Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 12:18   #691
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Alegra101 cześć i wcale nie jesteś w tyle

A mi się dzisiaj śniło, że ślub już jutro
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 12:38   #692
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cześć ponownie
TŻ jeszcze w pracy, a my (z bratem) właśnie wróciliśmy z cukierni - zmieniłam zamówienie, kolor toru i wybrałam smaki - będzie pysznie! a teraz zajadamy ciacho z tamtej cukierni - deser pomarańczowy
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 13:12   #693
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość

Wczoraj byłam na próbnej fryzurze i makijażu, ale jeszcze nie wyszło to o czym myślałam :/
Ani makijaz ani fryzurka nie przypadly Ci do gustu? Planujesz robic jeszcze raz?

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Jakie macie pomysły na podziękowania dla rodziców???

Ja się ciągle zastanawiam i nie mam żadnego konkretnego pomysłu :/
Podziekowania napewno beda w domu, po blogoslawienstwie. Planujemy jakies kwiaty, w doniczkach -odrazu beda mogly zostac w domku, wiec nie bedzie problemu. A po slubie, ramki ze zdjeciem ze slubu Na weselu bedzie piosenka i sto lat dla rodzicow.

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość

Powiem Wam, że jak sobie tak uświadomię, że jeszcze niewiele ponad 2 miesiące i że to już tak strasznie niedługo to tak się denerwuję A co dopiero Wy dziewczyny, które macie ślub na początku sierpnia A tak w ogóle to myśleliśmy o ślubie na maj lub czerwiec, ale postanowiliśmy ustalić datę na sierpień, ze względu na moją obronę (chciałam się cieszyć tylko ślubem, a nie po drodze zamartwiać o pracę dyplomową itd). I tak sobie teraz uświadomiłam, że gdyby nie obrona to byłabym już żoną
Oj, ja tez sie juz denerwuje. Ale rownie mocno nie moge sie juz doczekac. To taki przyjemny stresik
No i dobrze, ze jednak ustaliliscie date na sierpien, bo nie byloby Cie tu z nami

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
I tak, co do potwierdzania u nas też do 31 lipca
Wczoraj moja przyjaciółka powiedziała mi, że prawdopodobnie nie będzie mogła się zjawić na weselu... a wszystko dlatego, że stara się dostać do policji, i wczoraj dostała wezwanie na testy... i zgadnijcie kiedy ma testy... 27 sierpnia o godzine 14... a żeby było śmieszniej to musi jechać za Warszawe, a od nas z podkarpacia to jest spory kawał drogi... terminu testów niestety nie da się przesunąć, bo jeśli nie stawi się, to będzie mogła próbować dopiero za rok a i nie wiadomo wtedy czy zostanie zakwalifikowana do testów... przykro mi strasznie i widzę, że jej też, ale jeśli udałoby się jej dostać do policji byłaby niesamowicie z niej dumna
Co za pech, ze akurat w ten sam dzien ma miec te testy.

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
A ja się muszę przyznać, że miałam pierwszy poważny koszmar ślubny. Pan młody zamiast mojego wymarzonego frezjowego bukieciku kuleczki przywiózł mi taki wieniec, jakby zebrane w kupę gałęzie sosny () ozdobione różowymi i białymi perełkami. A tu wszystkie kwiaciarnie pozamykane. Aż w końcu dostałam się do tej swojej. Wykrzyczałam się na panią kwiaciarkę i mi robiła nowy bukiet. W międzyczasie też ona mnie czesała Obudziłam się tak totalnie wkurzona na ten bukiet
To znak, ze bedziesz miala idealny bukiecik

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość

Karenw a jakie jeszcze mieli atrakcje na weselu ?
u Nas będzie menu z dokładnymi godzinami
w tamtym roku byłam na weselu gdzie tort byl niewiele po pierwszych daniach goracych ale to tez było średnie rozwiązanie...

Ja mysle, ze to niezly pomysl z tortem zaraz na poczatku. Kolo polnocy, to juz malo kto ma ochote na slodkosci, lepiej wlasnie jak najwczesniej


Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
A mi się dzisiaj śniło, że ślub już jutro
I to potwierdza moja teorie, ze sny sprawdzaja sie odwrotnie. W tym wypadku, slubu jutro nie bedzie

Poszlismy z TZ na poszukiwania butow slubnych, a wrocilismy z drugim garniturem TZtowi spodobal sie taki typowo slubny - czarny z satynowymi wstawkami. Do tego przymierzyl muszke i juz nie bylo innej opcji tylko kupic
Co prawda wciaz nie moge sie zdecydowac czy lepiej muszka czy jednak slubna kamizelka i musznik W obu wersjach mi sie strasznie podoba.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 13:33   #694
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Gwiazdeczka, a na którą Ty masz ślub ?? bo nie mam w kalendarzu wpisane, a nie pamiętam czy podawałaś

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
My na zaproszeniach mamy potwierdzenie do 01.08
zaproszenia przyszły tydzień temu a mu nawet nie rozdaliśmy jednego
jak tak dalej pójdzie to do 01.08 nie zdążymy ich nawet rozwieść

