Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 22:58   #721
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie się udało zamówić dosłownie rzutem na taśmę.

W Douglasie chyba jeszcze nic ze świátecznej kolekcji się nie pojawiło, więc jest szansa, że jak kolekcja wejdzie, to i set z Patentpolishami się pojawi.

A, czyli można kredkę oddać w ramach B2M, ale już za pudełka się jej nie drapnie
W tamtym roku była tam ta kolekcja normalna świąteczna i zestawy z kosmetyczkami, natomiast tej z miniaturkami produktów z tego co pamiętam nie było w ogole. Teraz tez tak może być.

edit: choć widze, że na niemieckim Douglasie chyba była, to może cos mi się pomylio.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2015-11-09 o 23:00
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 06:29   #722
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam Was zapytać o Lip Conditioner. Wiem, że niektóre z Was go mają i są super zadowolone. Mam jednak pytanie - czy on nadaje się do nakładania na noc, czy to jest raczej balsam do dziennego noszenia? A jeśli tylko do dziennego, to co byście poleciły, żeby sobie aplikować na noc (nie musi być MACowe). Z góry dzięki.
Ja, podobnie jak OlaM, polecam bardzo bardzo balsam Clarinsa w niebieskiej tubce - u mnie on się sprawdza najlepiej i od kilku lat nie znalazłam niczego lepszego. I na dzień, i na noc - w moim przypadku problemy z ustami znikają przy używaniu go.
MACowy Lip Conditioner też uwielbiam i zawsze lubię go mieć, ale bardziej na zasadzie nakładania na początku robienia makijażu na usta - wtedy jak dojdę już do nakładania szminki, usta są nawilżone i wygładzone, super w ten sposób działa. Ale pod samą szminkę bym go nie dawała, bardziej Prep + Prime Lip, który służy jako baza. Lip Conditioner bazą nie jest, on po prostu wygładzi i nawilży usta.

Możesz też ew. spróbować balsamu z masłem kakaowym z Body Shopu, tego w sztyfcie. Tak jak wręcz gardzę ich masełkami do ust, tak ten balsam (polecany przez Paulę Begoun, a czasem się jednak tym sugeruję) naprawdę się u mnie sprawdził. Również i na dzień, i na noc. To taka tańsza opcja jakby co

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki - właśnie w ten sposób kupiłam pierwszego Patentpolisha - Make Me Proud. Nosi się bosko, bardzo przyjemny produkt i nawet dość trwały jak na taką formułę! Jestem na tak!

My chyba się wybredne zrobiłyśmy czy jak ...

Byłam, macałam. Wzięłam zgodnie z planem trzy cienie i szminkę AFU. Do tego jednak różowy lip bag. No i tego patenta. I jeszcze drobiazg na rozdanie
Też uwielbiam Make Me Proud i cieszę się, że zrobiłam jego zapas, na 100% się nie zmarnuje Po prostu idealny neutralny dzienniak, który jeszcze komfortowo się nosi, no cudo

To szminka z Lip Baga jednak nie za chłodna dla Ciebie? Super! To jest bardzo ciekawy kolor, więc fajnie, że wzięłaś

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ten balsam, o który mi chodzi, jest bezbarwny
https://www.douglas.pl/douglas/Pielę...eRef=j5k9-9W8m
Patentpolishe mnie poczátkowo nie interesowały, bo znudziła mi się forma szminki w kredce, ale jak już spróbowałam, to stwierdzam, że MAC w tym zakresie naprawdę się popisał.
Na pewno sprawdzę polecany przez Ciebie odcień

W sumie racja - może i pojemność mniejsza, ale za to można wypróbować więcej odcieni. Ja nawet tak wolę

Życzę wygranej w jakiejś loterii


Będę czekać na wieści w sprawie pędzla

Fearless to taki chłodny, dość jasny róż, ale mniej siny niż Patentpink. Ja mam dość mocno wybarwione usta, a Fearless na nich nie znika, jest widoczny.

Tzn. kredki można odbierać za pudełka jak zwykłe szminki?
Ja miałam identycznie z Patentpolishami Na początku zero zainteresowania, przesyt kredkowy, potem pierwsze testy i "nieśmiałe" próby No a teraz może nie popłynęłam jakoś, bo mam tylko 2 kredki, ale jednak naprawdę przekonałam się do tej formuły i na 100% wezmę jeszcze jakiś kolor.

