Szczotka do wlosow Tangle teezer. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-18, 10:25   #691
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

No właśnie. Klient powinien mies wybór. U mnie w jednym sklepia na półce są oryginalne TT w normalnej cenie a obok nich, beztrosko leżą podróby, za 1/3 ceny. I każdy ma wybór.

A widziałyście te szczotki Aqua Splash? Co to za bzdura w ogóle jest
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:38   #692
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
No właśnie. Klient powinien mies wybór. U mnie w jednym sklepia na półce są oryginalne TT w normalnej cenie a obok nich, beztrosko leżą podróby, za 1/3 ceny. I każdy ma wybór.

A widziałyście te szczotki Aqua Splash? Co to za bzdura w ogóle jest
jakie to niewygodne taka duża szczotka?
niewyobrażam sobie tym włosów czasać
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:45   #693
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
jakie to niewygodne taka duża szczotka?
niewyobrażam sobie tym włosów czasać
I można sobie do niej nalać wody. Nie bardzo wiem po co. Chyba jak się zachce pic podczas czesania
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:49   #694
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Nieee, to dość powszechna w Polsce choroba zawodowa dużych firm - klienta ma się generalnie w dupie, a jak już kupił produkt to można go nawet przeczołgać, a co!
Na to samo cierpi Rieker, kiedyś do nich napisałam z prośbą o podanie mi namiarów na sklepy sprzedające ich obuwie w moim mieście, wydawało mi się, że będą szczęśliwi, że ktoś szuka ich butów, ale nic z tego.
Podobnie było z kilkoma innymi firmami, ale odeszły w zapomnienie, więc nie przytoczę nazw. Nie chciało im się odpisać klientowi i klient wymazał ich z pamięci
W jakimś sklepie fryzjerskim widziałam Dtangler i jeszcze coś innego, znacznie taniej i podobno solidniejsze. Skoro TT ma klienta gdzieś, to klient kupi następną szczotkę u konkurencji
Też mam wrażenie, że nie zależy im na klientach...

W naszym kraju problem polega na tym, że klientów po prostu się nie szanuje. A to w końcu my zostawiamy u nich pieniądze, co powoduje, że ta firma w ogóle ma racje bytu. Tak samo jest z restauracjami...

Ja chętnie wracam do sklepów czy miejsc gdzie jest miła obsługa, pracownicy interesują się klientem i są pomocni... A nie raz spotkałam się z sytuacją w znanych perfumeriach, że panie były tak zajęte rozmową, że sobą, że nie było kogo spytać o poradę... Nawet mnie raz kobieta zaczepiła, czy mogłabym jej pomóc w doborze korektora, co z chęcią robię w miarę swoich możliwości, umiejętności i wiedzy. Aczkolwiek chyba lepiej doradziłaby jej osoba przeszkolona w tym celu...

