PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał" - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 09:50   #751
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
dokładanie tak, nawet nie muszę informaować, że ich nie będzie... a najbardziej mnie wkurza, że ja musze nawet na "urlopie" być pod telefonem 24h chociaż to moja prywatna komórka, a pozostali po prostu wyłączają telefon mają wszystko w d....... ręce opadają...
wszystko przez tą moją idiotyczną lojalnosc wobec ludzi i poczucie obowiazku... przecież nie zostawię ludzi bez pieniędzy, a jak ja tego nie zrobie to nikt ich nie rozliczy....

najważniejsze, że nikomu nic się nie stało... samochód to tylko samochód rzecz nabyta

Kurcze dobrze ze u mnie tak nie ma ... urlop to urlop... szefostwo tez wporzasiu jest wszystko jasne i nie ma nieporozumien w temacie urlopowym ... - ehhh

wiem ze to rzecz nabyta ale zbierali na samochód 3 lata odmawiali sobie urlopów, wypadów wszystkiego ... i po 4 miechach masz Ci babo placek ... a za 3 miechy maja sie pobrac wiec kasa na weselicho tez potrzebna ...
... ale dobrze ze wszyscy cali i jest ok ....
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2009-08-13 o 09:55
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 10:09   #752
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Konczitka jak nie urok.. eh znowu coś !!

Odzyskałam wczoraj od koleżanki moje ciązowe rybaczki z zeszłego roku H&M MaMa sa świetne i dostałąm jeszcze jedne podobne tylko rozmiar mniejsze juz mocno dpasowane wiec od dziś je nosze.. a jaka ulga dla brzuszka i wnetrzności..
Dostałam też jedne długie jeansy i czarne sztrusky ciązowe.. + 2 super bluzeczki -sweterki podkreślające brzuszek..

A dziś mnie rozpiera energia od 6 na nogach.. juz mam pranie wstawione juz pozamiatane korytarze kuchnia sprzatnieta podłogi jeszcze zmyc i zupke kalafiorową zrobić
Ktos ma ochotę!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 10:20   #753
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość





Kurde jak to ?? tak sie nie robi !!!



wiem Nikus wiem, ale to na Was pozniej wszystko sie odbija itp bo jak ktos ciagle marudzi marudzi i wogole to ilez mozna ?? a ostatnio jakos tak duzo narzekam na to zycie ...





Daf masz racje najgorsza jest bezsilnosc ... z ktora ciezko sie pogodzic




To chyba jakis zart ? jak tak mozna ?? nie no nastukałabym im chyba ... a Ty wczasy mialas zaplanowane jakies ??

Laseczki u mnie kolejny dzien masakryczny ... jakies fatum - 13tego ehhh moj brat miał wypadek skasował 2 samochody - dobrze ze nie ma powazniejszych obrazen i wszyscy wyszli z tego cało ...
- znowu chce mi sie wyc !!! nie mam z bratem rewelacyujnych kontaktów ale jako dzieci bylismy nierozlaczni pozniej kazde poszło swoja droga i kontak sie urwał zostały spotkania rodzinne itp ... ale jak sie dzieje mu zle to i mi jest bardzoooo zle ... ehhh az mnie za serce scisło jak zadzwoniła do mnie mama ...
Konczitko, najważniejsze, że cali i zdrowi!!!!!
ale pech faktycznie.....

kochanie, każdy ma gorszy czas w życiu czasem i wtedy dobrze sobie ponarzekać

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Konczitka jak nie urok.. eh znowu coś !!

Odzyskałam wczoraj od koleżanki moje ciązowe rybaczki z zeszłego roku H&M MaMa sa świetne i dostałąm jeszcze jedne podobne tylko rozmiar mniejsze juz mocno dpasowane wiec od dziś je nosze.. a jaka ulga dla brzuszka i wnetrzności..
Dostałam też jedne długie jeansy i czarne sztrusky ciązowe.. + 2 super bluzeczki -sweterki podkreślające brzuszek..

