Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać... - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-04, 18:24   #691
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
Pobieramy się 13.08 br. Moja kuzynka tydzień wcześniej. Wszyscy wiedzą o ślubach. Pisałam do niej jakiś miesiąc temu z zapytaniem o imię i nazwisko jej narzeczonego, żeby wpisać do zaproszenia. W piątek dostałam zaproszenie od nich dla mnie z... osobą towarzyszącą.
To już przegięcie

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 14:43   #692
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Hmmm jakoś nie przyszło mi do głowy żeby się obrazić za zaproszenie z OT. Szczerze powiedziawszy nie zwracam na to w ogóle uwagi, ale ja generalnie nie przejmuje się pierdołami:p
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 16:23   #693
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

nie nazwałabym tego pierdołą
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 16:30   #694
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez vilthid Pokaż wiadomość
To już jest szczyt! Chociaż ja też blisko trzy lata po zaręczynach i dalej dostaję zaproszenia z "osobą towarzyszącą" nawet od bliskiej rodziny, drażni mnie to i uważam, że jest to niegrzeczne.
Brak szacunku kompletny.
Wykonanie telefonu w celu sprawdzenia jak ktoś ma na imię nie jest skomplikowane, a jeśli znamy imię i mimo to wpisujemy OT to już podchodzi pod chamstwo!
Ja to rozumiałabym, że partner może zabrać na wesele kogokolwiek, a nie ukochaną, z którą mieszka.
Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Hmmm jakoś nie przyszło mi do głowy żeby się obrazić za zaproszenie z OT. Szczerze powiedziawszy nie zwracam na to w ogóle uwagi, ale ja generalnie nie przejmuje się pierdołami:p
A gdybyś mieszkała z facetem i nie planowała ślubu i dostała od jego rodziny zaproszenie na doczepkę to byłoby ok
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 16:41   #695
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Hmmm jakoś nie przyszło mi do głowy żeby się obrazić za zaproszenie z OT. Szczerze powiedziawszy nie zwracam na to w ogóle uwagi, ale ja generalnie nie przejmuje się pierdołami:p
Ja w sumie też jestem tego zdania
Mój Tż dostał niedawno zaproszenie i podejrzewam że nie jestem wpisana z imienia i nazwiska. Zaproszenie leży u jego rodziców więc nie widzieliśmy go (gdzieś się zapodziało). I choć za pół roku bierzemy ślub to jest mi obojętne jak wpisali
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 18:18   #696
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A gdybyś mieszkała z facetem i nie planowała ślubu i dostała od jego rodziny zaproszenie na doczepkę to byłoby ok

Jeżeli żyłabym z wieloletnim partnerem, wybierając świadomie niechęć legalizacji ślubu a dostałabym od bliskiej rodziny zaproszenie z OT to byłoby mi przykro.

Jeżeli żyję z TŻ ( długo bo 9 lat) ale dopiero niedawno kupiliśmy mieszkanie, staramy się jakoś ustatkować, wziąć ślub i założyć mieszkanie to olewam
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 06:13   #697
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Dla mnie też nie w porządku wypisać zaproszenie z OT osobie, która wiele lat ma stałego partnera. Nieważne czy planują ślub czy mieszkają razem. Jeśli zapraszający zna nas dobrze i jesteśmy blisko to jest to po prostu niegrzeczne
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 08:41   #698
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Ja dostałam od bliskiej rodziny zaproszenie z OT, jestem z facetem 4 lata i nawet nie pomyślałam, że to niekulturalne.

Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:55   #699
terra_nullius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 30
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Fatalnym pomysłem jest połączenie wszystkich "atrakcji"/przerywników w jeden ciąg.
O północy wjechał tort, krojenie, jedzenie, itd. Bezpośrednio po tym oczepiny, które trwały bardzo długo (zbieranie na wózek + kilka zabaw, które angażowały po parę osób). Po oczepinach od razu podziękowania dla rodziców. Bezpośrednio po piosence dla rodziców, gdzie tańczyli tylko rodzice z młodymi, zespół zagrał "idziemy na jednego". W tym czasie została podana kolejna kolacja. Zespół wrócił do grania dokładnie o godz. 2:20. Jak dla mnie to było bardzo męczące 2,5 godziny, takie walczenie z sennością i znużeniem. Znaczna część gości w czasie tych "atrakcji" rozeszła się do pokojów (wesele było w hotelu).
terra_nullius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:05   #700
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Terra rzeczywiście przesada i wcale się nie dziwię gościom, też bym dała nogę
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:13   #701
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez terra_nullius Pokaż wiadomość
Fatalnym pomysłem jest połączenie wszystkich "atrakcji"/przerywników w jeden ciąg.
O północy wjechał tort, krojenie, jedzenie, itd. Bezpośrednio po tym oczepiny, które trwały bardzo długo (zbieranie na wózek + kilka zabaw, które angażowały po parę osób). Po oczepinach od razu podziękowania dla rodziców. Bezpośrednio po piosence dla rodziców, gdzie tańczyli tylko rodzice z młodymi, zespół zagrał "idziemy na jednego". W tym czasie została podana kolejna kolacja. Zespół wrócił do grania dokładnie o godz. 2:20. Jak dla mnie to było bardzo męczące 2,5 godziny, takie walczenie z sennością i znużeniem. Znaczna część gości w czasie tych "atrakcji" rozeszła się do pokojów (wesele było w hotelu).
Z tego co zaobserwowałam to tak jest na większości wesel. Tort wjeżdża przed oczepinami, potem właśnie wszystko na raz się toczy Wg mnie to też bez sensu.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 10:48   #702
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Z tego co zaobserwowałam to tak jest na większości wesel. Tort wjeżdża przed oczepinami, potem właśnie wszystko na raz się toczy Wg mnie to też bez sensu.
Też się tego baliśmy, dlatego tort wjechał jako deser po obiedzie, a podziękowania dla rodziców zrobiliśmy jeszcze przed oczepinami (rodzice męża są już starsi i nie wiedzieliśmy, czy dotrzymają do północy), a pomiędzy były sety muzyczne

Jak dla mnie a propo powyższego - jednym z gorszych pomysłów jest zaplanowanie miliona różnych zabaw; oprócz oczepin i podziękowań kareta albo zoo, fanty, limbo i 8 innych zabaw. Nie ma kiedy tańczyć, kiedy się bawić, cały czas zabawy. Mi się wydaje, że wystarczą w zupełności dwie-trzy, jeżeli ktoś w ogóle je chce na swoim weselu.
__________________
142 - 2015
115 - 2016
125 - 2017
125 - 2018
13 - 2019

LC

Kanał książkowy na YT: Thejoanstark
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:13   #703
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Skoro mowa o wjeżdżających tortach. Domyślam się, że w Polsce to raczej nie razi, ale mnie zawsze rozwala, jak wjeżdża tort, a pół godziny później żurek albo kolejne danie I tak samo wszelkie słodkie stoły - i zajadanie się ciastem między mięsiwami. Bez podziału najpierw słone, a na deser słodkie
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:18   #704
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

No ale ze słodkich stołów każdy sobie bierze ciasta kiedy ma na nie ochotę, nikt ich pod nos nie dostaje, więc w czym problem
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:26   #705
terra_nullius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 30
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Terra rzeczywiście przesada i wcale się nie dziwię gościom, też bym dała nogę
Goście nie tyle uciekli przed zabawami, co po prostu poszli już spać. Naprawdę, po tych atrakcjach nie zostało zbyt wielu ludzi. Mi samej trudno było wrócić na parkiet, bo przez tak długie siedzenie i czekanie na muzykę zmęczone ciało trochę zesztywniało

Rozumiem, że para młoda chce mieć te wszystkie punkty na swoim weselu, ale można to porozdzielać. Tort podać jako deser, podziękowania dla rodziców można zrobić wcześniej, albo chociaż ograniczyć czas trwania zabaw oczepinowych. To było dla mnie pierwsze takie wesele, gdzie wszystko było podane razem i zajęło tyle czasu.
terra_nullius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:44   #706
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Dla mnie podziękowania dla rodziców są brzydkie po prostu. Cudownych rodziców mam, tandetne prezenty (typu grawer na szklanym sercu) i taniec w kółeczku. przecież można to zrobić gustownie, np. Przed ślubem, na obiedzie czy kolacji, również dać prezent.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:47   #707
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dla mnie podziękowania dla rodziców są brzydkie po prostu. Cudownych rodziców mam, tandetne prezenty (typu grawer na szklanym sercu) i taniec w kółeczku. przecież można to zrobić gustownie, np. Przed ślubem, na obiedzie czy kolacji, również dać prezent.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Na ostatnim weselu podziękowania dla rodziców wyglądały tak: "no to mamy tu dla was kosze" Bez kitu takie kupione w Tesco czy innym Auchan z kawą, delicjami, czekoladą
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:04   #708
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Dla mnie z perspektywy gościa wszelkie atrakcje typu podziękowania dla rodziców, są po prostu nudne. Ale z tego względu, że nie są dla mnie i to ma być "atrakcja" dla rodziców a nie reszty gości. Teraz mam inny punkt widzenia i bardzo chcę, żeby moi rodzicie wzięli udział w takiej "atrakcji" nieważne czy reszta gości uzna to za nudne czy brzydkie.

