Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-12-02, 18:16   #811
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ale jaja ;p
zadna dzisiaj nic nie napisala hehehe

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

no wlasnie nikt nic nie pisze
Metaxa i co zdecydowalas sie na cos?tzn na jakas farbe?

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

dziewczyny co to z wami dzisiaj?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 18:28   #812
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Ja padam na twarzzzzzz
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 18:34   #813
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

czemu?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 18:34   #814
Fallen2000
Raczkowanie
 
Avatar Fallen2000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mauritius
Wiadomo¶ci: 473
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

A ja do³ka z³apa³am...i jako¶ tak ogarn±æ siê nie umiem
Fallen2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 18:56   #815
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Bo od rana jestem na nogach, plus 2 razy zmarzlam na przystankach. Mia³am dzisiaj zajêcia, potem lata³am po CH w poszukiwaniu prezentów na miko³ajki. A potem musia³am jeszcze gotowaæ obiad :[

Nie wiem co kupiæ siostrze na urodziny 30ste... My¶la³am, ¿eby pój¶æ do kosmetyczki i jej zamówiæ jak±¶ wizytê, no ale nie wiem sama
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:20   #816
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
ale jaja ;p
zadna dzisiaj nic nie napisala hehehe

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

no wlasnie nikt nic nie pisze
Metaxa i co zdecydowalas sie na cos?tzn na jakas farbe?

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

dziewczyny co to z wami dzisiaj?
niestety nie mam tysiac pomys³ów na minutê

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ja padam na twarzzzzzz
ja w pracy kompletnie nie mia³am czasu
tyle by³o spraw ¿e masakra

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Bo od rana jestem na nogach, plus 2 razy zmarzlam na przystankach. Mia³am dzisiaj zajêcia, potem lata³am po CH w poszukiwaniu prezentów na miko³ajki. A potem musia³am jeszcze gotowaæ obiad :[

Nie wiem co kupiæ siostrze na urodziny 30ste... My¶la³am, ¿eby pój¶æ do kosmetyczki i jej zamówiæ jak±¶ wizytê, no ale nie wiem sama
my¶lê ¿e to dobry pomys³
mo¿e jaka¶ seria od¿ywczych maseczek ??

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Fallen2000 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja do³ka z³apa³am...i jako¶ tak ogarn±æ siê nie umiem
zawsze mozesz sie wygadaæ
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:24   #817
Fallen2000
Raczkowanie
 
Avatar Fallen2000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mauritius
Wiadomo¶ci: 473
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ



zawsze mozesz sie wygadaæ
Co ja Wam bêdê truæ zrobi³am sobie kawê, zaraz idê do wanny ksi±¿kê poczytaæ bo dzisiaj wolny dzieñ, T¯a niet to i spokój ¶wiêty jest, nic tylko korzystac mam w planach ogladanie seriali
Fallen2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 19:38   #818
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Fallen, zaczê³am ogl±daæ dzisiaj fajny serial. Dopiero pilot by³, ale tak siê u¶mia³am, ¿e szok
I hate my teenage daughter
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:47   #819
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fallen2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Co ja Wam bêdê truæ zrobi³am sobie kawê, zaraz idê do wanny ksi±¿kê poczytaæ bo dzisiaj wolny dzieñ, T¯a niet to i spokój ¶wiêty jest, nic tylko korzystac mam w planach ogladanie seriali
ja ju¿ po k±pieli

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Fallen, zaczê³am ogl±daæ dzisiaj fajny serial. Dopiero pilot by³, ale tak siê u¶mia³am, ¿e szok
I hate my teenage daughter
z seriali to ja tylko "Na wspólnej"
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:49   #820
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ po k±pieli

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------



z seriali to ja tylko "Na wspólnej"
Jeste¶ jak mój kot ci±gle siê myjesz
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:58   #821
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Jeste¶ jak mój kot ci±gle siê myjesz
ale to chyba dobrze, nie??

