Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-15, 18:41   #781
dezett
Zadomowienie
 
Avatar dezett
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1 405
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

mój jad³ospis: w za³o¿eniu U w praktyce R. od jutra sie biore za siebie..
Na bia³o: *Stwierdzi³am u siebie ortoreksje. Kazd± rzecz, ktora jem musze zwarzyc, odmierzyæ, nie wiem jakie porcje sa "s³uszne" ile powinnam jesc. Kieruje sie "sugerowanymi" porcjami odmierzaj±c praktycznie ka¿d± przys³owiowa ³yzkê. Nie wiem ile jest "za duzo" ile " za ma³o". Czy twarog w 3 posilkach w sumie ok 100g dziennie to nie za duzo? Ile bialka w kanapkach ma byc.. boze. Koszmar.

wstaje o 7.30
9.30 sn. owsianka (40g p³atków, 4 orzechy w³oskie (12g), ³y¿ka otr±b zytnich, 200ml mleka, 30g twarogu pó³t³ustego, 200ml mleka 2%) + kiwi i zielona herbata.
14.30 obiad. 120g piersi z kurczaka na parze, 2 ¶rednie ziemniaki, sa³atka: 2 liscie sa³aty lodowej, ok 100g papryki w sumie (czerowna, zielona, ¿ó³ta), koper i ³yzeczka oliwy.
16:45 30min rower rekreacyjnie. (jedyny ruch dzisiaj, ca³y dzieñ w domu.)
18. podwieczorek: 2 kruche domowe babeczki z budyniem smietankowym, spora garsc malin, 2 paski mlecznej czekolady, 2 du¿e kubki czarnej kawy...
21. kolacja: 2 kromki razowego chleba (ok 75g), twaróg pó³t³usty (ok 50g) pomidor malinowy, 1/4 awokado , garsc rukoli.
po. miêta i pokrzywa... chodze spac o 00:00.
__________________
Cytat:
Napisane przez Poa alpina Poka¿ wiadomo¶æ
Kolejny dzieñ jest nowym rozdzia³em
poza schemat.

Edytowane przez dezett
Czas edycji: 2013-09-16 o 08:45
dezett jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-15, 20:28   #782
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 859
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Utrzymanie
  • bu³ka orkiszowa podpiekana, z serem ¿ó³tym, pieczarkami, pomidorem, jab³ko
  • ptasie mleczko- 2 kostki + jogurt malinowy
  • go³±bki w sosie pomidorowym, 3 ziemniaki z koprem, mizeria
  • jajecznica z 3 jaj, na ma¶le, pomidorki koktajlowe, kromka razowca
  • papryka czerwona + wiejski serek


rzucicie na to okiem?
Magdalena0603 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-16, 08:39   #783
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Redukcja

1. 6:40 owsianka z jogurtem naturalnym, bananem, ¿urawin±, migda³ami, odrobin± kakao. kawa z 1 ³y¿eczk± cukru.

2. 9:15 /w pracy/ 2 kromki razowego z mas³em i past± (tuñczyk, jajko, kukurydza). do tego ogórek kiszony. herbata (pokrzywa )

3. 12:30 /w pracy/ filet z morszczuka zapiekany w zio³ach, marchewka z groszkiem, ziemniaki (sama robi³am)

4. 14: 30 /w pracy/ 2 ciastka owsiane (sama robi³am, z p³atków owsianych, z odrobin± miodu, pestkami dyni, s³onecznika, z kawa³kami czekolady), kawa z 1 ³y¿eczk± cukru.

5. 19:30 3 placuszki z cukinii, z jogurtem naturalnym i koperkiem pokrzywa do picia.

w miêdzyczasie 1l wody, 2 nektarynki. 30 minut æwiczeñ

Nie za du¿o? I jak jako¶ciowo? æwiczê miêdzy 4 a 5 posi³kiem. domy¶lam siê, ¿e ostatni posi³ek kiepski? ale tak za mn± chodz± te placuszki!

edit:

mo¿e nie tyle redukcja, co chcê ujêdrniæ cia³o wiêc dlatego æwiczê. nie wiem czemu napisa³am redukcja, pewnie lepiej utrzymanie
__________________


Edytowane przez Pia Gizela
Czas edycji: 2013-09-16 o 08:41
Pia Gizela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-16, 09:29   #784
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 660
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez karoolcia201 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ poproszê o ocenê mojego R :

30min æwiczeñ.
¦niadanie: 2 kromki chleba ¿ytnio-razowego (polêdwica wêdzona z kurczaka, sa³ata, rzodkiewka - twaróg chudy, rzodkiewka), naturalne kakao z ³y¿eczk± cukru
II ¶niadanie: 100g jogurtu naturalnego z musli Sante, do tego parê malin
Obiad: warzywa na patelniê, kawa³ki piersi z kurczaka polane odrobin± jog. naturalnego
Podwieczorek: ma³y batonik Corny bez cukru (67kcal), 2 kostki gorzkiej czekolady, ma³a gar¶æ malin i borówek, ¶liwka i 200g jogurtu pitnego truskawkowego 0% t³uszczu
Na kolacjê planujê trochê serka wiejskiego z wkrojonymi warzywami i kromka, mo¿e 2 chleba ¿ytniego z polêdwic± i równie¿ z warzywami i do tego herbata
Generalnie mi siê podoba. Mam tylko 3 uwagi:
- brakuje zdrowych t³uszczy; na podwieczorek zamiast batonika proponowa³abym dodaæ do jogurtu i owoców gar¶æ orzechów,
- gotowe musli i batoniki musli maj± w sobie zazwyczaj du¿o cukru i chemii; o wiele zdrowiej jest przyrz±dzaæ sobie rano owsiankê z ulubionymi dodatkami lub samemu stworzyæ mieszankê musli z p³atków i bakalii, na jakie masz ochotê,
- do obiadu ¶mia³o mog³y wpa¶æ wêgle, chyba,¿e warzywa na patelniê by³y z dodatkiem ziemniaków.

