Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-18, 17:48   #691
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny..

Można do Was dołączyć?..
hej pewnie, że można...witaj!

Zeberka - ale fajnie

no i pary nam się sypią znów
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 17:59   #692
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
zeberka napisała "jest ciążą prawidłowa do sowjego wieku"
super wieści

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44673725]

Czasami żałuję, że nie pociągnęłam kogoś do odpowiedzialności za to, co się stało u nas.
Ale wtedy byłam w takim stanie psychicznym, że nie dałabym rady...
[/QUOTE]
Perse, gdy się przeżywa dramat, to nie takie proste ja pociągnęłam do odpowiedzialności za chamskie potraktowanie przy zabiegu, ale ile przy tym upodlenia przeszłam przy wykrzykiwaniu pseudoordynatora to głowa mała co dopiero w takiej sytuacji? Też bym nie miała siły, gdy patrzę na to z perspektywy czasu. A zresztą co to dało? dostałam przeprosiny od dyrektora szpitala, lekarze dostali upomnienie i chyba za bardzo się tym nie przejęli, z tego co słyszę


Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Licze ruchy: od 10 min naliczylam 15 emilkowych i 19 natalkowych,,
rozróżniasz je?

Cytat:
Napisane przez jana Pokaż wiadomość
u mnie z niewiadomo jakich przyczyn rozpada sie krew, podejrzeniem sa krwotoki wewnetrzne, albo ... ciąża wlasnie, po konsultacji z hematologiem raczej to krwotoki z przewodu pokarmowego spowodowane acardem, ale nikt nie daje pewnosci. Skrajna anemia, której pomoglo tylko przetoczenie 3 jednostek krwi. Pisałam Wam, ze jedynym pomyslem jak mi pom8c w tym pierwszym szpitalu, bylo "szybkie rozwiazanie ciąży". Nie pojade juz tam, nawet ordynator powiedzial, ze jestem przypadkiem klinicznym i nie powinnam juz d8 nich przyjeżdżać
też mnie to szybkie rozwiązanie ciąży zaskoczyło

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze bardziej kosmiczne ceny.
Żłobek, ktory mi sie "podoba" z wyżywieniem kosztuje ok 2500 zl
Porażka jakas!
Dziewczyny, żartujecie z tymi cenami to przecież nie opłaca się do pracy wracać
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:15   #693
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Dzięki..

Cóż o mnie.. mam 30 lat, jestem już mamą 4-letniej Zuzi i w zeszłym roku zdecydowalismy z mężem, że chcemy mieć drugie dziecko.. we wrześniu zeszłego roku udało mi się zajść od razu w 1cs, ale niestety ciąża nie rozwijała się prawidłowo i w listopadzie miałam zabieg usunięcia dzidziusia w 10tc..
Po wizycie u gina zrobiłam sobie przerwę w staraniach, czekam na @, bo to będzie już druga po #, powtórzę wszystkie możliwe badania i zaczniemy się znów starać.. gin dała nam zielone światło.. tylko, że nie ukrywam, że strasznie się boję, że znów coś pójdzie nie tak... nie wiem, jak bym to przeżyła..

Teraz musze przeczytać cały wątek i dowiedzieć się o Was czegoś więcej..
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:28   #694
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Meire witaj!
Bardzo mi przykro

Kubek, super, że wszystkie USG dobrze.
A ten skrót to wylew?

U nas dziś dzień niejadka
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:29   #695
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Dzięki..

Teraz musze przeczytać cały wątek i dowiedzieć się o Was czegoś więcej..
Witaj
Uuuu kochana, całego to chyba nie dasz rady
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:31   #696
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
zeberka napisała "jest ciążą prawidłowa do sowjego wieku"
cudowne wieści Pasiasta.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44673532]No my to jesteśmy z Paniką akurat słabym przykładem dla tej tezy [/QUOTE]
ale ja nie do końca jestem pewna tego wszystkiego... tego czy moja dieta była prawidłowa... heh.

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Jestem nienormalna. Zazdroszczę Wam tych ciąż
a ja jestem normalna i też zazdroszczę.

wiesz że sobie dychnęłam że nie tylko nas nie kochasz (czyt. Perse też dopytuje co u Ciebie)

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
pani- całą drogę do gin zastanawiałam się czy Ty nie pomyliłaś się wpisując cenę żłobka
, http://www.teczowemisie.edu.pl/cennik. To jest najbliższy żłobek - i tylko to kryterium braliśmy pod uwagę. Nie szukałam kwadratowych jaj.