Co do oczepin, to też uważam to za nudne, więc max. 2 przyzwoite zabawy będą w porządku. Przeciągnięte oczepiny po prostu usypiają
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:10   #709
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dla mnie podziękowania dla rodziców są brzydkie po prostu. Cudownych rodziców mam, tandetne prezenty (typu grawer na szklanym sercu) i taniec w kółeczku. przecież można to zrobić gustownie, np. Przed ślubem, na obiedzie czy kolacji, również dać prezent.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja myślę że to jest taki już punkt imprezy z którego ciężko zrezygnować bo: u wszystkich jest i rodzicom może być przykro (nie wszystkim) i co ludzie powiedzà. Na każdym weselu na którym bylam lodziekowania były, u mnie też będa choć nie wiem jeszcze jakie
Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Dla mnie z perspektywy gościa wszelkie atrakcje typu podziękowania dla rodziców, są po prostu nudne. Ale z tego względu, że nie są dla mnie i to ma być "atrakcja" dla rodziców a nie reszty gości. Teraz mam inny punkt widzenia i bardzo chcę, żeby moi rodzicie wzięli udział w takiej "atrakcji" nieważne czy reszta gości uzna to za nudne czy brzydkie.

Co do oczepin, to też uważam to za nudne, więc max. 2 przyzwoite zabawy będą w porządku. Przeciągnięte oczepiny po prostu usypiają
Dlatego u mnie oczepiny to będą góra trzy zabawy i nie jakieś poniżajàce, erotyczne czy wymagajàce tarzania się po parkiecie
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 12:11   #710
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Jeśli rodzicom się podziękuje wcześniej to czemu ma im być przykro?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:19   #711
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jeśli rodzicom się podziękuje wcześniej to czemu ma im być przykro?
Niektórym rodzicom po prostu zależy, aby było to konkretnie na weselu, a nie tylko w 4.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:35   #712
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;60098796]Niektórym rodzicom po prostu zależy, aby było to konkretnie na weselu, a nie tylko w 4.[/QUOTE]
O to własnie mi chodziło
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:35   #713
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Mi tam nie przeszkadzają podziękowania dla rodziców, jeśli ktoś chce to zrobić oficjalnie na weselu to czemu nie Bardziej mnie już nudzi ta piosenka "Cudownych rodziców mam", ale trwa może ze 3 minuty, więc jestem w stanie przeżyć

Wg mnie nie ma się co czepiać o takie rzeczy, to jest dzień PM i skoro sobie wyobrażają swoje wesele tak czy inaczej to jest ich sprawa Nie mają obowiązku dostosowywać wszystkiego pod gości i ich preferencje. Jak chcą 2-godzinne oczepiny to niech robią itd.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:48   #714
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;60098796]Niektórym rodzicom po prostu zależy, aby było to konkretnie na weselu, a nie tylko w 4.[/QUOTE]

Dla mnie to jest dopiero nie do ogarnięcia - że w tyle mają dziękowanie, ale zależy im, żeby sie przed gośćmi pokazać.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:00   #715
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Mi tam nie przeszkadzają podziękowania dla rodziców, jeśli ktoś chce to zrobić oficjalnie na weselu to czemu nie Bardziej mnie już nudzi ta piosenka "Cudownych rodziców mam", ale trwa może ze 3 minuty, więc jestem w stanie przeżyć

Wg mnie nie ma się co czepiać o takie rzeczy, to jest dzień PM i skoro sobie wyobrażają swoje wesele tak czy inaczej to jest ich sprawa Nie mają obowiązku dostosowywać wszystkiego pod gości i ich preferencje. Jak chcą 2-godzinne oczepiny to niech robią itd.
Nie do końca się zgadzam że to jest tylko dzień młodych. O ile ślub owszem jest ich o tyle wesele nie koniecznie. Bo jeżeli decyduja się zapraszać gości aby im towarzyszyli w tym dniu to nie mogą miec ich w d... i robić wszystko pod siebie, tylko trochę się i do nich dostosować. Jeżeli chcą tylko pod siebie to niech nie zapraszaja gosci, po co im oni?? No bo jeśli ktoś twierdzi że wesele jest dla mlodych a goście mogą siedzieć i się nudzić to sorry podziękowałabym za taką impreze, niech młodzi bawią się sami. Nie chciałabym być traktowana jak piąte koło u wozu.
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:05   #716
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Nie do końca się zgadzam że to jest tylko dzień młodych. O ile ślub owszem jest ich o tyle wesele nie koniecznie. Bo jeżeli decyduja się zapraszać gości aby im towarzyszyli w tym dniu to nie mogą miec ich w d... i robić wszystko pod siebie, tylko trochę się i do nich dostosować. Jeżeli chcą tylko pod siebie to niech nie zapraszaja gosci, po co im oni?? No bo jeśli ktoś twierdzi że wesele jest dla mlodych a goście mogą siedzieć i się nudzić to sorry podziękowałabym za taką impreze, niech młodzi bawią się sami. Nie chciałabym być traktowana jak piąte koło u wozu.
Czyli dopasujmy wszystko do gości, wuj z naszym gustem?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:06   #717
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Tyle, że jest to dzień młodych i to oni są najważniejsi a nie goście. Więc jeśli chcą dziękować rodzicom przy "cudownych rodziców" to niestety gość się będzie musiał trochę ponudzić

