Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 22:32   #781
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę dzisiejszej paczki za całe 99,80zł [foto nr 1].
Reszta fot to tak na szybko robione foty zapasów
To są dopiero zapasy
piękna kolekcja
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 22:36   #782
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę dzisiejszej paczki za całe 99,80zł [foto nr 1].
Reszta fot to tak na szybko robione foty zapasów
łał

Planuję kliknąć dwa zamówienia, jedno ze sklepu internetowego z podkładem Pure Lihtght Jasny Róż - czy on jest faktycznie różowy, czy ładnie się wtapia w cerę?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 22:38   #783
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę dzisiejszej paczki za całe 99,80zł [foto nr 1].
Reszta fot to tak na szybko robione foty zapasów
Paczka cudowna!
A zapasy naprawdę robią wrażenie
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 23:15   #784
kikilu
Raczkowanie
 
Avatar kikilu
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 334
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę dzisiejszej paczki za całe 99,80zł [foto nr 1].
Reszta fot to tak na szybko robione foty zapasów
Zapasy robią wrażenie, jak na przeczekanie zagłady Ja nie umiem robić zapasów, wszystko co mam w pojedynczych egzemplarzach chcę przetestować od razu, dlatego nie mieszczą mi się żele pod prysznicem Rzadko też kupuję na zapas produkty, które mam zanim zaczną się kończyć, bo i tak dostaję burę od TŻ, że kosmetyki całą łazienkę niebawem zajmą.
A paczka piękna, ciekawe czy się pomylili, czy chcieli wynagrodzić wierną klientkę
kikilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 23:40   #785
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Wroniu, nie rozumiem, czemu się dziwisz, że masz koncentrat w paczce? Przecież należał się za zam. powyżej 99 zł, prawda? Czy ja czegoś nie łapię?
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 00:23   #786
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Należał się od 109zł - Wronia chyba nawet pisała że dzwoniła żeby jeszcze coś domówić bo chciała ten koncentrat ale jej odmówiono stąd to zaskoczenie
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 00:29   #787
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Teraz rozumiem, dzięki
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 05:25   #788
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę dzisiejszej paczki za całe 99,80zł [foto nr 1].
Reszta fot to tak na szybko robione foty zapasów
Świetne zapasy Zachowali się bardzo fajnie dodając te gratisy w paczce Ja bym się wcale nie obraziła gdyby i mi coś kiedyś nadprogramowo podarowali... oczywiście nie, Kasia to nic nie dostanie... jeszcze mi kiedyś So Elixir zabrali Musiałam interweniować
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 07:06   #789
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
chyba musi TŻ zadzwonić i podać Twój numer klienta, o ile dobrze pamiętam blankiet też wypełnia i wysyła "przyjaciółka"
Cytat:
Napisane przez DaciaSandero Pokaż wiadomość
aSHa85, ja dzisiaj dzwoniłam, żeby zaprosić przyjaciółkę. Normalnie podałam jej zamówienie i który prezent wybieram dla siebie. Musisz tylko podać dane, adres, telefon i datę urodzenia TŻ.

Edit: I ja akurat zamawiałam na inny adres, bo babci, ale na koniec babeczka przedstawiała mi jeszcze jakąś inną ofertę z zapraszaniem i zastrzegła, że oczywiście adres musi być inny.
dziękuję za odpowiedzi
spróbuję chyba najpierw sama zadzwonić, bo go raczej nie przekonam a jak nie będę mogła to napiszę do boku o przesłanie katalogu wysyłkowego

a mam jeszcze jedno pytanie: ponieważ mieszkamy razem z TŻ adres będzie taki sam, ale jeśli tereaz u siebie zmieniłabym mój adres i za miesiąc złożyła zamówienie na TŻ to myślicie, że będą robić problemy czy raczej nie powinni????
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 07:10   #790
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Witajcie Maniaczki
Moje zamówienie ciężko określić gdzie jest, pisałam do BOK i otrzymałam wiadomość, że termin realizacji od 4-15 dni roboczych, czekam już ponad tydzień, więc może na Dzień Mamy się doczekam!!! Mają przyjść też próbki, w tym Neroli, ciekawa jestem jak pachnie, tak kusicie i zachwalacie, że oprzeć się nie można a tymbardziej, że kody zniżkowe czekają. Na maila dostałam 2 kosmetyki - 40%