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-11-10 o 06:31
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:29   #723
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ten balsam, o który mi chodzi, jest bezbarwny
https://www.douglas.pl/douglas/Pielę...eRef=j5k9-9W8m
Patentpolishe mnie poczátkowo nie interesowały, bo znudziła mi się forma szminki w kredce, ale jak już spróbowałam, to stwierdzam, że MAC w tym zakresie naprawdę się popisał.
Na pewno sprawdzę polecany przez Ciebie odcień

W sumie racja - może i pojemność mniejsza, ale za to można wypróbować więcej odcieni. Ja nawet tak wolę

Życzę wygranej w jakiejś loterii

Tzn. kredki można odbierać za pudełka jak zwykłe szminki?
Wiedziałam, że to o ten chodzi, ale już mam Lip Conditionera, zobaczymy, co wyniknie z naszej znajomości
Sprawdź koniecznie Hopelessly Devoted i daj znać, co o nim sądzisz, ja go chcę baaardzo
W loterii nie musze wygrać, chociaż fajnie by było. Jednak byłoby lepiej, gdyby w końcu udało mi się lepszą pracę znaleźć, wtedy będę usatysfakcjonowana, wygrana na loterii aż tak nie jest mi potrzebna do szczęścia, mile widziana, ale nie niezbędna

Kredek nie można odbierać na B2M, można je tylko oddać puste i dostać za nie pomadę

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja, podobnie jak OlaM, polecam bardzo bardzo balsam Clarinsa w niebieskiej tubce - u mnie on się sprawdza najlepiej i od kilku lat nie znalazłam niczego lepszego. I na dzień, i na noc - w moim przypadku problemy z ustami znikają przy używaniu go.
MACowy Lip Conditioner też uwielbiam i zawsze lubię go mieć, ale bardziej na zasadzie nakładania na początku robienia makijażu na usta - wtedy jak dojdę już do nakładania szminki, usta są nawilżone i wygładzone, super w ten sposób działa. Ale pod samą szminkę bym go nie dawała, bardziej Prep + Prime Lip, który służy jako baza. Lip Conditioner bazą nie jest, on po prostu wygładzi i nawilży usta.

Możesz też ew. spróbować balsamu z masłem kakaowym z Body Shopu, tego w sztyfcie. Tak jak wręcz gardzę ich masełkami do ust, tak ten balsam (polecany przez Paulę Begoun, a czasem się jednak tym sugeruję) naprawdę się u mnie sprawdził. Również i na dzień, i na noc. To taka tańsza opcja jakby co

Ja miałam identycznie z Patentpolishami Na początku zero zainteresowania, przesyt kredkowy, potem pierwsze testy i "nieśmiałe" próby No a teraz może nie popłynęłam jakoś, bo mam tylko 2 kredki, ale jednak naprawdę przekonałam się do tej formuły i na 100% wezmę jeszcze jakiś kolor.
Już mam swojego Lip Conditionera i będę używać tak, jak mówisz, że w czasie nakładania makijażu zupełnie na początku Lip Conditioner na usta i jak dojdę do etapu pomadkowego, to już będzie klawo Na noc też mi był potrzebny No i kupiłam Lightful C, mój obecny tonik jest już na ostatnich nogach, także myślę, że do końca miesiąca zacznę Maczkowy
TBS nie lubię, ich produkty są mocno średnie i nie warte kasy jak dla mnie, ale będę miała na uwadze to, co napisałaś

U mnie z kredkami Patentpolish było tak, że jak wypróbowałam jedną, to wiedziałam, że muszę i chcę je mieć. Potem wybrałam kolory, skończyło się na wybraniu 5, ale jeszcze żadnego nie kupiłam, bo głównie kupowałam pomadki. Może jak zbiorę jeszcze trochę kasy, to kupię sobie Flat Out Fabulous i do tego dwie kredki, te co najbardziej chcę A potem pozostałe z czasem przygarnę
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 12:03   #724
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
W Dougu mogą jeszcze mieć, bo go niedawno tam widziałam.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Sprawdzałam juz wczoraj i niestety juz nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 12:54   #725
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Karen dodała już swatche LE Dark Desires Ciekawią mnie Well Eye Shadows jako linery, reszta tak sobie...
Są też swatche linerów w pisaku Fluidline Pens, granat mnie szczególnie interesuje

