Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 10:31   #751
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Martii i mam nadzieję, ze nasza "scysja" pójdzie w niepamięć, ja ze swojej strony przepraszam za zjadliwosć i podaję łapę ka zgodę
jestem za i też przepraszam, jeśli za bardzo popłynęłam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:48   #752
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jestem za i też przepraszam, jeśli za bardzo popłynęłam
złożmy to krab nerwowego dnia i nakręcenia sie wzajemnie I po sprawie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:00   #753
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Witam i ja my tu wszyscy maniakalni

...

Mnie ostatnio pani w Sephorze potraktowała bardzo chamsko. Byłam jakoś 02.05 czyli w środku długiego weekendu i byłam jakoś ubrana na luzie (typu baletki, legginsy, jakaś koszulka) i chciałam by mi doradziła z doborem odcienia Double Wear, a pani na sekundę przerwała ploteczki z koleżanką, dosłownie zmierzyła mnie wzrokiem od dołu do góry i stwierdziła, że "dla pani to ja nie mam czasu" i wróciła do rozmowy. Gdyby nie fakt, że zależało mi wtedy na zakupie, to bym wyszła. Na szczęście pomogła mi jakaś babeczka, która stała na promocji jakieś marki. Niestety przy kasie znów trafiłam na tamta i znowu mnie potraktowała chamsko....Rozumiem, więc jak sie czujesz
Witam

Cóż, co do Pań z Sephory i innych drogerii to można długo gadać. Jak ci nie są potrzebne, to łażą za tobą i męczą czy coś pomóc i doradzić, jak potrzebujesz, to cię olewają Cóż, sama pracowałam nieco w S i wiem jak to wygląda od środka i powiem wam, że nic miłego... a wszystko, wierzcie wszystko zależy od podejścia kierownika Ale tu nie o tym mamy gadać

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jasne, że dam
No własnie z Atlanticem mam problem Zbija się, robi prześwity etc przy blendowaniu go z innymi. Nawet metoda pac pac mi cięzko idzie jego równomierne rozłożenie, Nie wiem zupełnie co jest grane, bo próbowałam go i na bazie UD i na kredce Milk i na roznorakich paint potach i ciagle to samo Ten mat mnie już prawie wykończył nerwowo Jednakze dla jego pięknego, kobaltowego koloru, jestem w stanie walczyć Ale np. Orange - też mat - a nie mam z nim najmniejszego problemu.
To ja jeszcze zdradzę moje sekrety, może któryś zadziała... ale nie mówcie już nikomu, bo to moje tajne techniki

Spróbuj nałożyć go na kamuflaż Kryolanowski jak masz lub na suprę, może być biała lub w kolorze cienia
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:42   #754
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
złożmy to krab nerwowego dnia i nakręcenia sie wzajemnie I po sprawie
dokładnie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:46   #755
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
To ja jeszcze zdradzę moje sekrety, może któryś zadziała... ale nie mówcie już nikomu, bo to moje tajne techniki

Spróbuj nałożyć go na kamuflaż Kryolanowski jak masz lub na suprę, może być biała lub w kolorze cienia
Kalciu, dziękuję Niestety nie mam kamuflazu Kryolanu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:53   #756
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
złożmy to krab nerwowego dnia i nakręcenia sie wzajemnie I po sprawie
no i tak trzymać Dziewczyny nie ma to jak miła atmosfera
Corii - podobno baza z Kobo jest tańszym odpowiednikiem Art Deco, więc mozęsz najpierw z nią spróbować czy zadziała

