Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-12, 07:35   #781
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Jak dla mnie możemy mieć różne obrączki. Póki co podobają nam się te same. Wiem, że jakbym chciala jakąś zdobioną to TŻ zostaje przy klasycznej. Dziś idę spr ceny u tego samego jubilera ale nie w centrum handlowym tylko w normalnym sklepiku. Optycy maja różne ceny w zależności od czynszu jaki płacą to może jubiler też.

Nie planujemy księgi gości, prezentów dla gości.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 07:41   #782
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Ja też ogarniam wątek od pierwszego i dla mnie np teraźniejsze tempo było dość wolne, a weekendy to już wgl :P ja pamiętam że byłokresjak wracałam po pracyto i 25 stron miałam xD zrezygnowałam z nadrabiania kilka razy ale później i tak z nudów czytałam

Ex ma prześliczne drzewko!

powodzenia dzisiaj!
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 09:53   #783
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
To od końca - monogram - są dwie strony które dziewczyny wykorzystują ta jest pierwsza, a ja korzystałam z tej wszystko za darmo, na drugim trzeba założyć konto ale to nic nie kosztuje jeśli chodzi o monogramy ślubne
Przez Ciebie się nakręciłam na robienie samej zaproszeń, jest tyle pięknych monogramów ale gdzie jak kurde ze swoim antytalentem plastycznym...

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Co do obrączek to my chyba planujemy mieć czyste z apartu pasujące do mojego pierścionka, delikatnie przy brzegach ścięte. Planujemy kupić jak będzie na targach ślubnych -15 % ewentualnie z wykorzystaniem karty rabatowej
My też chyba z apartu będziemy mieć. I też czekamy albo na targi albo coś

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
A obrączki cos takiego.
Bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Dziewczyny a robicie Księgę Gości jak tak to w jakiej formie ? My wstępnie myśleliśmy o jakimś białym ozdobnym zeszycie i aparatach takich z wychodzącymi fotkami, ale kurcze to takie widzi mi się i nie wiem czy to jest warte swojej ceny
My chyba będziemy mieć tradycyjną, goście będą wpisywali kilka ciepłych słów. Bo chciałam drzewko takie jak Ex, ale Tż mówi, że to się u nas nie sprawdzi. I sama nie wiem, na razie -myślę

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
My myślimy albo nad tą księgą tak jak pisałam, a siostra mi Radzi żeby zrobić taki plakat jakby z Naszym zdjeciem, a wkoło będą sie podpisywać markerami i pozniej w ramakę i gotowe Ale my z Tz tacy fotogeniczni jak ....
Super są takie duże zdjęcia, na ostatnim weselu co byliśmy PM mieli za sobie swoje zdjecie w takim dużym formacie, fajnie to wyglądało

Zazdroszczę Wam dziewczyny tego, że macie swoje złoto, a już w ogóle że dostaliście obrączki od dziadków czy kogoś. Mega
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 09:56   #784
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Dzień dobry

Joasia-a jak Existance życzy powodzenia dzisiaj to ja też nie wiem z czym ale mam nadzieje że będzie po Twojej myśli

Aneta my też nie mamy ani złota ani sprezentowanych obrączek, no ale to nic trzeba będzie ponieść koszta i na jakieś się zdecydować

Będę się rozglądać za tym zdjęciem w rezerwie na tą księgę gości

Co tam dziewczyny porabiacie ? Ja już zaliczyłam siłownie i lumpa a teraz popijam kawunie
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 09:58   #785
AnnaKliwijska
Raczkowanie
 
Avatar AnnaKliwijska
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Dzień dobry Dziewczyny

Existance zginam kartkę i wtedy robią się pęknięcia, nie wiem czy nie za gruba ta kartka chyba 250 albo 220 ? jakoś tak, kupiłam tak na próbę ale zniechęca mnie to.
Tak jak pisałam, natnij nożykiem przy linijce, będzie się☠zginać bez żadnych pęknięć. Przy tak dużej gramaturze papieru nie powinnaś przeciąć kartki, ale nacinaj z wyczuciem.


