Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 21:27   #751
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
właśnie przeglądam stronę http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/index.php?actio...7&sortowanie=2 z rozmiarami 70G i jest tam parę sztuk, szkoda, ze z wyprzedaży nie ma więcej.
70F też patrzyłam, no i tego jest wiecej.
Nie wiem, czy juz tam robiłaś zakupy, bo ja paręrazy tak (75C oczywiście ) i ze zwrotem nie ma problemu

i też mam uraz do malych sklepików...
Szczerze powiedziawszy to jeszcze nigdy nic z neta samodzielnie nie sprowadzałam, więc mam pewne obawy :P. Ale jak coś mi się spodoba to pewnie kogoś namówię, żeby załatwił to za mnie . Dzięki za linka
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:31   #752
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy to jeszcze nigdy nic z neta samodzielnie nie sprowadzałam, więc mam pewne obawy :P. Ale jak coś mi się spodoba to pewnie kogoś namówię, żeby załatwił to za mnie . Dzięki za linka
aaa zapomniałam dodać, ze odbiór jest na Warszawskiej 59 nad ITD (czy jakoś tak). Trzeba tylko w opcjach zaznaczyć, ze odbiór osobisty
EfC!@ jakbyś znalazła coś w stacjonarnych, to daj znac, bo ja teraz chwilowo unieruchomiona będę
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:36   #753
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
aaa zapomniałam dodać, ze odbiór jest na Warszawskiej 59 nad ITD (czy jakoś tak). Trzeba tylko w opcjach zaznaczyć, ze odbiór osobisty
EfC!@ jakbyś znalazła coś w stacjonarnych, to daj znac, bo ja teraz chwilowo unieruchomiona będę
Hmm chcesz powiedzieć, że wystarczy zamówić, a potem można wszystko załatwiać jak w normalnym sklepie? A płacić trzeba z góry czy można przy odbiorze? :P
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:39   #754
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

I jak coś znajde to jasne, że dam znać. Z tego co dobrze zrozumiałam 70G cię interesuje, mam rację? :P
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:51   #755
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość
Hmm chcesz powiedzieć, że wystarczy zamówić, a potem można wszystko załatwiać jak w normalnym sklepie? A płacić trzeba z góry czy można przy odbiorze? :P
Tak, wystarczy zamówić, a w formularzu na końcu zaznaczasz opcję, że odbiór osobisty, płacisz przy odbiorze, nie trzeba z góry, tylko nie przymierzasz na miejscu ale to akurat na plus, bo w domu,, nawet z metkami na spokojnie pochodzisz i sprawdzisz, czy wszystko dobrze leży
Dokładnie nie pamiętam, ale chyba tydzień jest na zwrócenie nieużywanego, oczywiście ometkowanego towaru - dokładnie sprawdzają przy oddawaniu, czy wszystko jest ok.

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość
I jak coś znajde to jasne, że dam znać. Z tego co dobrze zrozumiałam 70G cię interesuje, mam rację? :P
Z kalkulatora wynika, ze tak, a jak będzie faktycznie, to się zobaczy
Z góry dziękuję
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:53   #756
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
mam ten sam problem - również muszę szukać 60C już to widzę - wchodzę do sklepu, mówię że proszę o C i spotykam się z 'fachowym' rzutem oka na mój biust no ale trzeba próbować. najwyżej nie będę rozpinać kurtki Też to uwielbiam - rzut na mnie,rzut na staniki i tekst 'z takich malutkich,to tylko takie mamy';p

