odpowiedzieli na pytania, Antek pewnie odpowiedział dobrze na więcej pytań. Myślałam że wyjaśnią dlaczego Antek wrócił do programu a tu cisza.
A o co chodzi z tym kodem, przewijał się gdzieś w programie bo nie kojarzę?

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
Myślałam, że choć trochę ujawnią pytania i odpowiedzi na teście...
No i konkretnie kto na kogo stawiał, etc...

Antek wygrał- normalnie szok! Ale cieszę się, że utarł nosa Tamarze- za bardzo pewna siebie była
Zgadzam się, Tamara pokazywała "co to ja nie jestem" i to mnie do niej zniechęciło, przeglądałam jej bloga i zauważyłam że bardzo lubi podkreślać że to ona zrobiła coś najlepiej w zadaniach z Agenta.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 22:04   #695
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Jestem rozczarowana - Huberta obstawiałam od dawna

Natomiast Tamary mi szkoda, zasłużyła bardziej od Antka na wygraną. Pewnie pogrzebała swoje szanse zdradzając mu odpowiedź od skauta.
Dokładnie tak!
Od razu jak tylko Kinga ją zapytała czemu się z nim podzieliła informacją od skauta widziałam minę Antka i była ona nie tęga. Tamara powiedziała, że cały program byli wobec siebie lojalni w tym sojuszu.... Antka mina wtedy mówiła wszystko. No i na koniec jak zostało ogłoszone, że wygrał wyraźnie było widać, że mu głupio i że się wcale tak nie cieszy z tego. Musiał nie podzielić się czymś z Tamarą lub celowo wprowadzić ją w błąd w jakiejś informacji i tym wygrał. Chociaż w sumie taka to była gra, więc Tamara na końcówce jednak bardziej powinna była zadbać o siebie samą niż o sojusz. Trochę szkoda, że nie wygrała, ale Antek w sumie też spoko
Jednak wybór Huberta na Agenta uważam za słaby :/
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 22:17   #696
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Agent TVN

Co chcecie od Huberta :P
Ja tam długo obstawiałam Dominikę, dopiero jak odpadła przerzuciłam się na niego.
Nie był taki zły, ale za mało pokazali.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 22:21   #697
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
Myślałam, że choć trochę ujawnią pytania i odpowiedzi na teście...
No i konkretnie kto na kogo stawiał, etc..
.
Odpowiedź jaka mi się nasuwa jest taka, że może grupa coś za szybko zgadła, że Hubert jest Agentem czego produkcja nie chciała ujawniać.

Odnośnie kodu 3989 (wcześniej pomyliłam liczby) - przed poprzednim odcinkiem albo tuż po jego emisji pojawiło się na stronie Agent TVN na FB zdjęcie banknotu, a na nim liczby 3989 i podpis "Kto jest Agentem?'. Nie wiem czemu, ale teraz tego zdjęcia już nie widzę, ale na pewno je widziałam i były rozkminy czy to data urodzin, imienin poszczególnych uczestników itp.

Mam wrażenie, że bardzo pobieżnie przelecieli po zadaniach: było na przykład to dyktando, gdzie grupa źle obstawiła potencjalną liczbę błędów Huberta, albo zjazd na linie, gdzie Hubert strącił (albo próbował strącić?) immunitet.
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 22:24   #698
marakuska
Raczkowanie
 
Avatar marakuska
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 36
Dot.: Agent TVN

Myślę, że Antek zrobił "w ciula" Tamarę i nie dzielił się z nią wszystkim tak jak ona z nim... niestety Tamara się sfrajerowała moim zdaniem, bo pozwalała mu na korzystanie z jej wiedzy, a co Antuś jej dawał? - nawet zeszytu nie miał swojego - niby wszystko miał w głowie - czyli studiował sobie o każdej porze zeszycik Tamary ale to, co wiedział tylko Antek, to już niekoniecznie musiała Tamara wiedzieć - owszem mógł jej coś tam mówić, ale na pewno nie wszystko... Antek jest bliżej tego filmowego i dziennikarskiego światka i mógł znać jakieś informacje z życia Huberta, które zatrzymał tylko dla siebie...
Taki Antuś cwaniaczek - no bo jakim cudem wygrał? - odpadł w pierwszym odcinku bo wiedział najmniej a potem nagle na plecach Tamary doszedł do finału.
Żal mi Tamary - zasługiwała na wygraną.
Wkurzyłam się na ten durny program.
marakuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 22:31   #699
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Agent TVN

Tomek mówił, że ludzie go pytali kto jest agentem, a on nie mógł zdradzić, bo wiązała go umowa z karą pieniężną.
Myślałam, że pozostali dowiedzą się kto był agentem, przy tym stole.
A rozumiem, że wiedzieli przed nakręceniem finału.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 22:53   #700
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Agent TVN

Po pierwsze, cieszę się, że Antek wygrał, bo Tamarze naprawdę nie umiałam kibicować. I to mnie autentycznie zaskoczyło, bo byłam przekonana, że Tamara wygra (przynajmniej zrobiło się ciekawie ).