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę dzisiejszej paczki za całe 99,80zł [foto nr 1].
Reszta fot to tak na szybko robione foty zapasów
To się nazywają zapasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! Moje już powoli się zmniejszają czekam na te moje kosteczki do kąpieli ale chyba się nie doczekam
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 07:14   #791
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Wroniu, nie rozumiem, czemu się dziwisz, że masz koncentrat w paczce? Przecież należał się za zam. powyżej 99 zł, prawda? Czy ja czegoś nie łapię?
Zamawiałam z interii kiedy to FP była gratisem od 99zł a o koncentracie słowem nie było wspomniane Na stronie zwykłej był on od 109zł a ja miałam 99zł Się walneli
Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
Należał się od 109zł - Wronia chyba nawet pisała że dzwoniła żeby jeszcze coś domówić bo chciała ten koncentrat ale jej odmówiono stąd to zaskoczenie
To była Anekania



A zapasy mam, fakt, ale ja wychodzę z założenia że kupuje gdy promocja i mam kasę. Zresztą mój Tż dzielnie mi pomaga w zmniejszaniu ilości zapasów ;p
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 07:26   #792
CecyliaMiz
Raczkowanie
 
Avatar CecyliaMiz
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
łał

Planuję kliknąć dwa zamówienia, jedno ze sklepu internetowego z podkładem Pure Lihtght Jasny Róż - czy on jest faktycznie różowy, czy ładnie się wtapia w cerę?
Hej,

miałam robiony makijaż w salonie (ten z ulotki Make-up days) właśnie z tym podkładem. Bardzo ładnie wtopił się w cerę, wyrównał koloryt i absolutnie nie wyglądał "różowo" na na mojej buzi. Z początku zamierzałam zaprotestować , kiedy makijażystka sięgnęła właśnie po ten odcień, ale przekonała mnie, abym wypróbowała. I efekt był bardzo dobry. Aż sama byłam zdziwiona. Do tej pory używałam wyłącznie beżowych odcieni, a tu okazało się, że warto czasem wypróbować coś innego. Myślę teraz, jak tu najkorzystniej zamówić właśnie ten odcień....
CecyliaMiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 07:28   #793
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Dziewczyny, muszę sie Wam pochwalić!!
Nie zrobiłam żadnego zamówienia w tym miesiącu, byłam tylko 2 razy w stacjonarce z wykorzystaniem ulotek na Dzień Matki i tej z apaszką- kupiłam dwa szampony
Teraz denkuję, wczoraj wyrzuciłam pusty szampon, żel kawowy, tonik i balsam... I mnie kusi zamówienie... z Neroli ...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:48   #794
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez CecyliaMiz Pokaż wiadomość
Hej,

miałam robiony makijaż w salonie (ten z ulotki Make-up days) właśnie z tym podkładem. Bardzo ładnie wtopił się w cerę, wyrównał koloryt i absolutnie nie wyglądał "różowo" na na mojej buzi. Z początku zamierzałam zaprotestować , kiedy makijażystka sięgnęła właśnie po ten odcień, ale przekonała mnie, abym wypróbowała. I efekt był bardzo dobry. Aż sama byłam zdziwiona. Do tej pory używałam wyłącznie beżowych odcieni, a tu okazało się, że warto czasem wypróbować coś innego. Myślę teraz, jak tu najkorzystniej zamówić właśnie ten odcień....
Dziękuję za odpowiedź, a powiedz mi, on jest najjaśniejszy z palety kolorów? Dla mnie idealnym odcieniem jest Revlon 150 Buff, ale na na lato może być coś odrobinę ciemniejszego.

Ja będę zamawiałam z kodem krok1: za 42 zł mam podkład, krem CS i Zieloną Herbatę, za przesyłkę od 39 zł nie płaci się.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:03   #795
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Mam doła i na poprawe nastroju zrobiłam niewielkie zamowienie
47606Woda perfumowana Neroli 50 ml1125.00 zł
75541So Elixir Purple Perfumowane mleczko do ciała146.90 zł
F12822Woda o zapachu zielonej herbaty1PREZENT
F64455Elixir 7.9 Aktywator Młodości1PREZENT
Wartość produktów: 103.14 zł
Koszt przygotowania: 0.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: C5WB24 / -68.76 zł)
od: cen 2 najtańszych produktów w koszyku
Wartość zamówienia: 103.14 zł
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:26   #796
etnografka
Zadomowienie
 