Cytat:
Napisane przez dezett Poka¿ wiadomo¶æ
mój jad³ospis: w za³o¿eniu U w praktyce R. od jutra sie biore za siebie..
Na bia³o: *Stwierdzi³am u siebie ortoreksje. Kazd± rzecz, ktora jem musze zwarzyc, odmierzyæ, nie wiem jakie porcje sa "s³uszne" ile powinnam jesc. Kieruje sie "sugerowanymi" porcjami odmierzaj±c praktycznie ka¿d± przys³owiowa ³yzkê. Nie wiem ile jest "za duzo" ile " za ma³o". Czy twarog w 3 posilkach w sumie ok 100g dziennie to nie za duzo? Ile bialka w kanapkach ma byc.. boze. Koszmar.

wstaje o 7.30
9.30 sn. owsianka (40g p³atków, 4 orzechy w³oskie (12g), ³y¿ka otr±b zytnich, 200ml mleka, 30g twarogu pó³t³ustego, 200ml mleka 2%) + kiwi i zielona herbata.
14.30 obiad. 120g piersi z kurczaka na parze, 2 ¶rednie ziemniaki, sa³atka: 2 liscie sa³aty lodowej, ok 100g papryki w sumie (czerowna, zielona, ¿ó³ta), koper i ³yzeczka oliwy.
16:45 30min rower rekreacyjnie. (jedyny ruch dzisiaj, ca³y dzieñ w domu.)
18. podwieczorek: 2 kruche domowe babeczki z budyniem smietankowym, spora garsc malin, 2 paski mlecznej czekolady, 2 du¿e kubki czarnej kawy...
21. kolacja: 2 kromki razowego chleba (ok 75g), twaróg pó³t³usty (ok 50g) pomidor malinowy, 1/4 awokado , garsc rukoli.
po. miêta i pokrzywa... chodze spac o 00:00.
Najwa¿niejsze, ¿e zda³a¶ sobie sprawê z problemu. Szkoda traciæ ¿ycie i przyjemno¶æ z jedzenia na odmierzanie ka¿dego grama twarogu i liczenie ka¿dej rodzynki.
My¶la³a¶ o skorzystaniu z pomocy psychologa? Ortoreksja to choroba- my¶lê, ¿e fachowe wsparcie jest tu bardzo wskazane, je¶li nie wrêcz niezbêdne.
Trzymam za Ciebie kciuki

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Poka¿ wiadomo¶æ
Utrzymanie
  • bu³ka orkiszowa podpiekana, z serem ¿ó³tym, pieczarkami, pomidorem, jab³ko
  • ptasie mleczko- 2 kostki + jogurt malinowy
  • go³±bki w sosie pomidorowym, 3 ziemniaki z koprem, mizeria
  • jajecznica z 3 jaj, na ma¶le, pomidorki koktajlowe, kromka razowca
  • papryka czerwona + wiejski serek

rzucicie na to okiem?
Mi siê podoba Jest prawie wszystko czego potrzeba (chocia¿ nad zdrowymi t³uszczami mog³aby¶ trochê popracowaæ ), a przede wszystkim jest luz
Te¿ mia³am wczoraj na obiad go³±bki

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Poka¿ wiadomo¶æ
Redukcja

1. 6:40 owsianka z jogurtem naturalnym, bananem, ¿urawin±, migda³ami, odrobin± kakao. kawa z 1 ³y¿eczk± cukru.

2. 9:15 /w pracy/ 2 kromki razowego z mas³em i past± (tuñczyk, jajko, kukurydza). do tego ogórek kiszony. herbata (pokrzywa )

3. 12:30 /w pracy/ filet z morszczuka zapiekany w zio³ach, marchewka z groszkiem, ziemniaki (sama robi³am)

4. 14: 30 /w pracy/ 2 ciastka owsiane (sama robi³am, z p³atków owsianych, z odrobin± miodu, pestkami dyni, s³onecznika, z kawa³kami czekolady), kawa z 1 ³y¿eczk± cukru.

5. 19:30 3 placuszki z cukinii, z jogurtem naturalnym i koperkiem pokrzywa do picia.

w miêdzyczasie 1l wody, 2 nektarynki. 30 minut æwiczeñ

Nie za du¿o? I jak jako¶ciowo? æwiczê miêdzy 4 a 5 posi³kiem. domy¶lam siê, ¿e ostatni posi³ek kiepski? ale tak za mn± chodz± te placuszki!

edit:

mo¿e nie tyle redukcja, co chcê ujêdrniæ cia³o wiêc dlatego æwiczê. nie wiem czemu napisa³am redukcja, pewnie lepiej utrzymanie
Mi siê bardzo podoba! Nie do¶æ, ¿e zdrowo, warto¶ciowo, kolorowo to jeszcze trafi³a¶ typowo w moje smaki
Wydaje mi siê, ¿e je¶li æwiczysz bêdziesz na takim jad³ospisie chudn±æ i "jêdrn±æ"
Nie pomogê tylko w kwestii posi³ków oko³otreningowych albowiem w tej kwestii nie czujê siê ekspertem.

Moje wczorajsze U.