to mnie zmartwiłaś
To gdzie powinnyśmy się stołowac?Ebay tylko zostaje?={

Ciężka sprawa z tym wszystkim widzę.Czy rozmiar będzie pasował zależy od budowy,a nie tak łatwo wyrzucić pieniądze na biustonosz testowy[?].
Z drugiej strony żal mi tych cycków :< Tyle lat uciskane Dziwne,że sprawa jest tak mało nagłośniona i nadal wiele par jest męczonych i duszonych(w niewoli )
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 22:19   #757
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Kupilam Inferna, standardowe, czarne i biale, w rozmiarze... jednak 32F
Przelecialam wiele stron, tabel, opinii i doszlam do wniosku, ze jesli teraz biust osiaga w porywach 97 cm, a dodatkowo istnieje prawdopodobienstwo migracji spod pach to lepiej kupic 32F, niz E, ktore byloby na styk (tzn. moje najnizsze pomiary - 95cm, to chyba gorna granica tego E). W rozmiarze 32E zamowilam Ophelie, ale to inny model, zobaczymy jak juz wszystko przyjdzie. Tak czy siak, wszystko pochodzi od jednego sprzedawcy z Ebaya (Naturalfigures, nie wiem, czy to to samo co sklep internetowy o tej samej nazwie, ale logo w Ebayu maja chyba takie samo), wiec w razie czego zwrot w jednej paczce.
Mimo wszystko boje sie
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 22:24   #758
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość
Pamiętam jak kiedyś weszłam do sklepu, biorę stanik a ekspedientka mi go niemalże wyrwała z ręki twierdząc, że to nie mój rozmiar. Ciekawe skąd ona to może wiedzieć, jak nie jest mną... Od tego czasu mam uraz do małych sklepików z bielizną, gdzie cała uwaga ekspedientek skupia się na mnie.
co za babsko

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
To gdzie powinnyśmy się stołowac?Ebay tylko zostaje?={

Ciężka sprawa z tym wszystkim widzę.Czy rozmiar będzie pasował zależy od budowy,a nie tak łatwo wyrzucić pieniądze na biustonosz testowy[?].
Z drugiej strony żal mi tych cycków :< Tyle lat uciskane Dziwne,że sprawa jest tak mało nagłośniona i nadal wiele par jest męczonych i duszonych(w niewoli )
kurcze, no nie wiem
bo aktualnie nie mam takich funduszy, żeby sobie pozamawiać w sklepie internetowym i poprzymierzać szperam na gazetowym Lobby i być może w przyszłym tygodniu udam się na objazdówkę po sklepach w moim mieście, gdzie są jakieś szanse na co mniej standardowe rozmiary.
no i jeszcze 'czaty' a Allegro
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 22:32   #759
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Z ciekawości zaczęłam sobie oglądac staniki w bardzo różnych wymiarch na e-bayu i allegro i patrzcie, jaką perełkę znalazłam

http://www.allegro.pl/item337740443_...sh_up_75a.html

No przeciez nikt nie zakwestionuje, ze ta pani ma cudownie dobrany stanik i na pewno nosi dokładnie 75A. A swoją drogą, jeżeli maja też 60A to ja biorę! Jak mi się TAKI biust dzięki temu stanikowi zrobi, to... hmm... cóz, może warto wierzyć w cuda...

No i ciekawa jestem, ile osób naprawdę uwierzyło, że im ten biustonosz tak powiększy piersi...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 22:58   #760
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

No kurczę,tak bym chciała sprawdzić to 60CSiostre zamierzam poprosić o zakupienie takiego rozmiaru w Anglii,ale też sie trochę boję,że okaże się,że to będzie nietrafiony wydatek.Ryzyk fizyk,najwyżej na Alle się wystawi.

Właśnie poprosiłam siostrę...-_-' 'Nie utopią Ci się te twoje w C,hihihi?' ah,nic tylko ją kochać;d
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 09:32   #761
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
No kurczę,tak bym chciała sprawdzić to 60C

Właśnie poprosiłam siostrę...-_-' 'Nie utopią Ci się te twoje w C,hihihi?' ah,nic tylko ją kochać;d
Pamiętaj, zaznacz tylko żeby CI kupiła własnie 60C, a nie jakies 65, 70 czy może jeszcze dalej. Swoją drogą, któraś kiedyś na LM pytała o 60C i okazało się że tyllko jedna, niesamowicie droga firma produkuje taki rozmiar. Także powiodzenia dla mnie 60c tez byloby iealne ale nie mogę niiigdzie znaleźć
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 10:52   #762
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Kupilam Inferna, standardowe, czarne i biale, w rozmiarze... jednak 32F
Przelecialam wiele stron, tabel, opinii i doszlam do wniosku, ze jesli teraz biust osiaga w porywach 97 cm, a dodatkowo istnieje prawdopodobienstwo migracji spod pach to lepiej kupic 32F, niz E, ktore byloby na styk (tzn. moje najnizsze pomiary - 95cm, to chyba gorna granica tego E). W rozmiarze 32E zamowilam Ophelie, ale to inny model, zobaczymy jak juz wszystko przyjdzie. Tak czy siak, wszystko pochodzi od jednego sprzedawcy z Ebaya (Naturalfigures, nie wiem, czy to to samo co sklep internetowy o tej samej nazwie, ale logo w Ebayu maja chyba takie samo), wiec w razie czego zwrot w jednej paczce.
Mimo wszystko boje sie
Trzymam kciuki.
Będziemy miały podwójny test w takim razie, bo ja kupiłam Inferno 70E.