Avatar etnografka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 646
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
a co się stanie jak minie termin ważności tuszu czy różu? Nic... ja nie zwracam uwagi na takie rzeczy... używam dotąd, aż się skończą...

no chyba, że ktoś jest mega uczuleniowcem, albo ma problemy ze skórą
Takie suche rzeczy, jak cień, puder czy róż, mogą leżeć latami i wg mnie nic im to nie robi. Mam wrażliwe oczy i różne rzeczy mnie podrażniają, ale nigdy nie było to z powodu "starego" cienia.
__________________
Wymienię perfumy
etnografka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:34   #797
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
Należał się od 109zł - Wronia chyba nawet pisała że dzwoniła żeby jeszcze coś domówić bo chciała ten koncentrat ale jej odmówiono stąd to zaskoczenie

Chyba nie
Na stronie zmienili półap na 99 zł
widocznie mało osób "dobijało " do 109 i strwierdzili, że esperyment się nie udał
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:37   #798
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

A i nowa oferta dziś na e-mail przyszła
średnia ale zawsze .....dobr ajak ktoś na "droższe " rzeczy poluje kody -40% działąją też już od tych przecenionych

newsletter_2013_05_13_03.gif
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:45   #799
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę dzisiejszej paczki za całe 99,80zł [foto nr 1].
Reszta fot to tak na szybko robione foty zapasów
Nooooo Kochana, z przykrością muszę stwierdzić, że z ilością żeli to mnie przebiłaś
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 10:50   #800
DaciaSandero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 282
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

To ja Wam opiszę moje zakupy. W tydzień zrobiłam 3 zamówienia. Ale to na pociechę, więc sama siebie rozgrzeszam.

1. Żel z granatem, 3 szampony, GRATISY: Zielona Herbata, Krem CS za krok1.

2.Wczoraj zaprosiłam przyjaciółkę-babcię (za użyczenie danych dostanie żele): dezodorant lawendowy w kulce, żel o zapachu bzu, szampon na wypadanie włosów i żel zielona cytryna. GRATISY: Flowerparty, 3 torby, niespodzianka (balsam karite).

3.I jeszcze wczoraj wieczorem puściłam zamówienie z wysyłkowej: Woda truskawkowa 20 ml, balsam truskawkowy do ust, GRATIS: Naturelle.


Niektóre rzeczy bierze mama lub siostra i się dokładają, więc dużo nie zapłaciłam. I jeszcze czekam na ofertę urodzinową, bo mam na poczatku czerwca. Na pewno też puszczę jakieś zamówienie.
__________________
Wymiana kosmetyczna
DaciaSandero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:04   #801
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Wronia jak przyjdzie wojna czy inne katastrofy to jesteś zabezpieczona ;p
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:07   #802
esti_3
Raczkowanie
 
Avatar esti_3
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 209
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

w Galerii Krakowskiej prezentem niespodzianką z ulotki nie są cienie tylko ta szminka http://www.yves-rocher.com.pl/makija...trwala_pomadka ale już zostały tylko kolory brąz i chyba czerwony
esti_3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:26   #803
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Zamawiałam z interii kiedy to FP była gratisem od 99zł a o koncentracie słowem nie było wspomniane Na stronie zwykłej był on od 109zł a ja miałam 99zł Się walneli

To była Anekania
faktycznie to mogła być Anekania sorki, pomieszało mi się
a koncentrat sam się dorzucał do koszyka oprócz Flower Party po przekroczeniu 109zł bo ja tak miałam - tylko mi nie chcieli dac FP gratis wiec anulowałam zamówienie

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Chyba nie
Na stronie zmienili półap na 99 zł
widocznie mało osób "dobijało " do 109 i strwierdzili, że esperyment się nie udał
no to pewnie jakoś niedawno zmienili, pułap wysoki więc ja się nie dziwię że się nie sprawdziło i bardzo dobrze, niech nie szaleją

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Nooooo Kochana, z przykrością muszę stwierdzić, że z ilością żeli to mnie przebiłaś
Tereskaa zdetronizowana?

