Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-29, 12:11   #721
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam za bardzo kogo poprosić a wiem, że ona by się sprawdziła w 100 %



Właśnie odezwała się do nas para, która ma po nas ślub...myślałam, ze tylko my będziemy mieć tego dnia ślub, a tu oni się po nas dopisali. My mmay na 17 a oni na 18. Czyli jak my będziemy wychodzić to będziemy się z nimi zmieniać, trochę sałob to widzę
Pytała o wystrój itd, my mamy biało niebieskie i jej średnio ten niebieski pasuje, mam jej wysłac zdjęcia i inspiracje żeby sobie jakoś to wyobraziła. Bo oni to trochę starsi ludzie i myślała o bladym różu. Ciekawe co z tego wyjdzie. Czy będa w międzyczasie coś zmieniać czy nie, bo średnio bedą mieli na to czas, a mówi, ze koszty nie grają roli
to bym poprosila ta kolezanke mysle ze to Was zblizy do siebie

kochana nie przejmuj sie ta para, ona jest po Was wiec jak im nie podoba sie Wasz pomysl to niech sobie zmieniaja w 10 minut na jasno rozowy chyba ze uda Wam sie dogadac w tej kwestii,
u nas w kosciele tez sa sluby co godzine , my mamy na 16, wiem ze jest druga para na 17, i na pewno ktos sie wpisze jeszcze na 15 lub 18

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Już Ja na twoim miejscu poprosiłabym tą koleżankę, tym bardziej że nie masz nikogo innego na oku na pewno kontakty będą lepsze i nie będziesz się zamartwiać
I głowa do góry nie długo na pewno znajdziesz jakaś super pracę Zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziekuje bardzo
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 12:23   #722
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

U nas są śluby o 14, 15, 16 i 17. Udało nam się dogadać w kwestii dekoracji, wszystko będzie po prostu skromne i białe. W ogóle dekoratorka ma w umowie, że potrzebuje 4 godziny na wystrojenie, także...

Patka, Szo, a Wy jakie macie buty?
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 12:41   #723
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja wiem, że są często wpisywane śluby godzina po godzinie. Tylko, ze my byliśmy przekonani, że bedziemy tylko my tego dnia, bo tak nam ksiądz powiedział, ze to jest nasz dzień i tylko nasz i my jestesmy tego dnia najważniejsi, więc to brzmiało tak jakby nikt inny miał się więcej nie dopisywac na ten dzień. A tu nagle dzownią, zeby się dogadać, na co dzień mieszkają w stanach i wszystko załatwiają przez tel, teraz byli ogarnąc parę kwestii, więc pewnie i ksiądz poszedł im na rękę.
Bylismy też kiedyś na ślubie, gdzie własnie przed nimi był inny ślub, i wszyscy przpychali się w drzwiach, padało, więc goście od drugiej pary już się chowali wkościele, para młoda stała w wejściu, a w międzyczasie ta pierwsza para wychodziła. No po prostu słabo to wyglądało i mi to utknęło w głowie i teraz się będę niepotrzebnie zamartwiac tym bardziej, że tamten kościół był mały z jednym wejściem, a mój jest duuuży, więc trochę przemuję się na zapas, ale tak już mam

Tak na prawdę, to druga para powinna się bardziej martwić bo to oni muszą się dostosować do nas, bo my będziemy mieli dekorację swoją a oni nie bardzo czas na to by coś zmienić
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 12:42   #724
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
super , ja czekam na fotki gotowego mieszkanka uwielbiam ogladac takie zdjecia



u mnie pewnie bedzie maly nacisk na zaproszenie rodzinki z nad morza - lubie ich bardzo, ale mam z nimi slaby kontakt - z racji tego ze mieszkam za granica, widuje sie z nimi jak oni akurat przyjada do nas w moj urlop do PL, i w sumie nie chce ich fatygowac z nad morza do Lodzi na obiad po slubie...



