Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 21:47   #751
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez obca 123 Pokaż wiadomość
A jak byłaś na tych dniach otwartych XII to nie wiesz może czy dostane się z 64 punktami na humana??)

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Wątpię, w zeszlym roku próg punktowy byl 76,5 pkt, w tym roku to raczej nie ulegnie zmianie
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 11:13   #752
Ol_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Byłam wczoraj na drzwiach otwartych... i tak się zastanawiam... ilu jest nauczycieli w 12 LO od fizyki? ; ddd...
poza tym od ilu punktów przyjmują na profil mat-fiz? ; >... też od 76?.
Ol_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 16:48   #753
quesstia
Raczkowanie
 
Avatar quesstia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Byłam wczoraj na dniach otwartych w 12 i 7 a dziś w 5.

7 zdecydowanie idzie na pierwsze miejsce. Duża, to fakt ale mi było dość łatwo się w niej zorientować . Może mi ktoś powiedzieć coś o mat-fizie? I o mat-fiz-chemie z tą innowacją, na czym dokładniej ona polega? I jak atmosfera (jest tzw. 'wyścig szczurów')?, bardzo ciężko z nauką itp?

12 też fajna. Fakt, ludzie bardzo 'pozytywni'. Z tym, że ja tam i tak bym wybierała mat-fiza. Bardzo słabo w 12 z tymi przedmiotami? W końcu to jest bardziej humanistyczna szkoła.

W 5 mi się nie spodobało. Głównie ze względu na budynek. Nie mam pojęcia jak tam się wszyscy ludzie mieszczą, w końcu jest tam i gimnazjum i liceum. Dużo o szkole tez się nie dowiedziałam.

I mógłby mi ktoś polecić jakieś dobre (a nie te najlepsze) szkoły z mat-fizami?



pierwszy post na wizażu!
quesstia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 20:01   #754
by5name
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Też byłam w XII, do VII miałam zamiar jechać, ale niestety nie zdazyłam.
Co do dobrych matematycznych LO to słyszałam, że III jest bardzo dobra.
Wiecie może w VII jak z klasą biol-chem, chodzi o poziom języków. Wysoki, czy nie?

Edytowane przez by5name
Czas edycji: 2011-08-16 o 12:14
by5name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:20   #755
Ol_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez quesstia Pokaż wiadomość

I mógłby mi ktoś polecić jakieś dobre (a nie te najlepsze) szkoły z mat-fizami?


z tego co ja wiem, 3 jest najlepsza...
a dobra... ja słyszałam, że 12... 9...
większość jest humanistycznych : /.
Ol_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 10:53   #756
quesstia
Raczkowanie
 
Avatar quesstia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Mi się udało zdążyć, wczesniej sie zaczynały w VII niż XII, więc zaczęłam do kruczej. W razie czego miałam w XII jeszcze drugi termin. Do III zamierzam iść spróbować pisać test do matematycznej klasy. Co z tego wyjdzie zobaczymy.
Tylko jeszcze nie wiem co dać na ostatnie miejsce, muszę wyszukać jakś fajną szkołę do któej się na pewno dostanę .
Po tych wszystkich drzwiach otwartych już sama nie wiem gdzie iść, bardziej zdecydowana byłam wcześniej
quesstia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:49   #757
Czirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez quesstia Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na dniach otwartych w 12 i 7 a dziś w 5.

7 zdecydowanie idzie na pierwsze miejsce. Duża, to fakt ale mi było dość łatwo się w niej zorientować . Może mi ktoś powiedzieć coś o mat-fizie? I o mat-fiz-chemie z tą innowacją, na czym dokładniej ona polega? I jak atmosfera (jest tzw. 'wyścig szczurów')?, bardzo ciężko z nauką itp?

12 też fajna. Fakt, ludzie bardzo 'pozytywni'. Z tym, że ja tam i tak bym wybierała mat-fiza. Bardzo słabo w 12 z tymi przedmiotami? W końcu to jest bardziej humanistyczna szkoła.

W 5 mi się nie spodobało. Głównie ze względu na budynek. Nie mam pojęcia jak tam się wszyscy ludzie mieszczą, w końcu jest tam i gimnazjum i liceum. Dużo o szkole tez się nie dowiedziałam.

