Majowe Panny Młode - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-01, 14:12   #691
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny weźcie proszę mnie uświadomcie..
Jak to jest z fryzjerami?? Toć właśnie mnie tknęło ,że 1 maja to wszystko jest pozamykane..??
Czy można się umówić,żeby przyjęli.. mamma mia jak to działa??
Jak nikt mnie nie uczesze , to się golę na łyso .. i to brzytwą..i też będę w dniu ślubu oryginalna..
Izolek ty też 1 maja.. jak to działa????
Bo ja totalnie antyfryzjerska jestem.
Buziaki.

P.S. ja mam długi weekend bo w poniedziałek tu święto jest i na szczęście nie mam dyżuru

Oooo jesteśmy na str. 24
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 01:33   #692
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wam juz nie pisalam, ale ja planuje rozpoczecie poszukiwan mojego cuda juz we wrzesniu. Ma to byc koronkowa rybka, wiec jesli macie namiary na cos ciekawego, to dajcie znac
Jesteś wysoka, masz szerokie biodra i duże wcięcie w talii?? W salonach panie mi mówiły, że tylko takim dziewczynom pasują "rybki" dlatego ja nawet nie mierzyłam tego typu sukien, choć kilka z Madonny mi się podoba

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Dziewczyny weźcie proszę mnie uświadomcie..
Jak to jest z fryzjerami?? Toć właśnie mnie tknęło ,że 1 maja to wszystko jest pozamykane..??
Czy można się umówić,żeby przyjęli.. mamma mia jak to działa??
Jak nikt mnie nie uczesze , to się golę na łyso .. i to brzytwą..i też będę w dniu ślubu oryginalna..
Izolek ty też 1 maja.. jak to działa????
Bo ja totalnie antyfryzjerska jestem.
Nie wiem jak to z tym jest i na razie o tym nie myślę szczerze mówiąc... Ale podejrzewam że da się umówić, toż to sobota czyli dzień wesel (choć jeszcze nie sezon).
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 12:55   #693
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Jesteś wysoka, masz szerokie biodra i duże wcięcie w talii?? W salonach panie mi mówiły, że tylko takim dziewczynom pasują "rybki" dlatego ja nawet nie mierzyłam tego typu sukien, choć kilka z Madonny mi się podoba
Nie jestem za wysoka- 164cm, nie chwalac sie figure mam ladna, troszke kobieca, czyli bioderka i wciecie w talii sa, ale wszystko proporcjonalnie i nie za duzo. Ja tez myslalam, ze tylko wysokim biodrzastym dziewczynom rybki pasuja, ale dwa lata temu bylam na slubie znajomej, ktora jest bardzo podobnie do mnie zbudowana i ona wlasnie miala rybke. Wygladala tak slicznie, ze kiedy weszla do kosciola, normalnie slychac bylo jeden wielki szmer oooooooooch...No ale jeszcze musze jakas rybke przymierzyc, zeby zobaczyc czy ja tez bede w niej dobrze wygladac i przede wszystkim dobrze sie czuc

Jakie lokale wybralyscie? Jesli macie jakies zdjecia, to wrzuccie. My wybralismy taki troche w swojskim stylu, na lonie natury, no i przede wszystkim niedrogi, wrzucam linka http://www.tawerna-stawiska.com.pl/
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:34   #694
Liczba Pi
Raczkowanie
 
Avatar Liczba Pi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dark side of the moon
Wiadomości: 30
Dot.: Majowe Panny Młode