¦niadanie: owsianka z marchewk±, jab³kiem, rodzynkami, cynamonem i wie¶niakiem, herbata zielona z miodem
II ¶niadanie: dwie kromki razowca z pasztetem sojowym koperkowym, pomidorem i papryk±
Obiad: talerz roso³u z makaronem, bardzo du¿y go³±bek w sosie pomidorowym, kompot ¶liwkowy
Deser: kawa³ek ciasta z jab³kami, kawa³ek ciasta Shrek
Kolacja: solidny kawa³ek zapiekanki z cukinii (cukinia, marchewka, cebula, ser ¿ó³ty, jajka, bu³ka tarta)
Przed snem: kubek kakao z miodem
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-16, 15:20   #785
paula684
Wtajemniczenie
 
Avatar paula684
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 2 137
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Moje wczorajsze P:

¦niadanie:
*kajzerka wieloziarnista z mas³em, pasztetem drobiowym, ogórkiem i pomidorem
*jogurt naturalny z orzechami w³oskimi i winogronami ciemnymi

II ¦niadanie:
*kisiel Frugo
*grahamka z mas³em orzechowym i pokrojonym w plasterki bananem

Obiad:
*pomidorowa z makaronem, zabielana
*ziemniaki, pulpet w sosie pomidorowym. buraczki z cebulk±
*szklanka nektaru ananasowego

Podwieczorek:
*Nutridrink czekoladowy
*dro¿d¿ówka sero-mak
*nektarynka

Kolacja:
*2 du¿e kromki chleba razowego z mas³em, polêdwic± z indyka, szczypiorkiem i pomidorem
*serek wiejski z ogórkami konserwowymi

Po kolacji:
*pasek czekolady gorzkiej 99%
*2 du¿e kawa³ki arbuza

I jak?
paula684 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-16, 17:01   #786
eska68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: zDolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Si³owniana R

I posi³ek
Mleko 1,5% 200-250ml + p³atki owsiane górskie 40g + banan + migda³y 30g
II posi³ek
Chleb ¿ytni razowy 80g (2 kromki) + gotowany filet z kurczaka 40g + ogórek kiszony

III posi³ek
Grillowany filet z kurczaka 70g + broku³y 200g +makaron pe³noziarnisty 50g + oliwa z oliwek 5ml
IV posi³ek
3 gotowane jajka kurze „na miêkko” +chleb ¿ytni razowy 80g (2 kromki)
V posi³ek
Szejk bia³kowy PROTEIN 70 na 300 ml mleka 1,5 %



Czy wszystko jest okej ?
Jest to mój dzisiejszy si³owniany jad³ospis
Dodam i¿ mam 17 lat i staram siê zdrowo wypracowaæ miê¶nie,
mam u³o¿ony specjalny plan treningowy przez trenera i dosta³am od niego wskazówki ¿ywieniowe i wg nich sobie ustali³am co¶ takiego

eska68 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-16, 17:34   #787
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez paula684 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje wczorajsze P:

¦niadanie:
*kajzerka wieloziarnista z mas³em, pasztetem drobiowym, ogórkiem i pomidorem
*jogurt naturalny z orzechami w³oskimi i winogronami ciemnymi

II ¦niadanie:
*kisiel Frugo
*grahamka z mas³em orzechowym i pokrojonym w plasterki bananem

Obiad:
*pomidorowa z makaronem, zabielana
*ziemniaki, pulpet w sosie pomidorowym. buraczki z cebulk±
*szklanka nektaru ananasowego

Podwieczorek:
*Nutridrink czekoladowy
*dro¿d¿ówka sero-mak
*nektarynka

Kolacja:
*2 du¿e kromki chleba razowego z mas³em, polêdwic± z indyka, szczypiorkiem i pomidorem
*serek wiejski z ogórkami konserwowymi

Po kolacji:
*pasek czekolady gorzkiej 99%
*2 du¿e kawa³ki arbuza

I jak?
Moim zdaniem ³adnie chocia¿ kajzerke zamieni³abym na grahamkê albo wiêksza bu³eczkê A jak tam waga ?
__________________

Ksi±¿ki potrzebuj± nowego domu


Ervisha jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 18:50   #788
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 1 186
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

moje dzisiejsze R i pomimo tej czekolady w II po³owie dnia i krakersów to jestem z siebie niesamowicie zadowolona!

I:owsianka na mleku 3,2% z nektarynk±, ³y¿ka powid³a ¶liwkowego, które w³a¶nie co siê ugotowa³o
II:kanapka z mas³em, pysznym ¿ó³tym serem, pomidorem, sa³at±
~ kilka krakersów
III:sporo bia³ej fasoli, kubek czerwonego barszczu na zakwasie,kromka chleba z mas³em,¿ó³tym serem i pomidorem
~ szklanka mleka 3,2% z miodem i czosnkiem, profilaktycznie, bo siê s³abo czujê
IV:ryba w zio³ach; pomidorki koktajlowe ze ¶wie¿± bazyli±, pieprzem, oliw± i sa³at±
~ marchewka, kawa³ek gorzkiej czekolady (macie pomys³ na wykorzystanie niedobrej gorzkiej czekolady? smakuje jak papier )
Vtwaróg z jogurtem greckim i miodem, kromka z mas³em
Reavela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-16, 21:01   #789
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 3 325
Odp: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Dzisiaj jestem bardzo niezadowolona z dnia, ale wstawiê, ¿eby nie by³o ¿e mam tylko takie piêkne :P z za³o¿enia R:

1. Owsianka z lodówki na biszkoptowym spodzie z mango i wiórkami kokosowymi
Podjedzone 2 ¶liwki
2. Sa³atka: mix sa³at, kukurydza, feta, pomidor; dwie mini bu³eczki serowe (twaróg, jajko, ³y¿ka m±ki razowej - z tego wysz³o 5)
Kawa, kostka czekolady 70%
3. Sa³atka j.w. i jedna bu³eczka j.w.
Znów podjedzone dwie ¶liwki
4. Duuuu¿a porcja lazanii (makaron z pszenicy durum, mielone wieprzowe, pomidory, pieczona papryka, trochê wina, zamiast beszamelu sos jogurtowo-jajeczny, na wierzchu mozarella)
Kawa, kostka czekolady, 2 ¶liwki
45 minut biegu (6,5 km)
5. Domowy batonik musli, szklanka mleka (wiem, bieda, mia³ byæ omlet z dodatkami, ale wszystkie patelnie le¿± w zlewie i czekaj± na zmi³owanie...).