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

w koñcu jak siê mia³o tyle kotów to nie dziwne
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 20:49   #822
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Dziewczyny wy tu o ci±¿ach, myciu a mnie chyba rozk³ada choroba. Od dzieciaków siê zarazi³am chyba. A jedyne co mi w g³owie to jakie szpilki sobie kupiæ. No nic w sklepach nie ma ciekawego. Allegro drogo wychodzi z tymi wysy³kami a i buty wygl±daj± tandetnie. Jutro z rana lecê do chiñczyków popatrzeæ bo jak mam tandetê braæ to o po³owê taniej. No i nadal nie wiem czy nude czy czarne. Czy na platformie czy bez... Bo¿e czemu my baby mamy takie dylematy?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 21:54   #823
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

jestem

idê Was nadrabiaæ i odpisywaæ

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

tragedia czytam i czytam i... czytam

Cytat:
Napisane przez Fallen2000 Poka¿ wiadomo¶æ

A co do w³osów...to mo¿e jestem g³upia ale ³udzê siê,¿e jak w kwietniu wreszcie rozpuszcze i zafarbujê w³osy to padnê na kolana przed ich piêknem
podziwiam, ja bym nie da³a rady do wiosny nie farbowaæ niczym....

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ po farbowaniu i jestem zadowolona
Próbowa³am zrobiæ jakie¶ zdjêcie niestety nie mogê uchwyciæ dobrze koloru dlatego wrzucam starsz± fotkê jak mleczna z joa¶ki wysz³am mi za pierwszym razem. Teraz odcieñ jest bardzo podobny tylko ja¶niejszy, bo k³ad³am na ja¶niejsze w³osy.

W ogóle to chyba jedyna br±zowa farba jak± znam, która wychodzi jak naprawdê jasny br±z i nie trzeba siê przy niej smo³y obawiaæ. Poza tym kolor wychodzi bardzo delikatny, naturalny - nie jaki¶ ufarbowany he³m. Nie ma jak farba z kiosku za 5 z³
wooow ¶wietne ja w³a¶nie co¶ takiego chcê

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam daleko do drogerii wiec nawet nie wiem jakie s± teraz nowo¶ci i promocje na kosmetyki essence...:/nawet nie wiem o jakim lakierze piszesz:/ a mo¿esz poleciæ jak±¶ dobr± od¿ywke na rozdwojone,s³abe paznokcie??w okresie jesienno zimowym strasznie siê ³ami±,muszê nosiæ króciutkie i nawet nie da rady ich pomalowaæ bo brzydko wygl±da kolor na takich krótkich mam jak±¶ minera³ow± z top choice ale do niczego jest.
ja polecam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ci.html&next=1

sama jej teraz u¿ywam i jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ


To mówicie o tuszach a dobry, tani Eyeliner? Kredka mi siê choroba ¶ciera...
miss sporty ja jestem bardzo zadowolona
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-02, 22:43   #824
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz, ka¿dy ma swoje granice wytrzyma³o¶ci
przez tyle lat to mi zaleza³o na w miarê pozytywnych relacjach, nie zwraca³am uwagi na chamskie zachowania, teksty, fochy, przymyka³am oko
no ale miarka siê przebra³a, powiedzia³am dosæ i nikomu teraz w d.... w³aziæ nie musze

dojdziesz i Ty do takiego momentu
Ka¿dy chyba w odpowiednim czasie dochodzi do takiego momentu ja to teraz jestem wredna s**ka w porównaniu do tego co by³o kiedy¶ i dobrze mi z tym


Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
i tak ja polegne ze swoim zdaniem,bo DontSaySorry,ibyza i reszta dziewczyn powie Ci,ze rudy
rudy, RuDy, rUdY, RUDY albo RUDY jasny br±z
Agatko jakby¶ mnie zna³a od urodzenia

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny dorad¼cie bo ja to ju¿ miesi±c z zakupem zwlekam. Jakie buciki bêd± bardziej uniwersalne czarne czy cieliste? I czy 69z³ to nie za du¿o za takie(pierwsze dwa zdjêcia)? Ostatnia fota to buty w cenie ok 45z³ i nie specjalnie sza³owe. Muszê sobie prezent na imieniny strzeliæ a fundusze ograniczone i szukam butów (szpilek) na wyj¶cia np w go¶cie itp.
cieliste, zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Jednak na³o¿y³am ta farbe na w³osy... Jeszcze 20 minut
a efekty???