ja tez najlepiej bym sie bawila w takich godzinach, o 23 mam wlasnie kryzys, chce mi sie spac itd i czekam tylko kiedy moge isc do domu ale mam tak na kazdej imprezie - ja po prostu jestem bardzo spiaca juz wtedy

a buty PIEKNE wszystko co sie swieci jest piekne



a masz jeszcze kogos nad kim sie zastanawiasz jesli chodzi o swiadkowa? ja tez mam z tym niezla zagwozdke
moze zobacz jak Wasze relacje na imprezce i wtedy Ci sie rozjasni sytuacja

co do pracy - mam nadzieje, ze szybko cos znajdziesz

ja jestem na antybiotyku - na zeba mam nadzieje ze mi pomoze
wiec jestem chora (przeziebiona mocniej) boli mnie zab i w ogole wszystko na raz
O kurczę, co Ci się dzieje z zębem?
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam za bardzo kogo poprosić a wiem, że ona by się sprawdziła w 100 %



Właśnie odezwała się do nas para, która ma po nas ślub...myślałam, ze tylko my będziemy mieć tego dnia ślub, a tu oni się po nas dopisali. My mmay na 17 a oni na 18. Czyli jak my będziemy wychodzić to będziemy się z nimi zmieniać, trochę sałob to widzę
Pytała o wystrój itd, my mamy biało niebieskie i jej średnio ten niebieski pasuje, mam jej wysłac zdjęcia i inspiracje żeby sobie jakoś to wyobraziła. Bo oni to trochę starsi ludzie i myślała o bladym różu. Ciekawe co z tego wyjdzie. Czy będa w międzyczasie coś zmieniać czy nie, bo średnio bedą mieli na to czas, a mówi, ze koszty nie grają roli
A może spróbujcie pójść na kompromis i wziąć białe dekoracje? Taki kolor zawsze się sprawdzi i będziecie mogli podzielić się kosztami na pół [1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86650975]U nas są śluby o 14, 15, 16 i 17. Udało nam się dogadać w kwestii dekoracji, wszystko będzie po prostu skromne i białe. W ogóle dekoratorka ma w umowie, że potrzebuje 4 godziny na wystrojenie, także...

Patka, Szo, a Wy jakie macie buty?[/QUOTE]U nas tego dnia są o 14, 15 i my ostatni o 16. Mam kontakt tylko z jedną koleżanka i nie planujemy robić żadnych dekoracji, bo dzień wcześniej jest odpust i będą świeże kwiaty przy ołtarzu. Jeśli ta pierwsza para będzie chciała coś wymyślać to trudno, pewnie nie będziemy robić cyrków i się dołożymy, ale mam nadzieję, że nie będą chcieli jakichś kiczowatych lampionów itp.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 12:46   #725
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja też miałam dzisiaj koszmar ślubny śnił mi się już ten dzień, czas przygotowań, już czas wychodzić do Kościoła, a my jeszcze bez błogosławieństwa, do tego nie mam świadkowej no i byłam zła na siebie, że nie poprosiłam wczesniej o świadkowanie, i się stresuję że koleżanka się spóźni, a to ona ma być świadkową i tak w kółko ten sen się powtarzał, od początku, czas przygotowań, ja w czarnej bez makijażystki, a już czas wychodzić, i znowu świadkowej brak .. nie wiem ile razy mi się to powtórzyło
Podświadomość działa, bo ciągle się zastanawiam czy to już prosić o swiadkowanie czy się jeszcze wsytrzymać z jednej strony chciałabym już, ale faktycznie po odejściu z pracy jeszcze się nie widziałyśmy ale najpierw ona chorowała, potem nas nie było na weekend, potem jej nie było na weekend, w tygodniu nie bardzo jest kiedy, bo ona pracuje. Jutro się mamy spotkać, bo robię małą imprezkę urodzinową niby obiecałyśmy sobie, że utrzymamy kontakt, piszemy ze sobą, ale wiecie jak to jest z drugiej strony, może jakbym ją poprosiła to wtedy to umocni naszą znajomość
Mogłam jednak zagryźć zęby i nie odchodzić tym bardziej, że jednak nie tak łatwo znaleźć pracę a tak byśmy się dalej spotykały i nie stresowałabym się tak bardzo że kontakt sie urwie
Chyba znowu mam jakiś kryzys
Moim zdaniem już proś, żeby nie było że w ogóle wam się kontakt urwie, a tak to coś będzie Was trzymało razem w kontakcie

