Ziaja Pro? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-24, 11:47   #751
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Ziaja Pro?

dziewczyny, a gdzie mozna kupic te kosmetyki w warszawie?? chodzi mi o sklep gdzie nie trzeba byc kosmetyczka
lolili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 11:55   #752
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Ziaja Pro?

chyba tylko allegro
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 13:30   #753
Aghul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Ziaja Pro?

Witam,

Ja już od dawna mam kilka kosmetyków Ziaja PRO , kupiłam chyba z rok temu i mówiąc szczerze mam mieszane uczucia.
Do dziś codziennie używam toniku odświeżającego bezalkoholowego - bardzo przyzwoity tonik, nie ściąga mojej skłonnej do przesuszeń skóry, stosunek ceny do pojemności wypada bardzo korzystnie (po roku używania została mi jeszcze 1/3).
Żel oczyszczający do twarzy nie zachwycił mnie, mam cerę mieszaną w kierunku suchej i ten żel okazał się zbyt agresywny, miałam po nim ściągniętą skórę. Stoi do dziś w łazience, ostatnio chciałam go użyć, to okazało się, że strasznie zasechł i jakby zgęstniał, aż się pompka zapchała.
Krem antybakteryjny też zupełnie nie dla mnie, ale to moja wina, że źle dobrałam kosmetyk do cery - nie mogę używać kosmetyków antybakteryjnych, bo mnie wysuszają. Do dziś zastanawiam się, co się stało z tym kremem, bo stał pół roku na umywalce, ja użyłam go może kilka razy i po jakimś czasie nie było go w pojemniku o_O Albo mój mąż zużył (ale on się nie przyznaje) albo krem wyparował (??)..
Mam też maskę uspokajającą i jej użyłam kilka razy i rzuciłam "w kąt" - nie powaliła mnie niestety. Nawilża skórę, ale twarz wygląda po niej niezbyt świeżo, jest taka tłusta i "rozklapciana" :p Brak jej świeżości, blasku... Spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu, zwłaszcza że to kosmetyk gabinetowy. Zdecydowanie wolę gabinetowe maski Bielendy.
Ostatnio zakupiłam też serum rozjaśniające Ziaja PRO, i tu mam poważne wątpliwości, czy powinnam to stosować i czy robię to dobrze. Kupiłam je, co by powalczyć z przebarwieniami na twarzy (ciemniejszy pigment reagujący na słońce). Czy może ktoś wie, czy to serum zawiera kwasy? Bo nie wiem, czy używając go powinnam smarować się filtrami? Obawiam się, że zamiast sobie pomóc tym serum, mogę zaszkodzić..
Aghul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 11:58   #754
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Ziaja Pro?

Jeśli chodzi o poznań to na ul .Sikorskiego chyba był sklep w przyszłym tygodniu jade zobaczyć czy jest tam Ziaja Pro nadal
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 13:46   #755
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Ziaja Pro?

Ziaja Pro na pewno tam jest ale zwykły śmiertelnik tam jej nie kupi, trzeba być kosmetyczką albo przynajmniej studentką kosmetologii.
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:15   #756
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Ziaja Pro?

oj tak, kupienie ziaji pro w sklepie firmowym ziaji jest nie mozliwe gdy sie nie ma nic wspolnego z kosmetologią.
kiedys musialam kupowac na allegro ale teraz studiuje kosmetologie i jest o wiele lepiej i łatwiej
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 16:44   #757
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Ziaja Pro?

zgadza się jestem po kosmetyce więc nie mam z tym problemu

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Aghul Pokaż wiadomość
Witam,