My najprawdopodobniej będziemy mieć dwie różne obrączki - nie widzę w ogóle problemu, w końcu liczy się to, co symbolizują, a nie, że muszą być identyczne. Wręcz zależy mi, żeby J. miał taką, jaka mu się najbardziej podoba, ma się z nią dobrze czuć, patrząc na nią ma mieć same ciepłe myśli, a trudniej o takie, gdy będzie nosił obrączkę, do której został przymuszony.


Moi znajomi mieli na ślubie własnie księgę gości ze zdjęciami z polaroidu - bardzo fajnie to wyszło. Przygotowane były karty z kilkoma pytaniami: kim jestes, skad jestes, ulubiona potrawa, ulibiona piosenka, najpiekniejsze miejsce w Polsce/Anglii (slub z obcokrajowcem) i kilkaslow do pary mlodej, no i miejsce na polaroid. A zdjęcia robiono z różnymi rekwizytami.

My jeszcze totalnie nie mamy pomysłu na Księgę Gości, w jakiej formie i jak to zrobić.

Sprawa noclegów tez mnie martwi, ceny są zabójczo wysokie, a hotele wcale szalu nie robią. Niestety rodzina J. ma troche☠dystansu do pokonania, tak samo niektórzy znajomi i trzeba im to spanie zapewnić. To - obok jedzenia- będzie największym ślubnym wydatkiem. Dostalismy odpowiedz od jednego hotelu i ceny wahaja sie od 120-170 zł za zwykly pokoj ;/
__________________
kwiecień 2016
AnnaKliwijska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 10:06   #786
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Joasia-a jak Existance życzy powodzenia dzisiaj to ja też nie wiem z czym ale mam nadzieje że będzie po Twojej myśli

Aneta my też nie mamy ani złota ani sprezentowanych obrączek, no ale to nic trzeba będzie ponieść koszta i na jakieś się zdecydować

Będę się rozglądać za tym zdjęciem w rezerwie na tą księgę gości

Co tam dziewczyny porabiacie ? Ja już zaliczyłam siłownie i lumpa a teraz popijam kawunie
Joasia do pracy dziś poszła
a ja jestem existEnce nie Ance Anka mam na drugie hahah
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 10:10   #787
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Aneta my też nie mamy ani złota ani sprezentowanych obrączek, no ale to nic trzeba będzie ponieść koszta i na jakieś się zdecydować

Co tam dziewczyny porabiacie ? Ja już zaliczyłam siłownie i lumpa a teraz popijam kawunie
Nie no wiadomo, ja nie mówię tutaj już nawet o kosztach, ale o tym, że jestem bardzo sentymentalna i chciałabym np nosić obrączki dziadków

Ja też chciałam dziś się do lumpeksa przejść, wybieram się już kilka dni, ale pogoda jakaś taka słaba, no i mam @, przez co czuję się jakby mnie czołg przejechał
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 10:11   #788
AnnaKliwijska
Raczkowanie
 
Avatar AnnaKliwijska
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Ja się☠od rana zasmucam z powodu smierci Williamsa, lata 90 upłynęły z jego wspaniałymi rolami w tle, która z nas nie oglądała Jumanji? Ech...

Koło 14 idę pobiegać, bo ja bieganiowa jestem.
A wczoraj kupiłam sobie nowe oprawki do okularów, może wreszcze zaczne nosic okulary (bo powinnam, ale w każdych oprawkach coś mi nie pasuje). O, mniej więcej takie. Moje są całe czarne, a nie w taki wzór, ale też okrągłe. I jestem prawie tak ładna jak ta pani:


Wiem, że specyficzne i wielu osobom nie będą się podobać, ale ja się☠w nich świetnie czuję. Teraz tylko muszę☠wstawić szkła korekcyjne, ale to musi poczekać na pensję wrześniową
__________________
kwiecień 2016
AnnaKliwijska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 10:16   #789
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