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Byliśmy u neurologa i Marcel jest chyba pierwszym dzieckiem, u którego stwierdzone zostało, ze rozwija się dobrze.

T. też. choć kontrole muszą być

mogę godzinami to czytać - co piszesz o Marcellim

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Teraz w tesco są w promocji (69,90 zł za bodajże 116 szt)pampersy 4.
wysłałam dziś chłopa po nie (wczoraj przy okazji kaszek obczaiłam) i były tylko 3. także śpieszyć się

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
USG bioderek idealne, to byla pierwsza i ostatnia kontrola.
nawet nie wiesz jak się cieszę, że to napisałaś.
też mieliśmy tylko jedno i gdzieś tam w głowie miałam, że rekomendują więcej...

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Pamiętam jak pisałas to jak byłam w ciąży.
zarzekałam sie, że nie obrosnę, powoli obrastam
Powtarzam się jednym słowem
wy domowe kobiety nawet nie pyskujcie... my (mieszkaniowy lud) niebawem się na balkon przeprowadzimy...

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Prasuje wszystko... Mąż
hehe to u nas gender panuje i na zmianę jedziemy.


Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze bardziej kosmiczne ceny.
Żłobek, ktory mi sie "podoba" z wyżywieniem kosztuje ok 2500 zl
wcale mnie to nie dziwi. ceny są kosmiczne. a żłobki zawsze najdroższe.

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Pani, pierzemy w tym samym zestawie.

(a mnie było się gUpio przyznać, że sępię na dziecku )

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
to przecież nie opłaca się do pracy wracać
heh. a cóż pozostaje? nie mam tu nikogo, niani za 1060 zł nie znajdę...

Była dziś koleżanka u T. ależ on ma śmiałość do kobiet
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:48   #697
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Pani- wariatko moja , ależ ja Was bardzo kocham

Po prostu czasu mi brak....

Musiałam wrócić do pracy, Młody marudzi jak się sobą sam musi zając, Tż jest więcej w domu. No i te dni jakos tak szybko lecą...

Młody śpi to podczytuję, ale już maż wrócił ze spaceru i będziemy ucztować
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 18:53   #698
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

My też byliśmy na jednym USG bioderek i nie chce mi się iść na więcej :P

Pani, jakbym chciała mieć koleżankę z takim maluchem, jak Artur.. A tu nikogo Chyba, że się skumam w końcu z jakąś spacerowiczką, ale one nie chodzą codziennie :/

Niedawno Wam pisałam o podkładach, że kiedyś mi Artek je zasikiwał, więc zmieniałam częściej, ale teraz mam jeden na kilka dni... Taaaa...
Ostatnio Artek uwielbia sikać na przewijaku, najbardziej, jak na mnie leci fontanna. Stwierdziłam, że kupuję mu nocnik i niech se sika do nocnika, jak go tak pieluszki parzą :P
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:09   #699
jana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 399
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Perse, Eliza chce rodzic w rudzie Śląskiej.
A zapisalam sie do dr cnoty. W czwartek zdam relację odliczam do tej wizyty jak do żadnej...
witam kolejna AM
__________________
listopad 2012 ... skończył się cud

...mały chłopiec czeka na kwiecień
jana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:18   #700
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Jana to ponoć jeden z najlepszych lekarzy na Śląsku.
Chciałam do niego iść wtedy na konsultację, jak mnie mój lekarz (w ciąży z Arturkiem) zapewniał, że jest OK, ale on akurat wtedy nie przyjmował, bo jechał na jakąś konferencję, rozmawiałam z nim telefonicznie, przemiły. I jeszcze jedna wizażanka mi go polecała. Na pewno Cię dobrze poprowadzi.

A poza R. Śl. polecam w razie czego K-ce Ligota. Warunki fatalne, ale ratują dzieci i to jest najważniejsze.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:25   #701
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny..

Można do Was dołączyć?..
Witaj
Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Dzięki..

