My wyzwolone kobiety - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Pokaż wyniki sondy: Czy chcecie aby ten wątek był kontynuowany
tak 14 100,00%
nie 0 0%
Głosujący: 14. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 18:36   #751
ruda_niunia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 962
Dot.: My wyzwolone kobiety

Hejka! ja niedawno wrocilam do domku...padnieta jestem... chwilke posiedze i musze mlodego kapac...

Kotku - no to niezle obkupilyscie Boryska
kingul -az musze zajrzec na Twoj profil i zobabycz Twojego brata

kurcze nogi mi w tylek wchodza...
milego wieczoru
__________________
Kobiety z natury sa aniolami, ale kiedy polamia im sie skrzydla przychodzi im latac na miotle...

walcze ze swoja slaba silna wola
ruda_niunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:59   #752
homi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 916
GG do homi
Dot.: My wyzwolone kobiety

witam z wieczorka


no nie źle haftowany paw na pewno śliczny

córa karę otrzymała rezygnacja z kina mieliśmy pójść z nią jutro na królewne i żabę coś takiego ,ona wie że żle zrobiła ,ale jak się domyślam to było wtedy jak ja wyszłam a ona była jeszcze w tej histerii ale popieram Cię kara musi być i przeprosiny też


na spacerku w lesie bardzo zimno byliśmy krótko ale też fajnie bardzo dużo puchatego śniegu

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

niunia i reszta trzymam za was kciuki ,dacie radę ja jak na razie mż ,ale też ciężko wczoraj byliśmy u znajomych dziś u innych i jak to w gościach drineczki sałateczki ciasteczka ,ale staram się


Joby prezenty superrrrrrrrrrrr

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

zmykam laseczki nie widzę nikogo
homi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:00   #753
ruda_niunia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 962
Dot.: My wyzwolone kobiety

homi -pierwszy sprawdzian mialam juz dzis za soba... wracajac z pracy kupilam kebeba dla L. bo chcial a ja sama zajadalam cycki z kury gotowane na parze i wcale tak mi z tym zle nie bylo
__________________
Kobiety z natury sa aniolami, ale kiedy polamia im sie skrzydla przychodzi im latac na miotle...

walcze ze swoja slaba silna wola
ruda_niunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:08   #754
ruda_niunia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 962
Dot.: My wyzwolone kobiety

homi nawet nie wiesz jaka jestem z siebie dumna.. oby tak dalej...
ok ja zmykam szorowac mlodego bo popisal sobie dlugopisem... pepek... coraz lepsze wyzwania przede mna (nie wiem co go napadlo... kiedys - ale to dawno temu - popisal sobie cale nogi i rece... 3 dni go domywalam )
__________________
Kobiety z natury sa aniolami, ale kiedy polamia im sie skrzydla przychodzi im latac na miotle...

walcze ze swoja slaba silna wola
ruda_niunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:08   #755
homi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 916
GG do homi
Dot.: My wyzwolone kobiety

panie zalogowane a nie ukryte a jednak wylukałam Was nu nunu

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_niunia Pokaż wiadomość
homi -pierwszy sprawdzian mialam juz dzis za soba... wracajac z pracy kupilam kebeba dla L. bo chcial a ja sama zajadalam cycki z kury gotowane na parze i wcale tak mi z tym zle nie bylo

to należą się gratulacje

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

bibisi choż na forum a nie siedzisz na nk .też tam była hehehe

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

ciekawe co diabeł porabia ?

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------





dobrej nocki wszystkim życzę
homi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:10   #756
homi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 916
GG do homi
Dot.: My wyzwolone kobiety

pa

a może jeszcze dziś zajrzę ?,zobaczymy
homi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:12   #757
kingul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 238
Dot.: My wyzwolone kobiety

No gratuluję niunu wytrwałości!
U mnie pogoda straszna zawieja śnieg sypie drogę nam zasypało nie wiem czy jutro się do sklepu dostanę!
kingul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 20:17   #758
ruda_niunia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 962
Dot.: My wyzwolone kobiety

kingul -dziekuje...ale przede mna jeszcze baaardzo dluga droga... wg tego testu okolo pol roku drugiej fazy, a potem trzecia - ta to juz w ogole bedzie dluga... oby tylko mnie nic nie zlamalo...
U nas snieg dzisiaj nie padal ale i tak sporo na ziemi lezy i jakos nie ma chetnych do odsniezania.. w niektorych miejscach przejsc po chodniku to nie lada wyczyn...