Ech, jutro biorê siê w gar¶æ. Sukcesy odchudzaniowe rozleniwiaj±... brak sukcesów demotywuje :P nie dogodzisz
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-16, 21:04   #790
Shariana
Rozeznanie
 
Avatar Shariana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomo¶ci: 580
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

U/P, ale bardziej U.
(sygna³y @ siê pojawiaj±, liczê, ¿e obejdzie siê bez dodatkowych kilogramów - byleby warto¶ciowo...)

¦niadanie
* 2 kromki chleba ko³odziej z twaro¿kiem pieprzowym, 2 plastrami pomidora, garstk± kie³ek i ma³± parówk± indycz± (zamiast wêdliny)
* jajecznica (2 jajka, kie³ki, szczypior, pomidorki - sma¿one na teflonie)
* Inka na wodzie z 2 s³odzikami
II ¶niadanie
* jab³ko
* grahamka 55 g z twaro¿kiem pieprzowym, plastrem polêdwicy sopockiej i kie³kami
Obiad
* 1/2 woreczka podsma¿anego ry¿u
* kotlet a'la mielony z miêsa drobiowego z warzywami
* czerwone buraczki
* sok marchew-jab³ko
Podwieczorek
* jogurt naturalny z ³y¿eczk± miodu, 2 ³y¿eczkami rodzynek i 1/2 kiwi
Kolacja
* sa³atka (2 li¶cie sa³aty rzymskiej, gar¶æ mixu sa³at, 3 pomidorki, ³y¿ka pestek z dyni, ³y¿eczka sosu sojowego)
* 2 kromki chleba ko³odziej z twaro¿kiem pieprzowym i plastrem szynki
A teraz popijam nutridrinka waniliowego na gor±co.
Shariana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-16, 21:05   #791
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 9 126
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Dziewczyny, co myslicie o drastycznym cieciu wegli?
Mam problem z reduckja i mi polecono, ale obawiam siê, ze to jaka¶ bajka
KLIK
( nie mam cukrzycy)
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak siê j± wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 00:23   #792
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 2 099
Odp: Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Unex Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, co myslicie o drastycznym cieciu wegli?
Mam problem z reduckja i mi polecono, ale obawiam siê, ze to jaka¶ bajka
KLIK
( nie mam cukrzycy)
tez sie nad tym zastanawialam.. ale stwierdzilam ze skoro nie bede jesc wegli,albo malo, to trzeba czyms to zastapic, wiec wiecwj m in bialka a tu z kolei boje sie ze za blisko do dukana.

dziewczyny to moj 1 post tutaj, jadlospis na redukcje
odchudzam sie od 1,5roku, raz jest lepiej raz gorzej, na dzien dzisiejszy po wahaniach wagi: -11kg.
sniadanie: jogurt naturalny 200g 2,5% tl, lyzeczka otrab owsianych,dwie morele.
2sniadanie: kisiel owocowy
obiad: placuszki z kurczaka z papryka i czerwona cebulka, kasza peczak, salatka z ogorka kiszonego,pomidora,papryk i,cebuli
kolacja: dwie kromki chleba slonecznikowego z serkiem twarozkowym z czosnkiem,plasterkiem zywieckiej, plastrem pomidora,papryka i cebulka.
nie ma podwieczorku z racji ze pozno wstalam. w ciagu dnia sporo pije: herbata owocowa i zielona bez cukru, woda.
co myslicie?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 00:33   #793
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 3 325
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez missmalezji Poka¿ wiadomo¶æ
tez sie nad tym zastanawialam.. ale stwierdzilam ze skoro nie bede jesc wegli,albo malo, to trzeba czyms to zastapic, wiec wiecwj m in bialka a tu z kolei boje sie ze za blisko do dukana.

dziewczyny to moj 1 post tutaj, jadlospis na redukcje
odchudzam sie od 1,5roku, raz jest lepiej raz gorzej, na dzien dzisiejszy po wahaniach wagi: -11kg.
sniadanie: jogurt naturalny 200g 2,5% tl, lyzeczka otrab owsianych,dwie morele.
2sniadanie: kisiel owocowy
obiad: placuszki z kurczaka z papryka i czerwona cebulka, kasza peczak, salatka z ogorka kiszonego,pomidora,papryk i,cebuli
kolacja: dwie kromki chleba slonecznikowego z serkiem twarozkowym z czosnkiem,plasterkiem zywieckiej, plastrem pomidora,papryka i cebulka.
nie ma podwieczorku z racji ze pozno wstalam. w ciagu dnia sporo pije: herbata owocowa i zielona bez cukru, woda.
co myslicie?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
¦niadanie masz strasznie s³abe, zaczynaæ dzieñ od ³y¿eczki otrêbów? Ju¿ prêdzej bym zamieni³a ¶niadanie z kolacj± i nie jad³a chleba wieczorem (hahaha, mówi ta co przed chwil± napisa³a ¿e zjad³a batonika na kolacjê ). Pêczak pola³abym olejem lnianym, bo brakuje Ci zdecydowanie t³uszczów, no i kisiel to te¿ nie jest posi³ek. Poza tym chyba ok
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs

Edytowane przez Psotka87
Czas edycji: 2013-09-17 o 00:35
Psotka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 07:36   #794
paula684
Wtajemniczenie
 
Avatar paula684
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 2 137
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Ervisha Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem ³adnie chocia¿ kajzerke zamieni³abym na grahamkê albo wiêksza bu³eczkê A jak tam waga ?
Dziêkujê akurat by³o wcze¶nie rano i nie by³am w stanie pój¶æ jeszcze do sklepu i zakupiæ innej bu³eczki, a w³a¶nie kajzerkê mia³am "pod rêk±" to j± skonsumowa³am A jak z wag±? Zwag± jest ok, tyjê tak mniej wiêcej 0,5-1 kg tygodniowo i jestem z tego zadowolona, ciekawe jak to bêdzie na d³u¿sz± metê...
paula684 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 08:36   #795
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 660
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Wczorajsze U