Dziś noszę D for Danger
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 13:02   #726
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Karen dodała już swatche LE Dark Desires Ciekawią mnie Well Eye Shadows jako linery, reszta tak sobie...
Są też swatche linerów w pisaku Fluidline Pens, granat mnie szczególnie interesuje
Oglądałam juz dzisiaj je i tylko linery mnie zaciekawiły
Czemu te cienie takie ciemne wszystkie??? Jestem tylko ciekawa na zywo ich struktury.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 14:07   #727
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Strasznie mi sie ta limitka podoba - ze zdjęć w necie szczególnie
cień:
Switch Me On- Dark navy
szminka:
Ring My Bell Pale cool neutral (Glaze)
kredki:
Mystery Intense black with green pearl
Raven Intense black with red pearl

Oby była stacjonarnie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 14:12   #728
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
kredki:
Mystery Intense black with green pearl
Raven Intense black with red pearl
Mystery, Raven i Orpheus mam z porzepdnich limitek i uwielbiam je, sa piekne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 17:40   #729
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny, miałam tutaj dać znać czy udało mi się w końcu znaleźć Ovala. Otóż melduję ,że ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu pędzel okazał się dostępny w Galerii Katowickiej- dzięki Corii za podopowiedź i pomoc!
Dla zainteresowanych- gdy dzwoniiłam tam rano, mieli na stanie jeszcze jeden pędzel

Przy okazji zapytałam o Patentpolishe. Okazało się, że mają taką samą sytuację jak salon w Poznaniu: planowane było, że dostaną, ale nic z tego.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 17:41   #730
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oglądałam juz dzisiaj je i tylko linery mnie zaciekawiły
Czemu te cienie takie ciemne wszystkie??? Jestem tylko ciekawa na zywo ich struktury.
Ciemne linery najlepiej się u mnie sprawdzają , ale przygarnęłabym na pewno jakieś ładne jasne złoto
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 17:48   #731
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mystery, Raven i Orpheus mam z porzepdnich limitek i uwielbiam je, sa piekne
Zgadzam sie, też je mam i bardzo mi odpowiadają, choc Raven podoba mi sie najmniej z nich.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 19:49   #732
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam tutaj dać znać czy udało mi się w końcu znaleźć Ovala. Otóż melduję ,że ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu pędzel okazał się dostępny w Galerii Katowickiej- dzięki Corii za podopowiedź i pomoc!
Dla zainteresowanych- gdy dzwoniiłam tam rano, mieli na stanie jeszcze jeden pędzel

Przy okazji zapytałam o Patentpolishe. Okazało się, że mają taką samą sytuację jak salon w Poznaniu: planowane było, że dostaną, ale nic z tego.
W PL nie jest tak, że ten różowy zestaw kredek jest tylko online exclusive? U mnie w innych sklepach online wyszedł tylko ten nude, w MACowych salonach też był tylko nude, tylko na oficjalnej stronce można kupić różowy, więc myślałam, że w każdym kraju tak zrobili.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 19:52   #733
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam tutaj dać znać czy udało mi się w końcu znaleźć Ovala. Otóż melduję ,że ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu pędzel okazał się dostępny w Galerii Katowickiej- dzięki Corii za podopowiedź i pomoc!
Dla zainteresowanych- gdy dzwoniiłam tam rano, mieli na stanie jeszcze jeden pędzel

Przy okazji zapytałam o Patentpolishe. Okazało się, że mają taką samą sytuację jak salon w Poznaniu: planowane było, że dostaną, ale nic z tego.
Super, cieszę się, że Ci się udało
Ja poczekam, aż pojawi się we Wrocku lub online, wtedy nabędę . Ostatnio kupiłam 196 do podkładu, ale szczerze mówiąc póki co aktualnie i tak sięgam głównie po jajo BB, bo nim najlepiej aplikuje mi się podkład MJ Remarcable, którego teraz używam.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 19:59   #734
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ciemne linery najlepiej się u mnie sprawdzają , ale przygarnęłabym na pewno jakieś ładne jasne złoto
Nie nie, ze linery ciemne to super, ja sie pytalam retorycznie czemu te nowe cienie z Desire takie bure i brzydkie ciekawe co to za formula w ogóle

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam tutaj dać znać czy udało mi się w końcu znaleźć Ovala. Otóż melduję ,że ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu pędzel okazał się dostępny w Galerii Katowickiej- dzięki Corii za podopowiedź i pomoc!
Dla zainteresowanych- gdy dzwoniiłam tam rano, mieli na stanie jeszcze jeden pędzel
Pędzleluś leci już do Ciebie