Cytat:
Napisane przez esti_3 Pokaż wiadomość
w Galerii Krakowskiej prezentem niespodzianką z ulotki nie są cienie tylko ta szminka http://www.yves-rocher.com.pl/makija...trwala_pomadka ale już zostały tylko kolory brąz i chyba czerwony
mi w ogóle nie dali tej ulotki jak robiłam ostatnio zakupy w stacjonarce
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:35   #804
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Kod -40% faktycznie może być na droższe rzeczy, tylko szkoda, że wody toaletowe męskie nie są w promocji!!!
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:51   #805
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Na stronie onetu jest reklama YR i rabat -50zł przy zakupach za 149zł

Edytowane przez Agnexx
Czas edycji: 2013-05-15 o 11:55
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 12:00   #806
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę dzisiejszej paczki za całe 99,80zł [foto nr 1].
Reszta fot to tak na szybko robione foty zapasów
kartony spełniają swoją podstawową funkcję
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 13:25   #807
CecyliaMiz
Raczkowanie
 
Avatar CecyliaMiz
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez esti_3 Pokaż wiadomość
w Galerii Krakowskiej prezentem niespodzianką z ulotki nie są cienie tylko ta szminka http://www.yves-rocher.com.pl/makija...trwala_pomadka ale już zostały tylko kolory brąz i chyba czerwony
Tak - ja też dziś rano byłam w stacjonarce i dostałam jako gratis taką pomadkę. W sumie to cieszę się, bo bardziej mi się przyda, niż kremowy cień. Kupiłam ten kremik z limitowanej edycji - spodobał mi się najbardziej fioletowy. Właściwie to jest zielony w różowe kwiatki i pięknie pachnie .
Zrealizowałam też poprzednią ulotkę z apaszką. Na mojej miałam tylko jedną zniżkę: 50% na dowolny kosmetyk i wzięłam żel-szampon Werbena do kompletu do wody zamówionej w zeszłym miesiącu.
Przy kasie były tylko te limitowane kremiki i ogólnie w sklepie mało produktów ze zniżkami.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, a powiedz mi, on jest najjaśniejszy z palety kolorów? Dla mnie idealnym odcieniem jest Revlon 150 Buff, ale na na lato może być coś odrobinę ciemniejszego.

Ja będę zamawiałam z kodem krok1: za 42 zł mam podkład, krem CS i Zieloną Herbatę, za przesyłkę od 39 zł nie płaci się.
Ja miałam nałożony rose 200 (jasny róż), czyli odcień trochę ciemniejszy, niż porcelanowy róż (ten najjaśniejszy). Nie jestem jakaś "baaardzo" blada i nie mam super jasnej karnacji. Do tej pory na co dzień używałam Pure Light jasny beż (beż 200) i pod względem jasności odcienia było OK. A beż 200 z tego podkładu wcale nie jest bardzo jasny. Jeżeli masz możliwość, to najlepiej sprawdź na sobie te podkłady. Można też zapytać w BOK, czy mają może próbki.
Mam nadzieję, że pomogłam chociaż trochę

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

A tak poza tematem, to widziałyście ostatnio ceny Kokona na Allegro?
CecyliaMiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 13:52   #808
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Powiedzcie mi - łowczynie ofert i kodów

czy Neroli i So Elixir Purple, po 30 ml
opłaca się z kodem -40% - to wychodzi po jakieś 53 zł???
czy nie???!!!

razem z gratisem, eliksirem (teraz jest od 99zł , a ja musiałam ostatnio dobijać do 109) + dwie wody - wyszłoby mi ok 106 zł ?????????

to korzystne, bo ja prawie w ogóle nie kupuje zapachów z Yves
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:00   #809
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi - łowczynie ofert i kodów

czy Neroli i So Elixir Purple, po 30 ml
opłaca się z kodem -40% - to wychodzi po jakieś 53 zł???
czy nie???!!!

razem z gratisem, eliksirem (teraz jest od 99zł , a ja musiałam ostatnio dobijać do 109) + dwie wody - wyszłoby mi ok 106 zł ?????????

to korzystne, bo ja prawie w ogóle nie kupuje zapachów z Yves
Ja myślę nad zamówieniem Neroli 50 i So Eliksir 50 i nie mogę się zdecydować
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:05   #810
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Ja myślę nad zamówieniem Neroli 50 i So Eliksir 50 i nie mogę się zdecydować
ja to nawet nie wiem, jak te zapachy pachną ale często, gęsto kupuję w ciemno...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.