No i muszę się pochwalić, udało mi się po okazyjnej cenie kupić wiklinowe kosze do podziękowań dla rodziców i duży kawał tiulu za 1 zł z którego właśnie zrobiłam kokardy na barierkę od schodów
powodzenia z zaproszeniami
za zakupy

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
A ja się muszę przyznać, że miałam pierwszy poważny koszmar ślubny. Pan młody zamiast mojego wymarzonego frezjowego bukieciku kuleczki przywiózł mi taki wieniec, jakby zebrane w kupę gałęzie sosny () ozdobione różowymi i białymi perełkami. A tu wszystkie kwiaciarnie pozamykane. Aż w końcu dostałam się do tej swojej. Wykrzyczałam się na panią kwiaciarkę i mi robiła nowy bukiet. W międzyczasie też ona mnie czesała Obudziłam się tak totalnie wkurzona na ten bukiet
co za sen

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
No i zamówiliśmy obrączki.


Cytat:
Napisane przez jagoda221 Pokaż wiadomość

A ja mam dziś 2 miesiące do ślubu


---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
U nas tort będzie o 22, a oczepiny o 24.
u nas tort jest zazwyczaj po obiedzie, my się zastanawiamy czy nie podać go ok. 20-21 ale wszystko będzie zależało od tego czy sala ma odpowiednią lodówkę.

Cytat:
Napisane przez Alegra101 Pokaż wiadomość
Witajcie!
To i ja dołącze do tego ciekawego wątku - ślub 27 sierpnia 2011 godzina 16:00
Ale widze że ja jestem daleko w tyle z przygotowaniami w porównaniu do was Muszę się koniecznie sprężyć, szczególnie z zaproszeniami bo dopiero zaczełam je drukować. Postanowiłam zrobić je sama w oparciu o wzór znaleziony na all.
To co mamy na tą chwilę:
- oczywiście lokal, ale wciąż nie wiem czy decydować się na okrągłe stoły czy nie. Nigdy nie byłam na weselu z okrągłymi stołami, więc nie wiem jak w praktyce, ale na zdjęciach mi się to rozwiązanie podoba.
- dj wybrany
- zaklepaną godzinę w kościele - brakuje dokumentów, na kurs wybieramy się w ostatnią sobotę miesiąca w czerwcu na Karczówke bo nie wiemy czy jest w innym kościele wcześniej. Nie wiem natomiast co z pozostałymi dokumentami - jakie i skąd, podpowiedzcie proszę jeśli możecie?
- zamówiona sukienka i wymyślone do tego bolerko a'la bluzka z tiulu, ale brak pomysłu na buty i biżuterię. Pan młody - garnituru brak w trakcie poszukiwań.
- zamówione obrączki
- podpisana umowa z dekoratorką/florystką - styl i kompozycje ustalone.
- umówiony termin z cukiernią - do omówienia pozostaje jakie ciasta i jaki tort - koncepcja już jest.
- tylko koncepcja na auto do ślubu...
- alkohol stoi i czeka w piwnicy.
Teraz zastanawiam się nam podziękowaniem dla gości i chyba wybiorę obecnie już standardowo migdały lukrowane oraz podarunkami dla rodziców.
Zapewne jeszcze kilka rzeczy pominęłam, mając to wszystko i tak czuje że jeszcze jestem w lesie

Powoli zaczyna też do nas docierać, że nasz dzień jest coraz bliżej

Miełego dnia!
Witaj na wątku
a foto i kam nie macie ?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam teraz na weselu u kuzyna i poproście rodzinę, żeby w kościele usiedli w pierwszych ławkach, bo tam gdzie byłam to był dość duży kościół i po stronie pani młodej ławki z przodu były zajęte a po stronie pana młodego chyba usiedli dopiero w jakimś 15 rzędzie. Wiecie jak to będzie wyglądało na filmie jak akurat będzie ujęcie z prawej strony - jak by nikogo w kościele nie było. Poza tym, to było tyle atrakcji że czas na potańczenie zabierali, było za gorąco i za jasno. Było też menu na stole, ale bez podanych godzin i wszyscy się pytali o której to a o której tamto. Tort był o godzinie 1:15 (jak dla mnie za późno) a oczepiny były o 1:45 (również jak dla mnie za późno). Wielu gości o godzinie 2 poszło już do domu. Z tego co jeszcze zaobserwowałam to goście narzekali że musieli się długo prosić o kawę i herbatę no i że muzyka była tak głośno, że do osoby obok trzeba było krzyczeć.
A my jutro protokół spisać idziemy i ostro bierzemy się za roznoszenie zaproszeń
aaaaa jeszcze tort - był taki z 3 kółek położonych na sobie. Straszny był problem z krojeniem i usuwaniem tego stelażu. Jak ktoś chciał kawałek z samego dołu (bo był inny smak) to musiał poczekać aż skroją cały z góry. Podziękowania dla rodziców były w formie filmu wyświetlanego na takim rzutniku. Film coś w podobie reklamówki TVN-u (ten o ramówce) - zrobiło to wrażenie bo było to super nakręcone ))
kogoś interesuje więcej na temat jak był zrobiony ten film to pytać - opowiem w szczegółach
dzięki za rady

