Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-12, 12:35   #721
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
ja uwielbiam nosić okulary Może dlatego, że nie przepadam za bizuterią. Staram sie zmieniąc oprawki co jakiś czas. W okularach czuje sie pewniej, atrakcyjniej.
jednak ja mam taka wade, że nie musza nosic cały czas okularów- pod warunkiem, że nie męcze oczu
mam dwie pary okularów- do wyjścia i po domu Oczywiście do wyjścia sa bardziej prezentacyjne

Pozdrawiam wszytskie okularnice
Lemoorko masz szcęscie ż możesz sobie pozwolić na taki luksus zakładac okularki kiedy chce hmmm marzenie
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:46   #722
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Nie mówie, że moge zdjąc kiedy chce Ale bvez okulaów jescze zobacze numer autobusu Okulary nosze dlatego, że mam wrodzoną wadę- mam coś z jednym okiem, że nie widze kontur i nadrabiam drugim. Żeby nie męzczyć drugiego nosze okularki.
Ale nawet gdybym nie musiała chciałabym i tak nosić okulary. Taki schiz:P
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 19:24   #723
ewe01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

hej bardzo sie ciesze ze powstal taki watek. ja nosze okulary od 16 lat i nigdy nawet na mysl mi nie przyszlo ze moglabym byc przez nie mniej atrakcyjna. uwazam wprost przeciwnie obecnie mam okulary bez oprawek i jestem z nich bardzo zadowolona. a ze stwierdzeniem ze niby mniej przez nie widac makijaz to juz calkowicie sie nie zgadzam. moim skromnym zdaniem okulary wlasnie podkreslaja oczy i zwracaja uwage na makijaz. to przeciez oczy sa zwierciadlem duszy a okulary to dla mnie sa tak jakby rama dla pieknego obrazu. pozdrawiam wszystkie piekne okularnice
ewe01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 20:33   #724
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

A no to ja bede inna Dobrych pare lat nosiłam okulary i szczerze nienawidzę ich. Przerzuciłam się później na soczewki.

Tak, w okularach czuję się mniej atrakcyjna, bo zawsze wyglądam albo jak nieśmiała dziewczyna z liceum (jak bohaterka filmu Ghost World) albo pani doktor z reklamy. Wiele razy spotkałam się też z opiniami, że w okularach wyglądam "poważniej i starzej" co mi się też nie podobało. Oprawki miałam rózne od cienkich metalowych, po wyrazne granatowe jak swego czasu nosiła jedna prezenterka na MTV. Kobiety w okularach mi się nie podobają w ogóle faceci zresztą też nie Wiadomo, że czasami muszę je jednak założyc to zakładam z przyczyn oczywistych ale moim zdaniem okulary urody nie dodaja

Ale jak wiadomo co osoba to opinia, więc kto lubi i czuję się w nich dobrze niech nosi na zdrowie
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 23:08   #725
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

dolanczam do szanownego grona,ja dla odmiany najpierw nosilam soczewki i powiem szczerze uwielbialam je ale niestety po przeprowadzce do Arizony musialam przerzucic sie na okularu,powod blachy przez tutejsze temperatury mialam wysuszone soczewki,szczerze to teraz sobie nie wyobrarzem siebie bez okularow,moje sa z antyrefleksem,samoprzycie mniane,i do jazdy samochodem,poprostu je kocham i wydaje mi sie ze lepiej wygladam w okularkach niz bez nich,mam tez cala kolekcje okularow przeciwslonecznych,w ktorych mam szkla korekcyjne
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 06:52   #726
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

hehe dla mnie na poczatku okulary to byla tragedia, ale teraz przyzwyczailam sie i jak latem nosze soczewki kontaktowe to jakos mi brak tych moich okularkow :P
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 19:29   #727
Dotka19
Przyczajenie
 
Avatar Dotka19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Noszę okulary ale czasami. W sondzie podałam że zawsze, bo okulary mam do czytania i do chodzenia w domu. Na co dzień wolę soczewki kontaktowe, a to dlatego że mi tak wygodniej. Po prostu mam dużą wadę wzroku: -6 i kiedy muszę zrobić makijaż czy zdjąć aby przetrzeć kompletnie ślepnę. Do tego też lubię nosić okulary przeciwsłoneczne. Na słońcu oczy mi łzawią. Zbieram teraz na jakieś super szkłą i oprawki, niestety moje ulubione wypatrzone zawsze są drogie. łatwiej mi kupować raz w miesiącu soczewki. Pozdrawiam.
Dotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 07:28   #728
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Witajcie
Zazdroszcze tym osoba ktore czuje sie przez okulary atrakcyjniejsze.
Ja niestety musze nosic okulary, czuje sie przez nie brzydsza, czuje sie niepewnie... Nie nawidze ich i gdy tylko wychodze poza dom lub klase to sciagam okulary pomimo iz nie powinnam bo gorzej widze, ba nawet wole nie dowidziec numerka nadjezdzjacego autobusu niz je zalozyc. Wiem to jest chore ;/ ale od dziecka tak mam ..... Myslalam nad kupnem soczewek niestety soczewki na rok dla mnie kosztowalyby 900 zloty na co mnie nie stac narazie. Myslalam tez nad operacja niestety kosztuje ona jakies 5 tysiecy na co rowniez narazie mnie nie stac. Czekam tylko az skoncze szkole znajde stala prace i bd odkladala na jedno lub drugie... Dodam ze oprawki mam dobrane niby do twarzy, wszyscy mowia ze ladnie w nich wygladam, ale jednak dodaja ze bez lepiej.... Po prostu naleze do osob ktorym okulary nie do konca pasuja... Albo sama sobie to wmawiam. Nie potrafie zmienic swego podejscia...
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 07:51   #729
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