Cytat:
Napisane przez Karina21 Poka¿ wiadomo¶æ
Faktycznie, z br±zem niewiele to ma wspólnego. W³a¶nie na fotce S. Johansson ma taki kasztanowy br±z, ale bez ¿adnych rubinów. Te¿ mi siê kolor zamarzy³
Bêdê próbowaæ, jak co¶ wyjdzie pochwalê siê efektami. A jak nie... nie pierwszy i nie ostatni raz bêdê cierpieæ z powodu koloru na ³epetynie
ja robi³am kasztanowym br±zem to te¿ i czerwone wysz³y jak wcze¶niej nie mia³am nic przeciwko czerwieni to jako¶ teraz cieszê siê, ¿e siê zmy³o ca³kowicie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
niestety nie mam tysiac pomys³ów na minutê
pobij mnie
ja bym sobie zrobi³a k±piel rozjasniaj±c± i po³o¿y³a albo mleczna czekoladê z Joanny albo orzechowy br±z z Joanny (szampon do 24 myæ)
nie bij

zakoñczy³am swoj± przemowê têskni³y¶cie

ivoncia woow 8 tydzieñ, super a komputer z tego co wiem to nic Ci nie zaszkodzi i przyjemno¶ci z T¿ te¿ nie by³am w ci±¿y ale nie wyobra¿am sobie par, które rezygnuj± na 9 miesiêcy (moim zdaniem nierealne) ju¿ metaxa napisa³a, ¿e dziecku te¿ nic siê nie stanie

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-12-02 o 22:50
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 08:02   #825
Fallen2000
Raczkowanie
 
Avatar Fallen2000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mauritius
Wiadomo¶ci: 473
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
jestem

idê Was nadrabiaæ i odpisywaæ

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------




podziwiam, ja bym nie da³a rady do wiosny nie farbowaæ niczym....

Wiesz, ja w³osy mia³am 2 lata temu dekoloryzowane i mia³am tragediê na g³owie ale g³upia ba³am siê przestaæ farbowaæ...3 tygodnie temu ¶ciê³am ju¿ wszystko co by³o zniszczone i chyba ju¿ mogê spokojnie zapu¶ciæ w³osy, a ¿e zale¿y mi na ka¿dym centymetrze i ich wygl±dzie oraz bior±c pod uwagê to, co z nimi wyprawia³am to dosz³am do wniosku,¿e pó³ roku przerwy i im i mi dobrze zrobi, mimo,¿e czasami jest naprawdê trudno. Ale ju¿ od 4 wrze¶nia nie farbujê wiêc jako¶ idzie

Parê stron temu wstawia³am zdjêcie moich w³osów i w marcu/kwietniu mam zamiar znowu wstawiæ ale ju¿ z nowym kolorem, jestem ciekawa ró¿nicy

A co do seriali to ogl±dacie mo¿e "American Horror Story"? Dla mnie po "El Barco" i "Walking Dead" kolejne objawienie sezonu

Edytowane przez Fallen2000
Czas edycji: 2011-12-03 o 08:06
Fallen2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 09:35   #826
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ja oczywiscie ogladam american horror story

a o czym jest el barco? Glupie przerwy w serialach do stycznia i nie ma co ogladac wrr
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 09:51   #827
Fallen2000
Raczkowanie
 