Zdaj potem relację z transakcji, jak sprzedawca, wysyłka i w ogóle jak stanisław. Liczę na fotki. Nie pogardzę też takimi bez bluzki, mogą być na e-maila.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 15:42   #763
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki.
Będziemy miały podwójny test w takim razie, bo ja kupiłam Inferno 70E.

Zdaj potem relację z transakcji, jak sprzedawca, wysyłka i w ogóle jak stanisław. Liczę na fotki. Nie pogardzę też takimi bez bluzki, mogą być na e-maila.
Mam zla wiadomosc
Na Biusciastych napisano mi, ze:
1. Inferno jest nie na codzien, ale tylko na specjalne okazje (a ja mialam zamiar nosic go prawie na codzien )
2. Inferno nie jest dobre dla poczatkujacych nawroconych
3. Inferno jest malomiseczkowe i przy 79/97 mozliwe, ze F bedzie za male i moge potrzebowac... FF
4. Zamowiona Ophelia 32E prawie na pewno bedzie za mala

Jestem zalamana Tyle spedzilam na Ebayu nocy, myslac, ogladajac, kalkulujac, a teraz moze sie okazac, ze to wszystko na darmo
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:07   #764
incognito_girl
Raczkowanie
 
Avatar incognito_girl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 188
GG do incognito_girl
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Mam zla wiadomosc
Na Biusciastych napisano mi, ze:
1. Inferno jest nie na codzien, ale tylko na specjalne okazje (a ja mialam zamiar nosic go prawie na codzien )
2. Inferno nie jest dobre dla poczatkujacych nawroconych
Ooooo Też chciałam sobie kupić Inferno, jako ten pierwszy po nawróceniu, a tu takich rzeczy się dowiaduję

W takim razie co byłoby dobre na "pierwszy raz" dla świeżo uświadomionej? I do noszenia na codzień?
__________________
nobody said it was easy
incognito_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:08   #765
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Mam zla wiadomosc
Na Biusciastych napisano mi, ze:
1. Inferno jest nie na codzien, ale tylko na specjalne okazje (a ja mialam zamiar nosic go prawie na codzien )
2. Inferno nie jest dobre dla poczatkujacych nawroconych
3. Inferno jest malomiseczkowe i przy 79/97 mozliwe, ze F bedzie za male i moge potrzebowac... FF
4. Zamowiona Ophelia 32E prawie na pewno bedzie za mala

Jestem zalamana Tyle spedzilam na Ebayu nocy, myslac, ogladajac, kalkulujac, a teraz moze sie okazac, ze to wszystko na darmo
Spokojnie Jak będą za małe, sprzedaż je. A już będziesz wiedziała jaki rozmiar w jakim kroju jest dla Ciebie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:24   #766
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez zielonka88 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, zaznacz tylko żeby CI kupiła własnie 60C, a nie jakies 65, 70 czy może jeszcze dalej. Swoją drogą, któraś kiedyś na LM pytała o 60C i okazało się że tyllko jedna, niesamowicie droga firma produkuje taki rozmiar. Także powiodzenia dla mnie 60c tez byloby iealne ale nie mogę niiigdzie znaleźć
A próbowałaś poszukać 60D z modelu Freya Eva lub Mitzy? One mają małe miski i zazwyczaj pasują na ok. 77cm w biuście.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Jestem zalamana Tyle spedzilam na Ebayu nocy, myslac, ogladajac, kalkulujac, a teraz moze sie okazac, ze to wszystko na darmo
Wcale nie na darmo, zdobędziesz cenne doświadczenie, a kupione staniki prawdopodobnie uda Ci się odsprzedaż.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:26   #767
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez incognito_girl Pokaż wiadomość
Ooooo Też chciałam sobie kupić Inferno, jako ten pierwszy po nawróceniu, a tu takich rzeczy się dowiaduję

