Izotek - cz.II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-07, 23:47   #811
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Izotek - cz.II

Biorę już ostatnie opakowanie 60 tabletek, 1 grudnia przyjmę ostatnią dawkę Boję się...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 00:10   #812
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tak, całkowicie ustąpiły. Choć nigdy nie miałam tak jak tutaj niektóre osoby opisują więc może po prostu jakoś w ogóle dobrze tę kurację przeszłam. No i ja się codziennie ruszałam jednak na orbitreku, choć w sumie to w tym kontekście nie wiem czy to dobrze czy źle
Chyba dobrze, skoro nic ci nie dolegalo... Mi tez jest lepiej, jak sie troche poruszam, siedzenie w jednym miejscu mnie wrecz paralizuje.
Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Biorę już ostatnie opakowanie 60 tabletek, 1 grudnia przyjmę ostatnią dawkę Boję się...
Zazdraszczam.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 01:18   #813
Asiaaa95
Raczkowanie
 
Avatar Asiaaa95
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 216
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Tran Möllers ma na 99,9% witamine A w skladzie. Sprawdz i jesli ma, to odstaw. Mozesz kupic sobie kwasy omega 3, ale popros najlepiej w aptece o takie bez dodatku witaminy A. O vitapilu slyszalam tez troche dobrego, ale nie wiem, czy ma wit. A, wiec trzeba sprawdzic przed zakupem.

Ja sie jeszcze zastanawiam nad powrotem do picia drozdzy. Sprawdzilam http://mamzdrowie.pl/kalorie/drozdze-suche i wyglada na to, ze nie maja w sobie witaminy A. A na wlosy dzialaja super!
Ale dlaczego mam odstawiac produkty z witaminą A? Chyba z tysiąc razy pisałam, że jestem już (jakby nie patrzeć - dość dawno) po kuracji ;-)

Edytowane przez Asiaaa95
Czas edycji: 2015-11-08 o 01:19
Asiaaa95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 02:04   #814
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Zazdraszczam.
Moja kuracja w sumie będzie trwała 13 miesięcy i jestem już zmęczona, ale boję się jak to będzie czy problem nie wróci...Obecnie mam tylko przebarwienia, martwi mnie jednak to ze przed okresem jakieś maleństwa zawsze wyskakują...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 13:17   #815
sysunia222
Raczkowanie
 
Avatar sysunia222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 38
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Asiaaa95 Pokaż wiadomość
Wydaje się, że sporo a tak naprawdę to tylko lykanie suplementu, szampon, odżywki (mieszam je ze sobą) potem tylko wcierki popsikam i tyle ;-) tylko niech coś w końcu pomoże... Zapomniałam napisać, że oprócz Revalidu łykam jeszcze tran Mollersa ale nie wiem czy tran może mieć jakiś wpływ na włosy ;-)

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z VITAPILEM?
Vitapil z tego co opamiętam nie ma witaminy A w składzie. Brałam kiedyś przez wiele miesięcy, ale szczerze mówiąc cudów po tym nie zauważyłam, generalnie w skojarzonej kuracji z jakimiś wcierkami był ok.
sysunia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 13:20   #816
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Izotek - cz.II

A ja będąc w piątek u dermatologa, wręcz wymusiłam jeszcze Izotek na dwa miesiące. Nie chciała mi już przepisać, bo powiedziała,że nie widzi takiej potrzeby. Jak dobrze liczę, to z tymi dwoma dodatkowymi opakowaniami do końca stycznia wybiorę 142 mg na kg. Myślicie,że to ok? Miałam też trądzik na plecach i dekolcie. Czy lepiej w styczniu szukać jeszcze innego lekarza, który wypisze mi receptę na kolejne opakowanie by dobić do 150? Izotek będę brała półtora roku, podobno tak długa kuracja często jest nieskuteczna, więc chcę zminimalizować ryzyko niepowodzenia, chociaż przez wybranie odpowiedniej dawki...