Cóż o mnie.. mam 30 lat, jestem już mamą 4-letniej Zuzi i w zeszłym roku zdecydowalismy z mężem, że chcemy mieć drugie dziecko.. we wrześniu zeszłego roku udało mi się zajść od razu w 1cs, ale niestety ciąża nie rozwijała się prawidłowo i w listopadzie miałam zabieg usunięcia dzidziusia w 10tc..
Po wizycie u gina zrobiłam sobie przerwę w staraniach, czekam na @, bo to będzie już druga po #, powtórzę wszystkie możliwe badania i zaczniemy się znów starać.. gin dała nam zielone światło.. tylko, że nie ukrywam, że strasznie się boję, że znów coś pójdzie nie tak... nie wiem, jak bym to przeżyła..

Teraz musze przeczytać cały wątek i dowiedzieć się o Was czegoś więcej..
Bardzo mi przykro że spotkała cię strata


Kubek
super że bioderka ok
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 19:30   #702
ewel28
Rozeznanie
 
Avatar ewel28
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 924
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Hej
Dzisiaj pochowaliśmy dziadka Jakoś tak mi smutno, bo wiem już go nie zobaczę ale z drugiej strony jestem szczęśliwa, że już nie cierpi
Mała była u teściowej i mi padła w samochodzie, podczas 5min jazdy więc dzisiaj ma pierwszy raz od urodzenia dzień brudasa (nie było kąpieli)
Zeberko strasznie się cieszę, że z dzidziusiem ok
Barbie ja piorę w proszku i płynie z loveli A pojemniki mam plastikowe z biedronki po 2zł -takie koszyczki
Kocur moja mała wg pani neurolog też się super rozwija, ale na wizyty kontrolne chodzimy Warto, bo daje nam różne fajne wskazówki

My USG bioderek robiliśmy już 2 razy w 4tyg, jak miała 3,5 mc i teraz w lutym znowu jedziemy Wszystko było do tej pory ok ale ortopeda mówił żeby kontrolować To ma być ostatnie

Musimy pojechać do pediatry, bo niepokoją mnie czerwone policzki Laury i sucha skóra na prawej rączce Wydaje mi się, że na rączce to jest liszaj i kolo ust też jej się coś takiego zrobiło takie małe krosteczki suche ale nie są czerwone

Perse kup nocnik może mu się spodoba Laura lubi na nim siedzieć i już nie bardzo chce robić kupę w pieluchę No chyba że nie zdąży

Pisałyście o żłobkach ,ja też już się zastanawiam co będzie jak będę musiała wracać do pracy Zastanawiam się też nad wychowawczym ale wtedy całkiem się zapuszczę

Dałyście mi do myślenie odnośnie tych witamin, bo ja urodziłam wielkoluda a brałam Pregna Plus No chyba, że też będę miała ciąże wzrostową (czego się bardzo boję przy kolejnej) jak wszystkie moje ciotki i mama, bo ta była przecież moją drugą

Meire Bardzo mi przykro
__________________
Laura
Maks[*]
ewel28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:31   #703
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44677007]
Kubek, super, że wszystkie USG dobrze.
A ten skrót to wylew?
:[/QUOTE]
Tak, wylew dokomorowy. Skala jest czterostopniowa. Ta jedynka to jedynie pogrubienie splotównaczyniowych komór.
Cytat:
Napisane przez jana Pokaż wiadomość
Perse, Eliza chce rodzic w rudzie Śląskiej.
A zapisalam sie do dr cnoty. W czwartek zdam relację odliczam do tej wizyty jak do żadnej...
witam kolejna AM
Bedziesz w dobrych rękach! Super
Ruda ma tez świetny oddział noworodkowy

Edytowane przez Kubek29
Czas edycji: 2014-01-18 o 19:51
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:40   #704
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Kubku wybacz, ale cokolwiek bym Ci chciała napisać, to mi głupio A więc pozostanę przy zwykłym: nie martw się, bo to na pewno nic poważnego!

A powiedz mi, czy takie wylewy mogą "wyjść" po jakimś czasie? Bo Artek miał USG przezciemiączkowe zaraz po urodzeniu i wszystko było OK, ale już potem nie miał żadnego badania główki...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:47   #705
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44677861]

A poza R. Śl. polecam w razie czego K-ce Ligota. Warunki fatalne, ale ratują dzieci i to jest najważniejsze.[/QUOTE]

heh warunki to masakra! nawet papieru w toalecie nie ma ale fakt podobno dobry szpital...