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Bardzo jestem ciekawa ostatecznej liczby gosci
ja też

Cytat:
Napisane przez zsylsalo Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,

To i ja się dołączę do forum jako sierpniowa PM

Ślub 28.08.2011 o godz 14:00
Witaj na wątku

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
I jeszcze pytanko
Wiem, że niektóre z Was już kupiły tuby z płatami róż. Powiedzcie proszę ile i jak długich...
my mamy na razie 2 tuby (nie pamiętam koloru ;/), a kupiłam na allegro.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 14:14   #695
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam teraz na weselu u kuzyna i poproście rodzinę, żeby w kościele usiedli w pierwszych ławkach,
Tort był o godzinie 1:15 (jak dla mnie za późno) a oczepiny były o 1:45 (również jak dla mnie za późno).
Poproszę moich, żeby jak najbliżej siadali. My teraz na weselu siedzieliśmy za rodzicami młodych zaraz (chociaż poszliśmy jako znajomi) bo wszyscy obsiedli ostatnie ławki, jakby się księdza bali
U nas zawsze są oczepiny o północy - nigdy inaczej. A tort to nie wiem kiedy podać - z jednej strony po obiedzie, do kawy byłoby ok, ale wtedy nie ma jak zrobić całego tego "wjazdu" i krojenia...

Cytat:
Napisane przez Alegra101 Pokaż wiadomość
Witajcie!
To i ja dołącze do tego ciekawego wątku - ślub 27 sierpnia 2011 godzina 16:00
No to będziemy razem odliczać tyle, że ja już będę żonką, a ty dopiero będziesz tupać do ołtarza
Sporo rzeczy masz załatwionych

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
To znak, ze bedziesz miala idealny bukiecik

Poszlismy z TZ na poszukiwania butow slubnych, a wrocilismy z drugim garniturem TZtowi spodobal sie taki typowo slubny - czarny z satynowymi wstawkami. Do tego przymierzyl muszke i juz nie bylo innej opcji tylko kupic
Co prawda wciaz nie moge sie zdecydowac czy lepiej muszka czy jednak slubna kamizelka i musznik W obu wersjach mi sie strasznie podoba.
Mam nadzieję, że będzie idealny, bo inaczej pójdę i nakrzyczę na panią florystkę. Wyobrażacie sobie? Taka wielka biała furia
A co do musznika - mój kupił kamizelkę z krawatem i muchą (miał być musznik). Albo spróbuję ten krawat jakoś ozdobnie zawiązać, albo będzie musiał w muszce iść. Chociaż nie powiem, dobrze w niej wygląda
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 14:31   #696
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jagoda221 Pokaż wiadomość
O kurcze... tyle, że ty pewnie znasz fryzjerkę
Nie, ale jakoś ufam fryzjerom


Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość

Co do strojenia domu, to też na pewno będziemy stroić, jeszcze nie wiem jak, ale też bez jakiejś przesady
Ja mam kupionych już 50 sztucznych białych róż, do tego może kilka balonów

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Jakie macie pomysły na podziękowania dla rodziców???

Ja się ciągle zastanawiam i nie mam żadnego konkretnego pomysłu :/
Jeszcze nie mamy, ale ciagle o tym myslimy

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość



Widzę, że nie tylko ja obserwuje - i dobrze!
U nas tort będzie o 23.30, a oczepiny tradycyjnie o północy. Godziny posiłków tez będą. Tort na osobnych paterach. I bufet kawowo - herbaciany, non stop dostępny i uzupełniany.
Powiem, że mają siadać z przodu!!
Po obiedzie i 1 tancu


Kupiliśmy już garnitur i buty
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 14:45   #697
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Cześć ponownie
TŻ jeszcze w pracy, a my (z bratem) właśnie wróciliśmy z cukierni - zmieniłam zamówienie, kolor toru i wybrałam smaki - będzie pysznie! a teraz zajadamy ciacho z tamtej cukierni - deser pomarańczowy
a jakie smaki wybrałaś? ;>
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 15:05   #698
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Kupiliśmy już garnitur i buty


Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
a jakie smaki wybrałaś? ;>
mamy zamówiony taki tort jak w załączniku (tylko dekoracja ciemny fiolet i bez figurki)

smaki od gory:
- czekoladowy z chrupkami (chrupki nie nesquik, tylko wedle receptury cukierni)
- czekoladowo-wiśniowy
- orzechowo-kawowy

Smak czekoladowo-wiśniowy mieliśmy na degustacji - palce lizać , a 2 pozostałe wzięliśmy w ciemno, ale z tego co widziałam na innych wątkach to polecają te smaki Tort nie jest oblany marcepanem, ani lukrem tylko taką delikatną masą, która w smaku przypominam opłatek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort_weselny_bezstelaza_38.jpg (41,0 KB, 32 załadowań)
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 15:18   #699
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
mamy zamówiony taki tort jak w załączniku (tylko dekoracja ciemny fiolet i bez figurki)

smaki od gory:
- czekoladowy z chrupkami (chrupki nie nesquik, tylko wedle receptury cukierni)
- czekoladowo-wiśniowy
- orzechowo-kawowy