Avatar Fallen2000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mauritius
Wiadomo¶ci: 473
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
ja oczywiscie ogladam american horror story

a o czym jest el barco? Glupie przerwy w serialach do stycznia i nie ma co ogladac wrr
El Barco to hiszpañski serial, tak jakby o "koñcu ¶wiata"

"Jest to historia za³ogi statku 'Gwiazda Polarna', która przyjmuje na pok³ad m³odych sta¿ystów, bêd±cych pod opiek± tajemniczej pani naukowiec, Julii Wilson (w tej roli Irene Montalá -znana jako Rebeca z 'Internatu'). Na czele za³ogi stoi kapitan i jego zastêpca, pierwszy oficer, obaj ludzie morza, którym nie uda³o siê tak do koñca u³o¿yæ ¿ycia rodzinnego. W tê wyj±tkow± podró¿ kapitan zabiera swoje dwie córki -starsza Ainhoa, to Blanca Suarez, znana jako Julia z 'Internatu'. Jedn± z tajemniczych postaci tej wyprawy jest m³ody ch³opak, Ulises (Mario Casas, gwiazda serialu 'Paco i jego ludzie'). Wskutek niebezpiecznych eksperymentów w laboratorium w Genewie, ¶wiat staje w obliczu niewyobra¿alnej katastrofy...Rozpoczyna siê ogromna burza...Rankiem pasa¿erowie feralnego rejsu dowiaduj± siê, ¿e s± prawdopodobnie jedynymi lud¼mi, którzy ¿yj± na Ziemi..."

Ja bardzo polecam, jeden odcinek trwa 1,5h a jest ich sporo wiec jest co ogladac. Naprawde fajny i ciekawie zrobiony serial
Fallen2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:07   #828
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fallen2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, ja w³osy mia³am 2 lata temu dekoloryzowane i mia³am tragediê na g³owie ale g³upia ba³am siê przestaæ farbowaæ...3 tygodnie temu ¶ciê³am ju¿ wszystko co by³o zniszczone i chyba ju¿ mogê spokojnie zapu¶ciæ w³osy, a ¿e zale¿y mi na ka¿dym centymetrze i ich wygl±dzie oraz bior±c pod uwagê to, co z nimi wyprawia³am to dosz³am do wniosku,¿e pó³ roku przerwy i im i mi dobrze zrobi, mimo,¿e czasami jest naprawdê trudno. Ale ju¿ od 4 wrze¶nia nie farbujê wiêc jako¶ idzie
ja robi³am dekoloryzacjê w kwietniu i na kondycjê nie narzekam ja fArbowa³am ostatnio jako¶ po 20 wrze¶nia... a pó¼niej szamponem w pa¼dzierniku jako¶ szampon siê ca³kowicie zmy³ a farba siê trzyma jak g³upia, a powinna ja¶nieæ
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:17   #829
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

a ja chyba bede musiala sie przezucic na Joanne do 24 myc
bo jest tania a teraz musze oszczedzac
a same wiecie ile kosztuje Casting

Metaxa ja Ci proponuje zrobic tym razem orzechowym brazem wlasnie z Joanny do 24 myc
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 15:05   #830
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wy tu o ci±¿ach, myciu a mnie chyba rozk³ada choroba. Od dzieciaków siê zarazi³am chyba. A jedyne co mi w g³owie to jakie szpilki sobie kupiæ. No nic w sklepach nie ma ciekawego. Allegro drogo wychodzi z tymi wysy³kami a i buty wygl±daj± tandetnie. Jutro z rana lecê do chiñczyków popatrzeæ bo jak mam tandetê braæ to o po³owê taniej. No i nadal nie wiem czy nude czy czarne. Czy na platformie czy bez... Bo¿e czemu my baby mamy takie dylematy?
nie przejmuj siê, mnie bierze ju¿ co¶ od dwóch tygodni. jak na razie mam tylko zatkany nos i mam nadziejê ze na tym koniec
je¶li chodzi o buty to bierz na platformie, s± bardziej wygodne