¦niadanie: dwie kromki razowca 1. szynka wieprzowa gotowana, pomidor, papryka 2. pasztet sojowy pieczarkowy, papryka, ogórek kiszony; banan; herbata zielona z miodem
II ¶niadanie: serek wiejski, jab³ko
Lunch: kawa³ek zapiekanki z cukinii jak wczoraj
Podwieczorek: kawa³ek sernika, szklanka soku z marchwii jednodniowego
Kolacja: ³oso¶ pieczony w marynacie zio³owej, surówka z mieszanki sa³at, pomiodora, cebuli, papryki i oliwek, miseczka melona
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 09:12   #796
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez paula684 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê akurat by³o wcze¶nie rano i nie by³am w stanie pój¶æ jeszcze do sklepu i zakupiæ innej bu³eczki, a w³a¶nie kajzerkê mia³am "pod rêk±" to j± skonsumowa³am A jak z wag±? Zwag± jest ok, tyjê tak mniej wiêcej 0,5-1 kg tygodniowo i jestem z tego zadowolona, ciekawe jak to bêdzie na d³u¿sz± metê...
Jesli tyjesz to oznacza ze Twoje menu jest ok
__________________

Ksi±¿ki potrzebuj± nowego domu


Ervisha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 10:25   #797
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 2 099
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Poka¿ wiadomo¶æ
¦niadanie masz strasznie s³abe, zaczynaæ dzieñ od ³y¿eczki otrêbów? Ju¿ prêdzej bym zamieni³a ¶niadanie z kolacj± i nie jad³a chleba wieczorem (hahaha, mówi ta co przed chwil± napisa³a ¿e zjad³a batonika na kolacjê ). Pêczak pola³abym olejem lnianym, bo brakuje Ci zdecydowanie t³uszczów, no i kisiel to te¿ nie jest posi³ek. Poza tym chyba ok
bardzo dziêkujê
ale to by³ jogurt naturalny z ³yzeczk± otrêbów
dzisiaj na ¶niadanie 200ml mleka, 3 ³y¿ki p³atków owsianych, banan do tego. chyba lepiej co..?
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 10:45   #798
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 660
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Reavela Poka¿ wiadomo¶æ
moje dzisiejsze R i pomimo tej czekolady w II po³owie dnia i krakersów to jestem z siebie niesamowicie zadowolona!

I:owsianka na mleku 3,2% z nektarynk±, ³y¿ka powid³a ¶liwkowego, które w³a¶nie co siê ugotowa³o
II:kanapka z mas³em, pysznym ¿ó³tym serem, pomidorem, sa³at±
~ kilka krakersów
III:sporo bia³ej fasoli, kubek czerwonego barszczu na zakwasie,kromka chleba z mas³em,¿ó³tym serem i pomidorem
~ szklanka mleka 3,2% z miodem i czosnkiem, profilaktycznie, bo siê s³abo czujê
IV:ryba w zio³ach; pomidorki koktajlowe ze ¶wie¿± bazyli±, pieprzem, oliw± i sa³at±
~ marchewka, kawa³ek gorzkiej czekolady (macie pomys³ na wykorzystanie niedobrej gorzkiej czekolady? smakuje jak papier )
Vtwaróg z jogurtem greckim i miodem, kromka z mas³em
Mo¿e dietetyczne brownie?

Na przyk³ad takie: http://dietetyczneniebo.blogspot.com...dchudzone.html .
Albo takie: http://eatitfit.blogspot.com/2013/06...z-cukinii.html .
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 11:05   #799
dezett
Zadomowienie
 
Avatar dezett
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1 405
Odp: Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Poka¿ wiadomo¶æ
Wczorajsze U

¦niadanie: dwie kromki razowca 1. szynka wieprzowa gotowana, pomidor, papryka 2. pasztet sojowy pieczarkowy, papryka, ogórek kiszony; banan; herbata zielona z miodem
II ¶niadanie: serek wiejski, jab³ko
Lunch: kawa³ek zapiekanki z cukinii jak wczoraj
Podwieczorek: kawa³ek sernika, szklanka soku z marchwii jednodniowego
Kolacja: ³oso¶ pieczony w marynacie zio³owej, surówka z mieszanki sa³at, pomiodora, cebuli, papryki i oliwek, miseczka melona
Ale smacznie! * z ciekwosci: na 2sn ca³y serek wiejski? Pasowaly by mi do niego pestki lub orzechy

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Cytat:
Napisane przez Shariana Poka¿ wiadomo¶æ
U/P, ale bardziej U.
(sygna³y @ siê pojawiaj±, liczê, ¿e obejdzie siê bez dodatkowych kilogramów - byleby warto¶ciowo...)

¦niadanie
* 2 kromki chleba ko³odziej z twaro¿kiem pieprzowym, 2 plastrami pomidora, garstk± kie³ek i ma³± parówk± indycz± (zamiast wêdliny)
* jajecznica (2 jajka, kie³ki, szczypior, pomidorki - sma¿one na teflonie)
* Inka na wodzie z 2 s³odzikami
II ¶niadanie
* jab³ko
* grahamka 55 g z twaro¿kiem pieprzowym, plastrem polêdwicy sopockiej i kie³kami
Obiad
* 1/2 woreczka podsma¿anego ry¿u
* kotlet a'la mielony z miêsa drobiowego z warzywami
* czerwone buraczki
* sok marchew-jab³ko
Podwieczorek
* jogurt naturalny z ³y¿eczk± miodu, 2 ³y¿eczkami rodzynek i 1/2 kiwiKolacja
* sa³atka (2 li¶cie sa³aty rzymskiej, gar¶æ mixu sa³at, 3 pomidorki, ³y¿ka pestek z dyni, ³y¿eczka sosu sojowego)
* 2 kromki chleba ko³odziej z twaro¿kiem pieprzowym i plastrem szynki
A teraz popijam nutridrinka waniliowego na gor±co.
Super, widac ze sie starasz Chyba ¶ciagnê od Ciebie ta kolacjê bo juz brak mi pomyslow...
__________________
Cytat:
Napisane przez Poa alpina Poka¿ wiadomo¶æ
Kolejny dzieñ jest nowym rozdzia³em
poza schemat.