Smak czekoladowo-wiśniowy mieliśmy na degustacji - palce lizać , a 2 pozostałe wzięliśmy w ciemno, ale z tego co widziałam na innych wątkach to polecają te smaki Tort nie jest oblany marcepanem, ani lukrem tylko taką delikatną masą, która w smaku przypominam opłatek.
zapowiada się pięknie i przepysznie Wasz tort

ja myślę nad czekoladowo-wiśniowym ale może powydziwiam i też wybiore sobie 3 różne smaki, inny na każde piętro choć u nas zwykle spotyka się torty jednego smaku
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 15:22   #700
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Ja mam kupionych już 50 sztucznych białych róż, do tego może kilka balonów
gdzie kupowałaś ??

ja mam już kupioną fioletową organzę oraz fioletowe i białe balony, Podobają mi się dekoracje kwiatki z balonów i taki łuki - zobaczymy co się da u mnie w klatce zrobić
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 15:27   #701
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
gdzie kupowałaś ??

ja mam już kupioną fioletową organzę oraz fioletowe i białe balony, Podobają mi się dekoracje kwiatki z balonów i taki łuki - zobaczymy co się da u mnie w klatce zrobić
W sklepie za 4 zł Ale było za 15 zł

Ja też myśle nad kwiatkami z balonów w kolorze złoto czerwonym
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 17:23   #702
Alegra101
Raczkowanie
 
Avatar Alegra101
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 40
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witaj na wątku
a foto i kam nie macie ?
Oczywiście że mam fotografa - przecież z tego wyboru jestem najbardziej zadowolona.
Kamerzysty nie będzie, tylko fotograf.
No i mam też wybrany salon gdzie zrobię fryzurę i makijaż. Już można powiedzieć, że próbne miałam robione przy okazji innego wesela w rodzinie.

Dzięki wszystkim za słowa otuchy
Jeszcze tyle przed nami
__________________
U la la, będę żoną ...
27 sierpnia 2011

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110827640820.html
Alegra101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 17:30   #703
zsylsalo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: MAŁOPOLSKIE
Wiadomości: 51
GG do zsylsalo
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
cześć
a może wkleisz zdjęcie sukienki i bukietu??
A mogę wkleić

Co prawda, pokazywałam swój "ślubny look" na innym wątku, ale co tam

Sukienka to coś pomiędzy tym:

GK1_MG_5234.jpg

GK2_MG_5289.jpg

a tym

776.jpg

Sukienka jest z surówki jedwabnej w kolorze śmietankowym. Góra gorsetowa w delikatne serduszko, dół z zakładkami na biodrach (krój tulipana), zwężająca się do kolan. W pasie szarfa z organzy. Generalnie skromna, ale elegancka, czyli taka jak chciałam

Do tego buciki

25284_2.jpg

Oraz biżuteria:

medium_maribell.jpg

medium_mini3.jpg

Problem jest z fryzurą

Taki oto pomysł:

ikf.com.pl-fotka-616425.jpg

ikf.com.pl-fotka-997873.jpg

Planuję właśnie max 3 eustomy we włosach (bez welonu) oraz malutki, okrągły bukiet z białych eustom z zielonymi dodatkami.

Tak to sobie wymyśliłam
Generalnie konwencja: skromnie i elegancko

Mój TŻ - czarny matowy garnitur, śmietankowa koszula + śmietankowy, jedwabny, wąski krawat



Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Co do cytowania - po prostu usuń nadmiar tekstu spomiędzy znaków "QUOTE"

No właśnie chyba mi się udało Dzięki

A co do fryzury - właśnie też chcę uniknąć efektu peruki na głowie, ale z moimi włosami tona lakieru jest nieunikniona
Ja mam proste i raczej cienkie włosy, więc trzeba je dobrze utrwalić. Rozpuszczone odpadają, bo nie wytrzymają całą noc.
Dlatego wolałabym spiąć w luźny kok nad karkiem. Będę musiała próbować. Wkleiłam wyżej ostatnie moje pomysły

Twoja fryzurka naprawdę bardzo ładna i dobrze Ci w niej. Ja też próbowałam coś takiego i nie wyglądam zbyt korzystnie

Edytowane przez zsylsalo
Czas edycji: 2011-06-13 o 17:44
zsylsalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 17:37   #704
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Może pomożecie mi, zastanawiam się do czego świadkowie będą dawać drobne pamiątki, bo o to prosiliśmy zamiast kwiatow
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 20:10   #705
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez zsylsalo Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,

To i ja się dołączę do forum jako sierpniowa PM

Ślub 28.08.2011 o godz 14:00
hej

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Jakie macie pomysły na podziękowania dla rodziców???

Ja się ciągle zastanawiam i nie mam żadnego konkretnego pomysłu :/
nie mamy pomysłu.