W takim razie co byłoby dobre na "pierwszy raz" dla świeżo uświadomionej? I do noszenia na codzień?
Przekazuje to, co mi odpowiedziano na to samo pytanie. Najlepiej jakies miekkie staniki, bo Inferno
Cytat:
To nie jest stanik do noszenia na codzień! Żeby jak najbardziej wyeksponować dekolt nieco rozpłaszcza piersi (ma szerokie, ale dosyć płaskie miseczki), żeby wypchnąć je do środka. Noszenie go codziennie nie jest dobre dla biustu, to stanik na specjalne okazje. Dlatego lepiej kupić go, kiedy ma się już w szufladzie kilka codziennych biustonoszy.
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Spokojnie Jak będą za małe, sprzedaż je. A już będziesz wiedziała jaki rozmiar w jakim kroju jest dla Ciebie.
Na szczescie wszystkie staniki (Ophelia, Inferno) pochodza od jednego sprzedawcy, i mam mozliwosc ich wymiany, pod warunkiem, ze nie zniszcze opakowania, nie urwe metek itp. Wlasciwie to nawet nie jest wymiana, bo mam je odeslac, dostane kase i jesli chce to moge cos innego zamowic.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:32   #768
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Na szczescie wszystkie staniki (Ophelia, Inferno) pochodza od jednego sprzedawcy, i mam mozliwosc ich wymiany, pod warunkiem, ze nie zniszcze opakowania, nie urwe metek itp. Wlasciwie to nawet nie jest wymiana, bo mam je odeslac, dostane kase i jesli chce to moge cos innego zamowic.
No to bardzo dobrze. W zasadzie załatwisz sobie w ten sposób przymiarkę za cenę przesyłki. Też coś.

Ja jestem przygotowana na to, że zaraz go sprzedam, ale cóż, nie mam innej opcji zmierzenia, więc trudno.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:39   #769
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Teraz jeszcze bardziej sie niecierpliwie, chcialabym juz je miec i przymierzac.
Mimo wszystko, jesli Inferna beda rozmiarowo dobre (w sumie to nagle 97cm to chyba jednak oznaka zblizajacej sie @) nie oddam ich, bede nosic, i tak dokupie z czasem cos innego, miekkiego. Przeciez nie moge ograniczyc sie do posiadania tylko 2 stanikow!
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 19:27   #770
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

"To nie jest stanik do noszenia na codzień! Żeby jak najbardziej wyeksponować dekolt nieco rozpłaszcza piersi (ma szerokie, ale dosyć płaskie miseczki), żeby wypchnąć je do środka. Noszenie go codziennie nie jest dobre dla biustu, to stanik na specjalne okazje. Dlatego lepiej kupić go, kiedy ma się już w szufladzie kilka codziennych biustonoszy. "

no to troche nie rozumiem po co na specjalnie okazje zakładać stanik ktory rozpłaszcza biust.. raczej podczas wiekszych wyjsc chce sie go podkreślic, pokazać ładny kształt, a nie naleśnik..
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:36   #771
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Bo chyba ogólny efekt w nim jest ładny, tylko kształt nienaturalny dla biustu. Poza tym ten stanik ma robić piękny rowek, ma być w sam raz do głębokich dekoltów.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:37   #772
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
"To nie jest stanik do noszenia na codzień! Żeby jak najbardziej wyeksponować dekolt nieco rozpłaszcza piersi (ma szerokie, ale dosyć płaskie miseczki), żeby wypchnąć je do środka. Noszenie go codziennie nie jest dobre dla biustu, to stanik na specjalne okazje. Dlatego lepiej kupić go, kiedy ma się już w szufladzie kilka codziennych biustonoszy. "