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sysunia222 Pokaż wiadomość
Vitapil z tego co opamiętam nie ma witaminy A w składzie. Brałam kiedyś przez wiele miesięcy, ale szczerze mówiąc cudów po tym nie zauważyłam, generalnie w skojarzonej kuracji z jakimiś wcierkami był ok.
ja też nie, chociaż działał na mnie lepiej niż Silica, bo ta już nie dawała mi kompletnie nic. Ale najbardziej polecam Revalid. Teraz do niego właśnie wracam, bo zdradziłam go na dwa miesiące właśnie z Vitapilem
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 14:05   #817
Asiaaa95
Raczkowanie
 
Avatar Asiaaa95
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 216
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez sysunia222 Pokaż wiadomość
Vitapil z tego co opamiętam nie ma witaminy A w składzie. Brałam kiedyś przez wiele miesięcy, ale szczerze mówiąc cudów po tym nie zauważyłam, generalnie w skojarzonej kuracji z jakimiś wcierkami był ok.
Jak juz pisałam - ja juz o witaminę A nie muszę się martwić, bo ja już jestem prawie 5 miesięcy po kuracji. Opinie o Vitapilu są podzielone, większość widziałam pozytywnych.
Revalid biorę cały czas już ponad 2 miesiące i tak jak pisałam - baby hairów przy linii czoła jest dość sporo, ale stare długie włosy nadal lecą jak oszalałe. Chciałabym połączyć go z Vitapilem, jednak widzę, że sporo składników się w nich powtarza.
Interesuje mnie też Piloxidil Vital, ktoś łykał może? Ma dość ciekawy skład.
Asiaaa95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 14:11   #818
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Wydawało mi się, że mnie problem wypadających włosów aż tak nie dotyczy ale niestety... Włosy lecą jak szalone od kilku dni. ;/
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 20:30   #819
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Asiaaa95 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego mam odstawiac produkty z witaminą A? Chyba z tysiąc razy pisałam, że jestem już (jakby nie patrzeć - dość dawno) po kuracji ;-)
Ups, nie doczytalam
Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
A ja będąc w piątek u dermatologa, wręcz wymusiłam jeszcze Izotek na dwa miesiące. Nie chciała mi już przepisać, bo powiedziała,że nie widzi takiej potrzeby. Jak dobrze liczę, to z tymi dwoma dodatkowymi opakowaniami do końca stycznia wybiorę 142 mg na kg. Myślicie,że to ok? Miałam też trądzik na plecach i dekolcie. Czy lepiej w styczniu szukać jeszcze innego lekarza, który wypisze mi receptę na kolejne opakowanie by dobić do 150? Izotek będę brała półtora roku, podobno tak długa kuracja często jest nieskuteczna, więc chcę zminimalizować ryzyko niepowodzenia, chociaż przez wybranie odpowiedniej dawki...
Juz bym sobie darowala... Ja mialam tradzik i na dekoldzie i na plecach i na SZYI, ale biore 120mg na kg i rzucam to &%¤/Q%Q. Dzis to juz sie szopka zrobila. Bylam na imprezie rodzinnej tzta i niestety od czasu do czasu musialam wstac od stolu i zademonstrowac moj moon walk Zeszlam przez to uposledzenie mobilnosci do 1 tabl. 20mg, ale skoro bylo minimalnie lepiej to wzielam dwa dni pod rzad po 2. Miotam sie pomiedzy: "wezme szybko te 1,5 opakowania i bedzie po sprawie" a "moze na minimalnej dawce bedzie ok".
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 06:18   #820
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Ups, nie doczytalam

Juz bym sobie darowala... Ja mialam tradzik i na dekoldzie i na plecach i na SZYI, ale biore 120mg na kg i rzucam to &%¤/Q%Q. Dzis to juz sie szopka zrobila. Bylam na imprezie rodzinnej tzta i niestety od czasu do czasu musialam wstac od stolu i zademonstrowac moj moon walk Zeszlam przez to uposledzenie mobilnosci do 1 tabl. 20mg, ale skoro bylo minimalnie lepiej to wzielam dwa dni pod rzad po 2. Miotam sie pomiedzy: "wezme szybko te 1,5 opakowania i bedzie po sprawie" a "moze na minimalnej dawce bedzie ok".
ja jeszcze tak kombinuję, czy np tego ostatniego opakowania nie wziąć sobie w jakichś odstępach np tabletka co drugi dzień by na dłużej mi ten Izo w organizmie pozostał. Ale nie wiem, czy to ma sens. Wydawało mi się,że ktoś tak tu pisał o podtrzymującej dawce ostatniego opakowania, ale nie wiem, czy dobrze kojarzę.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:33   #821
hindi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16
Dot.: Izotek - cz.II