Perse a tobie cc (miałaś chyba tak) robił dr B??


Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Bedziesz w dobrych rękach! Super
Ruda ma tez świetny oddział noworodkowy
a o jakim szpitalu mówicie?? tak na przyszłość??

Wiem że też chwala bardzo szpital Bonifratrów....
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:49   #706
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44677416]
Niedawno Wam pisałam o podkładach, że kiedyś mi Artek je zasikiwał, więc zmieniałam częściej, ale teraz mam jeden na kilka dni... Taaaa...
Ostatnio Artek uwielbia sikać na przewijaku, najbardziej, jak na mnie leci fontanna. Stwierdziłam, że kupuję mu nocnik i niech se sika do nocnika, jak go tak pieluszki parzą :P[/QUOTE]

Znam to



Pani- te rekomendacje ortopedow to w zależności od regionu Polski chyba bo tez sie z różnymi spotkałam.
U mnie pierwsza kontrola zalaceana jest do konca 3miesiaca, najlepiej 9-12 tydzien życia i jesli jest ok, to juz kontroli USG bioderka nie wymagają.
Jesli sa jakies czynniki ryzyka rozwojowej dysplazji stawów biodrowych ( np położenie miednicowe, duża masa urodzeniowa, dysplazja w wywiadzie rodzinnym... ) to wtedy USG jak najszybciej, najlepiej do 2 t.ż. I pozniej kontrole w zależności od wyniku badania.
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:56   #707
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

HEJKA! czytałam cały dzień a pisze teraz jak mała usnęła.
Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
koleżanki urządzają mi małą imprezkę pourodzinowa i obiecałam że mimo pzreziębienia to choć na chwilę wpadę, poza tym jeszcze nie dzieliłam się z nimi dobrymi nowinami, więc najwyższy czas wyjść z ukrycia i wiem, że dostanę piękny prezent
BERBIE! to udanej imprezki - już na niej jesteś!!! ciekawa jestem prezentu i reakcji koleżanek na Krzysia!
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
bo na basen idziemy.
MONIA! i jak Jakub na basenie się zachowuje? chodzcie na jakies zroganizowane zajecia a pytałaś o sprzedwace od barwników tu kupowałam o taki zestaw http://allegro.pl/barwniki-spozywcze...842637053.html tylko one są w małych woreczkach strunowych nie w pojemnikach jak Ci nie przeszkadza.
Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Wczoraj siedzieliśmy z mężem i butelką wina chyba do 2 w nocy. Wygadaliśmy się, ja się wyryczałam za ostatnie czasy, aż rano niewiele widziałam przez zapuchnięte ślepia. Ale dobrze to nam obojgu zrobiło.
WADERA! czasmi człowiek musi.... dobrze ze masz takie duże wsparcie w tz!
Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
zeberka napisała "jest ciążą prawidłowa do sowjego wieku"
super !!!!!!!:ju pi::jup i:

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Mimo wszystko jestem tak zakochana z Tż w Nim, że rozpływamy się nad Nim każdego wieczora leżac w łóżku.


Właśnie zjada pasek od szelek w krzesełku do karmienia przy tym "gada" jak szalony i zaciesza do mnie

Jest największym śmieszkiem jakiego znam

No i kończe bo ja o Nim mogłabym godzinami
KOOCUR! ale fajnie się to czyta! i na pociechę u nas tez gorsze jedzeniow dni trwaja
Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość

dzięki dziewczyny za wszelkie formy wsparcia
nie było mojej gin- była jej córka ale ona mnie trochę kojarzy (wiedziała, że jestem po poronieniach)
zapytała jakie "wspomagacze" miałam przy Kasi i wypisała recepty na ten sam zestaw
luteina 1x2tabletki, duphaston 2x1 tabletka
mam przyjść za 2-3 tygodnie
ZEBERKO! bardzo się ciesze. teraz po podglądaniu dzieciątka i opatrzona w leki bedizesz się spokojniej czuc!!!

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny..

Można do Was dołączyć?..
WITAJ MEIRE!!!