I mógłby mi ktoś polecić jakieś dobre (a nie te najlepsze) szkoły z mat-fizami?



pierwszy post na wizażu!
Szkoda że ci się w 5 nie spodobało. Mam dobrą koleżankę właśnie w mat-fizie mówi że jest świetnie uczyć podobno nie musi się dużo, nauczyciele różni zależy na jakich trafisz ale większość jest fajna, i jeden duży plus- dobry poziom języków i uwielbiam ludzi z tej szkoły
Czirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 16:54   #758
Olcia1051
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

hejo
mam takie pytanie odnosnie lo6?
co o nim wiecie? jaka tam atmosfera, ludzie, nauczyciele, poziom?
a moze wiecie kiedy sa ta dni otwarte, o ile wgl sa? bardzo byscie mi pomogli
jak macie jakies informacje na temat lo11 to tez bym prosila
Olcia1051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:49   #759
quesstia
Raczkowanie
 
Avatar quesstia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez Czirka Pokaż wiadomość
i jeden duży plus- dobry poziom języków
Na poziomie języków jakoś szczególnie mi nie zależy, jestem z tych ludzi, którzy twierdzą, że języka w szkole nie nauczyć nie da. Gdyby V miała inny budynek (jaki miał byc na Ślężnej) o może bym się zastanowiła. Jak narazie zdecydownie na nie.

Maltretuję zadania z zeszłych egzaminów z loIII do matu. Jakby ktoś chciał porównać wyniki, to jestem chętna .
quesstia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 19:13   #760
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

quesstia podeślesz te zadania z III na garia@o2.pl ? Byłabym wdzięczna
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:17   #761
quesstia
Raczkowanie
 
Avatar quesstia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez olcia00500 Pokaż wiadomość
quesstia podeślesz te zadania z III na garia@o2.pl ? Byłabym wdzięczna
Chętnie, ale tego jest od groma i trochę, bo to są zadania z egzaminów od 1995 roku . Ale z tego co wiem będzie można kupić na drzwiach otwartych taką książeczkę. Też wybierasz się na egzamin? :P

Edytowane przez quesstia
Czas edycji: 2010-04-17 o 15:40
quesstia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 16:56   #762
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Tak, trochę się stresuje ;D

Myślisz, że można będzie dać to zgłoszenie na egzamin w czasie dni otwartych we wtorek? ;>
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:47   #763
sandra_dee
Raczkowanie
 
Avatar sandra_dee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 39
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

może mi któraś z Was powiedzieć jakie LO we wrocławiu ma najlepszy pozimo nauczania języków? tzn bardzo ważny jest dla mnie angielski i jeszcze ważniejsze całkowite ominięcie niemieckiego co z 9? bardzo was proszę o pomoc!
sandra_dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:07   #764
sandra_dee
Raczkowanie
 
Avatar sandra_dee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 39
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Asiu Możesz mi powiedzieć czy 9 jest połączona z gim i jeżeli tak to jak to ogólnie wygląda? tzn np. czy gimnazjaliści uczą się w tych samych klasach?

Edytowane przez sandra_dee
Czas edycji: 2010-04-17 o 09:29
sandra_dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:29   #765
quesstia
Raczkowanie
 
Avatar quesstia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez olcia00500 Pokaż wiadomość
Myślisz, że można będzie dać to zgłoszenie na egzamin w czasie dni otwartych we wtorek? ;>
Mamy czas na złożenie zgłoszneia do 23 więc w dni otwarte chyba też. Ja tam zamierzam wtedy dać, bo ta szkoła nijak po drodze mi nie jest i nie bedę specjalnie do niej latała .
Jakie inne szkoły chcesz wpisać poza III?