[QUOTE=Felicja;53380109]Sporo tego, a probowalas wcierac kozieradke?



Kwasy odstaw!!! Ja sie raz serum vichy idealia posmarowalam, bo kto by pomyslal, ze to ma kwas w skladzie. Dostalam wstretnej wysypki. Witamin w diecie bym sie nie bala. Po prostu nie jedz codziennie marchewki, watrobki, batatow (slodkich ziemniakow).


hej hej dzieki ale sama nieiwem co myslec, gdyz biore izotek od 2 tyg , codiznnie 40mg, i poki co ekko suche usta tylko, zadnych skutkow ubocznych pozatym... nieiwem co to znaczy. To samo z moim serum z kwasem , uzywam go co 5 dni jak zalecaja na 30-45 minut i luzik poki co buzia jak byla czysta. Bo moim problemem sa plecy a raczej gorna ich tylko czesc, wiec mam nadzieje ze izotek nie wplynie na to ze wysuszajac cere ogolnie nagle mi sie twarz tez popsuje... wogole przeczytalam niedanwo ze takie objawy jak moje, tzn tradzik po 30rz na plecach gornych to moze byc sprawka jajnikow policystycznych... dermatologa widze dopiero przed swietami ale z pewnoscia dopytam! bo w ow czas cala moja kurcja bez sensu,

no ale pytanie keidy Wam zaczely objawiac sie jakies drazniace bolesne skutki uboczne? pewnie po kilku miesiacach przyjmownaia co? wiec moje 2 tyg to pikus poki co...

hindi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 15:49   #822
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Izotek - cz.II

2 dni po zażyciu pierwszej dawki? Jakoś tak.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:54   #823
hindi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16
Dot.: Izotek - cz.II

i jescze pytanie czy Axotret znacie? kolezanka wlansie mi mowi ze tanszy sporo i etz od dermatologa dostala , ciekawe czy jak izotek dziala
hindi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 16:14   #824
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Izotek - cz.II

Dziś zapomniałam zabrać ze sobą carmexu, myślałam,że umrę Kupiłam zachwalaną maść oliwkową z ziaji, zobaczymy jak się będzie sprawować
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:24   #825
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez hindi82 Pokaż wiadomość
hej hej dzieki ale sama nieiwem co myslec, gdyz biore izotek od 2 tyg , codiznnie 40mg, i poki co ekko suche usta tylko, zadnych skutkow ubocznych pozatym... nieiwem co to znaczy. To samo z moim serum z kwasem , uzywam go co 5 dni jak zalecaja na 30-45 minut i luzik poki co buzia jak byla czysta. Bo moim problemem sa plecy a raczej gorna ich tylko czesc, wiec mam nadzieje ze izotek nie wplynie na to ze wysuszajac cere ogolnie nagle mi sie twarz tez popsuje... wogole przeczytalam niedanwo ze takie objawy jak moje, tzn tradzik po 30rz na plecach gornych to moze byc sprawka jajnikow policystycznych... dermatologa widze dopiero przed swietami ale z pewnoscia dopytam! bo w ow czas cala moja kurcja bez sensu,

no ale pytanie keidy Wam zaczely objawiac sie jakies drazniace bolesne skutki uboczne? pewnie po kilku miesiacach przyjmownaia co? wiec moje 2 tyg to pikus poki co...

