Facet prawiczek - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 22:58   #751
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facet prawiczek

Chęci? Mam uwierzyć, że zdrowy facet w wieku 20+ nie ma CHĘCI na SEKS? Ukrzyżujcie mnie, ale nie wierzę w to.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 23:05   #752
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Facet prawiczek

Ja tak samo
Jak już, to obstawiam że nie miał z kim tego zrobić. Zwłaszcza jak ma powodzenie u kobiet Bo tylko o takim piszę :P
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 23:15   #753
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facet prawiczek

Chociaż musze przyznać, znałam kiedyś jednego chłopaka, który sam sobie przyrzekł, że zrobi to ze swoją żoną. I z tego co ostatnio słyszałam, bo nie mam już z nim kontaktu to mu się to udaje - jak na razie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 23:24   #754
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Chociaż musze przyznać, znałam kiedyś jednego chłopaka, który sam sobie przyrzekł, że zrobi to ze swoją żoną.

Ja niestety nie znam nikogo takiego. A szkoda.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 23:28   #755
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Akurat tutaj się nie zgodzę. Jeszcze w przedziale wiekowym 20-25 lat da radę znaleźć atrakcyjnego faceta, który jest prawiczkiem. Później to już faktycznie może być trudne.

Oczywiście żadnych badań na temat wieku inicjacji seksualnej wśród atrakcyjnych mężczyzn, nie prowadziłam. Ale wiem ilu spośród moich bliższych znajomych ma jeszcze pierwszy raz przed sobą. Nie nazwałabym tych facetów nieatrakcyjnymi. Po prostu wcześniej nie mieli okazji/chęci do uprawiania seksu.
To prawda, np Mój Facet. Od razu wpadł mi w oko, jejciu, boski, ale oczywiście kwestia gustu
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 23:42   #756
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość
Raczej okazji A to jest różnica.
Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Chęci? Mam uwierzyć, że zdrowy facet w wieku 20+ nie ma CHĘCI na SEKS? Ukrzyżujcie mnie, ale nie wierzę w to.
Nie, nie o to mi chodziło. Facet może mieć np. chęć na seks jako taki, ale może nie mieć chęci na seks z kobietami, które aktualnie się nim interesują.
Źle to to trochę ujęłam w słowa w poprzednim poście. Powinno być: "20 latek może być prawiczkiem, bo wcześniej nie miał okazji by uprawiać seks i/lub nie spotkał jeszcze kobiety, z którą chciałby iść do łóżka, i która jednocześnie chciałaby z nim iść do łóżka"
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 00:20   #757
Zelfis
Raczkowanie
 
Avatar Zelfis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 70
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez chwast
Powód do radości to raczej nie jest, ale do smutku także nie
Ale jednak nie do radości.

Cytat:
Napisane przez chwast
to normalne sama również miałam innych partnerów, w jakim świece Ty żyjesz?
W takim, co nie rozumieją tam, jak to zmienia patrzenie na rzeczy tych, co już kogoś mieli.

Cytat:
Napisane przez chwast
Ile jadu w tej wypowiedzi, tylko dlatego, że wolałam doświadczonego partnera, którym Ty nie jesteś.
Jestem skorpionem, a skorpiony mają dużo jadu. I ponoć też duże potrzeby, jeśli chodzi o seks.
A tak w ogóle, to nie tylko dlatego, że ja nie jestem "Twoim".
Nie rozumiem, co to ma do rzeczy.

Edytowane przez Zelfis
Czas edycji: 2011-08-18 o 00:25
Zelfis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 12:26   #758
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facet prawiczek

Ta ostatnia wypowiedź źle zabrzmiała, nie chodzi o to, że nie jesteś moim
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 17:10   #759
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Facet prawiczek

Zelfis, piszesz jak bardzo inteligentny człowiek, ale wydaje mi się, że brakuje Ci dystansu do samego siebie. O, to bardzo fajnie i poetycko, że jesteś jak lustro i odbijasz co kto Ci da, tylko, że mimo, że kobiety są teraz wyzwolone, to często czekają na głupie zaproszenie na kawę od faceta, to po pierwsze.

Po drugie - jeśli pójdziesz do tej prostytutki i otwarcie przedstawisz sprawę, a ona wykaże się profesjonalizmem i pokaże co i jak - co, jak mniemam, bez uczucia i "szału pożądania" będzie bardzo krępujące - wszak prostytutka też człowiek i też kobieta, to równie dobrze możesz iść do psychologa i przed nim się otworzyć i starać się rozwiązać inny problem z Tobą, a mianowicie niechęć do kontaktów i swego rodzaju "lenistwo" interpersonalne.