Jutro mnie kochane nie bedzie z Wami do poludnia bo jedziemy do innego miasta - L. chce kupic kompresor - a my z nim tak do towarzystwa
__________________
Kobiety z natury sa aniolami, ale kiedy polamia im sie skrzydla przychodzi im latac na miotle...

walcze ze swoja slaba silna wola
ruda_niunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:22   #759
kingul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 238
Dot.: My wyzwolone kobiety

Cytat:
Napisane przez ruda_niunia Pokaż wiadomość
kingul -dziekuje...ale przede mna jeszcze baaardzo dluga droga... wg tego testu okolo pol roku drugiej fazy, a potem trzecia - ta to juz w ogole bedzie dluga... oby tylko mnie nic nie zlamalo...
U nas snieg dzisiaj nie padal ale i tak sporo na ziemi lezy i jakos nie ma chetnych do odsniezania.. w niektorych miejscach przejsc po chodniku to nie lada wyczyn...

Jutro mnie kochane nie bedzie z Wami do poludnia bo jedziemy do innego miasta - L. chce kupic kompresor - a my z nim tak do towarzystwa
Dasz radę Rudziu !Trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie odchudzające się czy też nie!

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Ja buszuję na Allegro szukam czegoś dla siebie bo 30 .01 mamy iść na zabawę i mam straszny dylemat bo nic nie mogę znależć!

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Dobranoc
kingul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:56   #760
diablica nr 1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 766
Dot.: My wyzwolone kobiety

hej
kurcze ale mam przesrane, wczoraj nie miałam netu awaria z powodu pogody a dziś tyle co weszłam na forum a muszę uciekać((
miłego dnia ))
zajrzę później
diablica nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 15:21   #761
ruda_niunia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 962
Dot.: My wyzwolone kobiety

Dzien dobry bardzo a co tu tak cichutko?
My niedawno do domku wrocilismy... brr.. ale zmarzlam - niby na plusie temperatura jest ale wiatr taki zimny i mocny ze szok... snieg nam sie topi
Chcialabym dzisiaj zaciagnac mojego L. do jednego sklepu ale nie wiem czy sie uda i czy zdazymy przed zamknieciem bo on teraz do garazu pojechal... Powiedzialam ze chce wage elektroniczna i stepper to sie zapytal czemu juz orbitreka nie chce.. powiedzialam ze dlatego ze nigdy na niego kasy nie uzbieram wiec chce cos tanszego... stwierdzil ze jak bede miala polowe to sie dolozy no i wlasnie okazalo sie ze polowe mam na taki nienajgorszy wiec na tylku usiedziec nie moge czy zdazymy czy nie... no i ta elektroniczna wage bym chciala... wg mojej mam okolo 1,5kg mniej ale czy jej ufac?
Dzisiaj juz sie dobrze czuje - nie ma zadnego przemeczenia czy zawrotow glowy wiec jest git!
Diablico a jak u Ciebie? bibisi a Ty jak? kingul - tez mialas sie chyba w weekend wazyc z tego co pamietam...
Prazynka? i jak natchnienie? powraca?
Homi -jak corka? nastawiona ze jutro do dzieci idzie?
Kociaku - jak imprezka? mam nadzieje ze nastroje juz chociaz ciut lepsze...

Pisac dziewczynki pisac ... co to ma znaczyc taka cisza?

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

gdzie sie podziewacie dziewczynki?
kurcze mnie az nosi... oby tylko L. dotrzymal slowa... jesli tak to policzylam ze wystarczy mi jeszcze na wage i na mini twister! kurcze takie promocje sa teraz na sprzet sportowy ze szok...
__________________
Kobiety z natury sa aniolami, ale kiedy polamia im sie skrzydla przychodzi im latac na miotle...

walcze ze swoja slaba silna wola
ruda_niunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 16:02   #762
bibisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 449
GG do bibisi
Dot.: My wyzwolone kobiety