Roznie to bywa. Wszystko zalezy od dawki i organizmu. Sama zaczynalam od 60 mg i po jakis 2-3 tygodniach tak mnie plecy zlapaly, ze nie spalam kilka nocy. Po miesiacu zeszlam do 40mg, glownie ze wzgledu na to, ze lekarz nie mial wolnego terminu i musialam dlugo na wizyte czekac - tabletek by mi nie starczylo. Jakies 2 tygodnie temu bole stawow biodrowych tak mi sie natezyly, ze momentami ledwo chodze. Jestem w koncowce czwartego miesiaca.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 00:10   #826
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Izotek - cz.II

Mam taki pojemniczek do leków podzielony na rano, południe i wieczór. I jest bardzo dziwnie przez to, że izo odpadło. Ja biorę jeszcze inne leki ale miałam wielkie trzy tabletki izo, do tego dwa przeciwswiadowe i wit b12. Izo odpadło, jeden z antyalergicznych też, niedługo odpadnie drugi wraz z witaminą. Co układam sobie leki na kolejny dzień to mam wrażenie, że czegoś zapomniałam
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 14:58   #827
hindi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16
Dot.: Izotek - cz.II

hej dziewczyny,
a jaki krem nawilzajacy do twarzy polecacie?
wyczytalam gdzies i kupilam iwostin purritin, ale srednio mi pasuje. Nie wchlania sie za szybko i nawilza tez srednio, moze macie jakies perelki ktore polecacie wtym temacie?
nawilzenie twarzy
dzieki!
hindi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 16:38   #828
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny jak Wasi lekarze odpowiadają na pytanie: po jakim czasie od końca kuracji izotetynoiną można myśleć o staraniach o dziecko?
Z tego co pamiętam moja dermatolog mówiła o 6miesiącach. Macie jakieś inne informacje na ten temat?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez hindi82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
a jaki krem nawilzajacy do twarzy polecacie?
wyczytalam gdzies i kupilam iwostin purritin, ale srednio mi pasuje. Nie wchlania sie za szybko i nawilza tez srednio, moze macie jakies perelki ktore polecacie wtym temacie?
nawilzenie twarzy
dzieki!
Spróbuj krem barierowy albo specjalny Emolium
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 16:52   #829
infamous_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 38
Dot.: Izotek - cz.II

Witam. Milo mi zakomunikować, że od początku grudnia i ja dołączę do zaszczytnego grona przyjmujących Izo. Osobiście już nie mogę się doczekać terapii, a cel jaki sobie postawiłem to dzięki Izo czysta cera i wymarzone wakacje 2016. Oby mój plan się ziścił w związku z tym: czy są osoby, którym Izotek pomógł definitywnie i problem ustąpił lub są wniebowzięte efektami kuracji. Czekam w nadziei na jakieś dobre słówka i marzę by skończyć tak samo .
infamous_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 19:21   #830
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wasi lekarze odpowiadają na pytanie: po jakim czasie od końca kuracji izotetynoiną można myśleć o staraniach o dziecko?
Z tego co pamiętam moja dermatolog mówiła o 6miesiącach. Macie jakieś inne informacje na ten temat?
Mój lekarz też mówił o 6 miesiącach. W ulotce Curacne przestrzegają przed zachodzeniem w ciążę w ciągu miesiąca po kuracji. Z kolei inna lekarka kilka lat temu mówiła o dwóch latach . Ilu lekarzy, tyle opinii.

A czy któraś z Was suplementowała może żelazo i jest w stanie polecić jakiś dobry preparat? Przy tak obfitych miesiączkach, jakie mam w trakcie kuracji, jestem na prostej drodze do anemii
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.

Edytowane przez slow_motion
Czas edycji: 2015-11-10 o 19:23
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 19:26   #831
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez infamous_ Pokaż wiadomość
Witam. Milo mi zakomunikować, że od początku grudnia i ja dołączę do zaszczytnego grona przyjmujących Izo. Osobiście już nie mogę się doczekać terapii, a cel jaki sobie postawiłem to dzięki Izo czysta cera i wymarzone wakacje 2016. Oby mój plan się ziścił w związku z tym: czy są osoby, którym Izotek pomógł definitywnie i problem ustąpił lub są wniebowzięte efektami kuracji. Czekam w nadziei na jakieś dobre słówka i marzę by skończyć tak samo .
Jestem kolo 1,5 po kuracji. Wyspu nie miałam od razu wszytko zaczelo sie poprawiac. I ze jestem wniebowzięta to za mało powiedziane. Ze efekty izotek kocham. Oczywiście nie chce zapeszac
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 00:48   #832
infamous_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 38
Dot.: Izotek - cz.II

półtora tygodnia, miesiąca, roku? gratuluje, zazdroszczę i trzymam kciuki!
infamous_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 07:38   #833
Margoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 268
Dot.: Izotek - cz.II

