Gossip Girl - styl, moda i... plotki - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 19:31   #691
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
przepraszam to nie specjalnie na pocieszenie okulary są tańsze niż torebki czy buty więc buto i torebkomaniaczki takie prawdziwe mają gorzej
Ależ nie przepraszaj Ja się bardzo cieszę, że takie fajne okularki znalazłam. W sklepie takich nie ma. Więc dziękuję
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:07   #692
kostka307
Rozeznanie
 
Avatar kostka307
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 655
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez annaelka Pokaż wiadomość
No to szukaj wśród dobrych znajomych, może ktoś ma tam konto. Dlatego paypal, bo transakcja jest przeprowadzana w monecie zagranicznej a tak jest najszybciej. Ale możesz spytać o inne możliwości. Np jak masz konto walutowe (z funtami) to pewnie przelewem też można. Ale to już byś musiała dogadać ze sprzedawcą.
Mozesz chyba tez zaplacic przez western union (jak nie masz konta walutowego) tylko tez trzeba zapytac sprzedawcy, bo nie kazdy sie zgodzi, kiedys to przerabialam , tylko transakcja nie doszla do skutku bo okazalo sie ze przez western union nie moge sama zaplacic bo nie skonczylam 18stki
__________________
-So the lion fall in love with the lamb..
-What a stupid lamb.
-What a sick, masochistic lion.


XOXO
kostka307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:17   #693
Kasia765
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 433
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

szalik Eda na sprzedaz:
http://cgi.ebay.pl/THE-SCARF-Chuck-B...3286.m63.l1177
za jedyne 2000 zł
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415069
Kasia765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:25   #694
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Kasia765 Pokaż wiadomość
szalik Eda na sprzedaz:
za jedyne 2000 zł
Jak wszystkie się zrzucimy to starczy jak nic A potem się podzielimy po krateczce
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:48   #695
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

a skad sa te okulary a la chanel? sa boskie, chetnie tez takie nabede
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 14:32   #696
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

a ja odwiedziłam dzisiaj h&m- ile tam pięknych opasek cudowne, po prostu, najbardziej spodobała mi się biała z materiału z kwiatkiem, wsuwki też super, ale miałam trochę mało czasu, więc jak zajrzę następnym razem to zdecyduje się ostatecznie
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:43   #697
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cyss - wow, właśnie zajrzałam na Twojego bloga i jestem pod wrażeniem - bardzo mi się podoba marynarka w połączeniu z paskiem, fajnie też że są kolorowe rajstopy
Btw, ja ostatnio kupiłam wiśniowe

Edytowane przez picnic
Czas edycji: 2009-05-29 o 15:50
picnic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 16:56   #698
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

wklejam szalona fuksjowa opaske i jeszcze jedna czarna
rady odnosnie rozowej mile widziane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kokarda.jpg (10,0 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kokarda 22.jpg (14,7 KB, 117 załadowań)
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 17:04   #699
kostka307
Rozeznanie
 
Avatar kostka307
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 655
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Cyss - wow, właśnie zajrzałam na Twojego bloga i jestem pod wrażeniem - bardzo mi się podoba marynarka w połączeniu z paskiem, fajnie też że są kolorowe rajstopy
Btw, ja ostatnio kupiłam wiśniowe
A ja zakochalam sie w naszyjniku i twoich nogach
Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
wklejam szalona fuksjowa opaske i jeszcze jedna czarna
rady odnosnie rozowej mile widziane
Czarna fantastyczna ! co do fuksjowej to nie pomoge, bo nie przepadam za takimi kolorami i jakos ciezko byloby mi ja dopasowac do czegokolwiek
A z ta czarna widzialabym jakas koktailowa sukienke albo olowkowa spodnice i koszule z falbanami albo jakas zwiewna, 'romantyczna' bluzeczke ogolnie wszystko co jest w stylu B

Ja dzisiaj ZNOWU bylam w Zarze (zakupocholizm ). Ogolnie poszukiwalam boyfriendow i bawelnianych pumpow (tak wiem, zlinczujcie mnie, nie ma to nic wspolnego ze stylem GG ) ale na checiach sie skonczylo i zamiast boyfriendow kupilam dopasowane ciemne rurki, gruba zlota bransoletke i top w panterke do laczenia z marynarka .
__________________
-So the lion fall in love with the lamb..
-What a stupid lamb.
-What a sick, masochistic lion.


