Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 22:17   #811
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
to chyba spokojnie tam masz?
nooo, nie narzekam
generalnie lubię swoją pracę
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:19   #812
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Baśka, pardon, Basie mi się pomyliły, podobne nicki!
wybacz, jestem dzisiaj tak zmarnowana, miałam takie jazdy w pracy, że nie chciałybyście być na moim miejscu, jeszcze z teściem... masakra... co ten koleś wyprawia, za moimi plecami pod nieobecność szefowej wymyśla tak powalone rzeczy że szok - ja nie mam już sił na tego człowieka, zamiast mi pomóc pod nieobecność szefowej to on kłody pod nogi rzuca... konary całe...
cuda wianki jakieś,, pracownikom nie każe mi mówić, oni mówią bo na te jego pomysły skądś kasę muszą wziąć a ja kasę firmową trzymam... i takie wychodzą kwiatki że hoho... a jeszcze 2 tyg szefowej nie będzie... nie dam rady
Nic się nie stało
Współczuję sytuacji Dasz radę

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj to musi być ciekawy widok
Na pewno Na szczęście nie zdarza się to jakoś bardzo często
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:22   #813
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Ja za gówniarza też dzwoniłam po ludziach
Z koleżanką siadłyśmy, przeglądałyśmy listy numerów i ja dzwoniłam do jej listy kontaktów a ona do mojej, pytając niby to w ramach ankiety "Co pan/pani zrobiłby, gdyby pani dziecko okazało się homo sapiens?"
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:23   #814
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madameFog Pokaż wiadomość
Co sądzicie o blogach kosmetycznych "high class"?
Natknęłam się dziś na takie dwa i jestem skołowana... Puder za 600zł...? Nie chciałabym nikogo urazić, to nie moja kasa, ale to nadal jest pasja, czy już jakiś kosmiczny świat nierówności?
Puder za 600 zł? o takiej cenie jeszcze nie słyszałam :P
Co to za puder?

Świat nierówności? he? Ktoś zarobił to ma. Ma nie kupować, bo dobrze zarabiać i kupić coś droższego to wstyd?

Zresztą zauważyłam po blogach, że jak ktoś pokaże rzeczy niedrogie to w komentarzach toczy się dyskusja o produktach, a jak drogie to o tym jak można tyle wydać, albo ile ktoś zarabia.

Można napisać, że produkt nie jest wart swojej ceny, ale coś tak ludzi interesują czyjeś pieniądze...
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:26   #815
madameFog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 70
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

kasiaj85
Nie do końca rozumiem Twoje oburzenie. Owszem, zajrzałam teraz na Twojego bloga i domyślam się, że utożsamiłaś się z blogami high class, ale moim celem nie było oskarżanie kogokolwiek. Wydajesz na kosmetyki tyle ile chcesz. Chciałam poznać opinie Wizażanek na ten temat, ponieważ bardzo cenię osoby tu się wypowiadające i pomimo, że temat jest o lakierach i pierdołach, to forum to odznacza się zawsze wyższą klasą od pozostałych.
madameFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:31   #816
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja za gówniarza też dzwoniłam po ludziach
Z koleżanką siadłyśmy, przeglądałyśmy listy numerów i ja dzwoniłam do jej listy kontaktów a ona do mojej, pytając niby to w ramach ankiety "Co pan/pani zrobiłby, gdyby pani dziecko okazało się homo sapiens?"
i co odpowiadali?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Puder za 600 zł? o takiej cenie jeszcze nie słyszałam :P
Co to za puder?

Świat nierówności? he? Ktoś zarobił to ma. Ma nie kupować, bo dobrze zarabiać i kupić coś droższego to wstyd?

Zresztą zauważyłam po blogach, że jak ktoś pokaże rzeczy niedrogie to w komentarzach toczy się dyskusja o produktach, a jak drogie to o tym jak można tyle wydać, albo ile ktoś zarabia.