Sandra, ja Ci niestety w kwestii szkoły z językami nie pomogę, orientuję się tylko gdzie kontynuowac francuski i niemiecki

Widzę, że mało osób odwiedza wątek, a szkoda, bo przydatny
quesstia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:58   #766
melancholijna
Raczkowanie
 
Avatar melancholijna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 232
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Witajcie, mam pytanie o LO3 (w tym roku nie zauważyłam wątków dotyczących trójki). Jest to chyba szkoła bardziej ścisła... Nie wiem dlaczego, ale coś mnie do tej III ciągnie, mimo że jestem humanistką... Ale z przedmiotami ścisłymi też nieźle sobie radzę ... I tak się zastanawiam, czy wybór III (chyba bym się dostała) nie jest pewnym "samobójstwem"? Na drugi dam chyba 12 a na trzeci wybór 9... Co o tym myślicie? Byłam nawet na spotkaniu z doradcą zawodowym i wyszło że w sumie jakiego kierunku studiów bym nie wybrała, to sobie poradzę (nie żebym się chwaliła, tylko robiłam różne testy osobowości i takie tam i tak mi wyszło... może to coś pomoże przy Waszych poradach...). W sumie to sama nie wiem, co chcę robić w życiu... Najłatwiej idzie mi polski i języki... Czy ta trójka to dobry pomysł? Jak uważacie?
melancholijna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 23:14   #767
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez quesstia Pokaż wiadomość
Mamy czas na złożenie zgłoszneia do 23 więc w dni otwarte chyba też. Ja tam zamierzam wtedy dać, bo ta szkoła nijak po drodze mi nie jest i nie bedę specjalnie do niej latała .
Jakie inne szkoły chcesz wpisać poza III?
Tak myślałam, żeby dać VII i X, a Ty?


Jak pomyślę o moich ocenach to marne szanse, żebym się do Trójki dostała, ale, kurcze, strsznie bym chciała . (Dobrze, że można zmienić szkoły po otrzymaniu wyników egzaminu :P)
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 09:37   #768
CzerwoneUsta
Rozeznanie
 
Avatar CzerwoneUsta
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 512
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez melancholijna Pokaż wiadomość
Witajcie, mam pytanie o LO3 (w tym roku nie zauważyłam wątków dotyczących trójki). Jest to chyba szkoła bardziej ścisła... Nie wiem dlaczego, ale coś mnie do tej III ciągnie, mimo że jestem humanistką... Ale z przedmiotami ścisłymi też nieźle sobie radzę ... I tak się zastanawiam, czy wybór III (chyba bym się dostała) nie jest pewnym "samobójstwem"? Na drugi dam chyba 12 a na trzeci wybór 9... Co o tym myślicie? Byłam nawet na spotkaniu z doradcą zawodowym i wyszło że w sumie jakiego kierunku studiów bym nie wybrała, to sobie poradzę (nie żebym się chwaliła, tylko robiłam różne testy osobowości i takie tam i tak mi wyszło... może to coś pomoże przy Waszych poradach...). W sumie to sama nie wiem, co chcę robić w życiu... Najłatwiej idzie mi polski i języki... Czy ta trójka to dobry pomysł? Jak uważacie?
Wiesz co, jak bardziej jesteś humanistą i bardziej lubisz języki oraz polski to chyba Ci doradzę, żeby na pierwszy wybór dać 12 ;]
Znam trochę ludzi z LO12 i każdy jest baaardzo zadowolony. Szczególnie z nauczycieli od Wosu, historii i polskiego. 12 jest solidnym humanem, uważam go za najlepszy human we Wrocku. Mają też ciekawe zajęcia pozalekcyjne (na które pewnie nie będziesz miała czasu, tyle nauki ) np. koło teatralne, kabaretowe, dziennikarskie ale także językowe, historii najnowszej. Nauczyciele są wymagający ale świetnie uczą! Wszyscy z tej szkoły są zadowoleni, a o trójce różne rzeczy słyszałam, łącznie z wyścigiem szczurów.
CzerwoneUsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 10:51   #769
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

W sobotę sa dni otwarte LO IV
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 10:55   #770
CzerwoneUsta
Rozeznanie
 
Avatar CzerwoneUsta
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 512
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
W sobotę sa dni otwarte LO IV
Tak zapraszamy bo to moja szkoła ;D
Takie dni są fajne bo można pogadać z każdym nauczycielem, pogadać z absolwentami uczniami, zobaczyć szkołę ;] Zapraszam zainteresowanych
CzerwoneUsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:35   #771
melancholijna
Raczkowanie
 