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Witam

Cóż, co do Pań z Sephory i innych drogerii to można długo gadać. Jak ci nie są potrzebne, to łażą za tobą i męczą czy coś pomóc i doradzić, jak potrzebujesz, to cię olewają Cóż, sama pracowałam nieco w S i wiem jak to wygląda od środka i powiem wam, że nic miłego... a wszystko, wierzcie wszystko zależy od podejścia kierownika Ale tu nie o tym mamy gadać
dokładnie
ja wiem, że ich praca bywa niełatwa i klienci zdarzają sie różni, ale ja naprawdę chciałam ten podkład zakupić, ale gdybym nie doczekała sie porady w sprawie koloru to po takim potraktowaniu na bank bym wyszła nic nie kupując. Zresztą pracownicy wszystkich sklepów powinni sie oduczyć oceniania ludzi po wyglądzie/ubraniu bo czasem osoba niepozornie wyglądająca może bardzo dużo wydać w danym sklepie, a osoba wyglądająca ja idealny klient pomarudzi, pomarudzi i wyjdzie z niczym.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:12   #757
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Zresztą pracownicy wszystkich sklepów powinni sie oduczyć oceniania ludzi po wyglądzie/ubraniu bo czasem osoba niepozornie wyglądająca może bardzo dużo wydać w danym sklepie, a osoba wyglądająca ja idealny klient pomarudzi, pomarudzi i wyjdzie z niczym.
Święte słowa Wiesz, moja najlepsza klientka, babeczka, która zostawiła u mnie grube tysiące wyglądała... no, trudno to opisać, ale jak baba z najgorszej na świecie dziury, jakby mieszkała pod mostem, miała brzydkie stare i dziurawe ciuchy, brudne i nie za przyjemnie pachniała Dostała się mi i na początku byłam zrozpaczona, co ja z nią zrobię, potem zaczęła mnie prosić o drogie kosmetyki, ja grzecznie wkładałam do koszyka, zastanawiając się, kto za to zapłaci... a jak zakupy były gotowe, Pani wyciągnęła gigantyczny plik żywej gotówki i za wszystko zapłaciła więc to jest najlepsza nauczka na przyszłość... nie oceniać po wyglądzie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 12:37   #758
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ja wiem, że ich praca bywa niełatwa i klienci zdarzają sie różni, ale ja naprawdę chciałam ten podkład zakupić, ale gdybym nie doczekała sie porady w sprawie koloru to po takim potraktowaniu na bank bym wyszła nic nie kupując. Zresztą pracownicy wszystkich sklepów powinni sie oduczyć oceniania ludzi po wyglądzie/ubraniu bo czasem osoba niepozornie wyglądająca może bardzo dużo wydać w danym sklepie, a osoba wyglądająca ja idealny klient pomarudzi, pomarudzi i wyjdzie z niczym.
Tak powinni, ale mi się to zdarza na Stansted za każdym razem i nie tylko na stoisku MAC, podeszłam do stoiska Chanel, bo chciałam się bliżej przyjrzeć Vitalumiere Aqua, a Pani zamiast pomóc mi to zajęła się inną Panią ze stanowiska obok i zaczęła doradzać jej tusz. Ja nie wiem czy mam jakiegoś pecha do tego lotniska czy co, ale tyle bym skarbów kupiła, a tu mnie dosłownie odstraszają. Gdyby nie to, że zaoszczędzam w MACu ok 10% plus do tego mogę wszystko obejrzeć i pomacać, to bym się tam nawet nie zatrzymywała. Ciekawe jak jest na Heathrow?
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:39   #759
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czy ma ktoś z was konkretne doświadczenie z pudrami Studio Careblend?
(szukałam w poprzednich wątkach, ale są dosłownie 4 zdania)
Myślę o zakupie broznera z Surf Baby, więc to nie byłoby na całą twarz - więc nie chodzi mi o to, czy super kryje, ale raczej, czy przy dłuższym używaniu nie powoduje na twarzy niechcianych niespodzianek
Jego skład (na MUA) niestety jakoś nie napawa optymizmem.
( http://www.makeupalley.com/product/s...ressed-Powders )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:46   #760
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Ciekawe jak jest na Heathrow?
Nigdy mi się na Heathrow taka sytuacja nie zdarzyła, ale tłumy zdecydowanie większe, więc też nie zawsze ma kto doradzić.