U mnie kropi delikatnie, ale ja ogólnie preferuje pogodę gdy jest pochmurno niż upały 40 stopniowe @ dzisiaj do mnie przyszła i po takim poranku nie mam już żadnych planów na dzisiaj będę leżeć i się obijać chyba że mi znowu coś odbije to zaczne próbować te zaproszenia i te załamania robić tak jak AnnaKliwijska poradziła - dziękuje

AnnaKliwijska u nas też takie ceny tzn. 120 zł. zdecydowaliśmy się no bo innego wyboru nie mieliśmy, ale nie wiem no nie zapewnimy wszystkim Gościom, między weselem a miejscowością Tż jest około 150 km także nie wiem chyba zapewnimy 1-2 transporty ale nie wiem o której godzinie, nie wiem jak rozwiązać ten problem

Aaaa a ja mam takie oprawki do przeciwsłonecznych :tak: fajne, specyficzne ale jak pasują do twarzy i dobrze się w nich czujesz to najważniejsze

Edytowane przez Mrs.
Czas edycji: 2014-08-12 o 10:18
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 10:20   #790
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Ja też mam w planach zrobienie oprawek, teściowa ma znajomego optyka, sama ostatnio wymieniała, Tż też, np za Tż oprawki + szkłą korekcyjne z antyrefleksem zapłacili 310 zł. Także biorę teściówkę w weekend i działamy
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 10:22   #791
AnnaKliwijska
Raczkowanie
 
Avatar AnnaKliwijska
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Też miałam najpierw takie słoneczne (które zgubiłam w kwietniu) i super się czułam, więc między innymi na takie padło przy wyborze. No i J. ma bardzo podobne i je czasami przymierzałam i bardzo dobrze wyglądałam ( w moim odczuciu), więc w końcu mam swoje. Najchętniej już☠bym je nosiła jako zerówki, ale mają nazwę firmy na szkle, więc noszę tylko po domu ;p


My się☠cały czas bijemy z myślami, tez rozważaliśmy transport niektórych gości, ale to też bez sensu, bo co zrobią z samochodami? Muszą jakoś przyjechać na miejsce ślubu. A już jazda 4 razy (no bo pusty busik po rodzinę, przejazd do mojego miasta, przejazd odwożący do domu no i potem pusty busik wraca), to też będzie koszt.
__________________
kwiecień 2016
AnnaKliwijska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 10:53   #792
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Ja mam okulary ale przed ślubem zamierzam kupić soczewki. Potem będą na urlop jak znalazł.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Anna a może taniej busa z ich okolic? Przyjedzie z ludźmi i wtoci z ludźmi.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 11:10   #793
AnnaKliwijska
Raczkowanie
 
Avatar AnnaKliwijska
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Soczewki nosiłam przez kilka miesięcy, a potem nie kupiłam nowych i tak już zostało. Moja wada nie jest duża, stąd pewnie nie zawracam sobie tym głowy, alen ładne oprawki pewnie mnie zmotywują


Na razie chyba stanęło na hotelu. Robimy ślub do 24, wydaje mi się, że targanie ludzi 3h busikiem w jedną stronę po to, żeby 8h pobyli z nami, a potem znowu 3h po nocy się tłukli znowu do domu - jest nieprzyzwoite. Policzyliśmy, że potrzebowalibyśmy około 15 pokoi, czyli gdzieś tak 2000 zł. No, to jeszcze nie tak źle. Chyba.
__________________
kwiecień 2016
AnnaKliwijska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 11:49   #794
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

ja noszę soczewki a po domu przebieram na okulary ale już bym do okularów na co dzień nie wróciła, soczewki dużo wygodniejsze zima nie parują mi szkła a latem nie jestem ślepa jak muszę założyć przeciwsłoneczne
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 12:02   #795
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Dlatego wolę soczewki na ślub. Tylko ostatnie mialam dobierane rok temu, okulary tez juz mają inne parametry to soczewki muszę dobrać wiosną.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 12:08   #796
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Ja się sobie bardziej podobam w okularach, więc na ślub zostają okulary, choć trochę się obawiam czy się na foto nie będą odbijać Muszę zapytać naszego fotografa.