chodzę w soczewkach kontaktowych...okulary tylko po domu noszę...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 08:09   #730
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Bardzo, bardzo lubię moje okularki
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 08:16   #731
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Smile Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Nie wiem czy okularnik jest mniej atrakcyjny od osoby nie noszącej okularów - to jest kwestia doboru oprawek.
Ja osobiście noszę okulary od 20 lat i tak już się z nimi "zrosłam", że chyba ciężko byłoby mi się przestawić na chodzenie bez okularów. Miałam w swoim "okularowym" życiu krótki epizod z soczewkami (jakieś 10 lat temu), ale nie zachwyciłam się i pokornie wróciłam do "ramek". Generalnie, co jakiś czas powraca do mojej głowy uparta myśl, że można by w końcu zdecydować się na laserową korekcję wzroku i na stałe pozbyć się okularków, ale... zawsze tak jakoś schodzi...
Myślę, że przy dzisiejszym wyborze i różnorodności fasonów, kolorów oprawek - każdy znajdzie dla siebie takie oprawki, które dodadzą: uroku, tajemniczości, powagi *)

*) niepotrzebne skreślić
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 18:09   #732
Natalia641
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja też noszę okulary i w sumie to jest moj nierozerwalny element nie mam dużej wady powiedziałabym ze bardzo małą ale tak sie przyzwyczaiłam że bez okarów czuje ze brakuje mi 'wnętrza';]wcale nie czuje się mniej atrakcyjna i tak jak wczesniej napisała ktoras z Pań okulary podkreślają makijaż, a nie go maskują
Natalia641 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 21:14   #733
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

witam
Dawno tu ktoś nie pisał
Mam takie pytanie
Jak się sprawują okularry, które pod wpływem słońca się przyciemniają? Bo zastanawiam się nad kupnem...... Bo za kierownica nic widziec nie będę
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 22:54   #734
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja takowe posiadam. No i nie bardzo wiem co powiedziec. Oczywiscie nie maja samych dobrych stron, i mimo ze jestemm w miare zadowolona to uwazam ze moglam ich sobie nie robic........
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 09:45   #735
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

a ja wolalam takie okulary z doczepianymi ciemnymi szkielkami takie z magensem woprawie. bo takie z fotohromem zawsze sa troche ciemniejsze niz normalne nawet jak nie swieci slonce i to by mi przeszkadzalo. co do tematu to ja czuje sie przecietnie w okularach, nie wiem czy dobrze je dobralam, nie mam az takiego zmyslu estetycznego jesli o okularach i fryzurach mowa.^^ o soczewkach mog zapomniec wiec jestem skazana na okulary
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 10:35   #736
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dziękuję Wam za rady
To więc nie pozostaje mi nic innego ja popytać się o te doczeniane A myślicie, że by szło dopadować do moich obecnych okularów ?


Pozdrawiam
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 10:39   #737
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

nie sadze. to sa specjalne oprawki z magnesem, nie da sie dopasowac.
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 11:53   #738
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
witam
Dawno tu ktoś nie pisał
Mam takie pytanie
Jak się sprawują okularry, które pod wpływem słońca się przyciemniają? Bo zastanawiam się nad kupnem...... Bo za kierownica nic widziec nie będę
Brat mojego Tż ma takie i narzeka. Kiedy wychodzi na dwór niezbyt się przyciemniają, za to kiedy jest śnieg robią się prawie czarne
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 11:58   #739
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Mayken Pokaż wiadomość
nie sadze. to sa specjalne oprawki z magnesem, nie da sie dopasowac.
Zgadzam się
Mój brat ma takie oprawki i służą mu dobrze; jest zaledwie kilka dostępnych kształtów, z tego co wiem.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 13:45   #740
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

no dokladnie. ja mam jedyny fajny ksztalt ktory pasowal do mnie^^
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 15:51   #741
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja nosze okulary od jakis 4 lat choc wade nabylam sobie 8 lat temu...
mam astygmatysm nabyty ( -1,75 i -0.75 ). Czasami nosze szkla-szczegolnie latem, a czasami okularki chociaz wszyscy mi mowia ze w okularkach mi ladniej, ale one zmniejszaja mi oczy naturalnie mam malutkie i jeszcze okularki to wiecie... ale co mi sie w okularach podoba to to, ze jak sie nie wyspie to w okularach mi cieni pod oczami tak nie widac hehe