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
Ka¿dy chyba w odpowiednim czasie dochodzi do takiego momentu ja to teraz jestem wredna s**ka w porównaniu do tego co by³o kiedy¶ i dobrze mi z tym



rudy, RuDy, rUdY, RUDY albo RUDY jasny br±z
Agatko jakby¶ mnie zna³a od urodzenia


cieliste, zdecydowanie


a efekty???



ja robi³am kasztanowym br±zem to te¿ i czerwone wysz³y jak wcze¶niej nie mia³am nic przeciwko czerwieni to jako¶ teraz cieszê siê, ¿e siê zmy³o ca³kowicie



pobij mnie
ja bym sobie zrobi³a k±piel rozjasniaj±c± i po³o¿y³a albo mleczna czekoladê z Joanny albo orzechowy br±z z Joanny (szampon do 24 myæ)
nie bij

zakoñczy³am swoj± przemowê têskni³y¶cie

ivoncia woow 8 tydzieñ, super a komputer z tego co wiem to nic Ci nie zaszkodzi i przyjemno¶ci z T¿ te¿ nie by³am w ci±¿y ale nie wyobra¿am sobie par, które rezygnuj± na 9 miesiêcy (moim zdaniem nierealne) ju¿ metaxa napisa³a, ¿e dziecku te¿ nic siê nie stanie
witamy, witamy

w³a¶nie kusi mnie co¶ z³otego,ciep³ego, nie bêdê biæ

teraz to i ja wysz³am na wredn± s..kê ale najwa¿niejsze to czuæ siê dobrze z samym sob±, nie cierpiê ¿yæ w zak³amaniu, udawaæ

a ja tam przez ca³a ci±ze, no wiecie i dzieci nie pokrzywione

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Fallen2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, ja w³osy mia³am 2 lata temu dekoloryzowane i mia³am tragediê na g³owie ale g³upia ba³am siê przestaæ farbowaæ...3 tygodnie temu ¶ciê³am ju¿ wszystko co by³o zniszczone i chyba ju¿ mogê spokojnie zapu¶ciæ w³osy, a ¿e zale¿y mi na ka¿dym centymetrze i ich wygl±dzie oraz bior±c pod uwagê to, co z nimi wyprawia³am to dosz³am do wniosku,¿e pó³ roku przerwy i im i mi dobrze zrobi, mimo,¿e czasami jest naprawdê trudno. Ale ju¿ od 4 wrze¶nia nie farbujê wiêc jako¶ idzie

Parê stron temu wstawia³am zdjêcie moich w³osów i w marcu/kwietniu mam zamiar znowu wstawiæ ale ju¿ z nowym kolorem, jestem ciekawa ró¿nicy

A co do seriali to ogl±dacie mo¿e "American Horror Story"? Dla mnie po "El Barco" i "Walking Dead" kolejne objawienie sezonu
ja o ¿adnym z tych seriali nawet nie s³ysza³am
by³ czas kiedy namiêtnie ogl±da³am CSI i Dowody Zbrodni, ale niestety chyba odcinki im siê pokoñczy³y bo puszczaj± stare

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

dziewczyny a ten?? ju¿ kiedys go Wam pokazywa³am

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...hon,26393.html
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 15:43   #831
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
ja oczywiscie ogladam american horror story

a o czym jest el barco? Glupie przerwy w serialach do stycznia i nie ma co ogladac wrr
w³a¶nie dlaczego s± te przerwy??? bo niby co????