XOXO
kostka307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 17:42   #700
Cyss
Rozeznanie
 
Avatar Cyss
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie / Lublin
Wiadomości: 606
GG do Cyss
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Cyss - wow, właśnie zajrzałam na Twojego bloga i jestem pod wrażeniem - bardzo mi się podoba marynarka w połączeniu z paskiem, fajnie też że są kolorowe rajstopy
Btw, ja ostatnio kupiłam wiśniowe
Cytat:
Napisane przez kostka307 Pokaż wiadomość
A ja zakochalam sie w naszyjniku i twoich nogach

Czarna fantastyczna ! co do fuksjowej to nie pomoge, bo nie przepadam za takimi kolorami i jakos ciezko byloby mi ja dopasowac do czegokolwiek
A z ta czarna widzialabym jakas koktailowa sukienke albo olowkowa spodnice i koszule z falbanami albo jakas zwiewna, 'romantyczna' bluzeczke ogolnie wszystko co jest w stylu B

Ja dzisiaj ZNOWU bylam w Zarze (zakupocholizm ). Ogolnie poszukiwalam boyfriendow i bawelnianych pumpow (tak wiem, zlinczujcie mnie, nie ma to nic wspolnego ze stylem GG ) ale na checiach sie skonczylo i zamiast boyfriendow kupilam dopasowane ciemne rurki, gruba zlota bransoletke i top w panterke do laczenia z marynarka .
Oj dzięęęki, kochane jesteście Raczkowanie wśród takich szafiarek jest cięęęężkie, więc słowa uznania dodają mi skrzydeł ^^ ;*
Kostka? Top w panterkę? Mam absolutną manię panterki pokaaaaaaaaaż !
Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
wklejam szalona fuksjowa opaske i jeszcze jedna czarna
rady odnosnie rozowej mile widziane
U-ła! Naprawdę niemałe! Ale piękne!
__________________
http://modna-komoda.blogspot.com
http://facebook.com/modnakomoda
...
WPiA UMCS - V ROK


Cyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:06   #701
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez kostka307 Pokaż wiadomość
zamiast boyfriendow kupilam dopasowane ciemne rurki, gruba zlota bransoletke i top w panterke do laczenia z marynarka .
Po pierwsze co to boyfriendy? A po drugie, wklej fotkę jak można prosić, brzmi mi to Sereną, bardzo intrygująco

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
wklejam szalona fuksjowa opaske i jeszcze jedna czarna
rady odnosnie rozowej mile widziane
Czarna jest spoko, a co do fuksjowej... Pierwsze co pomyślałam jak ją zobaczyłam to BLAIR jak nic
Ale żeby móc ją nosić to: albo ją przerobić (te dwie większe falbanki jakoś odczepić) a te mniejsze może bardziej uklepać?? I wtedy do czego to ubrać? Hmm, jakaś zwiewna bluzka czy sukienka, tylko pytanie w jakim kolorze.. Czerń dałaby radę, Ewentualnie beż.. Choć może się nieco gryźć. Bo jak jeszcze różowa bluzka to nie wiem czy nie za dużo. A może jakiś delikatny fiolet wpadający w róż? Ciężko będzie, ale coś pewnie znajdziesz.
A drugie wyjście, zostawić taką jak jest i ubrać na jakiś bal