pozdrawiam wszystkie "czterookie"
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 15:56   #742
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

to jest ich jedyna zaleta hehe
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 19:22   #743
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
witam
Dawno tu ktoś nie pisał
Mam takie pytanie
Jak się sprawują okularry, które pod wpływem słońca się przyciemniają? Bo zastanawiam się nad kupnem...... Bo za kierownica nic widziec nie będę
Fotochromy sa bardzo niezdrowe JAk byłam u okulisty i powiedziałam,że chce fotochromy, to mnie skrzyczał, twierdzać, że oczy przystosowuja sie do fotochromów i potem mnie może razić nawet słabe światło.Jak się dowiedział, że miałam wczesniej fotochromy, to mnie jescze raz skrzyczał,że niszcze młode oczka Mam okulary przeciwsłoneczne, które sa jednocześnie korekcyjne.

Idz najpierw do dobrego okulisty
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 14:09   #744
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

To ja juz nic nie wiem
Chyba zamiast do optyka wybiorę się do okulisty i przy okazji zbadam sobie wzrok Bo te długie siedzenie przed kompem juz mnie męczy Bo coraz częściej czuję jak mnie oczy pieką czy bolą.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 17:49   #745
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
To ja juz nic nie wiem
Chyba zamiast do optyka wybiorę się do okulisty i przy okazji zbadam sobie wzrok Bo te długie siedzenie przed kompem juz mnie męczy Bo coraz częściej czuję jak mnie oczy pieką czy bolą.
Ja nosze szyby, co zreszta napisałam w wątku.

Możesz mieć szyby specjalnie tylko do zkaładnaia do komputera, czy czytania Ale jak będziesz nabywac okularki do komputera poproś o antyreflex, on chroni oczeta przed szkodliwościa komputera i telewizora.

Pozdrawiam
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 12:24   #746
jaevqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

czy to prawda,ze do szkieł z cylindrami nie powinno sie robić oprawek typu patenty? jedni mówią ze nie inni ze nie ma takiej przeszkody i juz sama nie wiem, bardzo bym takei chciała.
jaevqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 09:58   #747
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

HeY
Noszę akulary od 7 klasy podstawówki i na początku częściej je nosiłam w kieszeni niż na nosie... Ale po pewnym czasie zmądrzałam i teraz słysze, że w brylach mi lepiej Miałam już rożne rodzaje oprawek, teraz na dniach też wybieram się do okulisty i myślę nad zmianą oprawek


A to ja w okularkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4227.jpg (22,1 KB, 131 załadowań)
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 07:11   #748
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

wiosna jest już na całego, zrobiło się ciepło i słońce zaczęło mocniej przygrzewać. dlatego zastanawiam się nad okularami słonecznymi. tylko jak tu nosić słoneczne skoro się ma wadę wzorku? -.- przecież ja będę wpadać na każdy napotkany słup na drodze zastanawiam się czy dało by się tak zrobić, że kupię zwykłe okulary słoneczne (taki kształt jak mi się podoba ^^) a potem zaniosę do optyka i poproszę żeby wprawił tam lecznicze szkła? a jeśli się da to myślicie, że te szkła mogą być tylko takei zwykłe czarne?
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 18:53   #749
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Noi i ja dołączałam do okularnic Nosze je od szkoły podstawowej,kiedy to zauważono,że siedze zbyt blisko tv.Niecierpiałam nosić kiedyś okularów,uważalam że brzydko w nich wyglądam.Niestety w związku z tym,że nosiłam je ale sporadycznie to wzrok mi się pogorszył -4 w obu oczach plus astygmatyzm. Dzisiaj odebrałam sobie swoje gogle i się musze przyzwyczaić,ze mam teraz silniejsze niż wcześniej.Przynajmniej teraz widze świat wyrażnie i nikt mi nie będzie zwracał uwagi,że mruże oczy i wyglądam tak jakbym chciała kogoś conajmniej zabić.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 19:30   #750
Cyprianka
Raczkowanie
 
Avatar Cyprianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Caprice ciekawy wątek poruszyłaś...Od kiedy nosze soczewki problem okularów przeciwsłonecznych się skończył.Jednak sa dni,kiedy zakładam okulary i jeśli słoneczko świeci mi prosto w oczy,to przestaje byc przyjemnie.Mogłiby cos na to poradzić,bo wątpię,żeby opcja jaką przedstawiła Caprice, była obecnie możliwa.Niestety......
Mam pytanie,może nie koniecznie nadające się na to forum....Czy nie uważacie,że terminowe prawo jazdy dla okularników (wiadomo,ze uaktualnienie go wiąże się z kosztami) jest dyskryminujące?Przeceiż jeśli jakiś kierowca z wiekiem nabędzie wadę wzroku,to nie musi nagle z tego powodu zmieniać prawa jazdy na termonowe...
Cyprianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.