Ale że Hubert okazał się agentem... Cóż, to było do przewidzenia

Tak czy owak, mnie finał zaskoczył (Antkiem), więc spoko

Boziu, tyle stron wątku się pojawiło, muszę przeczytać je jutro, bo teraz trzeba się uczyć do kolosa


---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

PS Przeraziła mnie tylko jedna informacja: że za rok będzie druga edycja Agenta Gwiazdy. Znowu "Gwiazdy". Whyyyyyyyyyy???

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
Co chcecie od Huberta :P
Ja tam długo obstawiałam Dominikę, dopiero jak odpadła przerzuciłam się na niego.
Nie był taki zły, ale za mało pokazali.
Hej, właśnie, Hubert był spoko w porównaniu z resztą
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 23:00   #701
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

Cóż, zaskoczenia z agentem nie było, dawałam 100% na Huberta i się nie myliłam.
Jednak odczuwam lekkie rozczarowanie, że poszli po linii najmniejszego oporu wybierając agenta...
Sam Hubert faktycznie niewiele zdziałał jako agent. Z takich konkretnych akcji sabotażowych był banknot schowany do skarpetki, stłuczone lusterko i złoto w buzi. Trochę mało jak na tyle zadań.

Też mnie zaskoczyła wygrana Antka. Stawiałam na Tamarę, bo była naprawdę mega zdeterminowana i skoncentrowana na zdobywaniu informacji i wygranej.
Myślę, że pod koniec była zbyt pewna swego i jednak straciła czujność.
Antek niby tak wszystko olewa, bazuje na Tamarze, ale może to była tylko gra, która właśnie doprowadziła go do wygranej? Udawał, że olewa, a tak naprawdę gromadził informacje równie mocno jak Tamara. I też taką luźną postawą uśpił jej czujność.

Szkoda, że nie poznamy wyników ich testu i nie dowiemy się, czy Antek był jedynie szybszy w odpowiadaniu i wygrał czysto, czy jednak wiedział coś, czym się z Tamarą nie podzielił.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 05:32   #702
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Agent TVN

Wiecie jaki byłby mój wymarzony finał:

Hubert wygrywa, Antek jest agentem, a cały odcinek poświęcony jest filmikami zestawiającymi przemądrzałe wypowiedzi Tamary i sabotaże agenta pokazujące że te wypowiedzi Tamary były tylko głupkowatymi uwagami. Żeby okazało się że Tamara uważająca się za taką mądrą była wodzona za nos przez Agenta od samego początku do samego końca
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 07:46   #703
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

Finał nudnyyy że szok. Tak jak ktoś napisał: spotkanie towarzyskie a przy okazji podanie kto jest agentem. Do tego chyba nie ustalili charakteru spotkania, bo Tamara odwalona a Kinia jak na ognisko

Po odpadnięciu Dominiki i chwilowych wahaniach Mrozowska-Jabłczyńska, na agenta obstawiałam Huberta, więc zaskoczenia nie było.
Zdziwienie za to, że tak mało przykładał się do psucia lub nie zadań i że miał tak duże pole do popisu, ze sam decydował co ma zrobić w danym zadaniu, a nie było to narzucone przez produkcję.

Za to wygrany i przegrany mnie zaskoczyli.
Trudno mi ocenić zachowanie Tamary, to znaczy dzielenie się w finale informacjami. Myślałam że to już jest ten moment, kiedy każdy gra na siebie. Ona chciała do końca grać fair i przejechała się na tym.

Na setce Tamara powiedziała, że jak wygra, to kupi Antkowi jedną porządną koszulę. Szkoda, że on nie zdobył się na podobny gest i nie odpalił czegoś Tamarze za to, że na jej plecach doszedł do finału lub Sylwii, że go przywróciła do programu. No i liczyłam też, że skoro to gwiazda i pewnie dostał kasę za każdy odcinek, to jakiś % wygranej przekaże na cel charytatywny. A tu się okazuje, że ma jeszcze dług u Dominiki. Porażka.

No i liczyłam że więcej było podpowiedzi w odcinkach kto był agentem (choćby ta muzyczka z milionerów czy to że do dd tvn kinga zapraszała na spotkanie z agentem, a z uczestników finału był tylko Hubert).