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Oj dzięęęki, kochane jesteście Raczkowanie wśród takich szafiarek jest cięęęężkie, więc słowa uznania dodają mi skrzydeł ^^ ;*
Nogi masz boskie, zazdroszczę, bo ja jestem niska i nogi nie takie jakbym chciała.
Co do zestawu, bardzo mi się podoba, oryginalnie, odważnie ale z klasą. I okularki Ray bany, znów modne Właśnie poluję na takie ale brązowe. Szkoda tylko, że oryginały są tak strasznie drogie. A pomyśleć, że mój dziadek miał takie ale niestety już przepadły
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

Edytowane przez annaelka
Czas edycji: 2009-05-29 o 19:09
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 19:16   #702
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez annaelka Pokaż wiadomość
Po pierwsze co to boyfriendy? A po drugie, wklej fotkę jak można prosić, brzmi mi to Sereną, bardzo intrygująco
boyfriend jeans lub jacket, to spodnie jakby od chłopaka pożyczone, głośno o nich było jak Katie Holmes chodziła w nich przez kilka dni pod rząd, a jacket to taka oversizowa marynarka, ostatnio bardzo modna, noszona najczęsciej z podwiniętymi rękawkami

Kostce chyba o te spodnie chodziło
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:22   #703
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
boyfriend jeans lub jacket, to spodnie jakby od chłopaka pożyczone, głośno o nich było jak Katie Holmes chodziła w nich przez kilka dni pod rząd, a jacket to taka oversizowa marynarka, ostatnio bardzo modna, noszona najczęsciej z podwiniętymi rękawkami

Kostce chyba o te spodnie chodziło
Aaaa, już wiem o jakie, widziałam fotki Katie, jak dla mnie takie gatki są kiepskie ale ja jestem niska i jakbym jeszcze takie gacie ubrała, to już bym strasznie wyglądała. Wysocy mogą więcej. Ale nie, nie podobają mi się, nawet gdybym mogła to bym takich nie ubrała. Wolę klasyczniej mimo wszystko jeansy jak najbardziej, ale proste, ewentualnie rurki.
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

Edytowane przez annaelka
Czas edycji: 2009-05-30 o 09:42
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:28   #704
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez annaelka Pokaż wiadomość
Aaaa, już wiem o jakie, widziałam fotki Kate, jak dla mnie takie gatki są kiepskie ale ja jestem niska i jakbym jeszcze takie gacie ubrała, to już bym strasznie wyglądała. Wysocy mogą więcej. Ale nie, nie podobają mi się, nawet gdybym mogła to bym takich nie ubrała. Wolę klasyczniej mimo wszystko jeansy jak najbardziej, ale proste, ewentualnie rurki.
ja zakosiłam bratu tylko że są trochę duże, ja noszę 29 a on 32, ale z paskiem, japonkami i zwykłą białą bokserką wyglądają ekstra, na spacer czy zakupy
choć mało osób w nich widzę, żeby nie powiedzieć że wcale
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:06   #705
kostka307
Rozeznanie
 
Avatar kostka307
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 655
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Aniolusiek wyjasnila juz chyba wszystko odnosnie boyfriendow ja przymierzalam juz takie stare Levisy z szafy taty ale to nie bylo do konca to czego szukalam widzialabym je wlasnie w zestawieniu z klapkami albo baaardzo wysokimi obcasami i bialym tank topem

Wrzucam zdjecia wczorajszych zakupow, przepraszam za marna telefonowa jakosc slabo widac takze dodam, ze panterkowa bluzeczka jest szyfonowa, odcinana pod biustem, z falbanami .
moja kolezanka powiedziala ze bransoletka jest troche odpustowa ale mnie kojarzy sie z S
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obrazek-04b7a2-1.jpeg.jpg (23,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obrazek-04b7a2-2.jpeg.jpg (20,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obrazek-24e665-2.jpeg.jpg (15,0 KB, 49 załadowań)
__________________
-So the lion fall in love with the lamb..
-What a stupid lamb.
-What a sick, masochistic lion.


