Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 10:57   #691
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

moze to dalsza czesc ich super zimowej kolekcji

ciekawe czy dorzuca jeszcze cos, czy poprzestana na jednym pedzlu
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:01   #692
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
A tak na marginesie, czy któraś z Was zauważyła większe przetłuszczanie się twarzy po formule intensive? Coś mi cera szaleje i szukam winowajcy, tylko nie wiem czy w dobrym kierunku zmierzam.
Na mnie Intensive pod koniec dnia wygląda jak lekko zabarwiony olej. Z dodatkiem tynku. Okropieństwo. Najlepszy dla mnie jest Original Glow, najmniej się warzy
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:07   #693
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

To chyba zależy od cery. Na mnie żadna formuła się nie warzy. Różnią się jedynie kryciem

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość

ciekawe czy dorzuca jeszcze cos, czy poprzestana na jednym pedzlu
Też czekam na więcej. Ciekawe kiedy pojawi się znowu pędzelek everyday eye bo czekam ciągle na niego.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:10   #694
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Ha! A ja odkąd zakochałam się w pędzlach EDM, sprzedałam swoje stare pędzle na allegro, w tym jeden z Avonu. Myślałam że EDM są niezastąpione. A co to jest ELF? Czyli powinnam mieć twardszy pędzel? Ja myślałam, że EDM są bardzo zbite,w sensie gęste. Zgłupiałam już. A co z cieniami? Też nakładam pędzlem do cieni EDM i czasem eye kabuki, no i iskierek mi wciąż brak
A tak na marginesie, czy któraś z Was zauważyła większe przetłuszczanie się twarzy po formule intensive? Coś mi cera szaleje i szukam winowajcy, tylko nie wiem czy w dobrym kierunku zmierzam.

Ja tak miałam z tą formuła Nie dość, że robiła mi totalną maskę to jeszcze to wzmożone świecenie... (choć ja ogólnie się świecę, ale przy intensive to już masakra była...). Ja ubóstwiam matte.
Co do cieni - ja tak miałam z cieniami z aromaleigh, ale podpatrzyłam na blogu cathy nakładanie cieni metodą "pac pac" i jest super Wypróbuj Idę pędzelkiem kawałek po kawałku i drobinki zostają na swoim miejscu
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:12   #695
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
A tak na marginesie, czy któraś z Was zauważyła większe przetłuszczanie się twarzy po formule intensive? Coś mi cera szaleje i szukam winowajcy, tylko nie wiem czy w dobrym kierunku zmierzam.
błyszczenie po edm to w ogóle ciekawa sprawa.
Ja w pierwszych miesiącach myslałam, ze pożegnam się z intensive raz na zawsze (inne formuły u mnie zupełnie nie zdają egzaminu)
Zawsze miałam mieszaną cerę z tendencjami do błysku ale zaraz po 30 wszystko zaczęło się elegancko normować i podczas używania przeróżniastych fluidów było ok. Aż zakupiłam swoją baterię minerałów i się zaczęło - mimo primerów, ekstra matujących pudrów wykończeniowych świeciłam po edm jak latarnia, podczas gdy w tym samym czasie drogeryjne podkłady zachowywały się u mnie bardzo dobrze (poza ruinacją cery i zapychaniem) No i tak katowałam się edm, katowałam - szkoda mi było naturalnego efektu i uczucia luzu na skórze i nagle, po niecałym roku jest dobrze! Przestałam świecić (może bateria mi wysiadła) i jest naprawde ładnie.
Także ze swojej strony polecam wytrwałość
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:18   #696
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziękuję kobietki za rady, jesteście wielkie!!!! Tak sobie pomyślałam, że może by tak dosypać czegoś do tego intensive? Kupiłam na allegro duże opakowanie, bo potrzebowałam na już i nie miałam czasu na czekanie na przesyłkę z USA. Nie było formuły matte, więc pomyślałam że intensive na zimę będzie ok. Teraz tylko się denerwuję, bo wieczorem mam olej na twarzy. Zmieszałabym go z czymś ale nie wiem z czym.
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:23   #697
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Dziękuję kobietki za rady, jesteście wielkie!!!! Tak sobie pomyślałam, że może by tak dosypać czegoś do tego intensive? Kupiłam na allegro duże opakowanie, bo potrzebowałam na już i nie miałam czasu na czekanie na przesyłkę z USA. Nie było formuły matte, więc pomyślałam że intensive na zimę będzie ok. Teraz tylko się denerwuję, bo wieczorem mam olej na twarzy. Zmieszałabym go z czymś ale nie wiem z czym.
U mnie doskonale sprawdza się mieszanka EDM i Aromaleigh formuły Voile.
Zaczęłam mieszać, aby rozjaśnić kolor - ale przy okazji uzyskałam zdecydowanie bardziej pasującą mi formułę mniej ciężką, z ładniejszym, bardziej hmm... satynowo-jedwabnym(?) wykończeniem, bez podkreślania porów. Świecenia jest jakby trochę mniej, ale ja z tym ogólnie problemów nie mam - poza nosem, którym się już przestałam przejmować