A dziś mnie rozpiera energia od 6 na nogach.. juz mam pranie wstawione juz pozamiatane korytarze kuchnia sprzatnieta podłogi jeszcze zmyc i zupke kalafiorową zrobić
Ktos ma ochotę!
o proszę jak pięknie!!!! pogłaszcz ode mnie brzusio i się nie przemęczaj!!!!!!!!!!!!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 11:13   #754
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

kurr....... posta mi skasowało

Konczita - kurde ale lipa ale ważne że im nic nie jest , a to jego wina , samochód nie miał jakiegoś dodatkowego ubezpieczenia ?

kasia - to chamiska , bo jak to inaczej można nazwac wwwrrrr...

Ja szukam knajpy na chrzciny ale tu u mnie nic nie ma na tym zadupiu , niby to blisko wawy a kurde dechą zabite , strasznie bym chciała wrócić do warszawy , wychowałam się w samym centrum i tam mi było dobrze
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 11:31   #755
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Konczita no to nieciekawa wiadomość odnosnie wypadku, ale dobrze że są cali.
Wiem co myślisz, bo ostatnio -pisałam wam-brat mojego TŻa miał wypadek. Już po operacjach, ze śrubami w nodze od dwoch dni w domu jest.... ech

Madziu kochanie jak Ci dobrze .... )))) I uwielbiam czytać takie posty optymistyczne

Aniu, nie wiem gdzie Ty tam pod tą Warszawą jesteś, i wierze że jak się wychowałaś w Wawie to Cię do niej ciągnie ale ja osobiście tak sobie myślę że nie mogłabym mieszkac w tak wielkim mieście. ni hu hu, to nie dla mnie. U mnie mi najlepiej :P

A w pracy, hmmmm no piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiip - nie nawidze chamów
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 12:30   #756
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Konczitka jak nie urok.. eh znowu coś !!

Odzyskałam wczoraj od koleżanki moje ciązowe rybaczki z zeszłego roku H&M MaMa sa świetne i dostałąm jeszcze jedne podobne tylko rozmiar mniejsze juz mocno dpasowane wiec od dziś je nosze.. a jaka ulga dla brzuszka i wnetrzności..
Dostałam też jedne długie jeansy i czarne sztrusky ciązowe.. + 2 super bluzeczki -sweterki podkreślające brzuszek..

A dziś mnie rozpiera energia od 6 na nogach.. juz mam pranie wstawione juz pozamiatane korytarze kuchnia sprzatnieta podłogi jeszcze zmyc i zupke kalafiorową zrobić
Ktos ma ochotę!
Madziu super dobrze ze masz tyle energii .... smacznej zupki zycze

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Konczitko, najważniejsze, że cali i zdrowi!!!!!
ale pech faktycznie.....

kochanie, każdy ma gorszy czas w życiu czasem i wtedy dobrze sobie ponarzekać

kurcze ja chyba po passie mam własnie gorsze dni ... i oby tylko na dniach sie zakonczyło bo ostatnio wszystko fajnie sie układało az .. no własnie az nastał sierpien , ale oczywiscie pospałam sobie i juz mi lepiej .. dobrze ze mam urlopik i tyle wolnego to odpoczywam sobie ile chce



Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
kurr....... posta mi skasowało

Konczita - kurde ale lipa ale ważne że im nic nie jest , a to jego wina , samochód nie miał jakiegoś dodatkowego ubezpieczenia ?

Ja szukam knajpy na chrzciny ale tu u mnie nic nie ma na tym zadupiu , niby to blisko wawy a kurde dechą zabite , strasznie bym chciała wrócić do warszawy , wychowałam się w samym centrum i tam mi było dobrze
aniu tak mieli cos tam ubezpieczone ale nie wiem ile kasiurki z tego bedzie .. a wina tak jego ... ale padało i wpadł w poslizg ... jechał lasem a tam niefajny zakret za ktorym jest zwezenie i most i na moscie go wyrzuciło w barierke i w samochod ktory akurat wjezdzał na most ... policjant tylko powiedział, ze szczescie w nieszczesciu ze na barierce sie zatrzymali bo mogło sie katastrofa zakonczyc ... a kobitka ciagle tylko bratu powtarzała ze dobrze ze tak a nie gorzej ze im nic nie jest i ze samochody sobie zmienia - babeczka dziana wiec pretensji wogole nie miała tylko ciagle pytała sie czy nic go nie boli ...

