Origami modułowe - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 22:14   #691
szulerkaaa29
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 81
Dot.: Origami modułowe

Dzięki za odpowiedź Ale ja musiałabym wymyślić inny sposób, bo z cynowaniem to u mnie raczej... ciężko Na pewno też zrobię, tylko po świętach, bo na razie muszę robić całej rodzinie K2, takie na stojaczkach, jak pokazywałam wcześniej na zdjęciu, jako ozdoba na kominek lub komodę
szulerkaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 10:03   #692
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

Słuchajcie, ja dopiero zaczynam takie origami...
zazwyczaj robiłam rózne bryły, krawędziowce albo poprostu jkaies kwiatki,
ale zobaczylam kiedyś najednje stronie labedzia, strasznie mi sie psodobal,
zrobilam 3 i pozniej nie wiem sama jak dotarłam do tej strony pozniej na youtuba
i normalnie mnie zatklao ze cos takiego mozna zrobić, teraz to chyba bede caly czas przy tym siedziec i o bozym swiecie zapomne, to jest poprostu wspaniale,
moze pozniej dodam zdjecia moich dzieł a w nastepnym poscie postaram sie dodac te bryłki ktore robiłam wczesniej zanim poznalam te wspaniale cuda
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 10:07   #693
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

a co mi tam nie bede czekac do nastepnego razu,
zobaczcie sobie teraz,
tot ylko kawalek i akurat te najbrzydsze, ale akurat nie mialam pod reka aparatu ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kule.jpg (28,5 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kulki.jpg (43,3 KB, 149 załadowań)
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 11:45   #694
matti1215
Raczkowanie
 
Avatar matti1215
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 63
GG do matti1215 Send a message via Skype™ to matti1215
Dot.: Origami modułowe

EwcIaKIcIA - Jakie najbrzydsze co? Ładne są, takie coś też tzreba umieć zrobić... Jenak to forum jest poświęcone modułowi chińskiemu, także czekamy na nowe prace z tej dziedziny origami modułowego...
matti1215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:05   #695
mandarynka020794
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka020794
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Origami modułowe

EwcIaKIcIA nie wiem co ci się nie podoba w tych pięknych pracach, sama chciałabym takie umieć zrobić, dlatego Cię podziwiam!!! Przyznam, że kusudama na razie marnie mi wychodzi. A "kręciołek" is the best
mandarynka020794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 01:50   #696
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

wiem wiem tylko chcialam pokazac czym sie zajmowalam, poki nie poznalam tych wspanialych dziel, narazie tne sobie kwadraciki na odpowiednia wielkosc a pozniej sie biore za skladanie, mam w planach juz cos kolo 3000 elementow, zobaczymy czy podola,. Trzymajcie kciuki...

Chociaz moze sie wezme za cos prostszego??
tak dla wiekszej wprawy, bo juz 3 labadki zrobiłam
niestety moge tylko jednego zdjecie pokazac bo dwa sie po rodzince rozeszly, tak im sie spodobało
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 01:57   #697
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

słuchaj nie masz moze gdzies diagramu do tego K2??
bo jest suuuper, jesli podalas wczesniej to powiedz na ktorej stronie jest bo raczej nie widzialam a jesli nie ma to mozesz dodac albo chociaz na maila mi wyslac??
PO Prostu suuuper one sa xD

POzdro ;-D
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 09:23   #698
szulerkaaa29
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 81
Dot.: Origami modułowe

Cieszę się, ze się podobają ;] Link do diagramu: http://kahuna.merrimack.edu/~thull/fit.html Proszę bardzo, życzę udanego składania
szulerkaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 09:34   #699
matti1215
Raczkowanie
 
Avatar matti1215
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 63
GG do matti1215 Send a message via Skype™ to matti1215
Dot.: Origami modułowe