Myślę, że gdyby ludzie uważali siebie za takie lustra, to by prędzej zakwitli niż się rozmnożyli. Wystarczy się trochę pouśmiechać do ludzi - nawet obcych i już wszystko będzie inaczej.

Btw. mój Tż był prawiczkiem, a ja dziewicą. I entuzjazm wystarczył za doświadczenie.
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2011-08-18 o 17:12
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 17:55   #760
straszaczka
Raczkowanie
 
Avatar straszaczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81
Dot.: Facet prawiczek

Ja byłam dziewicą, on prawiczkiem. Uczę się tej "przyjemności" Cieszę się, że mój TŻ był prawiczkiem - razem wchodziliśmy w ten etap i razem robiliśmy pierwsze kroczki w kierunku seksu. Wydaje mi się, że właśnie wspólne poznawanie ciał było piękne..
straszaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 07:43   #761
edzina
Raczkowanie
 
Avatar edzina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 164
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez Zelfis Pokaż wiadomość
Jestem skorpionem, a skorpiony mają dużo jadu.
I znów... To nie ja, to wina mojego znaku zodiaku.
edzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 13:37   #762
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez edzina Pokaż wiadomość
I znów... To nie ja, to wina mojego znaku zodiaku.
Brak słów
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:59   #763
albatros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 103
Dot.: Facet prawiczek

Ale Zelfis to jest nieśmiały czy chce aby kobieta do niego pierwsza zagadała?
albatros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:24   #764
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facet prawiczek

jest tak sfrustrowany tym, ze kobiety nie mdleja na jego widok (bo na kazdego innego oczywiscie mdleja) ze pewnie sam nie wie czego chce
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:29   #765
albatros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 103
Dot.: Facet prawiczek

Myślałem że jest nieśmiały.
Czytałem gdzieś że jak faceci się oglądają za dziewczynami to może 10% dziewczyn obejrzy się za chłopakiem więc........
Pozostaje tylko to że ktoś powinien mu spuścić ostry ..... nie powiem co bo ban będzie żeby zrozumiał że nie jest narcyzem.
Boże co ja pisze....

Edytowane przez albatros
Czas edycji: 2011-08-19 o 21:31
albatros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:37   #766
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez albatros Pokaż wiadomość
Ale Zelfis to jest nieśmiały czy chce aby kobieta do niego pierwsza zagadała?
Moim zdaniem nieśmiały, ma ogromne kompleksy, brak wiary w siebie, połączony z poczuciem, że nie może żadnej się podobać, paraliż na myśl o rozmowie z dziewczyną / dotykiem, a z drugiej strony chęć jak najszybciej pozbycia się swojego "prawictwa", gdyż uważa, że dziewczyny wolą doświadczonych.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:42   #767
albatros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 103
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nieśmiały, ma ogromne kompleksy, brak wiary w siebie, połączony z poczuciem, że nie może żadnej się podobać, paraliż na myśl o rozmowie z dziewczyną / dotykiem, a z drugiej strony chęć jak najszybciej pozbycia się swojego "prawictwa", gdyż uważa, że dziewczyny wolą doświadczonych.
Ups chyba ja jestem taki... no oprócz tego ostatniego "chęć jak najszybciej pozbycia się swojego "prawictwa", gdyż uważa, że dziewczyny wolą doświadczonych"
albatros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:49   #768
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facet prawiczek

niektóre wolą, niektóre nie. Moja koleżanka bierze sobie samych prawiczków bo uwielbia ich uczyć różnych rzeczy
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 22:04   #769
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
niektóre wolą, niektóre nie. Moja koleżanka bierze sobie samych prawiczków bo uwielbia ich uczyć różnych rzeczy
A wolna aktualnie?
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 22:48   #770
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facet prawiczek

aktualnie kogoś ma, ale na pewno nie jest jedyna na świecie ani w Polsce, w znajdywaniu sobie partnerki nie należy myśleć kategoriami czy woli prawiczków czy też nie, bo jeśli znajomość /związek się rozwinie to dla niej nie będzie to miało znaczenia
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 23:02   #771
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Facet prawiczek

Wiem, wiem Ja tak tylko nabijam się ze swojego prawictwa.
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 00:36   #772
Zelfis
Raczkowanie
 
Avatar Zelfis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 70
Dot.: Facet prawiczek

Nabijasz ? Czyżby ? Też próbowałem, nie raz i myślę, że próbujesz tym jakoś się pocieszyć i zapomnieć w ten sposób o tym. Nie ma kto, jak kto, ale prawiczek wie najlepiej. Nabijanie się z prawictwa, dobre żarty - żadnemu prawiczkowi z tym nie jest dobrze, nie ważne jak bardzo by głupa palił, że jest wszystko w porządku.