Po nas też ma jedną para ślub, ale na szczęście im jest wszystko obojetne, biel i zieleń odpowiada także spoko Ile płacicie za wystrój kościoła? Nam florystka powiedziała 1000 zł wydaje mi się, że to spoko cena ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 12:47   #726
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

maria - mam leczony zab kanalowo i wlozona tam lekarstwo (? moze trucizne na pewno Ty wiesz ) dentysta wlozyl mi to na poczatku stycznia, na kilka msc ja mowilam ze bede pod koniec kwietnia w Pl on powiedzial ze to ok itd,
od wtorku wieczora zaczal mnie bolec gdy zagryzalam zeby, jadlam cos, ogolnie od ucisku. W srode rano obudzilam sie chora - stan podgoraczkowy, straszny bol gardla - no po prostu rozlozyla mnie choroba, zaczelam lykac gripexy itd, przestalam czuc zeba ale czulam sie ogolnie zle, wczoraj troche mi przeszlo, ale odezwal sie ten zab, no i dzisiaj ogolnie mam teraz katar, taka sie czuje jeszcze troche chora ale zab czuje bardzo.. (mimo brania przeciwobolwego) , dentysta przepisal mi dalacin C (zebym miala za granica.. tutaj antybiotyk to cud) zadzownilam wczoraj do niego, mowil ze to niedobrze ze mnie boli.. zebym zaczela brac antybiotyk to mi wyciszy (23 kwietnia ide do dentysty w PL), ale gdy wspomnialam ze jestem chora powiedzial ze moze mnie bolec wlasnie dlatego - od zatok, oslabionego organizmu itd.. i ze moge poczekac kilka dni, ale dzisiaj mnie naprawde juz ten zab przeszkadza i zaczelam brac ten dalacin a Ty co o tym myslisz? Myslisz ze pomoze mi on do tego 23 kwietnia?

leleczka my dostalismy wycene ok 500 zl za kosciol - ale ma byc totalnie skromne i biale, jak na razie ta druga para tez jest za tym wiec ok

Edytowane przez ckin2u
Czas edycji: 2019-03-29 o 12:49
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 13:39   #727
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
maria - mam leczony zab kanalowo i wlozona tam lekarstwo (? moze trucizne na pewno Ty wiesz ) dentysta wlozyl mi to na poczatku stycznia, na kilka msc ja mowilam ze bede pod koniec kwietnia w Pl on powiedzial ze to ok itd,
od wtorku wieczora zaczal mnie bolec gdy zagryzalam zeby, jadlam cos, ogolnie od ucisku. W srode rano obudzilam sie chora - stan podgoraczkowy, straszny bol gardla - no po prostu rozlozyla mnie choroba, zaczelam lykac gripexy itd, przestalam czuc zeba ale czulam sie ogolnie zle, wczoraj troche mi przeszlo, ale odezwal sie ten zab, no i dzisiaj ogolnie mam teraz katar, taka sie czuje jeszcze troche chora ale zab czuje bardzo.. (mimo brania przeciwobolwego) , dentysta przepisal mi dalacin C (zebym miala za granica.. tutaj antybiotyk to cud) zadzownilam wczoraj do niego, mowil ze to niedobrze ze mnie boli.. zebym zaczela brac antybiotyk to mi wyciszy (23 kwietnia ide do dentysty w PL), ale gdy wspomnialam ze jestem chora powiedzial ze moze mnie bolec wlasnie dlatego - od zatok, oslabionego organizmu itd.. i ze moge poczekac kilka dni, ale dzisiaj mnie naprawde juz ten zab przeszkadza i zaczelam brac ten dalacin a Ty co o tym myslisz? Myslisz ze pomoze mi on do tego 23 kwietnia?