Można napisać, że produkt nie jest wart swojej ceny, ale coś tak ludzi interesują czyjeś pieniądze...
guerlain ma taki meteoryty prasowane, 600zł z czymś dokładnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:35   #817
madameFog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 70
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

Można napisać, że produkt nie jest wart swojej ceny, ale coś tak ludzi interesują czyjeś pieniądze...
Aja to widzę tak, dyskusja jest nie na rękę bo nikt nie lubi jak się w takim miejscu porusza trudne tematy(wybaczcie, moja wina).
Moje pytanie powinno brzmieć może inaczej, żeby się nikt nie obrażał:
Czy bulwersuje Was, tak jak mnie, fakt, że istnieją na świecie marki sprzedające pomadki liczone w tysiącach złotych i ludzie, których nie stać na podstawowe potrzeby?
Od dziś będę tu poruszać wyłącznie sympatyczne tematy.
madameFog jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 22:40   #818
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Oooooo taka świeczka to coś zawsze byłam ciekawa czy faktycznie tak kolory zmienia tylko bałam się kupić bo znając siebie to bym kilka godzin się w nią gapiła
Moja zmieniała przez kilka minut, po czym się zepsuła i teraz jest cały czas czerwona.

Cytat:
Napisane przez madameFog Pokaż wiadomość
Co sądzicie o blogach kosmetycznych "high class"?
Natknęłam się dziś na takie dwa i jestem skołowana... Puder za 600zł...? Nie chciałabym nikogo urazić, to nie moja kasa, ale to nadal jest pasja, czy już jakiś kosmiczny świat nierówności?
Jaki to był puder? Możesz podać nazwę?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:41   #819
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

nie, mnie to nie bulwersuje. są osoby, które na to stać więc i są takie pomadki, są osoby, które nie mają na podstawowe rzeczy, są i takie, które na nic nie mają. Ot, taki świat i takie życie. Sprawiedliwość istnieje jedynie w słowniku pod literą S.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:41   #820
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madameFog Pokaż wiadomość
Czy bulwersuje Was, tak jak mnie, fakt, że istnieją na świecie marki sprzedające pomadki liczone w tysiącach złotych i ludzie, których nie stać na podstawowe potrzeby?
Nie, mnie to nie bulwersuje.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:43   #821
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madameFog Pokaż wiadomość
Nierówności w przeciwnym sensie. Nie zazdroszczę autorce bloga posiadania pieniędzy, mam wątpliwości, że wydałam 100 zł na tusz,a widzę ludzi nie mających z czego żyć. Ja tu się stawiam jako ta "z kasą", a nie biedna i pokrzywdzona. Tamten blog wywołał u mnie te przemyślenia po prostu, bo większa kasa to większa skala zjawiska.
No ale zdaję sobię sprawę, że to raczej nie temat do dyskusji tutaj.
nie no luzik
ale słuchaj - świata się nie zbawi tak? bo byś musiała wszystkie pieniądze ponad to co "na życie" oddać innym... jasne, można pomagać, też pomagam a jakaś znowu taka full zamożna nie jestem... staram się dzielić tym co mam z tym, że ja bardziej w kierunku zwierzaków uderzam, ale to już w ogóle temat na osobną dyskusję.
Nie zasugerowałam nigdzie, w jakiej pozycji się stawiasz nie odnosiłam się do Twojej wypowiedzi całkowicie, po prostu znów obserwuję ostatnio wysyp pytań w tym stylu, my tu dyskutujemy ale w przykładzie bloga, który podałam wcześniej anonim zaatakował w moim odczuciu autorkę.. irytuje mnie to.