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś z was konkretne doświadczenie z pudrami Studio Careblend?
(szukałam w poprzednich wątkach, ale są dosłownie 4 zdania)
Myślę o zakupie broznera z Surf Baby, więc to nie byłoby na całą twarz - więc nie chodzi mi o to, czy super kryje, ale raczej, czy przy dłuższym używaniu nie powoduje na twarzy niechcianych niespodzianek
Jego skład (na MUA) niestety jakoś nie napawa optymizmem.
Ja mam ten brązujący, stosuję na całą twarz, bez niespodzianek. Testowałam też zwykłe Careblendy kilkakrotnie i nigdy nie zauważyłam żadnych "efektów ubocznych".
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:48   #761
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś z was konkretne doświadczenie z pudrami Studio Careblend?
(szukałam w poprzednich wątkach, ale są dosłownie 4 zdania)
Myślę o zakupie broznera z Surf Baby, więc to nie byłoby na całą twarz - więc nie chodzi mi o to, czy super kryje, ale raczej, czy przy dłuższym używaniu nie powoduje na twarzy niechcianych niespodzianek
Jego skład (na MUA) niestety jakoś nie napawa optymizmem.
( http://www.makeupalley.com/product/s...ressed-Powders )
Moja przyjaciólka dostała od faceta w prezencie, bo własnie chciał jej kupić puder nie uczulający, nie powodujący niespodzianek itp i babka poleciła mu właśnie ten. Ola sobie go baaaardzo chwali, bo dodatkowo bardzo dobrze wtapia sie w twarz. Miała MSF, ale z niego nie była zadowolona,a blot ją podrażniał a ten nie, więc jeśli o to chodzi, to powinnaś być zadowolona. Natomiast słyszałam od niej, że jeśli masz tak jak ja skórę wymagającą matowienia, to nie będzie w tym mega skuteczny.

a i używa go chyba od około miesiąca.

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-05-06 o 12:48 Powód: dopisek
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 13:07   #762
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jasne, że dam
No własnie z Atlanticem mam problem Zbija się, robi prześwity etc przy blendowaniu go z innymi. Nawet metoda pac pac mi cięzko idzie jego równomierne rozłożenie, Nie wiem zupełnie co jest grane, bo próbowałam go i na bazie UD i na kredce Milk i na roznorakich paint potach i ciagle to samo Ten mat mnie już prawie wykończył nerwowo Jednakze dla jego pięknego, kobaltowego koloru, jestem w stanie walczyć Ale np. Orange - też mat - a nie mam z nim najmniejszego problemu.
Corii, Kasia, dziękuję bardzo! Już miałam zamawiać, a tak, to się wstrzymam. Jednak za sam kolor to trochę drogawo, poszukam jakiegoś odpowiednika.
Bo kolor jest tak boski, że zwariowałam na jego punkcie! Teraz mnie wzięło na kobaltowe ciuchy i lakier do paznokci, taki wręcz odblaskowy i nigdzie nie mogę znaleźć
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:23   #763
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Corii, Kasia, dziękuję bardzo! Już miałam zamawiać, a tak, to się wstrzymam. Jednak za sam kolor to trochę drogawo, poszukam jakiegoś odpowiednika.
Bo kolor jest tak boski, że zwariowałam na jego punkcie! Teraz mnie wzięło na kobaltowe ciuchy i lakier do paznokci, taki wręcz odblaskowy i nigdzie nie mogę znaleźć
lakieru poszukaj Bell Glam Wear 411

wiecie kiedy w końcu pojawi się Surf Baby w Polsce? bo docierają do mnie sprzeczne info, a chyba powoli napalam się na Hibiscus (muszę jeszcze obadać jak będzie mi w Costa Chic, Vegas Volt i coś sobie wybrać )
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:38   #764
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja bym tam chyba była codziennie
jestem częściej niż powinnam

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
wiecie kiedy w końcu pojawi się Surf Baby w Polsce? bo docierają do mnie sprzeczne info, a chyba powoli napalam się na Hibiscus (muszę jeszcze obadać jak będzie mi w Costa Chic, Vegas Volt i coś sobie wybrać )
W Polsce już kolekcja powinna już być dostępna.