leleczka my dostalismy wycene ok 500 zl za kosciol - ale ma byc totalnie skromne i biale, jak na razie ta druga para tez jest za tym wiec ok
Jak masz objawy ogólne to powinnaś brać ten antybiotyk, koniecznie do końca opakowania Powinien wyciszyć stan zapalny, ale jak będziesz w Polsce to koniecznie zrób tego zęba do końca.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-29, 13:49   #728
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My mamy 1200 do podziału, ale ta firma, która to robi nie należy do najtańszych, więc jest dobrze. Ma być biało i skromnie. Cieszę się, bo dziewczyna, która jako pierwsza była wpisana na nasz dzień jest taka bardzo do przodu, u księdza była dwa lata wprzód, zaraz potem wynajęła firmę do strojenia kościoła, zaproszenia ma dawno rozdane (już w grudniu - ślub w sierpniu), itp., więc dobrze, że wybrała biel.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 13:51   #729
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O kurczę, co Ci się dzieje z zębem?A może spróbujcie pójść na kompromis i wziąć białe dekoracje? Taki kolor zawsze się sprawdzi i będziecie mogli podzielić się kosztami na pół U nas tego dnia są o 14, 15 i my ostatni o 16. Mam kontakt tylko z jedną koleżanka i nie planujemy robić żadnych dekoracji, bo dzień wcześniej jest odpust i będą świeże kwiaty przy ołtarzu. Jeśli ta pierwsza para będzie chciała coś wymyślać to trudno, pewnie nie będziemy robić cyrków i się dołożymy, ale mam nadzieję, że nie będą chcieli jakichś kiczowatych lampionów itp.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
No ja ogólnie chcę białe dekoracje (biały dywan, biały tiul zawiesić na ławkach) jeynie myślałam, żeby trochę grantu wprowadzić własnie przy ławkach i tyle, ale jak mi wyjeżdża z różem, który mi totalnie nie pasuje, no to tez trochę słabo. Jakby sam biały to jeszcze ok ale na róż się nie zgodzę, bo sama nie przepadam za tym kolorem, a już nie mówiąc, że do niebieskiego w ogóle nie pasuje


Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem już proś, żeby nie było że w ogóle wam się kontakt urwie, a tak to coś będzie Was trzymało razem w kontakcie

Po nas też ma jedną para ślub, ale na szczęście im jest wszystko obojetne, biel i zieleń odpowiada także spoko Ile płacicie za wystrój kościoła? Nam florystka powiedziała 1000 zł wydaje mi się, że to spoko cena ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie myślę czy jutro jej nie poprosić chociaż wolałabym jakbyśmy się spotkały same, a nie przy znajomych

My planujemy sami zając się wystrojem kościoła, więc nie orientuję się w cenach



A odnośnie tego zęba, kiedyś gdzieś przeczytałam, i jakiś dentysta mi powiedział, ze tą truciznę/lekarstwo czy co tam się wkłada, to że tak się robiło kiedyś, ale teraz już się tak nie robi żę to jakaś pra stara metoda i od tego się odchodzi bo to wcale nie jest takie dobre ?? i że od razu ten ząb poddaje się leczeniu, oczyszcza cały kanał i go wypełnia jak to jest ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 13:55   #730
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Jak masz objawy ogólne to powinnaś brać ten antybiotyk, koniecznie do końca opakowania Powinien wyciszyć stan zapalny, ale jak będziesz w Polsce to koniecznie zrób tego zęba do końca.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
mam cale opakowanie, mam brac co 8 godz tabletke wiec mam na 5 dni, tez mi mowil wlasnie dentysta ze nawet jak mi przejdzie to mam wybrac wszystko, mam tylko nadzieje ze to pomoze na te 3 tyg
od razu lece do dentysty, tylko na to czekam