XOXO

Edytowane przez kostka307
Czas edycji: 2009-05-30 o 09:08
kostka307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:41   #706
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez kostka307 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjecia wczorajszych zakupow, przepraszam za marna telefonowa jakosc ...
moja kolezanka powiedziala ze bransoletka jest troche odpustowa ale mnie kojarzy sie z S
Wiesz co, do odnośnie boyfiendów, to generalnie widziałam je tylko na Katie i strasznie mi się nie podobała. Potem pogrzebałam w necie i widziałam kilka innych osób, z tymże jako boyfriendy zostały potraktowane nawet rurki... Mnie się ta moda generalnie nie podoba, ale wszystko zależy od osoby i pomysłowości. Tak więc tak jak to opisałyście może to wyglądać nieźle, byleby nie były to jakieś stare "szmaty" potargane, jak te od Gwen Stefani
A co do zakupów, jakość zdjęć kiepska, rzeczywiście, ale ogólny obraz jest. Ewidentnie Serenowato A bransoletka, kojarzę jak one wyglądają. Wszystko zależy od jakości wykonania. Zresztą w serialu i Serena i jej mama noszą bardzo dużą biżuterię i wygląda to na nich rewelacyjnie. Trzeba tylko wszystko umiejętnie połączyć. Myślę, że do tej bluzki będzie wyglądała OK Tak więc, zakupy bardzo udane.
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

Edytowane przez annaelka
Czas edycji: 2009-05-30 o 09:43
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:50   #707
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
ja zakosiłam bratu tylko że są trochę duże, ja noszę 29 a on 32, ale z paskiem, japonkami i zwykłą białą bokserką wyglądają ekstra, na spacer czy zakupy
choć mało osób w nich widzę, żeby nie powiedzieć że wcale
ja wyciągnęłam swoje stare jeansy z szafy, które kiedyś po kilku praniach rozciągnęły się tak, ze były o dwa rozmiary za duże - teraz zakładam pasek, podwijam nogawki i mam boyfriendy I noszę w podobnym zestawieniu - z prostą białą lub czarną górą, ale zamiast japonek buty na obcasie lub czarne proste baleriny
Też myślałam, by jakiemuś facetowi z rodziny ukraść, ale niestety taty dużo za duże, a młodszego brata dużo za małe

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
wklejam szalona fuksjowa opaske i jeszcze jedna czarna
rady odnosnie rozowej mile widziane
Ojej, fuksjowa rzeczywiście duża hmm nadal podtrzymuję zdanie, że może warto by było którąś falbanę uciąć i opaskę nosić do stonowanych strojów, raczej już bez innych dodatków.
Za to czarna jest idealna

Cytat:
Napisane przez kostka307 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjecia wczorajszych zakupow, przepraszam za marna telefonowa jakosc slabo widac takze dodam, ze panterkowa bluzeczka jest szyfonowa, odcinana pod biustem, z falbanami .
moja kolezanka powiedziala ze bransoletka jest troche odpustowa ale mnie kojarzy sie z S
Bransoletka jak najbardziej S, top w panterkę też fajny - taki hot A ciemne proste jeansy zawsze się przydadzą (powiedziałabym nawet, że są podstawą każdej szafy)
picnic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:20   #708
Ilusia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 67
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

jestem w trakcie poszukiwania opaski Blair ... jest cudowna !
dziewczyny Kochane mam prośbę....

http://www.mamhakanaraka.pl/glosowaniefinal/151.html liczę na głos to tylko sekunda
to jest kampania mojej klasy dostali się do pierwszej dziesiątki w konkursie ogólnopolskim
mają szansę na wygraną z góry dziękuję ;*
liczę na Wasze glosy a wiem, że mogę na Was liczyć Plotkarki
__________________
Pol. (P)
Ang. (P)
Mat. (P)
Biol. (R)
Chem.(R)