Cześć laski
Ja ma dzisiaj jakąś dolinę, pojadłam ile wlazło. Mały wstał mi przed 4 rano i usnął o 6 , spaliśmy do 10 a cały dzień boli mnie wszystko i mięśnie i głowa. Kiepski humorek mam
W związku z tym na temat diet wypowiadać się dzisiaj ni będę.
Strasznie pusto w domu jak nie ma meża i Arka, normalnie nie wiem co mam robić, ogladam jakiś zaległy film na dvd ale nawet na to jakoś nei mam nastroju i wyłączyłam.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Jesteś Ruda ? Moze Ty mi powiesz czy można sprawdźić po numerze gg do kogo należy ?
bibisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:13   #763
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: My wyzwolone kobiety

Witajcie szkieletorki.. Czy humorek lepszy, no moze ciut ale nie rozmawiajmy o tym, musimy całą rodzina dac sobie radę i mam nadzieje, że będzie dobrze... Wczoraj Borynio zrobił pare kroczków sam a potem juz na kolanach buszował, zmienia sie z dnia na dzien, jest taki smieszny krasnalek.
Niunia ja bym reagowała tak jak Ty to znaczy nie mogłabym się doczekac na męża aby wyruszyc na zakupy hihi. Mam nadzieję że będziesz z niego korzystać Ale motywacja to jest bardzo duzo a jak widze masz samozaparcie i mam nadzieje a własciwie nie nadzieję, wierze że Ci sie uda

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Bibisi musze Ci jeszcze powiedzieć hihiże dołozyłam do tych prezentów super firankę w wzorki kubusia puchatka Uwielbiam dawać, nie tylko prezenty i mam nadzieję,że dopóki jest malutki i nie kojarzy babci tylko z prezentami to będę dawać im , na ile mi fundusz pozwoli
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:26   #764
bibisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 449
GG do bibisi
Dot.: My wyzwolone kobiety

No ładnie kocico, rozpuszczasz malucha ile wlezie ))
A może Ty wiesz czy można sprawdzić do kogo należy numer gg ?
bibisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:40   #765
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: My wyzwolone kobiety

Naciskasz prawym klawiszem myszki na nummer i bierzesz katalog publiczny, jeżeli ktos wipsał swoje dane to masz informację

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Musiałam wyjsc z kuchni bo córka robi kolacje i mnie wygoniła, mało czego a pobiłybysmy sie hihi mówi,ze się wtrącam i nic nie może zrobic po swojemya ja jej chce tylko doradzić

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez bibisi Pokaż wiadomość
No ładnie kocico, rozpuszczasz malucha ile wlezie ))
A może Ty wiesz czy można sprawdzić do kogo należy numer gg ?
I co udało Ci sie ustalić do kogo nalezy numer GG
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:42   #766
bibisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 449
GG do bibisi
Dot.: My wyzwolone kobiety

No niestety nie , dostałam życzenia świąteczne i nie mam pojęcia od kogo.Albo faktycznie nikt nic nie wpisała albo ja nie umiem znaleźć.
bibisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:45   #767
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: My wyzwolone kobiety

Ja też usunęłam swoje dane, jeżeli chcesz to możesz mi podać w prywatnej wiadomości numer to może mnie się uda ustalić jak chcesz to tylko propozycja

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Kingulko odezwij sie, potem sobie poczytasz
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:45   #768
kingul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 238
Dot.: My wyzwolone kobiety

Hej laski!Ja tylko na chwilkę wpadłam i uciekam pod kolderkę bo zmarzłam bardzo ,wybraliśmy się na troszkę z dzieciakami po zaspach poskakać ale oczywiście starszym bardziej się podobało i zostaliśmy trochę dlużej od dzieci pokulaliśmy się ,poszaleliśmy ,pośmialiśmy i dopiero do domciu zaszlismy!

Tygrysku nie ważyłam się postanowiłam że dopiero za tydzien bo w piątek dostałam @ i stwierdziłam że poczekam!
Bibsi ja też dziś trochę podjadłam po długim czasie wzięło mnie na słodycze ,to chyba przez to siedzenie w domu!
Jobu rozpieszczasz wnuka ale to zrozumiałe ,od wychowywania ma rodziców nie prawdaż?he he
kingul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:46   #769
bibisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 449
GG do bibisi
Dot.: My wyzwolone kobiety

Dzieki napisałam na gg
bibisi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 17:04   #770
kingul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 238
Dot.: My wyzwolone kobiety

A tak w ogóle to do sklepu dziś pojechałam dopiero o 15ej bo tak naz zasypało że zaspy metrowe mamy ale tylko na drodze pozwiewało z pól które są wyżej wszystko na drogi!Sąsiad traktorem nie dał rady przejechać więc trochę nam na polu wyrównał i zamiast drogą to polem jechaliśmy a tu znów wieje bardzo i pada śnieg!