Avatar melancholijna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 232
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez CzerwoneUsta Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak bardziej jesteś humanistą i bardziej lubisz języki oraz polski to chyba Ci doradzę, żeby na pierwszy wybór dać 12 ;]
Znam trochę ludzi z LO12 i każdy jest baaardzo zadowolony. Szczególnie z nauczycieli od Wosu, historii i polskiego. 12 jest solidnym humanem, uważam go za najlepszy human we Wrocku. Mają też ciekawe zajęcia pozalekcyjne (na które pewnie nie będziesz miała czasu, tyle nauki ) np. koło teatralne, kabaretowe, dziennikarskie ale także językowe, historii najnowszej. Nauczyciele są wymagający ale świetnie uczą! Wszyscy z tej szkoły są zadowoleni, a o trójce różne rzeczy słyszałam, łącznie z wyścigiem szczurów.
Właśnie tak słyszałam, ale ja swoją przyszłość chyba wiążę bardziej ze studiami ścisłymi, bo z tego lepsze zarobki później są Więc sama nie wiem... Słyszałam o testach semestralnych w XII. Na jakich zasadach się one odbywają? Z ilu przedmiotów? Z góry dziękuję za odpowiedź
melancholijna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 13:52   #772
CzerwoneUsta
Rozeznanie
 
Avatar CzerwoneUsta
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 512
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez melancholijna Pokaż wiadomość
Właśnie tak słyszałam, ale ja swoją przyszłość chyba wiążę bardziej ze studiami ścisłymi, bo z tego lepsze zarobki później są Więc sama nie wiem... Słyszałam o testach semestralnych w XII. Na jakich zasadach się one odbywają? Z ilu przedmiotów? Z góry dziękuję za odpowiedź

Semestr zimowy i letni kończy się egzaminem semestralnym, którego wynik stanowi 30% oceny końcowo semestralnej. Uczniowie piszą egzaminy z następujących przedmiotów: język polski, matematyka, dwa przedmioty wybrane.
Dzięki egzaminom semestralnym uczeń ma szanse na powtórzenie i utrwalenie materiału oraz przyzwyczaja się już od pierwszej klasy do sprawdzania wiedzy z szerszej partii materiału, co bardzo mu pomoże w klasie trzeciej, kiedy będzie przygotowywał się do egzaminu maturalnego. Poza tym, wynikiem z egzaminu semestralnego może podwyższyć sobie ocenę z danego przedmiotu.

Nadal radziłabym Ci 12 ;]
Chociaż skoro wolisz potem coś ścisłego... jednak atmosfera w sql też jest ważna, a ta w lo3 podobno jest fatalna. Ja osobiście słyszałam same złe opinie.
Jednak dużo osób z 12 idzie na Politechnikę, Akademię Medyczną i na Ekonomię. Koleżanka poszła po 12 na Botanikę. Więc jak widzisz nie tylko human ;] aczkolwiek blok humanistyczny jest świetny
Ale są też zajęcia dodatkowe z matmy, ekonomii chyba też. Więc możesz się rozwijać ;]
Są też kilkugodzinne bloki edukacyjne (nie wiem o co w nich chodzi).
Tak więc sama musisz zdecydować
CzerwoneUsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 16:56   #773
bittersweetsymphony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

jesli moge to tez dolacze.;] tez mam problem z wyborem szkoly. jestem spoza wroclawia. jestem typowa humanistka,wiec potrzebowalabym szkoly skierowana na humaniore.;] myslalam o 12.. a na druga szkole kompletnie nie mam pomyslu..



btw.. duzo slyszalam negatywnych opinii o 3.. o co chodzi? pytam,bo moj brat obstawia te szkole..



;*

Edytowane przez bittersweetsymphony
Czas edycji: 2010-04-18 o 17:09 Powód: błąd
bittersweetsymphony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 18:00   #774
CzerwoneUsta
Rozeznanie
 
Avatar CzerwoneUsta
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 512
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Ja też jestem z okolic Wrocławia bittersweetsymphony
I codziennie dojeżdżam do czwórki.