Spisaliśmy protokół dzisiaj. prawdopodobnie już w niedzielę będziemy wisieć na zapowiedziach
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 20:38   #706
dhalii
Raczkowanie
 
Avatar dhalii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

WOW Gratuluję Wszystkich załatwionych spraw i zakupów

Jednak drukujemy jeszcze raz zaproszenia, trochę też w ramach reklamacji, ale te już będą takie jakie chcieliśmy od początku

Dzisiaj byliśmy w parafii TŻ dać zapowiedzi, a u mnie wiszą od wczoraj

Za dwa tygodnie obrona, a ja już nie mam motywacji do nauki i zamiast się uczyć to siedzę na Wizażu :P
__________________
Razem od 16.08.2006
Zaręczeni 14.02.2009
Nasz Ślub 20.08.2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110820040223.html


Dzieciaczki
dhalii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:05   #707
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, grtauluje wszystkich załatwień. My rozdalismy zaproszenia juz w rodzinie i zostali jeszcze znajomi.
Cały weekend spędziliśmy na Śląsku bo tam mieszka większość rodziny Tż. Już wiemy że siostra Tż nie przyjedzie za względów zdrowotnych, moja koleżanka no na ciążowym wylocie i pewnie jeszcze kilka osób. Zaczynamy się powoli martwic że za mało tych gości będzie
No i zamówiliśmy obrączki. Za trzy tygodnie maja być.

No i dowiedziałam się że dziewczyna mojego brata w ciąży i w październiku wesele Wszyscy śmialiśmy sie z niego bo juz od jakiegoś czasu powtarzał że jeszcze w tym roku sie ożeni no i teraz się sprawdziło. Nie traktuja tego jako wpadki i przymus ślubu, tylko sie bardzo cieszą a muy razem z nimi
obraczki bardzo ladne

Cytat:
Napisane przez jagoda221 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś 2 miesiące do ślubu

W piatek udało nam się USC, teaz zostaje protokół przedmałżeński i wszystkie dokumenty będą wtedy załatwine. Dziś idę na poszukiwanie pończoch do ślubu. I opłacić kurs tańca. Zaczynamy już od 26. Zobaczymy jak nam pójdzie.


Cytat:
Napisane przez Alegra101 Pokaż wiadomość
Witajcie!
To i ja dołącze do tego ciekawego wątku - ślub 27 sierpnia 2011 godzina 16:00
Ale widze że ja jestem daleko w tyle z przygotowaniami w porównaniu do was Muszę się koniecznie sprężyć, szczególnie z zaproszeniami bo dopiero zaczełam je drukować. Postanowiłam zrobić je sama w oparciu o wzór znaleziony na all.
To co mamy na tą chwilę:
- oczywiście lokal, ale wciąż nie wiem czy decydować się na okrągłe stoły czy nie. Nigdy nie byłam na weselu z okrągłymi stołami, więc nie wiem jak w praktyce, ale na zdjęciach mi się to rozwiązanie podoba.
- dj wybrany
- zaklepaną godzinę w kościele - brakuje dokumentów, na kurs wybieramy się w ostatnią sobotę miesiąca w czerwcu na Karczówke bo nie wiemy czy jest w innym kościele wcześniej. Nie wiem natomiast co z pozostałymi dokumentami - jakie i skąd, podpowiedzcie proszę jeśli możecie?
- zamówiona sukienka i wymyślone do tego bolerko a'la bluzka z tiulu, ale brak pomysłu na buty i biżuterię. Pan młody - garnituru brak w trakcie poszukiwań.
- zamówione obrączki
- podpisana umowa z dekoratorką/florystką - styl i kompozycje ustalone.
- umówiony termin z cukiernią - do omówienia pozostaje jakie ciasta i jaki tort - koncepcja już jest.
- tylko koncepcja na auto do ślubu...
- alkohol stoi i czeka w piwnicy.
Teraz zastanawiam się nam podziękowaniem dla gości i chyba wybiorę obecnie już standardowo migdały lukrowane oraz podarunkami dla rodziców.
Zapewne jeszcze kilka rzeczy pominęłam, mając to wszystko i tak czuje że jeszcze jestem w lesie

Powoli zaczyna też do nas docierać, że nasz dzień jest coraz bliżej

Miełego dnia!
witaj

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Kupiliśmy już garnitur i buty
super gratuluje zakupu

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość



mamy zamówiony taki tort jak w załączniku (tylko dekoracja ciemny fiolet i bez figurki)

smaki od gory:
- czekoladowy z chrupkami (chrupki nie nesquik, tylko wedle receptury cukierni)
- czekoladowo-wiśniowy
- orzechowo-kawowy

Smak czekoladowo-wiśniowy mieliśmy na degustacji - palce lizać , a 2 pozostałe wzięliśmy w ciemno, ale z tego co widziałam na innych wątkach to polecają te smaki Tort nie jest oblany marcepanem, ani lukrem tylko taką delikatną masą, która w smaku przypominam opłatek.
wow ale smakowicie wyglada

Cytat:
Napisane przez zsylsalo Pokaż wiadomość
A mogę wkleić

Co prawda, pokazywałam swój "ślubny look" na innym wątku, ale co tam

Sukienka to coś pomiędzy tym:

Załącznik 4022097

Załącznik 4022098

a tym

Załącznik 4022135

Sukienka jest z surówki jedwabnej w kolorze śmietankowym. Góra gorsetowa w delikatne serduszko, dół z zakładkami na biodrach (krój tulipana), zwężająca się do kolan. W pasie szarfa z organzy. Generalnie skromna, ale elegancka, czyli taka jak chciałam

Do tego buciki

Załącznik 4022136

Oraz biżuteria:

Załącznik 4022137

Załącznik 4022138

Problem jest z fryzurą

Taki oto pomysł:

Załącznik 4022139

Załącznik 4022140

Planuję właśnie max 3 eustomy we włosach (bez welonu) oraz malutki, okrągły bukiet z białych eustom z zielonymi dodatkami.

Tak to sobie wymyśliłam
Generalnie konwencja: skromnie i elegancko

Mój TŻ - czarny matowy garnitur, śmietankowa koszula + śmietankowy, jedwabny, wąski krawat





Ja mam proste i raczej cienkie włosy, więc trzeba je dobrze utrwalić. Rozpuszczone odpadają, bo nie wytrzymają całą noc.
Dlatego wolałabym spiąć w luźny kok nad karkiem. Będę musiała próbować. Wkleiłam wyżej ostatnie moje pomysły

Twoja fryzurka naprawdę bardzo ładna i dobrze Ci w niej. Ja też próbowałam coś takiego i nie wyglądam zbyt korzystnie
super wszystko do siebie pasuje a butki sa przepiekne
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:22   #708
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Alegra101 cześć i wcale nie jesteś w tyle

A mi się dzisiaj śniło, że ślub już jutro
Piękny sen Mnie się kiedyś śniło, że ślub już dziś Ale nie było fajnie, bo moja makijażystka nie przyjechała, nie poszłam do fryzjera, a tu już trzeba było jechać do kościoła


Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość

Kupiliśmy już garnitur i buty
Brawo Ja już się nie mogę doczekać odbioru garnituru, a tu dopiero po 7 lipca będzie gotowy...
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość



mamy zamówiony taki tort jak w załączniku (tylko dekoracja ciemny fiolet i bez figurki)

smaki od gory:
- czekoladowy z chrupkami (chrupki nie nesquik, tylko wedle receptury cukierni)
- czekoladowo-wiśniowy
- orzechowo-kawowy

Smak czekoladowo-wiśniowy mieliśmy na degustacji - palce lizać , a 2 pozostałe wzięliśmy w ciemno, ale z tego co widziałam na innych wątkach to polecają te smaki Tort nie jest oblany marcepanem, ani lukrem tylko taką delikatną masą, która w smaku przypominam opłatek.
Tort piękny Ale te smaki to już w ogóle rewelacja

Cytat:
Napisane przez zsylsalo Pokaż wiadomość
A mogę wkleić

Co prawda, pokazywałam swój "ślubny look" na innym wątku, ale co tam

Sukienka to coś pomiędzy tym:

Sukienka jest z surówki jedwabnej w kolorze śmietankowym. Góra gorsetowa w delikatne serduszko, dół z zakładkami na biodrach (krój tulipana), zwężająca się do kolan. W pasie szarfa z organzy. Generalnie skromna, ale elegancka, czyli taka jak chciałam
Bardzo fajnie się zapowiada
Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Może pomożecie mi, zastanawiam się do czego świadkowie będą dawać drobne pamiątki, bo o to prosiliśmy zamiast kwiatow
Może jakiś przyozdobiony kosz ?Albo większe pudełko ?
Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
hej


nie mamy pomysłu.

Spisaliśmy protokół dzisiaj. prawdopodobnie już w niedzielę będziemy wisieć na zapowiedziach
Super My też już pewno niedługo, bo protokół spisujemy za tydzień. Na samą myśl tego spisywania z naszym księdzem mi się odechciewa
Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
WOW Gratuluję Wszystkich załatwionych spraw i zakupów

Jednak drukujemy jeszcze raz zaproszenia, trochę też w ramach reklamacji, ale te już będą takie jakie chcieliśmy od początku

Dzisiaj byliśmy w parafii TŻ dać zapowiedzi, a u mnie wiszą od wczoraj

Za dwa tygodnie obrona, a ja już nie mam motywacji do nauki i zamiast się uczyć to siedzę na Wizażu :P
Ja mam obronę za miesiąc, ale pewno i tak nie będzie mi się chciało uczyć... Pomyśl sobie, że za 2 tygodnie już będzie z głowy i będziesz się mogła zająć tylko ślubnymi sprawami

jusztyska, biedna, ale miałaś sen Bardzo bym nie chciała mieć wesela w domu, a dawniej przecież tak się robiło

gwiazdeczka, bardzo się cieszę, że jestem tu z Wami Pewnie w wątku PM majowych czy czerwcowych też by było fajnie, ale chyba nie aż tak Dlatego dobrze, że ta obrona jest w lipcu