a ja Aniu Ci powiem, ze mi to marzy sie domek gdzies gdzie jest cicho, blisko do lasu ... spokój i duzy ogród... mieszkam w centrum i jak tylko nadazy sie okazaja mykne daleko za miasto


Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Konczita no to nieciekawa wiadomość odnosnie wypadku, ale dobrze że są cali.
Wiem co myślisz, bo ostatnio -pisałam wam-brat mojego TŻa miał wypadek. Już po operacjach, ze śrubami w nodze od dwoch dni w domu jest.... ech

Madziu kochanie jak Ci dobrze .... )))) I uwielbiam czytać takie posty optymistyczne

Aniu, nie wiem gdzie Ty tam pod tą Warszawą jesteś, i wierze że jak się wychowałaś w Wawie to Cię do niej ciągnie ale ja osobiście tak sobie myślę że nie mogłabym mieszkac w tak wielkim mieście. ni hu hu, to nie dla mnie. U mnie mi najlepiej :P

A w pracy, hmmmm no piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiip - nie nawidze chamów

Kasiu kochana tego wogole nie mozna porównywac z bratem Twojego tzta - mam nadzieje, ze wraca do zdrowia ??? A Ty takze z okolic Wawy ??
... własnie mowili cos ejszcze o ulropie ????


---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

no dobra a teraz przyznac mi sie bez bicia - kto widział kropke ?
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 12:56   #757
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Oj nie, ja do Wawy to bardzo daleko mam Ja ze Świnoujścia sobie jestem


Z urlopem cisza, jutro szef ma mi znac na 100%, ale jak już mi tak oznajmił to sprawa jest oczywista
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 13:13   #758
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

z warszawy to ja i też z centrum, i też zupełnie nie wyobrażam sobie mieszkania gdzieś indziej, poza miastem... przyzwyczaiłam się, że jakiej fanaberii bym nie wymyśliła to w ciągu 20 minut moge ją spełnić
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 13:23   #759
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Oj nie, ja do Wawy to bardzo daleko mam Ja ze Świnoujścia sobie jestem


Z urlopem cisza, jutro szef ma mi znac na 100%, ale jak już mi tak oznajmił to sprawa jest oczywista
uhu nio to kumam temat teraz ... ale z tym urlopem to chybabym wybuchła .. jak tak mozna - beszczelenstwo!

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
z warszawy to ja i też z centrum, i też zupełnie nie wyobrażam sobie mieszkania gdzieś indziej, poza miastem... przyzwyczaiłam się, że jakiej fanaberii bym nie wymyśliła to w ciągu 20 minut moge ją spełnić

Aniu tak tak wiem ze z wawy i dlatego myslałam ze kasia tez i ze juz 3 Was bedzie z moich okolic to chyba tylko Kropeczka jest


---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Madziu ja tez robie kalafiorka na obiad tylko ze z wody juz w całym domku pachnie kalafiorem hyhyhy normalnie glodna sie zrobilam z tego wszystkiego ... i jak tu człek ma spokojny byc ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 13:38   #760
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
z warszawy to ja i też z centrum, i też zupełnie nie wyobrażam sobie mieszkania gdzieś indziej, poza miastem... przyzwyczaiłam się, że jakiej fanaberii bym nie wymyśliła to w ciągu 20 minut moge ją spełnić
Oj to w przeciwieństwie do mnie!
nie wyobrażam sobie zamienic mój wielki dom na wsi z pięknym ogrodem i włąsnymi wielkimi malinami np. na miasto...
do warszawy owszem ale tylko pozwiedzać i ewent. zakupy jak zwykle;p

Więc zupka chyba pyszna bo brat i tata próbowali zanim zjedli czy czegsc nie brakuje bo mam zatkany nos i nie mam smaka wogóle...
Ziemniaczki sie juz gitują.. mięsko zrobione pyszny sosik lekki i gotowana fasolka szparagowa z masełkiem i bułką tarta oczywiście ze swojego ogórdka!

PS. u nas dzis ok 9 przeszła taaaaaaaaka burza że masakra.. w sumie bardziej oberwanie chmury jeszcze czegoś takiego nie widziałam
a zagrziało kilka razy tylko porzadnie i błyski były i takie mocno musiały byc wyładowania że jak sie błysneło to wszytsko w domu gasło.. i po dóch takich akcjach zabrali wszedzie światło na 2 godz.
Szok!!!