I nie - nie zaliczam się do high class, choć i tutaj na tym naszym wątku czasem się czuję hmm... dziwnie z rodzajem kosmetyków jaki lubię (mam nadzieję, że to tylko moje dziwne wkręty), ale większość z dziewczyn tutaj to jeszcze młode siksy studentki () i jak ja byłam w ich wieku to też nie miałam tylu pieniędzy na kosmetyki i także i wtedy, mimo braku środków, nie rozumiałam czepiania się o to kto na co wydaje i ile (nie mowię że akurat Ty się czepiasz, uprzedzam, żeby nie było że atakuję bo nie atakuję a wyrażam tylko opinię swoją)
Poza tym, Miyo czy Catrice to raczej nie high endowe kosmetyki a też je uwielbiam, także tak nie do końca się wpsaowuję. potrafię wydać rózne kwoty na różne kosmetyki, od skrajnie niskich po bardzo wysokie... kosmetyki są dla ludzi. każde

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
e nie no kilka tysięcy na raz w Dougim to trochę przesada chyba, że się zarabia z 20 tys miesięcznie i mąż tyle samo to już wtedy dla takich osób to grosze znam jedną taką rodzinkę, niedawno rozwód był i facet alimentów na dwie córki płaci co miesiąc 20 tys właśnie, także przy jego zarobkach to pikuś
a może zarabia?
i tacy bywają )
ludzie są róóóóóóżni, nie można wszystkich do jednego wora wrzucać poza tym- jest jakaś umowna granica między tym ile "jeszcze można" a ile to "już przesada" wydać?
Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
oo żebym to ja się znała na tych nazwach, zawsze tylko wzdychałam i wyłączałam, bo wiedziałam, że całego opakowania sobie nie kupię
Wiem, że Vanilla i Rose pragnę
Vanillą mogę jeszcze poratować, rose mam sama tylko w odsypce :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 22:43   #822
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Moja zmieniała przez kilka minut, po czym się zepsuła i teraz jest cały czas czerwona.


Jaki to był puder? Możesz podać nazwę?
buuu szkodaa...

ja kojarzę tylko jeden taki puder- prasowane pscółki z guerlain xD ale w sumie są marki, które mają jeszcze droższe mazidła ino u nas ich nie ma ciekawe o jaki chodzi

może kupimy w pare osób?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:43   #823
madameFog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 70
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Chyba powinnam zmienić forum
madameFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:46   #824
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Vanillą mogę jeszcze poratować, rose mam sama tylko w odsypce :/
a masz moze cos podobnego do rose?
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:46   #825
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

z mojej strony wygląda to tak: jeśli mogłabym sobie na to pozwolić to kupowałabym kosmetyki na zasadzie:
chcę to -> kupuję

a nie:
chcę to -> czy tego potrzebuję -> czy to jest warte swojej ceny -> kupuję/nie kupuję


i nikt by mnie nie przekonał że robię źle żadnym argumentem
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:47   #826
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madameFog Pokaż wiadomość
Aja to widzę tak, dyskusja jest nie na rękę bo nikt nie lubi jak się w takim miejscu porusza trudne tematy(wybaczcie, moja wina).
Moje pytanie powinno brzmieć może inaczej, żeby się nikt nie obrażał:
Czy bulwersuje Was, tak jak mnie, fakt, że istnieją na świecie marki sprzedające pomadki liczone w tysiącach złotych i ludzie, których nie stać na podstawowe potrzeby?
Od dziś będę tu poruszać wyłącznie sympatyczne tematy.
nooo bez przesady, tutaj poruszamy każdy temat... i bynajmniej nie zawsze jest tylko sympatycznie...
nie bulwersuje mnie to, bo zawsze tak na świecie było, jest i będzie i to, że nie kupię sobie pomadki za powiedzmy nie wiem 150zł (bo za tysiące bym nie kupiła, ale każdy sobie taką granicę sam ustawia) nie sprawi że dziecko w Ugandzie będzie nagle i magicznie miało co jeść.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie, mnie to nie bulwersuje. są osoby, które na to stać więc i są takie pomadki, są osoby, które nie mają na podstawowe rzeczy, są i takie, które na nic nie mają. Ot, taki świat i takie życie. Sprawiedliwość istnieje jedynie w słowniku pod literą S.
i o to mi tylko chodziło.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie, mnie to nie bulwersuje.
uf. no a już myslałam, że ja mam jakieś zwichrowane, burżujskie podejście do życia i że brak mi empatii i w ogóle jestem taka jak się dzisiaj czuję czyli okrutna...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:47   #827
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madameFog Pokaż wiadomość
Chyba powinnam zmienić forum
Możesz podać nazwę pudru? Jestem ciekawa.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:47   #828
madameFog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 70
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Na pewno macie rację, ja jestem idealistką, byłabym sprawiedliwym prezydentem Może założę bloga politycznego?
madameFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:49   #829
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