Jedyny plus to pokazanie Huberta przy organach.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 08:05   #704
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość

Na setce Tamara powiedziała, że jak wygra, to kupi Antkowi jedną porządną koszulę. Szkoda, że on nie zdobył się na podobny gest i nie odpalił czegoś Tamarze za to, że na jej plecach doszedł do finału lub Sylwii, że go przywróciła do programu. No i liczyłam też, że skoro to gwiazda i pewnie dostał kasę za każdy odcinek, to jakiś % wygranej przekaże na cel charytatywny. A tu się okazuje, że ma jeszcze dług u Dominiki. Porażka.

mówił coś antek o skuterze
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 08:12   #705
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
mówił coś antek o skuterze
skuter dla Tamary?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 08:14   #706
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
mówił coś antek o skuterze
Mówił Ale sorry nei wierzę, że Tamary (która ponoć ma 600par butów? dobrze słyszałam tydzień temu? ) nie stać na skuter za kilka tysięcy
Nie oglądałam dokłądnie wczoraj, o co chodzi z długiem u Dominiki? No i fakt, byłoby miło gdyby wygraną przeznaczyli na cele charytatywne

Mam nadzieję, że Rusinowa nie będzie prowadzić kolejnej edycji
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 08:51   #707
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Rusinowa nie będzie prowadzić kolejnej edycji
No ja myślę właśnie, że może Huberta dadzą jako prowadzącego idealny powrót do stacji
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 09:02   #708
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lily marlene Pokaż wiadomość
No ja myślę właśnie, że może Huberta dadzą jako prowadzącego idealny powrót do stacji
Jestem za.

Brakuje mi Milionerów, lubiłam Huberta w tej roli :P
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 09:24   #709
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Agent TVN

mam nadzieję, ze tez hubert bedzie prowadził zamiast rusinowej..

a sam final b. mnie rozczarował - wszystko chyba zostało powiedziane wyżej..
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 09:28   #710
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Agent TVN

Na blogu Tamary krótka relacja z finału:

http://macademiangirl.com/2016/05/mi...lki-final.html

Najciekawsze to:
Cytat:
Fakt, że w wynikach finałowego testu różniło nas zaledwie jedno pytanie (o czym poinformowano nas po rozstrzygnięciu), pokazuje, że żadne z nas nie znalazło się w programie przypadkiem.
Czyli pewnie na wyniku zaważyło pytanie o ilość jokerów posiadanych przez Agenta - Antek policzył też tego jokera, którego Hubert oddał Antkowi, a Tamara nie.
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 09:30   #711
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Agent TVN

Finał nudny strasznie...nie było w ogóle emocji, odwalone gwiazdy po prostu przyszły sobie na pogawędkę. Nie ma żadnego porównania do edycji z Mellerem, kiedy wszyscy siedzieli w zamku przy świecach, była budząca napięcie muzyka i po kolei wyjmowanie piórek z kopert. Moim zdaniem lepiej by było gdyby finał też był kręcony w Afryce, a pozostali uczestnicy by tam wrócili.
Poza tym mam następujące przemyślenia:


- żaden z uczestników nie lubił ani Tamary ani Antka. Było widać po ich zachowaniu, że oboje raczej budzą niechęć reszty, nawet przy gratulacjach Kinga musiała ich zachęcać żeby podeszli do Antka
- o tym, że Hubert jest agentem to chyba wiedzieli wszyscy i decydowała tylko szybkość odpowiedzi albo spostrzegawczość ale chyba nikt nie typował źle już od 3 odcinka
- Hubert tak naprawdę popsuł bardzo mało zadań, nawet to co pokazali to często nie było nawet jego działaniem, tylko działaniem reszty osób. I w ogóle mało pokazywali działań agenta
- pamiętam z poprzednich edycji, że uczestnicy mówili wprost kogo typują, a w tej edycji tego nie było, tylko rzucali jakieś takie luźne przemyślenia, co kto zrobił, co powiedział, kto się dziwnie zachował i kto kogo wkurza i wieczne teksty o sojuszu, ale nie było wprost takich tekstów: obstawiam Huberta. Myślę, że to dlatego, że wszyscy go obstawiali, a produkcja nie chciała sugerować widzom, że to Hubert
- Tamara się przejechała na tym sojuszu i dobrze jej tak . Myślę, że słusznie że wygrał Antek. To on okazał się bardziej sprytny, bo wykorzystał informacje od Tamary, chociaż sam ich nie zdobył
- Kinga jest beznadziejną prowadzącą. Sugeruję Huberta do kolejnej edycji
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:05   #712
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Mówił Ale sorry nei wierzę, że Tamary (która ponoć ma 600par butów? dobrze słyszałam tydzień temu? ) nie stać na skuter za kilka tysięcy
Nie oglądałam dokłądnie wczoraj, o co chodzi z długiem u Dominiki? No i fakt, byłoby miło gdyby wygraną przeznaczyli na cele charytatywne