Kropeczko wywołujemy cie .. obecnośc sprawdzamy!

Konczitko uwielbiam kafaliorek
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 13:57   #761
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

no własnie ja jestem typowa dziewczyna z miasta, wszystko muszę miec w zasięgu 20 minut , straszne to jest wiem.... chociaz czasem myslę sobie, że chcialbym miec taki piekny domek z ogromnym ogrodem pośrodku niczego

ja też uwielbiam i kalafiora i fasolke i brokuły tylko ja wszystko na parze gotuję... zresztą ja jestym tylko roślnożerna więc lubie praktycznie każdy rodzaj zieleniny

w wawie też było chyba oberwanie chmury, tak lało, ze za onkem nic nie było widać, jakby ktos lał wodę wiadrami

kropeczko, hop hop!?
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 14:01   #762
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

a u nas tylko padało - własnie idziemy jesc kalafiorka mmmm ....

aaaa maliny ja tez tak chce !!!!
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 16:26   #763
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Oj nie, ja do Wawy to bardzo daleko mam Ja ze Świnoujścia sobie jestem
[/B]
czy kolezanki fotencje na nk to zamiłowanie? aaaa jak ja sie boje motorów !!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

a gdzie sie wszycy podziali - srodek tygodnia i taka cisza
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2009-08-13 o 16:25
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 16:34   #764
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

ja gotuję obiadek, a potem będę prasować pieluchy.............czuj ecie? jak to brzmi.........??!! będę prasować pieluchy

mąz wczoraj wieczór poprosił czy bym go nauczyła jak się składa taką pieluszkę i zakłada dziecku....

właśnie gdzie Kropka....??

wogóle co tu tak pusto?????
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 17:18   #765
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość





Kurde jak to ?? tak sie nie robi !!!



wiem Nikus wiem, ale to na Was pozniej wszystko sie odbija itp bo jak ktos ciagle marudzi marudzi i wogole to ilez mozna ?? a ostatnio jakos tak duzo narzekam na to zycie ...





Daf masz racje najgorsza jest bezsilnosc ... z ktora ciezko sie pogodzic




To chyba jakis zart ? jak tak mozna ?? nie no nastukałabym im chyba ... a Ty wczasy mialas zaplanowane jakies ??

Laseczki u mnie kolejny dzien masakryczny ... jakies fatum - 13tego ehhh moj brat miał wypadek skasował 2 samochody - dobrze ze nie ma powazniejszych obrazen i wszyscy wyszli z tego cało ...
- znowu chce mi sie wyc !!! nie mam z bratem rewelacyujnych kontaktów ale jako dzieci bylismy nierozlaczni pozniej kazde poszło swoja droga i kontak sie urwał zostały spotkania rodzinne itp ... ale jak sie dzieje mu zle to i mi jest bardzoooo zle ... ehhh az mnie za serce scisło jak zadzwoniła do mnie mama ...
Dobrze,ze tylko samochody.
No ale nie fajnie jak tu wesele i każdy grosz się liczy.
Ja jestem ale próbuje sobie wymalować oko na wesele i mi nie wychodzi.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 18:18   #766
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
ja gotuję obiadek, a potem będę prasować pieluchy.............czuj ecie? jak to brzmi.........??!! będę prasować pieluchy

mąz wczoraj wieczór poprosił czy bym go nauczyła jak się składa taką pieluszkę i zakłada dziecku....

właśnie gdzie Kropka....??

wogóle co tu tak pusto?????

wlasnie gdzie kropka? juz pytałam ale nikt nie chce sie przyznac czy widział kropcie

hehehe fajny ten mezulek ... na lalce sie nauczy i bedzie wsio umiał przy Lence zrobic - i tak powinno byc

a ja kolejny dzien w łóżku ... ciagle mogłabym spac ... jestem tak przejeta tym wszystkim ...


Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dobrze,ze tylko samochody.
No ale nie fajnie jak tu wesele i każdy grosz się liczy.
Ja jestem ale próbuje sobie wymalować oko na wesele i mi nie wychodzi.

