Majowe Panny Młode - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 10:35   #811
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Jasiulek upieksza nam swiat A Caleb to fajne imié... a mieszkasz w Polsce teraz?? U mnie beda anglojezyczne odpowiedniki starych polskich imion.. czyli Anthony Dla nas Antos.. no i Sophia.. Zosia
Buziaki
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 11:17   #812
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Jasiulek upieksza nam swiat A Caleb to fajne imié... a mieszkasz w Polsce teraz?? U mnie beda anglojezyczne odpowiedniki starych polskich imion.. czyli Anthony Dla nas Antos.. no i Sophia.. Zosia
Buziaki
Bardzo w moim stylu imiona Ja jeszcze myślałam o imionach Nina i Antonina (sama mam Janina na drugie, więc fajnie byłoby tak córuchnę nazwać )


Dziewczyny...kiedy zamierzacie kupować obrączki? z ciekawości poszliśmy wczoraj z Tż to kilku jubilerów i trafiliśy na takiego fajnego facecika, który namawia nas szczerze na gładkie bez żadnych grawerków, ani hmm tego matowienia zapomniałam (jak to się nazywa), bo ponoć szybko sie strasznie rysują scieraja itp nie mówiąc juz o rozciąganiu że zatraci sie caly wzór....dodatkowo daje 10% znizki i brylant gratis na damska :O myślicie że skusić sie? a mi tak się podobaja te łączone z białym złotem
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png

Edytowane przez agulkaa
Czas edycji: 2009-08-27 o 11:28
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 11:42   #813
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Agulka a ile on sobie zyczy za te obraczki?? Ciekawa jestem.. Z bialym zlotem odradzam.. troche poczytalam i podobno sie sciera strasznie i ladnie to przez krotki czas wyglada.. ale mi sie wszelkie grawerki bardzo podobaja i wzorki na obraczkach.. to co mowisz ,ze on nie polecal?
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:21   #814
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

I to niby jakiś tam znajomy TZ dlatego tak nas przetrzyał i wszystko wytluaczyl...wszelkich grawerów nie poleca!! bo przy każdej drobnej robótce przy tej obrączce to się zniszczy a takie dość szerokie same złoto żółte lekko zaokrąglane 700 zl za parkę
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:29   #815
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
jasiulku a jaki prowadzisz interes? bo ja jestem w fazie oczekiwania na decyzje PUPy. Zobaczymy czy dostane...
Agulko, prowadzę biuro architektury krajobrazu, czyli projektuję ogródki i wszelkie tereny zieleni. Anagat fajnie to napisala-upiększam świat wokół domków Agulko, a jaki Ty interes planujesz? Nie wiem jak u Ciebie, ale ja generalnie mam złe doświadczenie z UP u mnie - czasem aż się nóż w kieszeni otwiera Ale samo dofinansowanie jest fajne, ja bez tego w zyciu bym tyle w sprzet nie zainwestowala co z tymi pieniążkami...

Jeśli chodzi o imionka- Ada i Filip to nasze typy... Ustalone na drugiej randce
My po obrączki to standardowo wybierzemy się jakieś 3 miesiące przed ślubem, wystarczy chyba Myślimy raczej o klasycznych, soczewkowatych z żółtego złota z delikatnym wzorkiem
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 14:27   #816
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Jeśli chodzi o imiona, to my na razie obstawiamy Martynkę i Maksymiliana A mieliśmy duży problem z wyborem

Obrączki chyba pójdziemy kupić w okolicach świąt, bo podobno wtedy są przeceny. I my chcemy kupić najzwyklejsze złote bez żadnych udziwnień
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:33   #817
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
I to niby jakiś tam znajomy TZ dlatego tak nas przetrzyał i wszystko wytluaczyl...wszelkich grawerów nie poleca!! bo przy każdej drobnej robótce przy tej obrączce to się zniszczy a takie dość szerokie same złoto żółte lekko zaokrąglane 700 zl za parkę
No to cena przystępna ale ja bym się jeszcze nie decydowała na obrączki, opatrzyły by mi się chyba. Mnie bardzo się podobają klasyczne z żółtego złota, bez żadnych wzorów
Woda sodowa synek świetny a jego mina boska po prostu, gratuluje