A krycie i trwałość pozostało idealne

więc może spróbować zmieszać z lżejszą formułą (niekoniecznie zaraz Aromaleigh oczywiście) ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 11:28   #698
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziękuję za radę. Tak właśnie zrobię, tylko muszę zakupić formułę matte i zmieszam. Tylko na EDM nie chcę zamawiać, bo wciąż czekam na paczkę z 9 listopada i się wściekam muszę poszukać gdzie indziej.
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:29   #699
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Fairly Light - ale zrobiło się za ciemne (letnia opalenizna sobie poszła) i jakby "za różowy". Linen z kolei mi nie pasuje barwą - wyglądam w nim "ziemiście". Właściwie nawet nie wiem w tej chwili, w co celować... Co tylko wymyślę jakąs zasadę, to bierze ona w łeb, dlatego postanowilam się zgłosić do mądrzejszych

Zdjęcia porobilam w różnych światłach, bo światło bardzo zmienia kolory.
A testowalas moze Fairly Summer?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:30   #700
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
błyszczenie po edm to w ogóle ciekawa sprawa.
Ja w pierwszych miesiącach myslałam, ze pożegnam się z intensive raz na zawsze (inne formuły u mnie zupełnie nie zdają egzaminu)
Zawsze miałam mieszaną cerę z tendencjami do błysku ale zaraz po 30 wszystko zaczęło się elegancko normować i podczas używania przeróżniastych fluidów było ok. Aż zakupiłam swoją baterię minerałów i się zaczęło - mimo primerów, ekstra matujących pudrów wykończeniowych świeciłam po edm jak latarnia, podczas gdy w tym samym czasie drogeryjne podkłady zachowywały się u mnie bardzo dobrze (poza ruinacją cery i zapychaniem) No i tak katowałam się edm, katowałam - szkoda mi było naturalnego efektu i uczucia luzu na skórze i nagle, po niecałym roku jest dobrze! Przestałam świecić (może bateria mi wysiadła) i jest naprawde ładnie.
Także ze swojej strony polecam wytrwałość
Kurcze a mmi do 30-tki zostały jeszcze 4 lata
Osobiście świeceniem przejmuję się coraz mniej, po prostu zawsze mam przy sobie bibułki matujące i daję radę. Do drogeryjnych podkładów raczej już nie wrócę a z kolei po krzemionce cera bardzo mi się poprawiłoa
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:42   #701
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

We want to give away 5 complete Everyday Minerals brush collections to you, along with the new…drum roll please...your new,

Czy ja dobrze zrozumiałam, że będzie 5 nowych pędzelków i że Dome Blush jest pierwszym z nich?

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Już doczytałam, że to chodzi o jakiś konkurs - i do wygrania 5 zestawów pędzli, hehe muszę się z angielskiego podciągnąć
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 11:48   #702
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A gdyby go tak wymieszać z czystą krzemionką? Co ona daje? ja jestem początkująca w minerałach a za mieszanie nigdy się nie brałam jeszcze....
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:51   #703
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
A gdyby go tak wymieszać z czystą krzemionką? Co ona daje? ja jestem początkująca w minerałach a za mieszanie nigdy się nie brałam jeszcze....
nie nadaje barwy, ale matuje (naturalny absorbent sebum), łagodzi podrażnienia
hypoalergiczna.