Ja do TT pisałam na fp Chociaż myślałam, że nie odpiszą, bo sądząc po postach to raczej nie poświęcają zbyt dużo czasu tej formie reklamy...
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:55   #695
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
I można sobie do niej nalać wody. Nie bardzo wiem po co. Chyba jak się zachce pic podczas czesania
nie dość że wielkie to jeszcze ciężkie a może ta szczotka tak super nie czesze i po umyciu włosy szybciej wyschną i można do niej wody nalać aby od nowa je zmoczyć
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 21:36   #696
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ha! A ja słyszałam kilka peanów pochwalnych pod adresem aqua splash. Nie nalejecie do niej wody, bo jest otwarta na wylot jak rurka po papierze toaletowym
Podobno bardzo dobrze się nią rozczesuje włosy mokre po umyciu albo ociekające, jeszcze nie wytarte ręcznikiem, kiedy np chce się rozprowadzić odżywkę pod prysznicem. Do innych TT dość łatwo dostaje się woda.
Ale to nie jest moja opinia, ja jej nie używałam.
Co do dyskusji o marności obsługi klienta w naszej ojczyźnie - ciekawa jestem na ile jest to wina marnej organizacji albo braku funduszy na zatrudnienie kilku osób, które by to ogarniały, a na ile zwyczajne olewanie klientów. Każdy kij ma dwa końce
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 14:50   #697
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Ha! A ja słyszałam kilka peanów pochwalnych pod adresem aqua splash. Nie nalejecie do niej wody, bo jest otwarta na wylot jak rurka po papierze toaletowym
Podobno bardzo dobrze się nią rozczesuje włosy mokre po umyciu albo ociekające, jeszcze nie wytarte ręcznikiem, kiedy np chce się rozprowadzić odżywkę pod prysznicem. Do innych TT dość łatwo dostaje się woda.
Ale to nie jest moja opinia, ja jej nie używałam.
Ja swoja i tak zawsze otwieram i myje w srodku. Rozczesuej zapewne tak samo jak normalna.
Musza cos nowego wymyslac. Potrzebne czy nie. A zawsze znajdzie sie glupi co kupi. Zla nie jest tylko troche bezsensowna moim zdaniem. Juz lepiej wymysliliby TT z raczka.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 23:45   #698
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Monka543 Pokaż wiadomość
U mnie w małej drogerii pojawił się Tangle Teezer. Kobieta w drogerii oczywiście zapewnia o oryginalności tej szczotki, ale ja mam spore wątpliwości. Myślicie, że jest szansa by był to oryginał czy jednak podróba?
Cytat:
Napisane przez Monka543 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia tej szczotki z drogerii, co powiecie?
Też dzisiaj byłam w tej drogerii i właśnie zastanawiałam się nad oryginalnością tej szczotki, bo cena jest aż niemożliwie niska, ale chyba ją kupię, skoro dziewczyny pisały, że oryginalna

Jak coś to ta drogeria to sieciówka - Marysieńska i jest w Skierniewicach, Brzezinach , Piotrkowie Trybunalskim, Łodzi, Zgierzu i Warszawie - nie jest to absolutnie reklama, ale akurat może kogoś to zainteresuje .

Do 7 maja Tangle Teezer są w promocji za 23.99 zł
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 18:46   #699
pyyszu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 63
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Hej dziewczyny! Macie jakiś sprawdzonych sprzedających TT na allegro? Jakieś opinie, doświadczenia? Bo się przymierzam do kupna a boję się o oryginalność...
pyyszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 12:45   #700
Czytak
Raczkowanie
 
Avatar Czytak
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 202
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Podbijam wątek, również poszukuję sprzedawcy z Allegro z oryg. TT
__________________

Czytak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 13:49   #701
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Skoro takie macie lęki, to czemu nie zamówicie w sklepie firmowym ?
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 23:45   #702
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

http://allegro.pl/show_user.php?uid=19670254 - ja kupowałam u nich przez allegro i przyszedł oryginał, porównywana z koleżanki, która ma z firmowego

Bardzooo sobie chwalę, wreszcie nie mam połowy włosów na szczotce!
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 17:10   #703
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Właśnie- najlepiej zamówić ze sklepu firmowego... no chyba, że liczy się na niepewną okazję.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:14   #704
Alicja1123
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Sporo naczytałam się o podróbkach Tangle teezer original,i doszłam do kiku wniosków. A więc na oryginalnym opakowaniu do góry napis Tangle teezer,duże T jest połączone z literką A. W podróbkach się te literki nie łączą,poza tym napisy na opakowaniu w oryginale są wszystkie w jednym kolorze. W podróbkach są dwa kolory. W oryginale z tyłu opakowania jest kartka z kodem kreskowym,w podróbce nie ma. Co do samej szczotki to napisy ponoć muszą być wypukłe.. Podróbki mają wklęsłe. No i na oryginale jest podpis twórcy ShaunP. I gdy otworzymy naszą szczotkę to w środku na obu częściach powinien być napis patent UK.
To chyba na tyle,co na tę chwilę pamiętam,jeśli przypomni mi się coś jeszcze to dopiszę Pozdrawiam
Aaa,przypomniało mi się,wersje kompaktowe chyba w oryginale nie mają podpisu twórcy.
Edit.Znalazłam stronę z porównaniem,może komuś się przyda.
http://allegro.pl/tangle-teezer-salo...212863095.html