No a teraz ten mój kosztorys, który obiecałam zamieścić:
lokal (wynajęcie+zakupy+opłacen ie kucharki+ciasta) ok.16 tys. zł
suknia + dodatki ok. 1200 zł
ubiór Tżta ok. 800 zł
opłaty kościelne + dekoracja kościoła ok. 400 zł
zaproszenia + zawieszki na alkohol (własna robota) 80zł
alkohol 3000 zł
orkiestra 2200 zł
foto + video 1700 zł
drużba weselny 550 zł
kwiaty 200 zł
makijaż + fryzura 200 zł
obrączki ok. 1500 zł
sukienka na poprawiny ok. 200 zł
samochód od znajomych
łączna kwota 28030

Nie wiem czy o czymś zapomniałam, nie policzyłam chyba tylko kosztu 3 czy 4 pokoi które będę musiała wynająć w zajeździe niedaleko domu weselnego, dla kilku przyjezdnych gości, ale z tego co wiemy to ceny są tam bardzo przystępne, bo to poza miastem. No, ale odejmując od tej kwoty zapłacone już przez nas zaliczki to zostaje 23150 zł. Wesele jest dwudniowe na ok 140 osób, ale robiąc to z własną kucharką, nie płacę od osoby, więc ilość nie ma aż takiego znaczenia Jeśli o czymś zapomniałam to mi podpowiedzcie
p.s. idę w sobotę na ślub i wesele kuzynki jestem ich świadkową, więc może coś jeszcze podpatrzę buziaki
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 15:39   #818
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Jakie cudeńko! Jaka radość od niego bije, coś pięknego My zaraz po ślubie planujemy szkraba pod warunkiem, że moja firma będzie się rozwijać i nie będę zmuszona jej zamknąć (dostałam dofinansowanie z UP i akurat w maju minie rok od początku jej istnienia, a tym samym konieczności funkcjonowania by nie oddawać dofinansowania). Jak pójdzie dobrze, to od razu bierzemy się do pracy
a czym zajmuje sie twoja firma jeśli można wiedziec? bo mi w listopadzie minie rok od założenia mojej- branża nieruchomości
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:43   #819
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
drużba weselny 550 zł
A to co

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
a czym zajmuje sie twoja firma jeśli można wiedziec? bo mi w listopadzie minie rok od założenia mojej- branża nieruchomości
jasiulek odpowiedziała już parę postów wyżej
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:49   #820
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Agulka a ile on sobie zyczy za te obraczki?? Ciekawa jestem.. Z bialym zlotem odradzam.. troche poczytalam i podobno sie sciera strasznie i ladnie to przez krotki czas wyglada.. ale mi sie wszelkie grawerki bardzo podobaja i wzorki na obraczkach.. to co mowisz ,ze on nie polecal?
kurcze, a my właśnie białe złoto chcemy, ty bardziej, że pierścionek zaręczynowy mam z białego... , nie znoszę żółtego złota....

hmmm, z drugiej strony moja kumpela ma z białego i ok jest.

my tez proste obrączki tylko płaskie
i mi też jubiler powiedział, że te wszytkie matowienia odpadają płatami i brzydko to wyglada, i te wzorki się wycierają

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
A to co

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



jasiulek odpowiedziała już parę postów wyżej
jak napisalam to dopiero odświeżyła mi sie strona
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:54   #821
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
A to co
Jest to osoba, która wita gości, dba o przebieg wesela, przeprowadza oczepiny, zabawy weselne, zaprasza gości do zabawy, a jeszcze przed ślubem jedzie do pana młodego, potem z nim do domu panny młodej itd. coś jak wodzirej... heh, no u nas już taka tradycja
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 17:23   #822
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Jest to osoba, która wita gości, dba o przebieg wesela, przeprowadza oczepiny, zabawy weselne, zaprasza gości do zabawy, a jeszcze przed ślubem jedzie do pana młodego, potem z nim do domu panny młodej itd. coś jak wodzirej... heh, no u nas już taka tradycja
Aha... To trochę Wam kosztuje ta tradycja
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:31   #823
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Jasiulek upieksza nam swiat A Caleb to fajne imié... a mieszkasz w Polsce teraz?? U mnie beda anglojezyczne odpowiedniki starych polskich imion.. czyli Anthony Dla nas Antos.. no i Sophia.. Zosia
Buziaki
Jeszcze narazie jestesmy w Polsce, ale od kilku tygodni planujemy powrot. Moj J. nie potrafi sie przystosowac do wolnego tempa zycia u moich rodzicow na wsi. Dochodze do wniosku, ze to nie dla nas, przynajmniej jeszcze nie teraz, brakuje nam miasta i rozrywek z tym zwiazanych, wiec prawdopodobnie jeszcze w tym roku z powrotem wyemigrujemy...