Edytowane przez dezett
Czas edycji: 2013-09-17 o 11:06
dezett jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 11:25   #800
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 3 325
Odp: Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez missmalezji Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo dziêkujê
ale to by³ jogurt naturalny z ³yzeczk± otrêbów
dzisiaj na ¶niadanie 200ml mleka, 3 ³y¿ki p³atków owsianych, banan do tego. chyba lepiej co..?
No wiem ¿e jogurt, ale na ¶niadanie to najlepiej jakie¶ wêglowodany z³o¿one, a nie ³y¿eczkê otrêbów nawet z pó³ kilograma jogurtu :P tak, dzisiaj o niebo lepiej!
Ja te¿ jestem na R i szczerze mówi±c na ¶niadanie jem na co tylko mam ochotê, wcale nie przeszkadza mi to chudn±æ tak ¿e to akurat posi³ek w którym mo¿esz trochê zaszaleæ bez wyrzutów sumienia
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 12:40   #801
eska68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: zDolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez eska68 Poka¿ wiadomo¶æ
Si³owniana R

I posi³ek
Mleko 1,5% 200-250ml + p³atki owsiane górskie 40g + banan + migda³y 30g
II posi³ek
Chleb ¿ytni razowy 80g (2 kromki) + gotowany filet z kurczaka 40g + ogórek kiszony

III posi³ek
Grillowany filet z kurczaka 70g + broku³y 200g +makaron pe³noziarnisty 50g + oliwa z oliwek 5ml
IV posi³ek
3 gotowane jajka kurze „na miêkko” +chleb ¿ytni razowy 80g (2 kromki)
V posi³ek
Szejk bia³kowy PROTEIN 70 na 300 ml mleka 1,5 %



Czy wszystko jest okej ?
Jest to mój dzisiejszy si³owniany jad³ospis
Dodam i¿ mam 17 lat i staram siê zdrowo wypracowaæ miê¶nie,
mam u³o¿ony specjalny plan treningowy przez trenera i dosta³am od niego wskazówki ¿ywieniowe i wg nich sobie ustali³am co¶ takiego


Proszê o ocenkê
eska68 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:56   #802
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Moge prosic o ocene menu? Lekarz powiedzial 2500tys kcal,mysle,ze tyle tu jest. Moje P

sniadanie
3pajdy razowca
5lyzek serka twarogowego moj ulubiony
pomidor,ogorek,2plastry szynki,cebula

II
500mlmleka+3lyzki manny+banan

obiad
udko z kury takie cale swojskie
woreczek kaszy
3lyzki buraczkow

podwieczorek
2 200gramowe starte jablka+200g wiejskiego

kolacja
3 swojskie jaja sadzone
pajda razowca z 2lyzkami sera twarogowego moj ulubiony i pomidorem
pajda razowca z camembertem,2plastrami szynki,maslem,ogorem
pajda razowca z 150g twarogu tlustego i cynamonem
Bibiannaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 15:57   #803
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 620
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki! Jejjj, te sery s± (a raczej by³y) pyszne O widzisz, to szalej tam z degustacj±. Kurcze, do Poznania to mam daleko niestety.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------




Mi³o czytaæ takie s³owa, dziêki Oo to ja robiê identycznie ry¿. My¶la³am ze mo¿e masz jak±¶ tajn± recepture któr± mog³abym podkra¶æ

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------



Dziêkowaæ, dziêkowac

Je¶li tak prawicie dobrze o tym oleju to jutro kupiê

Od razu moje U

I precel 100% z m±ki razowej z mas³em orzechowym crunchy i ¶liwkami

II serek wiejski ze ¶wie¿± fig± i cynamonem

III wo³owina duszona w bia³ym winie z tymiankiem i borowikami do tego pó³ woreczka kaszy gryczanej, pomidor z rukol± i roszponk±

jakies 25g gorzkiej czekolady 70%

IV bedzie precel jak w I zapiekany z serem koryciñskim, wêdlin± drobiow±, papryk± i roszponk±


i wczorajsze:

I owsianka na mleku z jab³kiem i orzechami w³oskimi

II 2 kromki chleba ¿ytniego z ricott±, roszponk± i ¶wie¿± fig±

III makaron pe³noziarnisty z domowym ajwarem, pieczonym czosnkiem, ³ososiem i anchovies posypany startym pecorino, kilka pomidorków koktajlowych

IV precel z m±ki razowej z serem korycinskim, rzodkiewk±, pomidorem i rukol±

do picia ponadto 3x espresso, pokrzywa, czarna herbata, woda
podbijam i dodaje wczorajszy

I owsianka na mleku z mas³em orzechowym, ¶liwkami i cynamonem

II ostra papryczka nadziewana mozzarell± i zio³ami i zapiekana z roszponk±, jeszcze ciep³a bu³ka razowa

III stir fry z kaszy jaglanej z chud± wo³owin±, borowikami i porem posypane pra¿onym sezamem

IV 2 nale¶niki z m±ki ¿ytniej z ricott± i szpinakiem, pomidor z zio³ami

2 drinki

do picia ponadto: woda, espresso x2, pokrzywa, roiboos
Milka1224 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 17:08   #804
paula684
Wtajemniczenie
 
Avatar paula684
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 2 137
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

A oto moje wczorajsze P:

¦niadanie:
*2 kromki chleba z mas³em, polêdwic± sopock±, ogórkiem kiszonym i keczupem
*jajko na twardo z musztard±

