typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 08:09   #691
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Kolorystycznie kojarzysz mi się z nordycką, ale tutaj dochodzi kształt twarzy i nie wiem czy nie przesądzałby on o słowiańskości- brzmi to jak naukowa wypowiedź i kiedy dusza tego wątku wróci (oby wrócił) może się usmiać, ale mam dobre chęci.
Ogólnie zgadzam się z Lorettą


---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



Zazdroszczę, ja nie ropoznaję, spędzając polowę życia w Londynie i Canterbury. Nie umiem też rozpoznać Polaka w Rzymie czy Wiedniu. Chyba, że jak ostatnio na Wyspach spacerując słyszę za sobą krzyk""Po co wy mnie tu k...przyprowadzacie, mówiłem, że w ten tłok nie bede szed"
na Oxford St. No to wiadomo kto przemawia.
Ale gdybym wtedy zobaczyła Lorettę w tej czerwonej sukience (Loretta wie o którą się rozchodzii o jaki makijaż) pomyślałabym Włoszka, Francuzka na zakupach, bo tak ją urodowo zaklasyfikuje. Rozpoznanie wzrokowe mi nie wystarczy żeby być pewną Polaka, język, akcnt obcego-wszystko to działa. Na pierwsze spojrzenie to ja rozpoznaję układ sklepów bezcłowych i to robię bezbłędnie. Innych darów nie mam

A co do "kamuflażu strojem" to przecież wszędzie ubieram się tak samo i nie zaobserwowałam różnic w stroju Brytyjek i moim. Owszem taki kamuflaż mógłby być w krajach arabskich ale dla mnie nie miałby sesnu
I ja niestety nie rozpoznam Polaka za granicą A chciałabym mieć taką umiejętność.

A co do tej ,,sukienki", to była bluzka
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:15   #692
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
I ja niestety nie rozpoznam Polaka za granicą A chciałabym mieć taką umiejętność.

A co do tej ,,sukienki", to była bluzka
Dobra, dobra bluzka nie bluzka ale EFEKT. Ja gdybym zobaczyła Cię w niej robiąc wtedy zakupy pomyslałabym- idę na drugą stronę ulicy, gdzież tu taka konkurencja:hah ahapowaznie to bym oczywiscie podeszła majac pewność, że to Ty) ale uznałabym Cię za piękność z Włoch czy Francji .


BTW Eva green chyba wygląda na Francuzkę, nie...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eva-green2.jpg (143,6 KB, 185 załadowań)

Edytowane przez kkknnn
Czas edycji: 2009-07-31 o 08:39
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:04   #693
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Dobra, dobra bluzka nie bluzka ale EFEKT. Ja gdybym zobaczyła Cię w niej robiąc wtedy zakupy pomyslałabym- idę na drugą stronę ulicy, gdzież tu taka konkurencja:hah ahapowaznie to bym oczywiscie podeszła majac pewność, że to Ty) ale uznałabym Cię za piękność z Włoch czy Francji .


BTW Eva green chyba wygląda na Francuzkę, nie...?
Nie wiedziałam, że ktoś może myśleć, że wyglądam na Francuzkę czy Włoszkę

Eva wygląda mi na taką z Francji
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:15   #694
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że ktoś może myśleć, że wyglądam na Francuzkę czy Włoszkę

Eva wygląda mi na taką z Francji
No racja, bardziej na taką z nierzeczywistej krainy piękna, ale już tamto geograficznie też.

Eva ma tatę Szweda albo Duńczyka, ale jaka ona jest piękna.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:22   #695
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
No racja, bardziej na taką z nierzeczywistej krainy piękna, ale już tamto geograficznie też.

Eva ma tatę Szweda albo Duńczyka, ale jaka ona jest piękna.
Faktycznie jest bardzo ładna. Ale na tym zdjęciu wygląda trochę inaczej. Pewnie to przez makijaż
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:30   #696
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Faktycznie jest bardzo ładna. Ale na tym zdjęciu wygląda trochę inaczej. Pewnie to przez makijaż
Fakt jej urodę makijaż bardzo podkreśla- tutaj ma taki soft, więc dużo łagodniej wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6a00d83451b77e69e200e54f1d76b08834-800wi.jpg (39,6 KB, 239 załadowań)
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:32   #697
anna_syd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 28
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