Edytowane przez Alicja1123
Czas edycji: 2014-06-05 o 15:57
Alicja1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 08:04   #705
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Alicja1123 Pokaż wiadomość
Sporo naczytałam się o podróbkach Tangle teezer original,i doszłam do kiku wniosków. A więc na oryginalnym opakowaniu do góry napis Tangle teezer,duże T jest połączone z literką A. W podróbkach się te literki nie łączą,poza tym napisy na opakowaniu w oryginale są wszystkie w jednym kolorze. W podróbkach są dwa kolory. W oryginale z tyłu opakowania jest kartka z kodem kreskowym,w podróbce nie ma. Co do samej szczotki to napisy ponoć muszą być wypukłe.. Podróbki mają wklęsłe. No i na oryginale jest podpis twórcy ShaunP. I gdy otworzymy naszą szczotkę to w środku na obu częściach powinien być napis patent UK.
To chyba na tyle,co na tę chwilę pamiętam,jeśli przypomni mi się coś jeszcze to dopiszę Pozdrawiam
Aaa,przypomniało mi się,wersje kompaktowe chyba w oryginale nie mają podpisu twórcy.
Edit.Znalazłam stronę z porównaniem,może komuś się przyda.
http://allegro.pl/tangle-teezer-salo...212863095.html
Trochę mi podniosłaś ciśnienie, bo zdjęcia i opis dotyczą modelu compact styler, a nie original
No i jak zwykle niewiele się wyjaśniło, bo mój model original ma wszystkie cechy oryginału poza opakowaniem, które ma napisy w 2 kolorach, poza tym wszystko się zgadza. Kupowałam na stronie tangle-teezer.pl, więc teoretycznie nie powinnam się martwić.
Natomiast posiadany również przeze mnie model kompaktowy w wersji beloved już mnie trochę bardziej zaniepokoił, bo ma wklęsły napis ;| Poza tym wszystko wygląda jak należy: napisy na opakowaniu jednokolorowe, kod kreskowy jest, literki się łączą, kształt jest wypukły jak na zdjęciu.
Jeśli któraś z Was ma kompakt w wersji beloved kupiony od producenta, to bardzo proszę o sprawdzenie, czy napis jest wklęsły Ten egzemplarz kupiłam w sklepie fryzjerskim, zapłaciłam taniej niż na stronie producenta, ale też sporo drożej niż powinna kosztować podróbka. I niestety ciągle mam wątpliwości, bo ten model ma mniejsze wzięcie niż inne i nie mam z czym go porównać Zależało mi głównie na tym woreczku, bo bałam się, że szczotka noszona non stop w torebce będzie w krótkim czasie wyglądała jak bokser po walce.
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 08:52   #706
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Trochę mi podniosłaś ciśnienie, bo zdjęcia i opis dotyczą modelu compact styler, a nie original
No i jak zwykle niewiele się wyjaśniło, bo mój model original ma wszystkie cechy oryginału poza opakowaniem, które ma napisy w 2 kolorach, poza tym wszystko się zgadza. Kupowałam na stronie tangle-teezer.pl, więc teoretycznie nie powinnam się martwić.
Natomiast posiadany również przeze mnie model kompaktowy w wersji beloved już mnie trochę bardziej zaniepokoił, bo ma wklęsły napis ;| Poza tym wszystko wygląda jak należy: napisy na opakowaniu jednokolorowe, kod kreskowy jest, literki się łączą, kształt jest wypukły jak na zdjęciu.
Jeśli któraś z Was ma kompakt w wersji beloved kupiony od producenta, to bardzo proszę o sprawdzenie, czy napis jest wklęsły Ten egzemplarz kupiłam w sklepie fryzjerskim, zapłaciłam taniej niż na stronie producenta, ale też sporo drożej niż powinna kosztować podróbka. I niestety ciągle mam wątpliwości, bo ten model ma mniejsze wzięcie niż inne i nie mam z czym go porównać Zależało mi głównie na tym woreczku, bo bałam się, że szczotka noszona non stop w torebce będzie w krótkim czasie wyglądała jak bokser po walce.
Jaki napis? na szczotce u góry? ja mam wersję beloved i jest wklęsły. Z resztą na porównaniu też taki jest.