Witajcie Majówki!
Tak Was poczytuje troszke więc pomyślałam, że dopiszę coś od siebie.
Ślubuje 29.05.2010, sale i kapele juz mamy, wstępny model sukni też już wybrałam(to będzie rybka) trzeba ją "tylko" uszyć...Jeszcze o detalach typu zaproszenie, tort nie myślę-chociaż czasem jak sobie uświadomie, że to już całkiem nie długo to mi ciśnienie skacze
pozdrawiam
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje.
Liczba Pi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:20   #695
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Liczba Pi Pokaż wiadomość
Witajcie Majówki!
Tak Was poczytuje troszke więc pomyślałam, że dopiszę coś od siebie.
Ślubuje 29.05.2010, sale i kapele juz mamy, wstępny model sukni też już wybrałam(to będzie rybka) trzeba ją "tylko" uszyć...Jeszcze o detalach typu zaproszenie, tort nie myślę-chociaż czasem jak sobie uświadomie, że to już całkiem nie długo to mi ciśnienie skacze
pozdrawiam
Witamy serdecznie w naszym gronie miło, że będziesz z nami czekać na ten wyjątkowy dzień Jak duże wesele planujecie??? No i najważniejsze pytanie czemu wybraliście maj??

Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-08-06 o 18:30
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 19:51   #696
Liczba Pi
Raczkowanie
 
Avatar Liczba Pi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dark side of the moon
Wiadomości: 30
Dot.: Majowe Panny Młode

hehe dlaczego maj?bo robimy skromne wesele na 70-80 osób i w restauracji gdzie chcieliśmy zrobic wesele, dali nam do wyboru październik i własnie maj, z racji wolnych terminów oraz "niechodliwości" tych miesięcy. Przesądni raczej nie jesteśmy, więc został maj
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje.
Liczba Pi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 18:33   #697
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

No to kolejna majówka witaj PI
Jadę na urlopik muszę się pochwalić.. jutro lecimy do Francji
Buziaki dla wszystkich!

P.S. Moja przyjaciółka jest biodrzasta szczupła i wysoka-178cm. I w ogóle nie wyobrażam jej sobie w rybce.. toć jak wieża by wyglądała..Z tego co widzę choćby na zdjęciach wizażu rybki dobrze wyglądają na średnich(wzrost) drobnych i na pewno nie za bardzo biodrzastych.. no chyba ,że mam inne pojęcie 'biodrzastości' niż wszyscy inni.
pa
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 18:20   #698
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja byłam wczoraj w końcu obejrzeć salę i ośrodek i generalnie jestem zadowolona. Nawet jak będą ludzie (wczoraj trochę było, bo tam i zalew do pływania i basen), to i tak jest cisza i spokój I na nasze 35 osób sala idealna wielkościowo

I jest dość duży TV, więc tak pomyślałam, że może zrobię niespodziankę przyszłemu mężowi i jakiś pokazik multimedialny zrobię. Bo fotoksiążka na rocznicę bardzo Mu się spodobała i ustaliliśmy, że co roku będziemy taką sobie przygotowywać
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:29   #699
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj w końcu obejrzeć salę i ośrodek i generalnie jestem zadowolona. Nawet jak będą ludzie (wczoraj trochę było, bo tam i zalew do pływania i basen), to i tak jest cisza i spokój I na nasze 35 osób sala idealna wielkościowo

I jest dość duży TV, więc tak pomyślałam, że może zrobię niespodziankę przyszłemu mężowi i jakiś pokazik multimedialny zrobię. Bo fotoksiążka na rocznicę bardzo Mu się spodobała i ustaliliśmy, że co roku będziemy taką sobie przygotowywać
Wrzuć jakieś foty jeśli masz Chętnie obejrzymy Twoją salę
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:00   #700
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Wrzuć jakieś foty jeśli masz Chętnie obejrzymy Twoją salę
Proszę Pierwsze zdjęcie to widok na domki dla gości, drugie to sala (ale babka potwornie marudziła na ten fiolet, tyle że młodzi sobie zażyczyli, więc być musiał - dopiero zaczynali przystrajać), trzecie to widok na zalew z okna sali i czwarte to sala w oddali
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc00589.jpg (34,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc00596.jpg (26,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc00597.jpg (37,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc00591.jpg (27,0 KB, 9 załadowań)
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 06:58   #701
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Danaeee84 sliczna ta Twoja sala, zwłaszcza widok na zalew przepiekny Jesli chodzi o przystroj, to mi sie nie podoba jak na mojej sali ubieraja stoł mlodych, wiec raczej sami to zrobimy, lub zalatwimy dekoratorkę.