II¦niadanie:
*dro¿d¿ówka z budyniem
*jogurt Ale owoc truskawkowy

Obiad:
*rosó³ z makaronem
*ziemniaki, go³±bek z sosem pomidorowym, buraczki
*szklanka kompotu jab³kowego

Podwieczorek:
*Nutridrink truskawkowy
*2 kromki chleba z mas³em orzechowym
*nektarynka

Kolacja:
*grahamka z ma³sem i s³odkim twaro¿kiem waniliowym
*kromka chleba razowego z d¿emem jab³kowo-bananowym

Po kolacji:
*gar¶æ paluszków z makiem
*gruszka gotowana w czerwonym winie
paula684 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 17:38   #805
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 3 088
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Dzisiejsze R:

I: owsianka z b³onnikiem, cynamonem i kakao, banan, dzbanek zio³owej herbaty
II: winogrono, jab³ko
III: barszcz ukraiñski, z du¿± ilo¶ci± jogurtu naturalnego zamiast ¶mietany,
IV: pstr±g na parze w czosnku i zio³ach; kalafior i broku³ na parze,
V: pó³ ¶wie¿ego ananasa,
VI: 5 wafli ry¿owych twaro¿kiem, rukol±, wêdzonym ³ososiem, pomidorkiem, ogórkiem konserwowym i plasterkiem serka ple¶niowego, dzbanek zio³owej herbaty.
shine_sky jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 18:01   #806
Nessyie
Raczkowanie
 
Avatar Nessyie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

U

Szklanka wody z cytryn±, dro¿d¿e z wod± (o,5 szklanki)

I: Owsianka na szklance mleka 2% (2 ³y¿ki p³atków owsianych górskich, ³y¿ka musli, 4 orzechy w³oskie, 5 orzechów laskowych, gar¶æ zdrowego b³onnika, ³y¿ka siemienia lnianego, ³y¿ka otrêbów ¿ytnich, ³y¿eczka siemienia mielonego) ze startym bananem i morel±; zapiekana z 3 ³y¿kami wie¶niaka
II: Jab³ko, winogrona;
III: Rosó³ z makaronem ¶widerki - 3 kolory (gar¶æ);
IV: Pó³ woreczka kaszy gryczanej; kilka ró¿yczek kalafiora; pier¶ z kurczaka w panierce z otrêbów ¿ytnich sma¿ona na ³y¿ce oliwy z oliwek
V: Sok z marchwi i jab³ek - z sokowirówki
VI: 2 kromki chleba z otrêbami - 1 kromka z twaro¿kiem domowym z zielon± cebulk± i jogurtem naturalnym, 2 kromka z mas³em, 2 plastrami szynki z fileta i plastrem sera ¿ó³tego; obydwie z sa³at±, plastrami: rzodkiewki, ogórka konserwowego, ogórka ¶wie¿ego, pomidora, oliwkami czarnymi i kie³kami broku³a.

Do picia: zielona herbata x3 (2x z sokiem malinowym, cytryn± i miodkiem); herbata czerwona, herbata je¿ynowa, woda

Poproszê o ocenê
Nessyie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 18:40   #807
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 1 186
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez eska68 Poka¿ wiadomo¶æ
Si³owniana R

I posi³ek
Mleko 1,5% 200-250ml + p³atki owsiane górskie 40g + banan + migda³y 30g
II posi³ek
Chleb ¿ytni razowy 80g (2 kromki) + gotowany filet z kurczaka 40g + ogórek kiszony

III posi³ek
Grillowany filet z kurczaka 70g + broku³y 200g +makaron pe³noziarnisty 50g + oliwa z oliwek 5ml
IV posi³ek
3 gotowane jajka kurze „na miêkko” +chleb ¿ytni razowy 80g (2 kromki)
V posi³ek
Szejk bia³kowy PROTEIN 70 na 300 ml mleka 1,5 %



Czy wszystko jest okej ?
Jest to mój dzisiejszy si³owniany jad³ospis
Dodam i¿ mam 17 lat i staram siê zdrowo wypracowaæ miê¶nie,
mam u³o¿ony specjalny plan treningowy przez trenera i dosta³am od niego wskazówki ¿ywieniowe i wg nich sobie ustali³am co¶ takiego

ja bym doda³a jakie¶ warzywa do IV posi³ku do tych kanapek, dobr± szynkê i mas³o, bo taki suchy chleb to tak ¶rednio, a po za tym by³oby bardziej warto¶ciowo
no i potrzebujesz tego szejka proteinowego? ja jestem jednak za unikaniem wszelkich chemicznych u¿ywek, a zjedzenie np. kawa³ka ryby, skoro chcesz pracowaæ nad miê¶niami


moje dzisiejsze R:, chorobowe tak¿e tak ¶rednio...
Iowsianka na mleku 3,2%, powid³o ¶liwkowe, kaszka malinowa
IImiska roso³u z makaronem
III twaróg z jogurtem greckim, miodem i pra¿one jab³ko
~ dwie kostki gorzkiej czekolady
IVkalafor, fasolka szparagowa + oliwa
Vlane ciasto z mlekiem i sol±

na dniach przygotujê to brownie, dziêkujê za pomys³
Reavela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 18:51   #808
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 3 325
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Dzisiejsze R:

1. Cukiniowe brownie na m±ce razowej z serkiem homo, wielki kubek zielonej herbaty
2. 3 kromki razowca z mas³em, sa³at±, serem ¿ó³tym i pesto
3. Pó³ kostki twaro¿ku z jogurtem naturalnym, cynamonem, orzechami w³oskimi i ¶wie¿± fig±; 3 ¶liwki; czarna kawa
4. Du¿a porcja zapiekanki: br±zowy makaron, kurczak, broku³y, feta, p³atki migda³ów, jogurt z jajkami
Kawa, kostka czekolady
Za chwilê bêdzie:
60 minut z Tiffany
5. Pó³ makreli, grillowana cukinia
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 19:32   #809
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Nessyie Poka¿ wiadomo¶æ
U