Ja już od dawna mam kilka kosmetyków Ziaja PRO , kupiłam chyba z rok temu i mówiąc szczerze mam mieszane uczucia.
Do dziś codziennie używam toniku odświeżającego bezalkoholowego - bardzo przyzwoity tonik, nie ściąga mojej skłonnej do przesuszeń skóry, stosunek ceny do pojemności wypada bardzo korzystnie (po roku używania została mi jeszcze 1/3).
Żel oczyszczający do twarzy nie zachwycił mnie, mam cerę mieszaną w kierunku suchej i ten żel okazał się zbyt agresywny, miałam po nim ściągniętą skórę. Stoi do dziś w łazience, ostatnio chciałam go użyć, to okazało się, że strasznie zasechł i jakby zgęstniał, aż się pompka zapchała.
Krem antybakteryjny też zupełnie nie dla mnie, ale to moja wina, że źle dobrałam kosmetyk do cery - nie mogę używać kosmetyków antybakteryjnych, bo mnie wysuszają. Do dziś zastanawiam się, co się stało z tym kremem, bo stał pół roku na umywalce, ja użyłam go może kilka razy i po jakimś czasie nie było go w pojemniku o_O Albo mój mąż zużył (ale on się nie przyznaje) albo krem wyparował (??)..
Mam też maskę uspokajającą i jej użyłam kilka razy i rzuciłam "w kąt" - nie powaliła mnie niestety. Nawilża skórę, ale twarz wygląda po niej niezbyt świeżo, jest taka tłusta i "rozklapciana" :p Brak jej świeżości, blasku... Spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu, zwłaszcza że to kosmetyk gabinetowy. Zdecydowanie wolę gabinetowe maski Bielendy.
Ostatnio zakupiłam też serum rozjaśniające Ziaja PRO, i tu mam poważne wątpliwości, czy powinnam to stosować i czy robię to dobrze. Kupiłam je, co by powalczyć z przebarwieniami na twarzy (ciemniejszy pigment reagujący na słońce). Czy może ktoś wie, czy to serum zawiera kwasy? Bo nie wiem, czy używając go powinnam smarować się filtrami? Obawiam się, że zamiast sobie pomóc tym serum, mogę zaszkodzić..
Niestety nie znam tego kosmetyku ,aczkolwiek mogę Ci powiedzieć że krem z filtrem powinno się stosować cały rok tym bardziej jeśli walczysz z przebarwieniami posłonecznymi .
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 09:30   #758
blondessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Ziaja Pro?

Cześć dziewczyny
Widzę, że nie można proponować tutaj ofert sprzedaży, tak więc jestem zmuszona edytować posta

Na kosmetykach Ziaji Pro się trochę zawiodłam (seria zielona do cery mieszanej i tłustej). Jeszcze krem normalizujący i maseczka dają radę, jednak wydaje mi się, że cała reszta zestawu zamiast poprawić moją cerę, dodatkowo ją pogorszyła. Teraz mam cerę przesuszoną, która po paru godzinach zaczyna się miejscowo tłuścić bardziej niż wcześniej. Dodatkowo czuję się na twarzy taka...szara i bez koloru. To chyba jednak nie są kosmetyki dla mnie. Czas niestety odstawic na półkę

Ps. dzięki telbuh.

Edytowane przez blondessa
Czas edycji: 2010-11-21 o 10:24
blondessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:03   #759
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez blondessa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Sprzedaż na Wizażu jest zabroniona. Jak nie chcesz bana od Moda to lepiej edytuj tego posta....
__________________
http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez telbuh
Czas edycji: 2010-11-24 o 22:54
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:59   #760
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Ziaja Pro?

Witam
poszukuję kogoś z papierami kosmetyczki... bardzo chcę kupić 3 produkty z serii ziaja pro w ich stacjonarnym sklepie w warszawie (bo wtedy nie płacę za wysyłkę), ale niestety bez papierów nie chcą sprzedać jeśli któraś z Was już coś od nich brała np. zamawiała przez neta i ma u nich konto i mogłaby mi zamówić 3 produkty, z odbiorem osobistym, to zapraszam na priv...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 22:16   #761
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
Witam
poszukuję kogoś z papierami kosmetyczki... bardzo chcę kupić 3 produkty z serii ziaja pro w ich stacjonarnym sklepie w warszawie (bo wtedy nie płacę za wysyłkę), ale niestety bez papierów nie chcą sprzedać jeśli któraś z Was już coś od nich brała np. zamawiała przez neta i ma u nich konto i mogłaby mi zamówić 3 produkty, z odbiorem osobistym, to zapraszam na priv...
a na allegro nie chcesz kupić?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 10:51   #762
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Ziaja Pro?

na allegro ceny większe no i dochodzą koszta przesyłki
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 11:02   #763
Anetek89
Przyczajenie
 
Avatar Anetek89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: Ziaja Pro?

hej postanowiłam odświeżyć wątek po przeczytaniu całego tematu. Zachęciłyście mnie swoimi opiniami do kupna maski ściągającej+mikro oraz peelingu mocnego, ale mam problem bo chciałabym kupic kosmetyki w sklepie firmowym w warszawie jednak nie jestem kosmetyczką. Czy któraś z was która nią jest lub jest po szkole kosmetycznej mogłaby mi zamówić kosmetyki, a ja odebrałabym sobie je w sklepie?
Anetek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 09:37   #764
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Ziaja Pro?

mam pytanko

Czy maska oczyszczajaca z zielona glinka + mikrodermabrazja moze byc stosowana w trakcie ciąży?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 16:54   #765
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Ziaja Pro?