Co do tego, że kobiety wolą doświadczonych, to nie jest tak ?
Żeby była jasność - ja osobiście żalę się i wylewam swój jad i swoje najgorsze cechy Tylko Tutaj. W normalnym życiu, jestem dosyć zdystansowany do ludzi, ale nie można powiedzieć, że gburem, czy jakąś niesympatyczną osobą - skoro jedna dziewczyna do znajomego na palarni mówiła, że jestem sympatyczny, to chyba jednak to świadczy o tym, że ludzie jednak mnie postrzegają pozytywnie, prawda ? No i wracając do tego, że kobiety wolą doświadczonych - w związku z tym, że jestem rzekomo w oczach ludzi sympatyczny (Zresztą słyszałem takich opinii więcej), czy to cokolwiek zmieniło w moim życiu ? Nic. Kobiety myślę, że wiedzą w sumie, że nie mam doświadczenia, a plotki na pewno się rozeszły o mnie dawno temu. Mój brak doświadczenia, jak dotąd nie przysporzył mi nic dobrego. Czy to niewystarczający dowód, że nie podobam się, jako ktoś niedoświadczony ?

Każdy dzień w którym jest w pobliżu, jakaś dziewczyna/kobieta, potencjalna partnerka w moich oczach, a w którym nic się nie zmienia, to dla mnie dowód, że brak doświadczenia w niczym mi nie pomaga. A lat już upłynęło kilka i każdy rok bez nikogo, to jak dla mnie wystarczający dowód, że mój brak doświadczenia z kobietami, jest czymś co mi nie sprzyja. Potraficie mi udowodnić, że się mylę podając mi sensowne argumenty, nie zasłaniając się tym, że jedna woli zielone rękawiczki, a druga czerwone ?

Edytowane przez Zelfis
Czas edycji: 2011-08-20 o 00:53
Zelfis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 07:18   #773
albatros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 103
Dot.: Facet prawiczek

To wreszcie plotkują czy powiedział ci ktoś o tym?
albatros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 09:03   #774
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Facet prawiczek

W tej dyskusji brakuje mi jednego... porównujecie prawictwo z byciem doświadczonym, ale mało kto chyba zauważa, że doświadczenie zdobywa się miesiącami jeśli nie latami... Więc np. seks z prostytutką niczego tak naprawdę nie zmieni. Co z tego, że ktoś przestanie być prawiczkiem? Doświadczenie wciąż ma zerowe według mnie. Jak dla mnie słowa "prawiczek" i "dziewica" obrosły pewnego rodzaju mitem i legendą. Po tym jednym razie nie jesteśmy ani nie wiadomo jak doświadczeni, ani nie wiadomo jak inni. Wchodzimy w nowy etap - to prawda. Ale nauki jest jeszcze sporo i chyba lepiej jest mieć do niej stałego partnera.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 09:18   #775
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez Zelfis Pokaż wiadomość
Co do tego, że kobiety wolą doświadczonych, to nie jest tak ?
Niektóre wolą doświadczonych, inne niedoświadczonych, a jeszcze innym to wszystko jedno

Cytat:
No i wracając do tego, że kobiety wolą doświadczonych - w związku z tym, że jestem rzekomo w oczach ludzi sympatyczny (Zresztą słyszałem takich opinii więcej), czy to cokolwiek zmieniło w moim życiu ? Nic. Kobiety myślę, że wiedzą w sumie, że nie mam doświadczenia, a plotki na pewno się rozeszły o mnie dawno temu. Mój brak doświadczenia, jak dotąd nie przysporzył mi nic dobrego. Czy to niewystarczający dowód, że nie podobam się, jako ktoś niedoświadczony ?
Naprawdę myślisz, że to kwestia Twojego prawictwa? Bujda. To kwestia Twojej osobowości, Twojego zachowania, Twojego stosunku do innych.