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, też je mam i bardzo mi odpowiadają, choc Raven podoba mi sie najmniej z nich.
U mnie na poczatku była wielka love do wszytskich 3, potem po jakims czasie cos mi odbiło i chciałam je zbyc, bo przestały mi sie podobac ale to chwile tylko trwalo i teraz znowu je wielbie

Jeszcze Strong Willed lubie, szkoda tylko, ze ona mi podeschła a te 3 w/w nic sie z nimi nie dzieje złego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 20:58   #735
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Super, cieszę się, że Ci się udało
Ja poczekam, aż pojawi się we Wrocku lub online, wtedy nabędę . Ostatnio kupiłam 196 do podkładu, ale szczerze mówiąc póki co aktualnie i tak sięgam głównie po jajo BB, bo nim najlepiej aplikuje mi się podkład MJ Remarcable, którego teraz używam.
No i ja się cieszę, bo już myślałam, że to jest "mission impossible" Pewnie w reszcie salonów Ovale w końcu też się pojawią i będziesz mogła go sobie dokupić.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Pędzleluś leci już do Ciebie [COLOR="Silver"]


---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
W PL nie jest tak, że ten różowy zestaw kredek jest tylko online exclusive? U mnie w innych sklepach online wyszedł tylko ten nude, w MACowych salonach też był tylko nude, tylko na oficjalnej stronce można kupić różowy, więc myślałam, że w każdym kraju tak zrobili.
No właśnie tajemnicza sprawa, bo też mi się obiło o uszy, ze one miały być dostępne tylko onlie. Tymczasem w salonach stacjonarnych do których dzwoniłam twierdzili, ze mieli w rozpisce, że je dostaną, a tymczasem....
Cała nadzieja w Dougu
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 21:12   #736
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie nie, ze linery ciemne to super, ja sie pytalam retorycznie czemu te nowe cienie z Desire takie bure i brzydkie ciekawe co to za formula w ogóle
W końcu to Dark Desires Jak się te linery sprawdzą, to może rozszerzą gamę kolorystyczną

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam tutaj dać znać czy udało mi się w końcu znaleźć Ovala. Otóż melduję ,że ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu pędzel okazał się dostępny w Galerii Katowickiej- dzięki Corii za podopowiedź i pomoc!
Dla zainteresowanych- gdy dzwoniiłam tam rano, mieli na stanie jeszcze jeden pędzel

To on aż taki dobry jest? 196 mi odpowiada do większości podkładów (oprócz Nourishinga). Oval to dla mnie bardziej bajer, ale nie wykluczam w przyszłości, chociaż bardziej mnie kusi ten nowy The Face III MJ, który Corii chwali
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 21:18   #737
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
W końcu to Dark Desires Jak się te linery sprawdzą, to może rozszerzą gamę kolorystyczną
Niby tak, ale mogli ładniejsze zrobić, c'nie?

No, jak wyjda to nie omieszkam ich zmacać i przetestować

Jeszcze w tym miesiacu planuję kupno pedzelusia 133 A do tego pigment Blue Brown, bo dzisiaj uzylam pierwszy raz od chyba paru lat znowu i zachciało mi sie go, a ze z odsypki resztka nedzna została, to chciałam zgarnac ten malutki - trevelowej pojemnosci i moze Vanille tez, bo tez resztke mam.
A dzisiaj póki co w koncu przytargałam kolejny Lip Conditioner - w sumie juz nie pamietam, który z kolei

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To on aż taki dobry jest? 196 mi odpowiada do większości podkładów (oprócz Nourishinga). Oval to dla mnie bardziej bajer, ale nie wykluczam w przyszłości, chociaż bardziej mnie kusi ten nowy The Face III MJ, który Corii chwali
Jest dobry, ale niestety do The Face III nei dorasta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 21:25   #738
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
No właśnie tajemnicza sprawa, bo też mi się obiło o uszy, ze one miały być dostępne tylko onlie. Tymczasem w salonach stacjonarnych do których dzwoniłam twierdzili, ze mieli w rozpisce, że je dostaną, a tymczasem....
Cała nadzieja w Dougu
U mnie jest tak, że nude jest wszędzie, online i stacjonarnie i w tych innych sklepach, takich jak Debenhams. Z kolei pink miał być tylko i wyłącznie online exclusive, więc tylko na stronce oficjalnej MACa jest, a w innych sklepach i w salonach go nie było i nie będzie.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 21:42   #739
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Też uwielbiam Make Me Proud i cieszę się, że zrobiłam jego zapas, na 100% się nie zmarnuje Po prostu idealny neutralny dzienniak, który jeszcze komfortowo się nosi, no cudo