Hej,
mam nadzieje, ze watek nie upadl, bo nikt nie odpowie na moje pytanie.
Moim (wiecznym) problemem sa zaskorniki i gratis moja cera dostaje tez wypryskow. Az sie moja skora zaskornikowa prosi o jakis dobry peeling.
A na ziai pro - na masce napisane jest bez widocznych zmian trądzikowych. Pewnie to samo tyczy sie peelingu.

Uzywal ktos w takiej sytuacji tzn. majac wypryski tego produktu ?
Czy nie ma sensu, bo moge pogorszy jeszcze stan skory ?


Prosze o odpowiedz

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2011-11-01 o 16:56
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 17:43   #766
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Ziaja Pro?

Ja mam ziaję pro - zielona glinka + mikrodermabrazja i peeling bardzo mocny i mimo że też mam czasem wysyp to stosuje oby dwie rzeczy. Jak się ma pryszcze to polecają peelingi enzymatyczne ale ja ich nie lubię bo u mnie nic nie zdziałały. Po masce mam tak że najpierw skóra jest piękna a wieczorem zdarza się że coś wyskoczy, ale ogólnie jest ok.
Anetek89 ja sobie zamówiłam ww. produkty w sklepie w Krk i spokojnie odebrałam kosmetyki osobiście a kosmetyczką nie jestem. Ten sam sklep prowadzi sprzedaż na All ale tu musisz liczyć się z kosztami przesyłki. Jeśli chodzi o sklepy stacjonarne to ja bym się zbytnio nie przejmowała tymi obostrzeniami - no chyba że chcesz kupić stricte profesjonalne - gabinetowe kosmetyki z kwasami albo co
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 20:19   #767
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Ziaja Pro?

Ktoś używał eksfoliatora?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:03   #768
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ziaja Pro?

We Wrocławiu zostały otwarte dwa sklepy tylko z produktami Ziaja i jest między innymi możliwość zakupienia tam Ziaja Pro. Jest to seria sklepów "Ziaja dla Ciebie" - adresy wszystkich sklepów są na oficjalnej stronie producenta Ziaja
We Wrocławiu na ul.Skargi i ul.Pomorskiej
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 12:58   #769
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Ziaja Pro?

Cześć poszukuję Wizażanki, która ma w swoim mieście sklep firmowy Ziai i mogłaby zakupić dla mnie parę rzeczy. W sklepach internetowych ceny są o wiel wyższe, a konta na allgero nie posiadam. Swego czasu mogłam nabyć Ziaję Pro w jednej z aptek, ale od pewnego czasu nie jest to już możliwe byłabym bardzo wdzięczna
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 13:29   #770
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Cześć poszukuję Wizażanki, która ma w swoim mieście sklep firmowy Ziai i mogłaby zakupić dla mnie parę rzeczy. W sklepach internetowych ceny są o wiel wyższe, a konta na allgero nie posiadam. Swego czasu mogłam nabyć Ziaję Pro w jednej z aptek, ale od pewnego czasu nie jest to już możliwe byłabym bardzo wdzięczna
Myślę, że mogłabym się dla Ciebie przejść do sklepu firmowego Dużo potrzebujesz kosmetyków?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 13:49   #771
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Myślę, że mogłabym się dla Ciebie przejść do sklepu firmowego Dużo potrzebujesz kosmetyków?
hej, ogólnie to interesują mnie 4 rzeczy. Dwie to pewniaki, skończyły mi się niedawno i gdybym wiedziała, że we Wrocławiu jest taki fajny sklep, to pewnie podreptałabym tam, ponieważ spędziłam niedawno trochę czasu w tym mieście ale nie wiedziałam..
są to:
- maska uspokajająca
- maska algowa złuszczająca
-peeling bardzo mocny (cera tłusta i mieszana)
- maska oczyszczająca z g. zieloną plus mikrodermabrazja


to są te dwa pewniaki. te dwie pierwsze chciałabym wypróbować. proszę napisz co uważasz! szczerze proszę, bo może za ciężkie to wszystkie, za duży kłopot. naprawdę, bo ja nie chcę nikogo zbytnio wykorzystać

zanim tu napisałam to przeszukałam wszystkie opcje w łodzi, sklepy internetowe, ale przesyłki i ceny bywają okrutnie zawyżone. panie w salonie też nie chciały dla mnie zamówić, ze strony ziai zero odzewu.
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 14:03   #772
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ziaja Pro?

Myślę, że nie powinien to być żaden większy kłopot Jeszcze nic nie kupowałam w sklepie Ziaja więc mam jedynie nadzieję, że sprzedaliby mi wszystkie kosmetyki, które potrzebujesz. Nie znam też ich cen - więc ciężko mi powiedzieć ile by kosztowały. Ale napisz do mnie na PW jak miałabym Ci to przesłać itd.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:50   #773
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Ziaja Pro?

używam od kilku miesięcy peelingu pro mocnego - polecam, wydajny, tani, bardzo fajnie oczyszcza skórę
maska uspokajająca - mnie zapychała, więc odstawiłam
wczoraj kupiłam krem pod oczy liftingujący - tego jeszcze nie wyprobowałam
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 14:12   #774
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Ziaja Pro?