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Cóż o mnie.. mam 30 lat, jestem już mamą 4-letniej Zuzi i w zeszłym roku zdecydowalismy z mężem, że chcemy mieć drugie dziecko.. we wrześniu zeszłego roku udało mi się zajść od razu w 1cs, ale niestety ciąża nie rozwijała się prawidłowo i w listopadzie miałam zabieg usunięcia dzidziusia w 10tc..
Po wizycie u gina zrobiłam sobie przerwę w staraniach, czekam na @, bo to będzie już druga po #, powtórzę wszystkie możliwe badania i zaczniemy się znów starać.. gin dała nam zielone światło.. tylko, że nie ukrywam, że strasznie się boję, że znów coś pójdzie nie tak... nie wiem, jak bym to przeżyła..
Przykro mi z powodu straty teraz już tez strach w nas zostaje i niestety beztroska ciaża to już raczej nie dla nas. Walcz, walcz... całego watku nie przeczytas zraczej (20 części) ale lista na początku powinna ułatwić Ci orientacje kto jest na jakim etapie. i zobacz jak wielu AM udało się zajść w ciąze, szczęśliwie urodzić i cieszyc się maluchami - niech to będzie dla Ciebie potwierdzenie ze po# się udaje!!

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44677416]My też byliśmy na jednym USG bioderek i nie chce mi się iść na więcej :P

Niedawno Wam pisałam o podkładach, że kiedyś mi Artek je zasikiwał, więc zmieniałam częściej, ale teraz mam jeden na kilka dni... Taaaa...
Ostatnio Artek uwielbia sikać na przewijaku, najbardziej, jak na mnie leci fontanna. Stwierdziłam, że kupuję mu nocnik i niech se sika do nocnika, jak go tak pieluszki parzą :P[/QUOTE]
PERSE! my tez byliśmy na 1 gdzies koło 2 miesiąca. Cs tam niby mówiła o klejnym jak będzie miała cos koło4-5 miesięcy ale ze u na sjest tylko 1 lekarka co robi to prywatnie to wyczuliśmy ze chodzi o naganianie sobie klientów
to z Arturka dowcipniś!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:05   #708
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44678248]
A powiedz mi, czy takie wylewy mogą "wyjść" po jakimś czasie? Bo Artek miał USG przezciemiączkowe zaraz po urodzeniu i wszystko było OK, ale już potem nie miał żadnego badania główki...[/QUOTE]

Raczej nie.
W której dobie życia miał USG?

A tak w ogole to nie szukaj dziury w całym

Jak sie dziecko dobrze rozwija a "szpitalne" USG było ok to sie z reguły USG głowy juz nie powtarza.
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:06   #709
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Kubek A może to jakaś pomyłka przy usg Ja znam pewien przypadek chłopczyka z wylewem 3 stopnia, który nie ma żadnych objawów..

Meire Witaj Przykro mi, że poznajemy się w takich okolicznościach. Dobrze, że masz córeczkę przy sobie, to choć trochę łatwiej przeżyć stratę.

Jana Będzie dobrze, choć rozumiem, że się boisz. Ja sama jestem przerażona perspektyką porodu. Ale musimy wierzyć w nasze Maluszki

Barbie Czekamy na wieści
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 20:19   #710
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
P
Po prostu czasu mi brak....
kumam, kumam. ale przysyłaj choć puste koperty (tj. wpadaj jak najczęściej i pisz co u Was - masę pozytywnej energii bije z Twoich postów)

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44677416]
Pani, jakbym chciała mieć koleżankę z takim maluchem, jak Artur.. A tu nikogo Chyba, że się skumam w końcu z jakąś spacerowiczką, ale one nie chodzą codziennie :/[/QUOTE]dziś akurat była u niego 3latka ale w poniedziałek spotykamy się z koleżeństwem z mamusiowego wątku. Nie masz nikogo w pobliżu?

Cytat:
Napisane przez ewel28 Pokaż wiadomość
bo ja urodziłam wielkoluda a brałam Pregna Plus
eee,ja też...