Wiesz, najpierw poznajesz kobietę, zaczynasz z nią rozmawiać. Potem umawiacie się na kolejne spotkanie, i też rozmawiacie. Potem kolejne spotkania, i kolejne. Z czasem zaczynacie się przytulać, całować... Później zaczynacie pieszczoty, delikatne, potem coraz śmielsze. A dopiero potem jest seks.

Naprawdę myślisz, że Twój brak powodzenia wynika z braku doświadczenia w seksie, który jest na samym końcu drogi?


Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
W tej dyskusji brakuje mi jednego... porównujecie prawictwo z byciem doświadczonym, ale mało kto chyba zauważa, że doświadczenie zdobywa się miesiącami jeśli nie latami... Więc np. seks z prostytutką niczego tak naprawdę nie zmieni. Co z tego, że ktoś przestanie być prawiczkiem? Doświadczenie wciąż ma zerowe według mnie. Jak dla mnie słowa "prawiczek" i "dziewica" obrosły pewnego rodzaju mitem i legendą. Po tym jednym razie nie jesteśmy ani nie wiadomo jak doświadczeni, ani nie wiadomo jak inni. Wchodzimy w nowy etap - to prawda. Ale nauki jest jeszcze sporo i chyba lepiej jest mieć do niej stałego partnera.
Racja Po pierwszym razie nikt się nie stał kochankiem doskonałym.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 12:44   #776
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facet prawiczek

Zelfis się stanie i wtedy znajdzie sobie dziewczynę, poprawi się jego samopoczucie - bo stracił prawictwo. Jasne;d
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 13:33   #777
Zelfis
Raczkowanie
 
Avatar Zelfis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 70
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez Chatul
Naprawdę myślisz, że to kwestia Twojego prawictwa? Bujda. To kwestia Twojej osobowości, Twojego zachowania, Twojego stosunku do innych.

Wiesz, najpierw poznajesz kobietę, zaczynasz z nią rozmawiać. Potem umawiacie się na kolejne spotkanie, i też rozmawiacie. Potem kolejne spotkania, i kolejne. Z czasem zaczynacie się przytulać, całować... Później zaczynacie pieszczoty, delikatne, potem coraz śmielsze. A dopiero potem jest seks.
Chyba coś tu do niektórych nadal nie dociera. Kobiety nie traktują mnie, jak kogoś kim można się zainteresować, a jak zwykłą koleżankę z penisem. Nie chodzi tu o brak doświadczenia w seksie, a o to, że nie ważne co robię, jak się zachowuję, a nie jednokrotnie próbowałem rozmawiać z dziewczynami w życiu i efekt zawsze ten sam; czyli "Pogadaliśmy sobie, fajnie, cześć, idę do Krzyśka.", no to sobie idzie i... z nim to już nie gadka, to już flirt, haha i rumieńce. Ze mną nie ważne co robię, jak próbuję podejść do rozmowy, do sposobu bycia, efekty są mizerne, żenujące wręcz. Widząc to od zawsze, na prawdę mam wrażenie, że chyba nie ma co sobie zawracać głowy dziewczynami i kiedyś trzeba iść na te prostytutki i odbębnić tą czynność, żeby chociaż tak samemu dla siebie to zrobić. Szczerze to chyba nigdzie nie napisałem, że chce się stać doświadczonym kochankiem, pisałem tak ? Nie. Pisałem, że chce się dzielić swoim doświadczeniem z jakąś dziewczyną ? Nie. Więc nie widzę problemu.

Edytowane przez Zelfis
Czas edycji: 2011-08-20 o 13:35
Zelfis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 13:38   #778
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Facet prawiczek

Zelfis, z całym szacunkiem, ale pierdzielisz takie głupoty, że głowa mała. Twój brak powodzenia u kobiet wynika z braku doświadczenia w seksie? a co my mamy rentgen w oczach i po jednym spojrzeniu na gościa potrafimy określić, ile ma lat doświadczenia i czy w ogóle je ma? coś się zapędzasz w tym swoim umartwianiu się nad sobą. ja nie miałam doświadczenia w seksie do 25. roku życia i nijak nie przeszkadzało mi to w umawianiu się z facetami, wręcz na powodzenie nigdy nie mogłam narzekać. ale to wynika tylko z tego, że trafiałam na facetów, którzy nie spalali raka, gdy byłam w ich pobliżu, nie mieli oporów w rozmawianiu ze mną, a jak już się do nich odezwałam, to nie spuszczali wzroku i nie liczyli mrówek na chodniku.