Szklanka wody z cytryn±, dro¿d¿e z wod± (o,5 szklanki)

I: Owsianka na szklance mleka 2% (2 ³y¿ki p³atków owsianych górskich, ³y¿ka musli, 4 orzechy w³oskie, 5 orzechów laskowych, gar¶æ zdrowego b³onnika, ³y¿ka siemienia lnianego, ³y¿ka otrêbów ¿ytnich, ³y¿eczka siemienia mielonego) ze startym bananem i morel±; zapiekana z 3 ³y¿kami wie¶niaka
II: Jab³ko, winogrona;
III: Rosó³ z makaronem ¶widerki - 3 kolory (gar¶æ);
IV: Pó³ woreczka kaszy gryczanej; kilka ró¿yczek kalafiora; pier¶ z kurczaka w panierce z otrêbów ¿ytnich sma¿ona na ³y¿ce oliwy z oliwek
V: Sok z marchwi i jab³ek - z sokowirówki
VI: 2 kromki chleba z otrêbami - 1 kromka z twaro¿kiem domowym z zielon± cebulk± i jogurtem naturalnym, 2 kromka z mas³em, 2 plastrami szynki z fileta i plastrem sera ¿ó³tego; obydwie z sa³at±, plastrami: rzodkiewki, ogórka konserwowego, ogórka ¶wie¿ego, pomidora, oliwkami czarnymi i kie³kami broku³a.

Do picia: zielona herbata x3 (2x z sokiem malinowym, cytryn± i miodkiem); herbata czerwona, herbata je¿ynowa, woda

Poproszê o ocenê
Mega zdrowy jad³ospis, no po prostu wzorowy!

Cytat:
Napisane przez Reavela Poka¿ wiadomo¶æ

moje dzisiejsze R:, chorobowe tak¿e tak ¶rednio...
Iowsianka na mleku 3,2%, powid³o ¶liwkowe, kaszka malinowa
IImiska roso³u z makaronem
III twaróg z jogurtem greckim, miodem i pra¿one jab³ko
~ dwie kostki gorzkiej czekolady
IVkalafor, fasolka szparagowa + oliwa
Vlane ciasto z mlekiem i sol±

na dniach przygotujê to brownie, dziêkujê za pomys³
Ciê¿ko siê ocenia taki chorobowy jad³ospis, wiadomo, ¿e podczas choroby niekoniecznie chce siê je¶æ, no i nie wszystko mo¿na... Zdrowiej! A co to za czekolada, ¿e taka niesmaczna?


Dzisiejsze U

¦niadanie: Owsianka z kasz± mann± i otrêbami orkiszowymi na mleku z brzoskwiniami, serkiem homo i mas³em orzechowym crunchy
W pracy: Kanapka z 2 kromek chleba s³onecznikowego z serem brie, sa³at± i pomidorem; jab³ko
Obiad: Knedle ziemniaczane ze ¶liwkami, podane z jogurtem naturalnym i cynamonem
Æwiczenia -> https://www.youtube.com/watch?v=jkDb-1L47x8 + Mel B abs
Podwieczorek: Kisiel owoce le¶ne (z paczki, normalnie nie jadam takich rzeczy, ale napatoczy³ mi siê... i nawet smakowa³)
Kolacja: Sa³atka z 2 jajek na twardo, sa³aty, pomidora, marchwi, rzodkiewek, szczypiorku i natki pietruszki, doprawiona pieprzem zio³owym i polana olejem lnianym (nareszcie kupi³am olej lniany, agrh, pyszno¶ci!)

Do picia: woda ¼ródlana, czarna kawa, herbaty: 2x zielona, zio³owa.
__________________
od 10.7.2005 - T¯
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR IN¯



Poa alpina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:26   #810
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 620
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Poka¿ wiadomo¶æ
Mega zdrowy jad³ospis, no po prostu wzorowy!


Ciê¿ko siê ocenia taki chorobowy jad³ospis, wiadomo, ¿e podczas choroby niekoniecznie chce siê je¶æ, no i nie wszystko mo¿na... Zdrowiej! A co to za czekolada, ¿e taka niesmaczna?


Dzisiejsze U

¦niadanie: Owsianka z kasz± mann± i otrêbami orkiszowymi na mleku z brzoskwiniami, serkiem homo i mas³em orzechowym crunchy
W pracy: Kanapka z 2 kromek chleba s³onecznikowego z serem brie, sa³at± i pomidorem; jab³ko
Obiad: Knedle ziemniaczane ze ¶liwkami, podane z jogurtem naturalnym i cynamonem
Æwiczenia -> https://www.youtube.com/watch?v=jkDb-1L47x8 + Mel B abs
Podwieczorek: Kisiel owoce le¶ne (z paczki, normalnie nie jadam takich rzeczy, ale napatoczy³ mi siê... i nawet smakowa³)
Kolacja: Sa³atka z 2 jajek na twardo, sa³aty, pomidora, marchwi, rzodkiewek, szczypiorku i natki pietruszki, doprawiona pieprzem zio³owym i polana olejem lnianym (nareszcie kupi³am olej lniany, agrh, pyszno¶ci!)

Do picia: woda ¼ródlana, czarna kawa, herbaty: 2x zielona, zio³owa.

W tak± pogodê jak dzi¶ wypasiona, gor±ca owsianka to jeden z niewielu powodów zeby zwlec siê z ³ó¿ka

Co do kisielu to niepotrzebne te baty raz na jakis czas wszystko jest dla ludzi zwa¿ywszy ze Twoje jad³ospisy s± godne na¶ladowania - zdrowe, pyszne i ró¿norodne

ps tez kupilam w koncu ten olej i jutro wypróbujê
Milka1224 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-04 19:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.