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Pani- te rekomendacje ortopedow to w zależności od regionu Polski chyba bo tez sie z różnymi spotkałam.
hehe mam często wrażenie, że w zależności od części mojego miasta

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
to sie z reguły USG głowy juz nie powtarza.
chyba, że dzieć ma wieeelkkką głowę

chciałam mu kupić hipstersko-niemowlacką czapkę z LaMamy ale nie wiedziałam jaki rozmiar więc kupiłam sobie. granatową. najwyżej na wiosnę będę mu pożyczać
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:20   #711
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

meire-witaj!
powodzenia w czytaniu wątku i w staraniach
strach jest ale zobaczysz, że udaje się
jestem po dwóch startach- po których dołączyłam do wątku
3 miesiące później zeszłam w ciążę i dziewczyny wspierały mnie tutaj bardzo mocno przez 9 miesięcy
moja córeczka -Kasia -ma już 1,5 roku a dzisiaj gin potwierdziła kolejną ciążę

Kubek- to chyba jakiś żłobek przy sejmie?

jana- bardzo daleko masz do tego lekarza?
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:20   #712
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny..

Można do Was dołączyć?..
Witaj Bardzo mi przykro

Cytat:
Napisane przez ewel28 Pokaż wiadomość
Hej
Dzisiaj pochowaliśmy dziadka Jakoś tak mi smutno, bo wiem już go nie zobaczę ale z drugiej strony jestem szczęśliwa, że już nie cierpi
Mała była u teściowej i mi padła w samochodzie, podczas 5min jazdy więc dzisiaj ma pierwszy raz od urodzenia dzień brudasa (nie było kąpieli)
ja takich skrajnych uczuć doświadczyłam po śmierci prababci... Teraz dziadek będzie nad Wami czuwał z góry A jak się czuje Twoja mama?

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Jojla jakiś powód konkretny tego spadku?
eee chyba nie ot, taka kobieca bliżej nieokreślona chandra chyba może to znak, że @ się zbliża? (w końcu...)
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:38   #713
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Kubek A może to jakaś pomyłka przy usg Ja znam pewien przypadek chłopczyka z wylewem 3 stopnia, który nie ma żadnych objawów..
l:
Niemożliwe.
Robił szef szefów najlepszy radiolog w mieście.
Zreszta tez wiem co widziałam.
Ale spoko, ten pierwszego stopnia nie daje (raczej ) objawów.

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość

Kubek- to chyba jakiś żłobek przy sejmie?

?
Pewnie przy sejmie cwaniaki maja taniej.
W sumie moge sie rozejrzeć i tam. Prace mam niedaleko.


---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Pani, Twoje opowieści o wielkiej głowie Torresika mnie rozwalają.



Ok, chyba zmykam. Sie Tymek najadł i padł. Idziemy sie odkładać do lozeczka.
Baj!
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:38   #714
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44652315]Masakra, nie wiem już, czym go dopajać, czym ma popijać te swoje posiłki... Kupiłam mu niekapek, ale czy ja wiem, czy on będzie wiedział, co się z tym robi [/QUOTE]
Mój nigdy nie pił i do dziś nie pije. Przerabiałam butelki avent, nuk i lovi oraz niekapki avent, lovi i ten 360. Jedyne z czego łyknie to lovi jak wyciągne tą gume niekapka. Wtedy on sobie gryzie ustnik a to mu się samo leje do buzi iii na podlogę

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44654247]ą na kilometr (tj. niby pachną, ale ja nie mam takich perfum mocnych nawet:/).
Lidlowe za to rządzą absolutnie![/QUOTE]
ja uwielbiam huggiesy

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

mój drugą butelkę, tj. drugi smok tylko gryzie. coś tam czasem wygryzie, ale to na zasadzie gryzaka a nie picia.
Kamil identycznie pogryzie, coś mu poleci, czasami nie zauważy a czasami się skrzywi i puszcza butelkę

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Jeszcze kwestia smoczkow.
Koniecznie chcialam kupic Avent Soothie, o takie, https://www.google.pl/search?q=Avent...9%3B1600%3B821 , bo slyszalam ze sa najlepsze dla maluszkow, ale nigdzie nie moge ich dostac. Na all nie ma, w sklepach tez nie.. Moja kolezanka ma przywiezione z USA przez siostre i bardzo sobie je chwali

Jakie smoczki uspokajajace polecacie??
Już kiedyś szukałam tych smoczków bo wszystkie gwiazdy mają je dla dzieci. W każdym programie amerykańskim itp też więc byłam ciekawa i nadal nie wiem. Wiem że są brzydkie

U nas stawiałam na avent, najważniejsze żeby soczek był płaski, bez tego zawijasa na końcu, bo tylko taki nie szkodzi na zgryz, sam wylatuje z buzi gdy nie jest ssany. Jednak dla Kamila był zbyt wymagający i ciągle mu wypadał. Dlatego kupiłam MAM są bardzo fajne, a od 5 miesiąca przeszłam znów na avent tylko większe
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:46   #715
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
heh warunki to masakra! nawet papieru w toalecie nie ma ale fakt podobno dobry szpital...