12 jest świetnym humanem więc polecam
Na drugi wybór dałabym 13. Też bardzo dobrze Lo. I jest bardzo ciekawa klasa dziennikarska
A na trzeci Lo4 Mamy b.fajnych historyków. W humanie jest też łacina. Szkoła ma duuuużo wymian i konkursów

A co do trójki to wiem, że jest wyścig szczurów.
Dużo osób mówi, że klimat jest zły i tak naprawdę ciągle nauka i nauka. Masakra tam podobno ;]
CzerwoneUsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 18:57   #775
bittersweetsymphony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

siostra polecala mi tez 13.. ale jeszcze sie waham miedzy 13,5 a 17.. a wiesz moze w jakich szkolach jest profil humanistyczno-pedagogiczny? bo to by mnie interesowalo,ale dziennikarskim tez nie pogardze. ;]


bittersweetsymphony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 22:26   #776
alexiz22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Hej, mam pytanie.
Jest ktoś może z lo14 z klasy politologicznej? i czy mógłby coś o niej opowiedzieć? chce dac to na 1 wybór, ale jeszcze nie jestem do końca przekonana, czy będę w stanie tam wytrzymać ;d - mam na myśli wyścig szczurów itp.
Na 2 wybór daje lo12, a na 3 lo13.

z góry dzięki )
alexiz22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 14:35   #777
melancholijna
Raczkowanie
 
Avatar melancholijna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 232
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez bittersweetsymphony Pokaż wiadomość
jesli moge to tez dolacze.;] tez mam problem z wyborem szkoly. jestem spoza wroclawia. jestem typowa humanistka,wiec potrzebowalabym szkoly skierowana na humaniore.;] myslalam o 12.. a na druga szkole kompletnie nie mam pomyslu..



btw.. duzo slyszalam negatywnych opinii o 3.. o co chodzi? pytam,bo moj brat obstawia te szkole..



;*
Ja właśnie słyszę same pozytywne opinie o 3, a dużo negatywnych o12... ;/ więc sama nie wiem...
melancholijna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:38   #778
Kamidealistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Ja dam chyba na 1. wybór lo13, a na 3. 4, i brakuje mi na 2... jakie lo się nadają? nie musi być wcale humanistyczne, może być też ścisłe.
Kamidealistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 20:56   #779
CzerwoneUsta
Rozeznanie
 
Avatar CzerwoneUsta
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 512
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

A więc drogie panie
Co do piątki to podobnie jest znośnie. Nie wiem bo raczej nie mam znajomych z tej szkoły
A co do lo17... szkoła nie jest zbyt dobra. Sama ją dałam na trzeci wybór. Byłam na dniu otwartym, fajni nauczyciele od polskiego i histy. Ale jakoś szkoła nie bije osiągnięciami, podobno klasa teatralna chodzi jak paw po szkolnych korytarzach
bittersweetsymphony, jak chcesz dać na 3 wybór lo17 to radzę ci dać 4 poziom o wiele większy, humaniści wybitni!

Co do 14 to już famy chodzą takie ;D
Głównie idą tam olimpijczycy. Ale o klasie politologicznej nic więcej nie wiem

Kamidealistka to zależy jaką klasę byś dokładnie chciała
Dziwie się, że nikt o 7 nie wspomniał, a przecież swego czasu była popularna
CzerwoneUsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:03   #780
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez CzerwoneUsta Pokaż wiadomość
A co do lo17... szkoła nie jest zbyt dobra. Sama ją dałam na trzeci wybór. Byłam na dniu otwartym, fajni nauczyciele od polskiego i histy. Ale jakoś szkoła nie bije osiągnięciami, podobno klasa teatralna chodzi jak paw po szkolnych korytarzach
właśnie osoba z zewnątrz może mówić, że ta szkoła jest słaba, ale jej uczeń może śmiało powiedzieć, że poziom jest wysoki, nauczyciele cisną niemiłosiernie .
to prawda, nauczyciele od polskiego i historii są świetni . ale bardzo dobrzy są też od angielskiego, biologii i matematyki .
klasy teatralne są specyficzne, ale jak pawie się raczej nie puszą .
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-25 10:41:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.