Ja też zamawiałam z dobrego sklepu fryzjerskiego ale tak jak mówiłam pisałam do TT i nie chcieli mi odpowiedzieć na pytanie czy współpracują z tym sklepem
Ale wydaje mi się, że ze szczotka wszystko ok, jestem bardzo zadowolona Woreczek świetnie sprawdza się przy tych wszystkich gadżetach noszonych w torebce

Pozdrawiam
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:38   #707
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Jaki napis? na szczotce u góry? ja mam wersję beloved i jest wklęsły. Z resztą na porównaniu też taki jest.

Ja też zamawiałam z dobrego sklepu fryzjerskiego ale tak jak mówiłam pisałam do TT i nie chcieli mi odpowiedzieć na pytanie czy współpracują z tym sklepem
Ale wydaje mi się, że ze szczotka wszystko ok, jestem bardzo zadowolona Woreczek świetnie sprawdza się przy tych wszystkich gadżetach noszonych w torebce

Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedź
Zatem model original ma mieć wypukłe napisy, a compact - wklęsłe. Alicja pozbierała i wymieszała informacje o obu modelach, co nie umniejsza faktu, że analiza jest przydatna i wiemy na co zwracać uwagę, więc wielkie dzięki
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 21:46   #708
Alicja1123
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Dobry wieczorek Ano trochę tych info zebrałam,ale głownie pisałam o wersji original,pod koniec jeszcze mi się przypomniało jedynie że kompakt nie ma podpisu Twórcy,więc musiałam to dodać,stronkę też podałam gdyż może komuś pomoże w wyborze. Generalnie jednak tyczyło się to wszystko wersji original. Tak sobie myślę że wychodzą coraz to inne wersje,już nie tylko original i może nie każda być oryginalna, jednak najważniejsze że robią to co robić powinny. Nabyłam szczotkę original,bez podpisu twórcy,z wklęsłymi napisami i przyznam że jest świetna,nie mam porównania z tą z autografem,ale inne szczotki włącznie z taka z naturalnego włosia mogą się schować. Także myślę ze nie ważne czy z podpisem czy bez, te szczotki są cudowne. Acha,uzywałam też wersji elite i przyznam że jest dużo twardsza,przynajmniej moja głowa tak to odczuwa,zdecydowanie wolę wersje original. Ale wiadomo,każdy lubi to co lubi
Acha,zapomniałam dodać,moja original kosztowała 35zł i w zasadzie wszystko wygląda w niej i na opakowaniu tak jak powinno,tylko napis jest wklęsły. I też myślę że lepiej kupować TT w jakimś sklepie firmowym,jakoś do allegro nie mam przekonania Ale to tak na marginesie dodałam. Dobranoc wszystkim.

Edytowane przez Alicja1123
Czas edycji: 2014-06-07 o 22:01
Alicja1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 09:16   #709
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Alicja1123 Pokaż wiadomość
Dobry wieczorek Ano trochę tych info zebrałam,ale głownie pisałam o wersji original,pod koniec jeszcze mi się przypomniało jedynie że kompakt nie ma podpisu Twórcy,więc musiałam to dodać,stronkę też podałam gdyż może komuś pomoże w wyborze. Generalnie jednak tyczyło się to wszystko wersji original. Tak sobie myślę że wychodzą coraz to inne wersje,już nie tylko original i może nie każda być oryginalna, jednak najważniejsze że robią to co robić powinny. Nabyłam szczotkę original,bez podpisu twórcy,z wklęsłymi napisami i przyznam że jest świetna,nie mam porównania z tą z autografem,ale inne szczotki włącznie z taka z naturalnego włosia mogą się schować. Także myślę ze nie ważne czy z podpisem czy bez, te szczotki są cudowne. Acha,uzywałam też wersji elite i przyznam że jest dużo twardsza,przynajmniej moja głowa tak to odczuwa,zdecydowanie wolę wersje original. Ale wiadomo,każdy lubi to co lubi
Acha,zapomniałam dodać,moja original kosztowała 35zł i w zasadzie wszystko wygląda w niej i na opakowaniu tak jak powinno,tylko napis jest wklęsły. I też myślę że lepiej kupować TT w jakimś sklepie firmowym,jakoś do allegro nie mam przekonania Ale to tak na marginesie dodałam. Dobranoc wszystkim.
No właśnie, z tego co piszą dziewczyny na różnych forach i blogach, te szczotki są świetne niezależnie od tego, czy to podróba, czy oryginał. Mając jedną, czy dwie szczotki nie mamy możliwości pomacania i porównania z innymi, dlatego bardzo się cieszę, że przeprowadziłaś śledztwo i wrzuciłaś tu te informacje
Może to się komuś wyda śmieszne, że tyle się trzęsiemy nad kwestią oryginalności szczotki, ale prawda jest taka, że skoro płaci się 50 - 60 złotych za produkt, to wymaga się żeby był oryginalny. Podróbkę można kupić za 10 złotych i nie można mieć wtedy pretensji że to podróbka. Niestety jest mnóstwo ofert, gdzie sprzedawcy zapewniają, że szczotka jest oryginalna, cena jest jak za oryginał, a dostajemy podróbę za 10 złotych. Łatwo dać się oszukać jak się nie wie na co zwrócić uwagę, jednoznacznych porównań w internecie brak, chociaż to powinno leżeć w interesie producenta, a jednak producent ma to w nosie, jak już wcześniej pisałyśmy.
Ja już właściwie rozwiałam swoje wątpliwości, wydaje mi się, że obie moje szczoty są w porządku, więc nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto
Także, jeszcze raz dzięki za śledztwo