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja chyba bede musiala sie przezucic na Joanne do 24 myc
bo jest tania a teraz musze oszczedzac
a same wiecie ile kosztuje Casting

Metaxa ja Ci proponuje zrobic tym razem orzechowym brazem wlasnie z Joanny do 24 myc
no fajny tylko, ¿e to taka sama sytuacja jak u mnie, mamy troszke za ciemne w³osy do tego orzechowego

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ

witamy, witamy

w³a¶nie kusi mnie co¶ z³otego,ciep³ego, nie bêdê biæ

teraz to i ja wysz³am na wredn± s..kê ale najwa¿niejsze to czuæ siê dobrze z samym sob±, nie cierpiê ¿yæ w zak³amaniu, udawaæ

a ja tam przez ca³a ci±ze, no wiecie i dzieci nie pokrzywione

dziewczyny a ten?? ju¿ kiedys go Wam pokazywa³am

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...hon,26393.html
no w³a¶nie kiedy¶, kiedy¶, kiedy¶ siê zastanawia³am czy w ci±¿y mo¿na

wyjdzie Ci ciemno... bo masz ciemne wyjsciowe i ja bym siê ba³a,¿e wyjd± b±d¼ co b±d¼ czerwonawe

hahahahha wredne suki ³±czmy siê
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 16:07   #832
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie dlaczego s± te przerwy??? bo niby co????


no fajny tylko, ¿e to taka sama sytuacja jak u mnie, mamy troszke za ciemne w³osy do tego orzechowego


no w³a¶nie kiedy¶, kiedy¶, kiedy¶ siê zastanawia³am czy w ci±¿y mo¿na

wyjdzie Ci ciemno... bo masz ciemne wyjsciowe i ja bym siê ba³a,¿e wyjd± b±d¼ co b±d¼ czerwonawe

hahahahha wredne suki ³±czmy siê
to teraz ju¿ wiesz

przegl±da³am joanne i to cappucino nawet fajne, stonowane ale fajne

haha zajê³o mi to 12 lat ale lepiej pó¼no ni¿ wcale
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 16:11   #833
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Dziewczyny, widzia³y¶cie??
http://www.garnierusa.com/_en/_us/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE_ULTRA_COLOR^NUTRI SSE_ULTRA_COLOR_DISCOVER& prdcode=P53202&varcode=60 3084246021&back=1

Br±zy rozja¶niaj±ce z garniera !
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 16:20   #834
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, widzia³y¶cie??
http://www.garnierusa.com/_en/_us/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE_ULTRA_COLOR^NUTRI SSE_ULTRA_COLOR_DISCOVER& prdcode=P53202&varcode=60 3084246021&back=1

Br±zy rozja¶niaj±ce z garniera !
wy¶wietla siê ze strona niedostepna :/

super by by³o
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 16:22   #835
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
to teraz ju¿ wiesz

przegl±da³am joanne i to cappucino nawet fajne, stonowane ale fajne

haha zajê³o mi to 12 lat ale lepiej pó¼no ni¿ wcale
do tego cappucino to musia³yby¶my zarzuciæ rozjasniacz na godzine pó³torej na te ³ebki nasze
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 16:29   #836
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
do tego cappucino to musia³yby¶my zarzuciæ rozjasniacz na godzine pó³torej na te ³ebki nasze
wiem, wiem, tak tylko sobie pomarzy³am

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

po tej pó³torej godzinki mog³abym policzyæ ilosæ swoich w³osów na palcach jednej rêki hihi

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

http://www.garnierusa.com/_en/_us/our_products/range-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE_ULTRA_COLOR^NUTRI SSE_ULTRA_COLOR_HOME

ten po lewej piêkny
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 16:30   #837
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
wiem, wiem, tak tylko sobie pomarzy³am

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

po tej pó³torej godzinki mog³abym policzyæ ilosæ swoich w³osów na palcach jednej rêki hihi
no w³a¶nie dlatego to napisa³am
u mnie zreszt± by³oby bardzo podobnie
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 16:33   #838
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Nie wiem czemu siê nie wy¶weietla...

spróbuj jeszcze raz:
http://www.garnierusa.com/_en/_us/ou...ISCOVER&back=1
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 16:35   #839
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ooooooooo teraz i mi wesz³o

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

B3 rewelka
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-03, 16:35   #840
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Z tym, ¿e to usa. U nas tych farb nie widzia³am...
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.