Darianko a kiedy idziecie na weselicho ?
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2009-08-13 o 18:27
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:09   #767
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Weselicho mamy 29 sierpnia. Mój brat sie zeni.
Różowe buty zostają to już postanowione
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:15   #768
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Weselicho mamy 29 sierpnia. Mój brat sie zeni.
Różowe buty zostają to już postanowione

aaaa no to jeszcze troszke zostało my mamy 3 miechy ale ten czas leci dopiero był roku wow ... fajnie sie macie wyszalejecie sie ...
weselicho w Polsce ???

a mnie dalej brzuch boli ... a @ nie ma
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:28   #769
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość


Aniu, nie wiem gdzie Ty tam pod tą Warszawą jesteś, i wierze że jak się wychowałaś w Wawie to Cię do niej ciągnie ale ja osobiście tak sobie myślę że nie mogłabym mieszkac w tak wielkim mieście. ni hu hu, to nie dla mnie. U mnie mi najlepiej :P

A w pracy, hmmmm no piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiip - nie nawidze chamów
To chyba nawet nie kwestia tego że jestem przyzwyczajona do dużego miasta . mam tu 108m mieszkanka , taras 40m ogrodu kawałek i ogólnie jest super , tylko nie mam jeszcze swojegp auta i nie mam się jak stąd ruszyc a mieszkamy pod samym lasem , mój J czesto jeździ w delegacje i ja tu jak kołek . W wawie mam wszystkie kolezanki rodziców, dwie przyjaciółki i jakoś nigdy mnie w domu nie było bo zawsze a to zakupy a to jedna kolezanka , a to druga itp.. nawet z małym tak ganiałam bo przeprowadziliśmy się w maju. Tutaj nie znam nikogo , laski w parku patrza na mnie jak na dziwaka , bo tu bieda aż piszczy a ja mam najdroższy wózek na całym placu zabaw. W sumie mam tylko jedną sąsiadke na przeciwko która ma synka i z nią chodze na spacerki czasami . Z tym że ona podnosi teraz dom o pietro i czasu ma mało . żeby się dostać do wawy pociagiem to bym musiała 20min z buta , lub tesciu by mnie musiał zawieźć . każdy dworzec to schody .
Jutro ide z kolezankami na dicho , nie dośc że nie wypiję to musze dojechac autem te 40km ..

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

a ja Aniu Ci powiem, ze mi to marzy sie domek gdzies gdzie jest cicho, blisko do lasu ... spokój i duzy ogród... mieszkam w centrum i jak tylko nadazy sie okazaja mykne daleko za miasto

Zawsze tak jest że się chce miec czego się nie ma he he .. a ja bym chciała mieszkanko duże w centrum miasta wawa



Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
z warszawy to ja i też z centrum, i też zupełnie nie wyobrażam sobie mieszkania gdzieś indziej, poza miastem... przyzwyczaiłam się, że jakiej fanaberii bym nie wymyśliła to w ciągu 20 minut moge ją spełnić
O to się musimy kiedy na kawkę spiknąć w jakimś centrum handlowym he he

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
PS. u nas dzis ok 9 przeszła taaaaaaaaka burza że masakra.. w sumie bardziej oberwanie chmury jeszcze czegoś takiego nie widziałam
a zagrziało kilka razy tylko porzadnie i błyski były i takie mocno musiały byc wyładowania że jak sie błysneło to wszytsko w domu gasło.. i po dóch takich akcjach zabrali wszedzie światło na 2 godz.
Szok!!!


U mnie też była niezła burza , akurat autem jechałam

Kropka ???????