A mi się przypomniało jak jakiś czas temu moja Siostra była w Galerii Mokotów, w Sephorze własnie i chciała kupić Balenciagę Paris (w UK ten zapach jest już od roku, a w Polsce od 2-3 miesięcy, dziwne) a Pani stwierdziła, że to brzydki zapach i niech nie kupuje bo do niej nie pasuje i ona poleca to i to. Wyszła i perfumy kupiła w innej Sephorze...
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:51   #765
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No jest SB w Pl, jest Skusiło mnie dziś niestety aż za dużo z niej rzeczy i obawiam się, że to nie koniec (jutro testy w ramach makijażu mnie czekają i pewnie znów czemuś ulegnę). Mam: róż i Hibiskus, jak chyba wszyscy, błyszczyk Strange Potion, który cudnie tę szminkę rozjasnia i czyni stosowną nawet do pracy, kredkę tę jasną, lakier miętowy (nieplanowany, ale odcień obłędny!) połyskujący ślicznie, jasny cień Short Shorts i zarezerwowałam do jutra na razie niedostępny brązer w sztyfcie, ten najjaśniejszy. Wygląda obiecująco, mam nadzieję przyciemniać nim w lecie zbyt jasne podkłady i konturować się też. O dziwo, nie wzięłam cienia Suffron, który był na liscie obowiązkowej - to nie żaden koral tylko matowa cegła, rozczarowałam się, choć może trzeba go na oku wypróbować. Piękne niestety są pozostałe błyszczyki i ta najjaśniejsza szminka, no i Careblendy, na moją zgubę. Popróbuję je jutro też i może coś dołączy do reszty łupów.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:53   #766
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cześć dziewczyny, mam zamiar w najbliższym czasie zacząć swoją przygodę z MACiem. Co poleciłybyście mi na początek żebym na pewno się nie zraziła? Jedna, fantastyczna, niezbędna rzecz na start.
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:53   #767
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
jestem częściej niż powinnam



W Polsce już kolekcja powinna już być dostępna.

A mi się przypomniało jak jakiś czas temu moja Siostra była w Galerii Mokotów, w Sephorze własnie i chciała kupić Balenciagę Paris (w UK ten zapach jest już od roku, a w Polsce od 2-3 miesięcy, dziwne) a Pani stwierdziła, że to brzydki zapach i niech nie kupuje bo do niej nie pasuje i ona poleca to i to. Wyszła i perfumy kupiła w innej Sephorze...
dziękuję

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No jest SB w Pl, jest Skusiło mnie dziś niestety aż za dużo z niej rzeczy i obawiam się, że to nie koniec (jutro testy w ramach makijażu mnie czekają i pewnie znów czemuś ulegnę). Mam: róż i Hibiskus, jak chyba wszyscy, błyszczyk Strange Potion, który cudnie tę szminkę rozjasnia i czyni stosowną nawet do pracy, kredkę tę jasną, lakier miętowy (nieplanowany, ale odcień obłędny!) połyskujący ślicznie, jasny cień Short Shorts i zarezerwowałam do jutra na razie niedostępny brązer w sztyfcie, ten najjaśniejszy. Wygląda obiecująco, mam nadzieję przyciemniać nim w lecie zbyt jasne podkłady i konturować się też. O dziwo, nie wzięłam cienia Suffron, który był na liscie obowiązkowej - to nie żaden koral tylko matowa cegła, rozczarowałam się, choć może trzeba go na oku wypróbować. Piękne niestety są pozostałe błyszczyki i ta najjaśniejsza szminka, no i Careblendy, na moją zgubę. Popróbuję je jutro też i może coś dołączy do reszty łupów.
dziękuję, dziś się wybieram na mały rekonesans, zobaczymy z czym uda się wrócić
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 14:00   #768
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam zamiar w najbliższym czasie zacząć swoją przygodę z MACiem. Co poleciłybyście mi na początek żebym na pewno się nie zraziła? Jedna, fantastyczna, niezbędna rzecz na start.
Paleta cieni
Dla mnie to miłość od pierwszego maźnięcia aż po grób
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 14:39   #769
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam zamiar w najbliższym czasie zacząć swoją przygodę z MACiem. Co poleciłybyście mi na początek żebym na pewno się nie zraziła? Jedna, fantastyczna, niezbędna rzecz na start.
Pędzel? Mineralize skinfinish natural albo jakąś piękną szminkę
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 16:07   #770
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
No dobra, jako maniak MAC'a muszę w końcu zasubskrybować ten wątek, choć to się może fatalnie dla mnie skończyć Witam wszystkie maniaczki i maniaków I tych mniej maniakalnych tyż
Witam i ja i uprzedzam bez egzorcyzmów się nie obędzie