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
No ja ogólnie chcę białe dekoracje (biały dywan, biały tiul zawiesić na ławkach) jeynie myślałam, żeby trochę grantu wprowadzić własnie przy ławkach i tyle, ale jak mi wyjeżdża z różem, który mi totalnie nie pasuje, no to tez trochę słabo. Jakby sam biały to jeszcze ok ale na róż się nie zgodzę, bo sama nie przepadam za tym kolorem, a już nie mówiąc, że do niebieskiego w ogóle nie pasuje




Właśnie myślę czy jutro jej nie poprosić chociaż wolałabym jakbyśmy się spotkały same, a nie przy znajomych

My planujemy sami zając się wystrojem kościoła, więc nie orientuję się w cenach



A odnośnie tego zęba, kiedyś gdzieś przeczytałam, i jakiś dentysta mi powiedział, ze tą truciznę/lekarstwo czy co tam się wkłada, to że tak się robiło kiedyś, ale teraz już się tak nie robi żę to jakaś pra stara metoda i od tego się odchodzi bo to wcale nie jest takie dobre ?? i że od razu ten ząb poddaje się leczeniu, oczyszcza cały kanał i go wypełnia jak to jest ?
ja sie w ogole nie znam.. on mi wyczyscil kanaly wlozyl na chyba tydzien albo dwa cos, potem poszlam wyjal znowu wyczyscil i powiedzial ze wklada mi taki opatrunek (???) ktory mozna nosic do 6 msc, a ja bede po 4 u niego wiec to bedzie ok
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 14:39   #731
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Też czytałam o tej metodzie co pisze kizdam. Miałam kiedyś leczony ząb kanalowo ale daaawno temu .
Kizdam bardzo Ci współczuję ja nie miałam takich problemów ,wzięłam przyjaciółkę na świadkowa ale gdyby nie ona to mam jeszcze też inne przyjaciółki bardzo bliskie więc nie ma problemu .
Musi być to dla Ciebie duzy kłopot jeśli nie masz takich bliskich przyjaciółek blisko siebie a jak długo znasz ta koleżankę z pracy ?
No te sny ślubne to Masakra. Potem nie mogłam zasnąć przez godzinę, bo się zastanawilam nad tym wszystkim ,żeby nic nie zapomnieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-29, 14:44   #732
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
No ja ogólnie chcę białe dekoracje (biały dywan, biały tiul zawiesić na ławkach) jeynie myślałam, żeby trochę grantu wprowadzić własnie przy ławkach i tyle, ale jak mi wyjeżdża z różem, który mi totalnie nie pasuje, no to tez trochę słabo. Jakby sam biały to jeszcze ok ale na róż się nie zgodzę, bo sama nie przepadam za tym kolorem, a już nie mówiąc, że do niebieskiego w ogóle nie pasuje









Właśnie myślę czy jutro jej nie poprosić chociaż wolałabym jakbyśmy się spotkały same, a nie przy znajomych



My planujemy sami zając się wystrojem kościoła, więc nie orientuję się w cenach







A odnośnie tego zęba, kiedyś gdzieś przeczytałam, i jakiś dentysta mi powiedział, ze tą truciznę/lekarstwo czy co tam się wkłada, to że tak się robiło kiedyś, ale teraz już się tak nie robi żę to jakaś pra stara metoda i od tego się odchodzi bo to wcale nie jest takie dobre ?? i że od razu ten ząb poddaje się leczeniu, oczyszcza cały kanał i go wypełnia jak to jest ?
To najlepiej będzie postawić na kompromis, dać białe kwiaty i do tego zielone gałązki i będzie dobrze