Tak sobie mysle, jak ten czas szybko leci, dopiero co mialysmy rok do wesela, a tu juz niebawem tylko 9 miesiecy W te sobote moja kolezanka wychodzi za maz, slub i wesele zaplanowala jakies poltora miesiaca temu. Ja nie wyobrazam sobie miec tak intensywne przygotowania do tego dnia, wole sobie posiedziec i podumac przez miesiac jakie bedziemy mieli zaproszenia, potem przez nastepne dwa jak bedzie wygladalo menu, no ale takie myslenie i szukanie pomyslow sprawia mi duzo frajdy i nie oddala bym tego za mozliwosc szybszego stania sie pania C.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 14:29   #702
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Witam serdecznie i przyłączam się jeśli można do majówek Nasz wielki dzień 15 maja 2010, czyli za 277 dni! Na chwilkę obecną mamy już załatwione chyba wszystko, co powinno być, no może poza kościołem. A pojutrze jadę na przymiarki sukni A jak u Was kobietki z przymiarkami? Pozdrawiam
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 14:37   #703
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i przyłączam się jeśli można do majówek Nasz wielki dzień 15 maja 2010, czyli za 277 dni! Na chwilkę obecną mamy już załatwione chyba wszystko, co powinno być, no może poza kościołem. A pojutrze jadę na przymiarki sukni A jak u Was kobietki z przymiarkami? Pozdrawiam
Cześć kochana Ślubujemy dokładnie w tym samym dniu A godzina która?

Ja mam tylko salę i Kościół Ale ja robię obiad dla najbliższej rodziny, więc w wiele rzeczy się nie bawię... Kiecki będę szukać na jesień, jak znowu do domu dojadę
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:16   #704
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Cześć kochana Ślubujemy dokładnie w tym samym dniu A godzina która?

Ja mam tylko salę i Kościół Ale ja robię obiad dla najbliższej rodziny, więc w wiele rzeczy się nie bawię... Kiecki będę szukać na jesień, jak znowu do domu dojadę
Czyli niewiele już nam zostało czasu A o której godzinie to jeszcze nie wiem, we wrześniu wybieramy się do księdza Ale chcielibyśmy tak o 16 lub 17
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 15:34   #705
Liczba Pi
Raczkowanie
 