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Do dziewczyn z UK i Irl. Byłam dziś na stansted i kolekcja SB była normalnie dostępna. Nie wiem jak w innych sklepach w Londynie, bo jestem chora i nie miałam siły wybadać. Niestety moja lista zakupów z SB, uległa skróceniu, naprawdę rzadko mi się to zdarza, ale Pani MACowka mnie po prostu zniechęciła. Najpierw pooglądałam sobie wszystko, pomacałam i po bardzo długiej chwili poprosiłam Panią żeby podeszła, bo mam kilka pytań. Zapytałam jak się będzie ta jasna kredka utrzymywać na linii wodnej, a Pani nie wiem czy nie słuchając czy co, ale mi odpowiedziała coś w rodzaju: "Tak, to kredka do oczu." (!?) Po czym spytałam co ona sądzi o Hibiskus na mnie, dowiedziałam się, że to bardzo ładny kolor. Ale najbardziej z tropu zbiło mnie to: "Mam podać jakieś produkty, czy chce Pani dalej oglądać?" Po czym już się zbierała, żeby zająć się resztą stoiska, na którym oprócz mnie nie było nikogo. Ja nie wiem, ale odniosłam wrażenie, że ta Pani chciała mi dać do zrozumienia, że ona tu tylko podaje kosmetyki i nabija je na kase. Trochę przykro mi się zrobiło, bo nawet nie miał mi kto doradzić z cieniami, miałam swoje upatrzone, ale nie byłam pewna czy będą mi pasowały, myślę, że TŻ by się lepiej sprawdził w tym wypadku.

Sory, że tak zasmucam, ale musiałam się komuś wygadać.

Corii, pamiętałam, ale tego co byśmy chciały żeby było, niestety nie było...
Miałaś Kochana ogromnego pecha ,że trafiłaś na taką buraczaną damę

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam zamiar w najbliższym czasie zacząć swoją przygodę z MACiem. Co poleciłybyście mi na początek żebym na pewno się nie zraziła? Jedna, fantastyczna, niezbędna rzecz na start.
Ja zaczynałam od cieni , na pierwszy ogień poszły Shale i Quarry..... na koniec zakupów dostała dużo próbek.... no i przepadłam

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Cóż, co do Pań z Sephory i innych drogerii to można długo gadać. Jak ci nie są potrzebne, to łażą za tobą i męczą czy coś pomóc i doradzić, jak potrzebujesz, to cię olewają Cóż, sama pracowałam nieco w S i wiem jak to wygląda od środka i powiem wam, że nic miłego... a wszystko, wierzcie wszystko zależy od podejścia kierownika Ale tu nie o tym mamy gadać
Dlatego kocham moje nowe panie z Doug..., którym jeszcze ten paskudny nawyk nie wszedł w krew.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
.....więc to jest najlepsza nauczka na przyszłość... nie oceniać po wyglądzie
Czasami można taką gafę strzelić,że aż miło. Ja nauczyłam się nie oceniać po wyglądzie podczas poprzedniej pracy (w branży budowlanej ) Miałam dokładnie taką samą sytuację!
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 16:59   #771
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Bylam w MACu no i niestety jeszcze nie ma kolekcji, bedzie 12
na pocieszenie kupilam sobie wklad do paletki CORK
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:59   #772
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez natalia_ff Pokaż wiadomość
Ja mam ten brązujący, stosuję na całą twarz, bez niespodzianek. Testowałam też zwykłe Careblendy kilkakrotnie i nigdy nie zauważyłam żadnych "efektów ubocznych".
dzieki, może się odważę - szkoda, że z pudrów nie robią próbek