ja mieszkam od patu ladnych lat za granica i od razu moge rozpoznac Polki , Czeszki , Slowaczki , czy Rosjanki to nie tylko to ze wyrozniaja sie z tlumu ladnym wygladem , szczupla sylwetka ale jest to cos w twarzach czego nie potrafie dokladnie wyjasnic . JA raczej reprezentuje typ Slowianski mam zielone oczy , kwadratowa twarz , wystajace kosci policzkowe ,szczupla drobna sylwetke, brazowe wlosy ze zlotymi refleksami . Najczesciej uznawana jestem za Rosjanke , za Polke tez i to rowniez dosc czesto , a tu niespodzianka w okresie letnim jak troszke skora mi zbrazowieje za Brazylijke mysle ze to tez ze wzgledu na moje dlugie brazowe wlosy , brazylijki takie maja choc napewno troche ciemniejsze niz ja . Dodam rowniez iz w moim pieknym kraju gdzie mieszkam duzo Azjatow , poczatkowo dla mnie wszyscy oni byli jednakowi i jak sie mylilam teraz umiem odroznic Chinczyka od Koreanczyka Japonczyka i Wietnamczyka .
anna_syd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 10:42   #698
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Odnosnie tego co sie komu podoba :d to mi sie np. bardzo azjatki podobaja z urody..no nie pogardzilabym taka buzka
Kiedys okropnie (w sumie teraz nadal) podobala mi sie modelka Devon Aoki...przez wszystkich znajomych okreslana mianem okropnie brzydkiej...A ona jest chyba pol azjatka i pol angielka czy cosik takiego
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:56   #699
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------





A co do "kamuflażu strojem" to przecież wszędzie ubieram się tak samo i nie zaobserwowałam różnic w stroju Brytyjek i moim. Owszem taki kamuflaż mógłby być w krajach arabskich ale dla mnie nie miałby sesnu


Oj ja tam widze roznice pomiedzy ubiorem Brytyjek a Polek. Brytyjki sa duzo odwazniejsze jesli chodzi o stroje.
evullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 11:25   #700
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez anna_syd Pokaż wiadomość
Dodam rowniez iz w moim pieknym kraju gdzie mieszkam duzo Azjatow , poczatkowo dla mnie wszyscy oni byli jednakowi i jak sie mylilam teraz umiem odroznic Chinczyka od Koreanczyka Japonczyka i Wietnamczyka .
Ja też widzę różnicę pomimo tego, że nie mam zbyt wielu okazji na kontakty z rodowitymi Azjatami.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 11:26   #701
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
Oj ja tam widze roznice pomiedzy ubiorem Brytyjek a Polek. Brytyjki sa duzo odwazniejsze jesli chodzi o stroje.
No to ubieram się jak Brytyjka bo między swoim strojem a strojem dziewczyn z Londynu nie widziałam żadnej różnicy
Może w innych częściach Anglii jest inaczej, ja mogę pisać tylko o sobie i odnosić tylko do swoich doświadczeń.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 01:34   #702
pupuru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 103
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

A Małgorzata Socha?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Magorzata_Socha_460x370.jpg (29,1 KB, 99 załadowań)
pupuru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:51   #703
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

A ten wątek tak ucichł ;/... rozruchu w nim trochę trza.

Socha kojarzy mi sie właśnie z taką słowianką.
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 07:46   #704
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez pupuru Pokaż wiadomość
A Małgorzata Socha?
Tak, wygląda na słowiankę
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:41   #705
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ja tez widze roznice w stroju Polek i Brytyjek. Po prostu mamy inne figury i czesto nosimy inne ciuchy. Umiem Polke jak i Polaka rozpoznac po wygladzie i po stroju.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:17   #706
eyke
Przyczajenie
 
Avatar eyke
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: jarosław
Wiadomości: 3
GG do eyke
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Właśnie skończyłam czytać cały temat i muszę stwierdzić, że teraz już sama nie wiem czy wyglądam na polkę czy też nie. Blondynką nie jestem, oczy mam sama nie wiem jakiego koloru, jedni twierdzą, że są zielone, inni, że piwne, a inni jeszcze inaczej a Wy jak sądzicie? c;
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6274 skrócone przerobione w.jpg (23,5 KB, 227 załadowań)
__________________
eyke
_________________________ ____________
słoń mi nadepnął na ucho, ale jeszcze słyszę