Książkowo nie powinno się tego robić, ale życie zmusza do różnych rzeczy. Teoretycznie znieczulam pacjenta, usuwam miazgę, oczyszczam kanał i wypełniam. Ale czasem pacjent się nie znieczula, bo jest duży stan zapalny. Wtedy można dac wkładkę przeciwzapalną na 4-5 tygodni i wrócić do tematu, jak się wyciszy. A co jeśli pacjent za niedługo leci za granicę i nie ma czasu na tyle wizyt? Wtedy ratunkiem jest dewitalizacja. Ja staram się już tego unikać przez przygody z powikłaniami. Akurat wczoraj i dzisiaj miałam 4 zęby do kanałowego i ani razu nie zatrułam, bo się boję.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 16:06   #733
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Kiedyś takie zatruwanie było chyba normalne co ? Czy mi się wydaje ? Bo częściej się słyszało o tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 16:31   #734
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86650975]U nas są śluby o 14, 15, 16 i 17. Udało nam się dogadać w kwestii dekoracji, wszystko będzie po prostu skromne i białe. W ogóle dekoratorka ma w umowie, że potrzebuje 4 godziny na wystrojenie, także...

Patka, Szo, a Wy jakie macie buty?[/QUOTE]


Ja mam takie, kupione na Zalando

Załącznik 7670385

KizdaM wiesz co ja bym juz poprosiła ta kolezanke o świadkowanie

Odebrałam suknie jest idealna

Załącznik 7670386


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 16:43   #735
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzięki za zdjęcie butów.

Gratuluję odbioru sukni - robi się poważnie
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 16:58   #736
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Suknia odebrana wow super ,gratuluję
Właśnie ja się bałam ,że coś się z nią stanie i Pani mówiła ,że może czekać do ślubu u nich ! Uffff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 17:02   #737
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka jak z wygodą tych butów? Jaki mają obcas?

Gratuluję odbioru sukni Ale super że już ja masz

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 17:48   #738
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Suknia odebrana wow super ,gratuluję
Właśnie ja się bałam ,że coś się z nią stanie i Pani mówiła ,że może czekać do ślubu u nich ! Uffff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To super propozycja

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Patka jak z wygodą tych butów? Jaki mają obcas?

Gratuluję odbioru sukni Ale super że już ja masz

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Maja 9 cm, ale są bardzo wygodne ale teraz w weekend musze trochę w nich pochodzić

Dzięki, co chwile patrzę na pokrowiec i mam ochotę go otworzyć

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86651909]Dzięki za zdjęcie butów.



Gratuluję odbioru sukni - robi się poważnie [/QUOTE]


Coraz bardziej poważnie



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 18:05   #739
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Też czytałam o tej metodzie co pisze kizdam. Miałam kiedyś leczony ząb kanalowo ale daaawno temu .
Kizdam bardzo Ci współczuję ja nie miałam takich problemów ,wzięłam przyjaciółkę na świadkowa ale gdyby nie ona to mam jeszcze też inne przyjaciółki bardzo bliskie więc nie ma problemu .
Musi być to dla Ciebie duzy kłopot jeśli nie masz takich bliskich przyjaciółek blisko siebie a jak długo znasz ta koleżankę z pracy ?
No te sny ślubne to Masakra. Potem nie mogłam zasnąć przez godzinę, bo się zastanawilam nad tym wszystkim ,żeby nic nie zapomnieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety znamy się w sumie od lipca zeszłego roku, więc krótko, ale czujmey jakbyśmy się znały całe wieki

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86651874]Ja mam takie, kupione na Zalando

Załącznik 7670385

KizdaM wiesz co ja bym juz poprosiła ta kolezanke o świadkowanie

Odebrałam suknie jest idealna

Załącznik 7670386


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]

I chyba tak zrobię jutro ją poproszę chyba ale mam stresa
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-29, 18:35   #740
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86652074]To super propozycja




Maja 9 cm, ale są bardzo wygodne ale teraz w weekend musze trochę w nich pochodzić

Dzięki, co chwile patrzę na pokrowiec i mam ochotę go otworzyć




Coraz bardziej poważnie



Wysłano przez gołębia [/QUOTE]



Ale zazdroszczę, ze juz masz suknie!