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciólka dostała od faceta w prezencie, bo własnie chciał jej kupić puder nie uczulający, nie powodujący niespodzianek itp i babka poleciła mu właśnie ten. Ola sobie go baaaardzo chwali, bo dodatkowo bardzo dobrze wtapia sie w twarz. Miała MSF, ale z niego nie była zadowolona,a blot ją podrażniał a ten nie, więc jeśli o to chodzi, to powinnaś być zadowolona. Natomiast słyszałam od niej, że jeśli masz tak jak ja skórę wymagającą matowienia, to nie będzie w tym mega skuteczny.

a i używa go chyba od około miesiąca.
dzięki za opis
moja skóra w sumie wymaga matowienia, ale ja to załatwiam kremem/bazą i chusteczkami matującymi - pudry i podkłady matujące zawsze po jakimś czasie ściągają mi skórę i robią maskę.
a jak nie podrażnia to też dobrze (ostatnio MSFN coś mi buraka zaczął robić )


Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam zamiar w najbliższym czasie zacząć swoją przygodę z MACiem. Co poleciłybyście mi na początek żebym na pewno się nie zraziła? Jedna, fantastyczna, niezbędna rzecz na start.
a co lubisz? w sensie co najczęściej podkreślasz w makijażu? odważne kolory czy jednak nude?

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2011-05-06 o 21:01
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 21:27   #773
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kamilu - a mógłbyś napisać co to za pędzel ze sklepu dla plastyków do blendowania?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 21:55   #774
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Bylam w MACu no i niestety jeszcze nie ma kolekcji, bedzie 12
na pocieszenie kupilam sobie wklad do paletki CORK
A w galerii mokotów już jest

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Witam i ja i uprzedzam bez egzorcyzmów się nie obędzie

Dlatego kocham moje nowe panie z Doug..., którym jeszcze ten paskudny nawyk nie wszedł w krew.

Czasami można taką gafę strzelić,że aż miło. Ja nauczyłam się nie oceniać po wyglądzie podczas poprzedniej pracy (w branży budowlanej ) Miałam dokładnie taką samą sytuację!
Oj przydadzą się egzorcyzmy... jak na razie głównie inwestowałam w palety MAC'a Teraz zaczynam zbierać dalej Poza paletami mam kilka innych rzeczy.... ale ile jeszcze mi się marzy

Dzisiaj macałam ten nowy 'mokry' puder... bosze, ja muszę go mieć, będę siedzieć i się nim miziać Jest za✂✂✂ioza

Szminki... chcę wszystkie

Chcę rozświetlacze, róże, bronzery...

Chcę wszystko

Co do D, to dzisiaj pierwszy raz dostałam próbki bez zakupów Szok, bo jak do tej pory nigdy nie udało mi się wybłagać Cóż... aby tak zostało Może jakiś nowy bidak, którego jeszcze nikt nie ochrzanił za rozdawanie na lewo i prawo
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 22:29   #775
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No jest SB w Pl, jest Skusiło mnie dziś niestety aż za dużo z niej rzeczy i obawiam się, że to nie koniec (jutro testy w ramach makijażu mnie czekają i pewnie znów czemuś ulegnę). Mam: róż i Hibiskus, jak chyba wszyscy, błyszczyk Strange Potion, który cudnie tę szminkę rozjasnia i czyni stosowną nawet do pracy, kredkę tę jasną, lakier miętowy (nieplanowany, ale odcień obłędny!) połyskujący ślicznie, jasny cień Short Shorts i zarezerwowałam do jutra na razie niedostępny brązer w sztyfcie, ten najjaśniejszy. Wygląda obiecująco, mam nadzieję przyciemniać nim w lecie zbyt jasne podkłady i konturować się też. O dziwo, nie wzięłam cienia Suffron, który był na liscie obowiązkowej - to nie żaden koral tylko matowa cegła, rozczarowałam się, choć może trzeba go na oku wypróbować. Piękne niestety są pozostałe błyszczyki i ta najjaśniejsza szminka, no i Careblendy, na moją zgubę. Popróbuję je jutro też i może coś dołączy do reszty łupów.
kurczę nie mogę się zgodzić co do Saffrona ) z tym że to od początku miał nie być koral, tylko bardziej chyba stonowany taki właśnie szafranowy pomarańcz więc jak się nastawiałaś na koral to rozumiem rozczarowanie