A co do slubno-weselnych spraw, to jestem na jutro umowiona na spotkanie z kamerzysta i fotografem, ktorzy byli na weselu mojej kuzynki i obydwaj byli naprawde swietni, wiec jesli cena bedzie w porzadku, to chyba sie zdecydujemy. Nastepna rzecz bylaby odfajkowana
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 18:42   #824
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
A co do slubno-weselnych spraw, to jestem na jutro umowiona na spotkanie z kamerzysta i fotografem, ktorzy byli na weselu mojej kuzynki i obydwaj byli naprawde swietni, wiec jesli cena bedzie w porzadku, to chyba sie zdecydujemy. Nastepna rzecz bylaby odfajkowana
Uff...dobrze, że ja już mam wszystkie te sprawy "odfajkowane" teraz mała przerwa w załatwianiu spraw weselnych a od lutego znowu się zacznie na razie jesteśmy na etapie urządzania naszych przyszłych włości, płytki, meble, pralka heh... to też ma swój urok
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 07:45   #825
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
No to cena przystępna ale ja bym się jeszcze nie decydowała na obrączki, opatrzyły by mi się chyba. Mnie bardzo się podobają klasyczne z żółtego złota, bez żadnych wzorów
Woda sodowa synek świetny a jego mina boska po prostu, gratuluje

No a teraz ten mój kosztorys, który obiecałam zamieścić:
lokal (wynajęcie+zakupy+opłacen ie kucharki+ciasta) ok.16 tys. zł
suknia + dodatki ok. 1200 zł
ubiór Tżta ok. 800 zł
opłaty kościelne + dekoracja kościoła ok. 400 zł
zaproszenia + zawieszki na alkohol (własna robota) 80zł
alkohol 3000 zł
orkiestra 2200 zł
foto + video 1700 zł
drużba weselny 550 zł
kwiaty 200 zł
makijaż + fryzura 200 zł
obrączki ok. 1500 zł
sukienka na poprawiny ok. 200 zł
samochód od znajomych
łączna kwota 28030

Nie wiem czy o czymś zapomniałam, nie policzyłam chyba tylko kosztu 3 czy 4 pokoi które będę musiała wynająć w zajeździe niedaleko domu weselnego, dla kilku przyjezdnych gości, ale z tego co wiemy to ceny są tam bardzo przystępne, bo to poza miastem. No, ale odejmując od tej kwoty zapłacone już przez nas zaliczki to zostaje 23150 zł. Wesele jest dwudniowe na ok 140 osób, ale robiąc to z własną kucharką, nie płacę od osoby, więc ilość nie ma aż takiego znaczenia Jeśli o czymś zapomniałam to mi podpowiedzcie
p.s. idę w sobotę na ślub i wesele kuzynki jestem ich świadkową, więc może coś jeszcze podpatrzę buziaki
cos sporawo ci wyszla ta pierwsza pozycja na 70 os tak? Ja liczyłam ze ok 15tys mi wyjdzie za 100 osób...z tym że licze że ktoś odpadnie

A za płaciłas takie wysokie zaliczki??

Masz może jakieś zdjątka swojej sali|? Mi to się marzy taka śliczna balowa z błyszczącą podłoga no ale cóż...jutro bede ogladac moją juz ustrojona..porobie fotki i wam pokaże

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Kurcze a gdzieś na wątkach była taka fajna lista spraw do załatwienia....ma może ktoś ją?
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 08:08   #826
RadekNet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
No ja tez sie usmialam, jak mi powiedzial , ze tez sie zarejestrowal .. Faceci to śmieszne stworzenia.. Mam nadzieję, że już głosu nie będzie zabierał Chociaz kontroli nad nim wielkiej nie mam..
Juz nie czytam, co dopiero mowic o pisaniu. Po co mam sie denerwowac

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
A teraz mam szalone pytanie.. kto się chce starać o dzidzię zaraz po ślubie? ( hehe może się Radek jednak wypowie<lol>)
Nie wiem jak Ty, ale ja sie staram juz od ponad 2 lat :P

R.
RadekNet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 08:15   #827
przeddzidzie
Raczkowanie
 
Avatar przeddzidzie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 302
Dot.: Majowe Panny Młode

Witam!
Już kiedyś pisałam w tym wątku, ale wtedy chyba jeszcze nie było chyba żadnej PM 2010. Więc dopisuję się od nowa
Mam ślub 29. 05. 2010 r.
Mam już salę, orkiestrę, kamerzystę i fotografa. I nic więcej