Nie popadajmy też w skrajności, że wszystko pod młodych albo wszystko pod gości. O ile muzykę powinno dobrać się do towarzystwa (co już było wałkowane), to elementy takie jak pierwszy taniec czy podziękowanie tylko i wyłącznie pod młodych.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:10   #718
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Czyli dopasujmy wszystko do gości, wuj z naszym gustem?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nie wiem czy doczytałaś ale napisałam "tylko się trochę do nich dostosować" widzisz różnicę miedzy "troche" i "dopasujmy wszystko do gości"?
Wesele zawsze będzie pod gust mlodych, bo to oni organizują i sale i zespół i cała reszte a to decyduje o stylu w jakim jest wesele.

Ale robienie oczepin 2 godz bo młodzi lubią - to niech się bawią w nich sami. Ojej nie da się?? Goście są potrzebni?

Edytowane przez AnnLady
Czas edycji: 2016-05-09 o 13:12
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:20   #719
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Nie do końca się zgadzam że to jest tylko dzień młodych. O ile ślub owszem jest ich o tyle wesele nie koniecznie. Bo jeżeli decyduja się zapraszać gości aby im towarzyszyli w tym dniu to nie mogą miec ich w d... i robić wszystko pod siebie, tylko trochę się i do nich dostosować. Jeżeli chcą tylko pod siebie to niech nie zapraszaja gosci, po co im oni?? No bo jeśli ktoś twierdzi że wesele jest dla mlodych a goście mogą siedzieć i się nudzić to sorry podziękowałabym za taką impreze, niech młodzi bawią się sami. Nie chciałabym być traktowana jak piąte koło u wozu.
Nikt nie jest w stanie dostosować się do gustów i guścików około 100 osób, bo możemy przyjąć, że tylu gości bywa na polskich weselach (średnio)
Więc szczerze mówiąc chyba lepiej zrobić wszystko po swojemu niż się zadręczać co kto pomyśli. Jednemu 2-godzinne oczepiny nie będą pasować, a drugi będzie zachwycony. Ciocia Grażyna zje zupę grzybową i pobiegnie do kuchni po przepis, a wujek Jacek nie tknie, bo nie dobra. Nie popadajmy w paranoję. Wesele jest imprezą Państwa Młodych, którzy chcą się tego dnia bawić ze swoją rodziną i znajomymi, dla mnie nie jest to równoznaczne z dostosowywaniem się do gości, bo się zwyczajnie nie da.

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Tyle, że jest to dzień młodych i to oni są najważniejsi a nie goście. Więc jeśli chcą dziękować rodzicom przy "cudownych rodziców" to niestety gość się będzie musiał trochę ponudzić

Nie popadajmy też w skrajności, że wszystko pod młodych albo wszystko pod gości. O ile muzykę powinno dobrać się do towarzystwa (co już było wałkowane), to elementy takie jak pierwszy taniec czy podziękowanie tylko i wyłącznie pod młodych.


---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ale robienie oczepin 2 godz bo młodzi lubią - to niech się bawią w nich sami. Ojej nie da się?? Goście są potrzebni?
to wyjdź z takiego wesela jak Ci nie odpowiadają oczepiny i po bólu d*py

Rozumiem, że PM mają na zaproszeniach umieszczać informację ile co będzie trwało i czy goście łaskawie wyrażają zgodę na takie atrakcje?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 14:14   #720
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No ale ze słodkich stołów każdy sobie bierze ciasta kiedy ma na nie ochotę, nikt ich pod nos nie dostaje, więc w czym problem
chyba chodzi o to, że często obok serniczka leży śledź, ogólnie wszystko na raz i totalny chaos, nie wszędzie te słodkie stoły są.

u mnie zanim wjechała zimna płyta, to był podany tort i ciasta. ciasta były chwile na głównych stołach, a potem były na oddzielnym stole, a na głównych już tylko przystawki.

w ogóle zastawione wszystkim stoły przed podaniem obiadu też mi się nie podobają.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-26 06:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.