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
ja gotuję obiadek, a potem będę prasować pieluchy.............czuj ecie? jak to brzmi.........??!! będę prasować pieluchy

???
Ale to takie do wycierania buzi czy masz zamiar jechac na tetrze ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 19:36   #770
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
To chyba nawet nie kwestia tego że jestem przyzwyczajona do dużego miasta . mam tu 108m mieszkanka , taras 40m ogrodu kawałek i ogólnie jest super , tylko nie mam jeszcze swojegp auta i nie mam się jak stąd ruszyc a mieszkamy pod samym lasem , mój J czesto jeździ w delegacje i ja tu jak kołek . W wawie mam wszystkie kolezanki rodziców, dwie przyjaciółki i jakoś nigdy mnie w domu nie było bo zawsze a to zakupy a to jedna kolezanka , a to druga itp.. nawet z małym tak ganiałam bo przeprowadziliśmy się w maju. Tutaj nie znam nikogo , laski w parku patrza na mnie jak na dziwaka , bo tu bieda aż piszczy a ja mam najdroższy wózek na całym placu zabaw. W sumie mam tylko jedną sąsiadke na przeciwko która ma synka i z nią chodze na spacerki czasami . Z tym że ona podnosi teraz dom o pietro i czasu ma mało . żeby się dostać do wawy pociagiem to bym musiała 20min z buta , lub tesciu by mnie musiał zawieźć . każdy dworzec to schody .
Jutro ide z kolezankami na dicho , nie dośc że nie wypiję to musze dojechac autem te 40km ..



Zawsze tak jest że się chce miec czego się nie ma he he .. a ja bym chciała mieszkanko duże w centrum miasta wawa





Ale to takie do wycierania buzi czy masz zamiar jechac na tetrze ?

oj oplułam monitor hehee ....

Ja chyba troszke Cie rozumie, całe zycie w wawie i wszystko tam masz czego potrzeba ... moze uda sie z biegiem czasu wrocic do miasta ??

nie uwierzycie, ale ide spac

spokojnej nocki laseczki
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:24   #771
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

aaaa no to jeszcze troszke zostało my mamy 3 miechy ale ten czas leci dopiero był roku wow ... fajnie sie macie wyszalejecie sie ...
weselicho w Polsce ???

a mnie dalej brzuch boli ... a @ nie ma

No już w środe rano lecimy.Wieczorem do gina a potem kosmetyczka ,fryzjer, panieński, dentysta .Wisła , Kraków no i moze tatralandia.Zobacze jak z czasem ale wszystko mam juz zaplanowane, co i kiedy.Jak zwykle urlop w Polsce to nie urlop.Ciągłe ganianie od lekarza do znajomych i po rodzinie.

No ja też ide spać.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:52   #772
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Kropeczko wywołujemy cie .. obecnośc sprawdzamy!
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
no dobra a teraz przyznac mi sie bez bicia - kto widział kropke ?
Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Kropka ???????
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

wlasnie gdzie kropka? juz pytałam ale nikt nie chce sie przyznac czy widział kropcie
Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
właśnie gdzie Kropka....??
Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
kropeczko, hop hop!?

Kocham Was.

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
ja gotuję obiadek, a potem będę prasować pieluchy.............czuj ecie? jak to brzmi.........??!! będę prasować pieluchy

Ja czuję, robiłam to... o matko, 21 lat temu... ale ja stara jestem.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2009-08-13 o 21:13
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:02   #773
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

dzien dobry u nas piekna pogoda mamy wkoncu słoneczko

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No już w środe rano lecimy.Wieczorem do gina a potem kosmetyczka ,fryzjer, panieński, dentysta .Wisła , Kraków no i moze tatralandia.Zobacze jak z czasem ale wszystko mam juz zaplanowane, co i kiedy.Jak zwykle urlop w Polsce to nie urlop.Ciągłe ganianie od lekarza do znajomych i po rodzinie.

No ja też ide spać.

darianko no tak kazdy chce Was zobaczyc i zamienic pare słłów ale tym razem beda mieli szanse na weselichu )))
a w ktora czesc PL wlatujecie ?


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Kocham Was.


Ja czuję, robiłam to... o matko, 21 lat temu... ale ja stara jestem.

no i ktos powie ze my to nie czarownice
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:31   #774
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Dzień doberek laseczki, miłego piątku przy piątku, pewnie się większość już weekenduje..... ech

Konczitko o co pytasz z tymi fotkami i zamiłowaniem na nk, bo ja nie rozumieć, chyba spać jeszcze , trybiki nie działają jak trzeba
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:32   #775
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Dzień doberek laseczki, miłego piątku przy piątku, pewnie się większość już weekenduje..... ech

Konczitko o co pytasz z tymi fotkami i zamiłowaniem na nk, bo ja nie rozumieć, chyba spać jeszcze , trybiki nie działają jak trzeba

witaj Kasiu - nio palenie gum i motorki ... jezdzisz??
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:40   #776
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzien dobry u nas piekna pogoda mamy wkoncu słoneczko

no i ktos powie ze my to nie czarownice
Pogodę przywiózł mój mąż.