no to troche nie rozumiem po co na specjalnie okazje zakładać stanik ktory rozpłaszcza biust.. raczej podczas wiekszych wyjsc chce sie go podkreślic, pokazać ładny kształt, a nie naleśnik..
W sumie masz racje, jedni pisza, ze ladnie "zbiera" i eksponuje biust, ja dostalam taka informacje, ze rozplaszcza i jest nie na codzien...
Jakby nie patrzec po latach ucisku w za malym staniku moje piersi odzyja nawet w Inferno Jesli bedzie mi pasowalo to co zamowilam - bede go nosic, jesli nie bedzie pasowalo - zamowie wieksze i... tez bede nosic
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:56   #773
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja jestem bardzo ciekawa Inferno, ale w sumie to nie bardzo rozumiem ten stanik. Myślę, że on działa tak jak push up w wersji extreme. Tzn. uciska dolne-zewnętrzne partie i wypycha je po przekątnej, tak że robią się takie bułki. A że biust jest mocno zbierany z boków łączy się na środku.

Tak to wygląda z fotek. Bo mój biust np. naturalnie w normalnym staniku jest widoczny z tyłu, mam piersi bardziej rozstawione. Stanik Inferno robi tak, że patrząc od tyłu nic nie widać. Pewnie dlatego tak go opisują, jako nienaturalny dla biustu i nie na co dzień.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:06   #774
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Kropka, chyba nie tylko wymiary mamy takie same, ale i typ biustu. Ja tez mam szeroki rozstaw plus dodatkowo zez rozbiezny brodawek
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:17   #775
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

mam w Inferno normalny biust jest rowek ale piersi nie są spłaszczone, mam je po bokach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:30   #776
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Mam zla wiadomosc
Na Biusciastych napisano mi, ze:
1. Inferno jest nie na codzien, ale tylko na specjalne okazje (a ja mialam zamiar nosic go prawie na codzien )
2. Inferno nie jest dobre dla poczatkujacych nawroconych
3. Inferno jest malomiseczkowe i przy 79/97 mozliwe, ze F bedzie za male i moge potrzebowac... FF
4. Zamowiona Ophelia 32E prawie na pewno bedzie za mala

Jestem zalamana Tyle spedzilam na Ebayu nocy, myslac, ogladajac, kalkulujac, a teraz moze sie okazac, ze to wszystko na darmo
Małomiseczkowe? Opinie są różne, ja słyszałam na odwrót więc zamówiłam mniejszy. Czekam na inferno kupione na allegro i też obawiam się że będzie za małe.. Już zwłaszcza, że w Fantasie Cally bułki mi się robią (specjalnie kupiłam większy)..
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:30   #777
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Agabil, nie zrozum mnie zle , ale czytajac te rozne opinie mialam przed oczami twoje zdjecia w Inferno i swietny efekt jaki ten stanik dawal. Ja tez tak chce

Edit:
Eyna, dochodze do wniosku, ze nie ma sie co sugerowac opiniami innych, tylko probowac, co biust, to inny efekt, a nawet jesli efekt jest ten sam, to jednej osobie sie podoba, innej nie.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:46   #778
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A Freya i Panache moga byc na co dzien? Planuje jakis zakup niedlugo
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:53   #779
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Kropka, chyba nie tylko wymiary mamy takie same, ale i typ biustu. Ja tez mam szeroki rozstaw plus dodatkowo zez rozbiezny brodawek
Mnie tak tylko lekko zerkają na boki.

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
A Freya i Panache moga byc na co dzien? Planuje jakis zakup niedlugo
Inferno to też Panache.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ok, kochane. Zgodnie z obietnica kolejna ''sesja'' tym razem ze starym stanikiem. Teraz dopiero widzę jak mnie spłaszcza, biust mam w nim obwisły
Ogromna różnica w wielkości misek. Na początku się bałam swojego zakupu 70E, wydawało mi się, że się w nim utopię. Patrząc na różnicę w Twoich i czytając, że dobry, zaczynam się bać, że 70E za mały mi będzie...

Rany... nic nie rozumiem z tego, przecież ja nie mam dużego biustu. A wiem co to duży, bo moja muter ma. Ja mam tylko dwie pomarańcze.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:55   #780
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Hmm, czyli z tego wynika ze Freya jest dobra? Na ebayu takich dostatek wiec cos sie wybierze
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.