Kizda ja bym poprosiła, nawet jakbyś ja na bok wzięła i poprosiła, nie przy wszystkich. Na pewno to bedzie Was trzymać razem


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 19:00   #741
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka ja bym pewnie co chwilę zerkala do tej sukni kusiiiii
Kizdam no to kciuki może poproś ją ,żeby wcześniej przyjechała i wtedy ja zapytaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 21:54   #742
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Kizda myślę,że koleżanka bardzo się ucieszy

Patka ale super
Ja nie wiem gdzie będę trzymać suknię:p może u rodziców da radę,bo Tż non stop u mnie jest:p

W pracy coraz więcej nowych wymogów wchodzi,masakra,czasem ledwo się człowiek wyrabia ze swoją robota,a tu jeszcze coś dochodzi:/
Jedyny plus,że dzisiaj szybko zleciało, jutro przed postaram się poćwiczyć szkoda,że nie rowerek z Tżtem
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 22:11   #743
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Panny Młode 2019 cz. 7

Patka, ale super, że suknia już u Ciebie i że jest idealna

kizdaM, też gym już prosiła koleżankę, nie wiem, czy to Was zbliży, ale jeśli tak dobrze się czujecie w swoim towarzystwie, to dbajcie o tę relację i będzie super!

Carmelina, ja mam takie buty: https://www.zalando.pl/gabor-czolenk...CBrmM2g3h4dG6U

Ściskam Was serdecznie, Grażki, Belgrad może nie rzuca na kolana, ale jest ładnie, cieplutko, pysznie i czuję, że naprawdę odpoczywam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2019-03-29 o 22:13
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 22:20   #744
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szoszo baw się dobrze korzystaj z odpoczynku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 23:16   #745
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka mega zazdroszczę! Tak bardzo chciałabym już swoją zobaczyć...

KizdaM na Twoim miejscu poszlabym na kompromis, dokładnie tak jak mówi Maria

Byliśmy w USC i śmiech na sali... Oboje urodzeni w Chełmie, USC w Chełmie A gość nam mówi, że nie mają nas w systemie, mamy przyjść sroda/czwartek to już będziemy i da nam zaświadczenie.... Więc kościoła też nie zalatwilismy...

Byliśmy na pierwszych zajęciach z pierwszego tańca śmiesznie, bo to u naszego byłego wykładowcy, A mojego promotora od razu przeszedł z nami na Ty, bardzo fajna atmosfera. Piosenka wybrana, chyba była nam przeznaczona, bo od początku związku smialismy się, że jeśli będziemy brać ślub to będzie na nasz pierwszy taniec, a potem zaczęliśmy kombinować, może tą, może tą... I dziś wzięliśmy 4 piosenki ze sobą i prosilismy, żeby pomógł nam wybrać i stwierdził, że w tej nas najlepiej widzi. Przeznaczona
Będziemy tańczyć do Masters - Podróż do gwiazd nauczyliśmy się podstawowego kroku walca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 07:08   #746
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Super, że już macie piosenkę A co do USC to szkoda słów Nie rozumiem, jak może was nie być w systemie?