No i już jest moje kolejne dzieło... Tylko od razu mówię, ze diagramu jeszcze nie napisałem i chętni muszą poczekać albo robić "na oko" radze poczekać bo rzeczywiście jest bardzo trudna ptaszyna... Ale przyznacie, że ładnie to wymyśliłem...? Co??? Wyszedł dokładnie tak jak sobie zaplanowałem i jestem bardzo zadowolony z tej figurki... Dobra dośc zanudzania... Przedstawiam Wam pana Kaczorka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kaczorek 1.jpg (46,0 KB, 411 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kaczorek 2.jpg (43,8 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kaczorek 3.jpg (44,0 KB, 265 załadowań)
matti1215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 11:47   #700
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

matti normalnie swietny on jest, ja narazie jestem na etapie wycinania karteczek, takze trzymajcie kciuki, wlasnie sobie kupilam kartki w roznych kolorach, bede skladac i skladac ;P
albo njapierw zanim zaczne cos sama kombinowac to zrobie jeszcze kilka labedzi dla rodzinki, tak sie wszystkim podobaja, tylko moze teraz dodam jakies elementy kolorowe
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 11:50   #701
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

a i dzieki szulerka za diagram. nad tym tez popracuje. ps a ciezko sie robi, bo zazwyczaj to co wyglada na trudne jest proste, ale moze w tym wypadku sie myle...

POzdro
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 13:22   #702
mandarynka020794
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka020794
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Origami modułowe

matti1215 twój kaczorek jest przecudowny!!! Musisz być bardzo zdolny, skoro go sam wymyśliłeś. Oczywiście czekamy na diagram, bo faktycznie jest skomplikowany. A i jeszcze coś twoje tempo pracy jest zaskakujące.
mandarynka020794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:05   #703
zzj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Origami modułowe

a o tutaj można kupić te przepiękne kule:
http://www.allegro.pl/item495999686_...cji_white.html


coś niesamowitego!!
zzj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:35   #704
szulerkaaa29
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 81
Dot.: Origami modułowe

zzj to tylko kręciołki :P Nie są trudne, jak chcesz, mogę podesłać Ci diagram (o ile jeszcze znajdę).

matti1215 kaczorek rzeczywiście rewelacyjny, także z niecierpliwością czekam na diagram Choć pewnie i tak spróbuję swoich sił najpierw :P

Edytowane przez szulerkaaa29
Czas edycji: 2008-11-30 o 22:39
szulerkaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 11:55   #705
anita19800
Zakorzenienie
 
Avatar anita19800
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 8 101
Dot.: Origami modułowe

A oto moje pawie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pawie_(2).jpg (110,1 KB, 161 załadowań)
anita19800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 13:32   #706
anita19800
Zakorzenienie
 
Avatar anita19800
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 8 101
Dot.: Origami modułowe

Cytat:
Napisane przez matti1215 Pokaż wiadomość
No i już jest moje kolejne dzieło... Tylko od razu mówię, ze diagramu jeszcze nie napisałem i chętni muszą poczekać albo robić "na oko" radze poczekać bo rzeczywiście jest bardzo trudna ptaszyna... Ale przyznacie, że ładnie to wymyśliłem...? Co??? Wyszedł dokładnie tak jak sobie zaplanowałem i jestem bardzo zadowolony z tej figurki... Dobra dośc zanudzania... Przedstawiam Wam pana Kaczorka...

Mam pytanko - skąd bierzesz papier? Widzę tu ładne kolorki a u mnie w mieście niestety nigdzie nie ma innych kolorów niż róż, czerwień, zieleń itp. Nie ma brązu ani zadnych innych ciemnych kolorów.
anita19800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 13:50   #707
matti1215
Raczkowanie
 
Avatar matti1215
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 63
GG do matti1215 Send a message via Skype™ to matti1215
Dot.: Origami modułowe