7.12.2007 <3 Mój Misiuu ;*
The Vampire Diaries
Gossip Girl
Ilusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:48   #709
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że na tym blogu jeszcze nic, oprócz słowa wstępu, nie ma Jutro wstawię pierwsze zdjęcia ^^
http://modna-komoda.blogspot.com
proszę bardzo
zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że będziesz często uaktualniać
Cytat:
Napisane przez kostka307 Pokaż wiadomość
No i tutaj znowu nawiazanie do poruszanego sto razy tematu naszej szarej polskiej rzeczywistosci, tzn jesli wyjdziesz na ulice w czyms innym niz dzinsy bluza i adidasy uslyszysz 'ale sie wystroila'. Przykre, ale prawdziwe, sama tego doswiadczylam . nie mamy niestety tylu okazji do 'strojenia sie' co dziewczyny z elit Upper East Side, ale coz. Ja czasem wloze jakas sukienke, czy wysokie obcasy nawet jak ide tylko z przyjaciolka na kawe .
ja też często słyszałam, że jestem wystrojona, ale już się chyba przyzwyczaili
Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
wklejam szalona fuksjowa opaske i jeszcze jedna czarna
rady odnosnie rozowej mile widziane
jest niezła, ja podpięłabym kokardę agrafkami, żeby była trochę mniejsza.
Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
ja zakosiłam bratu tylko że są trochę duże, ja noszę 29 a on 32, ale z paskiem, japonkami i zwykłą białą bokserką wyglądają ekstra, na spacer czy zakupy
choć mało osób w nich widzę, żeby nie powiedzieć że wcale
też bym chciała mieć komu zakosić, a tu bieda
Cytat:
Napisane przez Ilusia17 Pokaż wiadomość
jestem w trakcie poszukiwania opaski Blair ... jest cudowna !
dziewczyny Kochane mam prośbę....
http://www.mamhakanaraka.pl/glosowaniefinal/151.html liczę na głos to tylko sekunda
to jest kampania mojej klasy dostali się do pierwszej dziesiątki w konkursie ogólnopolskim
mają szansę na wygraną z góry dziękuję ;*
liczę na Wasze glosy a wiem, że mogę na Was liczyć Plotkarki
zagłosowane
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 11:04   #710
kostka307
Rozeznanie
 
Avatar kostka307
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 655
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Bransoletka jak najbardziej S, top w panterkę też fajny - taki hot A ciemne proste jeansy zawsze się przydadzą (powiedziałabym nawet, że są podstawą każdej szafy)
Cytat:
Napisane przez annaelka Pokaż wiadomość
Wiesz co, do odnośnie boyfiendów, to generalnie widziałam je tylko na Katie i strasznie mi się nie podobała. Potem pogrzebałam w necie i widziałam kilka innych osób, z tymże jako boyfriendy zostały potraktowane nawet rurki... Mnie się ta moda generalnie nie podoba, ale wszystko zależy od osoby i pomysłowości. Tak więc tak jak to opisałyście może to wyglądać nieźle, byleby nie były to jakieś stare "szmaty" potargane, jak te od Gwen Stefani
A co do zakupów, jakość zdjęć kiepska, rzeczywiście, ale ogólny obraz jest. Ewidentnie Serenowato A bransoletka, kojarzę jak one wyglądają. Wszystko zależy od jakości wykonania. Zresztą w serialu i Serena i jej mama noszą bardzo dużą biżuterię i wygląda to na nich rewelacyjnie. Trzeba tylko wszystko umiejętnie połączyć. Myślę, że do tej bluzki będzie wyglądała OK Tak więc, zakupy bardzo udane.
Dzieki

Cytat:
Napisane przez Ilusia17 Pokaż wiadomość
jestem w trakcie poszukiwania opaski Blair ... jest cudowna !
dziewczyny Kochane mam prośbę....

http://www.mamhakanaraka.pl/glosowaniefinal/151.html liczę na głos to tylko sekunda
to jest kampania mojej klasy dostali się do pierwszej dziesiątki w konkursie ogólnopolskim
mają szansę na wygraną z góry dziękuję ;*
liczę na Wasze glosy a wiem, że mogę na Was liczyć Plotkarki
zagłosowane
__________________
-So the lion fall in love with the lamb..
-What a stupid lamb.
-What a sick, masochistic lion.