Byłoby fajnie, gdyby inne posiadaczki TT wrzucały jak najwięcej informacji o tym gdzie kupiły szczotkę, za ile i czy według opisanych przez ciebie wytycznych jest to oryginał czy chińszczyzna.

Pozdrawiam
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 13:59   #710
Alicja1123
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
No właśnie, z tego co piszą dziewczyny na różnych forach i blogach, te szczotki są świetne niezależnie od tego, czy to podróba, czy oryginał. Mając jedną, czy dwie szczotki nie mamy możliwości pomacania i porównania z innymi, dlatego bardzo się cieszę, że przeprowadziłaś śledztwo i wrzuciłaś tu te informacje
Może to się komuś wyda śmieszne, że tyle się trzęsiemy nad kwestią oryginalności szczotki, ale prawda jest taka, że skoro płaci się 50 - 60 złotych za produkt, to wymaga się żeby był oryginalny. Podróbkę można kupić za 10 złotych i nie można mieć wtedy pretensji że to podróbka. Niestety jest mnóstwo ofert, gdzie sprzedawcy zapewniają, że szczotka jest oryginalna, cena jest jak za oryginał, a dostajemy podróbę za 10 złotych. Łatwo dać się oszukać jak się nie wie na co zwrócić uwagę, jednoznacznych porównań w internecie brak, chociaż to powinno leżeć w interesie producenta, a jednak producent ma to w nosie, jak już wcześniej pisałyśmy.
Ja już właściwie rozwiałam swoje wątpliwości, wydaje mi się, że obie moje szczoty są w porządku, więc nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto
Także, jeszcze raz dzięki za śledztwo

Byłoby fajnie, gdyby inne posiadaczki TT wrzucały jak najwięcej informacji o tym gdzie kupiły szczotkę, za ile i czy według opisanych przez ciebie wytycznych jest to oryginał czy chińszczyzna.

Pozdrawiam
Dziękuję za miłe słowa Pomyślałam że warto podzielić się zebranymi informacjami z innymi i cieszę się jeśli komuś się przydadzą. Jeszcze nie podałam strony,na której cena jest naprawdę przystępna a produkt taki jak opisałam i świetnie się sprawdza.. a więc nadrabiam moje niedopatrzenie http://uradka.pl/item/szczotka-do-wl...le-teezer.html . Dla porównania dodam stronę z której pierwotnie zamierzałam tę samą szczotkę nabyć http://sklep.tangle-teezer.pl/pl/p/T...-DELICIOUS/106 . Może komuś to pomoże. Na allegro nigdy nie zamawiałam więc nie pomogę w decyzji który sprzedawca jest najbardziej wiarygodny.. I jeśli mogę jeszcze w czymś pomóc to pytajcie. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

A tak z innej beczki,może się orientujecie.....czy to prawda że producent rezygnuje z produkcji szczotki w wersji original, i na stałe ma ją zastąpić elite?