To szminka z Lip Baga jednak nie za chłodna dla Ciebie? Super! To jest bardzo ciekawy kolor, więc fajnie, że wzięłaś



Ja miałam identycznie z Patentpolishami Na początku zero zainteresowania, przesyt kredkowy, potem pierwsze testy i "nieśmiałe" próby No a teraz może nie popłynęłam jakoś, bo mam tylko 2 kredki, ale jednak naprawdę przekonałam się do tej formuły i na 100% wezmę jeszcze jakiś kolor.
To prawda co piszesz o MMP. Bardzo twarzowy, choć prawie niewidoczny u mnie. Podoba mi się rodzaj połysku jaki robi na ustach.

No właśnie nie jest za zimna ta szmina nie wiem jak to możliwe, ale jest akurat. A jeszcze jak sobie ząbki lekko wybielę (złe nie są ale zawsze może być lepiej) to będzie perfect!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mystery, Raven i Orpheus mam z porzepdnich limitek i uwielbiam je, sa piekne
właśnie kusi mnie Raven i Orpheus tylko z tej kolekcji. ;D
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 21:49   #740
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Karen dodała już swatche LE Dark Desires Ciekawią mnie Well Eye Shadows jako linery, reszta tak sobie...
Są też swatche linerów w pisaku Fluidline Pens, granat mnie szczególnie interesuje

Dziś noszę D for Danger
Pisaki zapowiadają się ciekawie. Kryśka też wrzuciła zdjęcia szminek http://www.temptalia.com/mac-dark-de...hotos-swatches
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 22:21   #741
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niby tak, ale mogli ładniejsze zrobić, c'nie?

No, jak wyjda to nie omieszkam ich zmacać i przetestować

Jeszcze w tym miesiacu planuję kupno pedzelusia 133 A do tego pigment Blue Brown, bo dzisiaj uzylam pierwszy raz od chyba paru lat znowu i zachciało mi sie go, a ze z odsypki resztka nedzna została, to chciałam zgarnac ten malutki - trevelowej pojemnosci i moze Vanille tez, bo tez resztke mam.
A dzisiaj póki co w koncu przytargałam kolejny Lip Conditioner - w sumie juz nie pamietam, który z kolei

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Jest dobry, ale niestety do The Face III nei dorasta
Ano, mogli zrobić coś ciekawszego, ale mnie i tak się podoba granatowy liner W ciemno na pewno nie kupię, o trochę się obawiam o trwałość takich pisaczków...

Ja za to myślę o 138 albo podobnym z Zoevy. Czuję, że dobrze by mi się nim nakładało kulki albo bronzer

Lubię te małe pigmenty. Mam Vanillę i Old Gold. Chciałabym jeszcze jakiś, polecasz coś? Tylko Blue Brown odpada, bo już go testowałam w Macu i wyglądałam jak ofiara przemocy. Nawet Macówka mi go odradzała

Mam nadzieję, że capnę po świętach Mareczkowy pedzel Już mam dość nakładania Nourishinga palcami.
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Pisaki zapowiadają się ciekawie. Kryśka też wrzuciła zdjęcia szminek http://www.temptalia.com/mac-dark-de...hotos-swatches
U Krysi spodobała mi się Ring My Bell, bo tak eterycznie wygląda. Wyobrażam ją sobie z mocnym okiem
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 22:27   #742
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Lubię te małe pigmenty. Mam Vanillę i Old Gold. Chciałabym jeszcze jakiś, polecasz coś? Tylko Blue Brown odpada, bo już go testowałam w Macu i wyglądałam jak ofiara przemocy. Nawet Macówka mi go odradzała
Moze jasny fiolet? Jesli lubisz takowe. Nie pamietam, co tam jeszcze mieli w tej pojemnosci, hmm..
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 22:32   #743
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moze jasny fiolet? Jesli lubisz takowe. Nie pamietam, co tam jeszcze mieli w tej pojemnosci, hmm..
Patrzę właśnie na stronę USA i przypomniało mi się, że chciałabym Naked

Z miniatur są jeszcze Melon, Kitschmas, Violet, Rose, Old Gold, Vanilla i Blue Brown.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 07:55   #744
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
To prawda co piszesz o MMP. Bardzo twarzowy, choć prawie niewidoczny u mnie. Podoba mi się rodzaj połysku jaki robi na ustach.