Sala: www.lacona.pl
Kamerzysta i fotograf: www.media-vision.pl

Myślę, żeby za suknią się zacząć rozglądać na przełomie października i listopada bo są wyprzedaże
__________________
Syneczek
przeddzidzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:03   #828
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez przeddzidzie Pokaż wiadomość
Witam!
Już kiedyś pisałam w tym wątku, ale wtedy chyba jeszcze nie było chyba żadnej PM 2010. Więc dopisuję się od nowa
Mam ślub 29. 05. 2010 r.
Mam już salę, orkiestrę, kamerzystę i fotografa. I nic więcej

Sala: www.lacona.pl
Kamerzysta i fotograf: www.media-vision.pl

Myślę, żeby za suknią się zacząć rozglądać na przełomie października i listopada bo są wyprzedaże
Witamy serdecznie

Poniżej zamieszczam nasz szacunkowy kosztorys (wesele na 120 osób):
- sala+jedzenie+poprawiny= 15400zl
- kwiaty do kościoła i bukiet - 500zl
- suknia plus dodatki plus makijaż i uczesanie - 3500zl
- orkiestra - 1000zł
- foto+video= 3000zł
- samochód - od znajomego
- garnitur i dodatki TZta - 2000zł
- alkohol + napoje + 4000zł
- obrączki - 1500zł
- opłaty kościelne i USC - 1000zł
- zaproszenia, winietki itp - 250zł

w sumie: 32150zł Trzeba zaciskać pasa, nie ma co
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:33   #829
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez przeddzidzie Pokaż wiadomość
Witam!
Już kiedyś pisałam w tym wątku, ale wtedy chyba jeszcze nie było chyba żadnej PM 2010. Więc dopisuję się od nowa
Mam ślub 29. 05. 2010 r.
Mam już salę, orkiestrę, kamerzystę i fotografa. I nic więcej


Myślę, żeby za suknią się zacząć rozglądać na przełomie października i listopada bo są wyprzedaże
to dokładnie tak jak ja ślub tego samego dnia i to samo załatwione plus termin w kosciele, a kamerzysty nie będzie.
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 14:26   #830
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Nie wiem jak Ty, ale ja sie staram juz od ponad 2 lat :P

R.

Hehe dziewczyny stara sie-fakt Ale tabletki robia swoje<lol>
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 14:49   #831
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
cos sporawo ci wyszla ta pierwsza pozycja na 70 os tak? Ja liczyłam ze ok 15tys mi wyjdzie za 100 osób...z tym że licze że ktoś odpadnie

A za płaciłas takie wysokie zaliczki??

Masz może jakieś zdjątka swojej sali|? Mi to się marzy taka śliczna balowa z błyszczącą podłoga no ale cóż...jutro bede ogladac moją juz ustrojona..porobie fotki i wam pokaże

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Kurcze a gdzieś na wątkach była taka fajna lista spraw do załatwienia....ma może ktoś ją?
Wesele ok. 140 osób, jeszcze nie wiem sama dokładnie, chyba zredukuję listę gości jeszcze tyle wyszło, bo już alkohol mamy kupiony i to policzyłam, tak samo zaliczka za suknię już wpłacona i materiały do zaproszeń i zawieszek kupione Wkleję link do naszego domu weselnego, heh nie jest to sala balowa ze lśniącą podłogą, ale to nie jest dla nas najistotniejsze

http://zukowice.hekko.pl/

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez przeddzidzie Pokaż wiadomość
Witam!
Już kiedyś pisałam w tym wątku, ale wtedy chyba jeszcze nie było chyba żadnej PM 2010. Więc dopisuję się od nowa
Mam ślub 29. 05. 2010 r.
Mam już salę, orkiestrę, kamerzystę i fotografa. I nic więcej

Sala: www.lacona.pl
Kamerzysta i fotograf: www.media-vision.pl

Myślę, żeby za suknią się zacząć rozglądać na przełomie października i listopada bo są wyprzedaże
Witamy serdecznie w naszym gronie bardzo ładna sala
__________________


Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-08-28 o 14:53
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:46   #832
przeddzidzie
Raczkowanie
 
Avatar przeddzidzie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 302
Dot.: Majowe Panny Młode

Mam jeszcze zamówiony termin w Kościele na 16.30
Dziękuję za miłe przyjęcie
__________________
Syneczek
przeddzidzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 07:09   #833
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Kobzalko Ale masz ładną salę Ja też mam typowo dom weselny...dziś zobacze jak to będzie wyglądało...aż sie nie mogę doczekać
A masz już jakiś wzór zaproszeń i zawieszek wybrany? Ja też myślalam zeby zrobić samemu ale jak wyliczylam, że bedzie mnie to nawet drożej kosztować niż kupno wymarzonych to chyba jednak zrezygnuje...chociaż chciałabym sie w to pobawić... no zawieszki i winietki to raczej napewno zrobie sama...zastanowie sie z zaproszeniami...
Ja naliczyłam najpierw ok 100 osób ale po rozmowie z rodzicami musiałam zrobic cięcia i wyszło 86...A nie wiem czemu mi sie ubzdurało że masz 70