Byłam, widziałam, zakupiłam
SB robi troszeczkę mniejsze wrażenie niż się nastawiałam, tak ogólnie jako kolekcja moim zdaniem nie przebija niestety TTB. Ale kilka produktów wylądowało u mnie w koszyku.
Kupiłam oczywiście Hibiskusa - unikatowy. kompromis pomiędzy Cyndi a Toxic Tale. Łagodniejsza mniej neonowa niż TT, ale nie tak wpadająca w czerwień jak Cyndi. Jak wrócę z weekendu to wrzucę porównanie
Wzięłam też niebieskiego powerpointa. Bardzo mi się podoba a nie ma tych nachalnych drobinek co pearlglide
I do koszyczka trafiły też trzy cienie: Surf USA, Sun Blonde i Saffron. turkus jest boski! po prostu. Sun blonde niepowtarzalny - nie widziałam chyba takiej żółci, ni to musztardka, ni to zazieleniona żółć, czuję że się polubimy. Saffron inny niż Orange, i do niebieskich oczek będzie pasował pięknie.

Różu nie wzięłam... Załamał mnie trochę. Brokat brokatowy, tło za pomarańczowe a ten żółty brokat jeszcze większą marchewę mi zrobił. Nie wynosiłabym go. Zamiast niego wzięłam sobie do rozświetlenia MSFa Soft And Gentle.

Lakiery fajne nno ale sory, może się na lincz narażę ale w tej cenie miałabym trzy fantastyczne Chinki. Widać że MAC zmienił formułę lakierów bo malują się ładniej ale 65zł za lakier??

aaaaaa dopisek: Suntinty śliczne nawet już jeden miałam w koszyku ale niestety po teście na ustach musiałam go zmyć bo miał gorzki smak :/ taka szkoda bo cudownie pielęgnował usta, zaraz w momencie nałożenia czuje się że usta są odżywione, miękkie, pod dobrą opieką ) ale niestety gorzki smak nie do zaakceptowania...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2011-05-06 o 22:35
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 23:00   #776
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
I do koszyczka trafiły też trzy cienie: Surf USA, Sun Blonde i Saffron. turkus jest boski! po prostu. Sun blonde niepowtarzalny - nie widziałam chyba takiej żółci, ni to musztardka, ni to zazieleniona żółć, czuję że się polubimy. Saffron inny niż Orange, i do niebieskich oczek będzie pasował pięknie.
a mi się właśnie po swatchach na temptalii zachciało Sun Blonde i Surf USA a tak się przed nimi broniłam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 00:31   #777
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wróciłam z Hibiscusem jest piękny! Dodaje takiej świeżości, ach i och!
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:00   #778
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A oglądał ktoś te bronzery w sztyfcie? Mnie chyba one zaczęły najbardziej kusić z tego wszystkiego i zastanawiam się nad zamówieniem :P
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:08   #779
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A oglądał ktoś te bronzery w sztyfcie? Mnie chyba one zaczęły najbardziej kusić z tego wszystkiego i zastanawiam się nad zamówieniem :P
hm ja patrzyłam na nie, najjaśniejszy niestety był zbyt matowy i ciemny jak dla mnie... poza tym dość szybko zasychają i bez wprawy ciężko będzie je równomiernie rozprowadzić... :/ szkoda bo pomysł na produkt fajny
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:39   #780
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Aha, to chyba nie będę w ciemno brać jednak. Już sama nie wiem. Widziałam podobne, chyba Nars'a, były bardzo ciemne ale po roztarciu/wklepaniu wyglądały świetnie. Lepiej za nimi się rozejrzę.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.