anita19800 szczeże powiem, ze brązowe to tylko raz trafiłem jakimś cudem i wziołem wszytkie co były (30 sztuk było) no i tak sobie ich szanuję bo nigdzie nie ma tego koloru. Mam jeszcze może 10 kartek. Czarne natomiast kupuję na sztuki w takim dużym sklepie z artykułami biurowymi, papierniczymi. Tam też robią takie różnokolorowe mixy po 100 kartek. To też tak kupuję kartki. Tylko trzeba uważać na takie coś bo robią ludzi w balona i ładują białe kartki jako kolor i żeby się nie dać załadować... Oczywiście tam nie ma dwuch takich samych zestawów, to też stoję sobie i wybieram taki z którego kolory mi odpowiadają...
Idą dalej to mogę jeszcze powiedzieć że kiedyś w makro patrzyłem za tym, no i były tez mixy po 150 sztuk (tak nietypowo) A4 rzecz jasna, w sześciu kolorach (żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, zielony i niebieski) w trzech gamach kolorów (pastelowe, neony i takie zwykłe trochę ciemnawe...)
Nie wiem jak wygląda sprawa w jakiejś hurtowni, bo nie byłem jeszcze nigdzie, a jak jestem w pobliżu to zawsze zapomnę...
Się rozpisałem... Oh lol...
matti1215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:49   #708
1234567890
Raczkowanie
 
Avatar 1234567890
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 159
Dot.: Origami modułowe

Cześć wszytskim . Ja tak właściwie to przepraszam że tak się tu do was wtrącam, ale pilnie potrzebuje wzór na bałwanka z takiego origami albo chciażm zdjęcie gotowego. Ma ktoś z Was może? Bardzo proszę. Jeśli będę w jakiś sposób mogła to chętnie się odwdzięczę ! Pozdrawiam!
__________________

1234567890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 18:57   #709
kasiakrusz
Przyczajenie
 
Avatar kasiakrusz
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 5
GG do kasiakrusz
Dot.: Origami modułowe

To mój bałwanek. Ja zrobiłam 3 osobne kule i trochę sie rozpada przy przenoszeniu. W Internecie widziałam też inne. Miłej pracy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balwanek.jpg (41,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg origami_moje 009.jpg (36,3 KB, 40 załadowań)
__________________
Pozdrawiam!
kasiakrusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 20:09   #710
szulerkaaa29
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 81
Dot.: Origami modułowe

Mam problem. Proszę, pomóżcie mi W szkole każda klasa ma zrobić na święta ozdobę choinkową lub jakąś inną. W mojej klasie wszyscy wiedzą już, ze uwielbiam origami, ponieważ gdy była lekcja o zainteresowaniach, opowidałam o tym i pokazałam kilka figurek. Dostałam zlecenie - mam nauczyć wszytkich robienia modułów. Oni będą składać części, a ja mam robić w całość. Tylko jest problem ;/ To ma być kula. Ktoś tu w wątku wcześniej pokazywał kulę, ale nie znalazłam sposobu wykonania... boję się, ze mi nie wyjdzie... do środy mam pani dać odpowiedź. Proszę, jeśliś "cokolwiek widział, cokolwiek wiesz" człeku poczciwy jeden z drugim, pomóżcie I jeszcze jedno, co chyba sprawi mi więcej problemów... Na kuli ma być napis - "1a rok 2008/09" Nie mam zielonego pojęcia, jak to zrobić... Tu też liczę na Waszą kreatywność i/lub doświadczenie Mam nadzieję, że pomoc będzie licznie napływać Z góry dziękuję
szulerkaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:18   #711
1234567890
Raczkowanie
 
Avatar 1234567890
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 159
Dot.: Origami modułowe

Dzięki kasiakrusz. Bardzo fajny . A jak zrobiłaś taką kule ?
__________________

1234567890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:20   #712
szulerkaaa29
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 81
Dot.: Origami modułowe

Noo... ja właśnie nie zrobiłam, dlatego prosze o jakieś instrukcje Chodzi mi konkretnie o te otwory u góry i na dole... Wiem, że da się zmniejszać iość modułów, ale idealne i tak nie wyjdzie... Chyba żeby czymś zakleić. W takim razie także czekam na propozycje i Waszą inwencję twórczą
szulerkaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:48   #713
matti1215
Raczkowanie
 
Avatar matti1215
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 63
GG do matti1215 Send a message via Skype™ to matti1215
Dot.: Origami modułowe