A jutro Targi Ślubne
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 10:08   #834
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Kobzalko Ale masz ładną salę Ja też mam typowo dom weselny...dziś zobacze jak to będzie wyglądało...aż sie nie mogę doczekać
A masz już jakiś wzór zaproszeń i zawieszek wybrany? Ja też myślalam zeby zrobić samemu ale jak wyliczylam, że bedzie mnie to nawet drożej kosztować niż kupno wymarzonych to chyba jednak zrezygnuje...chociaż chciałabym sie w to pobawić... no zawieszki i winietki to raczej napewno zrobie sama...zastanowie sie z zaproszeniami...
Ja naliczyłam najpierw ok 100 osób ale po rozmowie z rodzicami musiałam zrobic cięcia i wyszło 86...A nie wiem czemu mi sie ubzdurało że masz 70


A jutro Targi Ślubne
Mam kilka zdjęć zaproszeń, które mi wpadły w oko, ale myślę, że raczej to będzie imrpowizacja:P jak coś stworze, to wkleję foto papier mam srebrny, a resztę, czyli wstążki, kwiatuszki itd. są w kolorze pastelowego różu zawieszki będą w tym samym kolorze my na razie mamy listę na 180 osób, ale jestem realistką i wiem, że ta liczba na pewno zmaleje.
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 19:43   #835
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

jak tu cicho
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 12:24   #836
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Heh no poruszenia nie ma...
Ja za sale zapaciam przedpate-300 zl.. widze,ze to malutko, polowe mam zaplacic w tygodniu przed slubem a reszte tydz po Wiec nie jest zle.. jakbym odwolala , to w sumie nic nie trace.. orkiestra nei wiem czy sobie zazyczy czy nei- bo to [przyjaciele rodziny..
Ale.... ZNALAZLAM KAMERZYSTE

Moja kolezanka z pracy( tez Polka) ma méza , ktory zajmuje sie filmem dokumentalnym.. ogladalam jego ostatnie dzielo i jest rewelacyjne.. no i oni sami zaproponowali ,ze moga nakrecic... A wiem,ze bedzie perfekt.. no i powiedzieli, ze to bedzie w ramach prezentu No wiec sie bardzo ciesze
Buziaki i pozdrowienia z obrzydliwej , ohydnej w tym momencie Irlandii;/

Edytowane przez anagat
Czas edycji: 2009-08-31 o 19:34
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:22   #837
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja wpłaciłam już 1000zł zaliczki za lokal i najgorsze jest to, że inny mi wpadł teraz w oko trochę szkoda tamtej kasy, no ale jeszcze nie rozmawiałam na ten temat z Tżtem. Aha no i ja już po weselu i poprawinach kuzynki bosko było, uwielbiam takie imprezy:P i już wiem co będę mieć pożyczonego na swoim ślubie ( jej biżuterię, która bardzo mi się spodobała hehe..) Wrzucam fotę swojej fryzurki, może się kiedyś przyda buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10919.jpg (146,3 KB, 26 załadowań)
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 14:45   #838
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Kobzalko
No ja właśnie jestem w podobnej sytuacji, z tym że ja jeszcze nie wpłaciłam zaliczki...Ale już mam zaklepany termin i glupio mi bedzie odmowic...ale podoba mi sie inna sala bardziej..teraz juz nie wiem
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 16:23   #839
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Kobzalko
No ja właśnie jestem w podobnej sytuacji, z tym że ja jeszcze nie wpłaciłam zaliczki...Ale już mam zaklepany termin i glupio mi bedzie odmowic...ale podoba mi sie inna sala bardziej..teraz juz nie wiem
Czemu głupio? no co Ty, przecież to Twoja decyzja, zresztą podobno tylko krowa nie zmienia poglądów heh... ja na Twoim miejscu (oczywiście po ustaleniu wszystkiego z Tżtem) zarezerwowała ten lokal który Ci się bardziej podoba:P a właśnie masz jakieś foty tej sali??
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:18   #840
xxxKiNiUsxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :*
Wiadomości: 75
Dot.: Majowe Panny Młode

22 maj 2010 ahh.. już się nie mogę doczekać
xxxKiNiUsxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.