Nie jestem tylko pewna, czy nie wysusza
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 12:10   #704
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ten róż dodawany jako gratis do zakupów jest prześliczny
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 12:11   #705
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ten róż dodawany jako gratis do zakupów jest prześliczny
Wlasnie zaluje, ze nie poczekalam jednak z zamowieniem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 12:12   #706
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
nie nadaje barwy, ale matuje (naturalny absorbent sebum), łagodzi podrażnienia
hypoalergiczna.
Dokładnie czasem mieszam ale to zależy jaki mam dzień. Nie zauważyłam żeby hamowała świecenie ale stan skóry owszem - poprawił się

Cytat:
Nie jestem tylko pewna, czy nie wysusza
Mnie nie. Ale jak nie zrobię peelingu to podkreśla skórki na czole. W sumie podkład tez podkreśla więc nie wiem czy to zasługa krzemionki
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:19   #707
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A testowalas moze Fairly Summer?
A on nie jest ciemny? Bo z kolejności na stronie EDM i zdjęć mi wychodzi, że jest ciemniejszy od FL... Ale nigdy owego nie widzialam. Light Medium testowalam z kategorii Beige - ciemniejszy i bardziej "beżowy" od FL mi się wydawał.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:27   #708
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cathy właśnie otrzymałam przesyłkę od Ciebie - leżę!! Kochanie zwariowałaś z tymi próbkami Jestem Ci bardzo wdzięczna, jak tylko dotrę do domu porobię fotki i zamieszczę tutaj Podkład prasowany nie wygląda źle
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:34   #709
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Cathy właśnie otrzymałam przesyłkę od Ciebie - leżę!! Kochanie zwariowałaś z tymi próbkami Jestem Ci bardzo wdzięczna, jak tylko dotrę do domu porobię fotki i zamieszczę tutaj Podkład prasowany nie wygląda źle
Niech Ci służą I nie przesadzaj, wcale tak dużo Ci nie napakowałam Wszystko przez to, że skonczyły mi się torebki małe i czekam na dostawę, więc nie mogłam dać wszystkiego, co chciałam, bo nie mialam w co Ale będzie jeszcze okazja
Mnie najbardziej interesują fotki tego prasowańca, bo nawet go nie obejrzałam, bo przecież zafoliowany był .. Tak więc czekam na jego zdjecia z niecierpliwoscią, bo też mam na niego ochotę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 13:38   #710
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Niech Ci służą I nie przesadzaj, wcale tak dużo Ci nie napakowałam Wszystko przez to, że skonczyły mi się torebki małe i czekam na dostawę, więc nie mogłam dać wszystkiego, co chciałam, bo nie mialam w co Ale będzie jeszcze okazja
Mnie najbardziej interesują fotki tego prasowańca, bo nawet go nie obejrzałam, bo przecież zafoliowany był .. Tak więc czekam na jego zdjecia z niecierpliwoscią, bo też mam na niego ochotę
Fotki bedą wieczorem Póki co tylko go otworzyłam, nie wydaje się zbyt żółty ale testów jeszcze nie robiłam. Trochę się lękam
A swoją droga i tak muszę zamówić Sweet Almond więc pewnie po wypłacie odezwę się do Ciebie a może i wcześniej bo widzę że już coś organizujesz
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 14:01   #711
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
A on nie jest ciemny? Bo z kolejności na stronie EDM i zdjęć mi wychodzi, że jest ciemniejszy od FL... Ale nigdy owego nie widzialam. Light Medium testowalam z kategorii Beige - ciemniejszy i bardziej "beżowy" od FL mi się wydawał.
Mam oba i zarowno w sloiczku jak i na rece Fairly Light wyglada zdecydowanie ciemniej
Niestety nie mam jak zrobic swatchy
Zblizony ciemnoscia do Fairly Summer jest jeszcze Perfect ale tez musze do niego dodac kapke zolci.
Fairly Summer w formule semi matte wydaje mi sie nieco bardziej zolty niz w intensive
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 14:01   #712
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Też uwielbiam oliwki!
Moje ulubione to te z EGM - dawałam fotkę gdzieś na tamtym wątku.
Freckles na pewno Ci się spodoba w każdym razie

Przepraszam, że się dopytuję, ale czy przypadkiem ktoś ma ktoś pomysłu, jaki podkad pasowalby do geby pokazanej (po długich walkach ze sobą) pare postów wyżej?
A wiesz może jak ma się Freckles do Cypress? W sensie jak bardzo są podobne lub czym się różnią?