Avatar Liczba Pi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dark side of the moon
Wiadomości: 30
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i przyłączam się jeśli można do majówek Nasz wielki dzień 15 maja 2010, czyli za 277 dni! Na chwilkę obecną mamy już załatwione chyba wszystko, co powinno być, no może poza kościołem. A pojutrze jadę na przymiarki sukni A jak u Was kobietki z przymiarkami? Pozdrawiam
Część Jasiulku
No to ładnie, ślub 2 tygodnie przed naszym, a Wy macie juz wszystko załatwione-a ja myslałam, że kontroluje sytuacje...ech.
Do księdza to nie wiem kiedy się zbierzemy, a kamerzysta&foto to tak gdzieś na jesieni... a jeżeli chodzi o suknie, to tak jak podpowiedziała mi krawcowa wystarczy w styczniu/lutym złożyc zamówienie i będzie ok.
Zrób zdjęcie podczas przymiarki i jak możesz to pokaż nam tą Twoją wymarzoną suknię, na pewno nie tylko ja jestem ciekawa
pozdrawiam
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje.
Liczba Pi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 06:24   #706
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Liczba Pi Pokaż wiadomość
Część Jasiulku
No to ładnie, ślub 2 tygodnie przed naszym, a Wy macie juz wszystko załatwione-a ja myslałam, że kontroluje sytuacje...ech.
Do księdza to nie wiem kiedy się zbierzemy, a kamerzysta&foto to tak gdzieś na jesieni... a jeżeli chodzi o suknie, to tak jak podpowiedziała mi krawcowa wystarczy w styczniu/lutym złożyc zamówienie i będzie ok.
Zrób zdjęcie podczas przymiarki i jak możesz to pokaż nam tą Twoją wymarzoną suknię, na pewno nie tylko ja jestem ciekawa
pozdrawiam
Witaj Liczbo Pi Pisząc wszystko, to miałam na myśli: salę, orkiestrę, kamerzystę i fotografa, nic poza tym A jeśli chodzi o sukienkę, to dziś jadę zrobić "rozeznanie w terenie" i poprzymierzać kilka o ile nie kilkanaście Chciałabym zamówić pod koniec września/w październiku i do tego czasu muszę solidnie sprawę przemyśleć No i korzystam z chwilowego, wolnego czasu Postaram się zrobić dziś fotki, a teraz właśnie uciekam do Płocka do salonów Buziaki kobietki
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 18:09   #707
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Fotograf zabukowany
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:19   #708
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Kobietki, znalazłam tą wymarzoną... Pierwszy salon i pierwsza sukienka jaką przymierzyłam Niestety zdjęć nie mogłam robić, dopiero jak wpłacę zaliczkę. Załączam foto sukni z katalogu Uwierzcie, że na żywo wygląda 10 razy piękniej!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ELERI_B.jpg (33,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ELERI_F.jpg (32,9 KB, 27 załadowań)
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:35   #709
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Kobietki, znalazłam tą wymarzoną... Pierwszy salon i pierwsza sukienka jaką przymierzyłam Niestety zdjęć nie mogłam robić, dopiero jak wpłacę zaliczkę. Załączam foto sukni z katalogu Uwierzcie, że na żywo wygląda 10 razy piękniej!
Bardzo ładna Chociaż nie w moim stylu i ja muszę mieć jakieś ramiączka... Ale naprawdę podoba mi się

Widzę, że dzisiaj dobry dzień dla majówek
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 20:40   #710
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Kobietki, znalazłam tą wymarzoną... Pierwszy salon i pierwsza sukienka jaką przymierzyłam Niestety zdjęć nie mogłam robić, dopiero jak wpłacę zaliczkę. Załączam foto sukni z katalogu Uwierzcie, że na żywo wygląda 10 razy piękniej!
Śliczna gratuluję wyboru pierwsza decyzja jest najlepsza, też tak miałam buziaki dla was majówki

Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-08-13 o 20:41
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 19:30   #711
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

witam, ja też slubuję w maju 29.05.2010
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 19:37   #712
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
witam, ja też slubuję w maju 29.05.2010
Witamy
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 08:06   #713
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

mamy już ustaloną salę, dj'a, kościół, fotografa także czekam na zimę bo wtedy sukienka - schudnę jeszcze bo jestem w trakcie diety i będę wybierać, nauki itp
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 09:06   #714
lady22nn
Raczkowanie
 
Avatar lady22nn
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
mamy już ustaloną salę, dj'a, kościół, fotografa także czekam na zimę bo wtedy sukienka - schudnę jeszcze bo jestem w trakcie diety i będę wybierać, nauki itp

To widze tak zupelnie jak ja.Daty mamy te same to samo juz pozalatwiane i razem na diecie sie meczymy hahhaha.
lady22nn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 09:22   #715
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Jak to fajnie, ze tak duzo sie nas zrobilo Witam wszystkie nowe majowki