Tak się stresuję zapisami do fryzjera, że nie śpię od 6. Ustawiłam sobie 2 budziki i 2 alarmy z kalendarza Wczoraj tam byłam i babka powiedziała, że spokojnie jak zadzwonię dzisiaj to dostanę moja godzinę, bo jest tak dużo fryzjerów, że nie powinnam mieć problemu. Rzeczywiście fryzjerów jest bardzo dużo, więc stwierdziłam że zadzwonię zamiast jechać. Potem wybieram się z siostrą cioteczną w poszukiwaniu sukni na poprawiny, więc nie miałabym co robić ze sobą przez ponad 2 godziny. Powiedziałabym "Trzymajcie kciuki", ale pewnie nikt normalny nie zerwał się tak rano w sobotę

Edit:
Jest, udało się! Co prawda przeżyłam chwile grozy i już zaczynałam żałować, że nie pojechałam osobiście, bo ciągle było zajęte, ale na szczęście udało się dodzwonić Co najlepsze już o 8:05 była zajęta godzina 10, więc nie było opcji na 10:30 i 11:30, więc wzięłam dla druhny 11 i dla mnie 12. O ludzie, ale się jaram Jeszcze jak babka powiedziała, że zaprasza 29 czerwca, to aż mnie ciary przeszły

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2019-03-30 o 07:23
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 07:10   #747
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Meggie Fajnie,że macie piosenkę wybraną

Maria to ja jestem nienormalna i trzymam są sukniami gdzie będziesz się rozglądać ?

Nie chce mi się dzisiaj do roboty iść :/. Najchętniej bym poleżakowała w łóżku :p
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 07:12   #748
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Super, że już macie piosenkę A co do USC to szkoda słów Nie rozumiem, jak może was nie być w systemie?

Tak się stresuję zapisami do fryzjera, że nie śpię od 6. Ustawiłam sobie 2 budziki i 2 alarmy z kalendarza Wczoraj tam byłam i babka powiedziała, że spokojnie jak zadzwonię dzisiaj to dostanę moja godzinę, bo jest tak dużo fryzjerów, że nie powinnam mieć problemu. Rzeczywiście fryzjerów jest bardzo dużo, więc stwierdziłam że zadzwonię zamiast jechać. Potem wybieram się z siostrą cioteczną w poszukiwaniu sukni na poprawiny, więc nie miałabym co robić ze sobą przez ponad 2 godziny. Powiedziałabym "Trzymajcie kciuki", ale pewnie nikt normalny nie zerwał się tak rano w sobotę

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
To już mogła Cię wczoraj zapisać

meggie u nas z urzędem też problem. Przez to, że mój z innego miasta to musimy czekać 2 tyg. A przez to nie mogliśmy protokołu spisać, więc byliśmy w czarnej dupie.

Ale mamy tak super proboszcza, że jak zaszliśmy to od razu, że bez problemu, dał nam dyspense i poszły zapowiedzi, a protokół spiszemy 2 tyg przed ślubem Zaśmiał się, że oszczędzimy bo przez to pójdą tylko jedne zapowiedzi

Potem było spotkanie naszych rodziców, tak się stresowałam, a wyszło wszystko super Teściowie zaprosili moich rodziców na działkę na majówkę

Potem mieliśmy poradnię. Jeżeli któraś ma problemy lub jest z okolicy to polecam. Moja poradnia trwała 5 min I jeszcze na dodatek ja nic nie płaciłam Normalnie płaci się 50 zł.

A na koniec jeszcze zapraszaliśmy wujka TŻta i jak całą drogę mówiłam, że będziemy pół godziny, tak siedzieliśmy do 23 Było bardzo sympatycznie Jego wujek zaproponował nam swój samochód, żebyśmy nim jechali na ślub, więc to też już mamy
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 07:13   #749
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Maria super że udało Ci się zapisać
Meggi piękna piosenka
Ile płacicie za indywidualne lekcje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 07:20   #750
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej

Meggie co za ludzie pracują w tym urzędzie ale piosenka

Maria ja się przebudziłam, także były ale super, ze się udało

Noemi idziecie jak burza

Wróciliśmy wczoraj w nocy do rodzicow, a mama z rana zagłada do mnie do pokoju i chciała podejrzeć suknie, a ja oczywiście słyszę jak ktos wchodzi do pokoju i juz się obudziłam dzisiaj ide do sklepów w poszukiwaniu sukni na poprawiny


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.