Ja się nie znam na dopasowywaniu, ale sądząc po tych nie rozjaśnionych zdjęciach twarzy to mogę powiedzieć że na bank masz ciemniejszą karnację niż ja (ale wydaje mi się, że widzę u Ciebie tak jak u siebie zarówno żółte jak i różowe tony) , więc nie wiem jak by było u Ciebie z tym sandy fair...no ale lepszy za jasny niż za ciemny z sandy fair jest taki plus że on ani nie zażółci, ani nie zróżowi skóry. Zawsze mogłabyś zmieszać go z obecnym podkładem. Bo tak w ogóle oglądając zdjęcia miałam ci polecić fairly light ale się doczytałam że go używasz i że za ciemny więc może wystarczyłoby go trochę rozjaśnić

A o avku już pisałaś miło mi
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 15:12   #713
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Potrzebuję odsypki podkładów w formule Matte i Orginal Glo do testów w odcieniach Beige-Mediu Beige Neutral, Buff-Beige Neutral lub Golden-Light i teraz mam prośbę jeżeli ma któraś któryś z wymienionych to była bym bardzo wdzięczna za odsypki
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:33   #714
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dobrzy ludzie, powiedzcie mi kiedy ma się pojawić ten nowy pędzel do różu? Ech, czekam już z tym zamówieniem, i wciąż się przeciąga...
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:39   #715
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dobrzy ludzie, powiedzcie mi kiedy ma się pojawić ten nowy pędzel do różu? Ech, czekam już z tym zamówieniem, i wciąż się przeciąga...
ponoć 30 listopada
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:15   #716
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Kobitki, wklejam dla porównania kabuki z Pixie i LHK z EDM Faktycznie nie ma żadnej różnicy, nawet tak samo śmierdzi nowością jak pędzle z EDM - jednym słowem to jest to samo

A ten mały... jest naprawdę mały Mikrusek....
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2009-11-23 o 20:08
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:40   #717
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja z Pixie zamówiłam Flat Topa Już doszedł ale nie ma mnie akurat w domku więc dopiero w pt GO zobaczę
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:53   #718
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Guniaaa przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale jestem chora i nie bardzo miałam okazje odpisać.Co do Wafla widze, że dziewczyny się już wypowiedziały,moim zdaniem może się on nadać do konturowania bo mam taki cudny pędzelk który gubi cały waflowy błysk przy nakładaniu-ale ja generalnie miziam nim delikatnie skronie i policzki i jest super,jeśli chcę uzyskac nim większy glow to używam dodatkowego pedzla i nim aplikuje bardziej roziskrzoną warstwę
Pędzel wydaje się być fajny i chętnie bym go przygarnęła mam nadzieje, że w realu nie bedzie za wielki aczkolwiek poczekam na jakieś opinie zanim kupię.
Co do gratisa przy zakupach powyżej 28 $ to jest przepięknyyy!Nie do końca jest dla mnie zrozumiałe dlaczego nie wrzucają tych róży gratisowych do stałej oferty!
Wishing Well,Memphis Rose...takie cudne kolory a oni nic
Oooo...to mnie pocieszyłaś triche z nim potrenuję i bedzie git mysle,bo ze wszystkiego w edm najbardziej waffelek jest ok
A doradzicie mi który podkład z golden byłby w stopniu jasnosci light neutral?
I jeszcze jedno-naprawde na minta wystarczy juz tylko podkład czy bez korektora sie nie obedzie? Pisałyscie,że nie powinien przebijac sie,ale moze lepiej zainwestowac w uniwersalny dla mnie multitasking? Znowu sto pytan mam na wieczor
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:07   #719
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Guniaaa ja minta używam na codzień i nie korektoruje go dodatkowo bo naprawdę nie ma potrzeby aczkolwiek taka ze mnie bestia że zamówiłam multitasking w bigu i będę trenować z nim i mintem-zobaczymy co mi tam na twarzy wyjdzie!
A Waffelkiem próbuj a nóż widelec się efekt spodoba
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:11   #720
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Zaczęłam używać mint, a właściwie Dawn, bo mam wersję hydro i muszę powiedzieć, że chyba źle go oceniłam biję się w piersi. Omiatam nim poliki i nos i jak mam czerwone to nic nie widać, a że zimą mam często czerwony nos to rewelacyjna sprawa - mała rzecz a cieszy. Pytanie czy miał ktoś porównianie mint-dawn, który lepszy??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.