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

No Jobu nie kazałaś czytaać a ty gdzie teraz???Oj nie ładnie tak koleżenki zostawiać buuu

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

ja tu siedzę i marznę a tu cisza?


Mężuś piffffko grzne przyniósł więc jeszcze chwilkę będe!
Niunia pewnie buszuje teraz po sklepach w poszukiwaniu wagi....
kingul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:08   #771
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: My wyzwolone kobiety

U MNIE też zawieje, jedyny pozytek z tego taki,że nie musze odsnieżac bo mąż w domu

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

O ja tez bym sie grzanego piwka napiła ale mi smaka narobiłas ale kto pójdzie po nie a może męża wyślę hahah

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Juz widze naszego rudzielca jaka podeksytowana jest hihi i jakim pożądliwym wzrokiem patrzy na ten sprzęt a napewno dzisiaj zamiast mężulka uzywac to będzie szaleć na sprzęciku:cojest :
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:09   #772
kingul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 238
Dot.: My wyzwolone kobiety

A pewnie że wyślij niech się chłopina przejdzie ,przemarznie to zobaczy jak dobrze smakuje he he
kingul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:14   #773
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: My wyzwolone kobiety

hihi juz mu powiedziałam a On na to Pani każe sługa pójdzie hahahaha

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

A wogóle to zaczynam juz sie smiac z całej tej sytuacji, bo cały tydzien jest taki grzeczny, we wszystkim mi ustępuje , jest taki wyciszony, że zaczynam juz na niego krzyczećże ma się zachowywac normalnie a nie byc taki do rany przyłóź
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:16   #774
kingul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 238
Dot.: My wyzwolone kobiety

Lepiej niech jest taki ,gorzej gdyby nerwy rozładowywał na was albo zamknął się w sobie !
kingul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:18   #775
bibisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 449
GG do bibisi
Dot.: My wyzwolone kobiety

Kurcze a ja jestem uziemiona, zakupy zrobiła mi sąsiadka Sama bym wyszła w taką pogodę ale szkoda mi małego żeby nie zmarzł. A tak bym się napiła winka a mamy w domu tylko jakąś wódkę niestety
bibisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:21   #776
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: My wyzwolone kobiety

No to nalej sobie soczku i zrób drinka)))
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:24   #777
kingul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 238
Dot.: My wyzwolone kobiety

Drineczka sobie zrób!Zimno jest okropnie i to przez ten wiatr !Ja moje dzieciaczki wziełam na trochę bo siedzieli w domku przez chorobę a dziś jak zobaczyły te ilości śniegu na dworze nie było zmiłuj ,mam nadzieję że nic im nie będzie!

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
No to nalej sobie soczku i zrób drinka)))
He he wyprzedziłaś mnie!
kingul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:25   #778
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: My wyzwolone kobiety

Cytat:
Napisane przez kingul Pokaż wiadomość
Lepiej niech jest taki ,gorzej gdyby nerwy rozładowywał na was albo zamknął się w sobie !
Był taki dzień,że tylko spał i nic sie nie odzywał ale moja Ania jak przyszła z pracy to wzieła go w obroty i nawet wyszedł z skorupy

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Damy radę musi byc dobrzesą różne smutne sprawy i ludzie wychodzą z tego to i My wyjdziemy
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:27   #779
kingul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 238
Dot.: My wyzwolone kobiety

Dziewczyny pomóżcie proszę doradzcie co bym mogła kupić na zabawę!W tej sukni z zeszłego roku nie chcę iść !Myślałam tak nad taką spódnicą wyższą z guzikami z przodu i szelkami +jakaś sexi i elegandzka bluzka wysoki bucik i tyle co myślicie nie byłoby za bardzo zwyczajnie?


oglądałam takie spódniczki i bardzo mnie się podobają i wydaje mi się że ładnie talię tworzą bo prawie nie mam jej he he ale czy nie było by to nie stosowne?
kingul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:28   #780
bibisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 449
GG do bibisi
Dot.: My wyzwolone kobiety

już mam drinka Wprawdzie z sokiem własnej produkcji ale my tylko takie pijemy ale ujdzie
bibisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.