Dziś miałam ostatni egzamin, mam nadzieję, że zdany, bo niby napisałam, ale kobieta podobno ocenia tak, jak jej się uwidzi, więc nigdy nic nie wiadomo
Tak się cieszę, bo już na dobre zaczynamy rozwożenie zaproszeń, w niedzielę jedziemy w góry Także połączymy przyjemne z pożytecznym Rozplanowałam sobie już zapraszanie gości i 10 lipca powinniśmy skończyć U nas wchodzą w grę tylko niedziele i niektóre soboty, mam nadzieję, że nic nie wypadnie po drodze
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 05:15   #709
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
P
Dziś miałam ostatni egzamin, mam nadzieję, że zdany, bo niby napisałam, ale kobieta podobno ocenia tak, jak jej się uwidzi, więc nigdy nic nie wiadomo
ja miałam w sobotę, egzamin niby prosty ale koleś oceniał jak mu się widziało. i przez niego mi się obrona przesunęła. eh.


Cześć!!!!

zbieram się do pracy.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 07:27   #710
pati1750
Raczkowanie
 
Avatar pati1750
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cześć dziewczyny ostatnio długo mnie tu nie było, ale już nadrobiłam wszystkie strony u mnie przygotowania stanęły na rozwożeniu zaproszeń. Ale teraz to i to padło, bo obronę mam w piątek i po prostu nie wiem jak to będzie motywacji do nauki nie mam w ogóle hehe

Gratuluje wszystkim załatwionych spraw i zakupów
__________________
20.08.2011
pati1750 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:49   #711
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość


Może jakiś przyozdobiony kosz ?Albo większe pudełko ?
Myslalam nad tym, ale czy nie będzie za małe ?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:54   #712
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez zsylsalo Pokaż wiadomość
A mogę wkleić

Co prawda, pokazywałam swój "ślubny look" na innym wątku, ale co tam
A jaki masz ślubik - konkordatowy?

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Może pomożecie mi, zastanawiam się do czego świadkowie będą dawać drobne pamiątki, bo o to prosiliśmy zamiast kwiatow
A w sensie, że jakie pamiątki? Takie karteczki z życzeniami?

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Spisaliśmy protokół dzisiaj. prawdopodobnie już w niedzielę będziemy wisieć na zapowiedziach

My już zeszliśmy z gablotki, a ja nawet nie widziałam...

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
WOW Gratuluję Wszystkich załatwionych spraw i zakupów

Jednak drukujemy jeszcze raz zaproszenia, trochę też w ramach reklamacji, ale te już będą takie jakie chcieliśmy od początku

Dzisiaj byliśmy w parafii TŻ dać zapowiedzi, a u mnie wiszą od wczoraj

Za dwa tygodnie obrona, a ja już nie mam motywacji do nauki i zamiast się uczyć to siedzę na Wizażu :P

A i obrona na pewno dobrze pójdzie!

Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ostatnio długo mnie tu nie było, ale już nadrobiłam wszystkie strony u mnie przygotowania stanęły na rozwożeniu zaproszeń. Ale teraz to i to padło, bo obronę mam w piątek i po prostu nie wiem jak to będzie motywacji do nauki nie mam w ogóle hehe

Gratuluje wszystkim załatwionych spraw i zakupów
Trzymam kciuki!
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:59   #713
madmag1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Nasz slub za niecale 2 miesiaceMy niby juz prawie wszystko zalatwione ale najgorsze przed namimimo ze mamy kurs przedmalzenski to jeszcze musimy zaliczyc jakies 3 spotkania do przygotowania do zycia w rodzinie(makabra)ale jakos chyba przez to przebrniemyale najgorsze jest to ze wczoraj probowalam wybrac jakas koncepcje bukietu i wystroju sali i nic z tego nie wyszlonic mi sie nie podoba juz nie wiem czy ja jakas wymagajaca jestem?no i jeszcze fryzura z tym tez nie jest najlepiej!w piatek ide na probna ale bez zadnych pomyslow wiec bede zdana na moja fryzjerketylko wiem ze jak czlowiek nie wie czego chce to zawsze wychodzi niezadowolony

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

juz mam koszmary dotyczace mojej fryzury i kwiatownigdy bym nie pomyslala ze akurat z tymi rzeczami bede miala problem
madmag1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:04   #714
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