XOXO
kostka307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:09   #711
Kasia765
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 433
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Ilusia17 Pokaż wiadomość
jestem w trakcie poszukiwania opaski Blair ... jest cudowna !
dziewczyny Kochane mam prośbę....

http://www.mamhakanaraka.pl/glosowaniefinal/151.html liczę na głos to tylko sekunda
to jest kampania mojej klasy dostali się do pierwszej dziesiątki w konkursie ogólnopolskim
mają szansę na wygraną z góry dziękuję ;*
liczę na Wasze glosy a wiem, że mogę na Was liczyć Plotkarki

zagłosowane
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415069
Kasia765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 14:38   #712
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
yyy ale manufaktura centrum jako obszar całościowo niby wielkie centru (liczac muzea hotele itd itp) a nie jako ze najwieksze centrum handlowe nie myl pojec W warszawie wielkosciowo same takie albo i wieksze sa centra albo silesia .. tez wieksza jest (przynajmniej ja mam takie wrazenie )
Przeczytałam dwa razy swoją wypowiedź i nie zauważyłam słowa "największe", więc....

Cyss, super kolor włosów !
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 18:03   #713
abella92
Przyczajenie
 
Avatar abella92
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że na tym blogu jeszcze nic, oprócz słowa wstępu, nie ma Jutro wstawię pierwsze zdjęcia ^^

http://modna-komoda.blogspot.com
proszę bardzo
mimo że dopiero jedno zdjęcie zapowiada się świetnie! Wspaniałe rajstopki , ten kolor jest po prostu hipnotyzujący i doskonale pasuje do butów. Dokłádam twoją szafę do listy codziennie odwiedzanych

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Tak z f21. Jest super ale jest wieksza niz myslalam i troche sie boje, ze bede 'przestylizowana'
Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
wklejam szalona fuksjowa opaske i jeszcze jedna czarna
rady odnosnie rozowej mile widziane
Twoje opaski są WSPANIAŁE! Jejku oszalałam na ich punkcie i strasznie Ci zazdroszczę. Sczególnie różowej i definitywnie powinnaś w niej wyjść na miasto. Moim zdaniem bez żadego upinania jest super. Widziałabym ją z prostą mała czarną, różowymi szpilkami i kopertówką w wresji wieczorowej. W wersji codzinnej z różwoymi szpilkami, białą bokserką, czarną marynarką z podwiniętymi rękwawami i rurkami/boyfriendami. Przychodzi mi do głowy mnóstwo stylizacji , ale nie da się wyjaśnić przecież obrazu z głowy tak dobrze, jak by się chciało. Inspiracji szukaj w SATC ( Sex and the City ) , bo sądzę że ta opaska jest totalnie w stylu Carrie. Potrzeba odwagi, żeby się w niej pokazać, ale kiedy już się to zrobi wygląda oszałamiająco. I pytanie: kupiłaś ją w f21, ale jak? W Polsce jest ten sklep? Czy zamawiałaś , z może przez allegro? Jeśli by Ci to nie przeszkadzało, bardzo chciałabym takie same!
__________________

"Ludzie starali się usilnie przekonać ją, że uroda to tylko zewnętrzna forma, liczy się wnętrze – tak jakby jakiś mężczyzna zakochał się kiedyś w parze nerek."
Terry Pratchett