Edytowane przez eyke
Czas edycji: 2009-08-07 o 21:40
eyke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:27   #707
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez eyke Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam czytać cały temat i muszę stwierdzić, że teraz już sama nie wiem czy wyglądam na polkę czy też nie. Blondynką nie jestem, oczy mam sama nie wiem jakiego koloru, jedni twierdzą, że są zielone, inni, że piwne, a inni jeszcze inaczej a Wy jak sądzicie? c;
Mi na Czeszke wyglądasz
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 16:23   #708
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Mi na Czeszke wyglądasz
Ostatnio byłam w Czechach i muszę stwierdzić, ze Polki i Czeszki wyglądają bardzo podobnie.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 17:16   #709
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Właśnie wróciłam z wakacji nad pięknymi, polskimi jeziorami. Zdarzyło mi się kilka fajnych sytuacji min. zagadywanie mnie po angielsku przez innych Polaków. Zauważyłam, że jak złapię nieco opalenizny, to częściej zdarzają mi się tego typu sytuacje.
Zostałam raz uznana za Amerykankę.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 15:44   #710
0aef6395949a0f0452c0bd4db14469b3225b04aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
slowianie, w dawnych sredniowiecznych (i grubo przed chrzescijanskich wogole) czasach byli dosc krepej budowy (srogie zimy) musieli miec troszke tluszczyku, zeby przetrwac, a wszystkie te posty 'jestem slowianka, bo mam 178 cm wzrostu i jestem powabna niczym rusalka' naprawde mnie ubawily. do XVIII wieku (a co dopiero w wiekach wczesniejszych, gdzie glod byl na porzadku dziennym) sredni wzrost kobiety (w pelni odzywionej jako dziecko) w Europie Srodkowej wynosil do 170 cm max, mezczyzni byli tylko troszke wyzszi, a dlaczego? zeby organizm mniej sie napracowywal przy dotlenianiu i utrzymaniu ciala, ktory jest w duzej mierze uzalezniony byl od tego co kaprysna Natura akurat zrobi.
Kobiety musialy byc silne by rodzic w ekstremalnych warunkach a mezczyzni 100% sprawni by dac przetrwanie rodzinie. Oczywiscie nie mowie tutaj o pannach dworskich i innych szlachetnie urodzonych, bo oni niejednokrotnie cierpieli na otylosc a co za tym idzie miazdzyce i choroby serca (jedyna rozrywka byly polowania i plodzenie dzieci, ale fun ).
Co do wygladu, 'urodowego'... przewaznie byly to mysie, brazowe wlosy, byc moze czasem blond oczy zielone badz niebieskie (w naszej strefie klimatycznej oczy brazowe nie sa nam potrzebne, bardziej sie przydaja na pustyniach i w rowniku, gdzie slonko daje po oczach).

A teraz moje prywatne zdanie, Slowianie mieszali sie z tyloma grupami, ze juz teraz bardzo trudno powiedziec jak taki 'pierwotny' typ wygladal. Bo albo mieszalismy sie z Germanami, albo ze Skandynawami.. jesli juz by szukac takiego typu, polecam spojrzec na Ukrainki czy Litwinki, bo niestety w polskiej krwi plynie juz szczatkowa ilosc krwi slowianskiej (jak nie zabory i mieszane malzenstwa to gwalty podczas wojen czy tez w koncu masowe migracje w XX wieku).

suma sumarum, haslo 'slowianska uroda' to dla mnie jeszcze jedna opowiastka z cyklu urban legends

p.s wybaczcie ale z przyzwyczajenia nie uzywam polskich znakow

Heh wlasnie prawie calkowicie mnie opisalas xD
MAm 168 cm, jakos specialnie szczupla, taka normalna
Wlosy mam ciemny blond/ jasny braz (obecnie farbowane) niebieskie oczy i twarz z lekko ukrainskimi rysami
Wracajac do jakichs poprzednich postow, to mam troche wydatne, czerwone lica niestety ze sklonnoscia do pekajacych naczynek, jasna cere i nie za duzy, ostro zakonczony i zadarty nos
Warkocz tez mam ale tylko przy okazji wystepow , a ktos powiedzial ze Slowianie kojarza sie wlasnie z dlugim blond warkoczem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1fe25b573.html <-- ja to ta w niebieskim, no i amm warkocz
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cbe48d7ad.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...62061b059.html
0aef6395949a0f0452c0bd4db14469b3225b04aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:34   #711
substytutjolie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 141
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

oo w takim razie ja jestem z tyhc "reliktowych"
substytutjolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 17:54   #712
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

[1=0aef6395949a0f0452c0bd4 db14469b3225b04aa;1395613 8]Heh wlasnie prawie calkowicie mnie opisalas xD
MAm 168 cm, jakos specialnie szczupla, taka normalna
Wlosy mam ciemny blond/ jasny braz (obecnie farbowane) niebieskie oczy i twarz z lekko ukrainskimi rysami
Wracajac do jakichs poprzednich postow, to mam troche wydatne, czerwone lica niestety ze sklonnoscia do pekajacych naczynek, jasna cere i nie za duzy, ostro zakonczony i zadarty nos
Warkocz tez mam ale tylko przy okazji wystepow , a ktos powiedzial ze Slowianie kojarza sie wlasnie z dlugim blond warkoczem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1fe25b573.html <-- ja to ta w niebieskim, no i amm warkocz
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cbe48d7ad.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...62061b059.html[/QUOTE]