Perse a tobie cc (miałaś chyba tak) robił dr B??



a o jakim szpitalu mówicie?? tak na przyszłość??

Wiem że też chwala bardzo szpital Bonifratrów....
Nie, nie, ja niestety musiałam zmienić dra B. Ponieważ on był fajny, ale do pewnego momentu...
Zresztą dr B. przyjmuje w szpitalu prywatnym, który dla takich ciąż jak moja nie był dobrym pomysłem...
A nie wiem, kto mi robił cc szczerze mówiąc. To już było obojętne.
Natomiast decydujące USG zrobiła mi taka fajna lekarka endo-gin, jakby ktoś szukał, mogę polecić (okolice Śląska i Zagłębia). A o cc zadecydował cały zespół.

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Raczej nie.
W której dobie życia miał USG?

A tak w ogole to nie szukaj dziury w całym

Jak sie dziecko dobrze rozwija a "szpitalne" USG było ok to sie z reguły USG głowy juz nie powtarza.
Oj nie wiem nawet, my byliśmy 5 dób w szpitalu.
Nie szukam, szczerze to spytałam z ciekawości, bo wiem, że u wcześniaków to się zdarza.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
dziś akurat była u niego 3latka ale w poniedziałek spotykamy się z koleżeństwem z mamusiowego wątku. Nie masz nikogo w pobliżu?
A poza tym 80% naszego wątku przeniosło się na fb, a mnie tam nie ciągnie...

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

OMG Teraz zlukałam te smoczki, wybaczcie, ale.... jakie paskudztwo :P
Nie mogłabym tego kupić, bo jak tu potem Artusiowi zrobić zdjęcie z takim korkiem :P:P:P
A tak poważnie - nigdy tego nie widziałam. Pierwszy smok, do jakiego się dossał był z gratisów, a więc następne kupiliśmy te same, żeby mu nie mieszać (Lovi).
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:54   #716
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
jak on teraz sypia w dzień?
od 3 dni T. ma jedną drzemkę i zupełne inne dziecko. bez cyrków z usypianiem.
2 drzemki, jedna przed obiadem, ok 30-45 min (raczej mniej), druga w okolicy deseru (30-60 min). generalnie jeśli wychodzi mu w sumie 1,5 godz w tych drzemkach to jest bardzo dobrze.

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
zeberka napisała "jest ciążą prawidłowa do sowjego wieku"
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:58   #717
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Oszczedna mamusia, gratuluje !!
Skarpety z abs'em to takie podgumowane??
Ja kupilam normalne w kwiatki rózowe i po 1 parze pseudo bucikow ze sciagaczem - oczywiscie rozowych
a abs'em to dopiero po 6 mies są potrzebne.
Pamiętam jak dostałam skarpetki które były za małe na Kamila jak się urodził no maciupeńkie iii z abs'em.. nie wiem co za idiota takie robi ale chyba żaden noworodek nie chodzi

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Mój syn dopiero niedawno zjarzył ideę żółwika. dziś nauczył się bić brawo. Zastanawiam się jak nas postrzegali ludzie na spacerze. Gruba baba we wściekle różowych butach i rozhisteryzowane dziecko, które uciszało jedynie żółwikowanie i brawa
łapy mnie już bolą cały dzień pokazuje zegarki i trzeba bić brawo
co to żółwikowanie?
i ja to samo, od paru dni ciągle brawo. Kamil wcześniej robił ale zapomniał i teraz też robi ale często bije pięścią o pięśc albo dołnią otwartą o pięść, oj tam sztuka się liczy i cały czas to wrzuca klocek, to kółko nabija żeby tylko dostać brawa, a jak się rozgląda czy wszyscy biją