Jasiulek, tak mnie natchnelas ta twoja sliczna sukienka, ze chyba w poniedzialek przejade sie do Lublina pomierzyc conieco, akurat moja siostra (ktora jest starszą) przyjechala do domu i ma zamiar zostac do srody, wiec okazja nie do przepuszczenia
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:09   #716
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
mamy już ustaloną salę, dj'a, kościół, fotografa także czekam na zimę bo wtedy sukienka - schudnę jeszcze bo jestem w trakcie diety i będę wybierać, nauki itp
Witam witam
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Jak to fajnie, ze tak duzo sie nas zrobilo Witam wszystkie nowe majowki

Jasiulek, tak mnie natchnelas ta twoja sliczna sukienka, ze chyba w poniedzialek przejade sie do Lublina pomierzyc conieco, akurat moja siostra (ktora jest starszą) przyjechala do domu i ma zamiar zostac do srody, wiec okazja nie do przepuszczenia
Polecam przymiarki, w większości salonów panie twierdziły, że to dobry termin na rozejrzenie się za sukienkami, poza tym w większości salonów zaczyna się wyprzedaż-kolekcja 2009 jest do końca października, od listopada będzie 2010, co oznacza również wyższe ceny... Ja mam więc plan zamówić pod koniec września i odhaczyć to już z listy rzeczy do zrealizowania w związku ze ślubem A towarzystwo siostry doskonale się sprawdzi, ja byłam z mamą, przyszłą teściową i najlepszą przyjaciółką W ogóle kobietki, musimy trochę rozruszać nasz wątek
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:14   #717
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Polecam przymiarki, w większości salonów panie twierdziły, że to dobry termin na rozejrzenie się za sukienkami, poza tym w większości salonów zaczyna się wyprzedaż-kolekcja 2009 jest do końca października, od listopada będzie 2010, co oznacza również wyższe ceny... Ja mam więc plan zamówić pod koniec września i odhaczyć to już z listy rzeczy do zrealizowania w związku ze ślubem A towarzystwo siostry doskonale się sprawdzi, ja byłam z mamą, przyszłą teściową i najlepszą przyjaciółką W ogóle kobietki, musimy trochę rozruszać nasz wątek
Dzięki za informację Bo ja myślałam nad listopadem, ale skoro do końca października będą przeceny, to pewnie wtedy się zwlokę do sklepów Szczególnie, że ja na pewno ani nie przytyję () ani nie schudnę przed ślubem, więc mogę sobie pozwolić na wcześniejsze zakupy
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 18:16   #718
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej dziewczyny!!!
Wróciłam z wakacji.. ale było Fajnie i gorąąąco!
Witam wszystkie nowe majówki.. widzę,że Wy już ostro.. mamma mia.. przymiarki sukni..

Mój misiak się uśmiał jak mu przeczytałam ,że wesele na 70-80 to skromne.. my będziemy mieć ok 70 i on to uważa za ogromne weselicho

Buziaki dla wszystkich
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 18:25   #719
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
To widze tak zupelnie jak ja.Daty mamy te same to samo juz pozalatwiane i razem na diecie sie meczymy hahhaha.
niezły zbieg okoliczności ja myslałam że ja tak przyspieszam, mój TZ ma podejście-sie wybierze, się zrobi ale skoro nie tylko ja już tak panikuje to czuje sie uspraiwedliwona i za radą chyba zamówię kiece pod koniec września a co

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!!
Wróciłam z wakacji.. ale było Fajnie i gorąąąco!
Witam wszystkie nowe majówki.. widzę,że Wy już ostro.. mamma mia.. przymiarki sukni..

Mój misiak się uśmiał jak mu przeczytałam ,że wesele na 70-80 to skromne.. my będziemy mieć ok 70 i on to uważa za ogromne weselicho

Buziaki dla wszystkich
my mamy ok 60 i tez dla mnie sporo;, ale robimy wersję mini- czyli trochę krócej
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 18:33   #720
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

A ja będę miała maksimum 40 osób. Tyle, że u mnie tylko obiadek weselny Chociaż jakiś szwedzki stół będzie wyłożony i w sumie w sali możemy siedzieć do woli
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.