I nie - nie zaliczam się do high class, choć i tutaj na tym naszym wątku czasem się czuję hmm... dziwnie z rodzajem kosmetyków jaki lubię (mam nadzieję, że to tylko moje dziwne wkręty), ale większość z dziewczyn tutaj to jeszcze młode siksy studentki () i jak ja byłam w ich wieku to też nie miałam tylu pieniędzy na kosmetyki i także i wtedy, mimo braku środków, nie rozumiałam czepiania się o to kto na co wydaje i ile (nie mowię że akurat Ty się czepiasz, uprzedzam, żeby nie było że atakuję bo nie atakuję a wyrażam tylko opinię swoją)
Poza tym, Miyo czy Catrice to raczej nie high endowe kosmetyki a też je uwielbiam, także tak nie do końca się wpsaowuję. potrafię wydać rózne kwoty na różne kosmetyki, od skrajnie niskich po bardzo wysokie... kosmetyki są dla ludzi. każde

a może zarabia?
i tacy bywają )
ludzie są róóóóóóżni, nie można wszystkich do jednego wora wrzucać poza tym- jest jakaś umowna granica między tym ile "jeszcze można" a ile to "już przesada" wydać?

Vanillą mogę jeszcze poratować, rose mam sama tylko w odsypce :/
no to przeca napisałam, że jak zarabia ze 20 tys to dla niej to jest pikuś te kilka tys- dla mnie też by było gdybym tyle zarabiała
dla mnie teraz te kilka tysięcy w dougim to przesada, ale jakbym zarabiała te kilkadziesiąt tysiaków to baaaa wchodzę, kilka flaszek pięknych zapachów i jest git nie pisałam nic o tym ile można wydać, ile nie wypada, kto może, czy zarabia czy nie tak jak napisałam: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ktoś kto zarabia tysiaka nie zrozumie za bardzo osoby która zarabia kilkanaście tysiaków bo niby jak ?


kasiaj spoko, niedługo pokażę swoje zbiory na wątku dotyczącym naszych zbiorów kosmetycznych toż to dopiero będzie high class

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez madameFog Pokaż wiadomość
Na pewno macie rację, ja jestem idealistką, byłabym sprawiedliwym prezydentem Może założę bloga politycznego?
może chętnie poczytam zawsze to coś innego niż mazidła


kasiaj Ty burżuju!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 22:50   #830
madameFog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 70
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Możesz podać nazwę pudru? Jestem ciekawa.
Hehhe nie pamiętam, nie wczuwałam się w posty i opisy, tak zobaczyłam cenę i naszło mnie na przemyślenia.
madameFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:51   #831
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

A nie pamiętasz w ogóle co to był za blog?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:52   #832
madameFog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 70
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A nie pamiętasz w ogóle co to był za blog?
Niestety... ale zainteresowanie wzrosło
madameFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:54   #833
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
a masz moze cos podobnego do rose?
poszperam

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
z mojej strony wygląda to tak: jeśli mogłabym sobie na to pozwolić to kupowałabym kosmetyki na zasadzie:
chcę to -> kupuję

a nie:
chcę to -> czy tego potrzebuję -> czy to jest warte swojej ceny -> kupuję/nie kupuję


i nikt by mnie nie przekonał że robię źle żadnym argumentem
no i o takie podejście mi chodzi...