No zmniejszasz jednym modułem "łapiąc" trzy "rozki" no czyli do jednej kieszonki wkładasz 1, a do drugiej dwa rożki. Później bym dał rząd normalnie, żeby za grubo sie nie porobiło bo później się rozjeżdża, i znowu to samo, później normalnie i znowu, no i powinno się zamknąć... Przynajmiej w teorii, a w praktyce to nie wiem bo nigdy nie robiłem kulki...
Dodawanie modułów jest o wiele prostsze. Bierzesz i po prostu dodajesz na obwodzie po kilka stosownie do iliści tych co już są...
A jaka duża ona ma być? To znaczy ile modułów na obwodzie w średnicy? No ale w poziomym przekroju... Qurcze nie wiem jak to napisać ale myślę ze wiesz o co mi chodzi...
matti1215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 21:10   #714
szulerkaaa29
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 81
Dot.: Origami modułowe

Wiem, wiem, rozumiem, ale to jeszcze nie ustalone. Tak, żeby zmieścił się napis, a na niego zupełnie pomysłu nie mam Co do zmniejszania ilości modułów - o tym własnie myślałam, bo tak samo robiłam przy pyszczku osiołka. Też zmniejszałam ilość. Tylko że miałam nadzieję, ze ktoś widział ten fragment wątku o kuli i wie, gdzie tam jest jakiś diagram, tam była typowo kula robiona... Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły, proszę pisać matti1215 dzięki ;]
szulerkaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 11:34   #715
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

oj no to ci powiem szulerkaaa29 że masz odpowiedzialne zadanie, ja bym chyba nie podołala. chciałabym, ci pomóc ale jeszcze nie jestem w tym zaawansowana i nie mam zadnego pomysłu. tylko jak bedziesz im pokazywac elementy to zycze powodzenia bo ja kiedys prowqadzilam zajecia z origami i wiem jak sie to skonczyło z taki jeden z d rugim nie wie jak zlozyc kwadrat na pol takze musisz miec duzo cierpliwosci, chyba ze masz bardzo inteligentnych znajomych w klasie.

P.S. a duzo masz na to czasu??
P.S.2 a przeczytałam ze to musi byc jakakolwiek ozdoba, to może porozmawiaj z nauczycielem i zaproponuj cos innego prostrzego?? jak juz nic z ta kula nie wymyśłisz xD
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 11:45   #716
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

http://picasaweb.google.com/Angelika...67470641838306
tutaj masz zdjatko kuli, wlasnie znalazlam. moze to ci pomoze... ;*
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 11:48   #717
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

Cytat:
Napisane przez anita19800 Pokaż wiadomość
A oto moje pawie
mam pytanko przy tych pawiach to w ogonie sie dodaja z kazdej strony po jednym elemencie??
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 11:56   #718
matti1215
Raczkowanie
 
Avatar matti1215
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 63
GG do matti1215 Send a message via Skype™ to matti1215
Dot.: Origami modułowe

Cytat:
Napisane przez EwcIaKIcIA Pokaż wiadomość
mam pytanko przy tych pawiach to w ogonie sie dodaja z kazdej strony po jednym elemencie??
W sumie to wychodzi po jednym elemencie wiecej w każdym kolejnym rzedzie... No ale tak to wygląda jakby z każdej strony się dodawało, ale zapewniam że jest jeden więcej...
matti1215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 13:38   #719
szulerkaaa29
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 81
Dot.: Origami modułowe

EwcIaKIcIA dziękuję za zdjęcie Proponowałam już pani coś innego, np. K2, ale stwierdzili, że cała klasa powinna robić... No i kulę chcą ;p Robimy w ten poniedziałek, a odpowiedzieć pani, czy na pewno, mam do jutro. Co do prowadzenia lekcji origami, to wiem, że będzie ciężko, bo też często prowadzę, najczęściej tylko dla niewielu osób, ale i tak trzeba się nieźle namęczyć XD Ale nie poddam sięę
szulerkaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 18:25   #720
1234567890
Raczkowanie
 
Avatar 1234567890
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 159
Dot.: Origami modułowe

Hej ! A ja mam teraz takie głupie pytanie : jak mam dwie kulki to czym je polaczyc ? :P
__________________

1234567890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 08:05:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.