Trzecie zdjęcie jest fantastyczne!
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:21   #713
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Trzecie zdjęcie jest fantastyczne!
Bardzo klimatyczne, takie bajkoweJak Ty nie masz słowiańskiej urody to chyba już nikt nie ma
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:39   #714
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Bardzo klimatyczne, takie bajkoweJak Ty nie masz słowiańskiej urody to chyba już nikt nie ma
Jak na mój gust Tania2712 ma bardzo słowiańską urodę.

A post Ankalime zasługuje na uwagę. Biorą historię naszego kraju pod lupę można potwierdzić, że "podręcznikowych" Słowian czystej krwi musi być naprawdę niewielu.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:57   #715
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Jak na mój gust Tania2712 ma bardzo słowiańską urodę.

Popieram, wygląda jak taka rusałka
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 21:58   #716
0aef6395949a0f0452c0bd4db14469b3225b04aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Heh do rusałki to mi jeszcze baardzo daleko
Ale dziekuję
Jak tak czasem sie rozglądam a to po mojej szkole albo po miejscach w ktorym bywam, to bardzo rzadko spotykam osoby o słowiańskim typie urody.
W zespole ludowym w którym tańcze jestem chyba tylko ja, cała reszta jest bardziej orientalna.

A tak patrzac na temat, to można powiedziec ze typowa polska uroda dziś nie ma zbyt wile wspolnego ze słowianami
0aef6395949a0f0452c0bd4db14469b3225b04aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:29   #717
stempelka
Raczkowanie
 
Avatar stempelka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 296
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ja mam naturalnie popielate włoskie z jasnymi refleksami jasna oprawe oczu
brazowe oczy ,dosc wystajace kosci policzkowe ,jasna karnacje (i nie mam zamiaru tego zmieniac),szczupła ,wysoka
kompletnie nie wiem jaki mam typ urody:/
__________________
kocham! swoje uzaleznienie od kosmetyków one jedyne mnie rozumie
<wiadomo>
stempelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:20   #718
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

[1=0aef6395949a0f0452c0bd4 db14469b3225b04aa;1409704 8]Heh do rusałki to mi jeszcze baardzo daleko
Ale dziekuję
Jak tak czasem sie rozglądam a to po mojej szkole albo po miejscach w ktorym bywam, to bardzo rzadko spotykam osoby o słowiańskim typie urody.
W zespole ludowym w którym tańcze jestem chyba tylko ja, cała reszta jest bardziej orientalna.

A tak patrzac na temat, to można powiedziec ze typowa polska uroda dziś nie ma zbyt wile wspolnego ze słowianami [/QUOTE]

Ja uważam , że zdecydowana większość osób tutaj w Polsce ma typowo słowiański typ urody. Zagranicą zawsze rozpoznam;kiedyś się zastanawiałam dlaczego i doszłam do wniosku, że musi chodzić o te specyficzne kości policzkowe.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:46   #719
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Ja uważam , że zdecydowana większość osób tutaj w Polsce ma typowo słowiański typ urody. Zagranicą zawsze rozpoznam;kiedyś się zastanawiałam dlaczego i doszłam do wniosku, że musi chodzić o te specyficzne kości policzkowe.
Ja do tej pory nie wiem dlaczego, ale tez zawsze rozpoznam Polaka Moj kolega (Anglik) tez twierdzi, ze Polki da sie rozpoznac po wygladzie.. spytalam jak on nas rozpoznaje.. powiedzial, ze nie wie, ale chyba cos jest w "cheekbones" (kosci policzkowe)
evullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:53   #720
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
Ja do tej pory nie wiem dlaczego, ale tez zawsze rozpoznam Polaka Moj kolega (Anglik) tez twierdzi, ze Polki da sie rozpoznac po wygladzie.. spytalam jak on nas rozpoznaje.. powiedzial, ze nie wie, ale chyba cos jest w "cheekbones" (kosci policzkowe)
DokłADNIE. Coś musi być z tymi policzkami, ale jeśli mam być szczera to słowiańska uroda jako taka i te policzki jakoś nie za bardzo mi się podoba chociaż słyszałam opinie, że Polki mają najładniejsze kości policzkowe na świecie.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 11:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.