Hej, macie może porównanie między peelingiem mocnym a bardzo mocnym? Mam cerę mieszaną, bardzo dużo zaskórników..
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 11:46   #775
Basia_1982
Przyczajenie
 
Avatar Basia_1982
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Ziaja Pro?

Witam
ja po raz pierwszy na forum, chciałam się z wami podzielić swoimi poglądami na temat części serii ziaja pro,
używam peelingu bardzo mocnego, serum energizująco-dotleniającego oraz kremu Ziaja Med kuracja ermatologiczna z witaminą C.
Moja cera jest naczynkowa, nie bardzo ale pojawiają się czerwone punkty, oczywiście zdarzają się jakieś wypryski, strefa T standardowo tłusta...
Zadowolona jestem z produktów bardzo bardzo bardzo!
te moje nieszczęsne punkciki po serum i kremie w przeciągu 3 tygodni wyparowały z twarzy! cera jest gładka, kolor się ujednolica, wygląda świeżo i zdrowo a po kremie jest odpowiednio nawilżona, nie sucha ani nie tłusta... pod makijażem też jest dobrze
Dziś zamawiam maseczkę oczyszczającą z mikro,
plus kuracja przeciwzmarszczkowa seria czerwona i krem pod oczy...
zobaczymy czy zrobi ze mnie 15
ok, ogólnie polecam te 3 produkty, sprawdzone i jak na mnie - działają.

Powodzenia i pozdrawiam
Basia_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 20:27   #776
pysiula16
Raczkowanie
 
Avatar pysiula16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Ziaja Pro?

czy w sklepach "Ziaja dla Ciebie" mają kosmetyki z serii Ziaja Pro? i czy trzeba pokazać dyplom kosmetyczki, żeby je kupić? ii jak to wygląda cenowo? Bo na allegro są dosyć tanie i tak mnie zastanawia, czy w sklepie nie będą o wiele wyższe ceny. Pozdrawiam
__________________
.

pysiula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 21:03   #777
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez pysiula16 Pokaż wiadomość
czy w sklepach "Ziaja dla Ciebie" mają kosmetyki z serii Ziaja Pro? i czy trzeba pokazać dyplom kosmetyczki, żeby je kupić? ii jak to wygląda cenowo? Bo na allegro są dosyć tanie i tak mnie zastanawia, czy w sklepie nie będą o wiele wyższe ceny. Pozdrawiam
W galerii handlowej w Bielsku - Białej widziałam w sklepie firmowym ziaja kosmetyki Ziaja-pro ale tylko 2-3 rzeczy. Nie na wszystkich kosmetykach są ceny.Niektóre produkty są tańsze niektóre droższe. Sądzę że nie będzie żadnego problemu z zakupem tych kosmetyków - bez pokazywania dyplomu i papierków
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:13   #778
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Ziaja Pro?

a czy korzystał ktoś z kremu pod oczy na wory i sińce? :P
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 14:59   #779
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Hej, macie może porównanie między peelingiem mocnym a bardzo mocnym? Mam cerę mieszaną, bardzo dużo zaskórników..
Miałam mocny i więcej go nie kupię, trochę silniejszy niż przeciętny peeling sklepowy a to za mało. Odradzam. Lepiej dodać korund, efekty są dużo lepsze.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 12:43   #780
martusia15cc
Raczkowanie
 
Avatar martusia15cc
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez pysiula16 Pokaż wiadomość
czy w sklepach "Ziaja dla Ciebie" mają kosmetyki z serii Ziaja Pro? i czy trzeba pokazać dyplom kosmetyczki, żeby je kupić? ii jak to wygląda cenowo? Bo na allegro są dosyć tanie i tak mnie zastanawia, czy w sklepie nie będą o wiele wyższe ceny. Pozdrawiam
Ok rok temu zamówiłam kosmetyki z ziaji pro w sklepie firmowym w W-wie koło Dworca Wileńskiego z odbiorem osobistym. Pojechałam po nie i pani poprosiła o dyplom kosmetyczki, którego nie miałam. Powiedział, że w tej sytuacji nie może mi sprzedać kosmetyków... Później zamówiłam sobie przez neta z jakiejś hurtowni kosmetycznej-nie pamiętam jakiej, nie było żadnego problemu... Z cenami nie pamiętam jak było...
martusia15cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 15:15:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.