Edytowane przez Alicja1123
Czas edycji: 2014-06-08 o 13:57
Alicja1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 21:30   #711
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ja mam TT Aqua Splash, jestem z niej zadowolona, jest lekka i jak dla mnie wygodna, a dłonie mam szczuple i przecietnego rozmiaru, nie duże i nie malutkie :-Q

Z tego co czytam, to mam pewność sto% , że jest orginalna. Kupiłam ja ze strony ceneo za 35zł + wysyłka

Z allegro bałam sie ;-) za duży wybór + podróbki

Edit. Po 2 tyg uzytkowania TT

Jestem w szoku jak niewiele włosów wychodzi/wyrywa mi się przy rozczesywaniu TT, w poruwnaniu ze zwykłą szczotką, szok.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2014-06-30 o 12:09
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 09:19   #712
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

a zamawiał ktoś z merlin.pl ?wszystko ok?
http://merlin.pl/Tangle-Teezer-The-O...9,1382071.html
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 10:23   #713
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

a po czym poznajecie, że jest oryginalna? bo na allegro widzę po 25-30 zł
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:07   #714
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale dla mnie była to nowość i bardzo ucieszyłam się jak przypadkiem na TT wpadłam.

Otóż znalazłam Tangle Teezer w HEBE (w al.Jerozolimskich, ale w innych pewnie też będzie)
Wersja oryginalna za 35zł, kompaktowa za 49zł i ta wersja dla dzieci z kwiatkiem też za 49zł.

Skoro to drogeria, to myślę, że na 100% są oryginalne (sama kupiłam wersję do torebki i jest jak najbardziej OK!)
__________________


Edytowane przez rachuciachu
Czas edycji: 2014-06-22 o 21:50
rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 14:55   #715
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez benzokaina Pokaż wiadomość
a po czym poznajecie, że jest oryginalna? bo na allegro widzę po 25-30 zł
Ja po prostu kupiłam w formowym sklepie TT
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 15:50   #716
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Przymierzam się do zakupu TT i znalazłam je też tutaj (myślałam, że zamówię przy okazji zakupu perfum), ale cena podejrzanie niska - co sądzicie?
http://www.e-glamour.pl/search.php?text=tangle+teezer

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2014-06-22 o 15:51
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 08:36   #717
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Doradźcie proszę
Chcę kupić tą szczotkę dla 7 córki .Ma długie bardzo gęste i w dodatku pofalowane włosy i nie wiem ,która mam kupić ta szczotkę, bo jest i TT ORIGINAL,TT COMPACT i TT SALON ELITE
Ja nie wiem czym one się różnią...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 10:23   #718
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Doradźcie proszę
Chcę kupić tą szczotkę dla 7 córki .Ma długie bardzo gęste i w dodatku pofalowane włosy i nie wiem ,która mam kupić ta szczotkę, bo jest i TT ORIGINAL,TT COMPACT i TT SALON ELITE
Ja nie wiem czym one się różnią...
kształtem i wielkością , oryginal najbardziej klasyczna szczotka , ellite to nowa wersja oryginału , wielkość prawie taka sama . Compact to wersja do torebki zamykana znacznie mniejsza niż oryginal czy ellite .
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 10:30   #719
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
kształtem i wielkością , oryginał najbardziej klasyczna szczotka , ellite to nowa wersja oryginału , wielkość prawie taka sama . Compact to wersja do torebki zamykana znacznie mniejsza niż oryginal czy ellite .
Są takie specjalne dla dzieci,ale moja córka ma za dużo włosów,to kupie tą Orginal
Dzięki
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 13:50   #720
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez rachuciachu Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale dla mnie była to nowość i bardzo ucieszyłam się jak przypadkiem na TT wpadłam.

Otóż znalazłam Tangle Teezer w HEBE (w al.Jerozolimskich, ale w innych pewnie też będzie)
Wersja oryginalna za 35zł, kompaktowa za 49zł i ta wersja dla dzieci z kwiatkiem też za 49zł.

Skoro to drogeria, to myślę, że na 100% są oryginalne (sama kupiłam wersję do torebki i jest jak najbardziej OK!)

No ciekawe musze pojsc to zobaczyc. Aczkolwiek hebe podrobki Victoria's Secret sprzedawalo.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-11 21:47:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.