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Choć ja powiem szczerze że jak się przytulamy z Domisiem to często myśle o # i o tym jak to się potem wszystko pokomplikowało że staraliśmy się o niego aż 9 cykli.Czasem nie moge uwierzyć w to szczęście że jest cały i zdrowy z nami.
I jeszcze często nie będziesz mogła w to uwierzyć... mi po 10 miesiącach nie przeszło

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja po wizycie maluch zdrowy, odpowiednio do wieku rozwinięty. mam brać żelazo i nie chorować ułożył się tak i zacisnął pośladki, że nie było szans na zobaczenie co ukrywa między nogami. mam się umówić na połówkowe do poradn genetycznej, więc jutro będę dzwonić.
super!
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:30   #718
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Pani- te rekomendacje ortopedow to w zależności od regionu Polski chyba bo tez sie z różnymi spotkałam.
U mnie pierwsza kontrola zalaceana jest do konca 3miesiaca, najlepiej 9-12 tydzien życia i jesli jest ok, to juz kontroli USG bioderka nie wymagają.
chyba tak. my mieliśmy 3 razy i mamy przyjść 4 raz jak dziecko zacznie chodzić. u nas wszyscy tyle razy chodzą.

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
MONIA! i jak Jakub na basenie się zachowuje? chodzcie na jakies zroganizowane zajecia a pytałaś o sprzedwace od barwników tu kupowałam o taki zestaw http://allegro.pl/barwniki-spozywcze...842637053.html tylko one są w małych woreczkach strunowych nie w pojemnikach jak Ci nie przeszkadza.
chodzimy na zorganizowane zajęcia dla niemowlaków. na basenie w porządku, dziś pływał z tż, a ja patrzyłam tylko. jak doszliśmy do szatni i zobaczył wielkie strzałki "basen" zaczął piszczeć, śmiać się i krzyczeć (nie wiem czy może pamiętać ) nie lubi szatni, wpada w histerię przy rozbieraniu/ubieraniu, w sumie mu się nie dziwię, on nie lubi obcych miejsc, ludzi, nadmiaru bodźców, jest bardzo nieśmiały, ostrożny. ale dostaje smoka na chwilę i jest lepiej. w wodzie już fajnie, macha rękami, nogami, momentalnie jest cały ochlapany. dziś już lepiej tolerował ćwiczenia na plecach niż ostatnio. jeszcze boi się tłumu, więc jak wszystkie dzieci wchodzą na materac albo są wokół niego ściśnięte to czuje się bardzo niepewnie. po wyjściu z szatni znowu piszczał na widok strzałek, mlaskał bo jedna z dziewczynek po basenie jadła coś, "zagadywał" do niej i jej mamy. generalnie bardzo się cieszę, że zapisaliśmy się.
dzięki za namiar na sprzedawcę.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:40   #719
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44679302]Nie, nie, ja niestety musiałam zmienić dra B. Ponieważ on był fajny, ale do pewnego momentu...
Zresztą dr B. przyjmuje w szpitalu prywatnym, który dla takich ciąż jak moja nie był dobrym pomysłem...
A nie wiem, kto mi robił cc szczerze mówiąc. To już było obojętne.
Natomiast decydujące USG zrobiła mi taka fajna lekarka endo-gin, jakby ktoś szukał, mogę polecić (okolice Śląska i Zagłębia). A o cc zadecydował cały zespół.[/QUOTE]
Chodzi mi o dr B. Z Ligoty pisalas ze cię konsultował chyba
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:57   #720
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Sobota a tu tyle stron do nadrabiania. Na razie jestem na pierwszej ale odpisuje na bieżąco bo później zapomnę
Kundzia naleśnika daję Olkowi w całości a on sobie skubie. Kanapki daję tak że Olek sam sobie skubie chlebek a ja w między czasie mu daję do buzi to co powinno być na kanapce.
O jakie tortille pytasz?
Pani jaglanke gotuje Olkowi zawsze wieczorem. 2 łyżki kaszy zalewam zimna woda, potem wrzątkiem. Wylewam wode i zalewam 200ml wody. Po zagotowaniu przykrywam i gotuję około 15 .minut. Zostawiam w garnku do rana. Nie blendujje. Czasem do gotowania dodaje rodzynki lub morele suszone. Podaje z owocami
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 21:29:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.