To ja też zdam relację
Zostały nam 4 zaproszenia weselne do rozdania i kilka ślubnych, koniec jest bliski cieszę się, bo już trochę mnie te wycieczki zmęczyły, tym bardziej, że mam milion innych spraw na głowie... niemniej jednak miło było się spotkać z rodziną, a kto nie zaszczyci nas swoją obecnością, niech żałuje.
Odebrałam wczoraj buty ślubne, zamawiałam z firmy Akces 2 i obawiam się, że nie są tak wygodne, jak miały być. Podbicie w prawym bucie (ta część, na której opiera się śródstopie) jest dla mnie za twarda muszę nad jakimiś małymi wkładkami albo żelami pomyśleć.
Odebraliśmy wczoraj z renowacji zegarki dla tatusiów - zostanie na nich wygrawerowana data ślubu i będą prezentem przy podziękowaniu; jeszcze muszę dla mam znaleźć jakieś ładne wisiorki, na których wygrawerujemy to samo.
Tż ma tylko buty, najwyżej pójdzie tylko w butach, ewentualnie lekko go welonem otulę :P specjalnie czekamy z kupnem garnituru do lipca, żeby go lepiej dobrać, mam nadzieję, że to nie będzie duży problem.
A poza tym zaczęłam ogarniać plan stołów, pudełeczka dla gości i winietki. Nie robię ich sama, tylko zamawiam, więc zadanie mam znacznie ułatwione. Podziwiam dziewczyny, które robią same to wszystko, pewnie jakbym miała więcej czasu to też bym spróbowała swoich sił.
Byliśmy wczoraj w cukierni, mamy się zgłosić na początku lipca i wybrać tort Tak się zastanawiam, na wszystkich weselach, na których byłam tort był udekorowany bitą śmietaną (na jednym paskudnym kremem, ale o tym lepiej nie pamiętać), a mi się podobają dekoracje z masy cukrowej. Mam nadzieję, że będzie zjadliwa. Jadłyście kiedyś tort udekorowany masą cukrową/lukrem królewskim?

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez madmag1985 Pokaż wiadomość
Nasz slub za niecale 2 miesiaceMy niby juz prawie wszystko zalatwione ale najgorsze przed namimimo ze mamy kurs przedmalzenski to jeszcze musimy zaliczyc jakies 3 spotkania do przygotowania do zycia w rodzinie(makabra)ale jakos chyba przez to przebrniemy
No cóż, biorąc ślub kościelny czy konkordatowy świadomie decydujemy się na warunki kościoła, więc trzeba i tego wysłuchać. Może nie będzie tak źle, my póki co mieliśmy 2 spotkania grupowe i było całkiem spoko. Ja osobiście nie zgadzam się z tym, co było tam mówione, ale podchodzę do tego z pełnym szacunkiem. Jeszcze tylko jedno spotkanie - tym razem indywidualna rozmowa.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:32   #715
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

dziewczyny a jaką będziecie miały wódkę na weselu? bo my z TŻ właśnie się nad tym zastanawiamy...
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:38   #716
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Może pomożecie mi, zastanawiam się do czego świadkowie będą dawać drobne pamiątki, bo o to prosiliśmy zamiast kwiatow
Kurcze ja sie przychylam do proby tylko że mi potrzeba czegoś na wino bo prosilismy wino lub czekoladki i nie wiem czy jakiś kosz przybrać czy skrzynkę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:45   #717
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jaką będziecie miały wódkę na weselu? bo my z TŻ właśnie się nad tym zastanawiamy...
Pan Tadeusz
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:51   #718
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jaką będziecie miały wódkę na weselu? bo my z TŻ właśnie się nad tym zastanawiamy...
krupnik lub białą żubrówkę
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:57   #719
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Pan Tadeusz
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
krupnik lub białą żubrówkę
mój TŻ coś mówił o panie tadeuszu ale mamy zamiar spróbować smirnoffa co o tym myślicie?
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:07   #720
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

niunia, no niestety czasem nie oceniają za wiedzę, tylko jak im się zachce... Nic się nie martw Miłej pracy

pati, powodzenia na obronie, za kilka dni będziesz miała z głowy

lasoa, zależy jakie goście przyniosą pamiątki Można przygotować np. dwa większe pudła i w razie potrzeby jedno odnieść, a przynieść drugie, puste

madmag, każda z nas ma chyba takie dylematy, bo chcemy aby wszystko było idealnie Nie martw się, może akurat pani fryzjerka tak Cię zaskoczy, że wyjdziesz zachwycona Poza tym w salonie można przecież kombinować, zmieniać, na pewno coś wybierzecie A kwiaty powinna doradzić florystka tak, aby pasowały do Twojej sukni i przede wszystkim do Ciebie- aby nie były za duże czy za małe w stosunku do Twojego obwodu itd. A kolor to podejrzewam, że masz jakiś wybrany
magratka, ja też podchodzę do zapraszania gości w taki sposób, że to fajna okazja, żeby spotkać się z każdym z osobna, chwilę porozmawiać no i przede wszystkim zapoznać rodzinę z przyszłym małżonkiem, bo nie wszyscy jeszcze mieli okazję go poznać
Też zastanawiałam się nad butami z akcesu, ale w końcu kupiłam gdzie indziej. Niefajnie, że jesteś niezadowolona, ale może faktycznie te wkładeczki faktycznie pomogą. Fajny pomysł z zegarkami dla tatusiów A co do garnituru to my też mieliśmy iść dopiero w lipcu, ale ze względu na pracę mojego K. (tylko wtedy miał kilka dni wolnego i chcieliśmy to wykorzystać) poszliśmy jakoś w maju i w dwóch salonach nam powiedzieli, że to już ostatni dzwonek, jak chcemy poprawki, bo dużo mają zamówień. Ale myślę, że to zależy od salonu A w razie czego, otulisz welonem i problem z głowy

nynka, my chyba Stocka, ale nie jesteśmy jeszcze pewni.
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.