xoxo.
abella92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 19:28   #714
dagus90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 273
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Ilusia, zagłosowane, poinformuj jak wyniki
dagus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 19:59   #715
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Swoją drogą co do tej omawianej opaski, to...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (35,9 KB, 214 załadowań)
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 20:12   #716
Kasia765
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 433
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Swoją drogą co do tej omawianej opaski, to...
no tak, w stylu B. tylko ona ma mniejszą. Ta fuksjowa jest śliczna ale właśnie trzeba uważac zeby nie przesadzi z dodatkami i kolorami.
A sukienka B. jest boska
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415069
Kasia765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 20:19   #717
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Kasia765 Pokaż wiadomość
no tak, w stylu B. tylko ona ma mniejszą. Ta fuksjowa jest śliczna ale właśnie trzeba uważac zeby nie przesadzi z dodatkami i kolorami.
A sukienka B. jest boska
Tak, tak, oczywiście, że się różni. Ale to przecież nie chodzi o to, żeby nosić to samo, tylko żeby się inspirować .
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:20   #718
Cyss
Rozeznanie
 
Avatar Cyss
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie / Lublin
Wiadomości: 606
GG do Cyss
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Ilusia17 Pokaż wiadomość
jestem w trakcie poszukiwania opaski Blair ... jest cudowna !
dziewczyny Kochane mam prośbę....

http://www.mamhakanaraka.pl/glosowaniefinal/151.html liczę na głos to tylko sekunda
to jest kampania mojej klasy dostali się do pierwszej dziesiątki w konkursie ogólnopolskim
mają szansę na wygraną z góry dziękuję ;*
liczę na Wasze glosy a wiem, że mogę na Was liczyć Plotkarki
zagłosowane

Cytat:
Napisane przez cheshire-cat Pokaż wiadomość
zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że będziesz często uaktualniać
Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Przeczytałam dwa razy swoją wypowiedź i nie zauważyłam słowa "największe", więc....

Cyss, super kolor włosów !
Cytat:
Napisane przez abella92 Pokaż wiadomość
mimo że dopiero jedno zdjęcie zapowiada się świetnie! Wspaniałe rajstopki , ten kolor jest po prostu hipnotyzujący i doskonale pasuje do butów. Dokłádam twoją szafę do listy codziennie odwiedzanych
Dziękuję baaardzo . Mam masę nowych pomysłów, więc jeśli tylko moja koleżanka, która robi zdjęcia. będzie dostępna, to zapowiadają się w miarę regularne aktualizacje .

Parę nowych fotek, Taylor i Blake

Taylor ma faaaajna ramoneskę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 009.jpg (70,1 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 008.jpg (167,4 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (172,0 KB, 184 załadowań)
__________________
http://modna-komoda.blogspot.com
http://facebook.com/modnakomoda
...
WPiA UMCS - V ROK



Edytowane przez Cyss
Czas edycji: 2009-05-30 o 21:22
Cyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:46   #719
Kasia765
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 433
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

mi się podoba sukienka T. pamiętacie jak mówiłyście o takich spodniach rurkach z widocznymi szwami... hm... nie umiem tego określić... marmurki? chyba tak;d no więc gdy byłam dzisiaj w galerii widziałam dziewczyne w takich jasnych... Zakochałam sie!! były piękne :P
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415069
Kasia765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 22:42   #720
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Dziękuję baaardzo . Mam masę nowych pomysłów, więc jeśli tylko moja koleżanka, która robi zdjęcia. będzie dostępna, to zapowiadają się w miarę regularne aktualizacje .
Fajnie mieć taką koleżankę Czekam na aktualizacje i nowe fotki również. Bo debiut Ci się udał

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Parę nowych fotek, Taylor i Blake
Widzę, że ona taki styl preferuje na co dzień, więc widocznie się dobrze w nim czuje. Może ona sama podsunęła producentom zmianę stylu na właśnie taki.
Widzę, że kwiatki ma na sukience, więc Kasia 765, jak tam suknia z allegro, już zakupiona? Ona też miała falbanki i kwiatki. Do tego zdobądź ramoneskę i PL wydanie Taylor gotowe
A i czarne Ray Bany widziałam m.in. w C&A
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

Edytowane przez annaelka
Czas edycji: 2009-05-30 o 22:43
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.