No, ja mam nadzieję, że macie tę moc, naprawdę mam nadzieję.

Ściskam i mykam do pracy. Mam dziś bardzo miłe zadanie do wykonania. Zapraszam ZUS na kontrolę do moich "ciężko chorych" pracowników. Już się dłużej w cioola robić nie dam. Skończyło mi się poczucie humoru.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:01   #777
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Pogodę przywiózł mój mąż.

No, ja mam nadzieję, że macie tę moc, naprawdę mam nadzieję.

Ściskam i mykam do pracy. Mam dziś bardzo miłe zadanie do wykonania. Zapraszam ZUS na kontrolę do moich "ciężko chorych" pracowników. Już się dłużej w cioola robić nie dam. Skończyło mi się poczucie humoru.

ooo prosze jakies dobre wiesci - super !

pewnie pewnie zapros panstwo i nie daj sie robic niech wypełniaja swoje obowiazki !

a ja lece na zakupcie ... musze kupic przescieradło - fioletowe
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:31   #778
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Witajcie!


widze, że o mieście mowa. Przed przeprowadzką mieszkaliśmy w Rotterdamie -wieeeelkie miasto....przytłaczające. ...
teraz mieszkamy w małym uroczym miasteczku otoczonym jeziorami, w bardzo cichej uroczej dzielnicy..kocham tu mieszkać! jednak jestem dziewczyna z prowincji hihihi
do dużego miasta jeździmy na wilekie zakupy hahaha



Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość

Ale to takie do wycierania buzi czy masz zamiar jechac na tetrze ?
no właśnie.
tak, na tetrze, bambusie itp. oraz na pieluszkach jednorazowych ale ekologicznych zrobionych na bazie kukurydzy ( naty, szwedzkie pieluszki z naturalnych tworzyw)
czytałaś kiedyś o pampersach? zachęcam....pomijając kwestię ekologii , biedne dupki dzieci.

zresztą w dzisiejszych czasach pieluszki wielorazowe to nie tylko tetra. są już formowane pieluszki bambusowe i bawełniane. są specjalne wkładki ( jednorazowe lub do prania) które trzymają pupkę suchą a przepuszczają mocz do pieluszki- wszystko z naturalnej bawełny- nie to co pampers, ropa, plastik itp.

naprawdę zachęcam do poczytania na ten temat. niestety ludzie nie wiedzą co na pupę dziecka zakładają.

no i jest jeszcze kwestia oszczędności - nawet przy praniu częstym wychodzi taniej niż kupowanie pampersów.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Kocham Was.


Ja czuję, robiłam to... o matko, 21 lat temu... ale ja stara jestem.
z wzajemnością

ja też to robiłam...16 lat temu zaczęłam prasować pierwsze pieluchy....

Kropeczko , mąż w domu? i jak?

Konczitko, widze, że tempka poszła troszkę w górę......
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png

Edytowane przez Nika1980
Czas edycji: 2009-08-14 o 08:33
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:51   #779
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

ooo prosze jakies dobre wiesci - super !

pewnie pewnie zapros panstwo i nie daj sie robic niech wypełniaja swoje obowiazki !

a ja lece na zakupcie ... musze kupic przescieradło - fioletowe
A nie wiem, okaże się.
Na razie mnie zaskoczył, bo zawsze mu ględzę, że wiem, że 8 lat, że nie goni się autobusu, w którym się siedzi, ale mógłby czasem durnego cukierka mi kupić, jak w sklepie jest, bo ja pamiętam o nim i jak widzę ptasie mleczko czy trufle to kupuję z myślą o nim...

Przyjechał mi rano pod firmę się przywitać i dostałam moje ukochane Toblerone. Jak chce to pamięta i nawet wie co kupić.

Pisma urodziłam, a niech mają.