Cytat:
Napisane przez madameFog Pokaż wiadomość
Na pewno macie rację, ja jestem idealistką, byłabym sprawiedliwym prezydentem Może założę bloga politycznego?
ja to u siebie widzę na innym przykładzie, powinnam zostać drugą Violettą Villas bo uderza mnie niesprawiedliwość wobec zwierzaków... i ich niepotrzebne cierpienie. każdy ma swoje rozkminy - nie miałam zamiaru Cię urazić - pytałaś to wyraziłam swoją opinię na zgodę?
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to przeca napisałam, że jak zarabia ze 20 tys to dla niej to jest pikuś te kilka tys- dla mnie też by było gdybym tyle zarabiała
dla mnie teraz te kilka tysięcy w dougim to przesada, ale jakbym zarabiała te kilkadziesiąt tysiaków to baaaa wchodzę, kilka flaszek pięknych zapachów i jest git nie pisałam nic o tym ile można wydać, ile nie wypada, kto może, czy zarabia czy nie tak jak napisałam: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ktoś kto zarabia tysiaka nie zrozumie za bardzo osoby która zarabia kilkanaście tysiaków bo niby jak ?
kasiaj spoko, niedługo pokażę swoje zbiory na wątku dotyczącym naszych zbiorów kosmetycznych toż to dopiero będzie high class
nooo Dimek, ja pytałam retorycznie, czy jest taka granica, nie oczekiwałam żem odpowiedzi )
nie oczekuję, że osoba, która zarabia tysiaka zrozumie taką która zarabia kilkanaście... chciałabym (bo oczekuję to za duże słowo) natomiast, żeby ją szanowała... (i znow - nie jest to żadna osobista wycieczka do nikogo, tylko ogólne wishful thinking)

poka poka uwielbiam oglądać zbiory kosmetyczne
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:56   #834
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
poszperam
okok
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:56   #835
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madameFog Pokaż wiadomość
Aja to widzę tak, dyskusja jest nie na rękę bo nikt nie lubi jak się w takim miejscu porusza trudne tematy(wybaczcie, moja wina).
Moje pytanie powinno brzmieć może inaczej, żeby się nikt nie obrażał:
Czy bulwersuje Was, tak jak mnie, fakt, że istnieją na świecie marki sprzedające pomadki liczone w tysiącach złotych i ludzie, których nie stać na podstawowe potrzeby?
Od dziś będę tu poruszać wyłącznie sympatyczne tematy.
Nie bulwersuje mnie to, choć ja to mam chyba skrajne poglądy Człowiek nie zwierzę (życie zwierząt często zależy od ludzi!), jest kowalem własnego losu, nawet z niewielkim wykształceniem można znaleźć pracę, żeby wystarczało na podstawowe (o takich wspomniałaś) potrzeby No chyba, że ktoś jest leniem lub uważa niektóre prace za hańbiące
Szkoda mi tylko ludzi, którzy stoczyli się na dno nie z własnej winy , z przyczyn od nich niezależnych. A całą inną biedotę, szczególnie rodziny wielodzietne, które dalej bzykają się na potęgę i robią za fabrykę dzieci, zagoniłabym na ulicę do sprzątania Potem dzieci cierpią, a to przecież nie ich wina

Generalnie uważam, że świat zmierza w złym kierunku... Ludzie zbyt mocno starają się być ludzcy i humanitarni, podtrzymując przy życiu najsłabsze, niesamodzielne jednostki. W świecie zwierząt to by nie przeszło - takie jednostki nie mają prawa przeżyć. A potem państwo biedne, bo wszyscy na zasiłku, kasy nie ma, wszystko idzie na leczenie i refundację A jak przeciętny Polak chce skorzystać z opieki zdrowotnej to nie ma szans