No właśnie nie jest za zimna ta szmina nie wiem jak to możliwe, ale jest akurat. A jeszcze jak sobie ząbki lekko wybielę (złe nie są ale zawsze może być lepiej) to będzie perfect!
U mnie go widać, bo jednak mam jasne usta i karnację, ale i tak jest to typowy dzienniak. Natomiast ma jakąś nutę, która doskonale zgrywa się z moją "kolorystyką", bardzo ożywia mi twarz, dlatego go tak lubię

Cieszę się, że z Goodbye Kiss wypaliło - mam nadzieję kiedyś zobaczyć Twoje zdjęcie w niej na blogu
A tak na marginesie - czym wybielasz zęby? Bo też bym się za to wzięła, choć ostatnio miałam dziwną przygodę z paskami Crest - jakieś 1,5 roku pięknie wybieliły mi zęby, a jak powtórzyłam kurację, to efekt był praktycznie zerowy Nie wiem, czy za drugim razem może się tak zacząć dziać, czy po prostu za drugim razem trafiłam na podróbę na allegro
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:33   #745
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Patrzę właśnie na stronę USA i przypomniało mi się, że chciałabym Naked

Z miniatur są jeszcze Melon, Kitschmas, Violet, Rose, Old Gold, Vanilla i Blue Brown.
To Naked polecam Melon jest obłędny jak ktos lubi takie kolory oczywiście
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:48   #746
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Obejrzałam zdjęcia kredek na necie i inaczej sobie wyobrażałam Raven także jedna kredka mniej z chciej listy o ile na zywo mnie nie zachwyci
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:54   #747
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Obejrzałam zdjęcia kredek na necie i inaczej sobie wyobrażałam Raven także jedna kredka mniej z chciej listy o ile na zywo mnie nie zachwyci
Niestety, te kredki tzreba na zywo zmacac, bo inaczej zdjecie, inaczej real - sama sie o tym przekonałam kiedys
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 10:24   #748
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ano, mogli zrobić coś ciekawszego, ale mnie i tak się podoba granatowy liner W ciemno na pewno nie kupię, o trochę się obawiam o trwałość takich pisaczków...

Ja za to myślę o 138 albo podobnym z Zoevy. Czuję, że dobrze by mi się nim nakładało kulki albo bronzer

Lubię te małe pigmenty. Mam Vanillę i Old Gold. Chciałabym jeszcze jakiś, polecasz coś? Tylko Blue Brown odpada, bo już go testowałam w Macu i wyglądałam jak ofiara przemocy. Nawet Macówka mi go odradzała

Mam nadzieję, że capnę po świętach Mareczkowy pedzel Już mam dość nakładania Nourishinga palcami.

U Krysi spodobała mi się Ring My Bell, bo tak eterycznie wygląda. Wyobrażam ją sobie z mocnym okiem
Fajna
Cori, mam pytanie o podkład prolongwear nc15/nw15 czy wypada tak samo jak waterweight nc15/nw15?? czy któryś z nich jest może ciemniejszy?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 10:39   #749
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Fajna
Cori, mam pytanie o podkład prolongwear nc15/nw15 czy wypada tak samo jak waterweight nc15/nw15?? czy któryś z nich jest może ciemniejszy?
Nie, każdy macowy wypada nieco inaczej, ale spojrzałam przed chwila i Pro Long NW 15 wydaje sie byc we flakonie deczko ciemniejszy niz WW NC15,ale za to na twarzy jasniej wyglada PLW.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 10:43   #750
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, każdy macowy wypada nieco inaczej, ale spojrzałam przed chwila i Pro Long NW 15 wydaje sie byc we flakonie deczko ciemniejszy niz WW NC15,ale za to na twarzy jasniej wyglada PLW.
waterweight nc15 jest ciut za jasny dla mnie, ostatnio jak nałożyłam go solo, to padały pytania, czy dobrze się czuje, bo wyglądam jakoś blado. Dzięki w takim razie będę celowała w nc20.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.