Soczewki też noszę, szczególnie na wakacjach, na basen zakładam czy zimą na narty.
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 12:24   #797
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Ja też na codzień noszę soczewki a po domu okulary Ostatnio miałam dłuższa przygode z okularami bo mialam zapalenie spojówek . Po ślubie planuję laserową korekcję wzroku myślałam żeby przed weselem, ale jednak trzeba odłożyć kasę na ważniejsze rzeczy
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 12:41   #798
Meeegy
Raczkowanie
 
Avatar Meeegy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Witam
Nasz Wielki Dzień to 27.06.2015
__________________
... Faith - Hope - Love ...
Meeegy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 12:48   #799
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Witaj Meggy
Moja data
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 13:11   #800
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

hej
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 13:33   #801
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cześć Meggy. Bardzo fajną macie datę.
Nie jestem pewna czy to te same obrączki oglądalam dziś. Różnica 600 zl. I wybór 3razy taki jak w centrum handlowym. Oczopląsu można dostać.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 13:38   #802
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Meeegy Pokaż wiadomość
Witam
Nasz Wielki Dzień to 27.06.2015
witaj
27.06 to początkowo miała być też nasza data
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 13:54   #803
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Witaj Meggy
Moja data
Hejo to też moja data


Cytat:
Napisane przez drazetkaa Pokaż wiadomość
witaj
27.06 to początkowo miała być też nasza data
A ostatecznie na jakiej stanęło ?

My początkowo chcieliśmy 06.06 ale niestety nie było orkiestry wolnej w ogóle mieliśmy problem z orkiestrą nawet na 27
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 14:32   #804
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

20.06
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 14:48   #805
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Ja to w sumie z niczym nie mialam problemu bo zaczelam ponad 2,5 roku wcześniej szukać

Wysłane z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:08   #806
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Existance to mogłaś przebierać

My w grudniu 2013 r. i bardzo duży problem z orkiestrą mieliśmy
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:10   #807
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

27 zaczyna się zapełniać.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:14   #808
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Existance to mogłaś przebierać





My w grudniu 2013 r. i bardzo duży problem z orkiestrą mieliśmy

jesteś nieugięta z tym existAnce niech będzie
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:17   #809
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Existance to mogłaś przebierać

My w grudniu 2013 r. i bardzo duży problem z orkiestrą mieliśmy
My z orkiestrą na ten rok.
I jakbysmy wybrali inną sobotę w czerwcu to tego fotografa by nie było. To byli jego ostatni wolny czerwcowy termin.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:37   #810
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Odebraliśmy dziś obrączki i jednak było na nie potrzebne trochę więcej złota niż na początku szacował jubiler, więc podsumowując zapłaciliśmy za obie obrączki 32 zł. I tak super.

Ja noszę soczewki codziennie od 12 lat. Nawet już przestałam je zdejmować w domu, w okularach strasznie mi wysychają oczy (o dziwo). Ściągam je tylko, gdy siedzę do późna, bo wtedy zachodzą mi mgłą.

Księgi gości nie będziemy mieli z 2 powodów.
1. Bardzo nie lubię wpisywać się ludziom na weselach. Tak, jestem z tych gości, którzy po weselu udają, że nie wiedzieli, że księga w ogóle była. I cierpię męki, gdy jestem zmuszana do wpisywania. xD (Natomiast wkładam dużo serca w przygotowanie karty z życzeniami, którą wręczam w trakcie składania życzeń. Potrzebuję czasu, a nie na szybko robić wpis.)
2. Taka księga to tylko zbyteczny gadżet, który zajmuje dużo miejsca. Zdecydowanie jako pamiątkę wolę zdjęcia.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-27 08:45:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.