Jak już mówiłam - każdy jest kowalem własnego losu, mój studencki budżet nakazuje mi umiar w kupowaniu rzeczy zbędnych, choć wcale nie czuję się z tego tytułu jakaś gorsza A to, że innych stać, co mi do tego? Sami sobie na to zapracowali i niech sobie kupują, co chcą. Byle nie czuli się lepsi Ja chętnie popatrzę, poczytam, poślinię się do monitora do rzeczy, na które mnie nie stać i to by było na tyle

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2012-11-07 o 22:57
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:56   #836
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nooo Dimek, ja pytałam retorycznie, czy jest taka granica, nie oczekiwałam żem odpowiedzi )
nie oczekuję, że osoba, która zarabia tysiaka zrozumie taką która zarabia kilkanaście... chciałabym (bo oczekuję to za duże słowo) natomiast, żeby ją szanowała... (i znow - nie jest to żadna osobista wycieczka do nikogo, tylko ogólne wishful thinking)

poka poka uwielbiam oglądać zbiory kosmetyczne
ja bym chciała żeby nikt nikomu do portfela nie zaglądał, ale to chyba mało realne życzenie

hehe przeraża mnie tylko to ile mi zajmie wyciąganie tych wszystkich rzeczy i robienie im fotek
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:56   #837
madameFog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 70
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
może chętnie poczytam zawsze to coś innego niż mazidła
Nie no, żartowałam. To byłby najbardziej smętny blog polityczny na świecie. Spełniam się pisząc petycje w amnesty international Jak się nie znajdzie ktoś równie często bulwersujący się na sytuację na świecie, sprzedaje perfumy i jadę do afryki.
madameFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:57   #838
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no luzik
ale słuchaj - świata się nie zbawi tak? bo byś musiała wszystkie pieniądze ponad to co "na życie" oddać innym... jasne, można pomagać, też pomagam a jakaś znowu taka full zamożna nie jestem... staram się dzielić tym co mam z tym, że ja bardziej w kierunku zwierzaków uderzam, ale to już w ogóle temat na osobną dyskusję.
Nie zasugerowałam nigdzie, w jakiej pozycji się stawiasz nie odnosiłam się do Twojej wypowiedzi całkowicie, po prostu znów obserwuję ostatnio wysyp pytań w tym stylu, my tu dyskutujemy ale w przykładzie bloga, który podałam wcześniej anonim zaatakował w moim odczuciu autorkę.. irytuje mnie to.

I nie - nie zaliczam się do high class, choć i tutaj na tym naszym wątku czasem się czuję hmm... dziwnie z rodzajem kosmetyków jaki lubię (mam nadzieję, że to tylko moje dziwne wkręty), ale większość z dziewczyn tutaj to jeszcze młode siksy studentki () i jak ja byłam w ich wieku to też nie miałam tylu pieniędzy na kosmetyki i także i wtedy, mimo braku środków, nie rozumiałam czepiania się o to kto na co wydaje i ile (nie mowię że akurat Ty się czepiasz, uprzedzam, żeby nie było że atakuję bo nie atakuję a wyrażam tylko opinię swoją)
racja, jestem studentką i utrzymuję się cały rok głównie ze stypendiów, dlatego też tak mi zależy na ocenach i dlatego na początku roku akademickiego jest ciężko ale każdy zaoszczędzony wydaję na kosmetyki. Należy mi się! I być może wydaję więcej % swoich 'dochodów' niż osoby, które wydają na puder 600 zł, ale stać mnie na to
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:58   #839
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madameFog Pokaż wiadomość
Nie no, żartowałam. To byłby najbardziej smętny blog polityczny na świecie. Spełniam się pisząc petycje w amnesty international Jak się nie znajdzie ktoś równie często bulwersujący się na sytuację na świecie, sprzedaje perfumy i jadę do afryki.
heh szkoda ciekawie by było
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 23:00   #840
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
i co odpowiadali?



guerlain ma taki meteoryty prasowane, 600zł z czymś dokładnie
Połowa zwęszyła podstęp, a połowa łaskawie by to chyba zaakceptowała... W końcu to ich dziecko i muszą je kochać nawet jako homo...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.