Miłego zakupowania. Fioletowe fajne. Ja lubię. Ostatnio to mnie poniosło i kupiłam... czarne.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
teraz mieszkamy w małym uroczym miasteczku otoczonym jeziorami, w bardzo cichej uroczej dzielnicy..kocham tu mieszkać! jednak jestem dziewczyna z prowincji hihihi
Kochanie, a gdzie jest ta Twoja prowincja??
Bo że prowincja to wiem z mapy... szukałam i nie znalazłam na żadnej.

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
no właśnie.
tak, na tetrze, bambusie itp. oraz na pieluszkach jednorazowych ale ekologicznych zrobionych na bazie kukurydzy ( naty, szwedzkie pieluszki z naturalnych tworzyw)
czytałaś kiedyś o pampersach? zachęcam....pomijając kwestię ekologii , biedne dupki dzieci.
Lepiej tego wątku z wygodnymi mamami nie poruszać, wojna jak nic...
Kiedyś coś o tym napisałam, to mnie zjadły...

Jak dziecko trochę większe, w sensie, że nie kupa jak kaczka cały dzień ale jeszcze leżące, to i tak najlepiej mu bez niczego. Mojego brachola to jak było ciepło, zostawialiśmy na golca w łóżeczku często. Jak się zsiurał np. i zdejmowałam mokrą pieluchę, to dostawał potem pół godz. radości... Był przeszczęśliwy.

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Kropeczko , mąż w domu? i jak?
Jeszcze nie wiem. Na razie widzieliśmy się 15 minut.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:01   #780
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A nie wiem, okaże się.
Na razie mnie zaskoczył, bo zawsze mu ględzę, że wiem, że 8 lat, że nie goni się autobusu, w którym się siedzi, ale mógłby czasem durnego cukierka mi kupić, jak w sklepie jest, bo ja pamiętam o nim i jak widzę ptasie mleczko czy trufle to kupuję z myślą o nim...

Przyjechał mi rano pod firmę się przywitać i dostałam moje ukochane Toblerone. Jak chce to pamięta i nawet wie co kupić.

Pisma urodziłam, a niech mają.

Miłego zakupowania. Fioletowe fajne. Ja lubię. Ostatnio to mnie poniosło i kupiłam... czarne.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Kochanie, a gdzie jest ta Twoja prowincja??
Bo że prowincja to wiem z mapy... szukałam i nie znalazłam na żadnej.


Lepiej tego wątku z wygodnymi mamami nie poruszać, wojna jak nic...
Kiedyś coś o tym napisałam, to mnie zjadły...

Jak dziecko trochę większe, w sensie, że nie kupa jak kaczka cały dzień ale jeszcze leżące, to i tak najlepiej mu bez niczego. Mojego brachola to jak było ciepło, zostawialiśmy na golca w łóżeczku często. Jak się zsiurał np. i zdejmowałam mokrą pieluchę, to dostawał potem pół godz. radości... Był przeszczęśliwy.


Jeszcze nie wiem. Na razie widzieliśmy się 15 minut.

widzę, że mąż się stara.....toblerone czy to ta szwajcarska czekolada? jeśli tak to też uwielbiam....

czarne prześcierdało.... hm

oj , wiem...mnie ostatnio nieomalże moja siostra zjadła, zwolenniczka pampersów, że sobie nie dam rady, że ona wie lepiej bo ma dziecko i mówi z doświadczenia. Więc pytam ją: to znaczy, że używałaś naturalnych pieluszek? Ona: nie. To ja się pytam: o jakim doświadczeniu my mówimy? Jak ktoś spróbował to może mówić, ale póki co jak gadam z mamami pieluszkującymi dzieci naturalnie to raczej wszystkie są zadowolone.
I jeszcze ten argument, że pampersy wcale nie są niezdrowe , bo wszyscy ich używają... jakby norma ilościowa byłą wyznacznikiem jakości.

przy moich siostrach też używaliśmy często tetry i było ok. tyle, że moja matka to gotowała te pieluchy i prasować trzeba było, a dziś już wiadomo, że nie trzeba gotowac, bo bakterie zabija temperatura 60 stopni, prasować nie wolno bo to zmniejsza chłonność pieluszki.

koniec tematu. masz racje. musiałam się wygadać
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.