Mam nadzieję, że Rusinowa nie będzie prowadzić kolejnej edycji
Antek pożyczył od niej 100zł chyba i jeszcze jej nie oddał. I z jego miny wynikało ze przy sobie tez nie ma takiej kasy zeby jej oddać.
No to z wygranej bedzie mógł oddać.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:14   #713
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Antek pożyczył od niej 100zł chyba i jeszcze jej nie oddał. I z jego miny wynikało ze przy sobie tez nie ma takiej kasy zeby jej oddać.
No to z wygranej bedzie mógł oddać.
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:29   #714
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Agent TVN

Ale że co, wczoraj była mowa o jakimś długu, czy skąd to info?

Mnie wczoraj opadła szczena jak zobaczyłam, że Antek wygrał, bo dla mnie jest on zwykłą nielojalną parówą czemu dał wyraz kilka razy podczas programu i po prostu na wygraną (nawet tak niską) nie zasłużył. Fajnie, że chociaż sam sobie z tego zdawał sprawę, bo wyraźnie głupio mu wczoraj było.
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:31   #715
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Agent TVN

Ja sie nie dziwie, ze w innych programach tvn licza sie lzawe historie i litosc, jak nawet na tym watku, wytrwala, bystra, inteligentna, pewna siebie, jako jedyna dawajaca z siebie wszystko Tamara jest uznana za przemadrzala... po co sie wykazywać, lepiej byc szara mysza? Kiepskie.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:44   #716
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

W sumie dobry pomysł, żeby Hubert prowadził kolejną edycję. Na pewno będzie lepszy niż Kinga, której mam już serdecznie dość.

Muszę przyznać, że też się cieszę, że Tamarze utarto nosa. Z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie irytowała swoimi tekstami, wywyższaniem się i sposobem, w jaki prowadziła swoją cudowną grę. Taka była z siebie dumna, że owinęła sobie chłopaków wokół palca Wydawało jej się, że jest królową, a Antek tylko pionkiem w jej rękach, no i niestety ta zbytnia pewność siebie ją zgubiła.

A jeśli chodzi o jej strój na finale - owszem, wyglądała zjawiskowo, ale chyba jednak popełniła małą gafę, bo jej strój był zupełnie niedopasowany do charakteru tego spotkania i do reszty osób. Pasowała tam jak kwiatek do kożucha.
Ubranie Kingi było zapewne wybrane przez stylistkę, a więc było z góry założone, że finał to nie będzie ą ę bankiet.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:46   #717
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Agent TVN

Zauwazmy ze panowie czesciowo byli w garniturach, a wiec najwyrazniej tvn nie wpadl na pomysl poinformowania jak to bedzie wygladac
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:50   #718
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja sie nie dziwie, ze w innych programach tvn licza sie lzawe historie i litosc, jak nawet na tym watku, wytrwala, bystra, inteligentna, pewna siebie, jako jedyna dawajaca z siebie wszystko Tamara jest uznana za przemadrzala... po co sie wykazywać, lepiej byc szara mysza? Kiepskie.
Nie odmawiam jej tych cech, ale po prostu nie podoba mi się styl, w jakim prowadziła swoją grę.
Np. Asia Jabłczyńska też dawała z siebie wszystko, jest bystra, inteligentna i wytrwała, ale jakoś przy tym nie wyrobiła sobie opinii osoby wrednej i przemądrzałej.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:52   #719
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Agent TVN

umarłam jak dzisiaj w ddtvn królikowski powiedział, że wygrał jednym punktem, ALE CZAS TEŻ MIAŁ LEPSZY WIĘC I TAK BY WYGRAŁ ogólnie niby nic złego, ale powiedział to w taki sposób i tak beznadziejnie jakby się spodziewał, że ludzie go za wygraną będą hejtować
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:56   #720
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Zauwazmy ze panowie czesciowo byli w garniturach, a wiec najwyrazniej tvn nie wpadl na pomysl poinformowania jak to bedzie wygladac
No to tym bardziej Tamara, jako osoba zajmująca się modą, nie znając oficjalnego dress codu, powinna swoją stylizację jakoś wypośrodkować, żeby pasowała do różnych wersji tego spotkania.
Ubranie się jak na rozdanie Oscarów sprawdza się w niewielu sytuacjach.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.