chłopie, masz poważne problemy natury psychicznej i obawiam się, że jak staniesz oko w oko z prostytutką to zaczniesz się jąkać, ręce będą Ci drżały, zaczniesz się intensywnie pocić, a jak ona nie daj Boże pokaże Ci cycka, to najpewniej zemdlejesz i biedna będzie musiała wzywać karetkę. prostytutka to też kobieta, a Ty masz przecież spore opory przed obcowaniem z kobietami. i nie ma, że sobie wmówisz, że to że tamto, że nie po to przyszła, byś z nią gadał. nie potrafisz zwykłej koleżance spojrzeć w oczy, jak się do Ciebie przysiada, a prostytutkę ot tak zaczniesz obrabiać? taa, jasne, wolne żarty. ja rozumiem, że ona przyjdzie do Ciebie tylko po kasę, ale pamiętaj, że to jest kobieta, która była już z wielooooooma mężczyznami, nie boisz się więc, że zacznie się z Ciebie śmiać, gdy porówna Cię do innych?

po co Ci to wszystko?

edit: no ja też wszystkich mężczyzn traktuję jak koleżanki z penisami, dopóki któryś nie okaże mi zainteresowania.

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2011-08-20 o 13:40 Powód: dopisek
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 15:15   #779
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Facet prawiczek

Cytat:
Napisane przez Zelfis Pokaż wiadomość
Kobiety nie traktują mnie, jak kogoś kim można się zainteresować, a jak zwykłą koleżankę z penisem.
Ja też wielu facetów traktuję jak koleżanki z penisem Co więcej, wielu moich kumpli traktuje mnie jak faceta, tyle, że bez penisa. Norma
Nigdy dla wszystkich nie będziemy seksowni i atrakcyjni. Kwestia znalezienia TEJ jednej osoby. A cała reszta niech nas traktuje jak kumpli

Cytat:
Nie chodzi tu o brak doświadczenia w seksie, a o to, że nie ważne co robię, jak się zachowuję, a nie jednokrotnie próbowałem rozmawiać z dziewczynami w życiu i efekt zawsze ten sam; czyli "Pogadaliśmy sobie, fajnie, cześć, idę do Krzyśka.", no to sobie idzie i... z nim to już nie gadka, to już flirt, haha i rumieńce. Ze mną nie ważne co robię, jak próbuję podejść do rozmowy, do sposobu bycia, efekty są mizerne, żenujące wręcz.
Nie każdej się będziesz podobał, to jasne.
Ale nie rozumiem dlaczego chcesz by to dziewczyny okazywały Tobie zainteresowanie, skoro Ty nie okazujesz zainteresowania im. Owszem, kobieta może zacząć. Ale jak zobaczy, że z Twojej strony nie ma reakcji, to sobie odpuści, bo uzna, że w ogóle nie jesteś nią zainteresowany.

Cytat:
Widząc to od zawsze, na prawdę mam wrażenie, że chyba nie ma co sobie zawracać głowy dziewczynami i kiedyś trzeba iść na te prostytutki i odbębnić tą czynność, żeby chociaż tak samemu dla siebie to zrobić.
Odbębnić tę czynność? Po co chcesz ją "odbębniać"?

Chłopie, rób co chcesz, naprawdę Chcesz uprawiać seks z prostytutką? Zrób to. Tylko nie szukaj u nas aprobaty.
My już powiedziałyśmy, że naszym zdaniem takie pójście do prostytutki to marny pomysł. Ale rób co chcesz. Nam to wszystko jedno.
Tylko nie wmawiaj sobie, że dziewczyny się Tobą nie interesują, bo jesteś nieśmiały czy dlatego, że jesteś prawiczkiem. Podejrzewam, że sporo dziewczyn się Tobą mniej lub bardziej interesowało, ale wszystkie sobie odpuściły kolejne starania, po tym jak nie widziały większej reakcji z Twojej strony. Bo ileż czasu można się starać o kogoś, kto zachowuje się jakby miał te starania gdzieś.
Jak sobie nie potrafisz poradzić z relacjami międzyludzkimi, to idź do psychologa, naprawdę. To też na pewno ciekawe doświadczenie, a może dać Ci więcej niż seks z prostytutką (moim zdaniem).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:46   #780
albatros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 103
Dot.: Facet prawiczek

To ile on kasy musi wydać żeby nabrać doświadczenia...
Powiedzmy że prostytutka bierze 150 zł na godzinę i będzie sobie zamawiał 3x w tygodniu to.. w ciągu miesiąca... o cholera.
albatros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-27 15:18:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.