[QUOTE=withi_as;53411964]Dziewczyny jak Wasi lekarze odpowiadają na pytanie: po jakim czasie od końca kuracji izotetynoiną można myśleć o staraniach o dziecko?
Z tego co pamiętam moja dermatolog mówiła o 6miesiącach. Macie jakieś inne informacje na ten temat?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------


Mój derm mówił tylko o miesiącu, czyli tak jak w ulotce :/
Margoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 08:04   #834
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez infamous_ Pokaż wiadomość
półtora tygodnia, miesiąca, roku? gratuluje, zazdroszczę i trzymam kciuki!
Miesiąca. Dziekuje!
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 19:35   #835
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Ja bałabym się zachodzić w ciążę przynajmniej przez rok, lepiej na zimne dmuchać
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 19:57   #836
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny myślicie, że kuracja trwająca 13 miesięcy, gdy przyjęłam prawie 160 mg na kg jest ok? Mam nadzieję, że trądzik nie wróci Martwię się, bo przed miesiączką mi coś drobniutkiego zawsze wyskoczy ;/ Za 3 tygodnie kończę i świruję
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-11-11 o 19:59
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:07   #837
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Ja też przed zakończeniem świrowałam, nawet ostatnie dawki porozkładałam w czasie co dwa dni aby dłużej czuć się bezpiecznie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:24   #838
Asiaaa95
Raczkowanie
 
Avatar Asiaaa95
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 216
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie, że kuracja trwająca 13 miesięcy, gdy przyjęłam prawie 160 mg na kg jest ok? Mam nadzieję, że trądzik nie wróci Martwię się, bo przed miesiączką mi coś drobniutkiego zawsze wyskoczy ;/ Za 3 tygodnie kończę i świruję
Ja przyjęłam 160 mg/kg mc w ciągu 8 miesięcy. Jestem obecnie 5 miesięcy po kuracji i nie chce zapeszac, ale myślę, że o trądziku mogę już zapomnieć. I oby tak zostało.
Asiaaa95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 22:43   #839
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Mam kryzys. Cisne juz 8 miesiac na dawce 40 mg i na policzku wyskoczylo mi kilka takich ropnych gul, takich jak na poczatku kuracji. Jestem troche zaniepokojona, bo jestem prawie na mecie i powinnam miec juz spokoj z takimi okazami. Teraz sie martwie, ze po kuracji problem wroci...
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 06:08   #840
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie, że kuracja trwająca 13 miesięcy, gdy przyjęłam prawie 160 mg na kg jest ok? Mam nadzieję, że trądzik nie wróci Martwię się, bo przed miesiączką mi coś drobniutkiego zawsze wyskoczy ;/ Za 3 tygodnie kończę i świruję
Ja brałam Izo rok i przyjęłam 130,g/kg więc teoretycznie twoja sytuacja jest lepsza.U mnie po połotra miesiąca od odstawienia buzia zaczęła sie troche przetłuszczać w strefie T i przed miesiączka coc tam wyskoczyło.Zmartwiłam sie ale teraz jest juz dobrze.Dzis dostałam miesiączke i tym razem miałam spokój z krostkami.
Od trzech tygodni uzuwam dwa razy w tygodniu Locacid (tretinoina w kremie).Moja dermatolog powiedziała,że dla podtrzymania efektów.
Po kuracji izotekiem nie powinno sie zostawiac skóry samej sobie tylko stosowac pielegnacje podtrzymujacą ,wez to pod uwagę
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.